Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 
Vase zkusenosti s growshopama? - Klikni zde pro originální téma
ApPias
citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high :D
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds


S growshopu som nikdy neobjednával, tak neviem ale skvelú skúsenosť mám s http://www.amsterdammarijuanaseeds.com/ naposledy som odjednával 10ks fem. Amnezia Haze... dali mi k tomu ešte 5ks fem. WW a 5ks kalašníkov Ak47... ale dodávali mi to v NL, tak neviem ako je to s posielaním na SK...
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jojo , zrovna u nich měli akci s Lumatekama neobjednavals taky ?? Já si to rozmyslel protože přecijen uz vim že rozhodujici faktor není jen cena :D čas stojí někdy neuvěřitelné peníze :D

Já doporučuji Growmarket , GROWpestitel , Naarden :D , když musim tak jahoda ....


takze lumatek u nich neobjednavat,jo? maj ho tam za 2200,- :O
mx09
Ahoj všetci, ktorí radi pestujete pozeral som na nete semená a narazil som na stránku e-grow.cz. Majú tam fakt super ceny a chcel by som sa spýtať, či s tým máte niekto skúsenosti, lebo sa mi tie ceny zdajú až moc dobré. Ďakujem za rady ak niekto odpíše. :)
EnemYD
tak ja muzu doporucit klecka.cz a taoshop.cz skvela domluva u obou eshopu, diskretnost
Luigi zahradník
Ahoj ja sem z tama bral nějaké věci a maximální spokojenost ;-). Rychlé jednání vstřícnost a když sem potřeboval něco na druhý den tak nebyl problém
petis__
To já mám s e-grow dobrou zkušenost. Objednal jsem u nich 600w komplet, po domluvě jsem vyměnil odtah a stínidlo oproti tomu co měli v kompletu a vyšel mě celý komplet se vším potřebným na 11600,-. Co se týče dodání tak do 3 dnů od odsouhlasení to bylo doma. Jediné malé mínus mají v tom, že jsem to chtěl dodat poštou a oni to poslali přes PPl, ale to vidím jako detail.
ribo
Vedel by mi niekto doporučiť nejaký dobrý g-shop na Slovensku?
grower.sk vyzerá síce pekne, ale ich sortiment sa mi zdá dosť obmedzený...
mx09
growland.sk mi pripadá lepší.
filipec
Já mám jen ty nejlepši zkušenosti s klečkou, přijde mi nejlevnějši a navíc dají skoro vždycy slevu..
Naposled jsem měl objednávec za litr, pár vůní airsuru neměli, tak mi poslal mail s omluvou, že to co nemají skladem nahradí a celou objednávku mám zdarma :)
Super a rychlý jednání, doporučuju
mysak
citace:
Původní příspěvek od filipec
Já mám jen ty nejlepši zkušenosti s klečkou, přijde mi nejlevnějši a navíc dají skoro vždycy slevu..
Naposled jsem měl objednávec za litr, pár vůní airsuru neměli, tak mi poslal mail s omluvou, že to co nemají skladem nahradí a celou objednávku mám zdarma :)
Super a rychlý jednání, doporučuju


JJ taky neco nemeli skladem tak mi dali slevu na neco jineho 3kila
mysak
Nicmene :flamer: Semenakonopi..:rocket:
Minuly tyden nekdy ve setředu jsem objednaval semena...
:confused:v patek jim pisu ,,mejla,,teda kdy to jako pošlou, jestli to nemaji skladem,tak at me ani sebe nezdrzuji a objednavam jinde....
..napsali mame skladem posilame v ponděli:flick:
a dneska je sobota a hovno pi*o!:grrr: Mrdky
Madmax
special grower smíchov, jdou s přístupem k zákazníkovi pěkně dolu. Zvyšující se arogance stoupá s počtem personálu za pultem.Příště jdu utrácet svoje peníze jinam.
asfalt
growland újezd, byl jsem tam za poslední dva měsíce 4x a ani jednou neměli to co jsem potřeboval, povětšinou dost základní cajky, na ímejly s dotazem ohledně dostupnosti věcí se nikdo neobtěžoval odpovědět..při poslední návštěvě mě zarazilo, že v šopu bylo nahuleno (cigárama) jako v putyce, což mě jakožto čerstvýho nekuřáka trochu nasralo ...:D


growmania o kousek vedle naopak v pohodě, měli všechno, sympatičtí mlaďasové za pultem a k nákupu přidali příjemnej bonus :)
doporučuju
Buffalo
Potřeboval sem fem. WR tak sem zvolil Growgarden zatím semena v pohodě vše bleskově doručeno. na podzim zrekapituluji více.
mysak
obecne bych řekl že hodně prodejcu ma všechno skladem, do te doby než si neco objednate-(growshopkolin)
shpongle
Chtěl sem se jen podělit o zkušenosti s tímto obchodem. Kupoval sem u nich komplet. Nekolik veci nemeli na sklade a dali mi misto toho to co sem vubec nechtel a co bylo drazsi nez sem planoval. Takze jejich 15% slevu sem vlastne nevyuzil. Vzit sem si to nemusel, ok, moje blbost, ale k tomu mi prodat korenovy stimulator, kteremu konci zivotnost za mesic a pul uz je docela drzost. Navic sem slysel, ze s reklamaci u nich nepochodite a ze meni orig. semena za nejaky podradny. Hlavne, ze reklamy maji kam se clovek podiva. Takze za me nedoporucuji! Ma nekdo podobne zkusenosti?
erbes
Growshopy su vysokospecializovane predajne, preto maju aj vysokohorske prirazky. Spusta veci - osvetlenie, ventilacia, meranie, hnojenie sa daju kupit podstatne lacnejsie v elektropredajniach, v zahradkarskych potrebach a pod. Okrem semien by som tam asi nekupil nic, ale ako sa zda uz aj tie pancuju. Dik za upozornenie, davam K+
Spronty
A já si u nich v pátek objednával pár věcí, celkem za 1500, bankovním převodem. Do teď čekám než mi pošlou číslo bankovního účtu a VS.

Tohle mě teď akorát přesvědčilo, abych se na ně vysral. :D
BASStard
Taky jsem nedávno něco objednával a slevu 15% jsem dostal. Kupoval jsem zároveň i semínka 2 balení a k tomu 1 zdarma, ale neplatí už na to ta sleva 15% což je logické. V balíku bylo i několik katalogů seeds, hafo samolepek jahody a noviny konoptikum jako bonus. 4 dny trvalo doručení, takže docela vpohodě.
shpongle
Díky za pozitivní karmu uzivateli erbes. Jinak growshop, se kterým mám pozitivní zkušenosti je novygrowshop.cz, obchod maji třeba nedaleko Flory.
Prodavač je schopný poradit a je vstřícný. Bohužel sem tam ale reklamoval regulator s thermostatem značky Fanline, což je ale chyba vyrobce a druhý den sem si mohl vyzvednout nový. Také sem tam zakoupil 6 krabiček semen značky Dinafem, která všechna vyklíčila, takže spokojenost.
IcanLearnUgRow
čau no já chtěl taky jeden typ větráku co nabízej, a místo toho vecpali kámošovi(kterej to kupoval, pač má u nich slevu ) jinej. kámoš si myslel že toje v pohodě asi a neřešil to, tvrdily mu že je stejnej, jen jiná značka bo něco takovýho. každopádně ja spokojenej nebyl, pač byl slabší, tim pádem, jsem ho nemoh mít pořádně zregulovanej, aby nedělal hluk... tot má zkušenost, jinak jsem nakupoval v growshopu jen věci na kouření a rw kostky, objímku(kterou nikde jinde v praze skladem nemaj) a všechno ostatní z groweru nebo někde v hornbachu atd.
DUBSTEP.Maniac
jinak growhop.cz docela sirokej sortiment, dobry akce, mírně nadprůměrný ceny ale nikdy jsem si od nich radši nenechal poraditxD v Novymgrowu jsou trošku lepší ceny. mnohem lepší dostupnost semen, příjemné jednání a domluva,někdy dobře poradí když je tam ten týpek ale zas někdy radí až moc :D
Dneska jsem byl v growshopu na žižkově a pak v novymgrowshopu na flore ani jeden nemá ani metr 125mm sonoflexy :D pak mě tam donutily že musím přijít zítra...tak snad né zase zbytečně.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od shpongle
growshop.cz nikomu nedoporučuji ...........Takze za me nedoporucuji! Ma nekdo podobne zkusenosti?


citace:
Původní příspěvek od shpongle
Jinak growshop, se kterým mám pozitivní zkušenosti je novygrowshop.cz,


Je, že by konkurenční boj ??? :D:D
Connoisseur
čau,
nerad bych zasíral, ale stejně to je na smazání, takže.

Chápu, že je někdo nasranej, když mu nepřijdou semena nebo tak, ale uvědomte si, že i lidem z Gshopů(já jím nejsem) můžeme být vděčni za to, co dělají. Mají vyšší ceny, dá se sehnat levněji, ale ukaž mi, kde jinde koupím hnojiva, hydrosystémy atp., vše pod jednou střechou.
Nebýt Gshopů, byli by jsme v pěstování o krok zpět. Toť můj názor, jestli se někomu nelíbí, ať skočí do bau... čehokoliv a koupí mi tam bcuzz a+b a šestikilo sodík, jsem zvědavej, jak mu paní, nevzdělaná v ničem, poradí.
yabasta
zatim co mam zkusenost tak ta pani ti rekne asi to co v growshopu.cz
pokazde kdyz jsem tam byl tak mi nikdo poradne neporadil, chtel jsem si sestavit cely stan a jako zacatecnik jsem si otom chtel pokecat abych vedel.zeptal jsem se na nejake komponenty a typek mi rekl to bude dobry ja na nej a co toto toje taky dobry.tak se prece nemuze chovat prodavac.a kdyz prijdu nekde kde vestanech jsou pochcipany kytky tak to ve me nebudi duveru.
vcera jsem byl v jinem shopu peknej cistej vsechny kytky zili(i prodavaci) se vsim mi poradili atd.
nebudu psat ktery to byl aby to nevyznelo pro nekoho jako konkurencni boj
Hlava
Napis co chceš , ja si napišu taky co chci , jinak oba jmenované navstevuji a nemám poslednich 5 let problem ,aspoň tolik let si pamatuju......možna 7let:D .....stejně jako jine shopy nejen v PHA ale i v Č.B., možna nebude problém na straně shopu , to se taky může stät :D

Jo Jahodu vlastně od začatku :D mozna nekdy neco nemeli , no tak sem jel jinam ....
yabasta
to je fakt super rict ze to je na strane zakaznika.to si me celkem pobavil
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Hlava
, to se taky může stät :D
... netvrdim ze vzdycky ...
Jarda S.
bral sem semena z http://www.semenakonopi.cz v úterý objednávka ve středu odesláno a kdyby to neposrala pošta (přišel omluvnej mail) tak by byli ve čtvrtek doma po kiksu pošty byli doma v pátek
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od Jarda S.
bral sem semena z http://www.semenakonopi.cz v úterý objednávka ve středu odesláno a kdyby to neposrala pošta (přišel omluvnej mail) tak by byli ve čtvrtek doma po kiksu pošty byli doma v pátek


WTF :confused: semenakonopi.cz jsou growmarket.cz? Asi ne. Proč to přesměrovává, kvůli reklamě ?
Kambu
Ahoj,má tu někdo zkusenosti z www.growmart.cz ? Diky moc.
Disco_Stue
Tak sem ted bral semena od GROWGARDEN.cz. Všechno přišlo v pohodě, rychle, paráda !
Murph
Nějaké čerstvé zkušenosti s obchodem 5semen.cz?Mají tam toitž o 300Kč levnější regular Skunk 1 než na semenakonopi.cz ,což se mi zdá podezdřelé. :D
Murph mam jen dobre zkusenosti 5semen
Ms. Herb
od 5semen objednávám již 3. rokem a vždy vše v naprostém pořádku - semena (stav i klíčivost), doba dodání,samolepky:-) ...
Smart
Máte někdo zkušenosti s growshopem http://www.e-grow.cz/ ?
Dík :)
Madmax
citace:
Původní příspěvek od Smart
Máte někdo zkušenosti s growshopem http://www.e-grow.cz/ ?
Dík :)

jo teď jsem od nich bral 2x a do druhýho dne to bylo doma, super bez problémů.
Connoisseur
citace:
Původní příspěvek od Smart
Máte někdo zkušenosti s growshopem http://www.e-grow.cz/ ?
Dík :)

Můžu jen doporučit. Rychlost, komunikace... vše OK.
cantona9
citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
od 5semen objednávám již 3. rokem a vždy vše v naprostém pořádku - semena (stav i klíčivost), doba dodání,samolepky:-) ...


Tak to som si myslel aj ja lenze tento rok ti zmrdi vsetko dr...u .. Peniaze som im posla este v den objednavky , bol mi aj doruceny mail ze platba prijata , cakal som tyzden a nic tak som im pisal a ze este v ten den to poslu , za tyzden zase nic tak dalsi mail a na ten mi uz neodpisali , tak som volal ze ano pozrieme sa kde sa stala chyba a uz sa mi neozvali a teraz dokonca ignoruju aj telefonaty , cize u mna je to banda zku...synov , pretoze minuly rok aj ked poslali vcas tak mi zas nepribalili bonus no proste hejrup shop :(
Barnabáš
nejlepší growshop v brně je mygardena kousek od hřbitova...kluci fajn, poradí pomůžou...a nestalo se mi aby něco chybělo :-)))
yabasta
znate nekdo tento shop??? http://www.distribucion.eu/
SOMBruno
Máte niekto skúsenosti s týmto Growshopom http://www.green-house-tu.cz/ ? Pretože som tam našiel tento box http://www.green-house-tu.cz/sortim...et_40-1077.html a keď som hladal na stránke výrobcu tak tam nebol... Ma teda napadlo, či to neni nejaký ojeb ?

EDIT: Ešte aj TOTO som našiel... neviem čo mám od toho očakávať.. Napíšte vaše skúsenosti.
gravedigger
Pretože som tam našiel tento box http://www.green-house-tu.cz/sortim...et_40-1077.html a keď som hladal na stránke výrobcu tak tam nebol... Ma teda napadlo, či to neni nejaký ojeb ?

nemusí to bejt ojeb, vyrobce ho stahl treba z vyroby a na strankach uz neni a je nahrazen jinym produktem a ten growshop ho muze mit na sklade treba uz 4roky....ja osobne mam darkroom a naprosta spokojenost.

http://www.growmania.cz/pestebni-st...-ii-p-1935.html
Madmax
citace:
Původní příspěvek od yabasta
znate nekdo tento shop??? http://www.distribucion.eu/


nějaký ojeb, nebo pokus. nedodělanej shop normální obchodník do ostrýho provozu nepustí.
Simpi23
growcity.cz

hoši o víkendu jsem tam byl mrknout, ještě to nemají dodělaný, ale určitě doporučuju se pražskejm do toho growshopu kouknout. Mají tam prý pořádat i nějaký konference v budoucnu od seedban a hnojek.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Simpi23
growcity.cz

hoši o víkendu jsem tam byl mrknout, ještě to nemají dodělaný, ale určitě doporučuju se pražskejm do toho growshopu kouknout. Mají tam prý pořádat i nějaký konference v budoucnu od seedban a hnojek.


Jojo to je vlastne sklad Jahody , ted si nad tou halou udelali showroom , no nevim jestli tam budou pozovat se seminkama a hardware dohromady :D
Simpi23
citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jojo to je vlastne sklad Jahody , ted si nad tou halou udelali showroom , no nevim jestli tam budou pozovat se seminkama a hardware dohromady :D


jj pravda, bylo mi řečeno hlavně o hnojkách. Ostatní je v řešení, prý už tam měli problem se semenama. Ale to už musej mít taky nějak pořešený, protože co jsem viděl, tak už tam byl RQS v showroomu udělanej.
haagen
Tak sem si objednal semínka z 5semen za nějakých 700kč a po 2 dnech mi došla sms od pošty, že mi dovezou ten balík za 6700kč :D druhý den sem jim zavolal a chlap mi řekl, že se omlouvá že mi asi poslal jiný balík, že to musí poslat znova :D trošku se sekli o 6000 :D
asfalt
ahoj, narazil jsem na další příjemnej growshop a to v nuslích(jaromírova 48) je to přímo pod nuselským mostem, kousek od zastávky tramvaje, obsluhuje tam sympatická blonďatá slečna a např větší výběr papírku jsem zatim nikde jinde nevidel. předtím sídlili asi o 200metrů v ulici dál..po growmanii druhá jiskřička ve tmě...:D
Minďaaa
Zdravím, pro všechny pěstitele se teď nově otevřel v Bohumíně Nash growshop na ulici Osvoboditelů 1018.
Všichni jste vítáni ;)
RENE.2
Čau máte někdo zkušenosti s growshopem http://growshop-respectflowers.webnode.cz/
Anuvin
RENE.2 AHoj, ten shop už nefunguje, nebo alespoň jeho web... tak asi nic moc :D
Tomsio
citace:
Původní příspěvek od Anuvin
RENE.2 AHoj, ten shop už nefunguje, nebo alespoň jeho web... tak asi nic moc :D


Ptal se na to v půlce září.. :D Tak teď už asi nefunguje.. :D
yabasta
znate nekdo tento shop ? http://plantator.com.pl
j4g
Zdárek, teď jsem narazil na novej shop www.grownature.cz, maj tam zaváděcí ceny a fakt pecka. Objednal jsem si tam pár věcí a vše bez problému. Prej teďko rozjížděj a podle faktury jsem byl nějakej 21 zákazník. Jsou i na fb a týpek řikal, že prej první 100vka liknutých dostane 10% slevu navždy, tak jsem se liknul :-D
anonym9711
www.biohobby.sk

NEODPORUCAM- nevybavili reklamaciu, nekomunikuju- typicky shitschop.
grimlly
Chci se zeptat na Seed Shop,
5semen.cz
mam v planu od nich objednávat seeds,
- zajímá mě bezpečnost a stav seminek,
Roiwer
Ahoj kvalita v pohode, maj seminka rozumne uskladnena, ale akurat bacha na prodavace je tak ukecanej az te podela. Naposledy sem u nich kupil 30 semen od hso, meli akci za kazde tri seminka od HSO jedno bubba kush zadara ...no dostal som len 5 ...takove detcke zapalky....ale nemel som sa dat oklamat no uz tam nenakupim....ale je milej ...inac dobrej obchod.
Postman16
Zdarec chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s http://www.grower-shop.eu/ ?..
EnemyOfTheState
já nakupuju u seed-bank.cz
maj kamenou prodejnu v praze v centru. semena jsou super fresh.
akce 2+1 je nářez
chuta
čus kuci ! chtěl bych se podělit o super zážitek s TAOSEEDS . v pátek večer jsem posílal jen informativní mail za jak dlouho me příjdou semínka které mají skladem a hned v sobotu brzo ráno už byla odpověd ,že do 3dní . Tak jsem si řekl ok objednal jsem (nejen pro sebe ) 10 pamir gold ,10 frisian ,10 passion .5pamir 4 colour mix a mučenka modrá 5 . objednávka byla odeslána a následne me přišel mail o potvrzení . čekal jsem týden až se me nekdo s tama ozve a neozval tak jsem volal ja ,po namahavem popohánění a tisíce výmluvách me po cca 4 týdnech přišla jen asi polovina semen 10 + 5 pamiru z toho 10 bylo mojich . vyrostlo jich jen 5 . z tech 5 vyrostli jen 2 , FD neposlal ,Mučenku neposlal , Colour mix vyrostli jen 2 ,ale nejlepší na tom byl passion nevzešlo ani jedno na obalu bylo napsané 2003 nevim esi to je nějaké jech označení a nebo rok balení :) do teto doby jsem nemel se semeny DP žádný problém . takže přátelé bacha na ty kurvy s TAOSEEDS.cz
katana
U mě TAOSEEDS na 100%.

Jeden den jsem ojednal dva produkty. Druhý den telefon, že jeden produkt nemají a už mít nebudou. Vybral jsem tedy alternativu druhého zboží. Za tři dny u dveří zvoní PPL.
Jak všude uvádějí, že "Ke každé objednávce dárek" čekal jsem nějaký obrázek nebo samolepku. Jako bonus přišly další dva produkty, které mě velice mile překvapily a potěšily :-)
Takže za mě TAOSEEDS OK!
koles
homegrower.cz - za mě dobrý ceny, rychlá expedice a když něco z objednávky zrovna není, obratem volají a nabídnou alternativu - zatím tedy výborná zkušenost

kleckashop.cz - poslední dobou jsem nic neobjednával, ale dřív mě nikdy nezklamali
Whiskey_777
Přátelé,

jak nakupujete teď?
Pořád objednáváte z eshopů a nebo je vaše důvěra na bodě nula pro zboží si chodíte osobně?
Či stále čekáte na pozvánku od PČR? :D
Přišla už někomu o podání vysvětlení k nákupu zboží?
Díky.
Hunne
zdravim vsechny chci se vas zeptat jestli nekdo nakupoval z trikoma growshop a jestli vse dorazilo jak ma.diky za odpovedi
frek
Tak já přidávám Growmarket.cz

Výborná komunikace, bezproblémová a rychla expedice + přihodí i nějakou drobnost navíc.
MISHKA
Může mi někdo vysvětlit, jak můžou na trikoma.cz prodávat výbavu na pěstování zároveň se semeny?
zlobivejkluck
MISHKA: Vcera jsem na to taky koukal a podivoval se. Njn, drzme jim palec at to chvili trva nez na ne prijdou pohlavni organy, bo at dostanou rozum a zaridi se podle legislativi ( i kdyz nekdy ani to nepomaha) :( ...
MISHKA
zlobivejkluck: Zbytečně vystavují sebe a hlavně své zákazníky riziku!
koles
citace:
Původní příspěvek od MISHKA
Může mi někdo vysvětlit, jak můžou na trikoma.cz prodávat výbavu na pěstování zároveň se semeny?


Asi jim něco chybí k tomu "řetězci" od semínka po fajfku. A navíc jim chybí stránka kontakt, tak si nevěděli, kam pro ně zajét ;)
Kambu
Bio-farm Zlín rychla komunikace,dodání..

@chuta u taoseeds nakupuju a nikdy sem nemel problem...takze osobne jsem spokojeny
MISHKA
koles: "řetězec" je podle mě kompletní a kontakt není potřeba, stačí IP. Takže je to už jen otázkou času...
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od MISHKA
koles: "řetězec" je podle mě kompletní a kontakt není potřeba, stačí IP. Takže je to už jen otázkou času...

Zaměnit IP,umí i moje babička!lol
MISHKA
Mr.Sordo: děkuji za vysvětlení, je to pro mě novinka. Myslím že se najdou i jiné způsoby, jak je můžou policajti vystopovat.
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od MISHKA
Myslím že se najdou i jiné způsoby, jak je můžou policajti vystopovat.

No tak,to samozřejmě!
nEophyte
Nevedel jsem kam to dat tak at to popr mod nekam prehodi..
Durazne nedoporucuji nakup v growshopu nejlevnejsi-growshop.cz, 17.11 jsem tam objednal zbozi a zaplatil predem kvuli vyhodnemu postovnemu,druhy den mi prodejce psal mail, ze 1 cast zbozi,kvuli kteremu jsem udelal objednavku nema a ze mi muze nabidnout podobne zbozi,coz jsem slusne odmitl a napsal ze bych teda chtel objednavku zrusit a aby mi zaslal penize zpet na ucet,asi uz tusite kde bude problem,samozrejme ani po tydnu(dal jsem jim cas) penize nikde,tak jsem napsal slusnej mail abych se pripomel,bez odpovedi..po dalsich asi 3 dnech jsem tam zavolal a zvedl to nejakej mladej zobak a byl z toho celej rozhozenej,koktal a rikal neco o tom at mu reknu cislo objednavky a ze dnes bude mluvit se sefem a ze mi penize poslou..opet nic tak jsem tam po dalsich par dnech volal znovu zase to zvedl ten zobak to uz jsem byl fakt nasranej a rikam jestli si ze me delaji prdel co to ma jako znamenat tak rikal ze to jde hned poslat a ze mi za 5 min zavola aby potvrdil ze to poslal,co myslite zavolal nebo jsou uz penize na ucte? Jiste ze ne...potom uz mi to samozrejme nezvedal.. jde sice o castku asi 900 kc,ale jde mi o princip jak si to vubec muze ten zmetek dovolit? Predpokladam ze to bude dalsi prekupnik ve veku tak 23 let jako snad vetsina growshopu,nechci hazet vsechny do jednoho pytle,ale internetovy growshopy v cr jsou tezka tragedie! Kazdej ma u vseho skladem a nikdo ve skutecnosti nema nic..Sam ani ted vlastne nevim jak to mam resit..
Mr.MEN
No nějaká obrana určitě bude. Ale bohužel v tomto se nějak nevyznám. Ale doklad o objednávce určitě máš a s tím myslím můžeš po nich potom tu částku vymáhat.
Jinak doporučuji objednávat jen u zavedených growshopu. Je to jistější.
Asi bych si nikdy neobjednal u nějakého "growshopu" a neposlal jim hnedka peníze. To je bohužel asi tvoje chyba. Ale je to vždycky dilema. Ale z takových obchodů vždy na dobírku.
Ale doporučím ti kleckashop.cz bohužel nevím jestli tam mají to zboží co by si chtěl. Ale pár let u nich nakupuji a dokonce mi jednou dali dárek že mi předražili objednávku o 3Kč. Coš je pro mě velmi slušné jednání. :)
MISHKA
nEophyte: Pokud nejde o ověřený growshop, vyhnul bych se platbě předem i za cenu toho, že neušetřím na poštovném. Přeju ti, ať z nich ty peníze dostaneš, včetně adekvátního odškodnění.
jeousek
Ma nekdo skusenosti http://www.redgrow.cz/ ..Chci od tam sodu..PIste sve nazory nebo mi rovnou poradte a poslete odkaz na lepsi GrowShop.
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od jeousek
Ma nekdo skusenosti http://www.redgrow.cz/ ..Chci od tam sodu..PIste sve nazory nebo mi rovnou poradte a poslete odkaz na lepsi GrowShop.

Nejlepší volba jsou "renomované firmy",projdi si stranu zpět,jsou tam i pozitivní recenze.
Postman16
Takže chtěl bych zde přidat http://easy-garden.cz/ za skvělou domluvu a relativně nízké ceny .. včera mi odešel PH metr takže sem jim napsal email že ho chci reklamovat a že bych ocenil rychlé vyřízení reklamace protože mám kytky v boxu ... ani ne za hodinu sem dostal odpověď že mám napsat adresu a tel. kam to mají zaslat .. Vadný kus ani nechtějí zaslat zpátky jen mi pošlou nový takže sem spokojen :) ...
Taky mám jednu negativní zkušenost s http://www.growshop.cz/ od tama sem objednával komplet 600w a předřadník byl na rohu trochu nakleplý a byl zohnutý kov .. to bych ještě přežil ale výbojka vypadala jako kdyby už ji někdo zkoušel takže Jahodu už nikdy!
DOCtom
Tak já se podělím o zkušenost s reklamací ventilátoru NTS od firmy NATURAL TECHNOLOGIES z jejich prodejny GROW4YOU.
Po cca půl roce přestala fungovat regulace na ventilátoru. Reklamace v prodejně s tím, že se mě ozvou. Neozvaly ani po šesti týdnech, tak jsem navštívil prodejnu. Prodavač vytáhl z pod pultu ventilátor s tím, že zrovna včera přišel. Verdikt: Reklamace zamítnuta.
Důvod: ventilátor je uvnitř zaprášený!!! ???
Upozorňuji, že na lopatkách bylo nepatrně prachu. Nereklamoval jsem žádnou mechanickou vadu, ložiska atp, ale elektronickou část.
Doma jsem z domečku s elektronikou sundal víčko a nikde ani zrnko prachu.
Nechal jsem v této prodejně poměrně dost peněz a toto považuji za klasické vymrdání se zákazníkem
Takže za mně NATURAL TECHNOLOGIES a jejich výrobky NTS už nikdy více.
Já to dál řešit nebudu, ale rozhodně se o tom všude zmíním.
KREATOR
Zdar.Bral jsem u nich zboži jen jednou ale vsechno bez problemu a domluva taky v pohode.vsechno co jsem objednal měli.žadny zdrzovačky.dokonce se mi u nich povedlo nakoupit hodně výhodně ORCA FOLII.měli roli po 7.5m za 12oo kc a 15m za 38oo kc.takže 3 role po 7.5m by porad vyšly o 2oo levneji nez jedna 15m. :-D tak sem si jednu roli 7.5m za 12oo objednal a ted uz ji maji za 2ooo. :-D
Jajabings
jj, prave pár takejch pecek sem tam našel. dík moc za reakci chlape:)
neslapatpotrave
V growshopu jsem samozřejmě už nejednou byl a utratil jsem tam už něco kolem 15000 a zkušenosti jako dobré pánové prodavači a většinou i majitelé :frog: vždy ochotně poradí s výběrem správného zboží, pokecají a jsou většinou erudovaní. Co budu v česku ta v g shopu ještě nějaké prachy nechám. Nenmusí bejt špatná práce jak tak koukám
Simpi23
citace:
Původní příspěvek od Kambu
Bio-farm Zlín rychla komunikace,dodání..

@chuta u taoseeds nakupuju a nikdy sem nemel problem...takze osobne jsem spokojeny


Stejná zkušenost s Bio-Farmem, takže také doporučuji!
Itachi994
Zdravím

Chci se zeptat na obchod GrowShop.cz

Dělal jsem tam nakup za 2644 i s postovným a platbou na dobírku.

Nakup jsem udělal v pondělí ráno.

Do dneška to Growshop.cz nebyl schopen to předat PPL a odeslat.

Když jim chci zavolat jsou 4 odpovědi.
Do 15min se vám ozvu.
Spadne to do Hlasovky
Položí to
Nebo to zvednou ale je ticho

Stalo se vám to taky u tohoto shopu nebo jaké máte své názory ?
Mard
Nakupoval jsem u nich s osobním odběrem a vybavení objednávky trvalo asi 4 dny. Možná už maj úrodu z AF a jsou zhulení :-)
Itachi994
nejspíše no :D

Doufam že mi to do pondělka dojde.
Mr.MEN
Heleď takhle ti to řeknu. Znám majitele. Ale před asi 7 - 8 lety jsem u nich objednával naposledy. :D
Dokonce jsem byl u nich když jsem byl na canafestu známi u nich nechali přes 30tis. Ale hrůza. Tehdy i ten growshop sám osobě vypadal strašně.
V hydru chcíplí kytky. Všechno špinaví. Doufám že už to tam aspoň vypadá o něco lépe.
A proč už u nich nenakupuji. Inu něco jsem si objednal a došlo mi to asi až za 14dní. To by možná nebylo úplně nejhorší, ale všechno vypadalo jak kdyby to už někdo používal. Dostal jsem jako omluvu 10% slevu. Ale to už mě moc nepřimělo tam nakupovat dál. :D
Od té doby nakupuji u Klečky. kleckashop.cz A neměl jsem s nimi za posledních 7let žádný problém. Taky jsem tam už nechal tak přes 500tis. Pár kamarádům jsem vybavoval stany. A vlastně každý měsíc tam mám průměrně 2 objednávky. :D Když něco nemají hned volají nebo posílají email. Dokonce mi kdysi dal dárek že mi předražil objednávku o 3Kč. A tomu říkám opravdu dobrý obchodník a dobrý obchod. :) Tak že vřele doporučuji Klečku tam se k vám aspoň chovají jak k zákazníkům. :)
Mard
Já tam před měsícem viděl jen něco v květináčích, žádný hydro. Jel jim tam nejspíš tabák a nějaké chilli. Nepřipadalo mi že je tam bordel, ale laboratorní sál to fakt nebyl. Měl jsem pocit že to dřív býval bar nebo nějaká putyka.
Whiskey_777
Já se divím že ještě na growshop.cz někdo něco kupuje....i to osobní jednání je pěkně na........
Osobně doporučuju Klečku, pokud mají skladem odesílají co nejdříve.
Ten servis je uplně někde jinde.
Zdenda89
Zdravím Vás,

mohu se optat, zda li jste z tohoto obchodu nakupovali? Mají tam dost dobré ceny, tak tomu moc nevěřím a na heuréce žádná hodnocení.

Děkuji za info a ať to roste
Mígl
Zdravím, máte někdo zkušenosti u https://www.growgarden.cz/ ? Dnes jsem tam dělal objednávku tak to snad do pátku přijde, ceny tam nejsou zlé
fedousek
Growgarden mohu jen doporucit, chodim tam osobne uz nekolik let a vzdy bez problemu. Kazdopadne co se tyce rychlosti, tak to ti nikdo nezaruci, zda to bude rychle, jelikoz nikdo nema vse skladem a musi i growshop objednavat.
Mígl
fedoušek: Nakonec i rychlost bude super, ráno jsem objednal a ve dvanáct psali že odeslali :) takže taky všem doporučuji
Mígl
Tak dnes přišla objednávka z growgarden.. dvě položky jsou rok prošlé, jak si tohle muzou dovolit?!
Nezbývá mi než odeslat zpět..
zelenymuz
U mě zkušenost s Growgarden taky dobrá, objednával jsem jen jedno aditivum a prošlý snad neni. Rychlost doručení odpovídala jimi udávanou dobou
Mígl
Na jednom hnojivu je PD01022014 tak je taky možný že ta PD zkratka znamená Produced Date.
A u Bud rot stopu je napsáno BRS09012015 což by by byl letošní leden ale jestli je to datum výroby nebo spotřeby mi jasný neni..

Nevíte náhodou někdo?
Keen
Bud Rot Stop nemá expirační dobu. BRS09012015 zmanemá, že byl vyrobenej 9.1.2015
Co je ta druhá hnojka ? S největší pravděpodobností jí budu mít u ruky, tak se ti podívam, ale s největší pravděpodobností to bude to samý jako u BRS.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma