Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 
Vekove slozeni na Grower.cz - Klikni zde pro originální téma
marw
Mě bude zítra 12,konečně první chlupy na pytlu,yesss!
čtvrtstoletí za sebou, 3/4 před sebou :)
Salatos
tak jsem nedávno zdárně vykročil k 37 narozeninám....
tom4sh83
cerstvych 30
Chmelomok
22 a už dosluhuju :D
asfalt
35, život mám předsebou :D
miravlak
20 8) xD
eneabeats
20 a uz sotva premejslim :-D
razoo
41 :-) úplnej začátečník, ve všem, jak v pěstění tak v konzumaci, ale nikdy není pozdě začít :-)
erbes
To sa este nasmejete ak sa dozijete 50, je to celkom prdel v takom veku zacinat s pestovanim :)
Lord A.
je mi 20 a rozhodne nehodlam koncit s pestovanim v pristim pilstoleti a snad ne ani potom ;)
BRAGA60
ja už žijem 20ty rok, nič moc že.
mňa by skorej zaujímalo aké tu je zastúpenie občanov z iných krajin su tu nejaky nemci rakušani švajčiari rusi a v neposlednom rade zastúpenie sk je tu niekto z sk zo západného kraja ? :D
Kambu
Násobilka 5x5 se změnila na 7x4 :D
Mazzi22
No ja mam uz 21 a fajcim uz 7rok. No a som z SK, ale kôli zakonom keby nieco som z Mongolska.
RoyalHarvest
No, dvacítka už dávno v tahu (od té doby to letí jak na běžícím pásu a začínám si uvědomovat, že je to nenávratně v tahu), do třicítky daleko. Někde uprostřed, ale pokud to bude utíkat, tak jak posledních pět let, tak se přes tu 30tku přehoupnu co nevidim:)
vv2
48:-(
techem
28 a bude hůř :-D
MocnyOkurek
No bal sem se ze to bude horsi. Dobra kapnu bozskou 34 ted uz skoro 35 :))
tuffgong1
Chtěl sjem napsat 22, ale pak jsem si uvědomil, že 23 :-( Narozky nedávno a dost těžko se na to zvyká. Nebo spíš se to snažim nějak vytěsnit, ale asi to nemá cenu, za chvíli 24 a bude hůř :-(
vv2
Kurňa,to jsem tady nejstarší?Proč tedy pěstujete konopí,vždyť vás v tomto věku nemůže nic bolet:-)
murmur
Asi jo, pár let mi chybí (6). A na prevenci není nikdy brzy:-)
Medicin
Tak mě je 38 , začínal jsem jako rekreant :D , někdy kolem 18 ale
jen na chvilku, kámoši bikeři - kurýři toho měli vždycky dost, pak jsem změnil prostředí a dlouho nic, teď pár let spíš zkoumám léčebný potenciál, ze začátku jsem byl drsnej skeptik.
Ale po úspěších s mojí těžkou migrénou (překonalo to i silná analgetika), a jak čtu výsledky důsledných a přesných vědeckých studií tak mě konopí začíná víc a víc zajímat.

Je to opravdu dar, pokud se používá v umírněném množství a nejlíp nějak zdravě, totiž inhalovat pravidelně s konopím i spaliny z papírků a nevím čeho už považuju teď za degradaci toho zážitku.

Vždyť ty čisté terpeny tak krásně chutnají.
A můj názor je hlavně žádný přešlechtěný potvory s co nejvíc % THC,
špatný vliv dlouhodobýho užívání na mozek je dobře znám, takže nejlíp odrůdy s hodně CBD, které je neuroprotektivní (chrání mozek) a navíc i stimuluje neurogenezi v dospělém věku.
hellfire
Medicin: já jako kuřák rekreant bych to THC nedémonizoval, čím více THC tím méně toho člověk musí vykouřit tzn. tím lépe pro plíce. Rozhodně bych nechtěl kouřit pokaždé jak palec tlustou larvu abych se trochu zkouřil jak tomu bývalo dříve, bez pořadné genetiky (už tak toho šitu kašlu až až). Ale chápu tvůj odlišný přístup, každej od toho čekáme něco jinýho. Pro mě je ideální vzorek kde zhulenost nastoupí už po prvním prásku, kde k navození stavu stačí nejmenší množství. Jinak mám 28 abych nebyl OT :)
Medicin
Ahoj,
napsal jsem to špatně, samozřejmě že je zdravější pro plíce dát si jen několik prásků nečeho s vysokým %THC než zhulit spoustu materiálu s nízkým THC. Nerad bych THC démonizoval, to né, jednak jsou přesvědčivý výzkumy o jeho léčivých schopnostech a když se užívá v rozumných dávkách a cyklech tak je to ok.

Třeba se málo ví že spousta lidí každej rok umře na volně dostupný analgetika, Nesteroidní antiflogistika - NSAID, jako ibuprofen.

v USA se odhaduje ročně 3200 - 16500 mrtvých následkem NSAID.
http://www.nature.com/ajg/journal/v...jg2005305a.html
A tohle si můžu v lékarně kupovat na kila.

Proti tomu je umírněná a cyklovaná konzumace THC naprostá pohoda.

Měl jsem to napsat že je pro mozek zdravější když má kytka i hodně CBD, protože CBD asi chrání mozek.Nějaký výzkumy a studie na to jsou.
Nejlepší je vaporizovat, ale chápu že před hospodou nebo na nějaký akci to nejde.
Fanek107
Mě bude v srpnu teprve 62 let :-)))
Mard
citace:
Původní příspěvek od Fanek107
Mě bude v srpnu teprve 62 let :-)))


To už jseš o kousek zkušenější než já :-)
Fanek107
Vůbec ne ... letos jsem sadil "rajčata" poprvé. Donutili mě k tomu zdravotní důvody. Tady jeden sliboval Fénixovy slzy a není schopný ani odpovědět. No snad přežiju do sklizně a udělám si sám.
danieCZ
Je mi 22 ale přijde mi že mi je pořád 15, nevím čím to je, ale život byl mnohem jednodušší 😂😄
crazyben
já vim čim to je... :D mě spíš hlavně přijde že to utíká rychlejc a rychlejc (28)

Mimochodem nebylo by lepší uvádět ročníky, ať je to aktuální i další rok? - 88, rok před revolucí a dva roky po černobylu... no neni to štěstí?

PS. moc nekoumejte datum registrace (dneska už je snad promlčený že mi tehdá bylo 17)
JAHmaican
Na to, že život utíká čím dál rychleji, znám zajímavou teorii.
Představ si, že když je ti 1 rok, tak celý prožitý 1 rok je vlastně celý tvůj život, tedy 1/1 života.
Když jsou ti 2 roky, tak 1 prožitý rok už je pouze 1/2 tvého života.
No a když je ti 28 let, tak 1 prožitý rok už je pouze 1/28 života. atd atd...

Jinak abych nebyl OT, tak já jsem 3 měsíce po Černobylu :mutant:
nikolajmorozov
no já jsem 96 ročník a před tejdnem sem měl narozky. pálim od šestý třídy což je nevim... sedum let. poslední roky se spíš snažim drogy nefetovat ale studovat))))
Mitch Buchannon
Tak to já zase 97 :D
Nadbuh
Silný ročník 90 :D
Maxeaux
citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Tak to já zase 97 :D

To boli casy... vtedy som maturoval :)
kcb
75)
Kalli
Ja jsem revolucni dite takze 89
awedawe
87
Nadbuh
citace:
Původní příspěvek od Kalli
Ja jsem revolucni dite takze 89


no a naše generace pomalu ustupuje nové generaci :)
Pítr90
Tak já se taky přidám. 90
kofein76
Ja 1976
TST
citace:
Původní příspěvek od deno
je mi asi 23 nebo 24 ale přesně to nevim nikdy - musel bych se nad tim moooc zamejšlet a to se mi nece...

tuhle sem myslel, že je mi 20 a ono mi bylo 22 :D - nějak to už nehlídám no...


Buď v klidu 😂 taky se mi to stává 🤔😂😎
katana
1977
Xtractor
uz se tesim do konopneho duchodu
Bernard
1990
STi
1989
Idodo79
1979. S hulením jsem začal před 2,5 roky. Hledal jsem alternativu místo alkoholu.
Piestik
ja som 1989 ale stale si pripadam ako student :)) vlastne na tom letime cela parta uz peknych 10 rokov
cranked
1991 ale to je jen číslo.
kery-
citace:
Původní příspěvek od cranked
1991 ale to je jen číslo.


A to počkej teprve ten přístí rok :D Mám to stejně a pocity teda nic moc :D
cranked
citace:
Původní příspěvek od kery-


A to počkej teprve ten přístí rok :D Mám to stejně a pocity teda nic moc :D

Příští rok se budu cítit místo na 20 tak na 21 :D Musim zaklepat pochopitelně :D .
chucky.plastic
já taky, ale jsem tu už roky... a ty neosereš :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma