Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 
Vase zkusenosti s growshopama? - Klikni zde pro originální téma
MedvedBrtnik
Zdarec,

rád bych přišpěl svojí troškou do mlýna, sice jsem objednával pouze semena, ale myslím si, že jeden obchůdek stojí za zmínku. Konkrétně se jená o tento obchod:

http://www.aagrow-shop.cz/

Výběr není nijak velký, jako ve větších grow shopech, ALE při objednávce semen mě mile překvapili. Objednával jsem si vícero druhů semínek, cca za 3500,- a dostal jsem kromě běžných náležitostí, jako jsou nálepky, letáčky a podobné srandy, celý jeden pakl (5 ks) semínek v ceně 550,- a další 3 ks nějakých promo semen. Sice se nejedná asi o žádnej hyper super model, ale potěšilo mě to. Konkrétně mi dodali toto:

http://www.aagrow-shop.cz/skunkon/3/532/detail

Třeba tady: http://semenakonopi.pestujdoma.cz// jsem dostal jen papírky při objednávce ve stejné hodnotě, s tím ať si trhnou nohou. :)

Toď vše. Mějte se a smějte se.

MB

Edit: Jo a měl jsem s borcem domluvu skrze maily, protože jsem potřeboval semena dodat v určitém termínu a všechno v klidu. Semena ode dne odeslání do 2 dnů doma.
bull
Já mam nejlepší zkušenosti s growmarketem, to co maj i nemaj skladem se dočtete na internetu, u všeho je to psaný. Ty věco, co píšou že nejsou skladem se jim asi nechtěj posílat, protože v krámě je maj (např. 5l balení hnojiv). Na rady moc nedám nikde, vždycky když jdu cokoliv nakupovat, tak si o tom zjistim info předem a jěště se mi tak nestalo že by prodavač čehokoli věděl víc než já.
Index
moje slova pane, growmarket taky chválím, mám to blízko, fajn obsluha, poslední dobou jezdím jenom tam
Asocial
citace:
Původní příspěvek od bull
Já mam nejlepší zkušenosti s growmarketem, to co maj i nemaj skladem se dočtete na internetu, u všeho je to psaný. Ty věco, co píšou že nejsou skladem se jim asi nechtěj posílat, protože v krámě je maj (např. 5l balení hnojiv). Na rady moc nedám nikde, vždycky když jdu cokoliv nakupovat, tak si o tom zjistim info předem a jěště se mi tak nestalo že by prodavač čehokoli věděl víc než já.


psany to sice maj, ale ne vzdycky jim to sedi :) ... na podmisku co meli psanou "skladem" sem cekal pres mesic. Jinak obchudek dobrej - ochotny lidi a na zbozi nemam problem si pockat ....

chodim i do hydroponicu - vetisnou maji lepsi ceny no ,,,
Hlava
Taky jedna zkušenost :D:D
bull
citace:
Původní příspěvek od Asocial


psany to sice maj, ale ne vzdycky jim to sedi :) ... na podmisku co meli psanou "skladem" sem cekal pres mesic. Jinak obchudek dobrej - ochotny lidi a na zbozi nemam problem si pockat ....

chodim i do hydroponicu - vetisnou maji lepsi ceny no ,,,



Jasně, uplně všechno nemaj a vůbec, mohli by ten sortiment rozšířit..

Pak mam ještě z e-shpů dobrou zkušenost s Klečkou, v pondělí sem objednal a něco neměli, psali do týdne. Ve středu jim to přišlo a v pátek jsem měl objednávku doma.
Stoned_r41d3r
Mám výborný zkušenosti s Growshopem Olomouc a Growmarket.cz.

Neuplatili mne ani letackama, papirkama, ani dalsima reklamima picovinama ale svym pristupem a nabidkou.

A mám ve městě 3 growshopy kam nechodím, tam mi tohle velice rádi daj.
SaMoLeBKa
Situace se asi zlepšuje, za poslední 2roky vyrostly 3growshopy na Valašsku s fajnovou komunikativní obsluhou která se nechova arogantně vůči začátečníkům(známým) a ráda ubalí a zhodnotí domácí produkt a vůči nastaveným cenám ať i každý koupí co chce a z kama chce,oni si klientelu najdou....
Machoman
Taky nahodím growshop Olomouc a to hlavne kvuli cenám. Bioplants je drahej jako prase, nechápu že s tema cenama se ješte drží :eek:
Potvrzuji,jedinny cenove schopny growshop je Growshop-olomouc a jeden v trebici-grow-up.navic obsluha,ktera ma co rict a nevytahuje se,jako v bioplantsu.tam sedi mistri sveta(myslim ten v olmiku).S brnem mam dobry zkusenosti,ale ty ceny jsou sakra drahy.
alpa
1.klecka [nejlepsi ceny,pristup,cas i zpusob doruceni velkych objednavek {20k+} znalosti,vyber zbozi!!!a neni nad to dostat hnojiva, seminka atd atd zdarma] a jako jediny obchod posila bez oznaceni baliku "grow","obchod s protrebama pro pestovani pod umelim osvetlenim" atp ..[viz nazev 99% vsech gshopu:D ]

[neni nad to kdyz vam borec z ppl doveze balik s nalepkama "growshop" a opta se zda-li pestuju a neprodam mu neco:D ]

2.growmarket.cz [velky vyber,,zbozi ktere neni u klecky,, vzdy zajisti tento obchod;]

od ostatnich G shopu jsem upustil....protoze nejsou absolutne nicim zajimave [ceny,zbozi,pristup k zakaznikum] a vice zacinam resit ebay a zahranicni obchody
citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Potvrzuji,jedinny cenove schopny growshop je Growshop-olomouc a jeden v trebici-grow-up.navic obsluha,ktera ma co rict a nevytahuje se,jako v bioplantsu.tam sedi mistri sveta(myslim ten v olmiku).S brnem mam dobry zkusenosti,ale ty ceny jsou sakra drahy.


Trebicsky grow-up pred 6 dny napsal,ze zbozi bylo odeslano,dodnes ho nemam a na email uz nekolik dni nereaguji....z toho plyne,ze se jejich reputace zhorsila a ze jsou to sraci.
Pongo
Bioplants Brno - docela vklidu přístup ... prohodíme vždy pár slov.... ale vždy jsem tam šel s tím, že jsem věděl co chci.... takže informace od nich byly jen doplňující.... :bounce: :bounce: EDIT: :megafon: a pokaždé odepsali na e-mail i když to byla třeba uplná hovadina.... :bounce: :bounce:

www.green-paradise.cz - 13.4. objednáno.... došel pouze potvrzovací e-mail, že mě budou telefonicky kontaktovat... druhý den jsem psal e-mail kdy mě to dojde, abych zajistil někoho kdo to převezme na doruč. adrese.... odpověď: - žádná.... 18.4. jsem psal znovu e-mail a odpověď: - žádná ... nekupoval bych to tam kdyby to nebylo zrovna u nich nejlevnější.... :shooter: :shooter:

www.my-garden.cz ... dnes ráno jsem psal e-mail na který stačilo odpovědět: ANO za tolik Kč / ne nemáme..... odpověď: - žádná .... :mad:
Tes
s těma mejlama na my-garden mam tez spatne zkusenosti... 2x jsem zkousel a ani jednou neodpovedel ani na icq neodpovida ale kdyz mu brnknes nebo se tam stavis tak je celkem ochotnej

jinak zkusenost s mazar.cz, tedka jsem u nich nakupoval, objednal asi v nedelu hned v pondeli rano mi prislo od nich email, ze neco maj na sklade neco budou mit za par dni.. takze komunikace s nima dobra mejlem, pak sem se s nima domluvil kam to chci dopravit, typek na skutru v tričku nirvana seeds mi to vsechno dovez kam sem chtel.. takze v pohode s nima..
gravedigger
Ahoj, nevíte jak je to s http://www.growelectric.cz/ prej to má jinýho majitele...
tomas2pet
www.my-garden.cz
Já osobně bobru zkušenost, rychlé dodání, nakupoval jsem tam letos už 3x.
Ještě bych něco dodal k těm emailům, já osobně zvednu telefon a zavolán, když chci vědět nějaké podrobnosti ohledně zboží.
Pongo
jenže kolikrát je lepší to mít písemně ... hlavně ohledně rušení objednávek apod.... :)
Pongo
www.klecka.cz .... spokojenost .... dodali postupně tak jak jsem chtěl ... semena, hnojky....
MDe_
www.greenhome.cz - plzen , přístup docela v pohodě , telefonát během pár minut , balík dorazil do 3tího dne ale zabaleno - HRŮZA, 2 krabce polepené páskou aby udělaly jednu, vyplněno novinami , kdyby aspon je pokrčily, CHYBĚLA jedna věc, kterou sem s obědnal a už ani neodepisujou na emaly.

Za mě docela sklamání..
Sirka
Objednávám pouze u klecka.cz a vždy v pohodě.. Dobrá komunikace, ceny také ujdou..
MedvedBrtnik
Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.
vinczenzo
citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.


Ty semena mají hodně společného s policejním nájezdem na hydroponic, ale to ti pan prodavač určitě říkal... Ale jak říkáš, vždycky když tam jdu, strávím tam hodinku až dvě :D:D:D
Osobně jsem zavítal pouze do growshopu v hradci králové (growroom.cz) a spokojený jsem vůbec nebyl, když jsem se chtěl s prodavačem poradit ohledně hnojek hrál chytrýho ale nic nevěděl a celkově přístup řekni co chceš a zas vypadni, takový zážitek jsem tam měl třikrát a už beru jen přez eshopy.
Dost mě to tam zklamalo navíc v obchodě toho nemají ani moc na okoukání :)
Ja nakoupil v nejakem novém e-shopu http://www.growplants.cz/hlavni.html asi se teprve rozjizdej nebo co protoze moc veci zatim nemaj ale přístup docela fajn na email odpoved do 2 hod a tet maj na vše -10% a soutěž o vybavení pěstírny v hodnotě 20tis objednal sem box a nejaké hnojky, dal sem koupit a po pul hod došel email od nich že objednávku přijaly a napsaly mě cenu o 10% levnější že se omlouvaji ale že jim web zatím neumí nastavovat procentuální slevy.. takže sem spokojenej a ktomu jsem dostal nejaké papírky,filtry a malou dýmku tu sklenenou od té cocacoly jak je :) ještě včera mě psaly na email zda jsme se zbožím spokojený a zda vše probjehlo vpořádku :D což se divým toseme stalo vůbec poprvé ...
THCc
ja kupuju na http://www.happygrow.cz/ prijde mi to vecinou hnedka druhej den a maj tam docela slusny ceny..
to: THCc :) na happygrow jsme taky nakupoval jenže oni maj dopravu zdarma od 2500tis ale si objednávam blbosti do 1500 :) a na www.growplants.cz maj poštovné zdarma od 900kč což mě vyhovuje a když jsem mu dnes volal žebych chtěl odrazovou fólii nabídl se žemě ji doveze až domu :) a pokud budu chtít hodí do auta pár věcí na prohlédnutí :) jinak happygrow.cz taky dobrý :)

edit.: rozvaží jen v okoli uherského dradiště zdarma myslím jen do 15km nebo jak to tam je..
WERD
citace:
Původní příspěvek od THCc
ja kupuju na http://www.happygrow.cz/ prijde mi to vecinou hnedka druhej den a maj tam docela slusny ceny..



no slušný ceny..jen tak sem se porozhlídl po cenách...
http://www.happygrow.cz/350-sklenik-bez-vytapni.html
tento pařník v Bioplants stojí 180kč a u nás v zahradnictví asi 120kč...
Balon
citace:
Původní příspěvek od WERD



no slušný ceny..jen tak sem se porozhlídl po cenách...
http://www.happygrow.cz/350-sklenik-bez-vytapni.html
tento pařník v Bioplants stojí 180kč a u nás v zahradnictví asi 120kč...


si se špatně podíval, cena je u bioplants 690,- a u happygrow 686,-
musíš koukat na rozměry ne jen na obrázky
citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.


Cau, myslis ten u Dómu? Prave jsem se pred pul rokem pristehoval a musim rci, ze fakt pohodka, taky jsem kupoval par volovin(RW kostky, vyzivu apod.) borec jen poradil, rekl svuj nazor a nic mi nenutil, taktez jsem snim pokecal o vsem moznem od LED az po salveje :D Ale spise jsem se ptal na ceny a konkurence(bioplants) no a musim rici ze jsou levnejsi a hlavne pohodovejsi, taktez doporucuji
Djobi-Djoba
Ahoj, byl jsem na "kus řeči" dneska v Gshopu http://growmarket.cz/ a musím říct, že tam pracuje parta skvělých a příjemných lidí. Moc milý personál a to jsem ještě dostal dvě drtičky. Za což děkuji a přeju mnoho úspěchů.
Klamath
czus. pokud chcete prijemny ceny a dobre reakce sam doporucuju
www.growplants.cz
je to nove vznikajici obchod. urcite se mrknete :D
ja uz sem si tam obednal a celkovej rozdil cen oproti growshop v praze 700 (doruceni az domu a to mam jeste v gshopu 10% slevu a i tak me to vyslo lip v growplants :D

doruceni je zdaca a davaj i darky :D
v pohode jednani, hlavne solidni.
zkuste sami zatim toho moc nema na vyber, ale sortiment se kazdym dnem doplnuje
tulipán
Zdár,

Objednával jsem nedávno nějaký vybaveníčko a parádní zkušenost mám s

http://www.taogrowshop.cz/

vynikající domluva po telefonu (musel jsem 1. objednávku zrušit) a při druhé zase super dodací lhůta do dvou dnů to bylo doma.

A navíc jsem dostal 6 časáků nějaký od Legalizace, Soft Secret a tuším že i noviny Konoptikum ;) + asi 10 katalogů různejch SeedsBank a hnojek.

Prostě super. Můžu vřele doporučit ;)
Já už jsem párkrát objednával od www.grow-up.cz zatím bezva zkušenost, dobrá komunikace, balíky byl do 3 dnů doma. A vyplatili se mi celkem dost ty jejich Poukázky, kupóny nebo jak tomu mám řikat :D
Jako dárek jsem dostal jedno vydání od Soft Secrets, a hodně takovej letáků o Plagronu, Seed Bankách a tak. :)
MDe_
GROW SHOP NOVÝ JIČÍN - paráda, rychlost, dobra komunikace.
Krizek
Green Home Plzeň - namyšlená a nepříjemná obsluha, když jsem tam chtěl koupit úsporku tak mi týpek vysvětloval, že pod tim nevyrostou žádný pálky a že je to max. na kaktusy a přemlouval mě, ať si pořídím sodík min. 400W :D

4Growers Plzeň - vždycky je tam velice příjemná slečna, která se vším ráda poradí, dnes jsem tam kupoval hnojiva a nabídla mi slevu 20% na hnojiva, substráty atd..., např. biobizz bio-bloom 1L jsem pořídil jen za 200 kč :)

Mlady pestitel Plzeň - tam jsem byl jednou a prodavači zrovna dohulili špeka, takže vůně skéra po celým shopu... ale jinak byli v pohodě a snažili se věnovat zákazníkům :)
vir
no growshop.cz v borivojovce snad tak jen veci na koureni, k pestovani bohuzel bida. nikdo tam toho moc nevi.

hydroponic.cz byl na tom lepe bohuzel uz je z kola venku.

no jako klecka.cz je asi nejlepsi, komunikace po skype, moznost domluvit co je, popripade co neni a nabidne nahradu nebo cas dodani. kdyz se zeptate i slevu da. penize se daji prevest na ucet predem. a posle hned ze doruci dalsi den. kdyz se objevi problem jakoze posle na dobirku kdyz sem platil predem, tak to hned ochotne vyresi.

no jinak na karlovarsku docela bida, karlovy vary ... hydroponienplus, bud holka co hovno vi, nebo maj zavreno. telefon taky moc nezvedaji, schanet biobizz coco-mix opravdu veda. u trznice maj uplny hovno.

a v chodove misto biobizz coco-mix maji jen kostky. no takze celej zapad cr je vo hovne lepsi si to objednat odkudkoliv jinud pokud to nutne nepotrebujete, lepsi nez jezdit a schanet.

no a pak v zahranici jednoznacne progrow.co.uk, postovny neni nejlevnejsi ale ani nejdrazsi, ochotne poradi, a jejich ceny jsou o dost levnejsi nez vetsina ceskych obchodu a nabizeji dost kvalitni produkty, ktery se u nas jen tak nesezenou. ovsem vyzaduje to znalost anglickeho jazyka.

Mr.Nobody
Nevíte někdo co se stalo s Green Fingers?Stránky jim sice pořád fugujou , ale prodejnu mají rozebranou...(byl sem na nový adrese samozřejmě)
Slick-ace
Mr.Nobody:

viz. kauza Hydroponic.cz ->

http://grower.cz/forum/showthread.p...5167#post965167
Hlava
No a ti co nakupovali v jejich VO , uz se vam policajti ozvali ?? :D:D Je to za celej rok docela dost SPZtek :D:D uz vim zhruba o 12ti lidech .
MDe_
KLECKA .. Parada :) balík sem měl na druhý den doma!
Milan66
Chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s Herbanist.cz???
Maj to tam o něco levnější ale nemá žádný recenze a funguje od září 2011.Tak jestli jste tam ocaď někdo objednával tak napište jak ste dopadli?Jestli to neni podvod,díky
Ka'n'ja
Koukám co shop to zkušenost. No nevím, podle mě mezi Gshopama moc rozdíl není. Někde snad líp poradí, ale pořád je potřeba mít na mysli, že jsou to kapitalističtí vykořisťovatelé, tedy obchodníci, a že hlavní artikl je zisk a pak až kdesi dál spokojenej zákazník. Hlavně mě příde, že každý prodávající má i jiné zkušenosti, tak radí něco jiného. Tedy pokud by jste si chtěli postavit skříň přímo v Gshopu, tak věřte, že při stejných vstupních parametrech si odvezete jinej celek. Co se týče příjemnosti, tak sem byl spokojenej v Jihlavě. V Praze je to dost na stejný brdo, všude na Vás čeká víceméně vtíravej přemoudřelej týpek co se Vám snaží za každou cenu něco prodat. Někde se dá i pokecat, ale takovejch moc není. Osobně v Gshopech nakupuju už jen semena, hnojky si tak nějak dělám sám, občas přikoupím nějakej nafukovač palic, ale jinak mě děsí cenama. Možná, že za kvalitu se platí, ale nemělo by se víc, než jaká kvalita skutečně je. Nicméně musím poznamenat, že s hlínou a hnojkama sem měl lepší výsledky, ale utrácej si za to pořád dokola:/.
Jinak už se těším na Cannafestík:)
Ka'n'ja
Ahoj, growshopů za posledních pár let přibylo jak hub po dešti, a často když listuji jejich e-shopem jsou víceméně identická jak nabídkou tak cenami. Pak vyvstává otázka, kde raději nakupovat, resp. hledám argument proč právě tento eshop. To, že jsou tyto obchody cenami nadsazené je fakt známý. A to, že v dnešní době jsou, bohužel, peníze až na prvním místě také. Tedy ptám se vážených členů fóra, jaký growshop mi moji peněženku ochudí nejméně?
MDe_
Nový jičín grow shop je levný i reklamace v pohodě (ale rychle budou ho rušit tak doprodávají) jako dárek dávají filtry, hash lízátko a časáky :D i klecka je v pohodě (rychle dodání i ceny jsou v klidu) od toho sem dostal jen 2 krabičky klecka zápalek :D
Každý má to svoje je lepší jeden model hledat na více obchodech ono někde občas jsou slevy.
Chodím se dívat na
mazar.cz
semenakonopi.cz
medigrower.cz
konopneseminka.cz
5semen.cz
growgarden.cz <--- zde momentálně akční slevy semen!

a další.

ono někdy se vyplatí hledat ale pokud jde o mé osobní prověřené obchody kde je solidní výběr za "běžnou" cenu pak semenakonopi.cz a mazar.cz .
Ka'n'ja
ja mam zkusenost s kamennym obchodem growgarden.cz, kde prodava takova mila slecna:). Mivaj velkou nabidku a hodne casto akce na semena, ale zase sem tam objednal jedny semena, dva dny na to tam byl proto osobne, jel sem okolo, tak abych usetril za postu. No a nemeli je na sklade, a to uz sem to mel zaplaceny pres net kartou. Ale slecna mi hned nabidla vychodisko v podobe jinych semen, takze dobry:).
Jinak na me growshopy pusobi jako supermarkety, cloveku se vyplati projet si vsechny a jit po akcich:)
BloodyBeer
moje nejlepsi zkusenost je s kleckou - ochotni, vse je vetsinou skladem, nebo moznost doobednat ...

growshop.cz - nejak se mi nezda jejich skladovani substratu - tim ze maji prodejnu ve sklepe se jim tam asi furt drzi vlhkost - zatim se jim tam objevili jenom chvostoskoci (mam toho plny kokos co jsem si tam ted koupil), tak snad se jim tam nerozsiri neco skodlivejsiho. Dale jsem chtel platit platebni kartou -> okamzite jsem byl oznacen za blbce, ktery se chce nechat udat s tim, ze platebni informace by mohly byt pouzity proti me (oproti kleckovi, kde berou karty normlane jsem tam chvili stal s otevrenou hubou, jestli to opravdu mysli vazne ...) a dale se mi tam snazili vnutit nejake mineralni hnojiva, kdyz jsem bral BioBizz do kokosu s tim, ze mi to neporoste, protoze je to hnojivo do hliny ...
caseage
BloodyBeer jj a pak radte at si nováčci zajdou do growshopu že tam jim poradí :-)
Machoman
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
moje nejlepsi zkusenost je s kleckou - ochotni, vse je vetsinou skladem, nebo moznost doobednat ...

growshop.cz - nejak se mi nezda jejich skladovani substratu - tim ze maji prodejnu ve sklepe se jim tam asi furt drzi vlhkost - zatim se jim tam objevili jenom chvostoskoci (mam toho plny kokos co jsem si tam ted koupil), tak snad se jim tam nerozsiri neco skodlivejsiho. Dale jsem chtel platit platebni kartou -> okamzite jsem byl oznacen za blbce, ktery se chce nechat udat s tim, ze platebni informace by mohly byt pouzity proti me (oproti kleckovi, kde berou karty normlane jsem tam chvili stal s otevrenou hubou, jestli to opravdu mysli vazne ...) a dale se mi tam snazili vnutit nejake mineralni hnojiva, kdyz jsem bral BioBizz do kokosu s tim, ze mi to neporoste, protoze je to hnojivo do hliny ...


Příště poslat do prdele, s takovyma informacema nemaj co dělat v Gshopu. Biobizz do kokosu no problemo. At nejsem OT s klečkou mám taky jen dobrou zkušenost. Ale osobně sem tam nikdy nic nebral.
caseage
citace:
Původní příspěvek od MDe_
Nový jičín grow shop je levný i reklamace v pohodě (ale rychle budou ho rušit tak doprodávají) jako dárek dávají filtry, hash lízátko a časáky :D


po špatné objednavce sem jim poslal mail a dokonce sem se i zeptal zda KONČÍ a zde je odpoved
Growshop Nový Jičín:
Dobrý den,
sadbovače pošleme v pondělí PPL na naše náklady, omlouváme se. Končit nebudeme, kde jste to slyšel? Maximálně dojde zítra k výpadku eshopu z provozních důvodů, ale jen na den.
s pozdravem
D. Král
MDe_
citace:
Původní příspěvek od caseage


po špatné objednavce sem jim poslal mail a dokonce sem se i zeptal zda KONČÍ a zde je odpoved
Growshop Nový Jičín:
Dobrý den,
sadbovače pošleme v pondělí PPL na naše náklady, omlouváme se. Končit nebudeme, kde jste to slyšel? Maximálně dojde zítra k výpadku eshopu z provozních důvodů, ale jen na den.
s pozdravem
D. Král


Měl sem sním hovor, kvůly reklamace + nějaké věcy navíc přiobědnat a říkal že budou končit (možná se situace změnila) je to asi půl roku nazpět.
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Machoman


Příště poslat do prdele, s takovyma informacema nemaj co dělat v Gshopu. Biobizz do kokosu no problemo. At nejsem OT s klečkou mám taky jen dobrou zkušenost. Ale osobně sem tam nikdy nic nebral.


S klečkou mám taky jen dobrý zkušenosti, i co se týče reklamací - proběhla naprosto bezproblémově a rychle.
Ahoj, už několikrát jsem navštívil G shop v Trutnově www.green-house-tu.cz . Byl jsem velice spokojenej, ochotný prodejci. Když jsem kupoval vybavení, tak jsem dostal velkou slevu a ušetřil jsem 2600, za což jsem byl rád. Občas zajdu a jen pokecám, doporučuju.
Bulb
Klecka.cz - mel jsem objednane zbozi co se uz nenaskladnilo a dostal jsem lepsi za cenu horsiho kvuli cekani, jinak ostatni nakupy vzdy OK

Grow-up.cz - take dobre ceny, vzdy vsechno ok, libi se mi grow-up money...
my-garden.cz, klecka.cz a growelectric.cz vše Ok, super jednání, doporučuji)
Mr.Nobody
My-garden.cz

fandím jim , bezvadný jednání , supr výběr a posledně sem dostal hnedka 3 parádní plagáty ;) :D
petis__
semenakonopi.cz – tam nakupuju po netu nejčastěji, dobré/rychlé jednání a navíc nedávno rozjeli aukce, kde se dají vydražit semena za super ceny.

klecka.cz – tam jsem kupoval několikrát osobně a můžu jenom doporučit

http://www.growshop-ostrava.com/ - taky se tam dobře nakupuje
cannaFoRM
máte někdo zkušenost z http://www.easy-garden.cz/ ??? mají tam až podezřele nízké ceny.

jinak v http://www.my-garden.cz/ naprostá ochota a slušný ceny
growesweden
www.homegrown.cz - skvělý nadstandardní přístup ochota.
Doporučuji.
xjanicka
citace:
Původní příspěvek od cannaFoRM
máte někdo zkušenost z http://www.easy-garden.cz/ ??? mají tam až podezřele nízké ceny.

jinak v http://www.my-garden.cz/ naprostá ochota a slušný ceny


Objednával jsem v www.easy-garden.cz předřadník NXE 600W a Homebox a vše přišlo v naprostém pořádku. Ceny mají prý akční ale jen do Vánoc. Jinak byli ochotní a rychlí :-)

V my-garden mám také zkušenost a taktéž spokojenost :-)
hardiron
objednal, jsme tak uvidime :-) jen je divne,ze jeste vcera mely u toho predradniku cenovku 3999 a dneska uz 4600 :-/
Na'vi
GrowGarden je nejlepší příjemná obsluha vše ok a tak to má být.
krisa.lc
Skusenosti mam s Growland.sk, Grower.sk, Growshop Vrutky - vsetko spokojnost, hlavne Growland - vpohode jednanie, vzdycky zavolaju :) , Grower - neskutocna rychlost, raz sa mi stalo, ze objednam seeds a za 20 min pisu, ze uz poslane. :) Cize maximalna spokojnost.
Cez vikend som bol v Prahe, cize som si nemohol odpustit navstevu Growshopu, konkretne na Zizkove a pohodaaa. Velky vyber, prijemna obsluha a vpoho ceny - doniesol som Walkabout za 514 kc, kedze maju teraz akciu 14%. A samozrejme katalog a Konoptikum..
Kusher
Nevím jak vy , ale ja s Pražským Growshop.cz mám dobré zkušenosti.
Vždy když něco potřebuju a jedu tam , tak vím že se o mně dobře postarají.
Při koupi vybavení jsem dostal neskutečnou slevu (cca 2000,-) , tričko zdarma
a pár cennejch rad při výběru genetiky , nelitoval jsem a nelituju ani ted kdykoliv
tam jdu... ale je fakt , že někdy maj docela slušně vyčouzeno :D
gravedigger
http://eshop.growroom.cz/ , NESPOKOJENOST uz kdysi sem tam bral veci a fakt divny jednani Gejza je vykoureny maslo, posledne kdyz sem chtel substraty nemeli na sklade nic ani posranej buffer na srovnani ph...jednani na hovno uplnej nezajem...meli by to radsi zavrit...a je videt ze o kram nemaji vubec zajem...podle toho to tam taky vypada, fakt desny...ja uz cca 4roky beru veci z http://www.growelectric.cz/ ..naprosta spokojenost !!!!! do growroomu sem zasel jednou za pul roku kdyz sem potreboval neco mensiho a nevyplatila by se me postovny ale uz tam asi nikdy nejdu !!! ahooooj
myguláš
Poslední dobou mě dostávaj některé growshopy a to že jich je převážná většina v mém okolí s prošlou dobou u hnojiv a uplně nejlepčí je když začne típek stebe dělat magora že to je datum výroby..Někteří prodejci aspon uznají a snaží se slevit ale u bio hnojiv je to celkem problém když je datum min.spotřeby už půl roku staré a lahvička byla třeba zrovna tech půl roku v prošlé době v teploučku a na světle v krámě..A proto by mě zajímalo jak to funguje na krámě neb ve skladě když je prošlá doba trvanlivosti,,někam se to vrací neb se to snaží prodat a udat pod cenou???
Pongo
www.klecka.cz ... už potřetí a potřetí super komunikace, doručení ... vše prostě ... nejde jinak než doporučit ...
kekel
žije to tu ještě?
co vy a growshop-ok.cz ?
a su slepý nebo klečka nemá pacháče??
Tak jsem tento týden objednal zboží z growshop.cz, v pondělí jsem jim poslal peníze na účet který mi poslali v mailu a poslal jsem jim i obratem potvrzení o platbě. Ve středu jsem psal email jestli peníze dorazily, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek jsem zkusil druhý email. Opět bez odpovědi. V pátek jsem to nevydržel a zavolal jim co se děje. Odpověd byla že zboží sice mají ale čekají na potvrzení od účetní že peníze přišly. Na to že peníze jsem poslal v pondělí a máme stejnou banku pěkně dlouhá doba.

Takže growshop.cz jsem zkusil poprvé a asi i naposled. Minimální komunikativnost a pomalost opravdu nemám rád a to stále nevím kdy mi zboží dojde a jestli vůbec dojde.
Tak mi dnes konečně dorazila objednávka, stálo mě to dva emaily, tři telefonáty a trochu nervů ale už je vše v pořádku. Nakonec se i omluvili za chybu a v balení poslali reklamní papírové filtry, balík samolepek Growshop a vydání Konoptikum, nevím jestli to je normální nebo součást omluvy, berte s rezervou.
Kambu
Posledni dobou,nakupuju u TAOgrowshop...vyber i ty ceny jsou solidní...jednání výborné-osobně velmi spokojen-zatím bych neměnil ..
Rád a opět se vracím k growgarden.cz za výborný přístup a dobré ceny zatím také neměním.Ještě jsem spokojen s medigrower.cz dobře popsané léčivky a výběr toho co stojí za to v léčení dodání není problém.
EDA45
citace:
Původní příspěvek od M4r1hu4n3
Tak jsem tento týden objednal zboží z growshop.cz, v pondělí jsem jim poslal peníze na účet který mi poslali v mailu a poslal jsem jim i obratem potvrzení o platbě. Ve středu jsem psal email jestli peníze dorazily, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek jsem zkusil druhý email. Opět bez odpovědi. V pátek jsem to nevydržel a zavolal jim co se děje. Odpověd byla že zboží sice mají ale čekají na potvrzení od účetní že peníze přišly. Na to že peníze jsem poslal v pondělí a máme stejnou banku pěkně dlouhá doba.

Takže growshop.cz jsem zkusil poprvé a asi i naposled. Minimální komunikativnost a pomalost opravdu nemám rád a to stále nevím kdy mi zboží dojde a jestli vůbec dojde.


Jen potvrzuju,úplně stejná zkušenost..
V úterý jsem objednal semena,přišel obratem mail kam poslat platbu a že zboží pošlou,okamžitě,jak pošlu potvrzení o platbě..
Ve středu jsem peníze poslal i z potvrzením o platbě,elektr.výpisem..
Je sobota a žádný kontakt z jejich strany..,ani potvrzovací mail,nic..
Jsou nekomunikativní,pomalí,zřejmě permanentně vyhulený..
A už vůbec nechápu,proč chtěj posílat potvrzení o platbě,když stejně pak čekají na echo od účetní,že peníze mají připsány na účtu..

Oproti tomu jsem objednal zboží,jednu věc za 23,- USD z USA,přes ebay..,platba paypal.Také v úterý,ještě ten samý den potvrzení o provedeném nákupu i platbě z ebay.com i z paypal.
Druhý den,ve středu, mi přišel mail od ebay i přímo od firmy od které je zboží odesíláno,že vše je v pořádku a že zboží bylo zabaleno a odesláno a už je na cestě..!!!!
Tak si myslím,že z USA to dorazí asi dřív,než z Prahy.. :rolleyes:
EDA45
Tak je to tu..Zboží s USA a od Jahody objednáno minulý týden ve stejný den,úterý..
Během úterý a středy jsem dostal 3 maily od ebay a od dodavatele,že je to zaplacené a posílají to..Dnes to mám doma.. ;)
Od Jahody nulová komunikace,až včera po mém urgujícím mailu napsali,že se omlouvají a dnes snad pošlou..Takže S Philadelphie je to tu dřív,než z Prahy.. :teef:
Normálně se na maily vykašli. Volat, volat volat. Když jsem tam volal podruhé tak mi řekli že se na to podívají, po dvou hodinách volám zas a oni na mě zapomněli! Takže pokud chceš něco od jahody tak ti nezbude nic jiného než je urgovat jinak si tam dál budou pálit a kašlat na kšeft.
Má někdo zkušenosti s grower-shop.eu? Mají pěkný výběr a nízké ceny.
Tak jsem nakoupil na e-grow.cz a jsem vážně nadšenej tím jaký to je obchod. Jsou nejlevnější a bez problémů komunikují o svátcích a víkendech, ale hlavně v případě problémů se snaží vše vyřešit a nesnaží se ze zákazníka dělat blbce. Příště rozhodně nakupuju zase tam.
Growroom.cz Hradec Králové, byl jsem tam asi třikrát když se mi nevyplatilo poštovný od jinud no, vždycky pocit že toho týpka vyloženě obtěžuju když sem po něm něco chtěl, půlku věcí nemá na krámě a občas obchod zavřenej a ani na netu nic :p Nevim jestli se tam chodí akorát vyhulovat ale je to fakt hrůza. Nadruhou stranu 4grow.cz v Jaroměři můžu jenom doporučit, sice má otevřeno a od 17-19 ale není problém domluvit se na jiný hodině popř. si nechat věci dovýzt a prodavač takovej opak z growroomu :)
Growman
growgarden.cz - Objednávka byla za 950,- Kč. Velmi ochotný a dají vědět, když se objednávka zpozdí. Poslali mi kyselinu dus a fos. Jiné gs to nedělají. Zdarma přibalili fem. semínko, papírky, filtry, 2 katalogy semínek a štítky do hlíny pro kytku. Byl jsem spokojený.

growshop-ok.cz - Objednávka byla za 4800,- Kč. Po týdnu mlčení jsem jim ráno napsal a odpo odepsali, že druhý den to budu mít. Měl jsem.
Abych byl upřímný, tak jsem čekal, že něco přibalí navíc. Navíc nic nebylo, ale za to, tam toho bylo míň. Chyběla podmiska za 15,- Kč a na faktuře byla. Popruh pro zavěšení mi přišel jiný. Kdybych věděl, že pošlou tenhle, tak bych ho nechtěl. Jednu věc jsem potřeboval dvakrát a přišla jednou. Nakonec jsem dostal slevu 15% na každé hnojivo od Elixer.
Je to nejlevnější gs a měli skoro vše co jsem potřeboval. Nechtělo se mi objednávat z více gs a platit dopravu.
Jen ta komunikace nějak vázla + viz výš. Výhoda je, že je nejlevnější.

growmarket.cz - Objednávka byla za 749,- Kč. Objednáno ráno a odpoledne mi volali, že to dají PPL a druhý den jsem to měl doma.
Navíc nic nebylo. V objednávce byly i tři stahovací spony a místo toho, aby přišly kulaté, tak byly hranaté. Spony jsem narovnal. Komunikace a doprava perfektní.
ganja-steve
Pbgrow.cz- nejhorsi growshop ever! spis nez shop, tak sklad starejch a proslejch hnojiv
navic vygumovana obsluha
hellping
citace:
Původní příspěvek od tulipán
Zdár,

Objednával jsem nedávno nějaký vybaveníčko a parádní zkušenost mám s

http://www.taogrowshop.cz/

vynikající domluva po telefonu (musel jsem 1. objednávku zrušit) a při druhé zase super dodací lhůta do dvou dnů to bylo doma.

A navíc jsem dostal 6 časáků nějaký od Legalizace, Soft Secret a tuším že i noviny Konoptikum ;) + asi 10 katalogů různejch SeedsBank a hnojek.

Prostě super. Můžu vřele doporučit ;)


Taky jsem teďka objednával z TAOgrowshopu, 2balení semen + 1 zdarma, k tomu 3 reguláry. Takže 18 semen celkem + spousta počteníčka a reklamního zboží.
Můžu jen doporučit, vyníkající domluva, rychlost dodání, dobře spracované webové stránky.

www.taogrowshop.cz/
nasavajtendym
www.growplants.cz pohodové jednání, když se něco posere, bez problémů vyřeší... Fajn shop, co dodat
EDIT: Koupil jsem spínací hodiny, jenže se ogara spletl a poslal mi hodiny pro německý trh. Při kontaktování odpověděl takřka okamžitě, hodiny byly vráceny a jako bonus jsem dostal slevu na semínka které jsem od něj zrovna bral 200 KČ, čemuž říkám mega fétr jednání.
Scroo
TAOgrowshop naprosta spokojenost ... perfektni jednani Doporucuji (jen ty stranky mi prijdou mene prehledne)
Disco_Stue
Tak přidávám se k Mr Greenoj, Growroom HK totál katastrofa, neochotnej,zhnusenej, zhulenej prodavač co nemá zájem a nic na obchodě vyjma základních věcí. ( asi se musí objednat předem nebo nevim jak docílit aby tam byli :( ) Taky už mi řek že to nemaj, že v zahradnictví to maj stejně levnějc... :-D
yara
Byl jsem v GS v Trutnově mile překvapen , je to zapadlý krámek u hlavní pošty.
Rozlohou je velký, výběr taky velký, obsluha mladá, ochotná.

Naproti tomu krámek v Liberci kde jsem nakoupil většinu výbavy je rozlohou VELMI malý, takže výběr je trochu menší, ale i tak jsem pořídil skoro vše až na nějaké maličkosti. (kolínka apod.)
Obsluha se střídá, když není majitel tak je manželka nebo kamarádka, takže obsloužení je příjemné, ale už se mi 3x stalo, že byl GS (na staré adrese) zavřený bez nějakého upozornění, což při dojíždění naštve.

Nyní už jsou tak měsíc přestěhovaný ve Volgogradský ulici (příčná na Hanychovskou- směr Ještěd) a jak jsem koukal na netu, nemají ještě změněnou adresu.
Oboji objednavky okolo 2tisic

growshop.cz - vetsi ceny nez v jinych growshopech, ale jednani a lidi super

growgarden.cz - pohoda, trosku vazla komunikace ale to bylo z duvodu ze pani mela dovolenou, ochotna, vse poslala, bohuzel vetsi stinidlo se do maly krabice asi tezko vejde, tudiz prislo pomackany, narovnat slo, zbytek byl vpohode

growmarket.cz - peckovy ceny, rychlost, jednani, bohuzel posilaj oznaceny krabice
Modelář
klecka.cz-jsem z prahy,ale věci tahám z ostravy..s personálem se dá velice dobře domluvit..měl jsem u nich objednávku dýl jak týden ,protože něco zasekal dodavatel a tak mi to dali všechno za cenu VIP ceníku(na 32000 mi to dělalo zhruba 5000 rozdíl) a pokaždý jak jdu něco kupovat tak jim napíšu kde to maj nejlevněj a oni vždycky ještě proti tomu něco sleví.

growshop.cz-zmatek,věčně nic nemaj,maj to drahý jako prase a ještě maj na bořivojce na těch bylinkách vepředu nějaký škůdce(koupit si tam hlínu se rovná koupit si rovnou něco nahubení toho co tam leze)minule jsem obědnával 5věcí s osobním odběrem. apsali že se proto můžu stavit a co by člověk nečekal na místě z pěti věcí jen tři..tak buď ať to tam už nehulej ,nebo ať to omezej
martines186
tak pbgrow.cz taky nedoporucuju vecne nic nemaj a este bych nedoporucil grow-up objednany semena nikdy nedorazili ale max spokojenost s growgarden.cz
kekel
:D yes growshop hradec, největší mentál..nikdy tam nesmíte zabloudit, to radši krystalon :D hlavně začátečníkům jako já nedoporučuju, ještě že jsem měl skoro všecko nakoupené, protože co ten mi valil za bulíky do hlavy :D grower je podle něj ta největší sračka a banda totálních amatéru, kteří tady postují cizí fotky, všechno nastudované odsud byla podle něj absolutní blbost a blud, zkončilo to u dnes už památné hlášky, když jsem mu řekl, že se mi na aeru líbí hodně i ty třetinové koncentrace, zavalil, že ty jsou v hlíně, v hydru a aeru jsou žeprej naopak vyšší 2-3x vyšší:D a takových perel tam padlo víc. no každopádně, jsem rád, že jsem ho v ani jedné věci neposlechl, páč jsem díky Vám tady odjel luxusní pěst, který množstvím, chutí i krásou předčil všechny moje očekávání a fakt jen díky vám, páč po pravdě ani nevím jak :D

no a growshop-ok.cz se mnou teda komunikoval okamžitě, možná i dost kvůli té obří objednávce, ale já byl spokojen, i když něco popletl, dost dobře to vynahradil.
no ale ta pomalost, nepotkal jsem ještě growshop, kde by byli ti týpci tak nějak v normálním tempu, všude je všecko tak na dlouho a na nervy...a pak, že zkuřky neztrácejí motivaci:)
PS: jsem si ještě vzpomněl na jednu věc z fejkroomu v HK, kdyby jste nevěděli, žeprej největší blbost je si schovávat účtenky, a to proto, že jde o úplně jasný důkaz, který mě dostane:D:D obzvlášť v bytě kde i ty všecky věci jsou, že jo, jinak by si chlupáči asi mysleli že to tady je po předchozím majiteli...8-)
Anuvin
Zdravim, mam spatnou zkusenost s growshop.cz prodejnou v Praze.
Jsou tam mladí na první pohled příjemní lidé ale prijdou mi trochu vymatlany.

Chtěl semse poradit ohledně filtru ata
k se mě cápek ptal co mam za odtah.
Rek sem mu TD Silent dvourychlostni a 125 a 350l/h a on me zacal presvedcovat ze to mam nakej bidnej vetrak za 800 kterym ten filtr neprofouknu a kdyz sem mu rek ze stal 4500 tak mi asi neveril a furt mi tvrdil ze TD sou nahovno..
Nakonec sem koupil alespoň sonoflex a lightmix (děravý pytel) - ani mi nedal účtenku.

Naopak Growmania mi přijde mnohem příjemější.
Hoši cenově nejlepší growshop,jednání,rychlost,prostě perfektní záležitost je E-GROW , nabídka zboží je sice skromná ale za ty ceny to stojí tam nakoupit
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od t.h.c.heater
Hoši cenově nejlepší growshop,jednání,rychlost,prostě perfektní záležitost je E-GROW , nabídka zboží je sice skromná ale za ty ceny to stojí tam nakoupit

souhlasim zatim asi nejlepsi gshop( i co se tyce jednani se zakazniky). jeste bych pochvalil klecku:)
ja jezdim do growmania.cz, v pohode lidi, bezny ceny, vcelku slusnej vyber, hlavne hnojiv rekl bych... vzdycky mne vysli vstric...
PiosOne
www.e-grow.cz

Prestoze meli vse psane skladem, tak dodali jen pul zasilky. Nereagovali na emaily ani mobily. Potom konecne odpovedeli, ze cekaji na hnojiva a ze mi to hned poslou. Po dalsich nekolika dnech mi potvrdili poslani zasilky. Za dalsi tyden cekani opet problem se na nekoho dovolat kvuli stavu zasilky.
Stav takovy ze nevi zda poslali nebo neposlali a ze mi toto reknou az dalsi tyden!

Takze shrnuto a podtrzeno: ne vzdy nejlevnejsi eshop znamena nejlepsi a v tomto pripade na me zapusobili jako totalni amateri a uz nikdy vice. Cekat nekolik tydnu na hnojiva a svetla ktera maji byt skladem to je opravdu mozne jenom u nas. Nehlede na to, ze jsem se s prodavacem (nebo majitelem) pres telefon mluvil o nutnosti to poslat co nejdrive.
Takze za me tento "eshop" urcite NE.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od PiosOne
www.e-grow.cz..........." urcite NE.


Jojo , zrovna u nich měli akci s Lumatekama neobjednavals taky ?? Já si to rozmyslel protože přecijen uz vim že rozhodujici faktor není jen cena :D čas stojí někdy neuvěřitelné peníze :D

Já doporučuji Growmarket , GROWpestitel , Naarden :D , když musim tak jahoda ....
Whiskey_777
Klecka domluva, dodani, slevy a hlavne jednani super
Jednoznacne nejhorsi zkusenost mam s Jahodou na Zizkove a Growshop Jamajka Hodonin.
Zdravím chem sa opýtať ako funguje obiednavanie semiačok z growshopu konkrétne sa jedná o Slovenský growshop Grower.sk (hádam to tu môžem napísať.)
Mal by som záujem stochto growhopu obiednať 10 feminizovaných semen od sensi seeds keď si porovnám ceny tak sú úplne isté a poštovné by ma vyšlo lacnejšie. Ako to funguje oni stoho growshopu obiednávajú semena zo sensi seed a potom to pošlu mne ? Je to bezpečné ? Alebo je lepšie obiednať semena rovno z originál sensi seeds ? Prosím moc radu kto ma nejaké skúsenosti.
Vopred ďakujem.
petis__
Nejlepší je zajít přímo do Gshopu, ale pokud ho máš třeba daleko, tak to klidně objednej z netu. Nevím jak u vás na Slovensku, ale určitě policie nesleduje každou objednávku z Grower.sk :)
zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high :D
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds
vinczenzo
citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high :D
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds


Toho se obávat nemusíš, seedbanky mají bezpečné obaly a v growshopu to balí taky poctivě před odesláním :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma