Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 
Vekove slozeni na Grower.cz - Klikni zde pro originální téma
ZMonica
1rok a 16let..
ddt
CypressHill07:tak ja mam 21 ako uz som pisal vyssie a "smazim" od 16 tak si to prerataj. Ale tak intenzivnejsie hulim asi 2 roky.
zdar
janiiis
U mě je to tak, že puberta je v háji a do důchodu daleko... :(

...25
Soundsystem
Me tedka ceka moje narozeninova kalba. Tahnu to na krasnych 10+3+5+13-18-8+14=.. ? (doufam ze sem to dobre spocital) A vite co je na tomhle veku tak debilni ? M A T U R I T A !!!! :( (proto ten priklad :))
ZMonica
Sounsystem:)ghighi, docela mi ten priklad lamal hlavu, musela jsem sahnout po kalkulacce, nemam rada odcitani..:)
fak.gesho
to jako ze ti je 7,5 roku jo??? :), tak to chlape bys jeste speky hulit nemel...
Taker
...anebo bys neměl hulit špeky protože pak neumíš počítat... :D
mariman
začínají hulit mladší a mladší :baby: :jumper: spousta mých kámošů, s kterýma jsem začínal, si teĎ nedají prda ani za h... :flick:
PsYcHo84
2fak.gesho&Taker&mariman:
Hele, rozvinte svuj klid, je to preklep, ma tam byt 7250, ne 2750.
ddt
hehe no ja som nematuroval z matiky ale teraz na vyske by sa mi to siklo:)
Ale co kto huli ten umi
ZMonica
psycho84: no jo to abyhom slavili kazdy den..:)
PsYcHo84
2ZMonica: a proc ne? kazdy den je naky duvod k oslave.
ZMonica
psycho, no jasny, to je psravnej pristup k zivotu..
ZEta
dnes mam 10.731 dní - to je šílený číslo...
hYp3r
2 Serpin > heh taky je mi 28, ale fakt jenom fyzicky... :c)
DAWEX
znám ženskou které je přes padesát a už dost dloho hulí ganju a hash ale hash nejvíc, je docela v pohodě, ale samozřejmě je kapku "jiná" (rozuměj pěkně vyhrabaná). Mě je 25 hulím velmi často a občas mám pocit, že už ani nevím kolik mi je let :jumper: . Nezáleží tedy na věku ale na všem dohromady. Ale na groweru budou asi hlavně mladší než padesát let, protože jde o to kdo chodí na net, nebo ho má doma a kdo chodí na grower. :flamer:
DAWEX
:jumper: člověče jsi jen obyčejnej magor. Rozhodně i já tě dám do svého ignorelistu. Doufám že jsi jen hloupý žvatlal, co chce být zajímavý a obletovaný, protože pokud by byla pravda to co jsi tu psal, byl bych první, kdo by ti ta políčka rozjezdil autem. Nebo to rozdal normálním kuřákům. Já nikdy!! neprodal a nikdy!! nekoupil a jsem tak spokojený. Maximálně dělám change s kámošama. Tak se buď seber a přestaň si hrát s ohněm (dřív nebo později tě někdo práskne, nebo to praskne) a nebo si nevymýšlej historky. :jumper: :crazy:
ZEta
Simtě, napiš mi něco o sobě a ještě to promyslíme. :wink: Seš z Pragu? :p:
ZEta
Zdravím b3tLa, Serpina a HYp3ra, už jsem si myslela, že tu jsou samý dvacátníci:D
PiosOne
b3tL: tady ho máš (použil jsem anketu tohohle threadu ke dni 13.2.2004)
sadnbow
3+17...
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od g420
Mě věk vždy jen mate, jde vážně o vyspělost.
Co se týče mne, vždycky jsem si myslel že už jsem dospělý (tak v 15, 17, 21) ale vzdycky kdyz se podivam z5, vidim ze jsem jeste porad batole jen s trochu vetsim rozhledem kolem...
a to jsem tu dnes presne 26 let a porad stejny pocit... :D
vim, ze toho jeste vlastne moc nevim :)


2 g420:
to je nejhezci nazor, jaky jsem v tomhle threedu cetl. Plne se s nim ztotoznuji.
:beer:
Majky
moja mama ma tolko vypocitajte kolko mam ja :D proste mozu ma uz davno zavriet mno ta tak...
lordWilliam
Mě je 19, tak to mám asi 1/4 života za sebou a z hrůzou zjištuji že jsem za tu dobu vůbec nic nedokázal :-°)
lordwilliam: mno, citim se podobne :) ale to se změní, pokud se dostanu příští rok na výšku, tak si něco dokážu :)
Mr.Chris
Fúúú tak patrím k tým 12-tim najstarším.... Ale ja som začal huliť keď som mal 30.... dnes začínajú okolo 15.... to znamená..... že mám 25 (huličských) rokov...

Keep Smile
Wýletník
Skoro 18...., ale stejne je to fakt, ze zacinaji stale vice mladsi a mladsi a nakonec to zkonci u batolat, nebo né?
Hudy
Vosumnáct, ale chovam se tak na 10 :) , myslí mi to tak na 5, utrácim tak na 45 :beer: , cíg za den vykouřim tak jako 60át 30tiletejch a kapesný mam tak jako vosumnáctiletej :D
Dephp
Neco mezi 10-25 :))
Paran
Výsledek mě moc nepřekvapuje. Ještě jsem osobně nepoznal growera staršiho 30 let.:girl:
Dephp
No to si piš, že je tu kotel groweru co jsou starsi 30, z nam i z rl, lidi co pracujou a hulí a mají outdoor
Sinuhet
Dephp: Co si mam predstavit pod pojmem kotel? Znas tady alespon 20 lidi pres 30?
orignalTHC*
smazat
Rexi-x
16 a nic me nesere..:frog:
Muth
17:angel: , ale ne nadlouho:satan:
mlynkovec
je mi 24 coz je v ocich vetsiny z vas uz katastrofa
moc dobre si pamatuju jak mi bylo tak 16 a pul a osmnacte narozeniny byly az za sto let a pak jsem se jednoho obycejneho rana probudil a doslo mi ze uz mam ty dulezite narozky a co se stalo? PRD
vek fakt neni dulezity
dneska uz si taky nedovedu predstavit jak jsem mohl hulit driv nez mi bylo 17 ale mohl a docela dobre
v sestnacti je kazdej mistr sveta
Dudu
Mně 21, to bude ale dobrá polovina kolem 20 tady na growru.
orignalTHC*
to hugila: ahoj (stary) chlape, zkus se priste trochu mirnit, jo? staci slusne napsat. cuzzs
hYp3r
2 originalTHC* > mno nevim davam hugilovi za pravdu...je fakt, ze se z toho stal kindergarden :c)

a vzdyt vubec nebyl sprostej :c)

LOL
wad
hmmm..tak třeba mě je 18 (aspoň mám ten dojem...) a myslím že hodně lidí kouří (jako normální cigarety) před 18 lety a s "trávou" je to stejný, jelikož je to postavený mimo zíkon. Tak věková hranice není omezená a je to jen vo tom že od 18 sme jakože "free". Takže bych to neodsuzoval. a kolik z vás kouřilo už před 18 ? a určitě to nebylo 2 - 3 měsíce.... :)
Dude
já sem regular začal hulit až po dovršení 18 :D - ale ne že bych čekal na plnoletost - spíš to tak vyšlo...už je to pár let:D
snark: jako základní školní docházky? nebo celkové školní docházky?
Dude
po doktorantskym studiu...
BRAINDEAD
Chell-jo holt bohuzel neni kazdej dokonalej:) jako nekteri
Hugila-ty si vostrak,jeste ze mi neni pod 18-bych se asi zacal bat sem chodit-ach jo
Vy ste holt vostry stary groweri se zkusenostma ktery davaj pravo moralizovat+nadavat lidem pod 18 do dementu
taky mi osobne po zkusenosti nerijde v poho zacinat konzumovat
nebo pestovat(no kdyby to bylo jen to pesteni bez konzumace tak ok)
v mladistvem veku,sam sem zacal hulit fest v 18 taky to nejak vyslo
a pestovat az o 5 let pozdeji ale nevidim duvod nekomu kvuli veku nadavat do dementu-jo timhle stylem to tu urcite zmenite:(
Dude
no radši bejt Iovi než Bovi :D
Mr. Knorr
7039 dní na světě :-) Prostě průměr...
orignalTHC*
Aryan
orignalTHC*: hele kdyz se sem registujes tak mas jasne napsano od 18 let ... lidi kerejm je min porusujou pravidla fora ... kdyz to tu este vykrikujou tak to je vazne dmnce
Evicka
cece me je 17, ale cejtim se jak starej vyhulenej obcas...:)
Dude
Uvědomte si, že pokud sem napíšete, že je Vám míň než 18, tak je velká pravděpodobmost, že budete smazáni!!!! Think trochu když už....
Zewl
jo to je pravda:D
Taker
Ty krávo a jako hustě ste vybílili tohle téma :D
Takle brutální zákroky sem tu ještě neviděl. Hele a co ta anketa, tu bílit nebudete? :)

Ale je to vlastně pravda, když sme chodívali před vosumnáckou na pifko, tak sme to taky nevyřvávali někde na náměstí a rači se chodili "skovávat" do né tolik profláklých putik :wink:
Jak je to? .....mlčeti zlato? :eek:
Asi na tom něco bude
PiosOne
taker: hele při registraci je info o 18letech, tak co čekali.
orignalTHC*
tak sem na to zapomel.. je to tak slozite pochopit?
Kwjetoň
a newadí ti aryane, že pěstuju a užívám konopí?
protože to je zase proti zákonu (a ten je mi prostě swatey)
esi vám vadí, že tu lidi zveřejňujou svůj věk, tak smažte tohle téma
vrrn
kwjeton: jednou jsou dany nejaky pravidla fora a ty je musis brat v potaz..
tak to proste je a jestli chces resit to, ze pestujes, hulis a presto je ti zakon svatej (btw, krasne si protirecis), tak to res s carlosem, ktery pravidla stanovil.
Kwjetoň
ok já ty pravidla naprosto beru
jen sem chtěl bejt zajímawey:)
a neberte mě tak doslova, o zákoně vim výkal
Morris
18
petr.endy
Mno, mě je 16, ale sem tu registrovanej od 15.....
k.o.h.o.u.t.
no je mě 18 a v poho :beer:
Myšak
20 :)
Zewl
petr.endy rekni svemu nicku zbohem...
...ale čistejch plic taky ne!
Myslim, že 15 neni nejnižší věk, dneska je to nejspíš tak, že když začneš v 15(hulit, ne pěstit), tak už seš vopožděnej a myslim si, že hulit z frajeřiny neni dobrý. Tim se nechci zde přítomných dotknout, čest jim, že věděj, co hulej.
P.S.Vysvětlete spolužačkám, že na sebe nemaj pořvávat všude(hlavně ne přede mnou)že sou zhulený, je to nechutný
Termit
No uz mi tahne na 31 a kazdy rok se to meni. Jsem za pulkou....jdu si smotnout nebo se z toho poseru.
Termit
:punk:
Termit
Hmm , dobry indoor:bong: ted fakt nevim co jsem vlastne...:confused: ... no tak zatim preju gutSluk:flamer:
Pokémon
18
MFT
18
mino
ja mám 17 rokov a ked sa zamyslim nad životom je to akoby včera keď som sa hrával na dvore ked my bolo 9,chcem tým povedať že život strašne rýchlo plynie a ani sa nenazdáme a budeme sedieť pred telkou ako 80ročný dedkovia a spomínať na mladosť.Einstein mal pravdu čas je relatívny.
loweNature
tak mne je 21 ale vyspelosťou sa citim na17 ,18- z puberty sa dostanem asi po dovršení30ky.Proste po psychyckej stranke som sa zasekol niekde medzi17 až19 rokom života-možno je to tym že v 17ke som sa dostal vdaka kamošom ku tripom...atd-možem len konštatovať že lsd ma poznačilo na cely život(a už tu sračku nechcem ani vidieť )-nieje to tak zla vec ale ja som začal s konzumaciou priliš mlady,priliš skoro na to aby ma to nepoznačilo . -možem len komentovať že teras si musim odsrať to čo som si navaril.:crazy: .-občas mam stavy uzkosti,bezmocnosti .- fet som radšej nechal ale ganju mam proste rad:growerenie mi roby neskutočnu radosť(snad väčšiu ako hulenie samotne) moje kite su moje dietky:baby: :p:
Mandarin
S tím věkem je problém, že se to každej rok mění, ale ať to počítám jak chci, letos to bude 51 .......:-)
A sranda ještě pořád ani zdaleka nekončí!
Bulb
Když se tohle audítko založilo bylo mi 16... :p:
Tančící Lemur
podle občanky je mi prej dvacetdva, ale cejtim se tak na osumdesátšest
Mr.Dread
mě je 19 a občanku po mě v hospodě nikdy nechtěli.čím to asi je?:) jo Lemure cejtím se taky jako senior...
Tančící Lemur
to Mr.Dread
založíme klub mladých konopných seniorů.......
táhne mi na 20 a chtěj po mě občanku i v trafice! -To by mě zajímalo, do kolika budu vypadat jako patnáctka. Mě to .cet docela stresuje, budu si připadat stará, těch náct je přecijen taková omluva pro každou kravinu
loweNature
2:vood-mam ten isty problem -teras je mi 21 a s tou zodpovednosťou+pocitom starnutia je to čim dalej tym horšie a to najhoršie je ajtak stale pred nami:D čo v takej štyridsiatke,50tke:frog: -viac už neuvadzam lebo typujem že sa nedožijen;)
cityman
btw: proc v te ankete neni kolonka 18 a min? verite tomu, ze tady budou i lidi, co jim je min? nebo je to zamerne, aby se nezjistilo kolik jich tady vlastne je? :)

vood: me uz je 24 ci kolik a po 21 uz jsem to nejak prestal vnimat... do tech 21 mi to prislo jako krasny cas :) Ted uz to zdaleka neni ono, semlet spolecnosti, zavalen uctama, praci a vubec...
Taker
cityman - byla tam (jestli si dobře vzpomínám druhá nejpočetnější)
Ale sem se přece nesmí zaregistrovat nikdo pod osumnáct :)
Dude
ja mam pocit, ze tam drif "pod 18" bylo, ted jiz neni:D
Dude
:D:D:D - jo to by byl recycle bin na ty nejpronikavější mozky:D:D
seba
Ještě tady chybí skupina 80 let. Má babka pěstuje trávu pro případ ohrožení,nevíte co to je za problám ji vysvětlit co je ta tráva.
Hawke
Bábině se to onehdá taky vysvětloval.
Sadil sem u ní na zahradě a když se ptala, říkám: "Já to kouřím a pak se směju."

V klidu.
MANHUNTT
:vampire::smoker::vampire:
gustav makovec
jestli dožiju do švestek tak 36.....půlku bych prodal,nechcete někdo pár jáří ? samosebou zadara,přibalím i tu svoji raketu po 15 letech (taky o švestkách) ale opotřebení patrné...
Jahudka!
Zdar a silu lidi...

Zajimalo by me a mozna i vas ostatni,jakej ze je vlastne vekovej prumer tady na Groweru.Ze sem lezou i lidi pod 18 o tom neni pochyb a prave proto zakladam anketu ktera je anonymni aby jste se kazdej mohl svobodne a bez vylouceni nejakym Modem vyjadrit.Jsem na to docela zvedavej jaka ze je to tady vekova struktura...Jestli tu takovy tema uz je tak se omlouvam.Hledal jsem ho a nenasel...

Tak pěstu a prijemnymu pokourenicku čest:).

A ať to roste :satan:
Aryan
hele to uz tu nekde je ....
Jahudka!
Aryan - Ja to nejspis taky nekdy videl ale hledal jsem to hledanim a nenasel..Tak nic no...
Aryan
uz mam :D http://grower.cz/forum/showthread....ighlight=vekovy
Jahudka!
Mam to podrobnejsi takze i zajimavejsi...Nojo ja vedel ze to tu nekde je ale tam neni pod 18...

Mno uznavam ze to tady je..Sice je to z roku 2003 ale kdyz teda uznaj modi ze je to tu na houby tak at to smaznou a je to no...Kdyztak bych chtel zmenit v nazvu threadu pokavad se to nebude vymazavat groveru na growerů..Takhle to vypada fakt docela blbe..

Docela jsem si rikal jak bozska otazka me zase napadla a ona napadla uz nekoho predemnou..Mnojo no to je zivot..Nemuzu bejt pokazdy jen ten nejlepsi:D
Aryan
no jo tam to bylo taky .... modi to pak umazali pac 18- tu nemaj co delat takze anketa je pro ne zbytecna ... jestli se dobre pamatuju tak po 18-25 to byla nejhojnej zastoupena vekova skupina ...

beztak o nic nejde sme v kanale :)
Jahudka!
Aha...No tak nic no..Pak to postrada smysl..
teda nevím, proč mi systém pod jeden Jahudkovo příspěvek napsal, že jsem ho upravila :D
ale jinak jouk, propojila jsem to, takže o kousek zpátky je i debata, proč tu není kolonka pod osmnáct
Omnihash: máš hodně velkou potřebu nahlas vyvolávat, že se domníváš, že přece je jasný, že tu jsou lidi, kteří při registraci lhali, takže ani admini, ani modi s tím nemůžou nic dělat? Že je to takový veřejný tajemství, který všichni známe a potichu tolerujeme? Líbí se Ti upozorňovat na to, že tu někdo vystavuje Grower riziku zrušení, adminy a mody riziku stíhání apod.? Přečti si zákony ČR - je VELKEJ rozdíl mezi tím, jestli tady sbírá info osmnáctiletej nebo šestnáctiletej...
Muff
Mě je 18. Uff, to to ale letí...
Omnihash: snad bude stačit jeden paragraf, kterej porušuju i já jako medical user, protože zcela veřejně nejen na svým webu mluvím o tom, že užívám marihuanu proto, že mi pomáhá při nemoci. Ale i tohle může být označeno za podporování toxikomanie - trestný čin šíření toxikomanie podle § 188a Trestního zákona č. 140/1961 Sb.

Text ustanovení § 188a:
(1) Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 vůči osobě mladší než osmnáct let, nebo
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

osvědčené drogy-info
http://www.drogy-info.cz/article/articleview/577/1/76/
Francz
Hola Hejsa do Brandejsa... Já dýcham vzuch této planety 21 let 6 měsíců a nějaké dny.......... Dokud můžete dýchat,tlačte to do plic....
hehelum
Nesnasim kdyz o -18 nekdo rika ze sou hovada jenom prto, ze jim jeste neni osmnact- lepsi kdyz je nakej -18 na groweru a snazi se neco vypestovat, nez aby pobihal po dealerech a utracel svoje tezce nastreny prachy.
Aien
Njn, leti to, uz sem za pulkou na 19.

Jo a hehelum: Nikdo nerika, ze neplnoleti jsou howada kvuli jejich veku, ale precejenom to co pise Jedubabka je dost silnej argument proc by ti, kdo sou registrovani na growera a neni jim 18+ meli bejt nazyvani howadama-> akorad z toho pak muze bejt peknej pru... a pridelavaj problemy hlavne adminum. Jinak jesi se chtej koukat a poucit, at pockaj do 18. Stejne se v zivote este hodne nacekaj, tak proc nepockat par let....


Peace
Protiva
22, a bez namazání se poránu konopnou mastí se nehnu :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma