Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 
The Ultimate - Klikni zde pro originální téma
Pokuston
jo a tady ty ,,male spodky" :) prej male :)
DrNi
..no dostal jsem 5 semen od kamose (1300kc) The Unlimited - Dutch passion.nl (otresne baleni semen maji, zlatej MR.nice a nebo sensi)
..akorat to nepojedu pod HPS ale pod usporkou CFL 250W
..tak muzem potom porovnat HPS vs CFL
kami27
Jsou trošku menší, ale spíš se zbrzdily tím lámáním a ohýbáním, však holky to doženou. Mají ještě dost času. Hoj
Pokuston
:afro: :driver:
Pokuston
Tak zdarec panove,mam tu nejake nove foto tak se mrknete :)
Den 41. 12/12 600w
Pokuston
.den 41. 12/12 600w/hps
Pokuston
.den 41. 12/12 600w/hps:flamer:
koogi1
Dobré dopoledne Pokusi:)
Koukám že už ti to začíná zlehka boubelatět.
Jen jedna připomínka vše vypadá dobře tak jak má,ale přidal bych
zlehka na koncentraci květových hnojiv máš je až podezřele dokonalé.

Jaké máš EC na výtoku?????
Pokuston
Dobre rano panove
Koogi1: Dekuju za nazor a pripominku. S tema hnojkama mas urcite pravdu,do tet jsem daval 4ml bloomu a 1ml green a to same sugar. Dalsi kolo dam 5ml/bloom + green a sugar po 1ml. Ale to az v pulce tydnu,dnes dostanou jen cistou vodu,trikrat jsem tet zaleval s hnojkama a tak tet vysadim a dam jen vodu!
Pekne jak si napsal ze je mam az podezrele dokonale :)
Ec metr bohuzel jeste nemame ale merime ph na vytoku,naposledy mi to ukazalo 6,1 na vytoku a tak je chci tet jen prolejt vodou o ph 5,8 a zmerim co to udela! Ze zacatku jsem mel na vytoku okolo 5,5 - 5,8ph.
Jinak kotatka jsou dokonale,jen trochu prerostle ale ja si myslim ze to je jedine dobre,aspon to budou poradne hovadka,ne? :)
koogi1
No toho květového hnojiva bych dal více!
Pokud jsi zaléval 3x po sobě s hnojema a s těmi hovádky to ani nehlo
tak to bych sakra přitlačil na pilu a pořádně je osolil hnojem ať se
ukáže jejich pravé bobtnání palic,vím že je to nenažraná genetika
jako prase proto jsem se ptal na to EC,ale jak jsem již psal jsou
až moc dokonalé krásně zelené a ani kousíček listu není spálený
od hnojiv což je fajn,ale je vidět že jim můžeš naložit hnojiva více
chces sklidit pořádné bejzbolové pálky tak jim dopřej dostatek žrádla.

Ph máš v klidu to bych až tak neřešil,pokud proliješ zálivkou5,8ph
a na výtoku máš 6,1ph si myslím že to není hrůza
ale pokud chceš mít na výtoku 5,8 tak sniž ph zálivky cca na 5,6ph.
Pokuston
koogi1: Ok pane,tak trochu pridam. Je sice pravda ze holky bobtnaj uz tet pekne a je to poznat ze dne na den ale i tak pridam na bloomu o 1ml vice,takze dam pet,kdyz to skousnou tak tu dalsi dam 6ml/1l vody.ok? Jen ten green a sugar davam po 1ml/l a jeste na stridacku (jednou green a po druhe sugar) jen jednou jsem je dal spolecne.
To ph trochu stahnu na tech 5,6 - 5,8 na vytoku.
Pokuston
Tet jsem se s kockama asi hodku mazlil,jsou krasne! Miluji je :)
koogi1
Jo jo jen jim dopřej a pozorně je sleduj co ti budou dávat za signály,
buď se jim to líbit bude nebo ne.
A pokud ne tak prostě budeš dávat tu samou dávku co dáváš teď
a budeš si jistý tím že děláš vše pro maximální výnos a jejich pohodu:)
Pokuston
Aha,ok. Diky moc koogi! Tet jsem to probiral jeste s jednim clenem na skype a tak dam 6ml bloom 1ml green a 2ml sugar, sugar je asi naposled,tet jsem znovu cetl ze je od druheho tydne rustu do tretiho (vcetne tretiho) tydne kvetu a ten ja mam uz davno za sebou,takze tet ho dostanou po treti a naposled. Nebo nekdo ma jinej nazor? Nevim jak dal s tim sugar royal.
Connoisseur
Teď zrovna jedu taky ultimate. Abych tě trochu potěšil, mám dobrou zprávu. Jsem v 57. dni květu a abych pravdu řekl, tak to co se děje posledních 14 dní, je až neskutečný. Nejdříve jsem si myslel, že je něco špatně. Jsem spíše na indiky a tak když po téměř šesti týdnech byly paličky stále velmi miniaturní, jsem začal propadat panice. Teď už je vše jinak a mám tak velké paldy jako nikdy. Jupííí. Co se kvality výsledného produktu týká, jsem velmi zvědav. Pálky jsou to sice obří, krásné a voňavé, ale co si budem povídat, chuť a stav přispěje velkou měrou ke konečnému hodnocení.
Pokuston
Connoisseur : Hoj pane! Tak to je radost cist,diky moc! Jsem sice maximalne spokojenej uz tet ale budu klido jeste spokojenejsi :)
Jsem rad ze zatim kazdej kdo to jel tak o tom pekne pise,super! Klydne sem hod nejake foto at to muzeme porovnat,moc by me to zajimalo! Rad se pokocham

Jeste jednou diky :)
Connoisseur
ok foto snad zítra dodám.
koogi1
Connoisseur podívej šerife jak už tu rostlinu pěstuješ tak by bylo vhodné
tady zanechat alespoň po sobě něco konkrétního,čím hnojíš jak moc co to jsou za hnoje boostry atd.

Já tu rostlinu nejedu ale jak se kouknu na to tak přibližně vidím co by mohla dostat a jak znám tu genetiku od čtení a koukání po různých pěstech tak i reaguji.

Takže pokud možno zanechej po sobě něco víc než jen pochvaly a fota.
Pokuston
Den 42. 12/12 600w/Hps




Tak a nejake cerstve foto : :frog:


Foto 1. Vedle vetraku vzadu na leve strane ta prvni zlomena a vedle na pravo vzadu ohla kamoska :dance:


Foto 2. Kraska z prostredku boxu :punk:



Foto 3. Nejake spodky,zhruba pulka kytky (mysleno od hlliny k vrchu):leaf: :guitarist
Pokuston
.
Pokuston
Den 42. 600w/hps

Zdar vsem zahradnikum !

Tak holky jsou po mnamce,dostaly plagron terra bloom 6ml/l - green sensation 1ml/l a sugar royal 2ml/l. Kazda z holek dostala 1l zalevky. Vydrzely by do zitra bez zaliti ale zitra rano odjizdim zase do prace a tak jsem to sfouknol dnes. Kamos donesl dalsi vetrak tak mame v boxe uz celkem 4ks. (2x ofuk 15cm,pritah zachodak a tet jeste takovej malej radiator co umi i foukat a nehrat) Je malej asi 15cm v prumeru ale dolu ke stonkum na cirkulaci to bude stacit z jedne strany zachodak a z druhe tento! Tak mam radost :) Jinak krasky bobtnaj jako blazen.:wink:
Pokuston
Tak pridam nejake vecerni foto a ty musim doporucit! Nadhera :punk:


Asi to nemusim nejak tlumocit ale jen poradim pred pripadnejma dotazama kouknout na to jak je kocka rostla,nektere jsou ohle a tak jejich treti ctvrte patro je stejne vysoko jako vrsky centralu ! Hlavne ve stredni casti boxu,to jsou ty co jste si nekteri mysleli ze jsou male! Takze koukejte! :rasta:



Treba foto jedna ! Taky ohla a vlhkomer je u ctvrteho patra! :winner:




Foto 3. Uprostred fotky jsou dve ty snad nej co mame,jsou fakt krasne! Jsou jak smrcek :) Nadhera :D
Pokuston
A dalsi kousky


Foto 1. Celej box :pimp:


Fot 2-3. Leva cast boxu,na foto 2 je krasne vydet jak jsou vytazene ty spodni vetve (4,5 a 6 patra) Jsou to ty tenke hodne chlupate,vetsina jejich centralu je bud zlomena nebo ohla,tedy byli! Takze uplne vlevo jsou vydet dve palky v popredi a dve vzadu,podel steny jsou jen 4ks ta prava cast fota 2 jsou jenn spodky :baseball: a jeste tam jsou ty dva stromecky! uplne vpravo :afro:


Foto 3. Prvni v levo (od vstupu) a nejake vetve ze spodku



Foto 4. Prava predni cast :smoker: :leaf:
Pokuston
No a jeste nejake news :)
Ta co nam zustala se opet rozrostla a tak jsem udelal s kamosem zase nove klony,dnes jen 4 ks. z tech predeslych kol jsme asi 5ks ukoncily a ty no name taky,vetsina byly hruzy uz od pohledu a ty zbyle,no pravda je takova ze jedu klasu a motat k tomu neco co mi vypadlo z pytle z huleni to asi kazdy chape! Takze technik knock out a kos,smula ultimate maji zelenou a tet jeste dam tyden tem klonum co zustaly,celkem 18ks a z nich vyberu 12ks na dalsi kolo,tak jsme to dohodly s kamosem. Ty prepneme a nechame vykvest druhou rundu :) Vsechny jsme uz strihly na fim a tak jsem zvedavej,kazdopadne tyden 10 dni a jdou na 12,pred tim dam 24h tmu a davaj :)
No ty co zustanou tak necham a zastrihnu jak jen to pujde! U te co zustala jsem to vyzkousel na vsechny zpusoby a tet mam jasno a vim jak! :) No kouknete na foto,takove jako je ta velka chci jeste 8ks a pak (s toudle 9ks celkem) je prepnu na kvet,jen 9ks ale min s deseti vrcholy. No kouknete,foto vam rekne vice :)
Pokuston
Nejake porovnani aby jste se lepe orientovaly :):david:



Ultimate c.17. den rustu 42.
(dva tydny cfl 250w,pak 250w/mh)


Foto 1. 8.12.2012 den presazeni do 15l kvetinacu a vystehovani z velkeho boxu do 90x90x100 (tenkrat 100cm na vysku,dnes uz 150cm,matkarna je zbourana a box tak navysen na 150cm)


Foto 2. 24.12.2012 :winner: pred prvnim zastrizeni a prvni varce klonu,tenkrat 6ks,zustalo 3ks k dnesnimu dni



Foto 3. 28.12.2012 :goldcup:




Foto 4. 12.01.2013 pred strihanim :freddy:




Foto 5. 13.01.2013 po strizeni druhych klonu,celkem 4ks a dve sly do kose :micro:




No myslim ze je to krasavice,necham ji tet odpocnout ale uz si moc neporoste do vejsky,takle ji chci udrzet a dohnat k ni tech osm dalsich at muzu rozjet Svuj final na ultimate, 9ks extra kousku co si vytvarujeme a vybereme ty nej z tech co mame,no snad to bude uz to dalsi,treti kolo,doufam! Mam na to skoro mesic a pul a min 2 ks uz jsou tet jasne z tech klonu co mame,v boxu jich je 18ks a my dame stejne jen 16ks,takze dva zustanou,mozna ale dame jen 12 ks a v tom pripade mam 6ks na dalsi kolo (tedy treti a zaroven 7ks ) no a pak uz jen dva kousky a jdu do tretiho.plus minus mesic a pul. No tak uvydime jakl to pujde ale 9ks extra :flamer: :bandit: :rasta:




Dodam ze klony dostaly dnes 2l vody 6ml plant magic rootbooster na vsech 18ks,rozleval jsem od oka,kvetinace byly jeste vlhke a tak jsem jen tak cvrknul :) aby nemely hlad

Do ultimatky c.17. slo 1l vody 5ml plagron terra grow a 2ml sugar royal s ph 6.0
Pokuston
Dnesni klony :


Ty nove klony jsou u zvlchcovacky dole na fotu,daly jsme je hned do hliny,jsou ale zasazene v RW kostkach 3x3 cm ktere jsme 10 min pred vsazenim klomu namocily do vody s root stimulant od plant magic,potom vnitrek rw jsme opet vystrikaly clonex-em a narezane a namocene prcky souply do stredu,pak zasadily do predmoceneho kvetinace,dosypaly substratem a zalevka voda + root od plant 3ml/l


Je to test ale kazdopadne nam skoro pulka (8ks) tech klonu z prvniho kola a tedy vsech kusu co jsme vybraly (16 klonu bylo) nevydrzelo diky suchemu stredu rw kostek i pri kazdodenim zalevani az do prolyti vyschly a klony mely cca 3mm korinky po dvou tydnech,takze shit!
Takze do zeme a pekme nacucane,navic clonex a root stimulant a stabilnejsi vlhkost okolo rw,takze dla nas jasna a sto procentni volba uspechu,tet je nechame tak dva dny v kvetinaci a pockam co udelaj,pak zaleju znovu jen voda a root stimulant.
Jeste jsem dal postrik take od Plant magic,jmenuje se plant magic evolution (foto nekde v pulce trejdu) je to postrik na zdravy rust atd,ruzne mnamky a ochrana pro kocky,na ty prvni ultimate co mam jsem to vystrikal cele na dve pouziti jak pise vyrobce a musim rict ze super,nenechava zadne stopy a kyti si chrochtaly :) Dava se to jen posledni tyden rustu a do druheho tydne kvetu,ja strikam posledni a prvni tyden,vzdy sprej 125ml na dve uziti na 16 ks. (dnes 18ks a pulka spreje) Postrikal jsem i tu sedmnactku,zaslouzi si to!
Takze od plant magic zatim jen spokojenost :)
PfejrzManiac
v pořádku, říkám káždý dělá jak může, svoje pindy si tedy nechám pro sebe
Pokuston
Zdarec panove, tak jsem tady s nejakejma novinkama:

Den 51. 12/12 600w/Hps

Holky krmim jen plagron terra bloom (6ml/l) a green sensation (2ml/l) Nic vic,jen v posledni zalevce bylo jen 0,5ml plagron terra grow a voda,vse ph 5,8 a 1,5l na ks.
Holkam to chutna,no posudte::winner:


Ta petka je 1,5l matoni citronova :punk:
Pokuston
A jeste foto
Pokuston
Tet v dalsi zallevce dostanou plagron terra bloom 10ml/l a 3,5ml/l green sen.
Pokuston
Tak jeste nejake vecerni foto, den 51.:leaf:
Pokuston
Den 51.

a jeste jedna:frog:
Salatos
čau tak na 51den květu nic moc nevim co tě napadlo 6den na květu to přesazovat takoví věci se dělaj v rústoví fázi a né na květu .a další věc podle mě tam leješ hnojek jak kdyby si to jel v kokosu a ne v hlíně koukni cos tam všechno nasypal to se pak nebude dát kouřit a z hlíny to jen tak nevypláchneš .bejt tebou tak se na hnoje už pomalu vykašlu a leju tam jen vodu .Příště si to tady pořádně prohledej grower a něco si přečti a nenech si radit od chytrákú co maj odjetý jedno kolo
Pokuston
Den 51 The ultimate 600w/hps ;)


:leaf: :rasta:
Pokuston
a se sprejem (14/5cm) :flamer:
Pokuston
Zdarek panove,tak jsem tady a taky nejake info a nove foto :)

Den 62. The Ultimate 600w/hps
:shooter:



Posledni zalevka dnes voda + bio bizz bloom (1l/2.5ml) - ks 1,5l

je to ta sama kytka jako na foto pred (v pravo) .:bravo: :pimp:
Pokuston
Pak jeste tadle :)
Pokuston
no a taky ta ............
Pokuston
a ta ....
Pokuston
Zejtra budeme zalejvat naposled hnojkama a to: bio bizz bloom a plagron green sensation (5+1ml/l) to budou posledni hnojky,pak voda 1x a flush od plant magic,zbytek jen voda. K tomu pestu? Ja jsem vice nez spokojen :) kosa bude asi na dni 80. Jak si reknou :)
The Tractorist
Pokustone nechapu mas to fakt na CANNABIS CUP 2o13!!!Zacinam te podezrivat,ze to neni tvuj 1 GROW.a ted me klidne vemte KARMU,stejne zadnou nemam...TT...
Pokuston
Den 63. 600w/Hps The ultimate
Pokuston
.
Pokuston
No a tet nejake info: Takze holky maji dnes 63.den kvetu a trochu jsem si s nima pohral a podeprel - pripevnil k bambusovejm stonkum(foto dodam).
Od zacatku rostou na hnojkach plagron terra (grow,bloom,green sen. a sugar royal) a myslim ze jim to jen prospelo,dvakrat dostali postrik od plant magic evolution,tot vse!
Dnes jsem pro zmenu dal holkam bio bizz (bloom a top max 5/4ml/1l zalevky) Mame flush od plant magic (bio) a tak jsem holkam nandal bio bizz,jednou uz bio bizz bloom v pomeru 2.5ml/1l mely a zda se ze jim to chutna,tak dostaly jeste jednou a asi naposled,ten top max maji poprve.
No uz se nam to dostava pomalu ke dni ,,D" :) a jak jsem je dnes tahal ven tak jsem sam cumel ! Jsou proste nadherne :)
Pristi vykend zacneme flushovat,tento tyden ale uz jen o vode.
Diky vsem co sledujou

Na fotu je kocka strizena na ,,Fim" (jedina):punk:
Pokuston
. Prava a zadni cast boxu
:whisperer

Na fotu je vydet ta prvni zlomena,je v leve casti zadni steny,ma krasne palky a tvrde jak beton :heart: je tam krasne vydet ten zlom !
Kraska uprostred v zadu je taky po zlomeni a v pravem zadnim rohu je ta co vypada jak z reklamy na The Ultimate,ma obrovskej central !! Tady na tom fotu to neni tak vydet ale je to ten nej ze vsech (viz foto z predes. clanku):frog:
Zbyle kytky na prave strane fota jsou pouze ohnute a svazane
:einstein:


:rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta:
Pokuston
Zdar vsem, tak pridam nejake foto z dneska.

Den 65 - 600w/hps
Pokuston
A dalsi - den 65 to je ta s tin nejvetsim centralem,jeji central je focenej vejs. s 1,5l pet od mattoni,proste kraska ;)


:rasta: :bandit:
Pokuston
Den 65 600w/hps
Pokuston
a posledni
Hopík44
Zdárec Pokustone,
máš to po těch všech pokusech moc pěkné!! Na Cannabis cup jak píše The Tractorist to asi není ale to vůbec nevadí!! Na první kolo super pěst! Druhé už bude lepší jestli využiješ zkušenost s odrůdou.
Držím palce a přeju ztrženou váhu pod tíhou sklizně
Pokuston
Zdarec panove

Den 77. (druhy den na 10/14) a druhy flush od plant magic 5ml/L
svetlo stale 600w/hps a posledni tyden kocek,pak kosa :)
Pokuston
Kraska den 77. Musel jsem ji privazat,zacala se ohejbat pod vahou palky :winner:
Pokuston
The ultimate vs. pet lahev :):rasta: :frog:
Pokuston
.
Pokuston
pet vs vrch a spodky :) :punk:



Je to vrsek jedne krasky a jeji dve vetve z nizsiho patra,myslim ze luxus,ne? :leaf: :goldcup:
Pokuston
a dalsi
Pokuston
.:guitarist




:bandit:




:flower:
Pokuston
Tak tet uz holkam zbejva jen 4 dny svetla 10/14 a pak 3-4dny tma,pote kosa a vzhuru nohama na pudu! Uz je to tady :)
Hopík44
Těch posledních deset dnů od poslední fotky je fakt znát, paldy jako kráva!!
Dobrá práce
Pokuston
citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Těch posledních deset dnů od poslední fotky je fakt znát, paldy jako kráva!!
Dobrá práce



Diky,jsou fakt krasne ! Nektere by jeste mohly ale i tak na prvni grow jsem spokojenej a kamos taky.

Ps: Diky za "k+" :winner: :)
The Tractorist
NO COMMENT!!!
koogi1
Je vidět že to dotahuješ zdárně do konce!
Jsem rád že ti to vyšlo.
Kitky vypadají nadmíru pěkně!
Pokuston
Zdarek panove,tak jsem tu s nejakejma news. Vsechny holky to maji uz za sebou a ceka se na posledni kousek nez se doschne. Holky jsme sekaly postupne podle toho jak dojely ale vetsina od 1.3.2013 uz vysela vzhuru nohama. Zatim mi vaha ukazuje v prumeru okolo 58g na kytku! Jsem samozrejme spokojenej,na prvni grow atd si myslim ze to je pekna prace :) Nicmene cekam na tu nejvetsi ze vsech nez doschne abych mohl rict kolyk toho bylo celkem. Tady pridam foto te posledni,tak se pokochejte :)


Foto 1. :smoker: (6.3.2013)
Pokuston
Foto 2. :leaf: (6.3.2013)
Pokuston
Foto 3. :banana: (6.3.2013)
Pokuston
Foto 4. :einstein: spodni palky.
Pokuston
Foto 5. :frog: tak a posledni zbohem :D 6.3.2013 posledni Ultimate.
Pokuston
..... a jeste vam ukazu par kousku co jsou uz suche ;)


:dance:

Tak co tomu rikate?


:mutant: :afro: :punk: :bravo: :rasta: :winner: :mutant: :sun:
Pokuston
No tak co vy na to? Kdo ma vetsi palky? :) :) :) :rasta:


Jsou to krasavice,nadherna vune a prijemna chut,hodne cejtim citrus a raselynu,nebo neco takoveho,kour je hustej a dusi jako svina :) mam 50 cm bongo a to je ficak :) jsem moc spokojenej a komos taky. Jen me se*e ze jsem chodil na ochutnavky uz asi tri tydny pred kosou a ze me fakt chutnalo a chodil jsem casto :( takze malo ktera holka se dockala konce bez ustipnuti na ochutnavku,ale ty co jsem nechal dojet bez tak nadhara,jak jsem psal okolo 58g. No kazdopadne vaha a celkove uzavreni bude asi tak za tyden. Jinak cekam vase reakce,diky vsem co sledovaly,pomohly atd.
Diky.

Dekuji vsem za "K+" :winner: :rasta: :banana:


Edit: 24.3.2013
Predem se omlouvam za zpozdeni ale zkousel jsem promazavat trejd abych vam mohl odpovedet vsem dohromady ale je uz zaplnenej a nejde mi pridat zadni prispevek. K tve otazce: Je to jak pises,palky nejsou extra tvrde ale ani meke,jsou vzdusnejsi,vazil jsem nektere z nich,pouze vrcholy ostrihane i o ty spodni palicky pod centralem a byly po 28,9g-29,6g-31,1g 33,9g coz zase neni tak zle kdyz nekteri borci tady nedaji ani to z cele kytky,ne?
Ale je fakt ze jsem soucasne s nima jel ty no name a ty jsem mel strizene na fima a jednu s 10ti vrcholy a druha s 11ti,tet jsem z kazde z nich tri sekl a zbytek dojizdim. Tech sest palic (celkem) tvrde jak skala! sice mensi ale na vahu si myslim ze budou lepsi! aspon centraly.
tech sest centralu na vaze po ustrizeni ukazalo 928g - dva dny predem jsem tu kytku zalyl. Tet vysej a cekam az doschnou. Kazdopadne tvrdost uz tet nemusim ani srovnavat,jasne lepsi je to no name,ultimate jsou mekke a hodne vzdusne!
Kazdopadne huleni to je prvotridni ! Od kosy jsem v rause non stop a parada! Dlouho trvajici efekt,citrusovo zemita chut se sylnim aroma,nekdy cejtim i nejake koreni ale nevim co to je. Kazdopadne jsem ze sestnacti kytek mel vice nez 700g huleni,presnej pocet nevim,jak jsem psal tak jsem chodil ustipovat a ze fakt dost vyhulim a pak behem suseni atd,co jsem zvazil tak bylo 25 unci (25x28g) + 23g to vim presne a dalsi jedna kytka me zbyla,ta posledni v tom bongu,ta sice vypadala krasne ale jen z dalky ! Na chuti nestratila vubec nic ani na sile ale byla strasne ridka!! celej ten strom bylo vlastne nekolyk malinkatech palek pohromade,sice se to da hulyt ale na vzhled absolutne k nicemu,po uschnuti kazdej kontakt meni krasnou palku v prach s kostrou jak od stonozky,strasne prorostle a micro palky,ta jedina me zklamala! Ale byla nejtezsi a jedina kterou jsem nevazil celou.

Celkove podle me bylo min 780g na 16ks pod 600w

Kazdopadne ja jsem vice nez spokojenej,cekal jsem max 550g a mel jsem o dost vice,dekuju vsem za zajem,rady a vse ostatni.

Jeste jednou diky a vsem dekuji za "K+"

Pokuston

Ps: Veskere info prosim Pm
koogi1
Nevypadájí zle o tom žádná:)
Jak bys ohodnotil tvrdost,mně připadají šíše docela hodně vzdušné
a ne moc prorostlé vrcholovky!
Jinak je vidět že patra jsou roztahané což ti na výnosu ubralo jako
prase,můj názor je že jsi měl je držet hodně nízko s více vrcholy 4-6
hlavních palic a spodky dát do háje to by bola podle mne dobrá volba
jak výnosově tak i bys neměl tolik problémů s celým pěstem.

Ale jinak na to co sis s tím užil to vypadá docela dobře :D
Hopík44
Ta kytka v tom bongu s tím míčem nahoře vypadá dobře! :rasta:
Taky mě ale připadají dost nadýchané, vzdušné.
Ale dobrý ne?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma