Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 [2] 3 4 
Co bys rád viděl v nové verzi Groweru? - Klikni zde pro originální téma
Firestarter
Rozhodne by bylo fajn, kdyby nekdo udelal moznost prilozit v PMku fotografii, tak aby byla taktez privatni. Co vy na to? Nebo uz neco takoveho je?
KABUTO
hořící startér :) -dobrej nápad,alespoň jednu
Dude
členové - fungovali, ale odkaz byl zrušenej, že to žralo moc těch tetabajtů nebo kilowatsekund nebo tak nějak :-§
faq mi frčí :confused:
inVALIDa
jestli to tu bylo tak sorry....

STRAINGUIDE s Reportama ..... (kdyz padl na OG.... a jinde neni zadny obstojny)
Dude
Valid - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=13176
Jsem si vzpomněl, hodilo by se víc smajlíků, vyloženě mě na groweru baví :)
inVALIDa
jo a DoItYourself koutek! treba podsekce Pokročilé metody Pěstování

tak jako je podsekce v indoor pestovani... Technika......
Dude
claune - rozhodne - jako na exOG - obzvlast takovej ten co podezrivave krci voboci pripadne se smeje uz jenom dvema zubama :punk:
MORE SMILIES!!!!
carlos
citace:
Původní příspěvek od Omnihash
a co třba zprovoznit odkaz členové v hlavní nabídce? nebo zapracovat na archivu faq, kterej mě vždycky hodí do základní obrazovky fóra

FAQ jsem uz zprovoznil... Zalozka clenove zabirala prilis mnoho zdroju, pricemz stejne nebyla casto vyuzivana (a kdyz tak spis na nekaly PM-spam). Cili jsem se rozhodl ji zrusit. Misto ni by mel vzniknout "rozcestnik" coz bude verejna databaze odkazu, ktera vznikne shrnutim vsech verejnych zalozek clenu...
Jahudka!
Chci aby slo pridavat k jednotlivejm fotkam popisky stejne jako to bylo na OG.A to ne jenom 60 znaku,ale aby k fotce slo napsat hodne textu.Tak jak to je ted je podle me absolutne neprehledny.
Firestarter
Což takhle možnost přiložit do PM privátní fotografii?
pildo
2 Firestarter: dobry napad

a co tak este ikonku, ktora by zmazala vsetky prispevky clena ale clen by ostal dalej (koli bezpecnosti)
Yarreck
a co takhle možnost karmy ve všech fórech,docela by se to hodilo,nejen v galeriich apod jsou kvalitní příspěvky hodné karmy.

a taky v profilu uživatele by se hodil podpis..
edit: nebo ne podpis,ale seznam založených diskuzí.. :o
thalos
indoor galerie by mohla byt rozdelena dle wataží, např:
míň než 250W | 250W a víc
nebo podobně

jen návrh...
Jahudka!
Taky by bylo dobry,aby slo primo z profilu odeslat dotycnymu PM.Nevsim jsem si,ze by to ted nejak slo.To samy,kdyz si zobrazim prispevky clena,tak bez zobrazeni prispevku nejsem schopnej dotycnymu poslat PM.myslim,ze by to tam klidne mohlo byt kdyz je tam plno jinejch pro me nepotrebnejch veci:)

Taky by polozka logout mohla byt na vsech zobrazenejch strankach stejne jako je treba polozka zformatovat pro tisk..Stacilo by malinky tlacitko dole jako je to ve foru.
moswa
jahudka: přiste az budes koukat na neci profil a budem mu chtit poslat pm tak treba klikni na : zanechat soukromý vzkaz ;)
Jahudka!
moswa - No jo je to tam,nevsim jsem si.Ostatni nadale plati..
Jahudka!
Chtel bych,aby se porad tak dementne neprehazovaly fotky pri uploadingu.Neni to sice pokazdy,ale pekne nasere kdyz posledni fotka ktera ma bejt na konci je najednou na zacatku a nejde s tim nic udelat i kdyz bych se rozkrajel na milion kousku.Takze tohle by rozhodne chtelo opravit a jak jsem si vsimnul,tak s tim nezapasim jenom ja.Tahle vec se stava i v pripade ze nemate fotky na prestacku.Prilozim fotku 1,2,3,4,5, a 5 nejde dostat pod 4 ale zustava tvrdosijne mezi 1 a 2(je to jenom priklad).Nechapu co je tohle za picovinu.Nebo je na to nejakej specialni figl?:eek:
Protiva
2 Jahoda: na 100 p podpora. Taky mě to dostáva když musim fotky 3 přejmnovávat abych dostal požadovanej efekt.

Jinak můj příspevěk??? Aby konečně se dali vypnout ty okna. Přeci jenom ne každá lama dokaže nastavit profil v "můj grower" a "Stalí člen" to buď dodžuje nebo na to stejnak sere :wink:
mirosk
Ked som poprvykrat vosiel na grower tak ma tato stranka uplne fascinovala, ale ked stetu skoro kazdy den, mate precitany cely faq, tak hladate stale nieco nove , rad bysom bol zato keby sa uz rozdelil indoor growing na CFL, Sodik+Halogen, kde sa to uz nie kde rozoberalo, dalej ten magazín mohli by tiez sa tam davat nove clanky o indoor a out a to napr s najlepsími pestovatelmi v in a out na baze reportaze ktora by sa napr napísala cez mail a dalej uz len uverenila, sutaze si mozme tvorit aj sami (uzivatelia), a nakoniec messenger, to by bola šupa
Ak som tu niekoho urazil alebo som si velmi otvoril hubu tak sorry a a kludne to aj zmaste :D
CAESAR
napriklad,aby si kazdy mohol editovat vo svojom threade cudzie prispevky,hlavne mazat, zvysila by sa dost prehladnost a modom by sa ubralo prace.
Hanyz
caesar- s tím si dovolím nesouhlasit. Je to IMHO velmi zneužitelné. Kdyby např. vznikl v threadu spor, jeho author by mohl prospěchářsky zeditovat/smazat něčí příspěvky a za chvíli by jsme tady měli hotovu sicílii:pimp:
Myšlenka je to dobrá, ale myslím, že v praxi by se neosvědčila
Aryan
ja bych ocenil hlavne moznost menit poradi pripojenych fotek .... dost casto se me zobrazi v jinem poradi nez jak je nahraju na server .. pripadne kdyz pri editaci nahravam nove fotky ...

edit: koukam ze uz to tu nadhodil jahudka! :) ....
CAESAR
citace:
Původní příspěvek od Hanyz
caesar- s tím si dovolím nesouhlasit. Je to IMHO velmi zneužitelné. Kdyby např. vznikl v threadu spor, jeho author by mohl prospěchářsky zeditovat/smazat něčí příspěvky a za chvíli by jsme tady měli hotovu sicílii:pimp:
Myšlenka je to dobrá, ale myslím, že v praxi by se neosvědčila


myslel som hlavne pestovatelske thready,v ktorych ide hlavne o to aby ten kto trid zalozil ziskal rady,pripadne sa pochvalil svojimi uspechmi,aby inspiroval inych...na dake hadky v nich neni priestor,tak keby si ich moze cistit sam,tak by sa zbavil zbytocneho bordelu v nom a boli by tam len prinosne info
pildo
Co tak niaku funkciu, ktora by zistila a ukazala kolko ludi odobera dany thread???
Dude
odebere - jako jak?
pokud kliknes na pocet prispevku u threadu, tak ti to ukaze, kdo tam kolikrat prispival, ale to asi nemyslis co?
pildo
proste kolko ludi "odobera" temu. ak si pozries dole tak tam je sformatovat pro tisk, stahnout do palma, poslat emailem a odebirat diskuzi. odoberanie je ked sa prihlasis do muj grover a vidis do ktoreho threadu niekdo prispel od tvojej poslednej navsetvi
Já osobně bych uvítal přidání ikonky "dnes aktivní témata" do sekce Můj Grower. Musim dát nejdřív fórum a pak dnes aktivní témata.
thalos
líbil by se mi větší seznam nejčtenějších témat a posledních příspěvků na fóru...
také emailové notifikace by mohly být nastaveny na bezpečné https
-to vše by mohlo být volitelné...
Mr.Shiva
Ja by sem uvital....Nevim jestli to tu bylo psano preci jenom je toho tu docela uz dost napsano tak sem to cetl jenom prubezne tak mne kdyztak opravte jestly to tu je ...Ale uz vickrat se mi stalo ze v sekci OUTDOOR bylo docela dost veci o pestovani na balkone a pro mne je docela velky rozdil balkon a pole tak by sem uvital i tuto kategorii...Kdyztak toto smazu jenom se chci timhle zeptat...
CAESAR
mohlo by tu byt nieco ako nastenka na ktorej by boli uvedeny ti co boli zmazany a preco.
carlos
Ty jsi vtipálek... myslíš třeba v Síňi Slávy, ne? ;)
CAESAR
tak ako to mavaju napriklad v bille,ze v nasom obchode kradol:meno a priezvisko a fotka,ale tu by bol miesto toho nick.mohlo by to byt na prvej strane.ono dost ma zaujma,preco bol kto zmazany a nechce sa mi travit hodiny hladanim a tipovanim toho,ze preco.je to dobre,aby som sa mohol vyvarovat pripadnemu zmazaniu.este by bolo dobre v vzkazoch aby sa dali selectnut naraz pmka len od jedneho uzivatela,aby som nemusel selektovat jedno za druhym
Nevim jestli to sem patří, ale já bych upravil takovou blbost, která mi pomalu začíná lízt na nervy.. Když píšu odpověď a používám tlačítka, která vytvoří html příkaz, tak se příkaz objeví až úplně dole-->podle mě by bylo lepší kdyby se to objevovalo za kurzorem myši.
Je to maličkost, ale usnadnilo by to používání "tlačítek html". Díky za to Bobek :beer:
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od BobekMarley
Nevim jestli to sem patří, ale já bych upravil takovou blbost, která mi pomalu začíná lízt na nervy.. Když píšu odpověď a používám tlačítka, která vytvoří html příkaz, tak se příkaz objeví až úplně dole-->podle mě by bylo lepší kdyby se to objevovalo za kurzorem myši.
Je to maličkost, ale usnadnilo by to používání "tlačítek html". Díky za to Bobek :beer:

Přidávám se k tobě, a ještě bych měl jednu připomínku a ta se týče už dříve řešené karmy, opravdu bych byl rád, kdyby byla zavedena tzv. dvojí karma, přičemž jedna by byla za přínos v oblasti pěstování a druhá za přínos v ostatních threadech. Opravdu je občas k pousmání, když se někdo zeptá edit: !například! (to nemělo být myšleno zle) Jedubabky, vidíce u ní několik krychlí, jak jí to roste:)
kafevar
Hodilo by se, kdyby mohl člověk při zakládání threadu zadat nějaká klíčová slova. Při vyhledávání by se pak vypsali nejdříve příspěvky, kde byl nalezen hledaný vzor v klíčový slovech a pak teprve ostatní. Bylo by vhodné, aby klíčová slova mohli přidávat a editovat moderátoři.

Dám příklad k čemu by to bylo. Např. při hledání slova "hydroponie" by se mi jako první nevypsal thread kde by bylo napsáno "Pěstuji v hlíně protože hydroponie je na mě moc těžká."
pildo
kafe: dobry napad
carlos
citace:
Původní příspěvek od kafevar
Hodilo by se, kdyby mohl člověk při zakládání threadu zadat nějaká klíčová slova. Při vyhledávání by se pak vypsali nejdříve příspěvky, kde byl nalezen hledaný vzor v klíčový slovech a pak teprve ostatní. Bylo by vhodné, aby klíčová slova mohli přidávat a editovat moderátoři.


Mnohem více by pomohlo, kdyby členové opravdu dobře charakterizovali téma a shrnuli je v jeho názvu. Současně aby psali spisovně a s diakritikou. To vše napomůže efektivnějšímu hledání ve fórech.

Dokud je k tomuto nedonutíme, nemá smysl vymýšlet další a další složitosti...
Rhino
Nešlo by přidat malej odkaz pri Rychlé odpovědi na smajlíky? Třeba vedle: [ zkontrolovat délku textu ].

Je to detail, ale myslim si že by se hodil.

Jo a taky aby šlo přidávat nový smajlíky - před zveřejněním do seznamu smajlů, by je potvrdil některý z MOD nebo ADMIN.
garat
Zdravim

Nedalo by sa cely grow podelit na sekcie pestovania pod
70W
150W
250W
400W
600W
a viac ? ?? nejaka stromova rozumna struktura ? Bolo by to omnoho prehladnejsie, jednak ludia by mohli lepise porovnavat a vychytavat muchy.

Myslim, ze by to stalo za to, ak to je mozne nejako zosortovat tanto cely grow :)
Přidávám se k Omnihashovi, je to totiž otravný.
kafevar
Jenom taková drobnost: Jak jsou u výpisu seznamu threadů ikonky, které označují, jestli je thread uzevřený, přesunutý apod. bylo by skvělý, kdyby ty ikonky měli i hinty (česky se tomu myslím říká bublinková nápověda) se slovním popisem. A to samé platí i o ikonkách, že se jedná o hydro, dotaz apod. Občas si totiž pod tou ikonkou neumín nic představit.
Při zakládaní každýho, opakuji každýho threadu by měl uživatel projít malým testem, kterej by měl podobu kontrolních otázek. Pokud by uživatel zatrhl špatnou možnost, thread by se mu nevytvořil - musel by všechno zatrhávat znova. Otázek by bylo víc, takže by se různě kombinovaly. Nějak tak to funguje na informačním systému MU.
Al Capone
Aloha přikláním se k rozdělění indoor pěstování & galerie dle typu wattáže jednotlivých lamp. př: 70W,150W,250W atd. Podle mého nazoru by se celý In. stal více přehledným a mnohým uživatelům by se, tak usnadnila práce.

Carlos: S diakritikou nebo bez ni ? Já do teď psal bez diakritiky a nikdo si nestěžoval, je to bezpečnější. V některých fórech se totiž diakritická znaménka zobrazují chybně. Vím, že tady ne šlo jen o zvyk. S pozdravem Al Capone.
citace:
Původní příspěvek od Al Capone
Aloha přikláním se k rozdělění indoor pěstování & galerie dle typu wattáže jednotlivých lamp. př: 70W,150W,250W atd. Podle mého nazoru by se celý In. stal více přehledným a mnohým uživatelům by se, tak usnadnila práce.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19639
Al Capone
Rappa: Nevšiml jsem si tvého tématu. [EDIT by Al Capone today 24.9.06 12:40] Ale za to jsem si všiml, že ten tvůj tread tu už je přes rok, ale za tu dobu se nic nezměnilo.
Zobrazení rozdaných karem bych taky rád uvítal, kolikrát se mi něco líbí a matně vzpomínám, jestli už sem to okarmoval nebo ne.
Co?
no a mě by se libílo rozšíření invisible módu....o poloinvisible mod (videli by me jen lidi u mě na buddylistu).
Erixon
citace:
Původní příspěvek od Rappa
Zobrazení rozdaných karem bych taky rád uvítal, kolikrát se mi něco líbí a matně vzpomínám, jestli už sem to okarmoval nebo ne.


Přesně tak, kdo si to má pamatovat
citace:
Původní příspěvek od Co?
no a mě by se libílo rozšíření invisible módu....o poloinvisible mod (videli by me jen lidi u mě na buddylistu).


jj, nevim na co je mi buddy list, když se v něm zobrazuje status tak max u třetiny...

stejně to má většina lidí zapnutý jen jako přiblblou pózu:confused:
Hyena
No, když už mě přepadně potřeba napsat PM, nemusim přesný znění nicku lovit v hledání a taky vidim, jestli je online nebo ne a můžu si rovnou počkat na reakci.
právě že prd vidim jestli je online, páč je skoro každej neviditelnej
souhlasím s těma kteří tady už psali že by se galerie indoor měla zozdělit do kategorií watáží např: galerie indoor 70W atd... peace
Soul Rebel
CAO reformatori, ja bych si pral docela (spon pro me) vyhodnou vec - a to tedy jde o to, ze v kazdym foru, kde se resi neco dulezityho je spousta prispevku ,,o ho*ne'' a par jich je prinosnejc a pravdivejch. A hledej podstatny veci??? Takze by nekdo povolany mohl vzdy shrnout poznatky a dulezitosti do prvniho prispevku. No nebylo by to jednodussi hledani?
carlos
Nejefektivnější způsob je nepřidělávat práci "povolaným" tím, že si každý před napsáním a uveřejněním příspěvku třikrát rozmyslí, zda je příspěvek k tématu opravdu přínosný.

Nikdo nemá chuť prohledávat se ve fórech bordelem bez informační hodnoty.
já mám podobný návrh, jako ten předchozí, možná tak trocho z oboru sci-fi a odpověď je na něj možná stejná jako je v příspěvku nad mým, ale přeci...

některé thready jsou v současné době dost dlouhé a občas mám pocit, že první příspěvky, nikdo nečte:(

uvítal by sem možnost fóra v threadu vypíchnout určité příspěvky nahoru nad čáru tak jak je tomu u přehledu threadů v jednotlivých fórech, vypíchnutí příspěvku by bylo záležitostí modů a nemuselo by se jednat vyloženě o první příspěvky, mohl by být vystaven třeba padesátý... vystavené příspěvky by měli klasicky v pravém horním rohu svoje pořadové číslo a v podstatě by se jednalo o kopii... původní by zůstal na svém místě v threadu...

tak by jsme i na čtvrté stránce galerie měli hezky nahoře příspěvek od zakladatele threadu, kde by měl vypsanou konfiguraci pěstírny a pod.

jak říkám sci-fi:D
Jirka P.
nevim jestli to tu uz nebylo, ale dost mi chybi moznost prejmenovavat trydy - dam priklad:
70W - rust
70W - 20. den 12/12
70W - 40. den 12/12 neco napadlo listy plz help
70W - sklizeno, smokereport
. . .
takhle by se kazdy dozvedel co je v trydu noveho bez otvirani, myslim ze by to bylo moc uzitecne v galerii a bazaru(prodam rizky - posledni 3 - uz nejsou...)


a pak jeste nekolikrat zminovany seznam okarmovanych trydu, kdo si to ma pamatovat, zvlaste na hulicskem foru :D
MANHUNTT
mě by docela stačilo,kdyby konečně začal fungovat chat :confused::crazy:
carlos
Ale chat funguje, tak nevím o čem mluvíš...?
MANHUNTT
tak proč tam nikdy nikdo není..... :mutant: ,jako dříve :eek:
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
tak proč tam nikdy nikdo není..... :mutant: ,jako dříve :eek:

Jj, taky jsem myslel, že nejde, protože za poslední dobu kdykoliv tam vlezu není tam ani noha, tak nevím co se děje????

23
Dude
pac vsichni mastej minichat :D
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Dude
pac vsichni mastej minichat :D



JAKEJ??????
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT



JAKEJ??????



Sem pořád toho názoru že Grower Chat nefunguje a jestli ano tak rozhodně ne tak jako dříve........nemůžu si pomoc Carlosi
Dude
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT



JAKEJ??????


:eek:
no tenhle http://grower.cz/forum/index.php?chatbox=open :D

mi nerikej, ze sis ho jeste nevsiml - dole pod forama na hlavni forum strance .-)
nebo takle: http://grower.cz/forum/chatbox.php?

a uzavřít ho ikonkou úplně v pravo _
a bude zas na svym místě;) .... po fórama
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Dude


:eek:
no tenhle http://grower.cz/forum/index.php?chatbox=open :D

mi nerikej, ze sis ho jeste nevsiml - dole pod forama na hlavni forum strance .-)





hmm,nevšimnul sem si ho :baby:,ale díky a sry :beer:
cru_ci_fix
a co tak moznost pridat si vlastneho smajla..??
juppup
Určitě je tu dost návodů na pěstování In door,co mi tu chybí je použití našeho kořeníčka,hulení je dost fádní a známé,uvítal bych tu nějakou kuchařku,jak na různé masti,tak jídla,určitě by to obohatilo tyhle jinak výborné stránky,sám bych přispěl trochou do mlína.
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od juppup
Určitě je tu dost návodů na pěstování In door,co mi tu chybí je použití našeho kořeníčka,hulení je dost fádní a známé,uvítal bych tu nějakou kuchařku,jak na různé masti,tak jídla,určitě by to obohatilo tyhle jinak výborné stránky,sám bych přispěl trochou do mlína.
sdělení viz. ,,Předmět''
pixel
smajliky sa mi zdaju dost osuchane,
ale to je len moj nazor.
implementoval by som moznost mikro obrazkoveho bannera (userbar) pre signature, ako napr.
http://knx.host.sk/42369.jpg
na to už si někdo stěžoval... mám ff 2.0.0.1 :wink: a maže to ;)
Hanizek
Co tokhle nějáká nová "sekce" o pěstování nekonopných rostlin? Viděl jsem tady toho všude možně docela dost: šalvěj, lysohlávky, nějáký katus, čajovník atd...
barracuda
v anketě jsem hlasoval pro více článků v magazínu a připojil bych ještě rozdělení na in/outto hodně usnadní hledání
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od eso rimmer
co tak rozdelit indor galerii ? na hydro a soil ? prehlednejsi atd



to vůbec není špatnej nápad co Carlos :beer:
Co?
:frog: imho.možná by stačilo kdyby lidi používali ty obrázky-ikonky při zakládání témat a carlos umožníl podle nich třídit....;)...
Erixon
Rozdělení by nebylo špatný. Co třeba kompromis - nemožnost založit theard když neni vybraná žádná ikona?
Užitečná funkce by byla, kdyby měl každý uživatel schránku, například 10 mega (nebo by se to lišilo podle kostek, nebo data registrace) a do tý schránky by mohl dávat věci (mp3, videa...) ostatním uživatelům ke stáhnutí, takže kdyby měl někdo věc, o kterou by se chtěl podělit, tak by si ji nahrál do svý schránky a ostatní by ji mohli sosnout a pak by ji mohl zase třeba vymazat a kdyby byly potřeba koupit nový hardy, tak kdo by chtěl tuhle funkci, tak by musel poslat aktivační sms za určitý prachy, já bych si to rozhodně pořídil...

Jen takovej nápad, tak zatim:D Bobek
Stoned_r41d3r
moznost pridat k PM 1-2 obrazky by imho nebyla hadrwarove neuskutecnitelna a zaroven by byla troufam si odhadnout maso vítána... :)
pajloo
myslim si ze grover je ako cely serwer poriadna wichitawka
najlepsia stranka ktoru poznam no ja keby som mohol by som chcel
aby sa sema dali posielat aj nejake tie videjka.jasne ze fotka dany moment
podla mna zachyti lepsie no niekedy je dobre aj widejko nie
pildo
2 pajloo: nic v zlom ale nauc sa najprv pisat a potom polemizuj. ty wichitavka :rejp:
vaaanha
Vylepšení funkce hledání. Líbilo by se mi, kdybych zadal klíčové slovo a výsledek by měl podobu jako když hledám všechny příspěvky od daného uživatele. Tzn. že bych přímo u vyhledávání viděl, v jakém kontextu se dané slovo nachází a nemusel bych např. prohledávat 20stránkový thread.
sancha
vaaanha
v threadu taky funguje vyhledávání když je to dole vpravo "hledat v tématu"
vaaanha
Jo, to jo, ale když chci najít jeden výraz a nevim v kterém určitém topicu, tak sem to myslel:) Ale díky za radu!
sancha
neni to to políčko 'zobrazit jako příspěvky' v hledání?
Moltres
Připojuji se k myšlence PŘIPOJIT K PM 1-2 OBRÁZKY Klidně může být povolena menší velikost, ať to moc nezatěžuje.
To by byla "wichitawka", co pajloo:D?
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
... Udelat z Omniho moderatora KANALU... At se v tech ***** rochni, vali a prevaluje, a pokud v jeho hlubinach udela aspon trochu system, nebylo by to zle...


to je panečku nápad. kdo jiný se v těch ******* má vyznat?
Hydrothor
Admin by se měl zamyslet nad dostupností fóra, už mě to dost unavuje. Je tam třeba jen 74 členů on line a ta .... přihlašovací mě sem stejně nenaloguje. Pak je online 217 členu a ta ... přihlašovací mě přihlásí bez problémů, tak v čem je sakra problém? Nešlo by stím něco udělat?
Sciurus
citace:
Původní příspěvek od Hydrothor
Admin by se měl zamyslet nad dostupností fóra, už mě to dost unavuje. Je tam třeba jen 74 členů on line a ta .... přihlašovací mě sem stejně nenaloguje. Pak je online 217 členu a ta ... přihlašovací mě přihlásí bez problémů, tak v čem je sakra problém? Nešlo by stím něco udělat?
To je způsobeno cookies! Pokud je nemáš zapnuto, systém tě přihlásí a zase vykopne.

PS:Neobjevila se tu kdysi slova říkající, že i když je forum placené, nadále zůstává volně dostupné?;)Jen že se nemá neregistrovaným zobrazovat chat, jinak vše bez omezení?!
Mr Proč
citace:
Původní příspěvek od Sciurus
To je způsobeno cookies! Pokud je nemáš zapnuto, systém tě přihlásí a zase vykopne.


Nevim nevim, ja mam zapnuto prijimani vsech cookies a dela mi to stejne...
mettatron
no je otazka jestli je pristup omezeny pouze z duvodu kapacity nebo i jinych .. ja bych ani proti jinym duvodum neprotestoval. i kdyz zase na druhou stranu. kazdy kdo zacina zacina rek bych tim ze cte. cte. a pak se mozna registruje a mozna ne. malokdo se zaregistruje jen kuli cteni. rek bych ze se nepristupnosti stezuje v urcitym smeru pristupnost k infu. coz by melo byt vyvazeny dobrym duvodem.

jinak bych rozhodne zmenil privetivost funkci groweru vuci verejnym http proxi .. pokud by to nejak jednoduse slo. momentalne neznam jedinou ktera by umoznila pridavat fotky. krom jineho.
Sciurus
citace:
Původní příspěvek od Mr Proč


Nevim nevim, ja mam zapnuto prijimani vsech cookies a dela mi to stejne...
V nastavení máš "Automatically login when you return to the site? (uses cookies)", pokud to máš vypnuto, vyhazuje tě to.
pildo
on asi mysli tu hlasku ze system je pretazeny a pristup maju len prihlaseny uzivatelia (alebo tak nejak) a ked sa prihlasis tak ti hodi o5 tu istu hlasku
Mr Proč
pildo: jj prsene to myslim, ale jak rika Hydrothor, vyhazuje me to i kdyz je tu treba 70 lidi :(

Sciurus: ale ja zas nechci aby me to prihlasovalo automaticky. mam operu, takze mam heslo na klavesove zkratce a to mi staci
Co?
možná by stálo za zvážení (dokud to jde) oddělení usporkářských trýdů od ostatních...něco jako mikropěstovaní ;)
Rhino
Dobrý by bylo přepsat odkaz nahoře v menu - SPONZORING · FÓRUM · FAQ · GALERIE · CHAT · HLEDÁNÍ, na chat co se nachází na hlavní stránce dole - ten zelenej... Na ten nahoře nikdo nechodí, pač sem tam nikoho neviděl - nebo to nějak nechápu :confused:
plha.. to snad funguje ne, že autor může svoje thready zamykat?

:confused:
Mě teď naštvalo, že sem napsal do indoor galerie členovi Šuga nějaký postřehy, a když sem odeslal příspěvek, tak mi to nahlásilo, že se mám přihlásit - to sem udělal a nakonec to hodilo chybu systému a příspěvek sem psal k ničemu, páč se nezobrazil...
Rhino
Rappa: Nebylo to tim, že si kliknul na odkaz do Šugovýho threadu co psal na chatu? Je možný, že on má přihlašování pomocí cookies, takže nemá řetězec písmen a číslic v adrese (...s=d25D45chgGF4438w28 atd), a ty máš právě přihlašování bez cookies. Takže potom kliknutí si byl jakoby odhlášenej..

Snad to chápeš:mutant: :frog:
citace:
Původní příspěvek od Rhino
No nefunguje právě:)


kdybych to neměl několikrát odzkoušeno a nezkoušel to naposled před minutou, tak bys mě možná i přesvědčil :p:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma