Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a plavání....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 1

To by mě zajímalo, co si o tom myslíte... my sme se včera s kámošema pěkně vyduněli a paxme valili na krytej bazén si zaskákat a zaplavat... super je, že je tam i fotbálek, takže se tam člověk fakt nenudí. Hodně lidí mi říká, že by se zhulení utopili, ale to není pravda... já chodím plavat často vyhulenej a je to absolutně super... akorát to s tím plaváním nesmíte moc přehánět, jinak se to těžko rozdejchává... Tak co vy na to???

live ganja, live!!!

Old Post 11-06-2002 v 20:25 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 2

Tak to já nejradši plavu na zahradě ve výřivce, bubláto tryskátom ktomu pivečko nebo vínečko no prostě super.......

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 11-06-2002 v 20:46 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogolisko
Nový Člen

Karma uživatele gogolisko - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Plavání na kryťáku je docela mazec, my jsem jednoho času chodili každou nedeli poradne vykureni a vzdycky jsem uplaval pod vodou tak dvakrat vic nez nezhuleny-zajimavy jev. Plavání zdar.

Old Post 12-06-2002 v 10:45 AM
gogolisko je offline   Profil uživatele gogolisko   Find more posts by gogolisko   Foto galerie člena gogolisko   Click here to Send gogolisko a Private Message   Add gogolisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 4

já když sem zhulenej, tak se válim u břehu v mělký vodě jako hroch dneska jedu na chatu tak, že joint a rybníček to jistí!!

bude to muj poslední z loňský sklizně, tak doufám, že si ho užiju a pak nastane dlouhá doba půstu až do září

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-06-2002 v 12:04 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

zbafanej plavat, to je v poho . . . Příspěvek č. 5

loni sem s kamosema byl ve spanelsku v jedny maly vesnici a byl tam i bazen, tak sme si jednoho krasneho dne zhulili zobaky a sli si zaplavat a delat picoviny . . . bylo to naprosto skvely akorat lidi okolo asi nestihali(ale moc jich tam nebylo) . . .

Old Post 12-06-2002 v 13:19 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 6

Naprosto skvely je zhuleney koupani v noci. Nebo za deste. Jen si musi clovek davat pozor na zachvaty smichu, to uz potom prinejmensim hrozi velky napiti

Old Post 12-06-2002 v 14:21 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

co bude dal? Příspěvek č. 7

hele co treba thread Huleni a plazeni, nebo huleni a metani kozelcu?

jinak tohle jsem nezkousel, ale bude leto a to se co?

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-06-2002 v 19:59 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

tak to já znám kámoša ktezej šel se s holkou skalil a šli plavat u prostřed rybníka je chytla taková smavá:-)), že se FAKT málem utopili. Představ si jak se směješ na plný koule u prostřed rybníka.

Old Post 12-06-2002 v 20:01 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

asi taq Příspěvek č. 9

my kdyz sme se s kamarady zhulili a chteli jit plawat, tak sme po par tempech zjistili, ze to dost nejde .... plice nestihali

JO JINA je kdyz makate tak hodku treba w bazenu a pak date speka - to z was newyjde ani kour a do krwe to de behem milisekund - to je najezd

C U at PODOLI :-)


Old Post 12-06-2002 v 20:38 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

plejtvák :) Příspěvek č. 10

to Gizmo!
Zhulit se a blbnout ve vodě, to je masakr!!! tělo je tak lehký, vždycky se rochním, potápím, plivu vodu jak velryba a blbnu jak tuleň, jediná nevýhoda je, že se někdy zhulenej rychle unavím a moc toho nenaplavu, ale je to masakrrrrrr!!!

Old Post 13-06-2002 v 10:00 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vajce007
Nový Člen

Karma uživatele vajce007 - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

No to ja miluju zhulit se a jit do baziku...i k rybiku nebo na prehradu...V baziku se snazim celou dobu plavat a to je mazec, jak clovek plave s brejlema a na dne se lame svetlo pres ty vlnky...strasne vzdycky ulitnu uplne jinam...Ne,ze jindy by se mi to nestavalo :-) ale v ty vode je to uplne neco jinyho...A po hodce vyjdu z baziku a pomalu ani nevim, ze sem byl zhulenej...No a u prehrady je to vzdy o totalnim blbnuti a smichu...

Old Post 13-06-2002 v 10:47 AM
vajce007 je offline   Profil uživatele vajce007   Find more posts by vajce007   Foto galerie člena vajce007   Click here to Send vajce007 a Private Message   Add vajce007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Palec nahoru Příspěvek č. 12

Jojo, byl sem tam Gizmo s tebou tak není co dodat...
Jenom mě pěkně sere, že sem to projel ve fotbálku (jestli si pamatuju tak 4 : 0).

Plavat a hrát stolní fotbálek vyduněnej je nářez, ve fotbálku ten míček vždycky jede tak půl hodiny přes stůl, všichni na něj čumijou, každej se snaží ho sejmout, nic a nic, no a pak je gól... (za to že sem prohrál, může Bíbák, vůbec to netuší v attaku :-( )...

Old Post 13-06-2002 v 12:58 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Gannja Příspěvek č. 13

To není bazén v Praze. Já sem z Třebíče. Je fakt, že my tady taky nemáme žádnej pořádnej krytej bazén, ve kterým by byl pořádnej skokan. Takže skáčem akorát v létě z pětky na plovárně a to je teda hustota.

Myslím si ale, že v Praze je určitě nějakej aquapark, ve kterým sou i pořádný jumpy...


...jinak sorry, že píšu do tohoto threadu po tak dlouhý době, ale já sem na něj úplně zapomněl :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 22-08-2002 v 18:42 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

voda je cool Příspěvek č. 14

Myslim, že koupání na kaschi je bezva. Máme vymyšlenej způsob kouření/plavání. Vím, že je to už úchylárna, ale proč né. Při hulení u vody (na molu) si vyčkáte na chvíli, kdy brko akorát tak výjde na posledního prda pro každýho. Nádech (prda) a skok do vody. Pod hladinou vyfouknete a vyplavete. Na hladině se objeví kouřový obláčky.
Nevim jak vy, ale já jsem ve vodě vždycky jak střízlivej. Zhulenost najíždí, vždycky až po vylezení na břeh. Když se do vás opře to sluníčko a vy cítíte, jak se blahodárný pocit rozleje po celým těle. N4
P.S. : Doufám, že budou odezvy typu: To už je móóc nebo co když se někomu něco stane....... Nestane dělá se to jen na známých místech!!!!!!!!! bez možnosti úrazu. Jinak každej musí vědět jak na tom je a co si může dovolit!!!!!!!!!!

Stay high if u can

Old Post 22-08-2002 v 20:02 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Palec nahoru Příspěvek č. 15

Jo,jo plavání a hulení patří v létě prostě k sobě.
Nejlepší jsou různý skluzavky a tobogány.Onehdy jsem byl v kempu,sedíme v hospodě a někdo plácnul něco o tobogánu.Takže se zvedlo asi deset totálně vypálenejch lidí a vyrazilo na tobogán.Fakt skvělej zážitek (připadal jsem si jako nějakej letec kamikaze)

SMOKE IN PEACE

Old Post 22-08-2002 v 22:58 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozé
Nový Člen

Karma uživatele Chozé - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička mazec Příspěvek č. 16

ja sem byl na bazene kde byl kryt i otevrenej a navicfcuk mazec)vyrivy vanicky(teplota 30 stupnu),tobogan,potok,masazni bazen atd....
fcuk dost husty-jako maly decka.
karmu fshem
_________________________
free your mind

cus Chozé

Old Post 23-08-2002 v 10:01 AM
Chozé je offline   Profil uživatele Chozé   Find more posts by Chozé   Foto galerie člena Chozé   Click here to Send Chozé a Private Message   Add Chozé to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2010 - Hulení a kompy - 22 odpovědí
12-03-2010 - hulení a učení... - 48 odpovědí
08-05-2013 - Hulení a škola? Co vy nato. - 255 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2947850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív