Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 2 3 [4] 
Co bys rád viděl v nové verzi Groweru? - Klikni zde pro originální téma
mydena
Navrhuji zrušit možnost udělovat anonymní karmu a eliminovat tak bezmyšlenkovité plýtvání a zneužívání.Je zde chaoz.
Hanyz
mydena- no tak ji nezneužívej a nevytvářej chaos :p:
mydena
To Hanyz:Potrefená husa se vždy ozve-to ve tvým případě.:-DDůkaz místo slibů.Opravdu se tady vyskytlo spoustu zewlaků,kteří se v chatu narojí a poté vzlétnou škoditi druhým.
Hanyz
no já myslím, že tou potrefenou husou jsi, protože z nás dvou má jen jeden trestné body za zneužívání karmy a já to nejsem :p: BTW já se zrušením anonymní karmy žádný problém nemám, sám jsem to před časem navrhoval, takže asi tak...
mydena
Chcete slyšet konstruktivní kritiku?Tak toto téma přesunte jinam.Tam,kde vám ti zewlaci nemohou dát karmu.Tím bych začal.BTW.Děkuji tomu id...tovi za další k- Ale tady nic nevyřešíme.
Rhino
Co takhle možnost zviditelnit vlastní thread pouze pro registrované členy? Nebo třeba Galerie IN/OUT by nebyla přístupná anonymním návštěvníkům.
citace:
Původní příspěvek od Rhino
Co takhle možnost zviditelnit vlastní thread pouze pro registrované členy? Nebo třeba Galerie IN/OUT by nebyla přístupná anonymním návštěvníkům.


IMHO bez šance
sancha
leda možná nějaká forma tajnejch diskusí - přístup jen pro vybraný členy .. ale to nevim k čemu by to tady bylo..
Rhino
Tak já nevim, smí se policie registrovat na grower a sledovat ho? Nebo nemá nějaký práva zase. Vim akorát, že se nesmí vydávat za někoho jinýho než PČR, jako tomu je např. v Américe.

Jinak mě o to zas tolik nejde, ale třeba clyneis nebo jak se menuje, má tu ty 3kW, docela v klidu se tam i přiznává jak falšuje smlouvy na půjčku apod..
to já jen že spor o podobné privilegium (a možná něco jiného) měl před pár lety za výsledek malý exodus registrovaných členů

pamětnící poreferují určitě více, já mám trochu zamlženo (a navíc jsem nebyl účastníkem sporů)
rád bych viděl předělání a doplnění síně slávy...
Pampalini - indoor v thajsku
MANHUNTT - který v síni není, avšak všichni ví jak by to mělo být!(podle mě jeden z nejpřínosnějších členů na G)
drorapid(nebo jak se píše) - za jeho dva krát šestset a skvěle zvládnutou vatáž..
a dalo by se pokračovat :smoker:
keep growing !
Rád bych, aby automatické upozornění různého typu (na PM, na příspěvek k diskusi) bylo ve formátu HTTPS.Odkazy uvedné v těchto upozorněních jsou v současnosti prakticky zbytečné (chcete-li přistupovat na grower zabezpečeně).
HNO
Víc Chucka Norrise a hlavne vetsi avatary !!! Treba 100*100 ,nebo alespon 75*75
citace:
Původní příspěvek od HNO
Víc Chucka Norrise a hlavne vetsi avatary !!! Treba 100*100 ,nebo alespon 75*75


srát na větší avatary :p:

hlavně aby fungovalo hledání a neukazovalo to pořád při zvýrazňování hledaných výrazů ty nesmyslný tagy okolo smajlů a pod.

a taky bych ocenil, kdyby už bylo funkční zrušení e-majlových notifikací u objednaných threadů. já vim, že to tu furt opakuju dokola, ale těch skoro 3000 e-mailů, které jsem obdržel za poslední rok a půl mluví za své

přijde mi to docela škoda plácat výkon serveru na takovou chujovinu
Stoned_r41d3r
S tim hledanim uz by se vazne melo neco udelat.
A rozhodne bych podporil tu ideu ,,poloverejnych'' threadu.
Rhino
citace:
Původní příspěvek od HNO
Víc Chucka Norrise a hlavne vetsi avatary !!! Treba 100*100 ,nebo alespon 75*75

Můžeš to oživit.. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=28602


citace:
Původní příspěvek od futeW
Rád bych, aby automatické upozornění různého typu (na PM, na příspěvek k diskusi) bylo ve formátu HTTPS.Odkazy uvedné v těchto upozorněních jsou v současnosti prakticky zbytečné (chcete-li přistupovat na grower zabezpečeně).

O to už sme se tu snažili, ale naše prosby doposud nebyly vyslyšeny :rolleyes: .. http://grower.cz/forum/showthread....9106#post599106

...

A to hledání je fakt tragický.. :rejp: Mohl by to někdo už opravit.
jestedman
chci se zeptat, jestli je tak složité udělat kvalitnější vyhledávání. Tř. jen nesmysl s velkýma a malýma písmenama. možná bych ho zrušil úplně, google to najde mnohem lépe.. Je to ostuda

Vim že to je hodně práce, ale třeba by se rádo přidalo i pár growerů
pildo
mne osobne dost vadi, ze po par minutach neaktivity ma system automaticky odhlasi (ke dpracujem tak sem tam pozrem aj po 40 minutach). nedali by sa nastavit seasions na vacsiu dobu ako su?
plantážníci
pildo ...
je to nad čarou ;)

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=29646
pildo
njn to hadam pomoze. kedze sa prihlasujem 99% z mojho pc tak to neni problem, ale ked sa prihlasim mimo tak to uz problem je (automaticke prihlasenie). proste ci by sa nedala nastavit platnost seasons na viac ako je (teda ak je prihlasenie riesene cez seasons), aby ma to neodhlasovlo po par minutach a aby som zaroven nemusel byt auto prihlaseny (necital som cely thread, neni dako cas vdaka zajtrajsej poslednej skuske co som vobec nevidel)
Rhino
Neni to taky rozdílnym datem registrace?
pildo
k tym avatarom, nedal by sa spravit kompromis, ze po kliknuti na avatar by sa zobrazila jeho plan velkost?
Rhino
To už je podle mně zbytečný.. Avatar tu slouží pro zorientování se mezi příspěvky, např. když hledáš něco od určitýho uživatele.. Ale takhle je to k ničemu.
jestedman
No trochu si myslím, že toto vlákno je stejně k ničemu. Většina administrátorů se moc nezajímá o rozvíjení G a lidé kteří by to třeba chtěli dělat k tomu nemají přístup. Panuje tu takové nějaké bezvládí, funguje jen policie - viz Modi.

Ale k věci. Bylo by zajímavé umožnit bodovat/karmovat jednotlivé příspěvky v tématech. Urychlí to selekci potřebného a třeba ve vtipech by se tim vytvořila hitparáda...:)
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od jestedman
No trochu si myslím, že toto vlákno je stejně k ničemu. Většina administrátorů se moc nezajímá o rozvíjení G a lidé kteří by to třeba chtěli dělat k tomu nemají přístup. Panuje tu takové nějaké bezvládí, funguje jen policie - viz Modi.


Ale ne, zas tak uplne ne napr. tady se neco deje:http://grower.cz/forum/showthread.p...5155#post705155

citace:
Původní příspěvek od jestedman
Ale k věci. Bylo by zajímavé umožnit bodovat/karmovat jednotlivé příspěvky v tématech. Urychlí to selekci potřebného a třeba ve vtipech by se tim vytvořila hitparáda...:)


To me napadlo taky, ale spis sem myslel karmovadi primo temat. Bylo by dobry dat si seradit temata podle karmy (inf. hodnoty)

Plus VYHLEDÁVÁNÍ

edit> a muze tu "administraci" delat nekdo jinej krome carlose? Ten mi totiz v posledni dobe prijde lehce "zatazenej" :smoker:
citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Ale ne, zas tak uplne ne napr. tady se neco deje: http://grower.cz/forum/showthread....5155#post705155


ještěd měl na mysli spíše administraci (spravování funkcí) fóra... toto je moderace (správa obsahu)

a jsem jednoznačně pro hodnocení témat a klidně i jednotlivých příspěvků... funguje to a je k užitku jinde... proč ne tady?
Hlava
citace:
Původní příspěvek od xpapousek


To me napadlo taky, ale spis sem myslel karmovadi primo temat. Bylo by dobry dat si seradit temata podle karmy (inf. hodnoty)


..no tohle sice nejde ale muzes si to seřadit podle poctu odpovedi nebo zobrazeni což o nečem taky napovida ...
k/-\pr
zdravim,nevim jesi to us tady nekde je varhnuty,ale prezto to sem napisu
...
kdyz zalozim tema,tak by bylo dobry,abych ho mohl sam spravovat,tzn menit nazev threadu,popripade thread smaznout,at kvuli takovejm prkotinam nemusim psat pokazdy modoj
Hyde
K tomu bych se rovněž velmi rád přiklonil. I když je zde myslím malá šance na úspěch, jelikož co kdyby se nedejbože všichni, co tu kdy nějakou hovadinu či omyl založili, chytli za nos a poctivě si ty thready smázli! Dovedu si představit že pro carlose by to byl marketingový krok (ne-li skok) zpět.
Rovněž bych se chtěl zeptat, zda si může zakladatel trýdu průběžně tento uzavírat a otevírat - podle svého uvážení. Minimálně v galerce by to byla dostupná forma jak zabránit (v rámci své presentace) orgastickým výlevům typu - mash to husty woe! O významu karmy nemluvě. Zvlášť v "Už jste bourali?" či "Rozchody, aneb..." etc. Tam je skutečně tato možnost pochvaly, hodnocení, projevu útěchy či lítostosti zřejmě nutná...nechme ji jenom tam...
Rhino
citace:
Původní příspěvek od Hyde
...Rovněž bych se chtěl zeptat, zda si může zakladatel trýdu průběžně tento uzavírat a otevírat - podle svého uvážení...

Zavírát/otevírat thread si můžeš ve svém threadu v sekci administrace, vpravo dole..
Hyde
Jo. díky. Já jsem za ta léta zde ještě nestihl přijít o jistý druh panictví - zplození nového linku. Nicméně:
Jsou skutečně ony administrativní možnosti využitelné pro autora trýdu? Jestli ne, které konkrétně?
Díky H.
citace:
Původní příspěvek od Hyde
Jo. díky. Já jsem za ta léta zde ještě nestihl přijít o jistý druh panictví - zplození nového linku. Nicméně:
Jsou skutečně ony administrativní možnosti využitelné pro autora trýdu? Jestli ne, které konkrétně?
Díky H.


Otevřít / Uzavřít Téma

to jediné můžeš... nevim proč to skoro nikdo nepoužívá... obzvlášť v té galerce... asi o tom skoro nikdo neví

______

2 plha.. engine bych nutně neměnil, ale takové používání CCS* by možná bodlo... páč jakej že to je rok?

______

hlavně Carlosi nikdy neměň tenhle skvělej zelonobílej look fóra... když tak ho aspoň zachovej... miluju ho

EDIT: *myslel sem samozřejmě CSS... po tom jestli Carlos používá CCSku při tankování benzínu je mi h**** ;)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Hyde
Jo. díky. Já jsem za ta léta zde ještě nestihl přijít o jistý druh panictví - zplození nového linku. Nicméně:
Jsou skutečně ony administrativní možnosti využitelné pro autora trýdu? Jestli ne, které konkrétně?
Díky H.


...hele nejlepsi vec jak to zjistit je to ze si zalozis nove vlakno treba v kanale nazves ho "pokusem" do odpovedi napises ze neco zkousis a pak si vyzkousej k cemu vsemu mas pristup a co muzes zmenit , az se dost vyřádíš tak ho zkus smazat a je to :p: kdyz ti to nepujde smazat tak mi posli PMko s linkem a ze to chces smazat a ja to udelam ....
Rhino
Namísto nového enginu bych zútulnil stávající systém vylepšeními, jako je např. možnost přidat obrázek pouze do galerie, bez nutnosti vytvářet a následně mazat příspěvek, dále volba zobrazování obrázků přímo ve skutečné velikosti, či v jinak předem definované velikosti; zasílání mailové notifikace s prefixem https (možná už to je, nevím, občas se mi stane, že to přijde bez SSL linku, na kterém nejsem přihlášený); možná taky nastavit maximální rozměry odesílané fotky k příspěvku na nějakých 1280px - víc už podle mně opravdu není potřeba - jelikož tu spousta uživatelů dává fotky v plném rozlišení, v jakém je vytvořil jejich fotoaparát a to není jednak praktický a jednak vidět nazoomovanou palici se čverečkovaným prokládáním taky neni nic extra pohled..

Snad sem zmínil všechno, co by se hodilo přidat/upravit..

K tomu uzavírání témat - kdyby to všichni znali, odpadne problém se spamováním slepými blbečky do témat, kdy v prvním příspěvku je napsáno ONLY PM.. :wink: Jen takovej postřeh ..
Preco sa zase zmensila velkost fotiek ktoru mozeme prihodit ?
Tich 300 kb bolo ako tak ale 80 kb uz je fakt velmi malo :(
guerilla
citace:
Původní příspěvek od radvancan
Preco sa zase zmensila velkost fotiek ktoru mozeme prihodit ?
Tich 300 kb bolo ako tak ale 80 kb uz je fakt velmi malo :(
Souhlas. Kdyby se alespoň daly zobrazit fotky z nějakého odkazu na server, kde se uploadují fotky. Nevýhodou je zřejmě bezpečnost, ale velikost by byla neomezená.
carlos
Dle mých zkušeností je 80 kilobytů normální fotografie pro web ve formátu JFIF JPEG v rozlišení 800x600. Nikdo neočekává tiskovou kvalitu.

Místem na disku jsme do teď značně plýtvali a jsou případy, kdy má člen v galerii třeba 300 - 500 megabyte fotek. Postupně tedy dojde k automatickému zmenšení všech v minulosti nahraných souborů na stávající limit při zachování rozlišení cca 960x960 což bohatě stačí.

Slabinou je, že ne každý člen je zručný ve zmenšování fotografií. Přitom si stačí nainstalovat irfanview (www.irfanview.com) anebo podobný prohlížeč obrázku a uložit si fotografii jako jpeg o rozlišení cca 800 x 600 (anebo 1024 x 768) a trochu si pohrát s posuvníkem kvality (doporučuji od 60 - 75). Uvidíte, že budete dosahovat skvělých výsledků a velikost souboru snadno stáhnete pod 80 kilobytů.

Ve finále, když se dívám na dnešní thready v galerii, vidím že si členové bez problémů poradili. Úbytek kvality opravdu není markantní.

Fotografie v maximální tiskové kvalitě si schovejte pro každoroční Grower Cup :).
jj uz som si cital :) rozumim uz tomu..jenom som do ted nevidel to vyjadreni :)
papaja
tak si myslim, že je to na dvě věci..80? fuck to opravdu dost malo
carlos
Principielně není problém, aby systém generoval menší velikost za vás lenochy :) - ovšem právě kvůli kvalitě fotografií je lepší, když si ji uživatel zmenší sám pomocí základního grafického nástroje. Automat není schopen toho co lidské oko... sami si můžete najít svůj kompromis v kvalitě a velikosti.

Každopádně je vidět i slyšet, že převažuje názor, že 80kb je opradu málo. Pro váš komfort tedy nastavuji hranici 150 kilobytů, budu sledovat úroveň fotek v galeriích nakolik se s tím sžijete.
carlos
Přikládám vzorek fotografií, které momentálně vypočítává robot z celé galerie 200.000 fotek.
papaja
díky
carlos
Pro zvýšení komfortu je nyní k dispozici automatické zmenšení uploadovaných fotografií na povolenou velikost. Stačí zaškrtnout políčko ve formuláři pro upload (viz ilustrace).

Samozřejmě mohu jen doporučit ruční zmenšování fotografií pomocí grafického nástroje jako irfanview nebo photoshop z důvodu uvedeného výše.
carlos
citace:
Původní příspěvek od plha
Komplet novy engine - tato verze vBulletinu pripomina technologicky skanzen. viz www.planetganja.com www.icmag.com www.hg420.com

Edit - jde o takové vychytávky, jako že v quote je zobrazi mala ikonka linkující přímo na původní přízpěvek. Bez nutnosti psaní vlastních skriptů. Ty featury zmíněné rhinem(tuším) nové buletiny obsahují.

Představuješ si to asi velmi snadno, něco ve smyslu že spustíš program a on se sám nainstaluje. Jenže Grower.cz je za 8 let své historie celou řadou propojených programů a na míru napsaných skriptů. Vše vyvinuté s ohledem na efektivitu využití procesoru a paměti, žádný zbytečný dotaz na databázi či čtení souboru, nezatěžující masový e-mailing, integrovaný bannerový systém, chat, minichat, galerie, pamatováno je na blokování robotů a spammerů na IP úrovni. Maximálně automaticky a samostatně se spravující systém.

Z tohoto hlediska nová verze vB nabízí jen pár funkcí (které buď nepotřebujeme, nebo můžeme přenést), ale na druhou stranu znamená značné zvýšení nároků na výpočetní výkon (vBulletin 3.7 je opravdu moloch).

Co zásadního z nových platforem tak postrádáš?
jestedman
opravil bych http://grower.cz/forum/misc.php?action=showavatars
Pan Ker
Chápu, že velikost fotek musela být omezena, ale proč byl i snížen počet možných připojitelných fotografií k příspěvku z 10 na 5? Stejně když bude uživatel chtít vytvoří víc příspěvků s pěti fotografiemi-pouze se tím snižuje comfort a některé příspěvky budou vytrženy z původního kontextu...
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Chápu, že velikost fotek musela být omezena, ale proč byl i snížen počet možných připojitelných fotografií k příspěvku z 10 na 5? Stejně když bude uživatel chtít vytvoří víc příspěvků s pěti fotografiemi-pouze se tím snižuje comfort a některé příspěvky budou vytrženy z původního kontextu...


počet fotek k příspěvku se dá stejně obejít ;-)
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro


počet fotek k příspěvku se dá stejně obejít ;-)


To sice dá, ale proč ho obcházet, když by to mohlo jít legálně...
BuBu
Pocul som, ze mail ktori dostavaju novoregistrovani cleni ich vyzyva aby sa v sekcii fora "Uvod" predstavili. Je naozaj nutne aby kazdi 5 novacik zalozil novy thread,s nazvom "Tak vas zdravim","Som tu novy"...atd, kde ho pozdravia 2 uz cleni,a tym thread odchadza do zabudnutia?! Co keby sa v uvodnom maili posielal link na "Na predstavenie vytvoreny thread" v sekcii uvod? Naco zbytocne plytvat miestom? Aj ked take thready nezaberaju vela,pri takom mnozstve clenov, a tak rychlo narastajucom pocte to moze pomoct...a nehovorim o tom ze je to prehladnejsie...
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od BuBu
Pocul som, ze mail ktori dostavaju novoregistrovani cleni ich vyzyva aby sa v sekcii fora "Uvod" predstavili. Je naozaj nutne aby kazdi 5 novacik zalozil novy thread,s nazvom "Tak vas zdravim","Som tu novy"...atd, kde ho pozdravia 2 uz cleni,a tym thread odchadza do zabudnutia?! Co keby sa v uvodnom maili posielal link na "Na predstavenie vytvoreny thread" v sekcii uvod? Naco zbytocne plytvat miestom? Aj ked take thready nezaberaju vela,pri takom mnozstve clenov, a tak rychlo narastajucom pocte to moze pomoct...a nehovorim o tom ze je to prehladnejsie...


Good point, to by se melo promazat :death: :D:D:D
Hlava
...no to forum puvodne bylo od toho aby se clovek predstavil a hlavne aby si vyzkousel funkce na Groweru , jako zalozit tema , upravit , smazat atp , aby nedelal neporadek svyma pokusama treba v galerii atakdale , v tomhle foru nemuze nikdo dostat body za duplicitni tema , protoze to jsou vsechny :) , obcas se se stalo ze nekdo zaujmul a mel v tematu vice jak dva prispevky ;) jeden thryd na vsechny novacky? to nevim jesti je dobry ...:eek:
Ja si myslimze to staci raz za cas promazat. minule sem uz nejakych par desitek starsich threadu s 0-2 prispevkami promazal a hned ubudlo 6 ci 7 stran. Pozru to vecir a zase neco stareho nepotrebnyho pomazu :);)
BuBu
citace:
Původní příspěvek od Hlava
...aby si vyzkousel funkce na Groweru , jako zalozit tema , upravit , smazat atp , aby nedelal neporadek svyma pokusama treba v galerii atakdale , v tomhle foru nemuze nikdo dostat body za duplicitni tema , protoze to jsou vsechny :)


Heh, nechcem generalizovat clenov groweru, ale z mojho postrehu su tu zvacsa relativne mladi ludia....co ma privadza k dedukcii,ze ak ma clen viac ako 18 rokov, neverim tomu ze este neprisiel do stretu s hociakym inym forom, a teda ze by nevedel pouzivat funkcie...Skor mi pride potrebne zamerat sa na narastajucu demenciu pri vytvarani threadov, OT komenty,stupidne otazky,ako na pouzivanie funkcii fora typu vytvorit novy thread...Ale berte to len ako moju snahu usetrit par KB na disku, a odobrat trochu prace modom, ale inak GL
jestedman
citace:
Původní příspěvek od BuBu


Heh, nechcem generalizovat clenov groweru, ale z mojho postrehu su tu zvacsa relativne mladi ludia....co ma privadza k dedukcii,ze ak ma clen viac ako 18 rokov, neverim tomu ze este neprisiel do stretu s hociakym inym forom, a teda ze by nevedel pouzivat funkcie...Skor mi pride potrebne zamerat sa na narastajucu demenciu pri vytvarani threadov, OT komenty,stupidne otazky,ako na pouzivanie funkcii fora typu vytvorit novy thread...Ale berte to len ako moju snahu usetrit par KB na disku, a odobrat trochu prace modom, ale inak GL


no možná i tyto témata částečně eliminují duplicitu a demenci. Pár nováčků tam hned po příchodu uvede vše co je trápí a nezasírají svýma nažloutlýma listama, wolframkama a kristalonem zbytek fóra. Osobně bych byl pro, aby nováček mohl řekněme týden přispívat pouze do svého představovacího tématu. Tam by mohl zvracet co by chtěl a následně se připravil na "ostrý provoz". - co takhle menší test, kdo neproleze, musí louskat FAQ a zásady fóra. Bylo by tř 200 triviálních otázek a vždy by na něj vypadlo 5 jiných. Jinak by neměl šanci přispívat do jiných témat.
Lupus
citace:
Původní příspěvek od jestedman


no možná i tyto témata částečně eliminují duplicitu a demenci. Pár nováčků tam hned po příchodu uvede vše co je trápí a nezasírají svýma nažloutlýma listama, wolframkama a kristalonem zbytek fóra. Osobně bych byl pro, aby nováček mohl řekněme týden přispívat pouze do svého představovacího tématu. Tam by mohl zvracet co by chtěl a následně se připravil na "ostrý provoz". - co takhle menší test, kdo neproleze, musí louskat FAQ a zásady fóra. Bylo by tř 200 triviálních otázek a vždy by na něj vypadlo 5 jiných. Jinak by neměl šanci přispívat do jiných témat.


Tak tak to je dobry vyborny napad :punk: :bravo:
citace:
Původní příspěvek od jestedman


no možná i tyto témata částečně eliminují duplicitu a demenci. Pár nováčků tam hned po příchodu uvede vše co je trápí a nezasírají svýma nažloutlýma listama, wolframkama a kristalonem zbytek fóra. Osobně bych byl pro, aby nováček mohl řekněme týden přispívat pouze do svého představovacího tématu. Tam by mohl zvracet co by chtěl a následně se připravil na "ostrý provoz". - co takhle menší test, kdo neproleze, musí louskat FAQ a zásady fóra. Bylo by tř 200 triviálních otázek a vždy by na něj vypadlo 5 jiných. Jinak by neměl šanci přispívat do jiných témat.


Tož taky se rád přidám k tomuto dobrému nápadu.
carlos
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
co to je ty externí linky s pauzou? kvůli kterejm nesvéprávnejm osobám to tu je????

Varování při kliknutí na link v příspěvku si může nyní každý člen vypnout v Můj Grower -> Nastavení.

V minichatu linky zůstávají za každých okolností, protože je předgenerován pro všechny uživatele a načítán vždy z cache.
Hyde
Dík. Nevím kolik mi ještě zbejvá dnů, ale při tom času, který trávím zde, jsi mi radou jak vypnout "varování" těch dnů dost ušetřil:teef:
carlosi, nešel by celý up-manual třeba zde vyvěsit, myslím vždy do něj dopsat jen postupnou aktualizaci (jako je tahle)? pokud tu někde podobný manuál není tedy. Rovněž bych se chtěl zeptat, jestli by nebylo prospěšnější veškerou anglinu v "Nastavení" hodit do češtiny? Sám umím anglicky celkem obstojně, třeba to "up-" jsem hledal ve slovníku jen dvě minuty, ale těm ostatním to může dělat problémy:teef:
H
Hanyz
Všiml jsem si, že přibyl pro tuto stránku (Varování při přechodu na externí nezabezpečený web) druhý banner. Text původně žádaného odkazu je nyní menší než text v odkazech společnosti Etarget. To je trochu matoucí. Nemohl by být text chtěného linku alespoň o číslo zvětšen?
a proc kdyz dam ze nechci varovani , to varovani vzdy vyskakuje..skousel jsem si to :)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od palinoch
cele forum je v podstate bordel. a taky radvancan ci ako sa vola tomu dava kralovsku korunu.


Diskuzi s palinohem je v kanale tak tam pokracujte ,Hlava

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=36900
palinoch
jasne, ale outdoor ma 3 strany. je to vela na mazanie topicu.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od palinoch
jasne, ale outdoor ma 3 strany. je to vela na mazanie topicu.



..jestli jsi tomu nerozumnel tak ja ti to vysvetlim , ale naposled , Tvůj flame pokracuje v kanale , tak muzes diskutovat tam . Hlava
Fíďa
Určitě bych ti rád viděl GIM (Grower Instant Messenger) myslím že by to bylo víc než super, ale chtělo by to nějaký šifrvání aby to nemohli špiclovat fízli.
Šlajs
Proti zakládání duplicit by (možná) pomohlo, kdyby se uživateli po zadání názvu threadu zobrazila další obrazovka, S dejme tomu názvem "nezakládáte náhodou duplicitní téma?" kde by se zadaný název threadu porovnal s existujícími a nabídl se querry list s vyhledanými thready podobně pojmenovanými. Nový thread by se založil tehdy, pokud by se žádný podobný thread nenašel, nebo našel, ale uživatel jej beztak chtěl založit(např. níže uvedený název first indoor se nedá považovat za bolestivou duplicitu). V kostce, přibyl by jeden krok při zakládání, jehož funkce je totožná s funkcí tlačítka vpravo od pole pro název threadu.

P.S. - Té ikonky kontrola stávajících témat(nebo tak nějak) jsem si všiml, ale při verifikaci tématu, které jsem nazval "first indoor", nenašel žádné podobné. Stačilo by v DB vhodně nalinkovat stávající search engine.

EDIT - to menu se s podobně znějícími topicy bych podržel třeba na 5 sekund se zobrazeným countdownem(bylo by šedé tlačítko, pak by zčernalo). Aby to uživatel jen tak neodkliknul a stránku si trochu prohlédl.
carlos
Tohle téma z roku 2003 se začíná stávat nepřehledným. S novými nápady prosím začínejte nová témata - budeme se každé z nich snažit rozebrat podrobněji ve vlastním vlákně. Díky za pochopení.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma