Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 2 3 [4] 
POZOR: Sněmovna bude projednávat... - Klikni zde pro originální téma
ThunderFuck!
zrovna nedavno jsem videl v televizi ja Arnold schwarzenegger bojuje proti financni krizi. Legalizoval Marihuanu v Kalifornii. ale spis me prekvapilo ze v zemi hippies nebyla trava legalizovana:D snad tomu bude tak jednou i u nas:D

je pravda ze legalizice u nas pri pritahla obrovsky cestovni ruch. ale co by na to rekla Evropska Unie?!?!?!?! :D:D:D

konec koncu v holandsku uz to take neni co byvalo:( EU je mocna!!!:D :D
Cicmon
EU nas zas tak nezavazuje v zakonech, jde spis o dodrzovani dohod mnohem starsich...

Jednotná úmluva o omamných látkách (1961)
Protokol o změnách Jednotné úmluvy o omamných látkách (1972)
Úmluva o psychotropních látkách (1971, 1976)
Úmluva OSN proti nedovolenému obchodování s omamnými a psychotropními látkami z roku 1988 (Vídeňská konvence)
Metuzalem
Idnes: Pět gramů konopí nebude trestných, schválí to vláda
http://zpravy.idnes.cz/pet-gramu-ko...&utm_medium=rss

Fok, no uvidime jeste, ten predchozi vladni navrh s 60 gramama se mi libil vic. ;)
Metuzalem
Novinky: Co je větší než malé množství drogy, rozhodne vláda
http://www.novinky.cz/domaci/186189...odne-vlada.html

Tady zas pisou 15g. Na strankach pripravovany legislativy vlady nic neni, ale ma se o tom pry rozhodovat v pondeli, tak jsem zvedavej teda.
Metuzalem
Tak jenom pro informaci. Snemovna dneska schvalila novelu zakona o navykovych latkach a mezi navykovyma latkama se objevil Salvinorin A. Takze pokud v tehle podobe ten navrh projde i pres senat, tak uz nebude mozny ziskat, prodavat atd. extrakty ze salveje. Samotny pestovani salveje ale nijak postihovany nebude.
[CZ]Neon
citace:
Původní příspěvek od Metuzalem
Tak jenom pro informaci. Snemovna dneska schvalila novelu zakona o navykovych latkach a mezi navykovyma latkama se objevil Salvinorin A. Takze pokud v tehle podobe ten navrh projde i pres senat, tak uz nebude mozny ziskat, prodavat atd. extrakty ze salveje. Samotny pestovani salveje ale nijak postihovany nebude.


O salvej uz u nas stejne nikdo nestoji. Nicmene zakaz tech "chemickych" sracek, ktere jsou udajne ve vyskytu hlavne na severni morave z polska podporuju
High
citace:
Původní příspěvek od [CZ]Neon


O salvej uz u nas stejne nikdo nestoji. Nicmene zakaz tech "chemickych" sracek, ktere jsou udajne ve vyskytu hlavne na severni morave z polska podporuju
Ty poslský sajrajty mě nezajmaj.Kupujou to za 20kč a prodaj za 200kč a unás ve městě(Východní čechy žádná morava nebo tak)se to lidi naučily kupovat a každej den najdu na zemi min.Jeden obal od esmartshopu.
Tou šalvějí mě ale naprdly!!Chtěl sem vyskoušet nějaký bezpečný halucinogen než se hrnout do hřibů a papírů a ted nic.
Možná ten zákaz dostan šalvěj do ulic ale v to pochybuju.
BloodyBeer
Zdar

sorry za ot a vim ze urcite par lidi nastvu :D ale je to muj nazor: salvej je dobra rostlina, ale jeji extrakty by meli opravdu zakazat. Ted kdo si je umi vyrobit pro svou vlastni potrebu si myslim nebude stihan (to same jako u travy .... nebudu se tim chlubit) ale jejich nakup na internetu muze byt nebezpecny. Pro me je extrakt salveje nejhorsi halucinogen jaky jsem kdy vyzkousel. Podle me je to zbytecne silne, doporucil bych to jedine pokrocilym kosmonautum - takovy stavek jsem nemel ani po sto kopinatkach .... priste asi jedine listy, jestli se mi to dostane jeste nekdy do ruky. Ale to si radeji vypestuju nejake kubanky ...

mensi edit;) : zakaz smartshopu taky podporuju, u nas to je dokonce hned vedle stredni skoly, docela desive videt, jak se tam tvori hloucky pred otviraci dobou...
Sandman
Podle mě by zákon měl omezovat spíš žárovky než kytky.. Je přece jedno jestli mám 1 nebo 50 kytek pod 400w.. Idealní by bylo, kdyby přestupek byl na osobu jedna 400w a to co vyprodukuje :)
High
citace:
Původní příspěvek od Sandman
Podle mě by zákon měl omezovat spíš žárovky než kytky.. Je přece jedno jestli mám 1 nebo 50 kytek pod 400w.. Idealní by bylo, kdyby přestupek byl na osobu jedna 400w a to co vyprodukuje :)
400w sodík
400w ůsporky
400w LED diody
A pod každou lampou jiný výsledky.Třeba by to šlo omezit plochou např.3m2.Ale nejlepší by bylo nic neomezovat...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma