Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Nekonopné fotky - Klikni zde pro originální téma
toos
mno ty vaše fotky těma supr foťákama jsou fakt úžasný!:eek::frog:
pustím se do karmování, ale budu mít fakt moooc práce:D:D

jinak přihodím svoje fotky s názvy:
-jak veselej může být oběd1
-jak veselej může být oběd2
-rozklad dýmky

sou to slabší fotky webkou, ale snad se zasmějete:wink:
zdarec
r-man
Par zaberu z ruznych parties....Efekt ostreho stredu a rozmazanych okraju se dela, kdyz zoomujete a zaroven nechate nasazenou sirokouhlou predsadku na objektivu.
tezzy
co miluju fotit, je modré nebe...tedy tady je taková moje série fotek s blankytně modrým nebem :)

edit: ještě pokud by to někoho zajímalo, tak první 3 fotky jsou z berlína (z toho 2 z takový tý turistický lodi, enbo jak to nazvat :)), čtvrtá je anglické nebe, další je cesta směrem reggae meeting 2005 (příchovice), mrak je normálně český mrak focený z okna no a zbylé 2 fota jsou z vídně
Johnny Von Kris
ntjn, to nahore se da fotit porad.... musis chytit nakej asterojd :| a mit lepsi lapac vobrazu
ja ted s foceni voblohy mam takou uchilku. ked du vecer na spek, vemu fotak, sednu za ves na pole a dam si klidne stofku zatuhuu ikdys vim ze v kompu to bude vypadat vyblite...
pak dycky v hlave :::: jo jo pak s toho trebas neco v potsopu vymacknu ;;;; hee...ale to uz je moc pozde a nic z niceho...
toos
sakra, proč sou karmy omezený??? :(:(
sem se dostal v tomdle threadu na 13 page a došly!:(
musím počkat 24 a pak rozdám ostatním, tak chvíli strpení...:D
(pro ty, kteří tu maj supr fotky...:wink: )
.
tezzy
citace:
Původní příspěvek od Ruahine
Tož taky něco přihodím. Ale není to z digitálu, ale naskenovaný, takže omluvte sníženou kvalitu zvuku. :D


počkej a to sou fakt všechny tvoje fotky?
tezzy
ruahide - tak to teda před tebou smekám. vypadaj úplně jako nějaký vyumělkovaný časopisový fotky... teda samozřejmě bez urážky! ;)
moswa
jak krásná byla zima...:love:

(1.-matterhorn; 2.-3.-ve švédsku )
pildo
2 moswa: uz som sa tesil ze dalsia fotka tvojho pozadia a len krajinky :(
StrycekPompo
Je to sice trochu mimo mísu ale při přečtení vyznačané věte se docela zasmějete :D
Mesias
StrycekPompo: Nic proti a to moje je mimo mísu ještě víc, ale proč když víš, že dáváš příspěvek, který sem nepatří, tak proč ho sem přesto dáváš? Proč to nedáš do místnosti kam by se to hodilo?

A abych nebyl úplně mimo krychli tak xerthon, tezzy, Ruahine a další ste masakr fotografové...
tezzy
jo tak přidávám ještě jednu fotku ve spojitosti s modrym nebem, ale chtěla sem ji dát zvlášt, proto...no, bylo to foceno jen jako taková rychlovka a myslim, že se fakt povedla. hrozně se mi líbí, jak se nebe přebarvuje od světlý po tmavší modrou a jak sluníčko ozařuje listy toho stromu z jedný strany... no, považuju t za svou nejlepší fotku ze všech :)
btw, je to z anglie, ze zahrad dover castlu
r-man
Ahoj, jsem tu s dalsi varkou, tentokrat na dvakrat, pac je toho nejak vic :-)
r-man
...a druha pulka
Pan Ker
Makro...
Pan Ker
Black&white...






















































LuB
Foto z chaty
LuB
Foto z chaty
LuB
Este nieco
LuB
Este nieco
cosecha
Předek.
Janísek
...
CAESAR
citace:
Původní příspěvek od cosecha
Předek.


kdeze ostal?ci ti ho nepripojilo do prispevku?

janisek:dobre nozky dlhe az po zem :D
Pan Ker
Trošku jsem si přebral fotky a tohle jsem našel:)...
Pan Ker
Jo a ještě mám takovej menší bonus...

Novodobý Bob Marley:smoker:...frontman hradecké skupiny Ska'n'Daal!
pan.zzz
cusky vseci;) :D takze, toto je moje pipinka (andulka pro ty co sou zhuleny a nepoznaj to). Jednou sem ji dal z prdele list meho noname skunku a vona ho celej sezrala:D, no ale od ty doby mi lita na kytky, ktery mam za oknem a pochutnava si na listech:D:D, takze ji je radsi davam sam, nez aby mi je okusovala ona;)
StoneBud
To janisek : To jsou tve skorne :) ??? sice bych tou spickou nechtel dostat bodlo mezi pulky, ale jinak ti to sekne :)
Celller
Tohle je muj soused:D, ma dost dobry huleni:D kecam
moswa
janísku abys v tom nebyla sama :)
Janísek
moswa: mooc pěkný:-)) Já za ty svoje botky dostala negativní K..představ si to, že tady někoho rozhodí kožený boty...:-) čekám tě v aktech:-)) vrrn nasadila vysokou latku:-)
jumpp
ty brďo moswo ty maš nožky skoro jako já:D fakt krásné končetiny:)
citace:
Původní příspěvek od Janísek
moswa: mooc pěkný:-)) Já za ty svoje botky dostala negativní K..představ si to, že tady někoho rozhodí kožený boty...:-) čekám tě v aktech:-)) vrrn nasadila vysokou latku:-)


spravny pristup,vsichni se tesime :-)

edit:kozacky prekrasne,jako nohy....cele kzulibani:-)
Janísek
xerthon:

to si myslím taky:D akty už jsou na místě:-))
uz jsem koukal,nestacim zirat.....jestěéééééé:-)
Zamite
Taky dávám jeden postřeh
Celller
masarka na cerstve zajetim holubovi
Pan Ker
to Zamite: Dost dobrý!

Taky mám vyfocenou jednu technickou záležitost, i když z poněkud jiného soudku... Nazval jsem ji 333 Mhz:D!
Zamite
2 Pan Ker jo jo dobré
mám tu ještě jednu taky docela povedenou
JAHmaican
Moje fotky sice nic moc, ale aspon budu odebírat tuhle diskuzi:D





























































Mesias
Jenom pár fotek, který sem vyfotil na mé poslední huličsko, přírodně fotografické procházce... :)
Erixon
Kdo pozná co je to za kopec? (kdyžtak si to přibližte, jde to dost)
-------------------------------------------
:eek: - na horách je ještě trochu sněhu.
Janísek
Erixon:
Pálava??
Pan Ker
Na Pálavě už asi bude těžko sníh:)...

Typoval bych to na Sněžku a Obří důl...
Kutas
dneska sme se naramne pobavili focenim bublin :) nektere fota se fakt povedly.. hraji vsemi barvami

edit:
bohuzel mi nejdou pridat fotky, tak je pridam az grower bude chtit :)
Erixon
jj Pan Ker má pravdu - Sněžka
Mesias
Tak sem si udělal výlet do Zoo a nafotil sem nějaký fotky. Vím že nejsou nijak extra umělecké nebo kvalitní (kuli velkému množství fotek sem musel dosti radikálně snížit rozlišení), ale nějaký celkem ujdou...
Ta první se mi líbí asi nejvíc, ten odraz očí ve vodě je perfektní... 2,3,4 bych nechal bez komentáře.. 5 je taky celkem vtipná. Chytil sem ho zrovna při přežvykování.. 6,7 bez komentáře.. 8 je fotka která podle mě dokonale zachycuje jaké to je být neoblíbený v kolektivu... A 9, 10 opět bez komentáře... (Snad jen k té 10 ... Celkem zajmavá pozice na odpočinek nemyslíte?)
Kutas
.
tezzy
jee, v zoo se fotí úplně perfektně, taky sem něco hodim :)
tezzy
tak tady jsou photos z mé, mám pocit dubnové , návštěvy trojské zoo :)
JAHmaican
Tak já taky ještě něco...
r-man
2Ruanhine...Na tu predposledni fotku by se hodil sedej gradual, to ti pak uela tmavsi ty mraky a muzesh pouzit delsi cas a i ty hory se krasne prokresli :-)
absinthová víla
z moji květnové návštěvy Švédska...
r-man: No jo no, máš pravdu. :D Ve filtrech se moc nevyznám, používám pouze polarizační, ale trochu jsem to teď studoval na internetu a tenhle filtřík mě opravdu chybí. Asi to budu muset v dohledné době napravit. :bounce:
r-man
Trosku jsem ted pracoval a nemel cas, ale tady jsou dalsi. Jde o ruzne zabery, ktere jsem nevedel kam mam zaradit.

Jo a ta prvni, to byl mazec..na jedne diskotece v Brne byl takovej ten svetelnej panel a upozornoval na vsem znamou skutecnost :-)))
r-man
a druha cast...
r-man
Moje nejoblibenejsi tema, to pujde aspon na 4x :-)))
r-man
Moje nejoblibenejsi tema, to pujde aspon na 3x :-)))
Lahvan_FlaskiCZ
makro fajfky + zapalovac
Celller
Lahvane: dost husty makírko:D:D:D
Pan Ker
Konzumní doba aneb Babylon!
Taky v ní žijete v ní rádi jako já:(??
Zajímal by mě váš názor...

Btw.Zvětše si tu první:)...
omniaaliterest
muj haf...
omniaaliterest
zatisi.....kdyz da humanoid brko a nudi se:
omniaaliterest
cervanky...rozhledna na sylvanu...plzen...
omniaaliterest
a jeste sidliste,ktere obyvam...
omniaaliterest
jeste jednou a mozna ne naposledy...muj haf
r-man
:-)
omniaaliterest
bublina v louzi...
omniaaliterest
nekdo zde jiz zminoval,ze je to jeho oblibene tema....moje taky :)
pan.zzz
Tak ted ja by sem rad dal jednu peknou fotku, aby ste videli ze umim fotit neco jineho nez prdele holek :D
CAESAR
beloritky co sa utaborili na nasom okne a ako nam nicia zbytky zelene za barakom
r-man
..a posledni cast meho oblibeneho tematu...
omniaaliterest
dno moji milovane drticky...
gambler
dnesni nehoda...
omniaaliterest
podzimni hratky s mim a kamosky hafem...(muj,je ta cerna rozmazana smouha :) )
JAHmaican
fotky "zespoda" :D
.
PUNKie
2 xerthon: to je Bystruska , pravda? to ti museli potom hrooozne smrdet ruky. vypusta to nejaku smradlavu fekaliu ci co
ted smradlavy jed vypousti pri obrane z huby a nekteri ho umi striknout i do uctyhodne vzdalenosti.No je to strevlik(vrascity) slovensky asi bystruska :-)
Lahvan_FlaskiCZ
že se tak drze zeptám, dal by mi někdo tip na editor fotek, co se týče velikosti při zachování rozlišení? fotím na rozlišení 3072x2304, což groweru nevyhovuje, tak sem postnu alespoň pár makro-fotek. :P
moswa
nemuzu se nepochlubit-tohle se mi podarilo stopnout...:) a jeste to byl fajn clovek vevnitr
Pan Ker
The world of beetles...
dalsi brouci
gustav makovec
bylo trochu času,tak pár foto....
gustav makovec
neumím fotit,ale zdá se mi v nedokonalosti krása..
pes obojživelník
r-man
Tak jo, zakoncim svoje bestofky zviratkama :-)

...jinak ta s tema oveckama je takova zlata, protoze jsem si nastavil, ze bila je tmave modra :-)...umi to vase fotacky(plne manualni nastaveni White Balance)?
Jahudka!
citace:
Původní příspěvek od moswa
nemuzu se nepochlubit-tohle se mi podarilo stopnout...:) a jeste to byl fajn clovek vevnitr


Moswa>Tos byla ty?:eek:

r-man>Jo,dobry foky 2 a 3
Mesias
Nějaké fotky z přírody...
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od mopslik




BTW. chtěl bych apelovat na lidí, kt. se snaží o jakýkoliv výtvor a následně se s ním chtějí podělit s ostatními. nebylo by pro VŠECHNY lepší nejdříve si něco o fotkách a digi fotoaparátech přečíst a až uznají, že se jím snímek povedl, dát ho sem.



Naprosto s tebou souhlasím, určitě bych(om) se mnohem radši díval(i) jen na povedené fotky a ne na každý cvak... Ale zase na druhou stranu, lidi kteří fotí opravdu jen pro radost a chtějí se o fotky podělit s ostatními, tak asi nebudou jen kvůli jednomu threadu na groweru studovat nějáké fotografické příručky...to už je pro ty, kteří se tím chtějí zabývat focením hlouběji(ti pak také můžou svá fota prezentovat na strnáknách typu fotoaparat.cz apod.).

btw. Taky jsem začínal s dvoumegapixelovým fotoaparátem a je pravda, že i na něm se dá pořídit kvalitní foto...
omniaaliterest
MOPSLIK:na kazdym sprochu pravdy trochu,ale thread zni NEKONOPNE FOTKY...ne PROFI FOTKY ;) ......alespon ty bestofky lepe vyniknou :D
gambler
moje cica
omniaaliterest
po desti...
omniaaliterest
snihhh...
omniaaliterest
toto je podobenka chromove polokopule....umistene u stropu sedave fabriky...odrazejici jako zrcadlo panoramaticky celou halu tovarny,ve ktere se oddavam kontinualnimu pracovnimu procesu...
omniaaliterest
cumak meho hafa...
omniaaliterest
napis na zaparkovane dodavce...
omniaaliterest
1) oko meho hafa
2) rozhledna Sylvan
omniaaliterest
moje stesti...
nozdra
údolí Doubravky, nádhernej výlet, špeky, pivo , žranice:-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma