Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana). - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Tak zbyva uz jen 55 min a lek bude hotovy,nakonec to varim cele 3 h.
Jeste se da pred louhovanim pridavat slunecnicovy lecitin pro rychlejsi a dukladnejsi vstrebavani THC do tela (udajne se da tim zvysit pocet porci) ale vzhledem k tomu ze ja jsem dekarboxyloval jen jednu minutu tak by lecitin byl mozna zbytecny.
Madical-Strains
Lek konecne dokoncen, vymackal jsem tam pres gazu zamerne i zbytek oleje z kvetu ve kterem bylo nejvice chorofylu ,coz ukazuje silne tmave zelena vysledna barva oleje o proti prvnimu pokusu pri vyrobe.

Vychlazeno a stoceno zpet do sklenice od kokosoveho oleje.

Zde odkaz na ucinky...na Leafly...proc je panensky kokosovy olej nejlepsi medium pro spojeni s Cannabisem. Mnohem lepsi nez maslo nebo panensky olivovy olej.

https://www.leafly.com/news/food-tr...pe-to-make-your

Nekdo muze namitat ze chlorofyl je v leku nezadouci.
Zde odkaz o lecivosti chlorofylu na zdravi.

https://www.celostnimedicina.cz/chlorofyl.htm

Tak ted uz budu jen cekat az me nedej boze zacne neco bolet nebo na me prileze chripajzna ,nebo zas prijde s bolestmi zubu soused ktery jeste ani nebyl u zubare takze pocitam ze se mu bolest pri zanetu zase vrati.

Predpoladam ze ted uz bude lek mnohem ucinnejsi a rychlejsi.

V caji z 10g to vychazi na 20 porci caje.
V Oleji z 10g kvetu v cca 200g oleje to vychazi na nejakych 200 davek leku po 1 ml ktery by mel udajne bohate stacit.
Jeste musim overit z praxe zda 1 ml kokosoveho oleje odpovida ucinkum 0,5g caje.
Madical-Strains
Netrvalo ani hodinu a uz me volal soused ze by potreboval medicinu na zub.

Takze ucinek uz je overen , po cca 5 minutach mel po bolesti.
Ale bohuzel hned odesel takze jsem se jeste nedozvedel jesli to ted ma nebo nema ty psychoaktivni ucinky. To se dozvim pravdepodobne az se zitra vrati z prace. Nebo mozna spise verim ze me hned zatelefonoval kdyby mel neco citit.

Stejne ho nechapu takovy boelsti pri kterych nemohl ani spat a on nejde k zubari. Ja mam taky z toho zakroku -extrakce taky strach ale kdyz uz to boli moc tak proste jdu.
Madical-Strains
Tak tentokrat me klony vydrzely jen 48 h a uz jdou zase do kopru.
Uz lezi vsechny na zemi.

Sbohem mala vysnena matkarno.
SERU UZ NA TO ! ! ! ! ! ! !
Neni mi to proste, ten lusxus mit svou malou maminu souzene.
Nemam uz na to ted ani cas ani nervy klonovat znovu po ctvrte.

Uz nechci o klonovani nikdy ani slyset.
fikus37
Madi,ty máš fakt asi doma negativní karmu.Jinač si to nedokážu vysvětlit.:angel: :sun:
Pítr90
Jak tohle je možné??? Kdybys bydlel blíž, tak snad k tobě zajdu a pořešíme to spolu. Jinak už nevím.
odo
HUUUmOOOR???
Možno tam je v tom parníčku sucho, tak to odkveclo. Zvýš vlhkosť nejakým vloženým mokrým obrúskom a vetračku na parníčku nechaj otvorenu iba cca na 3 mm.
Nič nie je stratené! Bojuj!


K čaju: ak by si bol materiál dekarboxyloval, tak by to bolo podstatne účinnejšie na bolesť si myslím.
Kukal som rôzne zdroje, je to večná hádka okolo toho, či karbox, alebo nie a ako dlho a pri akej teplote. Videl som postup, kde to piekli v trube niekoľko hodín. Žiaľ nemáme možnosť laboratórnych analýz, tak môžeme iba skúšať.
Madical-Strains
Ja fakt nevim cim to muze byt, jsem z toho nasranej,nestastnej a zoufalej dohromady . Negativni karmou to asi nebude ,spis nejaka zahadna chyba u me ale delal jsem to presne podle jednoho vlakna ale s jinym vysledkem. Teplotu i vlhkost mam na 100% ok. PH taky dobre.
Svetlo 160 w led je udajne take ok pokud se necha na klony cca 1 m vzdalenost.
Parnicek kdyz jsem sel fotit tak byl zapareny vice nez dostatecne protoze strikam na dno i na ten vrsek zevnitr.(ne na klony)
Takze vlhkost je take ok. Jen ty vetracky mam zatim zavrene protoze i ten podle ktereho jsem to delal otevira vetracky az po tydnu ale denne sundava viko a kontroluje vlhkost RW.
Madical-Strains
Odo, ohledne te ucinnosti dekarboxylace.

Co muze byt horsi bolest na kterou nefunguje ani 4 ibalginy najednou a je zapricinena zanetem v zubu? Myslim ze jen bolest pri cevkovani by se s tim dala srovnavat.

Ja neverim tomu ze proti bolesti se to musi dekarboxylovat.
Jsem si naprosto jisty ze i be te dekarboxylace to ucinkuje bezpecne na jakoukoliv silnou bolest, to mam vyzkouseno i na sobe a stojim si zatim.

Vsude vetsinou uvadeji musite dekarboxylovat pred pridanim do oleje atd. ale ja z vlastni zkusenosti vim ze to neni vubec treba a presto to leci chripku a dasli nemoce a pomaha pri bolestech skoro tak rychle jako kdyz lusknes prsty.
Madical-Strains
Mozna uz jsem prisel na to proc ty klony tak rychle lehly k zemi.

Ctu navody jak klonovat a vsude se uvadi tato veta.
"Po vlozeni klonu do RW lehce zmacknete kostku aby vytekla prebytecna voda"
Co znamena lehce zmacknete kostku? Ja lehce zmacknul ,spise trochu sineji a vysledek byl ze se mozna utopily. Je to vubec mozne?
Protoze vcera jsem se koukal na videa s RW a narazil jsem na jedno video ve kterem ten tipek ukazoval to vymackavani vody a docela to az brutalne tu vodu z te kostky vyzdimal.

Tak jsem to take zkusil silneji zmacknout tu kostku a z ni vyteklo jeste more vody.
Nemohl jsem ty klony teda utopit v te kostce? Je to vubec mozne?
Vzdyt se koreni i primo ve vode.

No, kazdopadne se pres noc stalo to zese vsechny klony krasne skoro uplne postavily a jeden bohuzel zcela uz zahynul.
Nemohlo to byt tedy tim?

Pokud ano tak je to tedy vsude spatne popsane.
Mely by uvadet silne kostku vymackejte tak aby tam zbylo jeste trochu vody a ne "lehce zmacknete" Pro toho kdo to dela poprve a nema zkusenosti je to silne zavadejici uz jenom proto ze vse beru doslova.

Ta prvni fotka jsou ty tyden stare klony z hliny presazene do RW.
odo
nemohlo. Mačkanie je blbost, ruší to štruktúru RW. Lepšie to je švihnúť rukou, ako to popisoval Bitir
mal si tam sucho, preto to lahlo!
Madical-Strains
Odo ,to neni vazne mozne a to z jednoho prosteho duvodu.

Jak jsem byl vcera nasranej ze to lehlo tak jsem s tim uz vubec nic nedelal , krome vymackani te vody podle videa .
Zadne dalsi rozprasovani a vlhceni parnicku a klonu vcera vecer vubec NEPROBEHLO , coz vulucuje zcela ze to zpusobila nizka vlhkost. Ulne jsem se na to uz vcera vykaslal na nejake vlhceni takze dnes rano tam byla totalni sahara.
Od zacatku udrzuju vysokou vlhkost ,3x denne rosim steny parnicku zevnitr a vcera jsem prave jen vymackal ty kostky a uz sem nerosil, naopak se posunuly otvory a ani jsem je uz vcera vecer nezaviral jelikoz jsem uz necekal ze by to mohlo pomoci.

Takze jedine co me vychazi ze bud tam bylo moc vlhkosti a jakmile jsem prestal udrzovat vlhkost tak se najedou krsne postavily, nebo ty RW byly az moc nasakle a proste se zacalo topit.
Bitir
Jo, pise se to , ale pochybuji ze to nekdo tak dela, nebo aspon ja sem na to kaslal, kdyz to pak zalevam ,tak uz nic nevytahuju a nemackam ,je podle me blbost ze bys prelil rw a klon.
Nekdy to umi lehnout kdyz se rw nedotyka klonu, ze mas v padstate velkou diru a klon tam jen lezi, podle me by mel mit primej kontakt s rw kostkou ,pokud ho nema, tak i kdyz je kostka nacucana ,tak si klon nema jak brat vodu, proto si myslim ze ti on t
zvadnul ,je mozny ze jak jsi to pomackal ,tak ten klon tam byl volnej a zvadl.
Nenech se odradit, neni to zadna veda medi, picnes klon, pro potechu duse muzes svitit 24 hodin a mas klid.
Madical-Strains
Ano ,to je docela mozne ze ta dira byla uvnitr prilis siroka a vcera vecer jak jsem to vyzdimal tak to prilehlo ke stenam.
To me nenapadlo, ze to muze byt i timhle.

Jinak zatim jsem nic nevzdal ,dokavad jsou klony zelene a stoji rovne tak jim stale davam sanci, jen jak lehly tak by me vzivote nenapadlo ze se daji jeste do kupy.

Tak jsem to zase pekne porosil ty steny a tentokrat i klony.
L1st3r
Kostku zmacknes po vytažení z vody a jen lehce, aby ti to z te kostky samovolně nevytikalo. Podle me je blbost to mackat, az je tam klon, tak jak píše Bitir, pravděpodobně nemá rez kontakt s kostkou a mohl jsi to způsobit tím dodatečným mačkáním. Na rosení se vykasli, není nutný, jen tím prodlouzis kořenění. Někteří to ani nedávají do parníku, důležité nenechat vyschnout kostky. Když davas ten klon do kostky, tak se neboj na něj zlehka zatlačit, abys mel jistotu, ze bude v kontaktu s kostkou.
Jinak mám dotaz, bude mít smysl dělat ten olej z listu? Ze bych použil dvojnásobnou dávku.
Ještě k tomu jak ti lehly. Neznamená, ze je po nich, záleží odkud klon beres. Starší větvičky jsou pevnější a čím mladší tím je stonek měkčí, proto se i mladší výhony lépe ohýbají. To ze se postavily nebude tvou zásluhou, ale protože se vzpamatovaly po tom šoku z řezání. Chce to víc trpělivosti, ten jeden je asi kaput, ale zkusil bych jej vytáhnout a hodit do skleničky s vodou, třeba se vzpamatuje. Kolikrát se me stane, ze při ohýbání zlomim vršek, vezmu izolačku, stahnu to a vypadá to jak ta tvoje zdechlina, ale za den dva je OK a ve finále je z toho pěkná palda.
Madical-Strains
Ok,zkusim ji vytahnout a dat do vody, tim nic uz nezkazim.

Ja nevim ,nikdy jsem to z listu nedelal takze ucinky neznam.Zalezi na co ten olej budes pouzivat, vsude uvadeji ze se to dela z kvetu o listech jsem nikdy neslysel ale bude to rozhodne urcite slabsi takze na mazani a vnejsi pouziti si myslim ze to bude neco jako konopna mast a urcite zvysit potenci dekarboxylaci v troube pokud to budes vyrabet.
Ja nedekaboxyluju protoze se chci vyvarovat pri vnitrnim uzivani psychoaktivnich ucinku ale treba na mazani casti tela a vseobecne na vnejsi pouziti bych to do te trouby urcite uz ted strcil.
Madical-Strains
Tak ,upravil jsem vodu na 5,5 PH a vlozil do petlahve, uvidime jesli se vzpamatuje. Kdyz ne ,skoda , kdyz ano super!
L1st3r
Mám nějaké zbytky, které se me valí v bedynce a je me líto je vyhodit. Másla mám ještě dost a masti taky, tak jsem si rikal, ze bych zkusil toto. Manželka zrovna dotáhla nějakou chripajznu a je me celkem mizerně, tak jsem si rikal, ze bych to testnul. Odpoledne to spacham a dam vědět co to dělá ;) .
Madical-Strains
Jo, z kvetu by to bylo samozrejme mnohem ucinnejsi ale myslim si
(myslet znamena hovno vedet ) ze kdyz toho das hodne tak by to melo alespo urcite trosicku zafungovat.
Pokud chripku podchytis okamzite pri prvnich priznacich to znamena psikani, bolest hlavy, ryma , popripade zvysena teplota tak ten Cannabis coconut oil pomuze prakticky okamzite, druhy den rano je po ryme i po zvysene teplote.

Pokud ji nechas rozvinout tak ze mas vysokou teplotu, zimnici a jsi velmi unaveny tak to bude samozrejme trvat ta lecba dele.

Nejlepsi je z kvetu,mit zasobu proste v lednici a brat to preventivne kazdy den na lacno ,pokud je to silny a kvalitne vyrobeny tak staci 1 ml, nebo alespon hned pri jakych-koliv priznacich. (ryme, psikani ,belsti hlavy,atd.)

Ja to mam natazeny ve strikacce a pokud me to dojde tak uloupnu kousek z lednice a dam do hrnicku a ten do hrnce s horkou vodou a nasaju zas do strikacky. Strikacka lezi normalne v pokojove teplote na lednici takze je to krasne kapalne.

Pak sem teda nezapomen prosim napsat jesli to pomaha kdyz je to vyrobene z listi. Jesli te navadi zhulenost tak to dej na chvilku do trouby staci 10 min na teplotu cca 105C ,ne vic nez 125C ! Tim se to alespon trochu vytunis ty ucinky kdyz to nebude z kvetu.
L1st3r
OK zkusim a urco dam vědět, dík za rady. ;)
Madical-Strains
Neni vubec zac ,vzdyt je to vzajemne.
Rad jsem pomohl , taky se stale na neco ptam.;)
Madical-Strains
Dnes jsem zmenil frekvenci zalevani ,do teto doby jsem zaleval vse kazdy 4.den ale protoze me prasklo male zelene rajcatko coz znamena ze 0,5l na 11l kvetinac je pro rajcata moc.
Upravim to na 0,25l na 11l kvetinac a budu zalevat obden.

Dnes hnojeno vse opet chcankama RO napul s kohoutkovou odstatou vodou s PH 6,5.
Dnes uz je to vice jak 14 dni hnojeni kompletne vsech kytek tou urinou a kytky vypadaji fakt prekvapive dobre a to i rajcata ktera uz zacinaji plodit.

Uvidime jak na tom bude SSk v kvetu.( Jesli bude ta urina az pokvete stacit )

Je zajimave jak je jednoduche hnojit tema chcankama. Zadne deficity !!!
Z Biobizzem jsem mel v minulem kole trochu problemy -spalene spicky na SSk a pak zase jsem mel problem s nedostatecnym hnojenim.

Jinak klony zatim take vypadaji ok.
Zitra nahodim fotky vseho.
L1st3r
Tak jsem dopadl tak, ze jsem olej musel objednat. Mel by byt zítra. Objednal jsem pul litrovku a tak jsem se rozhodl, ze bych udělal půlku z palic a půlku z listu. Ty listy bych dekarboxyloval, pálky bez použití trouby. Stav zhulenosti bych chtěl co nejvíc eliminovat. Jakej mate názor na použití u deti? Mladej trpí bolestmi hlavy, zatím mu doktoři nic nezjistili, proto se ptám jestli je to rozumné. Samozřejmě pokud se potvrdí, ze to nemá psychoaktivní účinky.
Madical-Strains
U nas v baraku je jeden psik vazici cca 6-7 kg co kazdou chvili zvraci a ma prujem a hubne stale jak svine. Uz s tim chodi k veterinari skoro 6 mesicu a nejsou schopni mu pomoc. Vuec mu nic nezjistily. Jen to stoji zbytecne prachy a pomoc zadna.
Jelikoz dost hodne soucitim se zviratky vzal jsem to do svych rukou sam.
Vcera dostal prvni dve davky po 0,5 ml a dnes taky dve davky ,rano a vecer.
Jediny vysledek na prvni pohled je ze uz mu neni tolik spatne protoze vypada uz veseleji , sice dnes jednou zvracel ale prujem uz nema tak vodnaty jako pred tim.
A presto jeho panicka me moc neveri i kdyz na prvni pohled uz psik behem dvou dnu vypada mnohem lepe. Clovek se ji musi nutit a doprosovat kdyz chci psikovi pomoci, nechapu to.

Napriklad u me to trvalo skoro 2 mesice piti caje nez se me brutalni bolesti zaludku uplne prestaly vracet.

Takze diteti podle me klidne muzes dat bez problemu i 1ml . Nemelo by to obsahovat bez dekarboxylace zadne THC ale jen kyselinu THCA ktera je stejne leciva jako THC.
Sice na nekterych webovych strankach uvadeji ze pri suseni se THCA meni na THC ale moc tomu neverim proc by se jinak dekarboxylovalo, ze? Rozhodne to neplati u indicy , to vim na vlastni kuzi.

Jinak jsem jel autem a vezl jsem nekam matku a zastavili me dopravaci a davali test na drogy a alkohol. Mel jsem stazenou prdel ale nic nezjistili. Asi ta THCA neni mozna zjistitelna ,jinak si to nedovedu vysvetlit.
Tak pokud to budes delat z indicy tak bud v klidu tu pulku z kvetu bez dekarboxylace s klidem muzes dat diteti.
Ani maly pejsek nebyl zhulenej. Ale nejdrive to pro jistotu over napred na sobe. A nepoplet pak lahve az budes davat decku. :-)

Pak sem napis i jesli to pomohlo decku.
Madical-Strains
Tak zde slibene fotky.

Jak je videt tak chcanky zatim vypadaji ze jsou neocenitelne plnohodnotne hnojivo.
U SSk v rustu zcela nepochybne .Jeste uvidime v kvetu.
Vse je bez deficitu. Mohu zatim s klidem prohlasit ze se chcankama to mam mnohem vice pod kontrolou a bez deficitu nez se samotnym Biobizzem.
Poprve v zivote mam konopi krasne zelene a to bez jedineho sebemensiho kazu.
Alespon zatim.
A proto VIVA URINE !

V boxu mam jen SSk a jeho 6.ks klonu, dva stare uprostred ktere byly pred tim v hline a 4 .ks 3 dni stare. Tez uz dnes vypadaji zcela zdrave (Zatim)
Venku za oknem zeleninu celkem 12 kvetinacu. 3 druhy rajcat a 4ks cerv. sladkych paprik.

Klon v petlahvi se vazne vzpamatoval, timto to moc diky za napad s lahvi !
Mam ho uz dat zpet do RW nebo radeji jeste den -dva pockat?













Chci moc podekovat vsem kdo me pomahal s klony , hlavne napadu s petkou.
Madical-Strains
Zde ...jak vypadaji papriky a rajcatka.
L1st3r
Jestli se už pěkně zpevnil, tak jej frkni do rwcka, nezapomen trošku zatlačit jak jej tam budeš dávat, at ma pořádně kontakt. Nevadí ze se stimulax částečně setre a nemackej ;)
Ještě otazecka, jak ten olej podavat? Primo na lžičku a sup tam s nim a nebo třeba do čaje?
Madical-Strains
Nejdrive jsem to delal takto-1 ml vykapal na lzicku ale zjistil jsem ze je to je prilis pracny a obcas ti ujede ruka ,ta sila kterou musis mackat ten pist a pak tam das nechtene vic nez chces.

Ted to delam tak ze mam 5.ks 1ml pidi-strikacek strikacek (stoji 1.kc) ,ty si naplnim cele kdyz rozpustim trochu oleje z lednice a pak celou 1ml strikacku vyprazdnim rovnou do pusy a zbytek ostatnich plnych strikacek si necham na lednici nebo si je dam do mikrotenoveho sacku a popripade vemu sebou na chatu.

To zalezi jak ti chutna ten olej nebo horky cerny caj.V caji jsem to zkousel ale kdyz uzivas Cannabis nemel bys to vubec sladit , takze kdyz jsem to daval do caje tak ten cerny caj to delal moc horky a ne prilis chutny ,takze ja to ted davam rovnou do pusy pod jazyk, chvilku necham a pak spolknu.

OK, zitra rano klon zase zapichnu do RW a vratim do parnicku.
L1st3r
Zrovna jsem si říkal, ze bych do toho primichal lžíci medu, asi blbost co? Přece jen to takhle asi nebude žádná dobrota.
Madical-Strains
Me ten kokos chutna ,kazdemu ale ne.
Pokud si to vyrabel s kvalitniho panenskeho coco oleje z prvniho lisovani za studena tak to ma chut po kokosu (ty nekvalitni z druheho lisovani ,ty levnejsi jsou bez chuti)
Tak to chutna skvele alespon me a proc to michat s medem ?
To bych si radeji ten medik dal k snidani na krupavejj cerstvej rohlicek s maslickem.
L1st3r
Byl to jen takovej nápad na vylepšení chuti, pokud by to melo nejakej negativní vliv na produkt, tak je to samozrejmne blbost. Jinak doufám, ze je olej kvalitni, panenskej za studena lisovanej BIO :) , 250,- za 500g.
Madical-Strains
Vubec nemam tuseni jesli by med mohl nejakym zpusobem narusit ucinnost THCA na leceni ale rekl bych ze pravdepodobne ne.

Ale klidne vyzkousej. Me to chutna i samotny tak si s tim nelamu hlavu ,krom toho je ten kokos take lecivy snad ze vsech stran.

Ale ted jsem si vzpomel ze nedavno ve zpravach bylo ze nektere stacene medy obsahuji antibiotika ale jesli mas svuj nebo od souseda vcelare tak neni o cem diskutovat.
L1st3r
Tak jsem to dodělal, pestuju si tu chřipku, abych otestoval jak je to účinný. Hned po scezeni jsem si dal 1ml z palicek a zatím pohoda, chutove to teplý nic moc. Na tech 250ml jsem soupl 15g palicek, do druhé půlky 35g listu, které jsem dekarboxiloval asi 10min. na 105°C. Manželka to chtěla zkusit taky, tak si dala 1ml a udělalo se ji celkem zle od žaludku, těžko říct jestli to ma nějakou spojitost a ani nevim jestli do ni ještě dostanu další dávku.
Madical-Strains
Ja jsem to vyrabel slabsi mam tam jen 10 g.
A z jakeho si dala manzelka? Z palicek nebo z listu? Vyznelo mi to jako ze si dala to z tech listu ,to by melo byt jen na mazani casti tela,kloubu,vyrasek atd.

Jinak manzelce muzes udelat caj Ala "Madi" :-)

Nejdrive do hrnicku das lzicku kokosoveho oleje nebo pokud ho manzelka nema rada tak platek praveho masla (Ne -Ramy nebo neceho podobnyho.)
Pak do mikrovlny na 1 minutu das na talir 0,5g kvetu , pak vyndas a rozdrobis do hrnicku material a zalejes varici vodou ,polozis pres hrnicek talir aby se to louhovalo 15 min a potom precedis pres sitko.
Caj je skvelej a rozhodne se ji po tom neudela spatne.
Po 1 min. v mikrovlne nehrozi zadne psycho.
3-4 min uz je to trochu citit.
fikus37
Madi,jsem na to zvědav jestli kytky v květu budou vykazovat nějaký deficit.Sleduji a jestli to dojedeš bez hnojiv ,tak to taky prubnu.
Mám venku 5 kusu a zatím jsem ještě nehnojil.Bude to pro kámoše(má raka),tak mu řeknu,ať to chodí zalívat se svojí močí.Pak si s toho udělá olej.Je to zajímavý experiment.
L1st3r
Samozrejme mela z tech palic, to druhy si nechavam pro sebe :) . Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak, ale není to stav jako po cookieskach nebo po huleni. Je to takový jemnější, ale asi by stačilo tak 0,5ml. S manželkou už dnes asi nic nebude, je úplně KO, ale já ji to nenutil, ona sama, vaaazne :D .
Madical-Strains
Jo, taky se obavam ze v kvetu to konopi zacne vykazovat nedostatek neceho ...
A jsem pripraven to doplnovat tim vyvarem ze susenych hub.
Kdyby houby nepomohly pak risknu ten drevenej popel i kdyz zvyssuje to ph.

Muzu ti ale rict ze jsem docela pohodlnej clovek a prinutit se kazde rano odstavnovat bio zeleninu a pak nasledne umyvat ten odstavnovac (to je nejhorsi prace) s tim mam docela velky problem, pak se vyvarovat tlustyho masa jako bucku ktery primo miluju a nejist sladky proste jist jen zdrave .
Pak hlavne dodrzovani pitneho rezimu 2l ciste vody denne behem dne po douskach.
A tohle vsechno da opravdu docela zabrat , protoze toto je vazne udajne jak jsem cetl u toho klicove .
Podle stravy a stylu zivota se odrazi zpusobilost kvality tve moci a ver mi ze je to docela sebeobetovani.

Ale mozna by nekdo mohl udelat test hnojeni moci kdyz ji a pije nezdrave.
Chlasta pivo a koralku, zere bucek a sladky nedodrzuje pitny rezim atd.
Protoze o tom vsude pisi jak je to dulezite tak by to chtelo proverit jesli je to skutecne tak. :frog: :frog:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od L1st3r
, to druhy si nechavam pro sebe :) . Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak,:D .


Pockej ty uz si to z listi taky ochutnal? O tom mluvis ze je to silnejsi?
L1st3r
Ne, z tech palic jsem mel. Z listu ještě ne, na to se chystal tak za hodku. Snad me to moc nerozbije :) .
Byl bych asi dobrej adept na hnojení moci, při prasackym stylu zivota, ale jsem si 100pro jistej, ze by je ta první davka skolila.
Madical-Strains
Tak to jsem nepochopil jak si myslel tuhle vetu ,"Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak" v porovnani s cim?

Jesli to dobre chapu tak ten tvuj coco z palicek co jsi NE-dekarboxyloval ma preci-jen nejake psycho-aktivni ucinky?
Protoze fakt to studuju a cetl jsem ze indica bez dekarboxylace neni psychoaktivni v zadnem mediu a vlastne ten muj SSk je na huleni fakt sila ,par lidi to srazilo uz na kolena ale prijeme. Ale caj ani kokosovy olej ohrivany 3 hodiny z toho psycho neudelal protoze jsem to dal do mikrovlny jen na 1 min a to je nedostatecne pro premenu na THC.


L1st3r
No porovnával jsem to s tím tvým, tys psal, ze to nic nedělá, ale já se cítil trochu jinak. Takže to ma nějaký psychoaktivní účinky, ale tu reakci manželky nechapu, fakt se ji udělalo fest zle. Asi to bude tim, ze to je z big buda a critical jacka, oba hybridy. Budu to dále testovat v nižší dávce.
Jinak sorry jak píšu, ale je to z mobilu.
Madical-Strains
SSk je taky hybrid 80% Indica ale mozna ze take hraje urcitou roli rozdil 5 g.

Napadaji me jen dvaduvody proc se ji udelalo spatne. Je docela mozne ze to mohlo byt psychickeho puvodu a ze si to manzelka proste vsugerovala protoze ocekavala nejakou reakci ..., kdyby nevedela co to obsahuje tak by ji mozna ani spatne nebylo.
Protoze to nemuze zpusobit spatne od zaludku, jedine ze by ten olej byl zkazenej , i to se mi uz jednou stalo ze byl zluklej a musel jsem ho reklamovat .
Ale to bys poznal na chuti .
L1st3r
Az to zkusí znovu budeme chytřejší. Za me je to dobrý a doufám, ze to bude mít pozitivní výsledky.
Madical-Strains
Urcite bude ,podivej se sem a klikni na atributy lekarske.
A kdyz kliknes na negativa u Critical Jacka tak uvidis ze zpusobuje docela velkou uzkost a schizu. U SSk je to o mnoho mene to riziko, takze se domnivam ze ze je to docela pravdepodobny ze manzelka se dostala do uzkosti protoze nejaky ucinek ocekavala a obavala se toho tak ji to ten Critical Jack dodal toho ceho se obavala.
A uzkost se muze projevovat jakkoliv.
A jeste tam je udaj ze muze zpusobovat bolest hlavy ,to je ale prave take ta
scihza-uzkost -spatne od zaludku, zimnice, pocit ze se dusis, panicky strach atd.

https://www.leafly.com/hybrid/bc-big-bud

https://www.leafly.com/hybrid/critical-jack


Jo a cetl jsem nejaky vedecky clanek ze kdyz je kytka hnojena chemickymi hnojivy ze uzivatele jsou nachylnejsi pri uzivani ke schizam . Pokud organicky tak skoro vubec,nebo jen minimalne a velmi zridka.
Take to ale zalezi ovsem na Strainu ale ta chemie to jeste vice zesiluje.
Madical-Strains
Po upozorneni Oda pres PM jsem o tom vyhledal informace a pri suseni se skutecne meni veskera kyselina THCA na THC , jsem to spatne vydedukoval z toho ze jsem se mylne domnival ze kdyz ten ususeny SSk nema psychoaktivni ucinky v caji nebo oleji tak ze to obsahuje jeste dost te kyseliny THCA a neni jeste premenna zcela na THC.

Domnival jsem se ze THCA se teprve dekarboxylaci premeni na THC ale ona je to vlastne jen ta aktivace samotneho THC (a vseho ostatniho ostatniho terpenu,chlorofiu a vsech ostatnich kanabioidu)
V tom jsem se tedy mylil.

Takze je to vlastne v tom kolik materilu pridame a jakou teplotu pri zahrivani pouzijeme.
Jsem rad ze jesm ted v obraze.:)

Ale pak me napada jedna podstatna otazka ... kdyz v tom mem kvetu SSk nemam aktivovane zadne latky jako je THC a otatni lecive slozky tak jak je mozne ze i presto jsou caj i olej tak moc ucinne a lecive ???
fotosynteza
citace:
[i]
A jeste tam je udaj ze muze zpusobovat bolest hlavy ,to je ale prave take ta
scihza-uzkost -spatne od zaludku, zimnice, pocit ze se dusis, panicky strach atd.

https://www.leafly.com/hybrid/bc-big-bud

https://www.leafly.com/hybrid/critical-jack
[/B]


neviem či si si všimol ale tá bolesť hlavy u Critical Jacka je nielen v negatívach ale aj v pozitívach(Medical), teda že bolesť hlavy odstraňuje resp. utlmuje
fotosynteza
a nemyslím si, že bolesť hlavy je schíza-úzkosť, napr. taká Euforia má tiež bolesť hlavy v negatívach a pritom schízu-úzkosť dosť odstraňuje
https://www.leafly.com/sativa/euphoria
Madical-Strains
Jo vsiml jsem si toho ze konopi je proti bolesti (treba i hlavy)
Ta uzkost se muze projevit jakymkoliv zpusobem, bolesti hlavy ,bricha,strachem atd.
Vim to z vlastni zkusenosti, uzkosti trpim pres 10 let a bolest muze mit i psychicky duvod protoze si ji muzes nechtene a nevedomky vsugerovat a privodit.
Tak to opravdu je a muze byt neskutecne silna.
Bitir
Ze se vam do toho micham, ale kamos mel taky problemy s depresi, uzkosti a podobnyma problemama, zastil ze mu to delaly jen nektery odrudy a ted to zpetne popisuje jako ze nektery odrudy mi spis zasilovaly stav deprese a uzkosti misto toho abych byl uvolnenej, problem byl asi v tom ze uz cekal uzkost a pak se mu jen zesilila . Uz si ani on nepamatuje co mu pomahalo, ale neco rikal o vic sativa hybridu ,ze byl jakoby nakoplej,povznesenej a nemyslel na depky.
To ale taky nejde tvrdit ,pac kazdymu sedne neco jinyho . Ale pokud bych mel resit podobny problemy, dival bych se spis asi po nejaky puvodni genetice , nejakej kriz s landrace odrudama.
I kluci tady na groweru tusim maji nejaky semena s cistyma odrudama ,ale to bych rekl ze je slozitejsi najit nejakou top matku :).
Treba je to blbost, ale je to muj nazor co sem nasbiral od znamych.
fotosynteza
Chorobná úzkosť je kurva a rovnaká kurva sú následky chor. úzkosti, viem o čom hovorím.U mňa to trvá už 9 rokov pričom posledné 4 roky sa liečim a mal som problémy aj s moč. mechúrom, hrdlom a bolieval ma chrbát a odkedy sa liečim antidepresívami sú tieto bolesti preč.Ale rád by som vymenil lieky za ganju :) ale bojím sa vysadiť lieky
Madical-Strains
Ja jsem se lecil 12 let a z toho jsem cca 8 let bral pasky proti uzkosti a depresi s mirnymi prestavkami.
U me se to projevovalo ruznym bolestmi a pokazde jinyma.
Jednou me bolela hlava ,na vysetreni po CeTecku a dukladnym vysetreni me rekly ze je to psychicke, pak me zas bolel zaludek nebo hrudnik nebo jsem se dusil a vzdy po vysetreni me bylo receno ze je to psychicke razu a ze jsem si tu bolest jen vsugeroval a bylo to vzdy jen v dobe kdyz jsem zrovna nebral antidepresiva.
Bral jsem ale i dalsi leky na fyzicke onemocneni.
1.-Proti bolesti zaludku (opioidy) ,to bylo az posledni dva roky,ukrutna bolest v oblasti zaludku,mel jsem tam nejaky nalez ale doporucenemu dalsimu vysetreni jsem se uz nepodrobil.
2.-Leky na epilepsii (Valproat)
3.-Na uzkost (antidepresiva)
A problemy se stale vracely i kdyz ne tak casto kdybych ty leky vubec nebral.

Pak jsem dopestoval koncem ledna letosniho roku SSK tak jsem vymenil kompletne vsechny leky i na ostatni nemoce na ktere jsem se u lekare lecil vcetne te deprese za konopny caj a tedka ten Cannabis coco olej. Po 2-3 dnech jsem jakoby citil ze leky nepotrebuji.
Od te doby ,uz je to tedka 5 mesicu, neberu zadne leky a vlastne jsem nebyl od te doby ani u doktora protoze je mi ted dobre a ty vazne problemy co jsem mival uplne nastesti vymizely. A to jsem bral 3 druhy leku a k doktorovi jsem musel cca 3x do mesice.
Doufam ze uz tak zustane nastalo.

Kazdy clovek je jiny a u kazdeho se nemoc muze projevovat odlisne a kazdemu take muze pomahat odlisna lecba, tim chci rici ze co pomuze jednomu nemusi pomoci druhemu. Ale Cannabis se zda ze je snad jedina vyjimka protoze neznam nikoho v mem okoli komu by na bezne zdravotni problemy nepomohl a v mem okoli jsou jen stari a nemocni lide.

Prece je tu jedna vec kde me konopi opravdu nepomohlo. Ale mozna nepomohl proto ze jsou to vlastne mikro-trhlinky ve svalech a slachach. Uz pul roku mam tenisovy loket a bolest jen zmirni nebo zesili ale stale se to vraci.
Kdyby nahodou nekdo vedel jak se toho bez-operacne zbavit, budu vdecny, je to neprijemna vec.
fotosynteza
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Od te doby ,uz je to tedka 5 mesicu, neberu zadne leky a vlastne jsem nebyl od te doby ani u doktora protoze je mi ted dobre a ty vazne problemy co jsem mival uplne nastesti vymizely. A to jsem bral 3 druhy leku a k doktorovi jsem musel cca 3x do mesice.
Doufam ze uz tak zustane nastalo.


tak ti gratulujem :), ja trpím schízou a bolo mi povedané, že to je do konca života.

Rozmýšlam či mám povedať psychošovi, že fajčím trávu a požiadať ho aby mi vysadil lieky.
Čo sa týka následkov chor. úzkosti bol som veľmi sociálne izolovaný a dosť reálne som si pripúšťal, že to skončím sám.Dokonca som mal napísaný list na rozlúčku.Teraz už je mi dobre ale moho by byť aj lepšie.
Madical-Strains
Ja ale nemel jako diagnozu primo schizofrenii ale silne panicke ataky a uzkost ,neni to to same.
Schiza je asi jeste o neco horsi.

Kdyz jsi v tak vazne situaci mylim s tou sebevrazdou tak by bylo nejlepsi vyzkouset ten Cannabis pod kontrolou lekare (nejlepe nejakeho znameho) ale u nas bohuzel jeste v psychiatri Cannabis vubec nepredepisuji a myslim ze ani nesmeji predepisovat. (zatim pry jen onkologove)
Lekar je povinen te nahlasit pojistovne pokud zjisti ze uzivas drogu a tipoval bych ze pojistovna by to zase nahlasila policii a ti by to mozna sli proverit a pokud bys pestoval doma mohl by vzniknout problem.

Fakt si netroufnu te povzbuzovat a rikat ti ...bez do toho ale kdybych ja byl na tvem miste tak bych lekari rozhodne nic nerikal obzvlaste na Slovensku kde je policie a zakony vuci Cannabisu mnohem vice prisnejsi nez v CR a velmi opatrne a postupne bych vysazoval a snizoval bych davky leku a zaroven u toho bral ze zacatku 3x denne 1ml ten Cannabis olej.
Na tu schizu jsou vhodne udajne jen CBD modely, tak bych si vybral jeden a vypestoval bych si ho a pak vyrobil olej.
A pokud bych se dostal do nejakych vaznejsich problemu tak bych se okamzite ihned k lekum vratil. Ale urcite z me strany bych to alespon vyzkousel.
Ja to nejak tak citil ze ty leky uz nepotrebuji ,mel jsem proste takovy pocit ze ten caj proste zabira.

Musis se rozhodnout sam jesli se na to necitis tak to ani nezkousej, kazdopadne te muzu potvrdit z vlastni zkusenosti ze ted se citim jako osvobozeny jesli mi rozumis.
Taky zalezi na receptorech v mozku jak dalece budou na to reagovat, nekdo je snaze lecitelny tim konopim nez druhy.

Jeste dodam ze za celych 5 mesicu jsem uz nemel ani chripku natoz rymu zadny ,epilepticky zachvat, neprisel ani jeden jediny panicky atak a ta ukrutna bolest zaludku uz se mi take nevraci , to ti mohu odprisahnout ze to tak opravdu je.

Zde konopi VS schiza, pomaha Strain s CBD s co nejnizsim THC, tak pozor na THC-strainy.

http://healthland.time.com/2012/05/...clinical-trial/
fotosynteza
S tou samovraždou to teraz už nie je také vážne...dosť ma to posilnilo, vieš ako to myslím "Čo ťa nezabije......"
S tým vysadením liekov ešte počkám, len pár dní beriem nový liek a potrebujem si kúpiť komplet výbavu na pestovanie indoor.Zatial sa maj dobre a občas napíš report(kludne aj mne do správ) ako pokračuješ v liečbe :)
Madical-Strains
ok ;) , kdyz tady budu tak me to stale pomaha , kdyby me to uz nepomahalo , tak by pro me prestal byt smysl si to pestovat.
Madical-Strains
Ted jsem kontroloval klony a vypadaji ze by se nakonec mohly preci jen chytit.
Na jednom klonu povyrostly ty male vyhonky v polovibe stonku.
Listy jsou zatim jeste stale zelene a neni videt dalsi ujma a uz jim nezloutnou spicky.
Necahpu cim to tedy bylo kdyz maji stale ty same podminky.

Ale koreny nejsou zatim videt ani s tou nejvetsi predstavivosti.
Az bude denni svetlo tak znovu nafotim asi zitra.
L1st3r
Cekej, kořeny vyletej ze dne na den. ;)
Madical-Strains
Tak jsem tu s updatem 6.ks. miminek a jejich maminy.
Dva prostredni klony jsou o mnohem dele starsi cca 3-4 dni byly v te hline a 3.6 jsem je presazoval do RW asi 11 dni stare. (to uz by mohly ukazat alespon nejky ten korinek.)
Ostatni ctyri krajni klony jsou v RW pet dni.

Dnes rano jeste zadny korinky.

Ale alespon ze uz ted vypadaji mnohem zdraveji.
Mozna chyba byla v tom vymackani RW, ze jim tam asi nezbyla zadna voda. (nejpravdepodobnejsi)
Ted nechavam nasakovat kostky s PH 5,5 kazdy druhy den a uz nic nevymackavam ani kapicku takze RW jsou nasakle tak ze kdyz je vemu do ruky tak to z ni trosicku kape.

Dalsi vec , na zacatku pri zapichovani klonu do RW jsem uz nepridaval tentokrat ten Root-Juice. Mozna uz je ale cas tam alespon 1 ml pridat, co myslite ?

Jedine co mi dela straost tak je ze jedno rajce kdyz nasadi plod tak vzdy ten malinky plod praskne (moc vody)

Ted uz zalevam 11l kvetinace obden zalivkou 0,25l a hnojim ob-zalivku vzdy 1:10 .


Docetl jsem se v jednom zahranicnim vlakne ze kdyz bereme klony z mesic mlade matky ( coz je minimum) tak se korinky mohou objevit az s tydennim zpozdenim.
















A tdy je mamina, krasne zelenoucka ! Takhle by to melo vypadat ,vse bez deficitu listu . To je barvicka z tech chcanek. :)
Jsem zatim ohledne sveho hnojiva velice spokojen i na zelenine ktera uz plodi.:)
Vypada to ze ty chcanky jsou mnohem mene agrsivnejsi na spaleni kytek v predhnojenem substratu nez je ten Biobizz. S Biobizzem jsem proste spalene spicky mel vzdycky i kdyz jsem hnojil dle tabulek a na zacatku jen 1 ml/1l vody.
Madical-Strains
Zitra bude tem novym klonum 6 dnu tak jim pomalu zacnu pridavat 1ml Root-Juice.
Snad to opravdu urychli to zakoreneni.
Madical-Strains
Tak dnes rano hnojeny papriky ,rajcata a SSk 1:10 s PH 6,4

Klonum jsem pridal ten 1 ml/1l Root-Juice Biobizz.
Madical-Strains
Ty dva starsi prostredni klony uz jsou dnes 14 dni stare.
Ty mladsi jsou 8 dni. Ani u tech starsich zadny naznak korinku, mam 100 chuti rozebrat tu vatu a podivat se.

Vcera jsem dal 1 ml Root-juice a vsem klonum se ihned udelaly takovehle skvrny na listech...viz.foto.

Pomalu uz ztracim trpelivost i nadeji, co jsem tak cetl vlakna tak 14 dni uz je opravdu dost dlouha doba na zakoreneni.

Vypada to ze nakonec budu muset rozvetvit poradne tu matku a zaplnit s ni prostor co nejvice, bohuzel na nova semena uz tedka nemam .
Pítr90
Zdary, dokud žijou, tak je vše ok. Prostě jim to jen déle trvá. Na hnojení bych se vyprdnul, mladé kořínky na to jsou dost citlivé
Madical-Strains
OK, uz jim ten Root-Juice tam pridavat nebudu.
Ale dela to spoustu groweru.

A mam zkusit tu jednu RW opatrne rozdelat a zkontrolovat to?
Treba to tam hnije ,nebo nejsou jeste vubec zadne korinky.

Diky moc. :jerk:
Bitir
Medi, klon prve udela kolem stonku takovy bradavice a az z tech jedou koreny, muzes tam mit ty bradavice treba 3 dny ,porad nic a pak prijdes domu a koreny se derou ven. Klidne to otevri ,pokud nebudou koreny , muzes to zniva namocit do stimulaxu a vrazit zpatky, ale osobne bych cekal a nic stim nedelal, drz to vlhky , delej vyzivnej postrik a cekej.
Me korenika kushy haze prez 3 tydny v jiffy tabletach .
Kuk jak vypada ted, jsou to ty zadni a to byly jeste pred 14 dnama pod usporkou a pred tydnem za oknem.
Madical-Strains
Hm, krasny, teda vy ste fakt mistri , kam ja se na vas hrabu. :)
Vyzivny roztok myslis teda urcite s tim Root-Juicem....:)
Bitir
Ja nevim jestli se root juice da strikat na listy , melo by to tam byt ale napsany.
V jednom te ale ujistim, ty moje klony kushy haze vypadaly o trochu hur nez ty co mas , takze nezoufej a cekej, do tydne mas venku koreny , kdyby ti to hnilo ,nebo byly spatny, urcite nemas nasponovany listy.
Ja delal klony z konopi vubec poprve , fakt to neni zadna veda :) . Stimulax , rw ,pic ho tam a cekas.
Madical-Strains
OK, , budu se tedy ridit radou vas obou Jak Pitra tak Bitira to znamena drzet se zlate stredni cesty (pridavat/neridavat) coz znamena ze dam jen 0,5ml na 1.llvody Root-Juice, to jim nemuze urcite ublizit a presto budou mit alespon nejakou malou vyzivu.

Taky jsem cetl na jednom miste zadny korenak krome stimulaxu do RW nepridavat a na druhem miste zas naopak doporucuji korenovy stimulator pridat dokonce az 2ml/1l. Tak pojedu zlatou stredni cestu.

Diky vsem ze pri me stojite, nebyt vas tak uz bych davno to klonovani zabalil.;)
Madical-Strains
Tak jsem dnes vecer kontroloval klony a zjistil jsem ze ty dva starsi jsou zase povadle , tak ted uz na 100% vim ze to neni rozhodne to vlhkosti jelikoz opravdu je stale parnik zaroseny a RW stale mokra.
Nedalo me to a kouknul jsem se dovnitr RW kostek tech starsich klonu a
hurrraaa .....nejake korinky-krasne bile cca pul cm uz to ma dokonce i ten druhy starsi klon. Nechtel jsem to fotit aby korinky nebyly tak dlouho na svetle.

A v tech mladsich klonech to vypada korinky bohuzel jen takhle....
Ty jsem opetovne namocil do stimulaxu 3 a kostky zase uzavrel a dal zpet do parnicku.
Pítr90
Máš to OK 😉 jseš na správné cestě, ba skoro u cíle. Takhle vypadali ty moje, když jsem je z nedockavosti vypreparoval z kostek, když jsem prvně řezal. Teď bych je opatrně znovu namočil ve stimulaxu, namočil nové kostky, udělal do nich dírku třeba špejlí, tak aby se tam akorát vešel stonek klonu. Pak jen zasunout a čekat. Vsadím se, že do týdne máš kořínky 😉
anon383596
Vůbec neni potřeba to nikam macet, si jen netrpelivej, denně to vyvetrej znova prikrej a dockej casu jako husa klasu, vsechno nekoreni stejně rychle a když se podíváš na tu spodní fotku tak ta světlá podkova kde jsou ty hrbolky vyrasi koreny otazka pár dni a byly by venku mimochodem zkus jifi vydrží dyl mokrý, ja to vždycky jen nacucal ,suchej čerstvě urizlej klon do stimulaxu praskovyho a pod dvě zarivky do parníku a 100% úspěch , ve vodě uz je to horší ale to je zdrojovkou. Ať to roste ty chcandiro a vylamej si ty vyhony z rajčat takhle se to nepestuje pokud to nevetvis záměrně
Btw ňák se ti zvrhla ta konvenční zahrada opět na huleni😀 a zas uz to má stran jak bible
Bitir
No parada, korinky uz budou rasit co nevidet.
Ale ted sem si uvedomil ze jim valis korenak od biobizz, no zkusenosti s korenakem od biobiz zkusenost nemam , ale treba korenak od plagronu bych asi do rw nelil , mel bych strach ze se muue zkazit ,bo zacit delat nejakej bordel , nevim co to ma a co ne , asi bude obsahovat melasu ci co.
Nelde sem cetl ze klonum se nema davat moc vyzivy ze by mohl zacit hnit stonek , nevim jak to plati u korenaku a jeste k tomu urcenymu do substratu . Kazdopadne bych si na to daval bacha ,pac mene je nekdy vice .
Jinak teda gratuluju , priste uz budes vedet co a jak a urcite nebude zadnej deficit na klonech :).
Madical-Strains
No u tech dvou 14 dennich klonu jsou uz sice krasne bile korinky ale jeste nevylezly z RW kostky, korinky jsem zahledl jen kdyz jsem ji opatrne roztrhl tu vatu.
Ja tu otevrenou RW jen zase zavrel a klon tam zustal.
Nedal jsem zadny klon do nove kostky.

U tech co jeste nemaji koren tak ty mam umistit do novych kostek? V te stare roztrzene je to spatne ? Myslim ze se otevrit nemuze ta kostka sedi v takovem kosicku,

Vyhony zrajcat, vylamovat? Ja mam vsechny rajcata kerikova a vylamovani vyhonku se pry dela jen u tyckovych rajcat . Alespon to vsude tak u pestovani kerikovych rajcat uvadeji.
Tak jak je to tedy vylamovat vyhonky u kerikovych nebo ne?

Ja bych asi nepoznal ani co mam vylomit na tom rajceti, pokud by me to nekdo pred tim alespon jednou neukazal.

Ok, ted uz budu na klony trpelivy .
odo
Vylamuj tak, aby to bolo prevzdušnený a kompaktný krík. Na vylomených častiach můžeš trénovať klonovanie. Paradajka pustí korene aj v pohári s vodou - tak, ako cannabis :-)
S odrezkami cannabisu mám málo skúseností, ale všade píšu, že stonka má byť zrezaná šikmo v cca 45 st. uhle - vraj to lepšie nasáva vodu. Možeš klony dávať do na polovicu rozrezanej RW kocky a omotať nitkou, alebo gumičkou. Tak to môžeš lepšie kontrolovať, ak si netrpezlivý.
Madical-Strains
S tim sikmym rezem 45 stupnu to jsem samozrejme udelal u vsech klonu.
i kdyz ted uz to tak moc nevypada a dokonce jsem jim serizl stonek jak je dobre videt na spodni fotce.

Ty dve Cherry rajcatka jsou docela husta to je fakt ale ja cetl ze se nedoporucuji vystipovat. Ty vetsi kerikova rajcata jsou krasne provzdusneny a kompaktni bych rekl. Ale nahodim poradne tedka fotky abyste mi teda poradily jesli je tedy opravdu vystipat. Kdyz se to tak vezme tak moc aktualnich fotek rajcat jsem dlouho nepridal. Jinak na tech vetsich fakt nevim jeke vetvicky bych mel odstarnit, zadne zbytecne tam opravdu nevidim.
Musel bych to nejlepe videt u nekoho jak to dela.
Vcera v noci jsem odchytil souseda aby mi to ukazal jak to dela a ten me rek ze to u nedela ze je to zbytecny.

Ta RW na dve pulky je dobrej trik, vidis to me nenapadlo.
Ale urcite bych radeji nerozrezaval kostku uplne na dve casti ale jen castecne.
Madical-Strains
Prvni dve fotky jsou nejlepsi a nejezci rajcata co jsem vyklicil ,tady tech mam 5 ks z toho 3 plodi ,jedne jeste ani nekvete a druha jen kvete.



























Ta paprika takhle vypadaji priblizne vsechny.




















Ta posledni fotka je Cherry rajce od souseda,pravda docela huste.

Kdyby me nekdo nahodou chtel presne ukazat co odstipnout tak fotka jde stahnout a vlozit do kresleni a tam lze lehce dokreslit kreslit ktere vetvicky tedy odstranit.
Byla by to pomoc nejvetsi.
Madical-Strains
A zde to posledni rajce ,je uplne nejstarsi taky udajne kerikove , to jsem dostal jako prvni od kamose ze Sumavy az pak nasledne jsem koupil semena a zacal klicit i svoje rajcata.
odo
Máš to parádne! Nemusíš nič nutne štípať - snáď iba tie spodné. čo sú blízko zeme. Ostatné uvidíš podľa hustoty nasadených kvetov. Moc huste nasadené plody môžu mať problém takto dozrieť, šerry sú ale drobunké, takže asi OK.
Kvety môžeš opeľovať malým štetcom.
Madical-Strains
Diky, to me potesilo.:)
fotosynteza
Tu je obrázok, ktoré stonky sa vylamujú u tyčkových paradajok.Čo saa týka kríkovýck prečítaj si toto http://www.pluska.sk/izahradkar/nas...-paradajky.html
Madical-Strains
Jo, diky , ja jsem se uz koukal na videa kde se to ma zastipovat uz jak jsem to naklicil ale problem je v tom ze to co bych mel odstipnout treba na 3-4 mistech na jedne kytce tak prave na tom miste ma kvety nebo uz plody a jinde ne.

Ale odkaz si prectu rad.:)
Madical-Strains
Mam prosim dve prihlouple otazky.

1.-Predpokladam ze tu RW muzu dal do hliny i s klonem, ze?
2. Kdy presne presadit klony do hliny-kelimku od velkeho jogurtu ? Hned jak vylezou korinky ven z vaty? Nebo pockat az jakoby prorazi uplne na vzduch a musi jich byt venku vic?

U tech starsich klonu uz leze ven jeden korinek, uz se to muze presadit?
Nebo jeste pockat az jich vyleze vic. Cetl jsem ze korinky by nemely viset jen tak hole bez media na vzduchu.

Kdyz uz se mi to preci jen povedlo tak to nechci posrat. :-)
L1st3r
1. Přesně jak pises, samozřejmě klon už vypreparovat bez poškození nejde.
2. Klidně den dva počkej, az to bude lip prorostlý. Čím víc korenu, tím rychlejší start. Pokud to mas v sadbovaci nebo necem , aby na kořeny neslo zbytečně světlo, je to v pohodě.
Konečně si se dočkal ;) , gratuluju.
odo
:bravo: :bravo: :bravo:
ja mám tiež radosť. Súhlasím s L1st3r. Viac koreňov!
Hlavne si treba dobre rozmyslieť, že ako ďalej postupovať s klonmi. Osobne nedoporučujem "silnejší" substrát na rozbeh, než je lightmix a mysli na to, že kým to nebude mať riadne korenem tak to musí mať vysokú vlhkosť, inak ten klon padne. Chová sa to celkom inak, než semenáč, takže bacha na to!
Madical-Strains
Dekuji :beer:

Jo to chapu ,light mix a co treba kokosovou kostku? A lehce prihnojovat chcankama treba 1:40 protoze ten Biobbiz uz nemam ,rozleptaly se me dna tech flasek.
odo
Kokosovú kostku? Myslíš lisovaný kokos? Ten musíš najprv rozmočiť a doporučujem jeho preplach, lebo z toho tečie neskutočné Ec. Nie je kokos, ako kokos.
Som za pokus so chcankami, veď o tom je toto vlákno. Zasaď ich do priehľadných 2dl pohárov a tie strč do nepriehľadných, aby si videl, že ako to prerastá koreňmi.
Madical-Strains
Aha, neni kokos jako kokos.
Tak to mi zbyva uz jen ta predhnojena zahradni zemina , zasadit dotoho ty klony.
Je to predhnojene na 3-4 tydny. Myslis ze to je priilis hnojiva na ty klony ?

Moc DIIIIKKKKYYYY !!!!!
L1st3r
Hele já kokos neprolivam a v pohodě. Dokonce jej rozpoustim s namichanyma hnojkama.
Bitir
Medi, ja tam davam klony bezne , nejak sem nikdy predpesty nejel a hazel sem to zrovna do velkyho kvetinace na veget. Ale predpesty sou urcite lepsi v kombinaci s kokosem kde to krasne roste . 0.5 az 1l kvetniky jsou idealni . Dal bych to do kokosu kde se rozjedou koreny a pak do substratu kdyz ho mas.
Madical-Strains
Ok, tak rovnou zakoreneny klon do predhnojene hliny na 3-4 tydny jde taky ale kokos by byl pravdepodobne asi pro klony lepsi.
Pochopil jsem to snad spravne.
Asi je teda frknu rovnou do te predhnojene hliny, tu mam totiz uplne gratis od kamose ze zahradnictvi, kokos bych musel zase kupovat.

Tak moc dik ,kamaradi za vasi pomoc.;)
Madical-Strains
Takze ted jsem kontroloval klony a ty nejstarsi maji uz par korinku mimo RW ale na pohled vypadaji cim dal tim hure tak jsem je uz radeji presadil a doufam ze se jim uz v hline bude darit o neco lepe nez v tech RW kostkach jen o vode.

Bohuzel vetsi kvetinace jsem nenasel jen tyhle male co me zbyly z tech rajcat takze cca za 2-3 tydny to uz presadim rovnou do 11l.

Ty ostatni klony nemaji jeste ani jeden korinek venku z RW.

Takhle to ted vypada .
Poradne jsem jim prolil hlinu RO s PH 6,5 po zasazeni skrz na zkrz a orosil jsem je a dal do plastove krabice s dirkama.
Madical-Strains
Maly update.
Uz ani nevim jaky je to den od vykliceni, musel bych to hledat ve vlakne .
Na SSk se objevily prvni chybicky ale zadna katastrofa.
Vypada to sice na prvni pohled prehnojeni je tam par zlutych par spicek jakoby spalene ale nekde jsou i okraje listu, kazy jsou celkem na 3 listech.

Je to divny protoze jsem chcankama zacal hnojit teprve ve chvili kdyz zacaly svetlat trochu spodni listy, takze teprve pote co byly vycerpany z pudy ziviny.

Mozna ze bych ted mel nekolikrat vynechat hnojeni.
Madical-Strains
A zde jsou klony zasazene zbytek jeste a v RW, bez viditelnych korinku.

Ty presazene dostaly Root-Juice hned od zacatku a ty v RW Root-Juice dostaly az po cca tydnu, skutecne to vypada ze jim to moc nesedlo hned prvni den.
Madical-Strains
Ach jo, ty klony...
Tak jsem musel nakonec ty dva presazene klony vyndat na vzduch z toho prusvitneho plastoveho boxu protoze se jim dalsi zaparovani evidetne nelibilo, za dnesek jim skoro uplne zezloutly listy na nekterych uplne a u nekterych listu az do poloviny.
Tak jsem musel nektere listy cele uplne odstrihnul a nektere zkratit..

Domnival jsem se ze maji mit vysokou vlhkost?
Je zajimavy ze uz toho moc nepisou co s klonem dal kdyz zakoreni a presadi se.
Za fotky se omlouvam ,nestacil jsem to nafotit, jak to pres den zezloutlo jelikoz me to zase docela vykolejilo tak jsem si na fotak ani nevzpomel.

Ted jsou v boxu uplne navolno a vystrihany vypadaji pribizne takhle.
To jsou nervy s tema klonama, zlaty seminka!
Bitir
Ale houby zlaty seminka, neprepiplavej to zbytecne , ne nadarmo se rika ze kolikrat home Made podminky jsou uspesnejsi nez nejaky klonery za tisice. Kdyz stim budes porad cachrovat ,tak se ten klon musi vyporadat se zmenou podminek . Bezne mi klony rostou ve vlhkosti kolem 50 az 65% a ted sem uspesne narezal klony pod stolem kde bylo kolem 50% vlhka. Ty prepiplany podminky kolikrat delaji bordel a mene je nekdy vice. Normalne je dej za okno ,nebo tak jak to mas ,at maji stabilni podminky. Obcas nejakou vyzivu na list ,hlavne korenak a mas klid.
Ty moje vypadaly o hodne hur , po 6 tydnech maji 40cm a to 2 tydny v podstate nerostly. Neves hlavu, uvidis ze te to bude nakonec bavit.
Madical-Strains
Jo, jasne ze by me to bavilo kdyby vse bylo krasne zelenoucke .
Kdyz neco neumim a jeste k tomu me to vubec nejde tak se proste u toho stekam.:)
Madical-Strains
HURRRAAA !!! :)
Tak takhle vypadaji klony v RW, uz vcera rano zacaly vylezat korinky.
Tyto mladsi klony vypadaji uz mnohem lepe akorat maji ty vyhonky nejak extreme svetlejsi. (nevim proc)

Jedina a posledni RW nema jeste videt zadne korinky.

Zitra budu asi uz presazovat do kelimku.:)
Madical-Strains
Takto vypadaji klony dva dni v hline, uz nic nastesti nezloutne!
Je videt ze opravdu potrebovaly uz presadit. Udrzuju v hline vlhko ale listy jim nezvlhcuji.









Tady u SSk potrebuji prosim vasi konzultaci.
Jak jsem psal ze u SSk parkrat vynecham hnojeni (jelikoz par spicek zezloutlo),tak jsem vynechal hnojeni pouze jednou a vcera jsem dal pouze chcanky 1:20 abych je nespalil jeste vic a dnes se objevily nazloutle spodni listy.

Domnivam se ze tim ukazuji ze maji jeste vice hlad,je to tak?
Mate stejny nazor ze jsou nedokrmene ? Mam jim tedy dat pozitri plnou davku 1:10? Dik za nazor vice groweru.


(Jak je videt ,uz to hnojeni chcankama nemam tak docela pevne pod kontrolou.)
:)
Madical-Strains
Podle listu, je to hladovy , ze ano?
fikus37
Zdar,madi tak jsem opět kouknul po delší době a pokud budeš hnojit jen chcankama a nemáš cukrovku,tak bych si dal něco pořádně sladkého na večeří a ráno to tam hodil.Upravené cukry používá hodně výrobců hnojení a možná se ti to něják ve tvé ranní moči objeví.
Nevím proč to komentuji(nejsem medic,ale za zkoušku nic nedáš).
Jsem zvědav jestli ti někdo poradí,protože to co zkoušíš ty,tak to snad ještě nikdo nezkoušel.:rasta: :flamer:
Madical-Strains
Dnes vecer uz mam vsechny klony presazene do hliny krome jednoho u ktereho jeste nejsou videt korinky.
Vim,je to hruza ,kazdy kelimek s jinym obsahem.



Jo,Fikusy ,diky za tip. :-)
Ja jsem cetl ze musim jist pouze vse zdrave, klasicky cukry (dorticek) ktery asi mas na mysli nejsou moc zdrave ale je fakt ze existuji i cukry zdrave a ty prave zeru o 106 v ovoci hlavne hroznovem vinu atd.

Ja nechci nebo respektivne nepotrebuji radu primo ohledne chcanek ,asi to tak ale kazdy bere a netroufa si nikdo radeji do toho mluvit abych mu pak nedaval za vinu pripadne nasledky. Ale v klidu , ja takovy nejsem a za druhy ,deficit je deficit neceho a je jedno cim hnojis.
Ptal jsem se ale jesli ty listy vypadaji na deficit dusiku. Podle me urcite ale rad bych slysel jeste i jiny inazor.
Pripada mi to totiz uplne stejne jako v minulem kole,taky jsem hnojil nedostatecne ze zacatku.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma