Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 
Jak u vás říkáte marihuaně? - Klikni zde pro originální téma
Wokap
Letošní vodu se fajnově chtla hláška - dáme "cokoli" se špekem, takže byly knedlíky se špekem, CHLEBA se špekem, ROHLÍKY se špekem, ŠPEK se špekem a tak, byla hlína.

Avšak můj nejoblíbenější je odborný název - CHACHASPARÁGUS INDICKÝ
korkis
u nás na jihu říkáme jdeme na drpa, jinak jsou tu názvy, hulo, duno, fety, prdy, gesa, atd je toho moc, a teď se mi nic moc nevybavuje...
nervi
docela hodně názvů....u nás když voláme tak třeba padá....vem granáty..máš nějaké dráty do karburátoru...atd atd
katana
spek, spicek, zilka, funeni, neco, paleni........:frog:
enesir
u nás se pomalu začíná dostávat do oběhu "ZELENÁ SRANDA"
hehelum
Proste čvahňák. Občas ale i špek brko, raketa, pálo, hulení, štangle, bylina. A kamosovi se rika motibrk:D:D
Dannn
Makak je naj! Potom Zelena a to su moje a nase najpouzivanejsie.
Digital
Zelené :D .. Po Slovensky
řeřicha, používal jsem to i jako krycí název, nebo obecněji, třeba v tramvaji Zelenina....
Jahudka!
Ja ji rikam vzdycky a za kazdejch okolnosti proste tráva.Nemuzu si pomoct,libi se mi to nejvic..
PsYcHo84
bylinky nebo vesela kvetina :)
varan
duno, pálo, hulo, travka, paní veselá, matroš, ganja
Varuker
"Dáme páva?"-jedna z nejpoužívanějších otázek v naší bandě :D
Jinak ale taky brčko, skaňoury(samozřejmě skunky), joint(vyslovujeme joint :) ), no a všechno dohromady je to tráva, víme? ;)
FlickerBird
prdy... a strašně ten výraz nemám rád, prd jako šluk je celkem dobrý výraz ("poď na prda" musí být pro nezasvěceného celkem zajímavé :D ), ale říkat prdy samotné kytce mi přijde jako urážka :)
BomberMan
zelená zhouba
Jack_Herer
U nás v Rožnově pod Radhoštěm říkáme marihuaně tráva, brka, listí, palo , hulo, šluky a nejčastěji hulení
enesir
hulo je supr.......díky tomu si říkám Hulvát
mr.poison
pálo.koureni .huleni.špeky,
PsYcHo84
Jacku_Herer: ty jsi z Roznova? tak to jsme 2 woe :)
Jack_Herer :
PsYcHo84 :

tak to ja mam ve frenštatě chatu, je to kousek...
PsYcHo84
ale jdete pane praxer, to bychom si mohli v nasem libeznem mikroregionu udelat nejaky mikrosraz :-) az budes na chate
PsYcHo84 :
Jasně, to by bylo uplně skvělé!!!
Jinak trvale jsem v Ostravě, ale Frenštát je skoro každých 14dní!
A do rožnova je to kousek... Třeba na kole.
Byli jste někdy na Velkém Javornku v noci? Já jsem tam jednou vylez s bratrancem a dost super.
Kirk
můj děda říká: Kouřit drogy
Fantasie
Skero, Ganja, Grass :)
PsYcHo84
praxer: ja jsem tam byl naposledy ve 3 letech a pamatuju si, ze to bylo dost napicu, protoze to byla streka a otec me nechtel nest na zadech :) od te doby jsem tam nebyl ani ve dne ani v noci..
Hele tak az budes ve frenu a budes mit cas (a ja budu mit cas) tak posli pm a spachame nejaky zhul.. Konec ot :)
lordWilliam
Muj spolubydlici z Angoly dycky rika "Dóbrá Žoijnta" :-D
Romano
U nas v Tachově tomu říkáme: špeky, hulení, brka, skéro, pálení, matroš, čoudy. Občas se mě doma zeptaj jestli náhodou nekouřim tu "marihuánu" nebo "marjánku" :-)
FroNy
skejo, bka, kuřo, hulo..... nevim
tak nejak. Kdo si to ma pamatovat?!?
cocoNut
u nas na ulici sa tomu hovori "MAKAK" alebo "MACHICO"
liborq
normalne Hulčo nebo Traviša a Zelené
Gucspeed
no a u nás na Považí okrem iného aj : Vtipála...
nojono
divizna velkokvětá........ :) vzniklo to tak,že sem kamošovi ukazoval na zakrádce kytku, právě když se kolem promenádovala matka...
čichali sme k ní a chválili ji jak hezky roste ,když najednou příde mamka a ptá se:...co že je to za kytku???
SPARTAKUS
Nyní nejvíc asi DŽIHÁD.
supersmažka
venkovkám řikáme:tráva,čutka,seno,listy
indu se nadává:skéro,skank,skerdžives,pálení,hulení,čoudy
iXtiN
My chodime na rande s Mariou Chuanou
very_hard
u nas v Blave Grass Ganja Makak
CAESAR
gres,gandža,makak,hulivo,fajčivo,zelina,burina,bylinky,hulenie,zelene,kanabis,kanab,trafka,kapusta,ž
užula,maruška,mary janka,zelenina,pofajč,maja-jana,maria huana,travička...na vsetky si isto nespomeniem
Morys
Mno mi dycky rikame ze dem na Jonatana:D
Frankie
Mary Jane, Jon, kafka
Split
Opava- jednou mi nejaký cikan povida.... Hele bracho nechces naké sake pake filmovaké? ....
jinak to spíš závisí na partě, klasika skuro, špeky šméé, vuřty, špidla, phou-phou atd
Blow-Ganja
kava , ganes,trava a pod
Moje
jedine libovej krocan
belladonna
:smoker:@:smoker:
Janco
My zelina, zelene,
Do telefonu uharky (vokurky), alebo rajciny
Ritch da Bitch
My říkáme : džéro, bré, žilka, špekenziebite, brčale, fet, jedovatá marjánka, dávka
Ondřej
"Naše vysmátá kolegyně" :D
Mastex
Něco bich taky napsal,ale nechci se opakovat.Ale nejvíc mě dostalo to "Něco na kašla",jak psal Johnykrnda
Hellemese
Nechce se mi to tu cist, takze se budu asi opakovat.A mozna nereknu vlatne nic novyho.

Ganja,mařka,tráva,kvítí,sranda,Marie,Jana,Majoranka,koreni,prd,kaslatko,neco do skla,chechtátko,kopřítko...

Pojmenovani pro jointa:
Mrkev,flétna(nebo jiny foukaci nastroj,treba pistala...),brko,špek,joint,džon...
Hellemese
a samozrejme skéro,skunk,lampa,podlampovka a plevel:-)
SakinSAK
zelenina, software (hardware je tym padom bongo, alebo fajka ;)), tocene (jedno tocene bongo prosim ;)), hlina, blato, CDcka, trafka, weed, zelene, smiech, polepsovak, šmak, pleskanica, prskaníčko, mastenica, a ja neviem, podla mna ludia vedia vzdy o com sa bavia :))
Hulicz
Ganja je gája když jdem hulit, tak jdem opékat špekáčky...skero je káro atd :-)
Peace
Hanyz
někteří lidi jsou hákliví na telefon, tak v tomhle případě mluvíme o "šatech ve skříni":D
TWiSTY
-brčko
-huleni
-bučo
-prd
-joint
-johan
-larwa
apod.....je toho KOTEl
lyuk
u nás jí říkáme "maruš" nebo klasicky tráva
Skřeťák v Sudu
zelená sranda, veselý koření nebo treba kdyz dem hulit tka ze dem valet džengy
shakelukas
u nas,tj. zlínsky kraj tomu rikame: prdy,hulení!! to jsou dva nejpouzivanejsí nazvy u nas!!!!!
Lahvan_FlaskiCZ
hurimuana, konopka, speky, póra, štroncly, ganja, hulení (asi nejvíc).
shakelukas
Marakush:ty ses ze zlina?nebo nekde z okoli?
kickdashit
Z L I N reprezent :beer: :jumper:

jo mimochodem proste a jednoduse pálo
Mr. Figaro
V Liberci je to klasicky - Pálení, Hulení, Kouř, Skérko, Ganja.... - Nějak moc to u nás s názvama neřešíme....:smoker:
dfblbec
unas v dedine a v ba som pocul zatial
trava, makes, makak, mačes, šluky, puky, wýd, gandžis, tráfka, peky, prásky, bongá, atd atd atd......

vodne bongo : fono, strundžo
jointy : brko, špek, palička, papek,
suche bongo : suche,
sklenka: sklenka,
vaporizer: vapo
bublačka/ bublaňa,
fajka: bafna, bafnidlo (:))

tych nazvov je mrte co som pocul ,ale teraz si nespominam uz ale makak a makes a mačes su preffered nazvy
Karri
u nás se tomu říká jedině zkuřovadlo:pimp:
Pepe46
u nas na zlinsku (otrokovice) ganja nebo sluky
The Farm
no jak jinak než skera ganja prostě zahul!
Xan.
prdy špeky brka hulo zeli Géčka ganja huleni paleni
haš plastik čokolada
kotlis
bůčo
Karri
jj, bůčo se tomu u nás říká taky =)
kouba
mno tak u nas na valasku rikame: šprymi , štráfy , kouře, šluky ,
Vladbur
U nás v Ústí nad Labem se tomu říká skanky,skéra,čutka,hulení,tráva,veselej pytlík,atd...
Teda většinou...
skiwalker
u nas dili , smerovky , reflektor , rakúska čokoláda a tak podobne
kurdt
no u nas se tomu rika klasicky ganja,trava nebo zeli....zadny specialni nazvy nepouzivame :)
Skřeťák v Sudu
"listky do kina" :D asi nejlepsi
JAHmaican
podle toho co je to za model, tak : depresív, nebo ganja, kaya, sinsemillia( nebo jak se to píše)
Spawnmaster
my tomu říkáme všeljak... třebas gáňa, ganja, tráva, marry jane, zelenina, shit, grass... po telefonu krmení pro rybičky. jinak jointům asi klasicky - brko, špek, smotek někdy taky špíček či žiletka... podle velikosti hehe ... no a když to je velkej špek, tak je to většinou labakán nebo špek jak hovado či bambáro :)
češt
Maroko
Mne raz babka zadrela, ze fajcim maniharpunu
po.pol.noci
Ja to nazyvam 'Ma'.

Alebo 'P'
(vyslovuj tak ze hlaska p plynule prejde do piskania, prdenia a trubenia:)
po.pol.noci
Alebo 'Smrt', resp 'Smrt - Metal'
mikel
ganja
travička
hulčo
Zodiak
Konopí, Marihuana, Doping, Bhang, Gandža, Tráva, Mařena, Mařka, Bůčo, Buřidlo, Tlaky, MaryJane, Zelené, Do hlavy, Bomby, Pukani, Cannabis, atd. až do nekonečna... :sun: Vždyť se to všechno opakuje... :p:
Osobně nejraději používám:

  • pokud jsou přítomní pouze zasvěcenci: MOTA
  • pokud jsou přítomní i lidé nezasvěceni: NĚCO


V duši mám nejraději stejně Cannabis včetně vznešeného přídomku Sativa, který má jako jediná ze všech Dicotyledontních kryptosemenných rostlin z potřídy Hamamelidae. :wink:
Vladbur
Velkej joint je kombo,nebo mekambou,hulení je ságl,skenour,skankozák,skérotoč
Shlukmaster
tráva= makak alebo mačo
podme hulit= pome na puky
Lupus
Hulo, hulčo, duno, dunčo, ňůňo, ňuňínko :D , zboží, matroš, gandža :D, nebo tak nějak :D
d3ath
u nas mame "zajice v pytli"
Mesias
Mantra,,,
G-Farmer
U nas je to FAJČO,Ganja,Zelené,nebo vysmáté,a nebo SKANY!!
G-Farmer
a nebo se rika "Něco"


"Ďime naň ho!!!"
"Odpal to"
a dalsich 10000009999999999......................................
omniaaliterest
joint=spronzl,brkolois,burt,marihuanovy smotek,pistala,brcko...etc.....

kdyz jsme doma..sedime u kompu...kecame pres mirandu...tak davame ONLAJNAKA...
onrejblesk
heh lol.. sem to za celou noc poctive precetl.. a celekme HC nazvy.. nejvic me dostal nzev.. "neco na kasel"..:D
tag to u nas na severu se pouziva proste TO a kdyz uz tag normalna rikame Hulo a nebo Josh.. a nebo se u nas casto rika.. pod pudem grilovat.. nebo dneska bude grilovacka.. to se azse prezereme(zhulime)

btw.. jak nekdo psal s tou majorankou.. uz ste ji nekdo nekdy hulil.. my sme ji zhuleni skouseli.. a ma peknou chut.. pak si dat na to nejaky grilovany masicko.. to je pak chut.. mier..
Slavka
My tomu hovoríme HU . A ked ideme hulit, tak hovoríme, že ideme robiť HU
ani to nemusíme pojmenovat, každý ví, o čem je řeč :)

jinak - kouř, huleníčko, ganja, brko, skero
Everl0st
to d3ath:zajíce v pytli nekupuj :D

U nás na západě...v takovým známým trojměstí se používají názvý jako:modus,bombení,potřebuju pomoc,jahůdky,je něco na skladě,hraje dneska Holandsko???,zelený dráčci :D
Když dem konzumovat :dáme bóňo,bondžínko,džambáro,rachejtli a názvy který tu už padali
Jednoduše - lampa.
Ale já jí říkám kytí.
jumpra
ja rikam proste jen dam si Green!!
papírek
my rikame skero..kank...nebo,,mame radost"
trojbodka
sk...ganja makak pohul pohulenz spek brko joint mrkva bejzbolka
Vochomurka
maš něco na prda????
tráva
ganja
fialky ----tak to se říká u nás na valašsku!!!!
TouchWood
mě tohle přijde jako policejní průzkum slangu huličů konopí .-)
Toxikoman
citace:
Původní příspěvek od Lupus
Hulo, hulčo, duno, dunčo, ňůňo, ňuňínko :D , zboží, matroš, gandža :D, nebo tak nějak :D



haha tak na tom to som sa mrte zasmial :DD ze hulčo, duno, dunčo hhehe

u nas hovorime ale respektive ja hovorim: makak, material, weed , atd...alebo dunčo-sluk haha ale to uz kecam :D
Spouk007
Brcka, nebo kdyz neco resime a musime byt nenapadni tak treba green rabbit
Vladbur
Pytel srandy:D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma