Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
The Ultimate - Klikni zde pro originální téma
kami27
hele kámo, jestli nějaka má nad 20 cm a jestli ještě nemáš přepnuto na květ, tak začni přemýšlet jak moc můžeš zvednout stan ;-) To na těch listech mi připadá jako začínající plíseň, vlhkost máš dobrou jen chce trochu přidat na odtahu a k tomu přdat na zvlhčovačce. Vým že chceš nadělat řízky, na to jsou ještě asi malé. Podle mě jdou odebrat i za květu ještě před tím než se oběví květy. Hoj
Pokuston
Zdarec,ne jeste nejsou tak velke,teda doufam,vydel jsem je dva dny tomu a nejvetsi mela 15cm, Myslis plisen? rekl bych ze mam docela sucho,navic zvlhcovacka je vypla,odtah a ofuk leti
Pokuston
Jeste nemam ten vlhkomer,sakra! zejtra bude tak dam nejake data
Pokuston
Pro kamil27 ty kraje jsou starsi uraz (prelyti)
Grék
uz sa ti to zacina zelenat :D
Pokuston
Zdravim Grek,jo jo uz se zelenaj :) Uz dva dny jsem je nevydel tak jsem zvedavej jak se vytahly,budu strihat na Fima,je hele tet me napadlo,mam strihat nebo ustipovat? co je lepsi? Pro me nuzky,to se snad i trefym :) jinak koukal jsi na foto? co si muslis o tech skvrnkach? je to vypalene?
Astronaut
ty listy sou od kropeni za svetla to nestrikej me se to stava kdyz zaleju pres listy.... zastipni klidne rukou cistou.. fim ja nedelam ale kazdopadne bych to fikl tak ve 3-4 patre
Pokuston
Astronaut,zdarec,myslel jsem si to ze to bude od te vody,dekuju ze jsi to zkouknul, Takze budu muset zastipovat uz tendle vykend (zitra) protoze jestly dobre pocitam na fotkach tak tri patra uz jsou a plus dva dny rustu,no :( tesim se domu ale to zastipovami,uf! jsem zvedavej jak to dopadne,kazdopadne zitra naladuju nejake cerstve fota
Pokuston
:jerk:
kami27
Sory měl sem se pořádně podivat a rozhodně sem tě nechtěl nejak strašit s nějakou plísní (aspoň jde vydět že máš dohled) bohužel tě sleduji přes mobyl pač notebok si nerozuměl ze stěnou :-) S tím zaštipováním bych se na to vybodl když chceš z každé odebírat na řízky a když je zastřihneš tak se ti zastaví růst na 2 až 5 dnů. Tak že si je ještě rozhodíš protože se jedna zpamatuje dřiv než druhá (konečný rozdíl ve vížce můž být přez 30 cm u tohoto modelu) jak už sem psal zkoušel sem zaštipovat jak fim tak normálně rozdíl ve vynosu spíš žádny jen z rozdílem že sem musel některé podkladat aby vrchy byly ve stejné urovni. Bez zaštipování výžka plus mínus stejná. Můj názor je odebrat řízky z nejnižších pater vybodnout se za záštip a jak porostou tak dávat vrchní velké lysty pod spodní výhonky(větve) aby na ně šlo světlo a tím ti spodní výhonky skoro doženou výšku hlavní větve kytku ve finále vůbec nestesuješ kyti a ktomu se nemusíš ani stresovat jestli si to udělal blbě nebo ne. Jo a ještě k těm záštipum se ti klidně může stát že ta hlavní větev ti zakrní a zbydou ti tam dvě nebo víc mrdek z kterých bude tak akorád h...o! Psal si že začínáš "bez zkušeností" třeba si zkus udělat pokus tak na dvou a pak další kolo budeš vydět co je pro tebe lepš. Být tebou tak se ze začátku zaměřím spíš na vychytání hnojení, zalévání, teplot,postřiků, vlhkosti dělat si zápisky pro další kolo, aby si nezapoměl v čem si udělal nějakou chybu a příští kolo ji už neudělal. A ještě by mě zajmalo jak to chceš udělat s těma řízkama, teď někdy je odebereš, necháš zakořenit (týden dva) pak cca tři týdny na růstu pak zase odebereš řízky ty dáš nevím kam, mezitím tím ty první řízky budeš muset přepnout na květ a k tomu ty ůplně první budou tak v polovině květu, opravdu je lepší je nechat na květu 80 dní tak že asi ještě jeden stan. :-) Zatím hoj ;-)
Pokuston
Kamil27. Zdar, :) uz se smeju,jo jo uz planuju dalsi box protoze jsem myslel na to same co jsi prave napsal,na zacatku jsem se trochu seknul ve vypoctech a myslel si ze me budou na kolo stacyt tri boxy,no asi nebudou :( dokoncim pozdeji,jsem nalozenej a jedu domu,dokoncim pozdeji. Omlouvam se.
kami27
.
kami27
Doufám že to jak sem to napsal nevyznělo nějak zle, přeji opravdu jen to nej co se dá přát ;-) opravdu jak je přepneš tak se tak začnou vytahovat, že i po dní se ti nebude chtít věřit tomu, jak to přes noc dokázaly, do jednoho měsíce se dokážou vyšplhat i přes metr (podle podmínek) a ten větší stan to určitě budeš muset udělat. Sem opravdu zvědav jak to dokážeš skloubit práce a holky i když jste na to dva jak sem pochopil :-) A k tomu zaštipování opravdu si to ozkoušej jen na nějakých a určitě poznáš, že je to na nic u tohoto modelu. Především se začátku se radši zaměř na to, aby holky neztrádaly nebo neměly něčeho moc. Protože z tolika věcí co sis naložil ti tak akorát může prasknout cévka v hlavě a budeš tahat nohu za sebou ;-) tak že, klídeček, pijánko, špíček a určitě ti to klapne jak má. Sleduje tě tu dost zahradníčků co mají něco za sebou a když ti někdo poradí nějakou bldost tak ho jiní hned opraví a to je jen dobře. Zatím hoj a šťastný dolet :-)
Pokuston
kamil27,ne ne,vubec ne,ba naopak! Pocitam s tim ze se mi vytahnou ale je pravda ze jsem je chtel prepnout az tak okolo 30 cm,pocital jsem ze se vytahnou tak o 70cm takze celkem 100-105cm prave ze budu delat z kazde jeden klon tak jsem jim chtel jeste po tom dat tak tyden relax a pak 12/12, z pocatku nechame 250w (to zapnu behem zitrka s tim novym stinitkem a wings :) ale atale ,,18/6" kamos objednal a je fakt paradni :) uz se na nej tesim) pristi vykend snad 12/12. Taky jsem chtel vyzkouset sit (SoG) kdyz jedu jeden model tak by to mohlo bejt o to jednoduzsi,ne? a navic bych utahnul tu vysku. Jinak ten box asi postavim,bude potreba,Mel jsem v planu ze klony nechame pod 150w 14000k Cfl v tom nejmensim boxu 90x90x50 tak 4 tydny (+/- dva tydny na zakoreneni a dva v substratu) pak bych je soupnul na dalsi 4 tydny dolu do 90x90x100 (100 je vyska :) ) z toho tyden rust pod 250w/hps a 3tydny kvet (kdyby se vesly) no a tak by dozral velkej box a tydle bych tam pak jen presunul pod 600w/hps kvet,celkem dvanact tydnu,takze by to melo bejt na cajk,ne? ale stejne jeste jeden box tak 100x100x150 by se mi fakt hodil,lampy atd jsou a matros je to nejlevnejsi,mdf deska 3mm x 1220mm x 2400mm 2,99£ :) luxus! Navic me to fakt zacalo brat,porad bych stavel :) Kamos souhlasyl takze v nedely bude novej box,dam si ho do loznice k postely,takze musi bejt hi tech and very silent.ale to zvladnu,uz to mam natrenovane. Jinak budu delat ty diry do stropu na odtah vzduchu z pokoje na pudu jak jsem uz psal (u vsech boxu - celkem dve,jednu u me v loznicy a druhou v pokoji pro damy :) tam to svedu z obou boxu do jedne,snad to stihnu,mam opet jen 45hod pausu a cas kurva fakt utika,jinak to strihani asi fakt pustim k vode,udelam klony a davaj na kvet,mozna skusim ty nejvetsi dve tri,no uvydim. Jsem doma uz pres hodinu a jeste jsem je nevydel,hruza! Tet maj zbytek nocy ale ve 4hod/uk time (5hod doma :) se jim rozne a ja tam budu cumet jako blb co to tam je,tet to budou tri dny co jsem je nevydel,tak se fakt tesim! Foto bude sto pro zitra vecer,nadelam jich trochu vic,uz se asi bude na co koukat :)
Pokuston
Jinak dekuju za tvoje rady,nazory a informace,fakt my pomaha kdyz vim ze tady nekdo kouka a sleduje co ja tady vyvadim :) ale snad to nebude tak zle,no? Jeste jednou diky a zitra (sorry rano) podam nejake info jak vypadaj. Mej se a dekuju. Pok,
kami27
Hojky, SroG jako metoda ze síťkou aby si udržel kytky v nějaké rozumné vížce není zas tak špatný nápad ALE má taky nějaké nevýhody a to dost podstatné, kytky jako tak mívají stejnou výšku jen je ohneš tak že je budeš mít cca 20 až 40 cm do boku a zbytek výšky nahoru možná míň +/- to se spíš vyplatí když těch kytek máš míň, ale při tvojem počtu kytek bych řek že též né a to dost podstatné žádná manipulace s jednotlivcema proplete se to jak sviňa a přitom jedeš femi. u kterých někdy natrefíš na hermi (tranzvestity) i když u ultimáte se mi ještě nestalo, ale šance určitě je. Určitě si musíš udělat názor sám na to co bys chtěl a co by stálo za zkoušku, nikdo tě nemůže nutit jak by to udělal on sám, rozhodnutí je jen na tobě :-) i když se říká že štěstí přeje odvážným a kdo nic nedělá tak nic neposere. Koukám že jste už investovali slušnej balík tak si myslím, že je lepší nedělat žádné pokusy navíc, zbytečnost. ;-) Chtěl bych se ještě optat na pár věcí. Spotřebu asi neřešíš nic méně co tak počítám bude kolem 1,5 až 2 Kwh až pojedeš všechny boxy :-) a to je opravdu dost na el. síť, doufám že to nejedeš jen v prodlužkách z jedné zásuvky(jističe!) a že el. trochu rozumíš nebo kamarád. Já jedu jeden box rači na čtyřech jističích lampa, prima klima, větráky, vysoušečka. pač jak se to všechno rozjede tak nárazový proud(A) je sviňa a jeden jistič to asi zvládne ale gabliky nemusí. Dej info o el. ať se nestane něco co by nemělo, kliďo piďo poradím(vyhodnotím rizika) sice asi angláni nemají v síti 230v jako u nás. Kabely ve zdi jsou hliník či měď a kolik je hlavní jistič a jističe na zasuvky? A ještě se zeptám, to ti to tam jede bez dohledu jak seš na cestách :-) Hoj
kami27
Ještě se vrátím k těm klonům, když tak vezmi z každé dva a to ty spodní větvičky (první patro), nikdy nevíš kolik se ti jich podaří zakořenit a byla by to škoda. Raději dva krát víc řízků a být o polovinu klidnější. Cca za dva týdny nechávám naklíčit svoje ultimejtky a ještě začnu testovat autopot tak že samou nedočkavostí pomalu nespím. Zkus se podívat na ten autopot (je to samozavlažování z anglie) budu to testovat a pak založím svůj deth. Mohlo by to být pro tebe zajmavé, když nejseš z holkama každý den. Čauky

PS: jen tě opravím, ale jsem K A M I 27 a né K A M I L 27 který se dlouho nemyl :driver:
Pokuston
.
Pokuston
AHA,Sorry,tet se stydim,jsem kokot,omlouvam se za to ze jsem te spatne oslovoval,promin,fakt jsem si nevsymnul. Sorry
Pokuston
Jo a starame se o to s kamosem jak je to mozne,jak jsem doma tak ja (tj. cca 2x v tydnu + vykendy jsou moje) ale jinak kamos a ten uz nejake experience ma i kdyz ,,sorry ale jeden jsem mel tu cest a to byla katastrofa" ale vyzna se! Jinak v tejdnu vetsinou kamos. Takze dene dozor! Oba pres 25 (ja vic,0on je kure Honoj :) navic bydlime kousek od sebe a on je doma dene,takze to je taky v poho
Pokuston
Parada,tet mi prisla pm od carlos a todle tema je presunute do fotogalerie indoor,bude vice fotek,parada !!! Super,mam radost jak malej kluk :) Odkaz _ http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66028
Pokuston
.:frog: :punk: :bravo: :rasta: :banana:
Pokuston
I love you Grower:heart: :winner:
kami27
Teplota pod 18 stupňů zpomaluje růst, tak jim zatop aspoň na 20. El. je sviňa hlavně ať se ti nepřehřívají gabliky, a jestli kolega ví tak to bude určitě v poho. hoj
Pokuston
jj,uz na tom makam,vecer pujdou bo velkeho pod to hps250w aktualni vyska jedne krasavice je 25cm zacinam myslet na prepnuti,co ty na to? vecer dam foto tak bude neco vydet
Pokuston
na vetsine 4 patra,jestly pocitam dobre
kami27
no už to přepni, počítám u té co má tech 25 že vyroste něco přes 1,3m ale můžeš ji zařadit mezi pokusne na záštip
Pokuston
Tak zdarec panove,holky jsou ve velkem a zatim se opalujou,tak cekam jak to skousnou,vzhledem k tomu ze jsem je mel dnes vsechny jednotlyve v ruce tak musim rict ze krome dozvuku toho nechteneho prelyti na nekterych kusech jsou nadherne,tak velke! tri dny jsem je nevydel a oni vyletly jak blazen! Parada :) Pozdeji dodam fota,teste se! Jsou fakt pekne,huste,zdrave zelene,proste paradni! Peace a at to roste:winner:
Pokuston
kami27,fakt o tom uvazuju,ty velke asi stipnu,jsou to tri ks (2x 25 1x 24) Odesel my regulator otacek na odtah,prijdu a netoci,kurva! tak to taha zachodak na max a cekam co teplota, Kamos ho koupyl na ebaj snad za 5£ (regulator) tak koupyme 4ks at jsou,je to super vec a za 150kc to jde ne? pridam pozdeji odkaz. Ale tet cekam co teplota,jinak teda rozdyl mezy 250w cfl a hps?,Fuck me,men! to je mazec,cfl je jak kapesni baterka :) cekam co kotatka na to! Jinak jsem pridal zvlhcovacku a nastavyl tet na 70 a pozdeji snizim na 65%,jeste dnes!:starwars:
kami27
před pár týdny jsem v growshopu potkal kolegáčka co taky jede ultimáte ze semen a tak sme kecali a vylezlo z něho že je přepíná na květ když mají 13cm a jejich víšku na konci mají krásných 90 cm tak že to za měsíc skusím a co mu vylezou tak je nechává dva týdny na růstu. Tak ty co máš tak velké radím zastřihnout :-) když máš havárii na odtahu tak zvedni lampu víš ať je neupečeš teplota přez 30°C nad vrchama může být problem. Práci zdar rukám klid :-)
Pokuston
Tak jsem tet zjistil ze ta lampa neni hps ale je to metal halide lamp hit -250w dw E40,to je fajn na rust ne? lepsi nez hps?
kami27
metal halide bývají převážne na růst a abych pravdu řek tak jsem ještě neviděl metlu na květ. Možná se pletu na foru tu někro řešil hybrida metal hps v kupě. Na začátku to zas tak moc nevadí že pojedeš pod metlou zásadní je spíš 12/12
Pokuston
jj,todle je na grow,na kvet mame 250hps nejaka nemecka nevim :( pak 400w silvania hps a 600w masterbright hps
kami27
tak tam dej to 400-kilo sice bude topit, tak že pohlídat teplotu sice neví jestli ti to zvládne uchladi ten záchoďak. Nebo tam nech tu metlu ta topí míň ze začátku to vadit nebude, někteří jí dávají i na konec květu.
Pokuston
Na kocky ale tet pujde 250w/Mh a pak 600w-Hps/bloom:micro:
Pokuston
:confused:
Pokuston
v tydnu prijde fyltr ufo a hadice,tak budu dodelavat next week a ty regulatory snad taky,musim je jeste objednat
Pokuston
Nevim jestly se mi to nezda,protoze jsem non stop v rause ale uz to tak krasne voni,hm paradicka :):leaf:
kami27
psal si že tomu rozumi ha ha :-) na předřadník 600w dát 400w lampu znamená bum prásk a je po lampě předřadník to přežije, kdyby to bylo na opak tak by se nic nestalo jen by lampa nejela na plno :-)
kami27
Začínám mít obavy o to zapojení celé tvojí el. Už sem se tak dlouho nezasmál :-) Zrovna v ten den jak sem kecal s tím kolegou o ultimáte tam taky přišel klučina že mu jiskří lampa že jí reklamuje naštestí tam přišel i se stínítkem. Tak sme na to kouli a kabeby do objímky měl celé obnažené a skratovali mu mezi sebou. Taky říkal že mu to zapojoval kamarád který tomu rozumí zase výbuh smíchu až sem si málem cvrknul do trenek :-) OPRAVDU KDO TOMU NEZOZUMÍ TAK AŤ TO NEDĚALÁ BO HO TO MŮŽE KLÍDO ZABÍT a při nejlepším jenom vyhoří.
Pokuston
:) jo jo,to ja taky,ba ne! lampu zapojuje na jednicku :) a tu lampu tam samo nedam,proto jsem psal ze pujdou na 600w/hps. Jinak vlozim nejake foto z mob. zatim,pozdeji budou zase lepsi :bravo: :winner:
Pokuston
Jsou po zalyti a par hodin pod mhckem 250w:bath: :flamer:
Pokuston
Mam fotak,jdu na to !:punk: :megafon:
Pokuston
Tak jsem tady s paradnima fotkama tak kouknete :)
Pokuston
a druha varka Kyti foto 1) Proste kraska :love:
Pokuston
Jeste jsem chtel napsat nejake data! : Teplota od zapnuti Mhacka 250w je stale okolo 23 stupnu a vlhkost jsem drzel na 70% (jen dnes) mely zmenu boxu,svetla a navic jsem jim dal zalyvku kazde cca 500ml (mam cystou sklenicy,vsem stejne) Namychal jsem 10l odstate vody/10ml plagron grow ph 5,9 po namychani,fota jsou udelana dve a pul hodky od zalyti a kyti vypadaj podle me skvele,jinak v boxe zatim fouka jeden klypsnak ale budu muset koupyt aspon jeden! Zvlhcovacka vypnuta a vlhkost 65% tak necham do rana a uvydim. Jinak myslim ze jsou skvele! Proste bez chyby! Jo,jen ty spodky trosku jsou jeste vydet ale jinak,super,ja jsem spokojenej! Co vy na to ??? Tak pojde do me ! Dejte mi !
Pokuston
Jo ty hnojky jsem dal po deseti dnech a jen pomer 1ml/1l h2o:smoker: :bandit:
Pokuston
A vodu vyce mene nemely od toho prelyti (dvakrat jen tak dousky),dnes dostaly takovej nasup poprve.:rasta: :guitarist
Pokuston
Jsou proste sexy:winner: :dance: :punk: :punk: :punk:
Pokuston
:rasta:
Pokuston
jeste par
kami27
Jo jo holky vypadají pěkně, zatím jim nic nechybí (hodnotím přes mobil, vypadají skvěle) Na té metle to nejeď moc dlouho, týden strop dva a šup na 600 w hps :-). Na čistou květovku bych je dal, jak ti zaplní prostor (týden, dva). Doufám že už jedeš 12/12? Hoj :-)
Pokuston
Zdar kami27, ne,jeste nejedu 12/12 ale uz je asi prepnu,nevim jestly se mi to zda ale kotatka od vcera do dnes (tzn za 18hod) vyrostly snad o tri cm! Letej jak strelene,parada :) Jdu to nafotit,pomerit porovnat a pak se ozvu i s fotkama
kami27
Hoj Pokuston, Opravdu okamžitě to přepni! Už tak ti přerostou přes hlavu, když máš strach s té růstovky (metly) tak je klidně dej pod to šestikilo. No tak vypálíš o nějakej ten kilowat navíc. Aspoň budeš klidnější že je máš pod květovkou. Na konečnou výšku sem opravdu zvědavej :-)
Pokuston
jj,prepnu je uz dnes opet mas pravdu! Tet je taham ven kuly novym fotkam a fakt pod tou metlou narostly jak krava (a to jen od vcera) Jeste jen pro info. vcerejsi zalevani zvladly na jednicku,jsou nadherne!:smoker:
kami27
Tak že jim dneska zkrať den o šest hodin, někde sem to přehlídl kdy vstávají. Ach ten mobil :-(
Poměř je všechny, jsem zvědav kolik má ta nejmenší a největší (rozdíl), na fotky sem taky zvědavej :-)
Pokuston
Tak nejake aktualni foto :rasta: Vsech pet fotek je jen jednna kytka,je to ten nejvetsi kus,Kraska ze? :bravo:
Pokuston
Ok,jdu je jeste nafotit s metrem
Pokuston
Tak jsem tady,prvni foto bude ta nejvetsi a pak ta nejmensi,udelal jsem foto snad vsech casti,lysty stonek atd.
Pokuston
.
Pokuston
:einstein:
Pokuston
Takze rozmery jsou od 23cm ta nejvetsi a nejmensi ma okolo 15cm viz. foto. Myslim ze jedou krasne,nemuzu se jich vunadivat :) K fotkam jsem dolozyl foto Ph metru a rozprasovace,snad pro predstavu! Jinak dnes prepinam na 12/12 ,timto jeste jednou diky kami27,vazim si tvych rad
Pokuston
jo jeste holky do dnes mely 18/6 a to od 04.00 - 22.00 Chtel bych je prepnout na 12/12 a to od 21.00 spanek a pak 09.00 - 21.00 Tzn. ze bych holkam zkratil dneska den pouze o hodinu a noc by uz mely 12hod a zitra lets go to 12/12, co si o tom myslite,hlavne kami27?
Pokuston
;)
Pokuston
:cox:
Pokuston
Tak je to tady,moje krasky opet, Doporucuju si vsimnout toho ph metru,budu ho tet pouzivat jako pomer vs kyti, a zrovna tady je kytka focena tet a pak o 11hod pozdeji,fakt huste! Tak prosim :banana: :winner: :bravo:
Pokuston
Ps: ty nejvetsi dve jsou uplne vzadu,urcite poznate :)
kami27
Určitě není problém to udělat jak myslíš :-) Důležité je hlavně pro tebe kdy chceš aby holky spaly a kdy byly vzhuru, rozhodnutí je jen ma tobě. Jsou opravdu pěkné. S těma co je máš největší si zkus udělat ten pokus s tím zaštipem, můžeš skusit fim. nebo klasiku. Teď jak je máš tak pěkně změřené, si u těch co budeš zaštipovat změř víšku po záštipu někam si to napiš, aby si věděl na jak dlouho se ti zastaví v růstu o proti těm co nezaštípneš. Takový výsledek se ti bude někdy v dalších kolech hodit :-) hoj

Ps: mám u tebe večeři, páč než sem to dopsal tak sem ji spálil :-) dělam si srandu
Pokuston
:) ok,tak nemas chut treba na vyborne kolacky? (Samotari) :) pockam na kamose a jdu na to! bude se stipat! Nafotim to pred a po a dodam fota. Opet diky,pane
kami27
Spíše je čas na cukroví :-). A teď k věci, jestli budeš zaštipovat klasik můžeš klidně rukou, ale fim je lepší nůžkama
Pokuston
ok,tak to potom ty kolacky? :)
Pokuston
tak nejake foto pred zhasnutim a pozdeji po :)
Pokuston
a Tet ty po zhasnuti,trochu jsem je postrikal (jen voda ph5,8 teplota stejna jako box) aby jim to sluselo :)
Pokuston
.
Pokuston
:afro:
Pokuston
:frog: :frog: :frog: :frog: :frog:
Pokuston
.
Pokuston
N
Pokuston
:biglaugh: :biglaugh:
Pokuston
:cox:
Pokuston
:banana:
Pokuston
:bandit: :baseball:
Pokuston
:david:
The Tractorist
Ahoj klucííí...
The Tractorist
Klucí sem tady nowej moc se jeste neorientuju,ale rad bych se zapojil.hele Pokus.... uz jsi prepnul na bloom?
The Tractorist
jak jsi vcera psal?
Pokuston
Hoj,jasne od vcera 12/12 od 9.00 do 21.00
The Tractorist
ok [muj nazor moc brzo si vo tejden]
Pokuston
Brzo? no nemam zadne zkosenosti ale jsi jedinej kdo si to mysli !
The Tractorist
hele takhle ja si to zelenim zatim podruhy.no a ted to jedu tak nejak zaroven s tebou.hele jinej strain [NL]jasne ted se strhne utok na mou hlavu,ze se to neda srovnat atd... no proste moje girls jeste tejden potahnu.sem si rikal pojedem zaroven.proto te sleduju tak nejak vod zacatkuakorat mi nejsou jasny ty boxy a klony atd ale to pocka. proste muj nazor +tejden[grow]
The Tractorist
jinak je mas moooc pekny
Pokuston
jasne,respekt! Tvuj nazor me zajima,to je jasne! O tech boxech jsem psal nekde na zacatku tohodle trydu,ale jeste mi jeden pribude. Zadnej utok nebude,nestresuj :) Prepl jsem je aby se mi moc nevytahly a na rustu byly presne mesic pod 250w/cfl 6400k (od 5 do 11 dne jeste 125w/cfl 14000k,pak jsem ji rozsekal,kur*va!) No a tet metla 250w, pak 600w/hps. Jsou mensi ale kazda ma uz min 4patra takze snad dobre!
Jo a diky za pochvalu,potesi.
Pokuston
:p:
The Tractorist
Ok Pokus... peace.
kami27
pro the Tractorist klíkek, nikdo tě nezastřlí pro tvůj názor :-) Do týdne sadím taky ultimáte a teď ho pojedu po šesté, přepl to tak akorát.

Hoj Pokuston teď to chceš zastřihnut všechno? Když jo tak ať ti zbydou aspoň čtyři patra. Sice bych udělal pokus jen na několika, ale jsou tvoje děti :-) Z hnojkama ti neporadím, jedu bio a při změnách na kyti ti taky rači radit nebudu, však víš mobil. Zatím je máš pěkné :-) Jinak tě ssllééduujjůů ;-)

Ps: jem moc zvědavý jak bude ultimáte stabilní z řizků. Takže tě budu sslléédovat asi dost dlouho :-) Hoj
Pokuston
kami27,super diky moc,aspon vim ze tam jsi,jsem stresmen! Zastrihovat asi nebudu,premejslel jsem o tom a moc jsem to chtel vyzkouset ale pravda je ze nemam moc experienc a tak sem se rozhodl ja nechat rust bez zastipu (skusim mozna jen ty nejvetsi tri kusy).aspon poznam jak ta kytka vypada prirozene a dalsi kolo budu testovat (klony budu delat tento vykend,objednaly jsme clonex,neznas to? nebo nekdo z vas?) Dnes dojedu okolo obeda domu tak postnu nejake nove foto,od nedele vecera jsem je nevydel tak jsem zvedavej jak se vytahly! Napisu vsechny detaily,pomerim a pkomentuju aby si z toho neco mel (poznal)
Pokuston
K zprave pred. neatihnul jsem odeslat,zakecal jsem se na tel. ale uz jsem doma a fotim,za moment bude foto :)
Pokuston
Tak jsem tady,prosim kouknete na prvni foto,vedle rozprasovace je po prave strane ta nejvetsi z nich a v levo cislo dva,pote dam dnes (tet focene) te nejvetsi,na metru je rozdil za dva dny pod 250w/Mh 7-8cm na kytce! Ja jsem vice nez spokojen,bez postriku (jen nedele vecer a dnes cca hodka a pul zpet druhej,tot vse co se H2o tyce! pak dalsi kocky :)#
Posledni foto je rozprasovac vs nejvetsi :) a okolo:D :punk:
Foto 1+4 jsou z 2.12 posledni den rustu zbytek z dneska :driver:
Foto 2+3+5 den 2 12/12:punk:
Jo a pro zajimavost Ph metr ma 15cm ti co sleduji vedi co myslim a muzou porovnat i pozdeji :winner: :D
Pokuston
:vampire:
Pokuston
A tak neco pro oko,ne?
Foto c.1 je pohled do boxu
Foto c. 5 je pohled z vrsku zvlhcovacky na ten nejvetsi kousek plus zadni cast boxu (prava):rasta:
Den 2 - 12/12:bounce:
jo a ten cas je blbost,Teplota a vlhkost skutecna! :smoker: :frog:
Zvlhcovacku pouzivam minimalne,jak jsem doma tak strikam (celkem 2x :)) a vlhkost diky podneby (a hlavne pocasi,mlha,mzeni,dest,den pekne a znova mlha,mzeni atd,nekdy nekolykrat za den) a k tomu ze jsem kousek od more je proste paradni,kdyz nejede zvlhcovacka tak je 49-52% coz je super ne? pridam ofuk a pak 600w dodela sve (doufam ze potlaci na 40-45%) Takze na kvet dobre a na rust perfekntni,nebo se pletu? Komentujte prosim! :goldcup:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma