Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Nekonopné fotky - Klikni zde pro originální téma
pavouci se mi libi,ani jsem netusil,ze se taky svlikaji.
mirico
No ta zvliecka vizer asi takto ....ked bola este v nadobe de ho mam tak som myslel na prvi pohlad ze to je druhi pavuk..
CAESAR
tak to foto c.1 v prispevku c.413 je fakt dobre,je to jak z alenky v risi divov
Hanyz
mirico- když to vychytáš a vytáhneš tu svlečku krátce po svlečení (ale bez toho, aby jsi pavouka vystrašil, protože by si v téhle době mohl ublížit) tak se dá krásně vytvarovat a potom už vážně vypadá jako živý pavouk. Holky na návštěvě to ocení:frog:
mirico
to musi byt skvele ale bohuzial bola us dost pokrcena a velmi krechka pozde som si to vsimol ususila sa a potom sa to lamalo ..ale vies to je haluska ze pavuk po zvleceni nejako sa zvecsil .... to je zaujimave on vlasne nieco zo seba zvlecie a je o nieco veci? ....toto bola konecne normalna zvliecka ktoru nenechal pod zemou .... no a to s tou navstevou mas pravdu ja to nechapem dievcata to neznasaju ale aj ja som mal trocha pochybnosti ale ked mi ho doniesol kamos ..tak som bol velmi prekvapeny aki je to zaujimavi tvor ..hlavne ked ide lovit je to fakt haluz zatial zozere asi 7 cervou na posledy som mu daval take vecie ...ale chuti mu :) staci ked mu dam jest raz za 2 mesiace a to aj vlasne zalezi ake ma brusko ...no a semtam mu tam nakvapkam vodu... docital som sa ze v zajati sa dokazu dozit as 25 rokou bol som prekvapeny . no ak budem sa mat u mna dobre tak mozno aj veci virastie ...lebo ked mi ho doniesol bol to strasne mrnave a dost pomali rastie:( ale mam ho rad aj ked sa priznam zatial som ho na ruku nedal us len z toho dôvodu lebo sa bojim aby som ho nezmackol a este s toho dôvodu asi sa ho trocha bojim ..ale pisane je o nom ze nieje velmi jedovaty a ze casom si na mna zvykne..
moswa
vazne mam rada zvirata. vetsinou na dovoleny se seznamuju s mistni faunou a florou mno a tedka sme chytli tuhle jesterku. moc se mi libi :D treba se vam taky bude libit ;)
edit : jo zije i u nas, ale libi se mi. libi se mi videt jak to okolo zije a hraje vsema barvama :)


to druhy je fotbalovej stadák, pripada mi jak ufo :D
Hanyz
mirico- na ruku si je taky raději nedával. Pavouci z rodu brachypelma mají na zadku žahavé chlupy a je pravda, že samice se dožívají 20ti let docela běžně. S tím svlečením to je tak, že po svleku je naprosto měkký a "nafoukne" se myslímže vodou a teprve pak ztvrde. Ale kdyby chtěl v této době utéct nebo něco, tak si může snadno ublížit a takový zapomenutý cvrček ho taky dokáže připravit o pár noh (vlastní zkušenost :( ale naštěstí mu to postupně doroste)
PsYcHo84
moswa: esli se nepletu, tak to je Jesterka zelena. ta zije i u nas
mirico
caves no dikes za info..dodavam cerstvu fotos je po zveceni .. je pekny ..
r-man
Mirico mash pekny obrazky, ale dovol abych podotknul, ze ta posledni z prispevku 413 neni fotka, je to delany cely na compu. A ani ta prvni se mi nezda jako fotka, a nebo je hooodne upravovana ve Photoshopu :-(
mirico
Tk to sa chcem ospravedlnit ta posledna ....foto no je to animacia mas pravdu ale mne sa ten obrazok paci tak som ho sem supol ...No a k tej prvej foto tu foto mam riadne ale riadne davno v PC je to fotene upne inym fotoaparatom .na taki by som prachi nemal ..momentalne som si nasporil na standartny fotoaparat ma len 3x optyku ..ale kvalitne foti ..ma vela funkci ...DSC-w 7 Ciber shot..mam ho rad :)
jugularis
Trochu jiný krteček











Naši předci by se divili











Škoda, že mám pomalej foťák;-)














Teče voděnka












Západ slunce
Pupiset
Par mejch kousku.
1.Sqwotík v Amsterdamu
2.Kamos v Pešti
3.Czarotekk05Kladno

Jinak me fakt prekvapilo ze jetu tolik schopnych fotografu....ja se mezi ne nepocitam:D
AEROCELL
Tak aj ja sa pridam :) Foto 1.Kvietok 2.BA 3.BA 4.BA nieje ta Bratislava Krasna :jumper:
mirico
pupiset: ta foto pred zavodom de je kamos ta je zaujimava
mirico
foto vznikla nahodne pracoval som na svojej vinici a pravdaze som mal zo sebou fotak foto je stare asi 1 mesiac .....no a mam rad modru
Pupiset
Tak dohazuji jeste par snímků z naší cesty po Francii;)
2Mirico:Taky bych chtel delat na svojí vinici,nescháníte brigadníky:D
mirico
mas paradne fotos ..klobuk dole....nie vies to bolo fotene z nasho radu nas bol len jeden a na to stacim sam ...ta foto akosi nevinikla pretoze ako som sem ju dal zle ju tu vykresluje ..ked si ju pustim na P.C. tak je krajsia
Pupiset
2mirico:Dík;) ,ale ten fotacek taky nic moc.Skoda ze u nas nejsou vynohrady
taky bych si koupil/pronajal řádku:)
Pan Ker
Pár píčovinek...


























































Paryba
něco přidám;)
Pan Ker
Z dnešního tripu...
r-man
pan Ker...ty fotky maji neco do sebe...akorat si jeste hlidej kontrast a svetlost, treba ta predposledni je slita dohromady a nic na ni neupouta pozornost. A jeste neco k ni...pokud chcesh zvyraznit perspektivu, mel jsi dat tu postavu do praveho horniho pruseciku tretin, vish, jak to myslim?
Mesias
Musím uznat, že tady máte mnozí fakt hustý fotky a doufám, že se mě někdy podaří taky také ulovit. Sám jsem projel nějaký fotky co jsem měl zrovna v počítači a řekl jsem si, že vám je sem hodím, třeba se budou někomu líbit! :) Žádná z fotek není v počítači upravovaná, ty jinak barevný jsou mody mého foťáku, se kterýma poslední dobou fotím raději než klasicky barevně... Tak a teď už fotky...
Pan Ker
r-man: Díky za uznání... Ta předposlední fotka je takhle naschvál...nechci totiž, aby někdo poznal slečnu na fotce! Mám doma i verze s mnohem lepším kontrastem a lepším světlem... S těma třetinama na tom určitě něco je, ale o kompozici toho zatim vim pramálo, takže fotim, tak jak to vidím a jak se mi to líbí...ale díky za radu, přístě to určitě zkusim! PEACE
malicka
kraasny .. radost pohledet .. potecha pro oko i dusi..

taky se pridam jen mam obavy abych si tu neurizla vostudu
moswa
omlouvam se ze galerku zanášim takovejma "vulgárnostma" a neuměleckejma fotama :D ---> kritiku nepřímam :D
pildo
neviete co je to ta goja?
Mr. Figaro
to moswa
Ta je tvoje???Nechci se vyjadřovat tu jako nějakej prasák, ale máš fakt luxus zadeček:punk:, všechna čest;)
Chemik
To je prdelka! Z té se musí srat!
Dubinek
Moswa: Takhle krásnej zadeček jsem už hodně dlouho neviděl.
mirico
Takze trochu netradicne .....lebka najdeneho zvierata v lese upravena peroxsidom vodika ....ma pekne zubaki .frog
zeleninar
no tak to je zadok s velkým Z az by som za to dal Z+ :-).no jak hovori sSmash. co tak aj z prednej strany,alebo rovno od krku dole :-)
Janísek
...slib dodržen....:-)
drtikol
nice! :punk:

ale moswa furt vede sorry... :flamer:

;)
Janísek
Drti: však já taky nesoutěžím:-)) to bych prohrála na plné čáře
Jahudka!
citace:
Původní příspěvek od drtikol

moswa furt vede sorry... :flamer:
;)



drtikol - Ty jses opravdu uprimnej he he:D:D:D

Přiznejte ------>Kolik z vas uz ma ty kozy a prdele stazeny do PC?:D
zeleninar
No tak ja si myslim ze Janísek sa tiez nema za co hanbit rozhodne ma LADNE krivky to sa musi nechat
Celller
.........
Celller
.........
Janísek
konečně to někdo utnul:-)

Celler: ten první strojm je užasnej
Celller
Janísek: to jsem dneska nemel co delat, jinac tvoje fotka je taky moooc pekna, nechces vyfotit:-) Nevedel jsem, jak se s tim fotakem foti makro a kamos ma nahodou stejnej, tak jsem chodil venku kolem baraku a na zahrade, jo a jinak Celller jsou tri lll, bacha, na to jsem haklivej, ale tobe odpoustim
sorethroat
Janísek jednoznačně vede :bravo: :love: :bravo:
Janísek
Celller. víckrát se to už nestane:-))
Celller
:-)
pildo
ja mam 2 favoRIŤKY :bravo:
timi
hmm když se tak divam a srovnavam tak moswa ma tu prcinu nějakou moc malou no prostě čuhtovni řit.

jo janisek to je jiny,pěkny maso.Mam rad když se mam za co chytnout:punk:
r-man
A jeee, tady to vypada na prdelkosoutez :-)
quidge
Vim že tohle nemá bejt ohledně ganji, ale tenhle mě dycky potěší...
Paryba
Janísek: to je prcina:) jak má bejt:D
Mesias
quidge: Dobré mrkvičky, ale máš je nějaké pobouchané, pokřivené ne?
moswa
to nechapu....ta moje fotka normalne na ferovku vzala roha,??? :eek:
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od moswa
to nechapu....ta moje fotka normalne na ferovku vzala roha,??? :eek:

asi ju niekto sosal tak dychtivo, ze ju uplne stiahol zo servera :D
gona
ja cem tiež sútažiť čo holky jaká je moja prdelka :p:
[CZ]Neon
gona: odvazna!!
[CZ]Neon
1) trafo po dedovi - makro ciferniku











2) moje cihla
Stratus
gona: netvrď že to je pánská riť, to je jasná baba, sice víc chlupatá, ale tvarem babská. Jestli je fakt tvoje, tak upřímnou prdel. :D
[CZ]Neon
Stratus: podle me netvrdi ze je panska. podle fotek je damska
gona
ja moja a zatial som pán:) teda aj ním chcem byť:)
[CZ]Neon
.
r-man
Gona...bleeeeuuu....mash prvni cenu za chlupatou prdel roku. :-)))
r-man
Neon...to jsou skartovany prachy?
Hanyz
gona- to je jasně panenská pánská prdel:D
[CZ]Neon
citace:
Původní příspěvek od r-man
Neon...to jsou skartovany prachy?


Ano. vyhral sem to v trezoru cesky narodni banky.
čepra
Tak taky pár více či méně zdařenejch fotek.
A support Janísek :punk::punk::punk:
Dubinek
Tak teda Janísek se nemá vůbec za co stydět :p: Každopádně gona vítězí, jelikož má stejně chlupatou řiť jak já...

Tenhle thread by chtěl pomalu do kanálu :D

Neon: Kámoš to tam kdysi vyhrál taky... Ten debil to hned rozebral na piliny :-/
Pan Ker
Čtverce...
Paryba
zase sem něco našel....
Mesias
Jde spíše o kytičky, ale i ty můžou potěšit...
Xan.
spis zajimyvy nez umelecky
čepra
Ještě nějaké.

Varuker díky :frog:
.
drtikol
xerthon - to vypada na slusnou kinderparty :D

peace
pres den urcite,noc je nas,velkych :-)
r-man
2Cepra...co je to na te posledni fotce v prvnim prispevku? To vypada na nejaky krystaly..ale ceho????
r-man:mozna omrzla borovice


edit:tak ne jsem byl asi vcera v mimoni.Borovicka je od Mesiase :-)
čepra
citace:
Původní příspěvek od r-man
2Cepra...co je to na te posledni fotce v prvnim prispevku? To vypada na nejaky krystaly..ale ceho????


To je detail tohoto klacíku.
CAESAR
tak aj ja nieco prihodim.prve 2 su kvapky vody na listoch tabaku
r-man
Ahoj, tak jsem se rozhodl taky prispet svym fotografickym (NE)umenim ...Je toho hromada, a tak jsem si to rozdelil do kategorii a frknu sem kazdej den jednu (kdyz budu mit cas).

Zaciname popularnim Makrem...
kyticky
takove... a nejake upravene
pan.zzz
z teto fotky mam opravdu velkou radost :D. Strcil sem jedne holce pod sukni telefon a zmackl :D
belladonna
to pan.zzz:ty si hovadak:D:D:D
pan.zzz
belladonna: :D mapad to b yl sqelej, ta holka si ani niceho nevsimla a to sem vyfotil 2 fotky :D. Jeste mm nekde jednu fotku jiny holky:D
pan.zzz
moje novy botičky:D:D žábu sem potkal na silnici :D chtel sem ji zachranit, tak sem ji hodil do rybnika, kterej je vedle. Kdys sem ji tam hodil, tak sem cekal 1min, 2min, 3min, 4min... 10min a zaba nikde :D:D
r-man
Dalsi varka...

...ta treti fotka je ze dneska, udelal jsem si k narozeninam radost a zakoupil dva otocny gradualni filtry, jeden sedej a jeden modrej, to se ted bude v kombinaci s polarizakem delat kraaasne modra obloha a voda:-) (joo, tri filtry na fotaku, to uz je mazec).
Jahudka!
r-man - Tahle sada vypada opravdu dobre.Teda jestlis to fotil ty,tak vsechna cest.:bravo:
r-man
2Jahudka...diky, no ony ty zapady slunce vypadaji skoro vzdycky dobre :-)

Ale jedeme dal...

Prvni dve fotky jsou jen takovej pokus s hvezdickovym filtrem, ty ostatni jsou z minuleho rocniku Olympus fotomaratonu, kde jsem se umistil na 11 miste z cca 160 lidi, coz me mile prekvapilo. Stejna soutez probehla vcera, jenze tentokrat jsem se neucastnil, protoze jsem sel Prcice :-)
:D
r-man
2Mirkoff...co to je to oranzovy? to je nejaka plisen, co produkuje nejakej plyn?
CAESAR
r-man :to oranzove je gumovy medvedik


noc pada na nase sidlisko
tezzy
caesar - a ty poslední dvě si fotil s lomem? nebo je to až photoshopový výtvor či co...?
CAESAR
neviem ktore myslis.napis cislo prispevku.inac ja vsetko fotim bezne.bez akychkolvek vychytaviek.
tezzy
caesar - hup, sorry, spletla sem si osobu....
tezzy
citace:
Původní příspěvek od tezzy
caesar - a ty poslední dvě si fotil s lomem? nebo je to až photoshopový výtvor či co...?


to bylo na MIRKOFFa
tezzy
voidMan - je fakt že efekt by byl asi stejnem jako s lomografem :)
pan.zzz
Takove me hobby :D:D:D:D fotil to kamos a poslal mi to .D
Johnny Von Kris
Sem taky neco dal ü|ö 1 komp 2 kravy 3 Navlakaci 4 stin 5 zeleny 6 vytekly|
zlo3lec
tak taky přihodím pár foteček z vlastní produkce.....
Mášá
holub


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma