Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 2 [3] 4 
Co bys rád viděl v nové verzi Groweru? - Klikni zde pro originální téma
citace:
Původní příspěvek od Rhino
Rappa: Nebylo to tim, že si kliknul na odkaz do Šugovýho threadu co psal na chatu? Je možný, že on má přihlašování pomocí cookies, takže nemá řetězec písmen a číslic v adrese (...s=d25D45chgGF4438w28 atd), a ty máš právě přihlašování bez cookies. Takže potom kliknutí si byl jakoby odhlášenej..

Snad to chápeš:mutant: :frog:


Kdepak, byl sem přihlášenej, checkoval indoor galerii, pak sem najel na jeho thread, napsal příspěvek, chtěl odeslat, najednou tabulka přihlaš se pyčo, přihlásil sem se a hodilo mi to tabulku jako že nikde nic nexistuje - takový to okno, když se smaže thread nebo to něco nenajde..
Rhino
Tak to spíš nějaká momentální chyba v databázi.. Stane se to jednou, maximálně dvakrát za 10 let :)
citace:
Původní příspěvek od Rhino
mirkoff: Můžeš mi teda do PM prosimtě napsat návod? Já to skoušel před hodinou v kanále a nepodařilo se mi to :confused: dík


jakejpak návod... prostě v threadu v nejspodnějšim menu Administrace zvolim Otevřít/Uzavřít téma a nazdar ;)
Rhino
Možná by se šiklo trochu zpravovat FAQ..
Jsou tam některý starý informace, např. co se týče ceny elektřiny. Pak tam nefungujou některý obrázky. Písmo by se mohlo ujednotit -střídá se tam velký a malý písmo.. To je jen takovej detail :wink:
Lagutoda
citace:
Původní příspěvek od Rappa


Kdepak, byl sem přihlášenej, checkoval indoor galerii, pak sem najel na jeho thread, napsal příspěvek, chtěl odeslat, najednou tabulka přihlaš se pyčo, přihlásil sem se a hodilo mi to tabulku jako že nikde nic nexistuje - takový to okno, když se smaže thread nebo to něco nenajde..


Taky se mi to uz stalo, a kdyz pisu nejaky dlouhy prispevek tak me to fakt nasere, ptz text se samozrejme smaze. Proto radsi vzdy pred odeslanim svuj text zkopiruju do cache a v pripade tehle chyby jen nakopiruju. Nevim proc to po prihlaseni napise ze neexustuje thread, nebo co tam presne je
odkazuje vás to na příspěvek, kterej ještě neexistuje :wink:
Rhino
Dále by se mohly změnit odkazy v mailech s upozorněním k odpovědi v tématu na https :wink: Zvýší to trochu bezpečnost.
pildo
co tak dat kazdemu kdo sa objavi v ciernej listine niaky vykricknik do profilu ktory by linkoval aj na dany prispevok?
Dr*Skunk
no tak nebudem to tu čitať cele a rovno vysvietim čo by noveho to tu chcelo:
tak hlavne komu kolko a akú karmu som dal prispevky za ktoré nejaky grower dostal 600 kariem by sa už nehodnotilo ale dostal by nejakú cenu a nejaký podpis namiesto stálý člen alebo nejak tak. Jednoznačne za nekonopné fotky by sa karma nemala davať (pravdu povediac som dostal viac k+ za tie fotky ako za svoe dve roky growu) posraté nekonopné fotky(myslim si že na fotenie aktov a mrakov zachodov suchých hovien sa k+ davať nemá) nato su iné stranky)nedá mi to pokoj ako keby som za Mistrovství ve slovním fotbálku dostal karmu. Nový členovia by museli prejsť testom a hlavne smajlov milion tych 5 ma už nebaví mohlo by byť forum kde by každy mal vytvoriť vlastného smajla a potom by sa naj vybrali a použili stranku by som inač nijako nemenil lebo by som bol z toho hotový ako prvý krat čo som sa registroval.
polovica veci je len taký detajl ktorý sa da behom par mesiacov spraviť.
rozdeliť galeriu na noname a značkové seeds by to bolo prehliadnejšie potom u značkových by sa napisalo ako sú oznamenia vzorka npr. Jack Rudo a kyždy čo pestoval Jack Ruda by dal tam svojú finalnu fotku a ta osoba čo by chcela si pozrieť ako sa to dá vypestovať by mala možnosť vidieť 30 iných spôsobov lebo nie každému sa to podarí dostať z toho maximum ale trebars iba na 35% a ten čo ma to vypestované na tých 35% by mal v smookereporte napisané že hoci mu to nevišlo tak je to pecka aj tak aj tak a že sa to oplatí... tak zabezpečiť to tu pred policajtami prisť na nejakú fintu ako zistiť kto kolko rokov má aby tu neboli tý čo majú teple občianky.... a ten chat čo je tu uplne zbytočný zrušiť... a ešte neviem či už je to spojazdnené že si administraciu vlastného threadu môžem robiť sam... inač to tu je fajn (až na to že sa tu jedná o drogy) :frog: ak by ste chceli ešte nejaké chyby a čo by tu trebalo tak PM určite sa niečo najde ja som taký typ že mne všetko vadi. a odkaz na smajlov by mohol byť aj niekde v rychlej odpovedi... :o ešte som chcel niečo ku karme ale bohužiaľ už neviem čo bo oči už sú v polospanku sry že toľko veľa ale je to tak treba z tým niečo rychlo robiť.. bru noc....
Calzone
Hezký den,
měl bych pár připomínek k fóru, které by bylo super změnit.

1) V sekci Můj GROWER se špatně zobrazuje drobečková navigace - chybí odkaz na fórum. Vím, že se tam dá dostat i z hlavní stránky a pak to je správně, ale ta sekce je tu stejně přímo kvůli fóru a počítám, že se do ní chodí většinou z něho.

2) Ne na každé stránce fóra je odkaz k odhlášení a tam kde je, je n a špatném místě. Dal bych ho všude a na lepší místo.

3) Nešlo by dát někam nahoru vyhledávací políčko? Myslím políčko co prohledává celé fórum. To políčko na prohledávání jenom toho jendoho témata je podle mě docela nanic.

4) Bylo by super, kdyby si dal někdo tu práci a přišpendlil, nebo vytvořil a přišpendlil více obecnějších topiků. Zamezilo by se tak alespoň duplicitě topiků a zvýšila by se přehlednost.

5) Co se týče samotného magazínu Grower.cz tak jsem nenašel žádný seznam všech článků. Možná blbě hledám, nevím, ale jinde nemám problém s navigací. ;)
Hanyz
Mou nejvíce využívanou funkcí na Groweru je "Nové příspěvky", jenže když se přihlásím na Grower po několika dnech, tak jich tam je na X stran a mě chybí funkce filtrování, tzn. rád bych viděl pouze nové příspěvky z určitých sekcí, když mě např. outdoor pěstování nebo kuřárna nezajímají.
Howk. Ukládám námět k zapomnění:)
Calzone
Zarazila mě jedna věc, když člověk smaže postavu, tak se smažou i jeho příspěvky a velké množství topiků pak ztratí smysl... ale proč to všechno, když se ty příspěvky stejně dále archivují na serveru a lze je dohledat v profilu ve vyhledání příspěvků od uživatele?

Takže takhle se akorát kurví topiky a uživatel co chtěl odstrarnit po sobě stopy je stejně neodstraní. Nebo to má jiný smysl?

Jsme pro, aby se ty příspěvky nechávali a pokud by se uživatel třeba někde prokecl, nebo já nevím, tak je může sám editovat...

Další věc, v Můj grower mi nějak blbnou objednaná témata. Příspěvky se tam nezobrazují tak dlouho, jak by měli. Zobrazují se tam kratší dobu, stačí se odhlásit a jsou v čudu...
Hanyz
Chci, aby tohle --->:heart:<----- bylo odstraněno a zapomenuto:frog:
Dude
bud slunickovej pyco :heart::love::heart:
Hanyz
já tušil, že sis tohohle smajlíka prosadil ty:D
http://grower.cz/avatars/2740-1160136486.gif

chci tohodle smajla ... plííísss
jestedman
rád bych v novém Groweru již nikdy neviděl "Error 503". Dnes se přihlašuji již asi po 10.
Stoned_r41d3r
Kdyz jsme u tech smajlu, nesel by nejak jeste :norris: a nebo :lahola: ?
Ale to bychom uz byli strasne zmlsani :D
:chuck: :punk:
carlosi to je opravdu super napad jinak mitch se povedl :D
Svahadji
uvítal bych kdyby mě server xkrát za den neodhlašoval....
carlos
citace:
Původní příspěvek od Svahadji
uvítal bych kdyby mě server xkrát za den neodhlašoval....

Reseni je zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29646
plantážníci
Lepší mailové notifikace

plííís

jo a prej chceme čaka místo dejvida

:flamer: :david: :rocket:

:david: :whip:
Soul Rebel
Me by se hodila jedna funkce teda.
Chtel bych moznost otevrit si fotku do ,,plny velikosti'' primo z threadu, abych se nemusel proklikavat jeste pres ten tvar, kdy jeste musim zvetsit.
Rhino
Soul Rebel: Souhlas.. Taky by bylo fajn, jak uz sem tu jednou psal, kdyby byly mailový notifikace zasílány s prefixem HTTPS.. Jinak smajlíky jsou skvělý. Trochu se to oživilo :)
Hanulkááá
Nevím jestli už se tady nato někdo neptal,ale třeba na icmagu to je dobře udělany - mají tam samostatnej thread ke každé seedbance,takže když je potřeba sehnat nějaky info o kytkách z té a té seedbanky,tak je to všechno pohromadě a vkupě,bez nějakyho hledání:)

Všimla jsem si,že na Groweru je jen forum o Mandale a Eastseeds...

Edit:to jsem pochopila,že to jsou sponzoři....
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Hanulkááá
Nevím jestli už se tady nato někdo neptal,ale třeba na icmagu to je dobře udělany - mají tam samostatnej thread ke každé seedbance,takže když je potřeba sehnat nějaky info o kytkách z té a té seedbanky,tak je to všechno pohromadě a vkupě,bez nějakyho hledání:)

Všimla jsem si,že na Groweru je jen forum o Mandale a Eastseeds...


protože to sou sponzoři.. imho
BBVlada
Určitě bych ocenil možnost hledání výrazů ve svých PM, často se mi stává že něco sněkým domluvím a když se to uskuteční a hledám otom zoětně informace tak jeto obtížný když si přesně nepamatuju ok koho šlo a zatím mi přišlo hafo dalších PM:)
citace:
Původní příspěvek od BBVlada
Určitě bych ocenil možnost hledání výrazů ve svých PM, často se mi stává že něco sněkým domluvím a když se to uskuteční a hledám otom zoětně informace tak jeto obtížný když si přesně nepamatuju ok koho šlo a zatím mi přišlo hafo dalších PM:)


můžeš si je všechny označit, dát BACKUP.. oni se ti všechny zobrazí na jedné html stránce a pak jen Ctrl+F a můžeš vesele hledat :wink:

enjoy :smash:
Calzone
Nevím jestli to tu už neni, ale tato verze fóra je tak moc zastaralá, že její kód je mnohonásobně větší než by měl být a tím pádem se taky stránky tolikrát déle stahují, načítají a samozřejmě i samotný server to dost těžce odsírá, protože ten několikanásobně větší trafic musí řádně zatěžovat server a ty data se jistě platí.

Když to vezmu tak v rychlosti -

Nastavení vzhledu stránky místo aby bylo jedno na server je na každé stránce.

U každého textu na stránce je strašně dlouhý předpotopní tag o definici písma - opět stačí jeden, dva na celý server a na náhodné stránce co jsem zkusil je dokonce 187!!! :( Upozorňuju že každý znich má 57 znaků, takže to opravdu neni detail. A jestli tu je zaplá třeba GZip komprese, tak musí procák serveru dostávat taky sakra zahulit.

To samé u snad u všeho co má jinou nastavenou hodnotu než defaultní v prohlížeči.

Je to psané v jazyku starém 9 let, ale o to nejde, ten jazyk je použitelný i teďka, ale je to udělané tak prasácky, že by to snad i v MS Wordu bylo lepší. :/

Vím, že webové stránky třeba nejsou třeba Carlosův koníček, ale myslím, že pouhý upgrade na novější verzi fóra (pokud nějaká existuje) by nemusel být tak složitý. Rozhodně by to bylo dobré jak pro lidi, tak pro server.
Tayem de Tox
Já jen takovou malou poznámku: připadá mi, že je tu hodně zanedbávanej MONITORING MÉDIÍ. jako na agitaci srát, ale informovanost bychom si v naší situaci hlídat měli. relevantních článků vychází daleko víc, než 2 za rok 2006 a 5 letos. kdyby tu nebyla Plesnivá želva, tak tady nevíme ani o tom průlomovým judikátu. teď čerstvě sem taky musel(a) hodit svůj článek s radama pro huliče-řidiče sám(a).
co to je ty externí linky s pauzou? kvůli kterejm nesvéprávnejm osobám to tu je????

viz www.google.com <--- klikni a zříš:

citace:
Grower.cz Externí odkaz ... Opouštíte stránky Grower magazínu ...

Varování: Kliknutím na externí odkaz opouštíte server Grower.cz. Redakce není
odpovědná za obsah externích stránek. Vezměte prosím na vědomí, že tyto stránky nemusí
splňovat vysokou úroveň zabezpečení a šifrování na úrovni Grower.cz. Navíc některé odkazy
mohou obsahovat nebezpečný software, spyware nebo viry.

K pokračování na stránku http://www.google.com klikněte níže:

Klikni zde pro přesměrování
(http://www.google.com)


jako sorry a při vší úctě, už stačí jen rada typu: pokud vstanete od počítače a půjdete si nakoupit, může vás přejet auto, přepadnout úchyl či můžete chytit v tramvaji chřipku, nebo nedej bože sifylis

:smash:
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
co to je ty externí linky s pauzou? kvůli kterejm nesvéprávnejm osobám to tu je????

viz www.google.com <--- klikni a zříš:



jako sorry a při vší úctě, už stačí jen rada typu: pokud vstanete od počítače a půjdete si nakoupit, může vás přejet auto, přepadnout úchyl či můžete chytit v tramvaji chřipku, nebo nedej bože sifylis

:smash:


Myslím, že je to zavedeno pouze kvůli tomu reklamnímu banneru... ;)
dokktor
taky mysim že vuli reklamě. čím dál víc se tu, hlavně v minichatu, linkujou externí odkazy, tak proč toho nevyužít?
Dude
imho kvuli odkazum na nekopyrajtovany veci - hudba, etc..neco jako ze poskytovatel se zrika pravni odpovednosti...
citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro


Myslím, že je to zavedeno pouze kvůli tomu reklamnímu banneru... ;)


vim, že tu bylo pár akcí jardy yksixel, kdy lákál neviné nic netůšící oběti na svůj zákeřný web, ale WTF??

ovšem pokud je to kvůli REKLAMĚ, tak to nezbývá než pogratulovat k významému marketingovému tahu :rolleyes: ... všichni budou z této stránky uřčitě natolik nadšeni, že ještě s radostí kliknou na banner (a ustříknou si do trenek)

a otázka: proč toho nevyužít?

tu si můžeš položit desetkrát denně

a na tuhle je podle mě odpověď: Protože se to nedělá!!!

budu respektovat další bannery, klidně mezi příspěvky, uprostřed výpisu s karmou, v PMku, ve vokně s udělováním káček, ale tohle házení klacků pod nohy je tak trochu k nasrání...
Stoned_r41d3r
Jako ne ze by to bylo tak super... Ale vas to tak s*r*? :)

Ja mel za to, ze kazdej rozumnej clovek se snazi reklamu filtrovat- v mem pripade to znamenalo ,,naucit'' program ten banner neloadovat...
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Jako ne ze by to bylo tak super... Ale vas to tak s*r*? :)

Ja mel za to, ze kazdej rozumnej clovek se snazi reklamu filtrovat- v mem pripade to znamenalo ,,naucit'' program ten banner neloadovat...


ano používám AddBlock a umim blokovat reklamu, ale groweru jsem nikdy neměl potřebu jej používat, protože tu neprobíhá žádnej masivní útok, nic se ti nerozpíná přes celou obrazovku a pod.

a pokud si tu reklamu na oné stránce zablokuju, ztrácí pro mě význam ještě více ;)

PS. v pátek (předchozí mé příspěvky) jsem měl hódně blbou náladu a možná sem mohl bejt diplomatičtější, ale editovat nic nebudu, jen se vomlouvám za ten tón :angel:
Tayem de Tox
Mě to taky sere! A ano, nejspíš to bude tím, že neumím naučit modzillu to přeskakovat.. čili nejsem homo sapiens as.. ale sere mě to teda dost! (abych to tak nějak smysluplně zakončil ;) :D )
citace:
Původní příspěvek od Dude
imho kvuli odkazum na nekopyrajtovany veci - hudba, etc..neco jako ze poskytovatel se zrika pravni odpovednosti...


poskytovatel čeho??? odkazů?? :confused:
Rhino
citace:
Původní příspěvek od mirkoff


poskytovatel čeho??? odkazů?? :confused:

Asi myslel poskytovatele tohoto webu - grower.cz.
dokktor
tyvole, mirkoff, tebe to fakt sere :D mně to teda zas tak neva, třeba toto
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
budu respektovat další bannery, klidně mezi příspěvky, uprostřed výpisu s karmou, v PMku, ve vokně s udělováním káček, ale tohle házení klacků pod nohy je tak trochu k nasrání...

je imho stokrát věčí sranec, zamysli se...

a hlavně myslim, že je to kvuli té zodpovědnosti než reklamě
citace:
Původní příspěvek od dokktor
tyvole, mirkoff, tebe to fakt sere :D mně to teda zas tak neva, třeba toto

...........

je imho stokrát věčí sranec, zamysli se...

a hlavně myslim, že je to kvuli té zodpovědnosti než reklamě


pokud by šlo opravdu o to upozornění, přesměrovávalo by se automaticky po nějaké době ;) to že stránka jen tak naběhne, je jasným důkazem jejího komerčního ůčelu, ale budiž

jde třeba o to, že jsou pak člověku k prdu záložky v jeho prohlížeči, když namísto toho, aby se mu načetla stránka než dočte odstavec, musí se ještě "obtěžovat" klikáním na nějaký link ;)

to je ten kámen úrazu (IMHO)

a zas tolik mě to nesere, neboj... spíš sem rozmrzelej, že se mi tady na tom serveru něco příčí (páč jinak sem spokojenej ;))

a zamyslel sem se :D .... a klasický vložený reklamy (vzhledem k tomu jak decentní bannery se na G používaj) by mi nevadily. I třeba z důvodu, že by přišly smysluplně umístěné.

Většinou nechodím na G nepřihlášen, dříve to moc nešlo, a je možné že s novým výkonějším serverem je G přístupnější i neregistrovaným a právě na ty, co growerem jen prochází, je reklama zaměřená.

Pokud sem si to předchozim remcánim neposral, mohl bych požádat zda by nešlo na tu stránku přivařit ještě nejaký tlačítko "POKRAČUJ", který by bylo po načtení stránky aktivní (modří vědí), tak aby šlo potvrdit přesměrování klávesnicí (protože jsou lidé, a není jich málo, kteří s počítačem pracují především prostřednictví klávenice a krysu po stole naháněj, jen když je to opravdu nutný).

:angel:
dokktor
mirkoff: to máš pravdu, mohlo by se to po čase samo přesměrovat, nebo aspoň dat potvrdit klávesou. ten klik navíc je fakt navíc. dycky na to nejakou tu sekundu tlemím než mi dojde, že na to musím kliknout.
btw. a nechcete to zrušit aspoň pro www.growercup.cz ?? :D:D

když už při tom klikání na reklamní bannery nejsem ohrožen a přesměruje mě to bez prodlevy, tak možná ani tento "interní" přesun v rámci serveru z grower.cz na growercup.cz by nemusel být varováníhodný.

:teef:
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
btw. a nechcete to zrušit aspoň pro www.growercup.cz ?? :D:D

když už při tom klikání na reklamní bannery nejsem ohrožen a přesměruje mě to bez prodlevy, tak možná ani tento "interní" přesun v rámci serveru z grower.cz na growercup.cz by nemusel být varováníhodný.

:teef:

Uz jsem to chtel napsat, mirkoff byl rychlejsi :teef:

Rozhodne udelat nejakej whitelist, kde se to zobrazovat nebude... Aspon na servery s podobnou tematikou, IC mag, HG420, hezky by bylo to varovani nezobrazovat pri linkovani na sponzorskou seedbanku apd.
carlos
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
Pokud sem si to předchozim remcánim neposral, mohl bych požádat zda by nešlo na tu stránku přivařit ještě nejaký tlačítko "POKRAČUJ", který by bylo po načtení stránky aktivní (modří vědí), tak aby šlo potvrdit přesměrování klávesnicí (protože jsou lidé, a není jich málo, kteří s počítačem pracují především prostřednictví klávenice a krysu po stole naháněj, jen když je to opravdu nutný).

:angel:

Přání splněno...
Volta
cawte.
ja by som uvital,keby grower mal vlastny mailbox;)
brenda walsh
citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox
Já jen takovou malou poznámku: připadá mi, že je tu hodně zanedbávanej MONITORING MÉDIÍ. jako na agitaci srát, ale informovanost bychom si v naší situaci hlídat měli. relevantních článků vychází daleko víc, než 2 za rok 2006 a 5 letos. kdyby tu nebyla Plesnivá želva, tak tady nevíme ani o tom průlomovým judikátu. teď čerstvě sem taky musel(a) hodit svůj článek s radama pro huliče-řidiče sám(a).

Grower se od počátku potýká s nedostatkem autorů, kteří by připravovali anebo alespoň vyhledávali kvalitní obsah. Pokud se chceš ty nebo někdo jiný podílet na správě Monitoringu Médií anebo přímo obsahu Grower Magazínu - jste vítáni...
MANHUNTT
mohl by se nějak vypilovat chat,pořád tam nikdo není :eek:,byli časy na starém provedení že bylo pořád narváno.......čím to je? :mutant:
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
mohl by se nějak vypilovat chat,pořád tam nikdo není :eek:,byli časy na starém provedení že bylo pořád narváno.......čím to je? :mutant:

Vsichni jsou na minichatu http://grower.cz/forum/chatbox.php? :)
Jen pojď, jsi-li dostatecne zvraceny:cool:

Moje prosba> nesly by zkratit nazvy smisku?
:rolleyes: -> :roll: ...treba...
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Vsichni jsou na minichatu http://grower.cz/forum/chatbox.php? :)
Jen pojď, jsi-li dostatecne zvraceny:cool:

Moje prosba> nesly by zkratit nazvy smisku?
:rolleyes: -> :roll: ...treba...



........stejně mi to dělá problémy........:eek:,sice tam vidim některé členy ale když něco napíšu tak všechno zmizí :grrr:
dokktor
opravdu MOC mě tu chybí smajlík, co by pěkně s gustem zvracel
to jako bez prdele ;)
MANHUNTT
Budu to psát asi jedinej pořád do kola,ale mě osobně chybí starej dobrej chat kde bylo pořád plnooooo......:punk:
Lupus
nebylo by od veci udelat sekci kam by nemeli pritup neregistrovani clenove

ad chat - je to nejaky divny .. nejde tam psat a vubec ... chtelo by s tim neco udelat :D
BBVlada
Možnost vyhledávání klíčových slov v přijatých/odeslaných PM
dokktor
k tomu hledání: odjakživa mně tu chybí možnost vyhlédávat slova z názvu threadu nebo přímo hledat neco podle názvu threadu. to je tak, když má člověk načtených kotel threadů a teď hledá jeden, ve kterém je neco, co potřebuje, víceméně si pamatuje jeho méno, ale už si nepamatuje, v keré sekci to bylo a ne a ne to potom najít. když pak hledá slova z názvu toho threadu, tak mu to vyblije kvantum balastu podle čerstvosti příspěvků ale hledaný thread - ačkoliv má to slovo přímo v názvu - to nenajde.
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od dokktor
k tomu hledání: odjakživa mně tu chybí možnost vyhlédávat slova z názvu threadu nebo přímo hledat neco podle názvu threadu. to je tak, když má člověk načtených kotel threadů a teď hledá jeden, ve kterém je neco, co potřebuje, víceméně si pamatuje jeho méno, ale už si nepamatuje, v keré sekci to bylo a ne a ne to potom najít. když pak hledá slova z názvu toho threadu, tak mu to vyblije kvantum balastu podle čerstvosti příspěvků ale hledaný thread - ačkoliv má to slovo přímo v názvu - to nenajde.


PLNĚ SOUHLASÍM
citace:
Původní příspěvek od dokktor
k tomu hledání: odjakživa mně tu chybí možnost vyhlédávat slova z názvu threadu nebo přímo hledat neco podle názvu threadu. to je tak, když má člověk načtených kotel threadů a teď hledá jeden, ve kterém je neco, co potřebuje, víceméně si pamatuje jeho méno, ale už si nepamatuje, v keré sekci to bylo a ne a ne to potom najít. když pak hledá slova z názvu toho threadu, tak mu to vyblije kvantum balastu podle čerstvosti příspěvků ale hledaný thread - ačkoliv má to slovo přímo v názvu - to nenajde.


<<<< ---- wtf????

EDIT:

soráč, nějak sem si to nepřečetl pořádně ;)

Pokud chcete opravdu něco najít, tak použijte GOOGLE

pokud si zobrazíte jakejkoli thread má svůj název i v titulku stránky a tak si ho i google ukládá do cache ;)

proto stačí zadat např: allintitle: 400 hps site:grower.cz a voaláá viz pic nambr tů :teef:

těm kdo si nejsou jisti co píšou doporučuju použít Pokročilé vyhledávání

:chef: takový je recept šéfkuchaře
Co takhle podpora PNG a SVG formátů v příspěvcích a galerii??

SVG by měl dnes už zvládnout skoro každý prohlížeč ;)
MANHUNTT
FOR mirkoff:sem asi lampka :smash:,ale co je PNG a SVG formát? :teef:
pildo
png je obrazok a svg asi tiez nieco s grafikou, ale ked pouzijes www.google.com alebo wikipediu tak urcite zistis podrobnosti
Calzone
PNG je novější formát, který byl navržen (primárně pro web) tak, aby zkombinoval výhody formátů JPEG a GIF. Takže PNG umí ukládat jak ve 256 barvové paletě (možno zvolit kolik barev se má použít), tak v 32 bitové. Používá výhradně beztrátovou kompesi a umí ulužit tzv alfa kanál, který se dá využít k průhlednosti obrázku. Jeho použití je nejpeší buď na web pro různé prvky stránek (webové grafika apod), místo GIFu, nebo třeba i na archivaci fotek ve větší kvalitě. Datová velikost takových fotek je ale odost větší než u JPG, takže na web je lepší dál používat JPG.

SVG je formát pro vektorou grafiku, znz obrázky udělané pomocí křivek apod. Jeho výhoda je, že takové obrázky lze libovolně zvětšovat bezestráty kvality. Na web nepoužitelný.
citace:
Původní příspěvek od Calzone
...

SVG je formát pro vektorou grafiku, znz obrázky udělané pomocí křivek apod. Jeho výhoda je, že takové obrázky lze libovolně zvětšovat bezestráty kvality. Na web nepoužitelný.


http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor...tory-simple.svg

na schémata nejlepší řešení... wikipedie používá tento formát už několik let ;)
Calzone
mirkoff:
tak úplně asi ne, moderní prohlížeče ho zobrazí, ale otázka ještě je, jestli ho zobrazí třeba stálepřítomný IE6, které má stále cca 35 % lidí.
carlos
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
Co takhle podpora PNG a SVG formátů v příspěvcích a galerii??

SVG by měl dnes už zvládnout skoro každý prohlížeč ;)


No hele, já ti nevím. SVGčka prakticky nikdo nepoužívá - teprve ne mezi Growery (případně zkus udělat anketu).

A PNGčka jsou jak bylo správně napsáno kompreseny beze ztrát, takže prakticky vůbec. Pro fotografie je to naprosto nevhodné. A oproti GIFu mají jen alfa kanál, který ve fóru nevyužijeme...
Calzone
carlos:
ale zase třeba na návrhy boxů apod, je PNG lepší než gif, protože má lepší kompresní algoritmus. PNG má akorát oproti gifu nepatrně větší hlavičku, takže třeba obrázek o pár pixelech, je menší v gifu, ale větší obrázky jsou na tom líp v PNG. Je to náhodou super formát v těch 256 barvách. ;)
Ale mám dojem, že PNG do galerie vkládat jdou ne?
Rhino
citace:
Původní příspěvek od Calzone
carlos:
ale zase třeba na návrhy boxů apod, je PNG lepší než gif, protože má lepší kompresní algoritmus. PNG má akorát oproti gifu nepatrně větší hlavičku, takže třeba obrázek o pár pixelech, je menší v gifu, ale větší obrázky jsou na tom líp v PNG. Je to náhodou super formát v těch 256 barvách. ;)
Ale mám dojem, že PNG do galerie vkládat jdou ne?

Občas jsem sem dával nějaký png a zobrazujou se v pořádku ;)
papaja
což takhle mít možnost odebírat diskuse od vybraných členů
řekněme příklad: pindulín mě zaujal a chtěl bych si číst všechny témata, který otevře
prostě by mi automaticky chodili upozornění na příspěvky k threadům, které otevře
někdo ze známých otevřel témátko a já to zjistím, až když ho najdu. Takhle bych si byl jist, že všechny thready od pindulína znám a mám možnost je sledovat
Calzone
papaja:
nevím jestli máš toto už pořešené alespoň nějak provizorně, ale mohl by jsi toho provizorně docílit tak, že by jsi si nechal hlídat stránku s dotyčného příspěvkama pomocí služby http://www.woko.cz/. Chodilo by ti to potom ale na email.

Já osobně bych to ale udělal tak, že bych si ten seznam příspěvků uložil do oblíbených a kontroloval a klikal... ;)
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od outdoorista
jen malá otázka,možná OT,kdyžtak smažu,ale proč nejdou posílat fotky přes PM,pro ty co mezi sebou mění semena by se to hodilo,aspon by dotyčnej věděl jak vypadala kytka ze který semena má,aby nemuseli fotky dávat do Zahradnického Bazaaru,stačila by aspon jedna fotky,to je tak jediný co bych vytkl no,určitě nejde jen o semena,ale když PM,tak pořádný....
Pak smažu:)

A ze byste si treba vymenili mejla a poslali si to pres nej?
citace:
Původní příspěvek od outdoorista
jen malá otázka,možná OT,kdyžtak smažu,ale proč nejdou posílat fotky přes PM,pro ty co mezi sebou mění semena by se to hodilo,aspon by dotyčnej věděl jak vypadala kytka ze který semena má,aby nemuseli fotky dávat do Zahradnického Bazaaru,stačila by aspon jedna fotky,to je tak jediný co bych vytkl no,určitě nejde jen o semena,ale když PM,tak pořádný....
Pak smažu:)


vždycky můžeš poslat link na fotku ze svý galérky ;)
Calzone
mirkoff:
nj, ale je to dost nešikovný, pokud chce člověk poslat fotku něčeho co nemá v topiku, musí jako založit nový příspěvek, nahrát tam fotku pomocí toho do galerie, ten příspěvek ale nakonec nezveřejnit, zjistit si adresu té fotky a nakonec odkázat na tu fotku. Nebo víte o jednodušším způsobu?

Kdybych jí mohl nahrát rovnou při tvorbě PM, tak je to opravdu stokrát jednodušší a lepší.

Soul Rebel:
já osobně bych pokud možno emaily, ICQ? Skypy apod moc nevyměňoval v zájmu bezpečnosti...
Hanyz
Rozdělení bazaru na části poptávka a nabídka
outdoorista
Hanyz:tak tak,rozdělit to tam na poptávka a nabídka a na prodej,koupě,výměna,nebo semena a řízky,nebo komponenty,aj...protože to co tam někteří píšou za nesmysly jako v threadu "semínka na prodej" kde shání řízky viz. příspěvek č.58 - http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4 - atd....
Takže rozdělit to chce;)
Lupus
V bazaru by mohla byt atributa podobne jako na aukru - spokojenost/nespokojenost s prodejcem. Mam na mysli ohlasy jako : "Rychly a bezproblemovy obchod, skvely prodejce" nebo naopak "Zaslal jsem penize a nedoslo me nic/Zaslal jsem penize a dosla me misto vybojky PET lahev"
Bylo by podle me lepsi kdyby mel pak kazdy tyto ohlasy napsane v profilu a kazdy by si je mohl cist (rychlejsi nez hledat na cerne listine) v podstate forma karmy ktera by mohla byt videt vsemi a davala by se pouze v Bazzaru.

Potom nejake forum kam by nemohli "nečlenove". Tim myslim forum ktere by mohli navstevovat, cist, nebo cokoliv pouze clenove a pro necleny by nebylo videt.

:winner:
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od SPLAT
rozhodně zlepšit vyhledávání, vyhledává to jaksi prapodivně..

Support! Dřív nebylo hledání citlivé na velké/malé písmena a na slova s/bez diakritiky. Teď aby člověk hledal na 4krát, aby pokryl všechny kombinace
anonymus
Mělo by tu být ucelenější téma pro blbe a ještě blbější(viz.mě)neznalost neomlouvá ale život je takový.
Calzone
Už mě docela nudí ty mraky nových topiků, kde někdo chce ukázat nějaké fotografie ale protože je lama, tak je tam nedá.

Proto navrhuji spojit tlačítko odeslat obrázky a pokračovat se změnami do jednoho. Na 100 % by to pomohlo. Prostě by člověk vybral fotky v průzkumníku, dal odeslat a bylo by to.
Calzone
Nešla by přesunout sekce Mikropěstování do Galerie - tam kam správně patří? :)
carlos
citace:
Původní příspěvek od Calzone
Nešla by přesunout sekce Mikropěstování do Galerie - tam kam správně patří? :)

Nešla, protože tam nepatří :rolleyes:
Hanyz
Abych zvýšil pravděpodobnost alespoň nějaké reakce na návrh, zopakuji ho: Rozdělení bazaru minimálně na části poptávka a nabídka. Je to snad nejnepřehlednější fórum kde člověk nejčastěji otevře thready, které vlastně vůbec otevřít nechce jen proto, že když jsou pohromadě, tak je nelze dle názvu odlišit

EDIT: Tak to je skvělá zpráva!!!
carlos
Ano, tohle hodlame vyresit v dohledne dobe a to jeste vice do detailu - separatni sekci bazar clenenou do kategorii a regionu.
Calzone
citace:
Původní příspěvek od carlos

Nešla, protože tam nepatří :rolleyes:


Tak to by mě skutečně zajímalo proč tam nepatří. Teorie o pěstování Indoor se jasně řeší v sekci Indoor a v té sekci mikropěstování jsou akorát galerie z indoor groowů o menší watáži.

A co si budem povídat, rozebírat třeba PH zvlášť u skříní 400W a 70W by bylo uhozené, proto tam lidi dávají akorát ty fotky z growů.
Mam nápad, jak vyřešit neustálý OT, trapná poptávka v bazaru atd. nových členů... Šlo by o to, že byse vytvořil nějakej kratší tutoriál, kde by bylo všechno vysvětlený, objevil byse hned po prvním přihlášení ;)

By šlo ne;)
sancha
tohle by šlo ještě pro tuhle verzi: vymazala - přesunula bych z receptáře témata, který například založil někdo, kdo se smazal. pak je to téma dost neúplný a vpodstatě nedává smysl, proto tam nepatří.
Calzone
V první řadě by to chtělo funkční vyhledávání. Neexistuje třeba nová verze boardu? Pokud by někdo dával dohromady to vyhledávání, tak bych uvítal i možnost volby kde hledat (konkrátní sekce). Taky tu pořád hodně často narážim na ty nevygenerované tagy. Taky by nebylo špatné kdyby šlo zobrazit komu jsem dal karmu.
sancha
citace:
Původní příspěvek od Calzone
Taky by nebylo špatné kdyby šlo zobrazit komu jsem dal karmu.


jo souhlas
Rhino
citace:
Původní příspěvek od sancha


jo souhlas

Taky support! :punk: Už si to nepamatuju, a nejsem sám, komu sem dal káčko.. :smash:
Hanyz
Když mi píše PM někdo, koho mám v ignore listu, tak mi sice opticky nepřijde (hurá), ale na titulní stránce se mi inkrementuje počet nepřečtených a nových PM. Nešlo by to změnit, aby ignorovaná PM tenhle counter neikrementovaly?
K registračním údajům bych přidal Prohlášení o duplicitě, ve které by dotyčný akceptoval zodpovědnost za neadekvátní reakce ze strany stávajích členů :D
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od Time
... spíš bych pořešil nějakou "obchodní karmu" ....

I ty, Brute??? :wink:
Hanyz
Time: myšlenka je to dobrá, ale sám víš, jak moc je tady lidí, kteří inzerují či kupují a registrace jim ještě ani nezaschla. Tzn. důsledkem je, že tuto obchodní karmu získají hlavně ti, co ji už vůbec nepotřebují, protože mají renomé v podobě "pobytu" na groweru a naopak svým způsobem její absence zdiskriminuje ty, co se za účelem (poctivého) obchodu na grower zaregistrují.
Ale připouštít, že tahle "obchodní karma" by mohla být vodítkem pro nakupující "absolute on Grower.cz beginner", takže je-li pro její zavedení dostatečná politická vůle...
Za slušné chování po celý rok by se smazaly tři trestné body. To je motivace, ne? :smoker: :)
jsem tu opět kvůli EXIT PAGE:

nešlo by na tu stránku přivařit i něco opravdu užitečného?

jako třeba VELKEJ odkaz na FAQ, nebo do galerie, hlasování o foto týdne, Síň slávy, nebo třeba i na hlavní stránku?

takhle se tam uprostřed cosi mrcasí :)

hlavně ten FAQ bych tam dal

________________________________


btw. Carlosi, bylo to alespoň k něčemu? Má to nějakou "návratnost" tahle akce?

Já vim, že mi do toho nic není, ale zajímá mě to jako reklamního ignoranta. Moje kliknutí na reklamní bannery za celou dobu mýho internetovýho brouzdání by šli pomalu spočítat na prstech, tak sem zvědavej... ;)
Calzone
Mě docela uniká smysl té exit stránky. Je to akorát dost obtěžující. Proč to tu vůbec je?
Hanyz
Já její význam chápu tak, že je tu pro naše paranoiky, kteří když jsou připojení pře https, tak neswitchují na nešifrované stránky a tímto jsou na to upozorněny (+ promokecy že by tyhle stránky mohly obsahovat viry, spyware apod.)

Chápu-li to správně, pak nerozumím tomu, proč exit page není aktivní při kliknutí na reklamní banner. Zaručuje se snad Carlos za bezpečnost těchto webů?

Jinak samozřejmě chápu, že je zde ten potenciál vnucení dalšího baneru přímo před oči
Rhino
Já bych řekl, že ty kecy o upozornění na vstup do "nezabezpečených" stránek je jen záminka pro vnucení reklamy na naše obrazovky, hlavně u častejch linků z minichatu..
Ale už sem si zvyk.
Snad jednou nebudou reklamy i mezi jednotlivejma příspěvkama :cox:
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od Rhino
Snad jednou nebudou reklamy i mezi jednotlivejma příspěvkama :cox:

Už se chystá nový kód pro minichat, kdy např. při použití slova "hnojivo" ti vyskočí okno s reklamou od Metropu :D
Calzone
Hanyz:
Aha, ale od toho je přeci prostý stavový řádek. Pokud je to opravdu kvůli tomu, tak by bylo dobré, kdyby to šlo v nastavení vypnout. :) Jinak co se týče té reklamy, tak ani nevím, že tam nějaká je, všechny mi blokuje prohlížeč. :)
pokus o "debatu" na téma EXIT page jsem zkoušel již dříve v tomto tématu :teef:
http://grower.cz/forum/showthread....1544#post631544

enjoy


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma