Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
The Ultimate - Klikni zde pro originální téma
Pokuston
.
Pokuston
:rip: :rip: :rip: :rip: :rip: :rip: :rip:
Pokuston
.
Pokuston
:leaf:
Pokuston
:):rasta: :guitarist :winner:
Jointza
Ahoj .roste ti to pěkně .) Zajímalo by mě jak máš nastavený odtah?
btw: mohl by si připsat den růstu k fotkám? jen tak at můžu porovnat dík .)
Pokuston
Jointza: Jasne,doplnim. Dnes den2- 12/12 Odtah zatim resime zachodakem (100m3?) Je to des ale kamos objednal ufo s fyltrem a cekame kdy dorazy,psaly ctvrtek,takze o vykend bude ufo v provozu a ja napisu i nejake info o nem,tet nic nemam. Ale musim rict ze zatim jsem spokojenej se zachodakem,teplota v pohode a vlhkost taky,sice se krouti na max (odesel regulator otacek) ale dava to! Jeste tam mam ofuk 15cm ten jede taky celej cas co se opalujou :) No vypadaj dobre takze asi jim to vyhovuje, Jinak diky za chvalu
Pokuston
:girl: :girl:
Pokuston
:shots:
The Tractorist
Zdar,sleduju to...
kami27
Hojky chlape, vlhkost se první dva týdny snaž držet na 70 % další dva 65 % další dva 60 % další dva 55 % a potom se snažit se držet mezi 50 % až 45 %. Ze začátku jim to jenom prospěje (silnější větve) od poloviny květu 60 % a míň, poslední dva týdny 40%, pod 35% začínají vysychat listy a to se jim moc nelíbí. zatím čus :-)
Pokuston
kami27,zdar pane! Opet diky za tve rady,jsem dluznikem. Od zacatku mame vlhkost mezi 60-70% (kdyz tam teda necumim :) ) takze to by melo byt v pohode a dal se budu drzet tvych rad. Jsem na cestach a domu dojedu az zitra (snad) takze dnes zadne nove info,snad jen ze jsem nasel v nove varce huleni dalsi seminka (ty same co jsem zasadil) 10ks a tak jsem je dal nastartovat opet voda,pap.kapesnicek takze celkem jich bude 13ks a jsem na to zvedavej,k tomu puvodu nemam nic noveho,jeden rika Orange bud a ten druhej skunk (pritom maj oba to same :) ) Chutove ? je to jako bych hulyl raselynu s nejakym ovocem ale pomeranc bych nerekl ale nasladla chut bez skrabani a Thc bych rekl ze bude taky dost na hore,bo pekne funguje :) a paradne voni, Takova pohodicka do pekla :). Takze asi budu muset pockat az to poroste abych zjistil co to vlastne je. Jeste jednou diky a mej se. At to roste
Pokuston
The tractorist,to je moc dobre,a jak ty? co nejake foto atd.? Psal jsi ze jedeme skoro stejne,co tam mas a jak to frci?
Zatim se mej a at ti to roste jen do krasy a bez problemu.
Pokuston
Tet otazka pro vsechny,prosim! Jak dostanu klony z cr do anglie? (nejde mi o to jak je provezu,toho se fakt nebojim,znam to) ale spis jak to prezijou? Autem jedu cca 20-22hodin :busted:
Fatalnicek
Cus, myslim si ze nakejch 22h v krabici by pro ne nemel bejt zadnej problem to ti ani nevyschnou i kdyz budou v tech nejmensich rw kostickach,normalne to platicko nebo kvetinacky poradne prolejes, nastrkas do igelitky, zavres do krabice a jedes. Pak je vyndas zasadis a oni se za par dnu srovnaj chytej a budou v poho, kdyz budes hodne paranoidni muzes jim tu krabici pres den otevrit aby meli co nejvic svetla, ale podle me to uplne najistotu prezijou bez uhony. Nesmej ti vyschnout no, ale to jisti voda na benzine nebo si muzes namichat trochu zalivky do petky. Ale jak rikam, zadnej problem to urcite nebude aspon z ohledu zdravi kyticek. Mej se zatim zdarec
Fatalnicek
A kde vezmes ty rizky to mas tady matky? Spis Bych si je uz ted objednal aby je tady nekdo udelal a na vanoce si je vyzved.
MEDICINEMAN
citace:
Původní příspěvek od Pokuston
) Chci nejakej bezpecnej zpusob na prepravu (Bezpecnej pro kytky) Tzn,nejakej box,vzduchotesnej se zalevkou nebo tak neco! .


Proste je dej do krabice a jed. Neni co resit, jediny na co si clovek musi davat bacha je mraz. Svetlo vubec neres a s vodou vydrzej tak tyden.
Pokuston
Fatalnicek: Zdravim pane a diky za odpoved! Takze zadne nejake extra opatreni? Super! Tim lepe :) Rw kostky,pravda! S tema rizkama,no to jeste nevim ale jak tak ctu clanky na foru tak se tam dost mluvy o nejakem clenovy jako o ,,polobohovy" Tak jsem myslel ze bych skusyl u nej a nebo dam inzerat. Ty nemas neco zajimaveho? Jsem sice zacatecnik v pestu ale to neznamena ze budu palyt jen W.W nebo Nl a nebo Jack H. atd,to snad zna kazdej,jako galerie odrud.to je jen ,blueberry,J H atd.porad to same dokola! To tady neni neco lepsiho? Nechci to co ma kazdej! Mam uz ultimate a tet jeste 13x no name. Chtel bych malou bon say,ale neco extra! Proste jednu prvni tridu :) Planuju malej boxyk do tahace ale to az nekdy priste,jinak led svetla.menic napeti a leti to! Navic kdo pestuje v kabine kamionu? asi budu prvni :) Ale prosim,to jen jen plan,zatim nic realneho! ( i kdyz menic uz mam 300w {pouzivam na laptop) teplotu pres den bude zajistovat klymoska a vecer bufik,voda atd jasne ze ja :) Akorat jak ta vlhkost? no,je tu vice moznosti,druhe dno a vzduchovaci kamen pro akvarium{nic moc ale lepsi nez nic} z boku pritah,tak aby foukal pres ty kameny,nebo inhalator! Ja vim,je to jen na par chvyl ale! Pritah i odtah muzu na par min/hod zastavyt a tak zvlhcovat,vim neni to ideal a ani nic moc ale mohlo by ,,Stacit". No to jeste necham bejt,musim to dopylovat.
Fatalnicek
No do kamionu bych si asi nedaval nakou vanu se vzduchovacima kaminkama kvuli vlhkosti, nic moc velkyho to asi stejne nebude tak si myslim ze bohate staci postrikat rozprasovacem. To je uz to nejmensi co musis resit u takovy veci. A kdyz te jednou chytej tak ve zpravach budes nabeton, samozrejme nepreju.
Pokuston
Fatalnicek:
:) Tady v uk snad ani ne! V nenecku kdyz me zastavej tak automaticky dejcham (alkohol test) pak papirek (drog test) a kdyz se jim nezdam tak na krev (kazdej kamionak potvrdi) V anglii? Halo men,how are you? im fajn and you? well,same drogs? or alcohol? no,offcourse so no,men! ok,then go budy and have nice trip. - to je vse! Za sedm let co jsem tady zadna kontrola v kabine nebo neco takoveho,tady je to tak,pokud mu das duvod(neudrzim se na nohach,motam se) tak jsi v hajzlu!(tady to neni jako doma ze si polda mysli ze mu patri svet,tady maji stejna prava jako ja! a kdyz reknu ne,ja jsem nehulyl tak on my musi dat dukaz ze jo a pak me teprve muze odebrat na lekarske vys.) ale pokud ti uz neni dvacet a vis co delas,tak to jde tim systeme proplouvat,nerikam ze me nemuzou chytit! ale jednu kytku v tahacy vzdy nejak schovam (pokud bude mala! bon say cca 50-60cm a soudek od oleje na 75l by mel bej akorat) jezdim tady uz pres sedm let a stale v rausy (to neznamena ze nekoho navadim aby jezdil zhulenej! to ne!) Ale jak pisu jsem porad na cestach a nemam co delat,tak jsem zacal premejslet co s nudou,zatim to je jen fikce,predstava. Kdyby si vedel o nejakych dobrych klonech tak me prosim postni pm,jen bych chtel neco co proste jen tak nekoupim,co je v kofieshopech uz znam,jezdim po eu vice nez 13let a Nl je zaslybena zeme,pri kazdem prujezdu (cca 1-2xtydne) zastavka nekde v kofaci,at uz amsterodam,nuth,herlen,venlo,mastricht,vlardingen atd. Kdyby nekdo chtel nejakou adresu tak staci napsat,znam koface cca 2km za nemeckou carou (venlo a kofac Oaza) 1200m od nemeckejch hranic,blyze zadnej neni,vim to! Tobe jeste jednou diky za odpoved a at ti to roste,pane!:leaf:
Pokuston
MEDICINEMAN: Ok,diky moc. Tak tet uz jen domluvyt ty klony! Mam uz nejake doporuceni,tak snad neco sezenu. Mej se a zdravy rust!
Pokuston
Fatalnicek: :) dekuju za karmu,to je moje prvni! JA MAM KARMU! :) DEKUJU,Pane!
Pokuston
Jeste pro Fatalnicek: ty zpravy by me nevadily,budu slavnej :) (vtip). Ale mel bych v aute jen jednu kocku,vydel jsem na foru jak to nejakej growmen masti v sudu pod 150w/hps,pekna prace a vlastne i dobre schovana,tak me to napadlo. Je tady spousta uloznejch prostoru a kdyby ta kytka mela cca 50 - 70cm {max80cm) tak by to nemusel bejt problem,tet do evropy uz nejezdim a jsem jen v uk (tzn.zadne kontroly) To zavlazovani mas pravdu,budu s ni kazdej den a tak muzu strikat. No jeste to poresim a pak uvydim. Dekuju za nazor a radu,diky moc. At to roste jak ma,,peace !
Fatalnicek
Ale tak jako jestli mas 2 boxy a prostory, tak je to podle me dobry spis jako takova kuriozitka nez neco praktickyho. 3 mesice to tam vozit starat se o to, nic velkyho z toho stejne nebude krome moznyho problemu, byt to na me necham to v risi fantazie.
Pokuston
No celkem mame boxy 3 (90x90x55*90x90x100 a 120x120x200 a jeste jeden chceme udelat [asi 100x100x150]) takze prostor mam,o to nejde ale chtel jsem jak jsi psal nejakou ,,Kuriozitku" kterou bych si drzel proste jen tak (ne na vynos ale na chut). Ale jak jsem psal,je to zatim jen napad a realizace by byla mozna az nekdy! Testoval bych to stejne nejdriv doma. Proste to byla jen myslenka,jsem do toho zapalenej a nejradci bych si kytky nacpal vsude :) pak bych byl spokojenej.
Anuvin
Zdarek, pěst v kabině kamionu by teda mohla být pěkná kuriozitka :)
Jen tak mimochodem kdyz jsem v létě letěl na farmu do UK tak sem omylem privezl asi 5g skerka zapomenutyho v drticce. A nic :)

Jinak nevim jestli se můžou prepravovat rostliny letadlem, ale rezy nemají jeste THC a daj se považovat za techniku tak proč by sis je nemohl nekam odvézt letadlem ?

Prozradis mi kam schovavas provarovy věci kdyz jedes autem do UK ? Já nadtim premejslel a nejmíň nebezpecnej mi pride bus. Kdyby neco tak se k tomu baglu nebudes hlásit..

Mimochodem nevyzkoumals kolik tam stoji mj na ulici ? Já tam kupoval 0.9 za 10£ a po dvou měsících sem se těšil domů na kurivo za 200kc :D

Pokuston
:leaf: :leaf:
Anuvin
Podle meho názoru je pěstovat noname semena co vypadnou z pytle nic moc a udělal bych to jen kdyby se mi ten model hrozne moc líbil.
Kdyz uz dotoho půjdeš tak to asi bude chtit zařídit aby měla kytka co nejmíň stresu což je spoustec hermateni..


Kdyz se v palce dělali semena tak ta kytka na které to rostlo byla určitě vic nebo min hermous a je dost velká šance že semena budou mít v genech zakodovanej sklon k hermateni..
Koupit si pár semen ze seedbanky uz dneska neni tak drahá záležitost a máš relat. Jistotu že to bude stát za to.
No a kdyz uz jsi v UK tak bys měl zvážit to že by sis držel nějakou vlastní matku abys nemusel jezdit do čech pro rezy ne?
Pokuston
Anuvin: jasne,ja mam taky u sebe nejaky to G na cestu kdyz letim domu ale ne pul kila :) pro svoji potrebu (nekolyk malo g) to je v pohode ale hlavne! to nikam neschovavej,proste to nech v drticce a hod to do pytliku (aby to nevonelo po celem letadle) no a do kapsy. Jen si neber zeleznou at nepipas! Nejlepsi zpusob prepravy? Kamion a jeho sofer! Nikdo nemuze jen tak prijit a rict,vslekni se do naha a my te zkontrolujeme (prohledame) Proto pisu,vzdy to nos u sebe! nikdy to nenechavej v aute nebo to v nem neukryvej (Auta tam projizdej pres rentgen,psy a pak celni sprava ale ty cekas na vysledek kontroly v kancelari a kdyz nic nenajdou v aute nebo v zavazadle tak odjizdis) takze vzdy u sebe a nedavat jim duvod (kdyz budes mit ocy rude jak kralyk s mixematozou tak te maj!) jinak autobus neni spatnej napad ale bacha na cestujici! Lyde koukaj a pamatujou si! Autobusem jsem nikdy domu nejel,takze nevim presne ale jak jsem psal- za pet g te nikdo nezavre a hlavne neschovavat! Oni uz vsechny ty schovky stejne znaj,takhle je neojebes! Nejbezpecnejsi zpusob,vse u sebe! Ta cena souhlasim 0.8-0.9g za deset, pul unce za 100-120£ a unce tak od 180 - 220£,Vetsinou to jsou takove sracky za jsem zacal pestovat! Proste 10£ za mokre a nedozrale huleni,bez vune. Od anglana to docela jde ale je tu miliony polaku a ty to kurvjej jak to jde a jeste takove sracky co maj strikaj vodou nebo spritem (zvedaj si tim vahu) a jeste ti tvrdej jak je to super huleni! Myslim ze kazdej bude vedet uz jen kdyz pisu Polak co to znamena.nebo ne?
Pokuston
Anuvin: chci si drzet svoji matku,jasne ale domu jedu az tet na vanoce a pestovat jsem zacal pred mesicem (+/-) Mozna si udelam matku tady z tech Ultimate co nam tet jedou. Ty klony z cr bych chtel proto ze doma budu mit vetsi jistotu toho ze kupuju to co kupuju, a hlavne bych kupoval jen od clenu z grower.cz a to uz jen proto ze se tady muzu kouknout co a jak a taky na spolehlyvost matkare atd.
Pokuston
Anuvin: tak jsem dnes byl nakupovat nejake smazeni (poslu foto) 1.6g za 20£ cejtim z toho zem a koreni,na chut docela v pohode (slabe vane zaparenim,nebo neco jako hniloba) [buch vi co to je] no a funguje to tak nejak,zadna slava,sel bych spat,takze nic na party,proste prumerna travka spatne skladovana (asi).
Pokuston
.
Pokuston
Tak a tet zpet k mejm Ultimate :) Jsou proste husty! za dva dny zase 6cm!
Dnes kamos navecer pred vypnutim zalyl tri kusy (ty nejvetsi a jen 200ml/kytka,pouze cista voda ph 5.8 ostatni jeste v pohode,uz sice nejsou mokre nebo hodne vlhke ale zalejt jeste nepotrebovaly,kamos dvakrat dene strika pouze vodu (5.8ph) a to jen tak z lehka.
Teplota den 25,8 a noc dnes 17,8 asi pred hodinou,tak jsem pritopyl,cekam o kolyk se zvedne. Kdyz jsem je fotil (cca 5min. max) tak se teplota zvedla na 18.1,tak jeste hodku a dopostnu to,at mam jistotu.
A tady uz nejake fotky,predem se omlouvam je to focene vecer (cca 30min zpet v oo a neco takze po trech hodinach spanku) a nechtel jsem tam roznout :) :punk:

Den 4 12/12 Svetlo= 250w/mh grow o vykend dam 250w/Hps kvet

(600w/Hps dame cca za dva tydny (3).

Foto 1. Vrsek jedne krasky :drools:

Foto 2. Nejvetsi vs postrikovac :starwars:

Foto 3. Nejvetsi vs metr :guitarist

Foto 4. Dalsi vrsek jedne krasky :leaf:

Foto 5. A tet skoro vse :winner:
Pokuston
:flamer:
Pokuston
:smash:
The Tractorist
Jo jedes to pekne [ taky diky za info z UK].Mam otazku budes srtihal listy?Cau.TT.
Pokuston
The Tractorist.Ne nebudu strihat pokud to nebude nutne. Za info nenate zac. AT to roste! vecer budu doma tak podam report o ultimate.
Pokuston
Anuvin: a do ktere oblasti? obcas mam taky vykladku na farmach,komposty atd. Hodne Midland. Treba jsme se potkaly? (s par cechama jsem se potkal)
Pokuston
:punk: :punk: :punk:
Jointza
citace:
Původní příspěvek od Pokuston
A jeden uz mame,takze budou tri v boxu,jeden nasmeruju na lampu :) a dva do kytek. :rasta:


Ahoj.Co jsem tak vypozoroval u sebe, fučet přímo na kyti není fajn :) klipsnáky mám 2 .jeden valí na světlo a druhý mám na míchání vzduchu v boxu fouká těsně nad kyti. Přímo na kyti bych dal takový ten vertikállní co se otáčí ale foukat stále na jedno místo raději ne.. pak to nechce růst. jeden bych dal co nejníže drůhý nad kyti a třetí na světlo .) maj sa!
The Tractorist
Ahoj.asi je dobry,kdyz holky jen tak pomalu tancujou.[v takovym tom jemnym vanku]ne?
The Tractorist
Dobry a Zhuleny.TT.
Pokuston
Jointza: zdar pane,dekuju za nazor a radu,urcite to nejak poresim. Jeste jednou diky!
Pokuston
Zdar vsem co sledujou,jak se vam vede? Tak jen dodam nejake fota co jsme dnes s kamosem nakoupili,je toho celkem dost a tak je na co koukat.
Jeste musim rict ze jsme objevili super shop ,,hydrophonick grow shop" Borec tam ma vse od A do Z vse jsme tam dnes nakoupili, navic je to tipek kterej vy co a proc to chcem,proste borec v pohode,navic taky ma doma zahradku. Takze jsem rad ze to kamos zjistil !
Tak je to tady :
Foto 1. Vse nove co tet pouzijeme

Foto 2. Humax- multi purpose comoust 2x75l (2x6.99£) www.humax.co.uk

Foto 3. Bad guano1x50l (14£) (special mix s perlitem a mixem raselin atd. ) Vice info www.hause-garden.nl

Foto 4. Keramzit od plagron 1x45l (13£)

Foto 5. Vyzivnej postrik 1x 125ml (7.50£) (prej dost dobrej,nevim neznam) ,,Plant magic plus-Evolution. Vice info na www.plantmagicplus.co.uk

Dale Rw kosticky (plato 70ks 3x3cm),je tam odtah,filtr a sonoflexa ale to za moment

Pokuston
a dalsi varka foto .:popcorn:

Foto 1. TT 100 odtah:mutant:

Foto 2. Filtr 4 inch a ofuk (dalsi jeste dodame 1x ten samej a jeden vetsi stojanovej,nerez) :injured:

Foto 3. Moje mixovani komponentu :chef:

Foto 4. Hotovo a mamichano :beer:

Foto 5. Kvetinac 15L Na dne cca 3cm toho mixu a pak cca 3cm keramzitu dalsi cast 15-20cm bude mix kompost,bad guano a keramzit,na to posadim kytky a dosypu do plna zbytkem mixu,foto v dalsim :rip:
Pokuston
Tak a posledni kousek:flower: a zaroven posledni foto z 3l kvetniku,dalsi uz v 15l
:cox:
Pokuston
Den 6 12/12
Zdarec panove,tak vse presazeno do 15L a zbyle listi po tom preliti odstraneno,kytky jsem zasadil vic do hloubky cca 5cm od prvniho patra,takze vyska tet je zcela jina u kazde z nich v prumeru s kvetinacem maji okolo 60cm (kytky od hliny cca 30-35cm) vyska kvetniku 26cm.
Mix tech slozek byl fakt super a ten bad taky pekne! :)
Jeste dodam ze v tom mixu s bad guanem je i perlit takze super! :):winner:
Holky po presazeni dostaly kazda 500ml vody Ph 5,8 a pred presazenim (nejdrive jsem je zlehka postrikal vodou nechal cca 5min a pak postrikal tim plant magic-em nechal jsem pak holky pekne proschnout a znovu postrikal vodou o ph 5.8 , mel jsem celou dobu otevrenej box a tak vlhkost byla okolo 70%
Dnes vymena lampy z 250w/Mh za 250w/hps

Foto 1-2. Nejake korinky :afro:

Foto 3-4. Holky spolu doma :goldcup:

Foto 5. Chudinka,nema fleka ! :megafon:
Pokuston
a jeste clonex a ten posledni ofuk den 6 12/12:frog: 8/12/2012
Pokuston
Tak co vy na to?
Anuvin
Pokuston: worcester
Pokuston
:beer:
Pokuston
Zdar Panove, jak se vam dnes vede? Tak mam tady neco pro vsechny co jsou nekde tady v UK. Takze tet ctete! Mam tady 1x The Ultimate ktera nema fleka! Takze ji daruji tomu kdo se ozve ! Je v 15l kvetniku a vcera presazena (viz info nahore) Dam nejake fotky.
Jasne ze kdyz se nikdo neozve tak ji nenechame skapat ale nemame zadne male svetla (nejmensi 250w) a svitit jen jedne kytce takovou lampou,no nevim! Leda ze bych ji prepnul jeste zpet na rust,to je mozne ze? Ale jak jsem napsal,kdyz se nekdo ozve tak je jeho! Takze sup sup,cas leti. :shots:
Den 7 - 12/12
Pokuston
Zdar panove,tak jsem tady dnes s fotkama klonu a neco k tomu :megafon:

Foto 1. Prvni kousek :biglaugh:

Foto 2-4. to snad nemusim,ne? :rejp:

Foto 5. 250w/cfl 6400k box 90x90x100 1x The ultimat v 15l kvetniku (ta co se nevesla) 16x klony z 8 kytek (ultimate) a nejake no name celkem 10x dva kusy letej a 8 bylo zasazeno 8.12.2012 do 4x3l kvetniku po 2ks

Svetlo bude 18/6

Voda ph 5.8 root juice 3ml/1l (na rw kosky) a klony namocene v Clonex-u.
Pokuston
a jeste trochu :) Jinak s tou kytkou to porad plati,kdo se ozve ma ji! kdyz ne tak z ni udelame mozna matku,budu se na ni ucit. K tem klonum,strihal a urcoval kamos honoj,takze vsech vybrane kousky jsou jeho prace,ja fotil a usazoval v rw koskach. :leaf:
Pokuston
Zdarec panove,tak jsem tady s nejakejma novejma fotkama + info.
Den 13. 12/12 vejska je od 65cm ta nejvetsi (5x) a pak az na 50 cm ta nejmensi) Holky po presazeni dostaly jen vodu (10l +)a dalsi zalevka byla plagron terra grow 5ml,nic vic! Dalsi (asi dnes vecer) bude jen voda a terra bloom,grow uz nebudu davat,mozna jen tak nekdy aby jim to nechybjelo! Vede se jim skvele,memaji zadny defekt,proste nic,jen krasne rostou :)
Tady foto :
Pokuston
jo a jeste je to sama holka,teda podle me a kamose,vsechny kontrolujeme kazdy den a vse na 100% holky,takze kdo pise ze Dutch passion nevedi co delaj,tak at se sam nad sebou zamysli,ja si stezovat nemuzu! Kouknete na fota
Pokuston
Jeste jen dolplnim ze tou lampickou (25ow/hps) sme svitily jen jeden den,pak jsme nasadily 600w/hps bloom, proste rozdil mezi 250 -600w je obrovskej,metla byla jeste v pohode ale hps to je pri 250w jako baterka a ne jak lampa (v boxe 120x120x200) Rozdil byl vydet okamzite hned druhej den.
Pokuston
Plus neco navic a klony :)

Foto 1-2. Klony (5 den 18/6) vubec z nich nemam radost :( (do dneska byly zavreni v boxu,tet je necham vetrat,skusim to)

Foto 3. Box 90x90x100/cfl 250w 6400k a vse v nem

Foto 4-5. Kraska co zbyla,chcete me? (je to slecna,100% potvrzeno,takze berte nebo bude mamkou :) ):afro: :chef:
Pokuston
a tady moje (nase) slecny,kouknete - jsou krasne :)
Pokuston
a posledni :)
Astronaut
k tem klonum... jakou tam mas replotu a vlhkost? nemusej mit pruvan ale lehka.cirkulace vzduchu ( samovolna vymena zadny vetraky) je celkem nutnost.... a kolik jim svitis ? priste rez s kytek co jsou este v 18/6... a k tomu dutch passion se tu pise hlavne o blue berry a este neco tusim na ultimate sem videl jen samou chvalu... a zhermit ti to klidne este muze....
Pokuston
Astronaut; Svitim 18/6 250w/cfl 6400k, ofuk tam nemam ale je zapojenej odtah (zachodak 100m3) a pasiv. pritah (pred pritahem je vetrak a topeni co mi to fouka na vstup pritahu) teplote ve dne 25-28 stupnu a pres noc 18 -20,Tri dny byly zavrene v boxu(sklenik) a tet uz druhej den baz zavreni jen v boxe 90x90x100 svetlo je cca 30cm nad klonama. Lejeme jen vodu a root juice ph 5,8-6,0 jednou jsem dal vodu a plagron terra grow 0,5ml/0,5l vody ph 5,8 jen kapku do kazde rw kostky (cca0,5dcl) Po riznuti jsme je narezaly po krajich a daly do clonexu a do kostek,na vrch kostek jsme jeste kaply clonex.
Pokuston
Zdar vsem a stastne a zelene vanoce :)
Den 23. - 12/12 Teplota den 26 - 29 noc 19 - 21,5 stupnu a vlhkost den 60-65% noc 70-80% (odtah zaplej non stop,pouze vecer stazenej na 50% bez ofuku,pred boxem je radiator [olej] a velkej vetrak kterej zene teplej vzduch po pokoji a do boxu,takze to tam slusne fouka :) navic na boxu mame otevrene ty vetraci okna (pas.pritah) ).
Zalejvame vzdy s ph 5,8 - 6,0 prvni zalevka - voda + plagron terra bloom 1ml/L 750ml/ks , dalsi byla jen voda ph 6,0 - 750ml/ks a vcera voda + pl.terra bloom 2ml/L 1000ml/ks Pristi tyden pridame green sensation a sugar royal od plagron (vse na kvet) k tomu bloomu. Nic vic nemame v planu michat,kotatka jsou krasne bez defektu (podle me a kamose) jen bych rekl ze nektere se vytahly jak krava :) maji okolo 110cm ty nejvetsi a to jeste asi neni konec jejich rustu ! Svetlo mame tak 30 cm od stropu (box 120x120x200cm!) a od vrcholku tech nejvetsich je cca 50cm,necham ho tet tyden bez zvedani a zacnu ohybat atd. Mam tet dva tydny tak mam spousty casu se holkam venovat :) Jeste jsem rad ze jsme presadily do tech 15l kvetinacu,sice je to vejska ale holkam to fakt smakuje :) a koreny jsou 20cm z kvetinacu venku a kvetinacc plnej! Tak snad budou pekne.
Tady nejake fota at se muzete pokochat :) Ja je miluji
Pokuston
no a jeste
Pokuston
a posledni
Pokuston
.
koogi1
No šéfe pokud znám ultimatku dobře tak bych řekl že máš hodně slabé stonky na to co mají unést za nějaký ten týden:)

Budeš tam natahovat síť nebo nějakou podporu?
Vyfoť celkově všechny rostliny jak bude zhasínat HPS
ať se můžeme pokochat celou tvou zahradou najednou.

Dík.
Pokuston
koogi1: myslis ze slabe stonky? (neco jsem nafotil a pridam) Chtel jsem zkusit Sog ale necham je rust,premejslim o bambusovejch tycich a chtel bych jeste skusit kolinka ale jinak je nechame prirode. pridam i fota tet porizena,je tam cela zahradka :) a neco navic
Hopík44
Zdárec
máš to dobrý, jsi asi velký fanda pěstu! Jsem na tom podobně. Jinak tu síť bych asi dal, stonek hlavní palici unese ale ty větve které polezou nahoru a vrcholy budou taky pěkně naducaný, tak ty by se asi lámaly. Uvidíš, kdyžtak budeš růzdně uvazovat. Měj se a K+
Pokuston
Hopik44: Diky moc za K+.dekuju! O te siti asi zacnu premejslet,jsou fakt dost velke,proberu to s kamosem a neco poresime,chtel jsem ten bambus a uvazovat na dratky,ale u toho bych se asi p . . . . l! tak nevim. Rad si s nima hraju a ruzne prohazuju,jak dame sit tak je konec,navic jsem vcera v pokoji na stenach objevyl kouskama mapky plisne,sice jen male fleky ale i tak jsem celej pokoj prestavel,kytky vytahl z boxu,vse sem umyl a vetram co to da,kytky jsou uplne v pohode,vsechny jsem podrobne prohledl,korinky,stonky lysti,vse ok! tak mam radost. Je to tady v haji na tu vlhkost,vlhkomer venku za oknem ukazuje od 90 -99% non stop,takze topim,vetram a vetraky se nezastavej ale kyti jsou jako z pohadky (pro me) Boxy jsem rozdelyl,mam tet v jedne mistnosti velkej a v druhe ten mensi a zatim vlhkost v boxech v pohode (den 60- 65%) ale jak to stahnout pozdeji v kvetu na 40% a mene to me fakt uz nenapada! snad odvlhcovacka. Jeste jednou diky za K+ a kdyby jsi mel nejakej napad nebo radu tak budu jen rad. Diky.
Pokuston
Tak a nejake fota Te co mi zbyla po tom presazeni,svitime 18/6 tet posledni 4 dny 250w/metla predtim 250w/cfl 6400k zalevam stejne jako ty no name voda + plagron terra grow (je v 15l kvetinaci a smesi Humax compoust,bad guano mix a keranzit od plagron) a tak myslim ze ma opravdu vse co potrebuje,jinak uz ma za sebou i par nasich pokusu :) ale zvlada to pekne! No kouknete
koogi1
Pěknej stonek o tom žádná ale jak píše kolega výše je to střed tak ten něco zvládne,ale ty boky budou asi docela polámané pokud je nějak neuchytíš.

Jinak zahrádka jedna báseň na první grow:) jo a budete nějak ořezávat spodky nebo už je máte ořezané?
koogi1
K té vlhkosti kam odvětráváš vzduch z boxu?
Odvlhčovač pomůže určitě ale otázka je jak efektivně ve vašem případě:)
Pokuston
Tak a tady jsou nejake vecerni fota nasich krasotinek :) The ultimate den 22. 12/12 600w/hps
Hopík44
Zdárec,
Kam je snad jedno, ale čím a jak silně a jak dlouho denně. Zapnout na plno a 24 hod.
Jestli myslíš kam koogi1 kvůli odvedené vlhkosti a zpětném nasávání onoho odvedeného vlhkého vzduchu?
Řešil bych přisávání spíše teplejšího suššího vzduchu a ne vlhkého z venku nebo od okna. A odvod pryč!
Pokuston
koogi1: odvadim to na pudu a tam do aleluja :) Pritah mam pasivni ale jak jsem psal vise tak mu pomaham vetrakem kterej je pred boxem a fouka po pokoji teplej vzduch od radiatoru (olejovej prenosnej pred vstupem do boxu) Box jsem postavyl do stredu pokoje a tocim vzduch po celem pokoji,dnes jsem to jeste preventivne postrikal nejakim bio pripravkem proti plisni,jen steny pokoje. Tak snad bude dobre:baseball:

Foto 1. Vrchni sonoflexa je odtah z velkeho boxu,ta spodni je bejvalej odtah z mensiho boxu,ten je ale tet vedle v pokoji a tady mam ucpavku a osvezovac vzduchu :D

Foto 2. Vetrak 30cm nerez 3stupne vykonu,pouzivam pouze jednicku a olejak,takhle topim v pokoji pres noc,navic tocim vzduch v celem pokoji,mam i otevrene dvere po celem byte,je to bida ale musi zatim stacit:bravo:
Pokuston
Hopik44, Zejtra vyndam ten zachodak (je v prvnim fotu pod tou izolackou v potrubi) a dam ho na pritah,tet jsem ho jen odpojil z proudu a TT dal na plno at tahne,vim je to slabe na ten box ale vetrak na foto 2 je nehorazne hovado ktere i na stupen c 1. dela slusnej pruvan,je celej nerez a prumer 30cm,po postriku kdyz ho zapnu tak kyti do 15min suche do puntiku! :) Ale je hlucnej,jak zapnu tak uz nic jineho neni slyset :( jen on!
Pokuston
A jeste nejake Ultimate,nase kotatka! :)
koogi1
No příteli kam odvádíš vzduch z boxu jedno není:) taky jsem byl v začátcích tak naivní a říkal jsi to půjde i bez toho,bohužel jsem se mýlil
a vznikaly jisté problémy s vlhkostí teplotou atd do nekonečna.

A Ano myslím to tak kam odvádí vzduch z boxu jestli za box do místnosti nebo někam jinam třeba do jiné místnosti nebo úplně ven.

Tepelný přítah je kravina z důvodů že pokud se nebude odvádět vzduch mimo box tak se to při zažehnutí žárovky 600W usmaží
na pěkné zelené řízečky:D bylo by to jako v sauně pořád nahříváš
ale neodvádíš teplo tak jak by to asi dopadlo!
koogi1
Pardón mimo box jsem myslel jako jinam ven mimo místnost i kde box s kitkama je.

Topení se dá použít to nevylučuji ale odvod vzduchu z boxu musí jít nutně pryč z místnosti kde box stojí,jinak se nezbaví vlhkosti ale jen si jí tam přidá!
Hopík44
Ouha, nechtěl jsem nějak se kohokoli dotknout. Jen jsem psal kdyby přisával venkovní vzduch ted tak že vlhkosti moc neodlehčí, proto na řešení problému je lepší přisávat už pokojový vzduch s nižší vlhkostí než je venku. A ne že bude topit před přítahem přímotopem! A ten odtah asi silnější, nějakou prima climu nebo něco takového alespon 400m3/hod
Samo že vzduch z boxu musí pryč
koogi1
Ne nedotknul :D cha ten človíček má problém tak je zapotřebí jej prodiskutovat :D

Ale ano máš recht i já zaručeně doporučím silnější odtah a + bych vyrušil úplně tu hadici z vedlejšího pokoje menšího boxu to může pár % pomoct.
Pokuston
Hopik44 a koogi1,mate pravdu panove,musim to nejak poresit,proto zatim vetram v celem byte,mistnost s boxem je non stop otevrena a vlhkost tet drzim okolo 55 - 65% den,vecer to jde k 75% ale vetraky letej a mistnost se vetra,pres noc mam okna na ventilacky a celej byt dokoran (dvere) navic co jsem doma tak fakt vetram i box X krat denne,nekdy je otevrenej hodku a ten velkej vetrak do nej z boku fouka,krasne to z boxu leti ven (to je pak vlhkost 48 - 50%) Sezeneme sylnejsi odtah jak psal Hopik44 to 400 kilo by bylo pekne,no do ledna to musi vydrzet! Vanoce jsou vanoce,takze vam taky stastne a zhulene jak ja! :)
Hopík44
Je fakt že v těch trubkách na odtah je trošku hokej
Pokuston
koogi1: ta hadice (odtah z toho maleho boxu) tet je uz nefunkcni,je na 90% ucpana a je pred ni osvezovac (gelova vune na wc) jinak urcite pujde pryc,rano se do toho dam,v tom potrubi je jeste k tomu TT 180 m3 jeste zapojenej zachodak 100m3 a ten dam rano na pritah. Jinak diky moc za vasi debatu,ucim se a todle je ta nejlepsi skola! Takze diky vam obema
Pokuston
a co jinak rikate na kyticky? Pekne palicky,ze? ja je zboznuju,uz se tesim jak zapraskaj az to odpalim :) Kdyz da buch:rasta:
Pokuston
Jeste nejake Ultimate,jsou skvele a tak musim
koogi1
Ty vole na přítah ten záchoďák nedávej to bude k prdu,radši udělej redukci a přidej ten hajzlíkový odtah na odvětrání nebo pokud máš možnost jakoukoliv přidej ho k odtahu,ve tvém případě je 180m3h
málo.
Hopík44
Kytičky hezké, krásně nastartované, ted už to bude jen kynout.
Ale napadá mě proč jsou tak mokré, když bojuješ s vlhkostí? Nebo to je tou vysokou vlhkostí? To snad ne? Takhle si opravdu zaděláš na plíseň!
koogi1
No řekl bych že to bude postřik ale k jakému účelu to snad dodá :)
Pokuston
Tak jsem tady,ta samotna je uz o par pater mensi :) udelal jsem sest snad peknejch kousku,zasadil do rw kosticek 3x3cm (predmocene v root juice + voda ph 5,8) Klony jsem seriznul ze sikma a po stranach narezal,pak dal do clonex-gel,ten jsem dal i do rw kostek na dno,par kapek do kazde. Tot vse,tet jsou v boxe pod 250w/mh spolu se starejma klonama a tema no name,viz foto.
Pokuston
Hopik44 a koogi1,ten postrik je jen voda,nic jineho nestrikam,jen posledni tyden rustu a prvni tyden kvetu jsem pouzival postrik,nejakej angl. a jen 2x(nekolyk stranek zpet je vse co jsem kupoval) Tet to byl prvni kontakt kytek s vodou co mely od vcerejsiho zaliti tzn po 24 hod. jsem je pred spankem orosil a vetrak samo po deseti min zapnutej a stale se toci :) Porad to hlidam,tet vlhkost 75%
Pokuston
Sorry opravuju,teplota 20,8 a vlhkost 70,8% a klesa!
teatree
Zdar, na postřik vodou bych se vykašlal, je dobrej v růstu kvůli zvýšení vlhkosti, při květu je zbytečnej, navíc mi přijde že bez postřiku jsou listy zdravější a silnější..
Pokuston
teatree: diky za nazor a zaroven radu,strikam je jen tak kdyz mam cas a to jen cistou vodou abych nic nepodelal,jasne ze je necham cca 10-15min at se nalejou a pak leti vetrak dokud nejsou suche,chodim a neustale kontroluju,mam je v loznicy i v pokoji,kam se hnu tam sou takze kontrola non stop :) proto jsem si je dovolyl postrikat vodou. Ale jasne ze zacnu ubirat,jen si rikam ze venku taky obcas sprchne,takze asi stejne jednou tydne dostanou lehkej postrik H2o.:winner:
Subaru
A právě proto je lepší indoor - menší riziko plísně pokud ti neprší přes střechu v květovém období ...
Hopík44
No určitě na ně přestan chlejstat tu vodu, jen do květináčů.
Já stříkám pouze sem tam v růstu a zlehka. Přidávám jim do postřiku i zálivky H2O2 30% v poměru 5ml/10l vody, líbí se jim to. Ale jak začne květ tak žádné stříkání a vlhkost dolů, mě se daří držet kolem 40%
Pokuston
Subaru,Hopik44: Ok a dekuju za nazor. S tim kropenim toho deta necham,koogi1 taky psal at to nedelam,ja myslel ze jednou za cas to je jen ku prospechu,kazdopadne je vzdy nechavam pekne proschnout nez zavru box,navic tet co jsem doma tak mam box pootevrenej skoro porad,takze vlhkost ustupuje.
DrNi
..necetl jsem to tu cele.. je toho moc :-)
..celkem i spam bych rekl..
..strikat vodou v qwetu je blbost.. max to strikat proti chorobam a td..
vydel jsem odjetou jizdu pri 70% vlhkosti i 80% a v poho, chce to hodne ofuku a odtah predimenzovat.. (take zalezi co je to za model)
..cetl jsem ze mas box otevrenej, ja bych ho otevrenej nenechaval(ani bych tam nelezl kdyz zhasne lampa) at maji kiti klidek..
..dle meho nazoru to chce nechat v klidku, nehrotit to tak(moc pece skodi)
..preji hodne zdaru a dobrej kour
Pokuston
Drni : Diky za nazor,ale stejne Spam? Jak te to napadlo? Box mam otevrenej jasne ze jenom kdyz svitim,vecer je zavrenej a maji tmu (100% tmu) Ten odtah uz resime,bude nove TT k tomu co uz mame a tahat to bude dvema (kazdej zapojim solo) Koupime asi TT 125s ma prutok okolo 280m3. tet uz mame TT100 (187m3) to by melo dohromady stacit,bude prutok pres 460m3/hod (minus fyltr,sono atd.) zhruba! Jinak dekuji za prispevek,jestly te jeste neco napadlo nebo mas na neco jinej nazor tak sem s nim,rad si ho prectu a promyslim. Jeste jednou diky,pane. peace for all


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma