Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 
TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana). - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Tak jsem se dozvedel od znameho ze zahradnictvi ze nejlepsi na vsechny parazity na kytkach je uplne ze vseho nejlepsi lampa UV-C, staci pry 10 min a paraziti i plisne
Nejak se mi to nezda ,nemuze to poskodit i kytky?
Kdyz to zabiji zive organismy, vzdyt kyticky jsou taky zive!

Hledal jsem na netu a nemuzu nic najit v souvislosti rostliny VS UV-C.
Nevite o tom nekdo neco?

Edit:

Asi jsem to poleptl, on vlatne rikal ze UV-B rostliny prezijou ale napriklad moucha nebo msice to uz nerozdejcha.
odo
http://www.promossro.sk/Germicidy/sterilizacia.aspx
http://www.zols.sk/web/component/co...micidne-iarenie
Krátko:

UV-C je germicidné žiarenie. Používa sa pri dezinfekcii okrem iného...
Žiarenie UVC je škodlivé a má negatívny účinok na ľudský organizmus aj rastliny. I malá dávka ožiarenia môže pri zasiahnutí oka vyvolať zápal spojiviek a pri vyšších dávkach i ťažko poškodiť zrak.
Madical-Strains
No ,vzdyt pisu v Editu ze jsem to asi popletl a ze mluvil o UV-B lampe.
Ta se pouziva i na zvyseni produkce pyskyrice ale az ke konci kvetu.

Ale zajima me jesli to fakt zabije i ty ruzne svine co utoci na nase rostlinky.:)
Pítr90
Hele a není UV-A i UV-B normálně obsaženo ve světelném spektru???
možná se pletu, tak doufám, že to někdo objasní ;)
fikus37
Wikipedia existuje, tak koukněte tam.
Madi, ty máš ještě nějaké breberky? Co ti predatori?
Madical-Strains
50.den 12/12

Dnes jsem kytky vyndal na denni svetlo a zkontroloval mikroskopem trichomy.
Uz jsou mecne a par jich je i jantarovych akze dnes zahahuji flushing.

Ne nemam nic, predatori udelaly praci skvele.
To jen ze jsem mlvil se zahradnikem a on mi rikal ze priste UV-B lampu.
Jenze ta je dobra jen v zaveru ,kdyz s ni svitis na kytky v rustu je to spatny, uz jsem to nasel.
Madical-Strains
51 DEN 12/12

Koukam na ty trichomy pod mikroskopem a jantarovych tam pribylo od vcerejska opravdu hodne ted je tam tak cca 10% jantarovych a 90 % mlecnych ,budu muset co nejdrive , asi do tydne kosit aby z toho nebyla uplne vylozene uspavacka. Snad tyden flush postaci.

Kvitka jsou fakt malinkaty, bude toho poskromnu asi jako z micropestu.
To kvitko v ruce je ta "nejvets palicka ", bohuzel. :(
Nejake fotky detaily kvetu.

Bohuzel to neni jako tipicky opozdene ,ten kvet, uz zraje ,takze se palicky uz nemohou zvetsit kdybych bych to nechal jeste mesic pod lampou.
Bylo by to prezrale.
odo
hmm...no, ale možno to bude o to kvalitnejšia medicina so super účinkami. To sa ešte dúfam uvidí.
jako
ale jinak to vypadá nádherně nezáleží na kvantitě ale na kvalitě.
fikus37
Madi,teď si uděláš čaj a omládneš o 20 let.:dance: :D :D
Madical-Strains
No, doufam ze kvalitni , si myslim ze to bude.
Mozna se probudim po caji jako male roztomile miminko, pak si me muzete hned samozrejme adoptovat .;)
Madical-Strains
Tak je to konecne tady ! Na to jsem se vazne tesil.
No, neni to tak uplne hrozny ,dal jsem tomu 2 dni tmy a dnes rano kosa.
Je to sklizeno presne v ten den jako minule kolo.

Pozval jsem kamose aby me trochu pomohl s otrhavanim listu , za hodinu jsme to meli hotovy.
Za pomoc dostal syrovou palicku , byl tak nedockavej ze si ji tu susil fenem v ponozce. Malem chytla ponozka a trochu se z ni kourilo.
Nakonec se mu to povedlo celkem ususit a hned to nadrobil do tabaku a zahulil si.

Jsem spokojen s kvalitou, jeste to musim prubnout ja sam na lecbu ale domnivam se
ze to bude urcite ok. Rikal ze je to uplne na chlup stejny jako posledne.
Po vyhuleni me pohled na nej zvedl hodne naladu, alespon me kvalita vynahradi kvantitu.

1.-foto foceno fotakem.
2.-foto foceno mobilem.

Jinak chci podekovat za podporu a zajem vsem kdo tohle vlakno sledoval.

Tak co kamaradi , KOLIK ?
Ja uz tip mam.
Madical-Strains
Ok, tak to bude bez tipovacky .
Mate pravdu , tipovat nema cenu kdyz je toho tak poskromnu.
L1st3r
Já bych te nerad urazil :) ,ale abys nerekl, ze na tebe kasleme.
150 rovnejch
Dobře zes to nevzdal a snad se ti to odvdeci aspoň tou kvalitou.
A přejí víc štěstí do dalších kol ;)
Madical-Strains
No, mas pravdu , uz jsem si trochu rikal ze na me asi fakt kaslete.
Vite preci ze jsem dost netrpelivej. :)

Ne , ja se kvuli vaze fakt neurazim, vim ze ta vaha bude stat za prt , s tim jsem se uz smiril a nestydim se za to ze se az tak uplne nezadarilo.
Tipuj prosim te znovu a uprimne , neber na me ohledy.
150g je podle me scifi. Nebo si mel na mysli 150g za syrova s vetvickama a kminky?

Jo,kvalita to je ale to je tak jediny... spodni palicky bohuzel nejsou zrovna tak dost tvrdy jsko vrcholovky..
Mozna az to uschne mohly by jeste trochu ztvrdnout ,doufam.

Jo, moc ti dekuji , stesti je taky moc dulezity.
:)
Pítr90
Ahoj, upřímně tak 80g 😉 příště se to jistě povede lépe 😉
borecshot
Myslím že tam bude těch 120 🙂
odo
Toto nebolo o výnose, takže netipujem, ale gratulujem! To množstvo Ti na liečbu určite chvíľu vystačí. Nepresuš to a uži si kvalitu. Daj potom neskôr report.
Myslím, že by to účinkami a silou mohlo byť odlišné od klasických lampoviek a bližšie k tým kytkám, čo rastú OUT.
Kolo bolo poučné. Ďakujem aj za ostatných experimentátorov, čo to sledovali a posielam + ko
:leaf: :winner: :goldcup:
fikus37
Taky posílám +, za ty nervy co máš. Bude to bída, alespoň jde vidět, že nebudu experimentovat se chcankama. Ještě k tomu ty smutnice.
Madical-Strains
Dekuju vam.
Jo, bude to bida uz ted se to trochu pri suseni svrklo vypada to ze to bude ususeny celkove za 3-4 dni. Budu hlidat!
Madical-Strains
Takhle se to scvrklo .
Dnes rano uz praskaly vetvicky tak jsem to to spracoval a dal do jedne sklenice a zacne postupny curring.

Posledni fotka je uroda z jedne kytky, 6,5g.

Dohromady byla cista vaha ze 7 kytek 49,9 g.
Takze jeste horsi nez jsem sam ocekaval.

Nejdou vkladat fotky, zkusim znovu vecer.
L1st3r
Tak to jsem se krapet sekl :( . Tož snad příště tam bude o nulu víc ;) .
Madical-Strains
No, o nulu vic ,to asi ne ale stacilo by alespon kolem 200 g a budu spokojeny.
Palicky jsou hubeny priblizne jak propiska.

Vubec mi nejdou vkladat fotky. Normalne je nalouduju a kdyz kliknu na
"POKRACOVAT SE ZMENAMI" tak to vubec nereaguje.
Jdou Vam vkladat fotky ? Zkuste to prosim nekdo, jesli je problem v mem pc nebo problem webu.
L1st3r
Vkládal jsem asi před třema hodinama a v pohodě. Upravuju ale fotky na velikost okolo 140kb.
edit: tak jsem kecal, před 5 hodinama
Madical-Strains
Jo, diky, tak chyba byla u me v pc.
Tkze tady jsou slibene fotky.

1.Takhle se to svrklo
2.-V porovnani s propiskou
3.-Material z jedne kytky
4.-Celkem dve male plne sklenice.

Normalni palicky by se 50g do tech dvou sklenic neveslo ale kdyz jsou tak malinkate tak to zabira mene mista a vic se toho tam vejde.

Tak doufam ze prsti kolo bude opravdu uz lepsi.
Bitir
Priste nevymyslej blbosti, kup kokos, raselinu, hnuj , nejakej vapenec a hnoj jen biobizz bloom.
Uvidis ze budes mit lepsi vysldky.
odo
vy ste to asi vôbec nepochopili, že mu nešlo o vypestovanie hromady g materiálu čo by pre neho nemal cenu??!!!
Bitir - no ono aj nevydarené "blbosti" posúvajú G dopredu. Na druhej strane, ak by mal opačný výsledok a mal by vypestené kilo matroša, tak sa stavím, že všetci chytráčci by od zajtra kopírovali step by step a chcali do kvetináčov!...
....a čo ak predsa vypestil matroš, čo mu bude účinkami sedieť na jeho diagnózy?? Ja mu držím palce!
Je to scifi, ale pevne dúfam, že to bude mať aspoň kvalitné
Madical-Strains
Ja vam po pravde povim o co mi slo. Nejvic me slo o to vyzkouset zda se da nahradit chcankama nebo i jinym alternativnim"hnojivem" klasicka kupovana org.hnojiva,necim co je uplne zadarmo.
O to me slo samozrejme nejvic to zjistit.
Pak samozrejme me slo take o vahu, protoze cim vic bych vypestoval tim dele by me to vydrzelo a nemusel bych dal svitit. I kdyz asi bych stejne dal svitil protoze je to konicek a asi by me to schazelo se o to starat a koukat jak to roste.
Druhy duvod proc me slo take o mnozstvi nebo vahu tak to je ten abych nebyl za "......." Bohuzel to ale nevyslo a asi za nej pro nektere jsem.


Vim jednu vec a tu me nikdo nevyvrati protoze jsem to videl na vlstni oci a v primem prenosu.
Dokavad neprilety od souseda smutnice bylo vse v naprostym poradku.
Ani jeden nazloutly listecek ani zadne spalene spicky,zadne deficity, proste vse ok ! Proste vse v dokonalem poradku.

Pak priletly smutnice ,nemel jsem s nima nikdy pred tim tu cest,vlastne za moje 3 indoory a 3 outy jsem nemel nikdy problemy s zadnymy skudci ani plisni, trochu me tedy zaskocily a ja dost durazne nezareagoval ,ba naopak udelal jsem nejhorsi chybu jakou jsem mohl udelat a prolil jsem kvetinace Hypermanganem, znicil jsem vse zive co dobre doposud fungovalo (krome tech larev) pak jsem pouzil tabakovy vyluh ktery take absolutne nepomohl. Takze vlastne larvy tech smutnic tam vesele zily celych 6-7 tydnu a za tu dobu ty kurvy parazitovaly na kytickach.
Ve finale jsem tomu dal jeste korunu tim ze jsem prepnul na kvet v dobe kdy jeste kyti byly stale ve stresu .

Z toho me plyne ze chcanky nezpusobily tu malou urodu.
Pokud bych nemel zadne skudce a prepnul bych na kvet kdyz by byly kyti v pohode a vysledek by byl 50 g ,pak bych to uznal ze za to muzou chcanky.

Proto to jeste jednou chci zopakovat, protoze jsem videl na chate u kamose palice jako prase ze chcanek.
Howgh.
L1st3r
Toto ti samozrejmne nikdo nevymlouva, jen je nám líto jak to dopadlo a proto zde byly návrhy, aby jsi příště jel část s chcankama a část za pomoci komerčního hnojiva. V prve řadě to bude dobrý na porovnání a pokud by na malém výnosu měly podíl chcanky, třeba by ti to vykompenzovala část na normálních hnojkach. Nemyslím si ze by te někdo mel za ......(at je to cokoliv). Prostě je to shoda nešťastných náhod, která poslední dobou potkává každého z nás čím dal častěji. Držím palce good luck ;)
Sezam
Ahoj,
Vůbec nic si z toho nedělej, od toho přece vůbec grower existuje, aby se zkoušely na první pohled nesmyslný nápady, že kterých se klidně může časem stát zavedeny standard. Každý si dokáže nakoupit vybavení za desítky tisíc a jet podle zavedených principů. Tahle metoda je ideální na brutální výnos s brutální kvalitou, ale grow komunitu to absolutně nikam neposune. Zkoušej dál a neúspěchem se nenech odradit, hlavně když to, co děláš dává smysl tobě, na ostatní se vyprdni. Já osobně ti přeju hodně štěstí na příští "prochcaný" kola, za mě máš k+ za odvahu a vytrvání :) .
Sezam
Madical-Strains
L1st3r- Jo, i me je to samozrejme lito ze to nedopadlo o neco lip ale kdyz to tak vemu tak to mohlo skoncit jeste daleko hur.

Uz i me napadlo to nenechat na nahode a jistit si to s par kytkama jeste Biobizzem jak radi L1st3r i Bitir. Je to rozumejsi, to je fakt.


Sezam- Urcite se nenecham neuspechem odradit . Neuspech je vyzva.
Budu se snazit to v pristim kole udelat lip.

Odo- Klidne muzes za mnou prijet do Prahy ,dam ti rad ochutnat abys mohl posoudit kvalitu a vuni, pokud ti nebude vadit cim je to hnojeny.

Jinak diky vsem za Káčka , za sledovani a za vase nazory ktere jsem s vami behem pestu potreboval kozultovat a bez kterych bych byl bezradny.

Jeste musim dodat ze pri suseni sem mel fakt docea strach ,smrdelo to totiz jak zvlhly seno ale jakmile to vic uschlo a ja to dal do sklenic tak uz to nadherne voni uplne stejne jako material z minuleho kola a ty malinky palicky jsou nadherne tvrdy .
( mozna ze to tak zmrdi vdycky nez to uplne proschne)
Ted jeste cca 5-6 tydnu curring a pujde to do mrazaku.

Kamos nepoznal ani hovno ze to bylo hnojeny chcankama, jak mi tu psal nekdo do vlakna ,(uz nevim kdo) ze to bude mit mozna pachut chcanek.


:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma