Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 
Vase zkusenosti s growshopama? - Klikni zde pro originální téma
SCARFACE
Pridám aj ja skúsenosť zo Slovenska. Nakupujem v grower.sk, vzdy chodím osobne, zatial sa mi nestalo ze by som siel s prázdnou. Vlastni to tam manželský par s dcérou, ochota nic moc, neviem si predstavit ze by som sa tam pytal nieco technickejšie, vzdy chodím radsej pripravený ze viem co chcem :D .. Raz som tam kedysi davno pradavno objednaval aj semena, asi na tretí den som si ich bol vyzdvihnúť takze pohoda... Takze celkovo ho hodnotím dobre ked viete co chcete :D i ked by niekedy neuškodilo viac záujmu o vlastný kšeft :)
Plagrom
má tu někdo aktuálnější zkušenosti s e-grow?
Witko69
Klecka, pokud jsi zahradník, ganjaseeds pokud sbiras semena
Plagrom
klečka bohužel daleko a nechci řešit reklamace přes poštu, to je na týdny
RENE.2
e-grow pohoda bral jsem od nich několikrát kolega taky žádnéj problém doporučuji.
Djobi-Djoba
Ahoj,

ma nekdo zkusenosti s http://pestebnitechnika.cz ? Premyslim nad porizenim Minimax-u 150W zde stoji 4200 ,- Kc coz mi prijde jako velky cenovy rozdil oproti beznym cenam v gshopech (5000,-Kc). Diky
RoyalHarvest
Nejraději nakupuji v growshopu, který je mi nejblíže - tj. BioFarm. Stejně jako v každým obchodě je pro mě důležitá atmosféra, která je zde přátelská:)

Jinak, abych přidal zkušenost s growshopy jednoho mého známého - objednával přes internet semínka a za měsíc musel na výslech, proč je kupoval, jestli to pěstuje, atd. Je to člověk, co užívá konopí jednou měsíčně, s tvrdými drogami zkušenost nemá, neprodává a většinu času tráví v práci nebo s dlouholetou přítelkyní. Zkrátka bezproblémovej kluk. Přijde mi, že v dnešní době si člověk musí na své chování a jednání dávat větší pozor než kdy dřív:(
Efendy
Growshopů je moře, ale pořád málo, třeba v mém okolí žádný. Nicméně proč se píšu, procházel jsem growshopy a musím říct, že těch u kterých bych objednal po internetu je jen hrstka. Většina eshopů se neobtěžuje napsat cenu dopravy a fungují jen z části.
Abych tu jen neplkat mohu doporučit http://www.mladypestitel.cz - eshop sice nemají (jen web), ale při osobním kontaktu je personál ochotný poradit a vyhovět všemu co potřebujete. Vše se dá domluvit emailem nebo po telefonu.
gremlin101
http://www.profizahradnictvi.cz/

Před týdnem jsem si u nich objednal zboží za víc jak pět litrů, ale asi peníze nepotřebujou, jelikož do dnešního dne mi nepřišlo potvrzení o objednávce a na emaily neodpovídaj..
Whiskey_777
citace:
Původní příspěvek od Efendy
Growshopů je moře, ale pořád málo, třeba v mém okolí žádný. Nicméně proč se píšu, procházel jsem growshopy a musím říct, že těch u kterých bych objednal po internetu je jen hrstka. Většina eshopů se neobtěžuje napsat cenu dopravy a fungují jen z části.
Abych tu jen neplkat mohu doporučit http://www.mladypestitel.cz - eshop sice nemají (jen web), ale při osobním kontaktu je personál ochotný poradit a vyhovět všemu co potřebujete. Vše se dá domluvit emailem nebo po telefonu.




A není náhodou zavřený?
carlos
citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
www.mladypestitel.cz
A není náhodou zavřený?
Taky jsem neco zaslechl... rad bych vedel jak to je..

Jestli to byli oni, kdo jeli v tvrdym...
http://www.qap.cz/object/policie-da...tky-video-83761
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-k...ky-milionu.html
masuro
ktery ? mladypestitel nebo profizahradnictvi? neni tak davno co jsem v profi kupoval. ale to bylo pred touto akcii
carlos
citace:
Původní příspěvek od Plagrom
klečka bohužel daleko a nechci řešit reklamace přes poštu, to je na týdny

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?
Whiskey_777
citace:
Původní příspěvek od carlos

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?



Klečka jede dál, bez problému..... i eshop
kewin
citace:
Původní příspěvek od carlos

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?


E-shop na www.kleckashop.cz
carlos
citace:
Původní příspěvek od kewin


E-shop na www.kleckashop.cz


Jasne chapu, diky :)
bruno.kudrna
Zdravím
Kupoval sem na growshop-velkoobchod klipsnový ventilátory.Celou dobu byly nabízeny za 270kč kus.
Až sem se proklikal celou objednávkou a naposled kliknul,cena se najednou změnila na 350kč za kus.Tohle mi moc férový nepřijde.
Zdárek:sun:
houkan
bruno.kudrna: normálně jim napište jestli ho za tu cenu opravdu chcete :) Pokud je v nabídce za 270 tak vám ho za to musí prodat, může to být i chyba na eshopu :) na druhou stranu si s cenami dělají všichni co chtějí tak by se nebylo čemu divit...
Anuvin
Taky bych rekl ze tohle by mohla byt spis chyba sw nez OjebavkaNaschval.. jestli chces dobrej skutek tak jim to mailuj :)
hulibrcko
citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Kupoval sem na growshop-velkoobchod klipsnový ventilátory.Celou dobu byly nabízeny za 270kč kus.
Až sem se proklikal celou objednávkou a naposled kliknul,cena se najednou změnila na 350kč za kus.Tohle mi moc férový nepřijde.
Zdárek:sun:


Jeden telefonát a je to vyřešený :wink: řešil jsem to s nima nedavno, maj bordel v cenách, pokud se ti cena kterou si psal zobrazuje u maloobchodu, tak ti jí za to prodaj-musí. Taky jsem u posledního kroku čuměl, ale pak jsem zavolal a bylo...jinak koukni do vlákna na slevy, dával jsem tam nedávno klipsňáky za 230 ;) http://grower.cz/forum/showthread.p...158#post1185158
Efendy
Nevíte někdo jestli ještě jede mladypestitel.cz v Plzni?
growmatrix
Fajn obchod jede na novy domene www.growshop.email stehoval se tusim východní čechy.
Efendy
citace:
Původní příspěvek od growmatrix
Má ho novej majitel a jede na novy domene www.growshop.email stehoval se tusim východní čechy.

dík za info, nepotěšil jsi mě .. takže Plzeň a okolí je mrtvé
growmatrix
Ale dle domeny pestitel domena je zas funkční uvádí Roudná plzen tak zkus napsat a treba to vyjde
neKUSHlee
Zdar pratele. Chci se s vama podelit o me zkusenosti s eshopama.
Pozitivni zkusenosti mam s temito shopy a vrele je DOPORUCUJI:
goodfarmer.cz
growgo.eu
kleckashop.cz
growmart.cz
Vsechny tyhle shopy maji dobry ceny, skvelou komunikaci se zakaznikem, rychle dodani, k objednavce poslou i nakej ten darek.
Naopak tyhle eshopy NEDOPORUCUJI: (soulofgrow.cz, growee.cz)
-soulofgrow.cz...objednal sem zbozi, po 2 tydnech nic neprislo, tak sem jim volal(ctvrtek), ze kde to vazne. Vymlouvali se na inventuru, slibili ze zasilku poslou v pondeli. Po dalsich dvou tydnech sem jim volal znova(3x) nikdo nezvedal. Tak sem jim napsal mail, jestli mam cekat nebo ne...neodepsali...
-growee.cz...objednal sem zbozi, dorazilo za 12 dnu nekompletni a jine nez sem objednal. Kdyz sem chtel nespravne zbozi vymnenit, prerusili komunikaci, nezvedali telefon a taky na maily neodpovidali.
To jsou me zkusenosti, kdyz mate jiny nazor, budu rad za kazdou pripominku.
LinChi
Já nakupuju jedině u Kleckashop.cz .. rád a vřele doporučím... jedinej GS co navštěvuji :)
growmatrix
Topka je urcite www.zbozilevne.eu jinde už neobjdenávám dodali mi hnojky do dvou dní a oproti konkurenci jasou nejlevnejsi. Konkretne Atami a pojezd ok.
Dežněv
Nový Growshop v Kyjově na JM. Growplace Kyjov, zatím kamenný obchod, momentálně hnojiva a substráty, na objednávku prakticky vše, jo a ještě tam mají med, medovinu a víno. Pracují na webu, cca za měsíc by měl být hotový. Můžete psát growplace@seznam.cz, volat 703 349 694. Posílají i poštou po domluvě nebo rozvoz.
Dežněv
Nový Growshop v Kyjově na JM. Growplace Kyjov, zatím kamenný obchod, momentálně hnojiva a substráty, na objednávku prakticky vše, jo a ještě tam mají med, medovinu a víno. Pracují na webu, cca za měsíc by měl být hotový. Můžete psát growplace@seznam.cz, volat 703 349 694. Posílají i poštou po domluvě nebo rozvoz.
Ahoj všem, tento Growshop je můj, díky tomuto foru jsem se rozhodl pro tento druh podnikání a i když nejsem moc aktivní v příspěvcích, tak jsem jeden z Vás Growerů, mám i webovky www.growplace.cz, kde jsou produkty, které mám v obchodě, postupně budu rozšiřovat sortiment, dle poptávky. Nemám eshop-zatím, ale není problém zavolat nebo napsat o co je zájem, co nemám objednám a pošlu. Na dopravě se taky domluvíme. Díky všem, kteří se rozhodnou mě podpořit.
Jeraldino
Growcity.cz
Specham, týden objednano. Telefony neberou email o odeslání taky žádný... ještě zkouším známého aby skočil na prodejnu tak uvidíme. ..
mladejzahradnik
A nebojíte se chodit do gshopů? Že tam potkáte policajta co bude chtít po vás občanku? Jestli vám bylo 18 :D Nebo že si objednáte přes net a oni tam budou mít fakturu se jménem a adresou? A že si pro ty faktury tam pam přijdou? Co je jednoduššího, než tyhle shopy sledovat a pak ty lidi pochytat? Pár takových případů už bylo... pár zavřených gs.. zabavení faktur...atd... nebo kde to nakupovat, znáte nakej gshop co ty faktury hned vyhazuje a stará se o bezpečnost zákazníků? Ani nevim, jak je to kvuli danim, jestli ty faktury tam musí mít schovaný? Jako jsou shopy, kde do těch faktur jména nepíšou a pošlou to bez nich, ale jaký to jsou? :D kde zamazávají stopy? co jsem někde četl, tak klečka shop, když jim zabavily počítače, tak se jim tam nedostali, že to měli nějak zabezpečený, tak pište, majitelé, nebo pracovníci gs, jak to řešíte a nebo neřešíte.. mohli byste na tom založit marketing, na bezpečnosti... no a co vy groweri jak to resite? :D
vhisky
Čau, já zásadně objednávám na fiktivní jméno i adresu, je to jen faktura a vyzvedávám osobně, ani telefonní číslo nesedí podle skutečnosti.. na co taky že jo.. Nikdy jsem žádný problém neměl. Můj oblíbený shop je growmaster.cz - ceny ok, přístup super, ale třeba některé věci jsem našel levněji u konkurence a pak využívám odběrných míst v Praze.. growshop, který se mi vůbec nelíbil byl na Letné , týpek nějaký zatvrzelý sparťan, dveře polepené nálepkami Hooligans, Ultras Sparta a jiné sracky.. od té doby co nás ( my 3kluci a 4 holky) honilo v parku asi 25 sparťanských kryplu kvůli tomu, že jsme si dali brčko a neměli na prodej, páč nikdo z nás neprodává, tak fanoušky Sparty považuji za totální bezmozky.. co se týče obchodu, tak v tom growshopu na Letné mi tvrdil týpek, že prý 400W výbojka topí stejně jako 300W a 250W CFL dohromady, což není žádná pravda a srovnával světlo 150CFL se 400W sodíkem, že prý ať se podívám jak se ty kytky táhnou za sodou a přitom tu usporku měl metr nad rostlinami :D pobavil.. fotbal neřeším, ať si každý fandí čemu chce, ale na typy ultras a hooligans mám alergii.. PS: jestli to budeš číst, neber si to osobně, jinak jsi v pohodě.. co se týče growmasters tak seženou vše co je potřeba, rychlá komunikace ale hlavně umí i poradit a dá se s nimi v pohodě pokecat..
crazyn
Máš snad pocit , že mě bude sledovat nějaký poliš , když si koupim z Prahy 2 pytle hliny a jedno hnojivo a necham si to poslat na konec republiky? Jinak si v pořádku? :D Přestante hulit tu sračku , melete hovna z toho.. pokud nekupujes každy druhy měsíc vybaveni za 50 tisic tak je to v cajku
Dežněv
Pokud platíš v kamenné prodejně hotově, v jakékoliv, tak po tobě žádné informace nikdo nechce a je to anonymní, na prodejním dokladu není žádné jméno a ani jiné informace o zákazníkovi. Z ESHOPu tam jsou na faktuře informace všechny: jméno,adresa,telefon,mail.
vhisky
Pokud to bylo na mě, tak svou adresu nedávám ani na normální zboží a vše vyzvedávám osobně :D ale u gs.. na co jim dávat adresu zbytečně? Co když někomu jebne v hlavě? Na co zbytečně někam dávat adresu, už jen pro ten klid v duši, že víš, že nikdo neví kam si ten stan s lampou, květináči a hlínou vezeš.. prostě je to zbytečné tu adresu na fakturu uvádět.. proč nevyužit anonymity, když to jde?? To nemá s pálením nic společného, není to žádná schyza :D já už dva měsíce nehulím a rozhoduji se ve všech věcech úplně stejně jako před tím ..
fikus37
Schyza to trochu je, ale pokud nejsi velkostatkar a máš pár kytek pro sebe a kámoše, tak tě maji cajti u zadku. Pokud tě někdo nenaprasi, nebo nezačne u tebe hořet, tak to je v klidu.
G shopy jsou určitě monitorování (přinejmenším elektronický), ale jak píše crazyn, pokud tam nakoupis dva pytle hlíny a jedny hnojiva, tak to nikdo řešit nebude.
crazyn
Od nějaké doby,každý druhý shop by měl dodržovat Ochranu osobních udaju : Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje, informace o zakoupeném zboží a další informace vztahující se k Vaší osobě považujeme za naprosto důvěrné. Tyto informace budou použity pouze k vyřízení Vašich objednávek (viz..obchodní podmínky). Vaše osobní údaje nebudou sdíleny s žádnou třetí stranou (vyjímkou je kontaktní adresa,popř. telefon, kterou musí znát dopravce pro správné doručení zásilky).
crazyben
Od nějaké doby,každý druhý shop by měl...

nic ve zlym, ale teď si mě rozesmál :D moc důvěry tahle věta nebudí.

Samozřejmě úplně každej eshop dle zákona musí dodržovat zákon o ochraně osobních údajů. V případě nějakýho vyšetřování pčr si ale myslim že to je trochu jinak. A pak bude záležet na majiteli eshopu jak to má zabezpečený a jak by se mu chtělo spolupracovat. Faktury musí zůstat pět let, to ale neznamená že po pěti letech je automaticky skartujou.
crazyn
Máš snad pocit , že tě bude někdo vyšetřovat , kvuli 100L Lightmixu ktery si tam koupil? I moje babička tam nakupuje , používá kvalitní hlínu na pelargonie,muškáty a podobné sračky co má venku x)
crazyben
to nikdo netvrdil kdybych byl tak paranoidní sám bych tam nakupovat asi nemohl že jo :D
vhisky
Mám jiný pocit, vedeš dialog sám se sebou :D ale je fajn že to mají i v podmínkách uvedené.. stejně budu dál používat fake adresy a ne kvůli fízlům, ale pro svůj dobrý pocit :D a tvoje babička má styl.. super že ji kytky rostou v kvalitních substrátech :D a ne v shitu z OBI, kde se ti pak vylíhnou svilušky, páč jim to 10x zmoklo na paletách v děrovaných pytlech, zaparilo, nakazilo od jiné kontaminované půdy..
crazyn
I moje žena si rádsi připlatí za kvalitní hlínu,letos do toho dala snad všechno,banány, rajčata, papriky,matu, cibulku, sama se nestačila divit jak to kvalitne rostlo :D
panpanvicka
Vždycky lze říci, že to bylo pro někoho jinýho... Hlavně by ti jen kvůli nákupu v Growshopu nevtrhli domu. A nemají dostatek času, lidí a financí to řešit.
Dežněv
Ahoj, děkuji všem, kteří se rozhodli pro můj SHOP. V rámci rozvoje dobrých vztahů a poděkování, jsem se rozhodl, že lidem na tomto fóru nabídnu možnost nákupu za nejnižší možnou cenu. Napište nebo zavolejte o co máte zájem a jakou cenu nabízí konkurence, pokud to bude možné, tak půjdu ještě níž. Odkažte se při dotazu na tento web, abych věděl, že patříte ke komunitě.
Díky :-)
email: obchod@growplace.cz
tel: 703 349 694
Dežněv
Ahoj všem, jen několik informací, pro všechny, kteří mi píšou ohledně substrátů, tam je doprava drahá-podle váhy. Pokud jste z jižní Moravy do okruhu 30 km od obchodu, tak jsem ochotný dovézt autem, místo si určíte Vy, větší vzdálenost je pak na domluvě, náklady na takovou dopravu jsou jen na naftu, čím větší objednávka substrátů, tím to vyjde levněji, domluvte se třeba s přáteli na hromadné objednávce.
Zatím jsem se domluvil s každým z Vás kdo mě kontaktoval, že něco potřebuje (vyjma substrátů). Podařilo se mi být nejlevnější na trhu, pokud potřebujete nějaké zboží pište nebo volejte.
Poprosil jsem všechny, kteří kupovali u mě, aby sem pak dali hodnocení, jestli to udělají - nevím.
Díky
AlbertWesker
Jednoznacne kleckashop
pospa.m
Ja jsem leta spokojeny s hotchilli.cz
jolandovec
http://www.mladypestitel.cz ochota, rychlost
jasse
Royalseeds.cz ,objednával někdo semínka? Ceny jsou až podezřele nízko. A jestli si dobře vzpomínám, tak před rokem sem se ptal na dostupnost semen Mandala seeds. Tuším, že se ani neobtěžovali s odpovědí.
Vaš zkušenosti?
Díky.
Pítr90
Už nějakej ten rok objednávám z growshop-velkoobchod.cz =fruit of the room. Objednávku odesílají max do 3. dne od objednání, pokud je v objednávce víc věcí, tak ještě před odesláním volají pro potvrzení. Když není něco skladem, tak se snaží nabídnout alternativu, kolikrát dražší kus nabídnou za cenu toho původně objednaného. A jako bonus mají nyní dopravu nad 500 zdarma. Dva pytle light mixu vyšli na 520 Kč i s dopravou 😉to by šlo 😉
WeedBurger
Čau, doporučuji obchod growland Letná, je tam pohodový týpek na kase, vždy se s ním dá pokecat a poradí nebo přispěje svým názorem. Mám to tam rád a rád tam chodím. :)
http://www.growland.cz
AladinXXX
Higarden.cz-profici,tak to ma bejt,jinde uz nenakupuju............borci
netolka
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
Higarden.cz-profici,tak to ma bejt,jinde uz nenakupuju............borci


Souhlasím i cenově se dá ušetřit pár stovek pokud jde o nákup v rádu tisícu....
Just
www.HiGarden.cz je ok
Jaaanina
novej eshop: www.hightechsystems.cz
Dobrý je, že se nejmenujou třeba GROWSHOP PRAHA, takže aspoň trochu tý diskrétnosti budete mít :D
Do konce března ještě chytnete 20% slevu.
Keir
Ja zvyknem nakupovať cez Higarden.cz, stále všetko bez problém,u až na jeden krát keď mi miesto 4 podmisiek poslali 4 obrovské kvetináče :D
mladejzahradnik
Jo taky nakupuju na HiGarden.cz Jeden z důvodů, že si to můžu objednat přes uloženku na jiné jméno a když si to vyzvedám, tak se nikdo neptá na občanku, ale jenom zadáte kód. Ikdyž mam doma jenom 4 kytky, tak od té doby, co se mně týpek z Ppl ptal, co tam mam, když viděl odesílatel nějaký growshop, tak jsem si řek, že si to nebudu nechávat posílat domů. Doteď, když jdu venku u baráku a on tam rozváží zboží, tak na mě tak blbě kouká :D
Maxeaux
jj, ulozenka super. Fiktivne meno, adresa vzdy :D
FelixBrno
v Brne jsem leta spokojeny s bioplants, kluci na svem miste
YngwieM
HiGarden. A často taky Hotchilli, protože tam mají často neuvěřitelně nízké ceny + skladem to, co zrovna nemají v HiGardenu :-)
Metadres
Ideál osobně v growshopu , i když to pro mě znamená asi 30km zajížďku , nedělejte si iluze jak některé e-shopy fungují a co vše za data za sebou necháváte a jak s nimi mohou nakládat prodejci , 😁 uloženka i zásilkovna je omezená co do váhy i objemu stejně, byť jinak je to dobrá anonymní volba.
Herly
Přesně jak říkáš, pro pytle kokosu a takový větší věcičky si zajedu do kamenný prodejny, platit cash a drobnosti posílat na zásilkovny pod vymyšleným kontaktem, případně na známýho, kterej nemá tucha co vyzvedává :D
pineapple
Kamose sebrali pul roku zpet pekne se vsim vsudy i s domovni prohlidkou a meli objednavky za posledni 4 roky z higarden takze si nedelejte iluze ze kdyz prijde na vec tak vas tahle firma nepraskne
Metadres
Yess , dělám v logistice pro jednu firmu , sice z jiného oboru , ale součástí je i poměrně velký e-shop , 😁 kdokoliv z kanceláří nebo skladu , i ten nejblbější brigádník má volný přístup ke všem informacím o objednávkách a adresách , telefonních číslech a i platebních kartách , a ty podobné informace pak mají i přepravní společnosti ... 😁


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma