Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Nekonopné fotky - Klikni zde pro originální téma
koles
tak to jsme měli takovou menší sešlost s přáteli asi před 14 dny. v noci nebyla ani zima a oheň pěkně hřál. bez stativu je to v noci celkem fuška, takže se mi vyvedlo tak pět fotek. tady jsou ty nejlepší...
na_pohodu
nasi jarni pomocnicci:-)
edit: sorry za spozdeni:-)
na_pohodu
sem zjistil,ze je to moc velky a byl uz sem linej to opravovat :bong:
TheHempCultivator
... hradní stráž/komíny/mastnota/rohlík...
no já vám sem pošlu, koho jsme loni s kámoškou potkaly v pražský Stromovce - nosála :)
kvalita asi nic moc, ani nevím, co to kámoška má za foťák, spíš jako "co lze potkat v Praze volně pobíhající" :D
z prochazky jarni prirodou
zfiře
rybka plavobočka :confused:


morava out. v B.I.G keři
executor
:D libovej salátek
Ibuprofen
Taky se připojím. Fotím hlavně pod vodou kde je úplně jinej svět :mutant:


jsou to makra rostlinek a malejch živočichů.

Velký živočichy mám taky ale to už není takový jako ty malý.

toho prvního živočicha neznám
druhý je rournatec
třetí je nějaký druh měkého korálu
čtvrtá je hvězdice

foceno na Elbě
Bulb
Pár fotek z mého okolí...
wolverin
:frog:
dzastel
tak opet nejaky amatersky fota
Mazz
Taky sem vystavým svý amatérský počiny. Bohužel foťák má pouze 3,1 megapixelu, je to takovej malej digitální žebráček, ale prozatím aspoň něco.

Foceno z letedla při cestě z anglie.
Mazz
foto1: anglickej oldschoolovej dům(mimochodem všude samá krysa)

foto2: sousoší soch nedaleko od předchozího domu

foto3: můj kamarád rákos příznačně vyfocen v prostředí jeho vlastním :pimp:
Mazz
foto1: hurá na dovolenou

foto2: Jeseníky, kde žiju...

foto3: zvláštní díra ve zdi, kterou si nechal udělat angličan u kterého pracoval můj bráška, aby prý mohl mávat svý dceři, když k němu příjde na návštěvu, byl to fakt podivín :slizoun:
Foto 1: originál
ostatní: upravované;)

P.S: Zvěčte si to, neni to dobře vidět :)
Lezbitchmann
tak toto je prst od rukavice v cédéčku...
poznáte co je na obrázku? :confused:
:D
TheHempCultivator
pavouk/bublinky/bez názvu


mirkoff - no asi ne, že by vzorky něčeho ?
:smoker:
pozor na italskou státní policii....;)
TheHempCultivator
...
MANHUNTT
strašně rád fotim a je mi ůplně jedno co.foták nosim pořád u sebe a FOTIM a FOTIM......
:satan:
TheHempCultivator
Po dešti, pole ...
muj oblibeny rybnicek u lesa
poznate z tehle fotky co to je?
hm poznals to :-(
caesar:kamarad je v armade.Pozval me na detsky den poradany v jeho utvaru.Bavil jsem se vic nez deti :-).Projizdka tankem,kdyz je clovek zhuleny taky stoji zato.
el_castillo
:sun:
el_castillo
sorac, ale tohle sem si fakt neodpustil :-)
Dobře, že i groweři fotěj. Taky se podělim...
nozdra
no tag trocha konopí se tam najde, ale je to hezké:frog:
100Thermal
Psí syn :D
Foťte groweři, foťte!!!
dab
nejake to mracno ;)




Edit: verte abo nie, nic som v ziadnom programe neupravoval, proste taketo barvy som videl :jumper: (aspon myslim)
tazman007
cus přikladam taky foto
koles
letní pozdravy

#1,2 bouřka z 29. na 30. července. první blesky, který se mi podařilo vyfotit...
koles
#3 jižák, jižák, město snů
(jak pro koho)













#4 z pošumaví... kdo zná tento hrad?
koles
putování západními tatrami (roháče)

#5 pohled z bobrovce na západ













#6 ostrý roháč. s plnou polní na zádech stojí tento vrchol zato :)
time:jeden z nasich nejkrasnejsich motylu.Na spodni fotce jde vyborne videt jak se mu meni barvy.Je to Batolec duhovy,pribuzny baboček
CAESAR
tak teda aj ja cosi prihodim, dufam ze sa bude pacit(su to este len prve pokusy)
wolverin
toto mi doslo dnes na mail - aspon sa pobavite :D
vraj Arabska sutaz o hrad z piesku
UrbaN
peace lidi...tez neco pridam...

prvni ctyri fotky jsou z Kuby
ostatni jsou z Palavy
HKOR
nejake fotky z letosniho Colours Of Ostrava. Foceno klasickym fotakem
TheHempCultivator
...něco málo z prázdnin.. těch fotek je tolik, že tu na ně neni prostor.. ale chystám se udělat si vlastní stránky kde bude všechno..
hal9000
to: hakor
mas fakt fantasticky fotky

abych nebyl pozadu:D taky sem neco mrsknu
hal9000
jednak ten pochvalenej je HKOR a druhak mi to sem nemrsklo tu fotku tak znova
Dežo
hele sorry za OT,ale musim se ozvat wolverin-fakt Ti to pripada k pobaveni???? me teda opravdu ne smat se nad tisicovkama mrtvejch...
TheHempCultivator
nickus - jo ty mraky jsou vážně dobrý ... často přemítám, pozorujíce oblohu, o tom, jaký by to bylo bejt v místě odkud jsi Ty fotil... když jsem jako malej letěl, tak mě ten pohled naprosto fascinoval.. bohužel jsem ještě neměl žádnej pořádnej foťák ...

Jinak ostatní moc pěkný fotky !... koukám, že je tu dost "prázdninovejch fotek" .... nebo alespoň mě to tak připadá..

Jo včera jsem si zakouřil a upravil (svoje) fotky dvou týpků... .. člověk na tý první zrovna rozvažuje svojí situaci a tu druhou jsem nazval "neviditelný, na útěku ?" .. .
gustav makovec
no coment...
bBoOrReE
tyjoo,gustavce??

..nieco z mojej,TU.
bBoOrReE
...alebo nieco popisnejsie.
dal som tomu nazov/SILVESTER 2004
executor
to nickus: nejvic na picu je sedet nad kridlem-taky se mi to uz parkrat stalo.......
TheHempCultivator
... dnešní ranní mlha, dnešní odpolední kapky...
gustav makovec
aby jste neřekli,že fotím jen morbidity,přidávám pár kýčů....
bBoOrReE
..nahodou tie zavaracky su v poho.
Co to je za obsah? hi hi
bBoOrReE
A teraz trosku minimal artu.
Vola sa to TMA a foto vzniklo v Prahe v Stromavke.
..v noci. hi hi
gustav makovec
bBoOrReE ..nahodou tie zavaracky su v poho.
Co to je za obsah? hi hi

Syrečky v nálevu ,nachystané na spářku,-pivo,sifon,olej,pepř,papriky,česnek,cibule,,v případě úspěchů v pěstování bude olej obohacen THC... to teprve bude mazec....
bBoOrReE
mnam...si ma rozcaroval.Teraz by som si ale nedal,rano som bol na hubach{hriboch}tak som dost prezraty.

Dnes posielam nieco stravitelnejsie.Vzniklo to v Irsku.
jumpp
take neco a az udelam poradek ve fotos tak sem jeste neco svihnu..
hexamin
jumpp :)
musim prestat hlulit dlhu chvylu mi trvalo kym som pochopil co je na druhej fotke
jumpp
hexamine to je kousek z my kosmicky lodi X-303:D
jumpp
..
z vyletu
gustav makovec
tak jsem neuměle nafotil pár květin,co pěstíme s mojí stařenou
gustav makovec
jich teda víc..
dab
... neco malo zo zrazu citronov!!

ad. posledne dve pic.> najstarsi citroen, pohlad pod kapotu :)

PS: iba tolko, dufam ze stacilo zacmarat SPZ :D :D
.
LuB
nejaka ta obloha..
lisabonská pláž
bBoOrReE
100+1 DROBNOSTI
gustav makovec
zas trochu prolez složky..
gustav makovec
nevím,co s těma fotkama dělat....než zmizí v propadlišti dějin i se mnou..
bBoOrReE
HMLA
bBoOrReE
TAXI
bBoOrReE
.
jumpp
..
gustav makovec
dneska fotil,než to stará hodí na hnůj...
papaja
lavička
TheHempCultivator
Teď jsme byli na roadtripu po Evropě.. Holandsko, Francie a tak...

1-4/Amsterodam
5/Naarden
6/Kočka co spala vedle mě v jednom coffee shopu
7/Mučenka, co jim v Holandsku kvůli přímořskýmu klimatu nevymrzá.. představte si bydlet v hausbótu na Amstelu, jezdit všude na kole, na terase pěstovat a vstupní dveře mít porostlý mučenkou... a to ještě zdaleka neni všechno...Holandsko je velmi zajímavá země v každym ohledu, vůbec nejde jenom o cannabis
TheHempCultivator
Fotky z holandskýho "venkova"
gustav makovec
jak to tak vypadá s tím globálním změnem klimatu asi za chfilu bude v háji.Škoda.Je nás ale dost, abychom vytvořili nový liberální pokračovací rozvíjející mnohonárodnostní stát a pokračovali v započatém díle, voni tu stejně nějací emigrujou před příchozí vodou,tak toho musíme využít !Přejmenujem Čechy na Konopiště ..Vlajka je jasná,v bílém poli přibyde zelený lístek,místo bory šumí po skalinách se bude zpívat tráva šumí....No a Groweři samosebou NA HRAD !
TheHempCultivator
1-6/ Francie, Paříž
7/Kapky ranní rosy
TheHempCultivator
Tohle jsem našel ve čtvrtek, když jsem na balkóně degustoval sklizeň.. nejmenší ulita co jsem kdy viděl...(bohužel nemám takovou techniku, aby ta fotka byla celá doostřená)
drinker hulič
tak koukám, že přibyla spousta nových fotek... Gustav a Hempcultivator extra respect, moc pekny fotky, zvlast to Holandsko, jak tam treba ti dedci sedi u kofiku... jo to byly casy...

pridavam fotky ze Slovenska, z brnenskych protestu proti pol. brutalite a okno z Pernstejna :)
papaja
díky alberte:)
výlet

dík thehempcultivator: přiomněl jsi mi krásné časy strávené v holanské monarchii a inspiroval k fotkám z tohoto výletu-peněz moc nemám a díky panu Hoffmannovi nemusím přes celou Evropu:bandit:
LuB
Nejake tie Tatry.. Strpske pleso
tresen a oresak.Letos bez tresni a orechu :-(
LuB
1. Obloha nad Bratislavskym hradom
2. Neuveritelne ruzovy zapad slnka
LuB
A este cosi...
Jahudka!
Smrti rituál...
elanius
...
papaja
krasavci:)
MANHUNTT
Jak jsem již psal,strašně rád fotím,a obzvláště se mi líbí západy slunce.A proto jsem založil tento thread.Pokud máte nějaké fotky se západem slunce a chcete se podělit s ostatními,budu jenom rád. :frog:



P.S. Prosím přispívejte fotkami pouze s touto tématikou....děkuji. :beer:
mati0n
par slabych zapadu
gustav makovec
jsme dneska vyrazili na houby,našli jsme pár hříbků,prolezl jsem i louku vedle lesa,našel jsem i malé houbičky-leč byly to notoxic.Pak jsem tak sám v pohodě chodil bez myšlenek na najití čehokoliv po strži s kapradím a potokem,a jak tak lezu do kopce a kochám se-byl tam...Vypadá na loňský,je trochu ohlodaný od myši....
blownancyblow
dnes..
gustav makovec
nechcu Tě teda moc nas...,ani se chlubit,ale asi je to tím,že nacházím už delší dobu.Výtvory přírody jsou nádherné, čeče asi je nepřeříznu...líbí se mi tak jak jsou...navíc teda nosím jenom hodinky,snubní prsten jsem měl na sobě na svatbě a pak asi ještě 5* za 15 let... no a vyřezávat do parůžoviny jsem se ještě nenaučil,aby to stálo za to..Jdu hledat nějaké západy...Hodně ščestí v hledání, za chvíli začínají padat ! beze srandy,no a jeleni tak cca v únorovi.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma