Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 
Nekonopné fotky - Klikni zde pro originální téma
Mesias
:vampire: POZOR JEN PRO SILNĚJŠÍ POVAHY:vampire:


Pokud nejste silnější povahy tak raději fotky nezvětšujte, protože jde o dost detailní záběry kudlančího spojení... :D Průběh byl v pohodě, trval dlouhé hodiny, sameček to přežil...
coprus
Bouřka v Chorvatsku.3 hodiny ráno,k tomu brko a cejstil jsem se jako "pán světa".Nádhernej zážitek....
Mesias
Tentokrát je to trošku lehčí kalibr než minule. Ten první je pes jednoho týpka z vesnice a ty další dva sou moji...
Viva
tohle sem fotila v holandsku v jedný zapadlý uličce atd..pak v belgii a taky jak sem psala "můj" Land art:)nedělala sem to sama))

trošku syrovosti sem přidávám, bo-li akt moji přítelky...
sundance
Květináč s kaktusem:)
malicka
jen par ..
JAHmaican
nechce se mi spát, tak si hraju...
malicka
dekuju za ohlasy a k+.. :) moc me to potesilo - hlavne kdyz vidim, ze to je od nekoho, kdo tu ma paradni fotky!

psycho: hm predposledni je vlastni.. :angel:
Viva
:)tak ještě
holansko,,poslední mácháč:)
Viva
:)itálie
Pan Ker
Pár lesních a trocha minimalismu(teda jen poslední tři)...
Tak se mi dostal zas fotak po dlouhe do be do paratu(sice jen docasne ale to se snad do konce roku spravi) snad ani neni nutny komentar...
Mesias
Tak že zas nějaké fotos, tentokrát opět nebesa...
ale je tady krasne
Xerxes Artifex: naopak, docela bych komentář uvítal. Kdes to fotil, co je to za vlak?

To, co přikládám, je ze slovinské Ljublaně.
omniaaliterest
...
mury
.
Pan Ker
*
Troška makrovek a skleněnek! Fotil jsem jednou kámikoj na portfólio...
Reggaemanista
:bong:
luckyBOB
ot:mury,pan ker,lord ganja: krasne fota ktere neco ukazuji.otom je foceni panove.opravdu sem se nad fotkama zastravil a prohledl jsi je.jen tak dal.me bohuzel ted odpadl fotak do kremikoveho nebe takze nemam scim fotit.:( ale vam preju at se dari.:)
Sochy focené o víkendu v Hradci Králové a sochařském centru v Hořicích v Podkrkonoší.
Pan Ker
První autoportrét, druhá portrét...
Viva
:)
Viva
:)
Mesias
4.9. 2006
Čtvrtek večer. Prý částečné zatmění měsíce. Tak proč ne. Beru foťák a jdu ven. Kámoš že jde taky a jedna flaška JackaDanielsa šla s náma... Nějaký fotky sem ve foťáku dokonce ráno našel... :)

Ten ohníček, to je super neekologické pálení nafty... Já to nepálil mě nekamenujte, já to jen fotil...

Pak je tam měsíček, pak lahev od slivovice, ve které byla šťáva a pak zas nějaký mračno když už sem šel domů..
Mesias
Pan Ker: Mých deset fotek je dokonalou ukázkou středové kompozice. Ale musíš uznat, že udělat pěkně kompoziční fotku z měsíce, kde je bílá koule a tma tím, že tu bílou kouli umístím někam jinam než do středu... (Měla by jít do zlatého řezu ok... )Ale stejně by z toho lepší fotka nebyla...
Reggaemanista
:punk: STONE :punk:
Zamite
Zdravím Vás přátelé zeleného dýmu.Přináším sem fotečku,kterou jsem nazval "Šediny města" *peace*
Zamite
Zdravím Všechny příznivce zeleného dýmu,
posílám fotečku,kterou jsem nazval "Šediny města"
*peace*
Zda se mi to nebo ty fotky jsou podivne podobne??? a dokonce ty mraky jsou stejne...Chyba v matrixu-déja vu?
Ne, to neni mozne, kazda ma jiny kontrast :D
Reggaemanista
citace:
Původní příspěvek od Xerxes Artifex
Zda se mi to nebo ty fotky jsou podivne podobne??? a dokonce ty mraky jsou stejne...Chyba v matrixu-déja vu?
Ne, to neni mozne, kazda ma jiny kontrast :D

On mu chtěl jenom ukázat jak si s tím může pohrát v nějakým gr. prográmku...;)
Lááá...
Něco málo o víně :)
Tak dalsi z archivu.. foceno za uuuuplne tmy, veskere svetlo pochazi z vystrelu(Ex. 1/4 s,cl. 3,2)

A ta druha pro vsechny ktere zajima jak vypada tyden stare poleptani 93%kyselinou sirovou :D
mury
tak zas něco...:)
1.+2.-sem se byl vo víkendu projít v tatrách
3.+4.-na zpáteční cestě zastávka v rožnově
5.+6.-z mého rodného městečka :)
kostě
. : .. :: ... ::: .... :::: ..... ::::: ...... :::::: ....... ::::::: ........
mury: Jooo, speciálně na tom Ostrém Roháči muselo být očividně dobře :D
...
JAHmaican
škoda, že jsem musel u tý první fotky rozmazat tváře, ty jejich výrazy hrály velkou roli...
Mesias
...
brink
Posílám kouzla severních čech.
trojbodka
Tak u nas by si ta da dedeenka volala inak...ale ide o to byvat v uplnej p..i!!!
Tayem de Tox
Špek v lese.
Takovej "Megashpeck Smrťák" :D
sancha
hel ejsem trošku pochopila co co mopsik pak ker vysvětlili ´tam vedle :D

zatim teda fotim počád jen kotata :D
zlo3lec
Brink: kruté fotky !!! nechtěl bych bydlet někde poblíž
[CZ]Neon
výstava Sběratel 2006 očima (objektivem) Neona
[CZ]Neon
dalsi...
[CZ]Neon
dalsi...
zlo3lec
[CZ]Neon: tu známku si měl nenápadně strčit do kapsy,pár milionů by si za ní dostal.....
trojbodka
...
Mesias
Já vím, že světelná koule tady už byla, ale taky sem jí zkusil vyfotit, když už mě stojí na poličce. Další sou dvě fotky západu slunce ze včerejške. Nevím kde to je focený, jel sem zrovna vlakem, takže omluvte i kvalitu, protože je to trochu mázlé...
pelech
Tak prihazuju taky par fotecek... Enjoy!! :D
zfiře
moje pěstební medium:wink:











jó u potoka bejvávalo.....double.clon.attack 2006
Viva
:)
zlo3lec
Viva: to je co ta první fotka ???
Index
Takze taky neco pridam:)jen je vse foceno levnym kompaktem kodak tak to nedosahuje takovejch kvalit jako jiny fotky tady prezentovany:)sem amater,tak kdyby mne nekdo chtel poradit scim koli, tak budu jedine rad...index
takže k té první... pěkná, trochu bych ve fotošopu zarovnal vertikalitu při focení čas 1,41 sekundy neudržíš v ruce takže stativ, což Ti ale nevytýkám protože to málokdo nosí po kapsách... jinak když už by byl tak fotit s dleší clonou a menší citlovostí, nevim jak ma Kodak CX7430 módy citlovosti ale doporučil bych asi ISO 100
Popředí je pěkně prokreslené ale pozadí pokulhává, pohrál bych si tedy ještě s clonou...lampa je přepálená, bacha---

KE DRUHÉ:vertikalita je dobře srovnaná, čas, clona a citlivost viz fotka 1, ke kompozici, možná bych horizont posunul do spodního zlatého řezu...a zaretušoval bych strom nalevo nahoře

KE TŘETÍ:vyfoceno dobře ke kompozici vespod moc tmavé takže bych "tunel" posunul do spodního zlatého řezu aby vyniklo barevné nebe

KE ČTVRTÉ: ta je opravdu pěkná, trochu ve fotošopu vytáhnout popředí a je to umění, samozrejme zase v tmavších místech bacha na zrnění...

k páté nevím co bych rekl... asi hlavně to zaretušovat ve skle fotografa ale nevím jestli to bylo záměrem nebo ne :D

já už chci foťááááááááááááááka taky
trojbodka
PsYcHo84

no dufam ze ked budem zase na cestax budes prave vyspavat opicu...alkac je strasny a za volantom este strasnejsi...
kostě
takle sem si jedmou hrál ve škole zaujímavé využití školní křídy ne
kostě: obzvášť ten mostík, to je pěkný dílko

toto foto bylo foceno dnes na výletě do Nymburka, socha je ze dřeva..
Dudušek
Nějaké fotky z ryb....prostě nádherné chytání....
Reggaemanista
Vzpomínáte ? :)
absinthová víla
hoďte si to na plnou velikost. docela zajímavej pohled :)
[CZ]Neon
Bishop: si mel ve skole rict ze to des fotit, rad bych tam znovu zasel...
[CZ]Neon
absinthová víla: co je to za mesto?
[CZ]Neon
absinthová víla: dik za info, zvetsil sem si to na max a uplne sem se zasekl do toho silnicniho silnico-tunelo-mostu na levy strane...
luckyBOB
neon: nejsi sam..ja taky.:) ve stejnym bode.:)D
Foceno dnes v Praze na Můstku..
[CZ]Neon
Skandalf: tak to sem byl jen kousek od nej dneska

luckyBOB: njn je to nejbrutalnesi misto na ty fotce...
Index
Jeste neco sem nasel - ranni pohled z okna.....
Ještě tohohle zajímavého chlapíka se mi podařilo vyfotit.
zfiře
jak v té reklamě...jenom místo auta se třepal list.:sun:


jó u potoka bejvávalo.....double.clon.attack 2006
fonee
tak taky prispeju par foteckama
Když je Václava..
Viva
:)no,,nechytla sem tu správnoubarvu že?:)
Viva
ještě jak to začalo:)
chOdec
::
chOdec
..
chOdec
.
Viva
..stojí to za zvětšení..:):):)
Viva - jo, to teda stojí, odkud to je? (můj tip - Benátky?) Taky něco přihodím..
VoidMAN
Venecie = Benátky takže... objasněno...
Xerxes Artifex - čéče VoidMAN myslim si nechtěl objasnit, jestli Benátky jsou Venecie, ale jestli ta fotka je odtamtud (takže měl stejný odhad jako já, přičemž v době písání asi ani můj předchozí příspěvek neviděl)..alespoň takhle já rozumim tomu decentnímu infošumu, objasněno :D ?
tohle mi přišlo celkem vtipné... foto z minulého roku.... KONEČNĚ jsem si objednal Lumixe taxe tesim jaxviň :D
Viva
uhodly ste:)
Pan Ker
Dumb § Dumber:A to sis dal ty??
Pan Ker
Tak proč si to vymazal?? Protože to jednoznačně nebyla tvoje práce...
tohle nechápu... má význam stahovat z internetu nejake obrazky a davat je sem???

myslel jsem že tento thread je o tom že každý jednotlivec prezentuje SVÉ fotky ale opravte mě jestli se mýlím...
nejmilovanejsi pratele na nejmilovanejsi pude
Viva
...vidíte ten pohyb?:)
První fotky mého milovaného foťáčku
[CZ]Neon
2.10 Prochazka po Praze...
kostě
Tak ja taky něco
absinthová víla
sezame, otevři se :)
jóoooo, to byla akce....
č.1
stále se rekonstruuje, už aby to bylo...

č.2
Opalinka

č.3
Gregarina

č.4
KREVVVV (samozrejme odbarvena a vyzihana)

č.5
Krásně je vidět 2 buňky jak se dělí...

č.6
Atypické buň. jádro

č.7
Lebka soudobého člověka- nesrostlé švy, mikrocefálie

č.8
Měsíc nad řekou...
Viva
...
zfiře
jeden mravenec táhne mrtvou vosu nahoru a potom tak v metru umysně spadne dolu,přímo na mraveniště.to se opakovalo asi pětkrát.asi nějakej rituál čtvrcení :death:


jó u potoka bejvávalo.....double.clon.attack 2006


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma