Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 3 [4] 
Verohodnost - Hodnoceni seedbank - Klikni zde pro originální téma
vollukas
Za mě rozhodne DUTCH PASSION SEEDS! :) Ještě se mi nestalo, že by mi od nich nějaké semínko nevyklíčilo a kvalita rostlin je celkově velká :) Jak už tu někdo zmiňoval - líbí se mi, že jejich strainy mají hlavu i patu a mají trochu normální a celkem přesné popisky :)
Whiskey_777
Máte někdo zkušenost s nákupem z http://www.neptuneseedbank.com ?
Díky!
Whiskey_777
citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
Máte někdo zkušenost s nákupem z http://www.neptuneseedbank.com ?
Díky!




Asi budu nakupovat neměl by někdo zájem?
více v PM
masuro
někdo zkušenosti z dinafemem? nechal jsem se ukecat a koupil 5x Critical + 2.0
Sadil jsem je pátek do kokosu a zatím se nic neděje...to máme šestý den...nic nevylezlo.
Celkove když jsem ty zrna videl, docela jsem se zhrozil (bledé jak stěna). Schválne jsem to porovnal s CBD crew a Mr. Nice
Vcera jsem se díval jestli to neleze a nic...

Psal jsem jim, prý mam počkat 8 dní a pak se řeší reklamace. Dneska jsem se nasral a udelal objednávku Shantibabovi :D
bruno.kudrna
Zdravím
Máte někdo zkušenost nebo nějaký info o bance Kalashnikov seeds??
Sou to Rusi takže by ty jejich modely měly u nás v pohodě dozrávat.Prej sou v Rusku top dodavatel semen.
Jenom nevím jak je to s klíčivostí,hermatěním atd. Někdo něco......??Díky
Zdárek:sun:
Roiwer
cau ja jel letos jednu kytku od Kalashnikov seeds, seminko gratis z minulorocneho cannafestu. byla to Kalashnikova original . podivej se muj thread . takhle vypadala 30.zari.
Lara & Jack
Zdravím pánové. Rád bych se zeptal na oblíbené a spolehlivé sed banky
Greensch
Tak pridam svoji zkusenost s greenhousem,jel sem od nich zatim 3 odrudy vse ze semen,indoor pod 400kilem.
Lemon skunk,WW a exodus cheese.
Lemon mel paradni vynos,WW zas suprove zhulovala (pochvalovali si dlouholety hulici) a exodus cheese byl chutove supr-jakysi mix hliny a neco na styl syru.
Seminka me vylezla bud vdycky 10 nebo 9 z 10 ,sem tam nakej kripl ale s tim se musi pocita kdyz clovek jede ze semen stalo se me to snad u kazdy seedbanky.
A hlavne z tech 3 kol sem nemel ani jeden naznak hermace coz je pro me zasadni(kdo by chtel mit vopracany kytky ze).
Za me a klidne me tu ukamenujte ghs mohu doporucit,za ty penize je to v klidu.
Obcas se divim kolik negativnich reakci na ne ctu,spis me pride ze je in na ne nadavat....
houkan
Kalashnikov seeds vypadají celkem dobře, pokud se nepletu tak mají v genetice jako základ často rodiče od Serious Seeds (někde to bylo napsáno na jejich webu). Na rozdíl od jiných nových seed bank alespoň nekupují semena v pytli po tisíci ale možná i použili opravdu kvalitní genetiku :)
EqwiLL
Zdar všetkym pestovatelom moc som tu nezahliadol hodnotenie Barney's Farm má niekto skusenosť ?? chci od nich tento rok skusit nejaky outdoor Dakujem za odpoved panové
furian
Cream Caramel Fast version z 5semen nebo přímo od seedbanky? Šulej to ? Pěstoval jsem z řízků nemám s tímhle zadnej exp

dikes
Basteleeeero
citace:
Původní příspěvek od furian
Cream Caramel Fast version z 5semen nebo přímo od seedbanky? Šulej to ? Pěstoval jsem z řízků nemám s tímhle zadnej exp

dikes


Berem od nich stale a ziadny problem, mal som aj spominany cream caramel. Ku objednavke si skus popytat bonus a myslim, ze ti nieco pribalia :-).
bruno.kudrna
Zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli máte zkušenost s bankou spliff seeds nebo vision seeds. Co ste od nich měly a jaký to bylo? Dá se těm bankám věřit? Zajímají mě hlavně na out.Díky
Zdárek:sun:
Time
Narazil jsem na tenhle thread náhodou ,ale právě tuhle sezonu jsem si říkal jak to stou "důvěryhodností" seedsbank a stálostí genetik je ..

Kupoval jsem letos semínka nepale jam od ace seeds - 6 semínek , 2 samci , 3 samice , 1 dead . Kloudný samice byly jen 2 a každá uplně jiná . Podmínky stejný a dokvět o víc jak 14 dní rozdíl, barva ,ale hlavně struktura palic uplně jiná .

Pak jsem měl ještě swiss cheese od nirvány a z 5 fem. semen jedno AF a další 3 kytky taky "každý pes jiná ves"...

fakt mě to hodně překvapilo ...

snad jen Erdpurt od Ace seeds bylo vidět že je to ustálenejší gen . Jen ty růstový potenciály byly dost rozdílný ..
Rappa
Ahoj, blíží se Cannafest, který je spojen i s nakupováním genetiky za výhodnějších cen, než z ofiko shopů seedbank. Co jsem vždycky byl, tak většina bank má 50% slevy (co jsem postřehl min. rok, tak třeba Barneys, Vision seeds, většina holandských a španělských bank atd.) Další banky např. Humboldt, DNA genetics, Sensi seeds, Paradise seeds nabízejí výhodnější ceny, nicméně poloviční slevy nemají. Každopádně semena tam bude nabízet skoro 50 seedbank a z té nepřeberné nabídky genetiky bude těžké si vybrat. Máte nějaký tipy na semena jak out, tak in, tak autoflower, se kterými máte třeba dlouhodobě dobrý zkušenosti a překvapily vás něčím? Dáte do placu, co si kdo hodlá pořídit a od jaké banky?
crazyben
Nic konkrétního.

Jako tradičně kouknu co maj novýho u Barneys Farm a vemu svuj oblíbenej critical kush, nejspíš se zastavim i u TH Seeds, DNA, Humboldt. Docela mě zajímaj i španělsko-holandský Exotic seeds... no a doufám že tam budou i nějaký další amíci kromě Humboldt Seed Org. Ještě musim mrknout kdo tam všechno bude.

No a hlavně se modlim aby přišli prachy ještě před festem :D
Rappa
TH seeds v seznamu právě letos nejsou. Ve velký většině jsou právě v seznamu vystavovatelů jen přeprodavači a přeprcavači semen - no, víceméně už mám tak nějak z toho všeho asi tak vybráno, spíš mi šlo o nějaký tajný tipy, co čim kdo má dobrou zkušenost :) Třeba jestli někdo zkoušel nějaký autoflowery v čechách venku od Fast Buds a jak dozráli :)
Maxeaux
Hm, su tam aj Mephisto Gen., aj House of the great gardener z kanady. Zeby som skocil kuknut?
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Hm, su tam aj Mephisto Gen., aj House of the great gardener z kanady. Zeby som skocil kuknut?


Tak to me potesilo


citace:
Původní příspěvek od Rappa
TH seeds v seznamu právě letos nejsou.


Tohle naopak.
Pelúsok
zdravim.co si myslite je rozdiel objednat priamo zo seed banky alebo od internetoveho predajciu.doteraz som kupoval striktne vzdy od banky konkretne DP ale tento rok zdvihli postovne az na 12.5 co sa mi uz zda dost.co si myslite? mozem ocakavat nejake neprijemnosti t.j. znizenu kvalitu semien napr.?ci to je v pohode a tiez to takto robite?
odo
Ano je. Objednal som semená od predajcu a klíčivosť bola caa 10 percentná. Predajca na reklamáciu nijak nereagoval. Objednal som tie isté semená od výrobcu - konkrétne RQS. Dostal som semená a bonus materiál + semienko ďalšieho modelu zadarmo. Poštovné som neplatil.
:-)
nevýhoda bola, že to trvalo dlhšie.
Klíčil som rovnakým spôsobom. Klíčivosť bola 100 percentná
Inak kukni tu na G, myslím, že práve o DP sa tu popisuje, že šli kvalitou dosť dole, ale možno sa mýlim.

Takže tak!
Maxeaux
Tak-tak, kasli na DP, uz su za zenitom, na trhu je 150 zaujimavejsich firiem (avsak nevim ako su na tom tie ich nove auta). Prezrad co za kytky chces, poradime banku alebu kukni do prislusnej galerie tu na G.
Pelúsok
zdravim.tiez som premyslal odist od DP.chcel by som nieco na partizanske pestovanie.nieco nenarocne co sa da dobre zastrihavat s velkym vynosom.doteraz som isiel holland hope od DP.ako pekne rastliny ale moc drahe.poradte nieco spolahlive teda.dost ma zaujal ten natural seeds .nieco co sa dobre vetvi a pekne rastie.ja nezalievam ani nehnojim.a samozrejme klasocke fotoperiodicke rastliny
NT guerilla
Hybrids from Hell.
Maxeaux
Jj, ako kolega spominal, HFH, ak chces feminy tak Female Seeds maju pekne out kytky, mozes skusit daco od Kc Brains. Na out su perfektne odrody napr. Serious 6 alebo Biddy Early od Serious seeds, alebo Sugar black rose od Delicious Seeds. Chlapi tu na groweri maju dobre skusenosti aj s Killer Kush F1 od sweet seeds. Na natural sa vyeb, su to zlodeji.
Pelúsok
diky za rady.ten DP asi fakt opustim.tie HFH vyzera zaujimavo.poradte teda este od nich nieco konkretne na pestovanie pri potoku .asi regular. Zaujimave ceny.to vychadza euro za semeno.
a este daj nejaky top typ z tych dalsich co si vymenoval.necham si poradit.dik
Pelúsok
naozaj ma zaujala banka HFH.pokusne som skusil objednat tento model https://hybridsfromhell.net/product/hfh-wild3/
mate nejake skusenosti ci je to zaslanie postov spolahlivepretoze ta stranka je dost jednoducha a nie je mozne zvolit pistenie zasielky?mate s tym niekto skusenost.?potom co pisal kolega vyssie nechcem od internetoveho predajcu
NT guerilla
HFH su velmi spolahlivy .. a diskretny..nemal som problem zatial snimi.. a vzdy dali aj bonusove seeds.. a fakt za malo penazi vela muziky..
Pelúsok
ok.vdaka za odpoved. Potom sa ozvem ako dopadlo dorucenie. Ak to bude v pohode tak tuto sezonu pojdem asi cisto len HFH. Zatial som sa nedocital nic zle.
Pelúsok
tak seminenka dorazili za 4 dni.plus bonus 13 semien wild monk.to je v pohode.akurat tie semienka su take drobnucke.da sa podla velkosti posudit kvalita?pripomina mi to semena z ruderalis co tu vsade okolo divo rastie.a druha otazka.zvazujem ze tento rok pojdem len semena z banky hfh. Myslite ze to je dobry napad?
Maxeaux
citace:
tie semienka su take drobnucke.da sa podla velkosti posudit kvalita?

neda

citace:
tento rok pojdem len semena z banky hfh. Myslite ze to je dobry napad?

super napad. konecne daco ine ako 100x frisian, passion, shaman.... :D
Piskor1
Mám taky od HFH wild 3,danish gold / zrovna probíhá u kámoše určení pohlavý pro klony/ ale s natural seeds mám taky velmi dobré zkušenosti. /critikal +/ letos ještě afgan power fast ... Je tu někdo z okolí Trenčína ? bydlím za kopcem >>
Pelúsok
zdravim.aka bola klicivost u toho wild 3?kludne sa viac rozpis.kedze wild 3 uz mam doma a tiez este pokukujem po danish gold tak ma to celkom zaujima.
Piskor1
Zasadil jsem jen 7 a vyklíčilo 7 >> používám jiffy+ vyhřívaný skleníček.SEMENA NEVYPADLY MOC DOBŘE,DROBNÉ A BEZ ŽILKOVÁNÍ.. Výsledek bude asi více vzdušný.. uvidíme.síla taky asi nebude omračující.. jde o tu toleranci plísně.Polyversum to jistí,stejně jako každý rok.
Pelúsok
s plesnou nemam problem.sadim na rovine.mam to tak chapat ze odrody od hfh su specialne do miest s vysokou nadmorskou vyskou? ako sa to bude spravat u mna na rovine?malo by to byt v pohode?a preco pochybujes o sile ucinkou?a presne ako pises tie semienka su drpbne a bez zilkovania.ale ako pisal kolega z toho sa asi neda vyvodzovaz nejaky zaver.ale prekvapilo ma to
Willda
Piskor1:
Prosímtě když jsi naťuknul to polyversum.. taky ho mám nachystané, jen se chci zeptat ošetřoval jsi sazenice jen při sázení ven? A nebo ještě postřikem v květu? Dík.
Piskor1
Polyversum na sazenice a pak hlavně před začátkem nebo začátkem květu.. pokud je ale deštivý podzim,tak nepomůže nic ani chemky .. tohle je bio a používám hojně i na rajčata a bez problémů.. je to plíseň,co si pro sebe zabere celou rostlinu.

PELŮSOK- hfh- POKUD DOJEDOU V DÁNSKU ,KDE JE SLUNCE MÍň,a deště víc -ideal pro plíseň- tak tady u nás to dojede bez problémů s vlepšíma výsledkama. ze semínka nepoznáš nic a nebude to ocukrovaný šutr-máš na jejich stránkách fotky- moje doměnka pouze. uvidíme . moc lidí to nejede,já neznám nikoho...
Samulele
Ocukrovane je to až moc :) Fd a pod. ide srať ..
Piskor1
U FD máš 3 phena min a skoro vždy lehký oprc. To fialové jsem teda už dlouho netrefil. >>
škoda bylo nej.
Pelúsok
objednal som dalsie semena od hfh.prisiel mi mail minulu stredu ze to odoslali a dnes po 7dnoch zatial nic nedorazilo.predosla zasielka mi bola dorucena za 3dni tak ma ovladla neistota.myslite ze semena este pridu alebo sa niekde stratili.mozu sa vsak niekne stratit?co vy na to?
Pelúsok
chcem to este uviest na pravu mieru.HFHje naozaj spolahliva banka.naozaj som spokojnyvsetko prislo ako malo.tuto sezonu urcite len o na a ak vysledny produkt bude v poriadku nebudem mat dovod ju menit.vdaka za rady.inak by som skoncil znovu pro DP
luubaan
Zdarec chlapci,
Poradte dobrou zahraniční seedbanku?
Johnny Blaze
Mr Nice seeds
Browser
Royal queen seeds.alebo mne osobne sa pacili aj zamnesia vsetko holandske seedky.
luubaan
Něco usa?
DrGrinspoon
U nás známe RQS (Španielsko) alebo HumboltSeedsOrganization. Ale inak SymbioticGenetics, OceanGrownSeeds, Cannarado genetics, TGA Subcool, prípadne prvotriedne autoflowery od MephistoGenetics
crazyben
Barneys

několikrát celkem ok, tentokrát Utopia Haze - 2 z pěti hermáči, ale ne že by sem tam nějaká koule ale regulérní hermani od zhora dolu paličky prorostlý koulema. (za tmy tam nelezu a podmínky maj jinak ok). Mam tam jeste SAGE a nejakej cross od mistnich, ty sou ok takze to tipuju na genetiku (koupeno primo u barneys).

BTW. vubec mi posledni dobou pripadaj jako ojebavaci kdyz nad tim premejslim a to sem je mel oblibeny celkem... strainy nejsou vubec spatny, to ne, ale treba u Critical Kushe mi pride ze ted prodavaj uplne neco jinyho nez sem dostal pred 4 rokama. Vypada to uplne jinak uz na rustu, na kvetu by to rozeznal od sebe slepej a vyslednej produkt byl uplne jinej... paklu sem posledni dobou mel vic, hledal sem to pheno co sem mel prave prvne. Vsechno stejny. Ne ze by to ted bylo spatny, ale je to proste neco uplne jinyho nez driv.
Zedy
Zdar komunito,

Nejaky zkusenosti s Grand Daddy Purp Bay 11? Canna Seed...118€?!

Nazory? Diky za vsechny ;)
HVR
Nemuzu si odpustit poznamku, ale SS banka na muj vkus hodne pohorsila...mel sem 15 kusu NL a ve standardnich podminkach naklicilo 7 semen za 2 dny,zbytek dan do hliny...po 10 dnech vylezlo 5 jedincu z toho 3 totalni degenerace na listech...nechapu co tam ti lide s tim udelali... :-(
BF take silenost jejich LSD vypada uplne jinak nez ktery jsem mel venku pred 5 lety...
Asi zacnu nakupovat nekde za oceanem.... :-)
mademoiselle
zdravim tez pridam svoji spetkou do mlyna, predem upozornuji vse je zalozeno ciste na mych subjektivnich pocitech a skusenostech, mohlo se neco podelat co jsem nevedela nebo nemohla ovlivnit

usporadani od ted do hluboke minulosti...

super skunk seed stockers ..tohle je velke zklamani ale dalo se cekat, klicivost slusna, ale vsechny sazenicky zdechly i kdyz mely idealni podminky, nechapu to ale uz jsem pars, takovych smejdu od jejich materske banky dutch pasion videla.

zustaneme u DP

Fredy best perfektni trava, kranse rostle vysledek chutny dobry vynos

early girl takova normalni trava, vydatny rust slusny vynos, ucinek prumer

girl scout cookies fast buds paradni autoflower super premiova kvalita

north light positronic slusny vynos, dobra kvalita

sensi star vyborna genetika, slusny vynos, dobre koureni

sour diesel ted nevim od jake banky velice choulostiva rostlina, jakoukoliv chybu vam dala hned sezrat

apolo 11 dobra travka, trochu pomalejsi rust

exodus cheese ghs levne seminka ale za to vysledek za me paradni, popcorn buds ale ta chut mmm jeden znami potom zustal v kvetinaci na namku haha

aurora indica nirvana dobra trava ale slaby rust a mensi vynos, velice kompaktni rostliny

mazar od clena Jahmaican male kericky, krane rostly, dobry material, prumerny vynos

a zbytek si uz nepamatuju,mozna az nekdy najdu zapisky doplnim tu dalsich tak dvacet + modelu co jich zatim asi bylo cca
PeterJozef
sensi seeds dobré skúsenosti, ale treba vybrať správnu odrodu
Kambu
Zdarec,nekdo zkusenosti s bankou : In House Genetics nebo Urban Green Birmingham?
The OG
Serus, někdo zkušenost s Denver ETHOS Genetics v Coloradu ?

Home: https://www.ethosgenetics.com/
Prodej : https://www.seedsherenow.com/search...t.position.desc

Plánuji si poslat pár fazolek OGs + nějaký sour krížence s CHW a mandarinky ..

thx
DrGrinspoon
The OG - ethos patrí medzi lepších breederov, tiež teraz pokukávam po nejakých semiačkch od nich, no sľúbil som si, že žiadne ďalšie kým nespotrebujem aspoň desatinu toho čo mám doma :D
Growoli
DrGrinspoon.. Jsem rád že v tom nejsem sám 😂😂taky bych furt jen objednával, ale nestíhám spotřebovávát, už jsem říkal aj kámošovi, když mě uslyšíš, že chci objednávat semena dej mě po tlamě rovnou 😂😂
gAAngi
Semená z RQS vyklíčené 5 z 5, feminizované White Widow + majú akciu na semená zadarmo k nákupom nad 25€, dodanie 15dní.
Daemonhide
Za takto info dakujem a zaroven som si dal facana aby som to neotvoril najblizsi mesiac
BRooT
In House Genetics jsou týpci z Amsterdamu. Část od nich je přeprodávaná na to pozor , ale jinak super
kruxyy
Ahoj, má někdo zkušenost s fairseeds ?? chtěl bych od nich nějaký semena, ale nevím jeslti budou kvalitní třeba gorilla glue ? mají je za levno tak proto se ptám díky :)
BRooT
Fair Seeds super na ven, do indooru bych asi nešel i když nějaké odrůdy jsou super. Fair Seeds je česká firma. Kupují semínka od výrobců a pak je jen dávají do obalu
HVR
citace:
Původní příspěvek od BRooT
In House Genetics jsou týpci z Amsterdamu. Část od nich je přeprodávaná na to pozor , ale jinak super


Zdar,mel jsem od nich k nejakymu bandlu od growshopu free seeds NorthernLights Fast a masakrozni mega kytky ;-)
kruxyy
Díkyy, to jsem nevěděl, a co 2fast4buds.com ? není to moc předražený na automaty ? nemá stím někdo zkušenost ?
Maxeaux
kruxyy - clen drago101 ma skusenost s Fastbuds, kukni jeho vlakna
drago101
FAST BUDS sú výborné a vôbec niesu predražené.. Dokonca sú lacnejšie ako niektoré od Dutch Passion a mnohých ďalších seeds bank... Len si nekupuj LSD-25 a Crystal Meth.. Síce majú krásnu farbu ale výnos a štruktúra palíc za hovno velmi riedke..
Za mňa určite Mexican Airlines a Pineapple Expres.. Onedlho budem robiť konkrétne tieto modely feminizovane semena ale tie dám do obehu až keď ich od skúšam.. Už som robil pár svojich automat aj auto fem seeds a nemal som žiadny hermac..

Pozry ako vyzeráju genetiky od FAST BUDS Outdoor

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80618
nikolajmorozov
cau groweri! uz to tu bylo ale je to asi dva roky(mozna dyl) stara debata.. na letosni out bych chtel zainvestovat vetsi penize, rozsoupnout se a koupit jak substrat(nejspis Canna) tak hlavne semena banek jako DNA genetics, Reserva Privada, TH seeds nebo Flying Dutchmen seeds.. tudiz otazka: jaka je vase zkusenost s eshopy jako treba ganjaseeds.cz nebo taoseeds.cz ??? konkretne jestli jim ty baleni semen nelezi celej rok na krame a pak to neposlou.. vim ze by nejlepsi bylo objedat primo od vyrobce jenze mam v planu vice modelu od vice bank a nechci riskovat postu/dodavatele. mejte se!

edit: plus otazka cislo 2: jaka je vase kusenost s objedavkama ze zahranici(platba kartou atd.)??
crazyben
ganjaseeds nevim, taoseeds v pohodě

Pokud chces mit jistotu cerstvejch asi bych vybiral oblibeny modely co se nejvic prodavaj, proste to co se na krame toci. A vyhnul bych se slevovejm akcim, pokud to neni jako iniciativa vyrobce/dodavatele... do akce davaj vetsinou to co se jinak moc neprodava a chtej se toho zbavit.

Ze zahranici asi dost bude zalezet na konkretnim shopu... ja problem nemel nikdy.
Maxeaux
citace:
jaka je vase kusenost s objedavkama ze zahranici(platba kartou atd.)??


ja inak ani nenakupujem. Rovno zo seedbanky, platba kartou alebo paypal. Seeds mas z prvej ruky.

Ad reserva/dna - na out sa hodi Lemon Skunk, Cole Train. Ak chces out veci, kukni aj napr. Female Seeds. Na FlyingD, DP sa vyprdni, nejak im tie geny blbnu. Dokonca aj na TH Seeds je kopa sracek na roznych forach, ja s nimi mam tejs spatnu skusenost.
DrGrinspoon
Ja väčšinou nakupujem z attitude seedbanky ( https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk ) - majú tam super výber z kvalitnej genetiky od mnoho značiek, dokonca podporujú aj picknmix (že si môžete nakúpiť semená nie na celé balenia ale po kusoch) + vždy dostanem množstvo semien zdarma. Naposledy som si odtiaľ objednal čosi od Gagegreen Group (US) -majú namakané strainy, k 10 semiačkam som dostal ďalší mix rôznych semiačok a to rovno 14ks. Okrem toho som zistil že tam permanentne funguje zľavový kód, stačí pri objednávke zadať “420”.

Posledný rok som ale dosť objednával z USA, čo môžem vyzdvihnúť:
SymbioticGenetics - objednal som Banana Punch - chuťovečka
OceanGrown - The Station - extrémne vysoký výnos, snáď porovnateľné s BigBud alebo 9lb Hammer- chcel by som kúpiť ešte PrimalPunch (cross Gorilla Glue #4 x BananaPunch)
SwampBoys Seeds- Banana Puditian - čokoľvek od nich je fakt pecka
DojoSeedCo- odídenec playboi aká StonedNinja, ktorý odišiel od OceanGrown a založil vlastnú značku - od neho mám ako inak NinjaFruit
Humboldt Seed Organization - taktiež čokoľvek od nich je TOP
ThugPug genetics - kúpil som od neho PeanutButterBreath

Okrem toho podarilo sa mi vychytať balík semien od Ethos a to HulkAngry (je to IBL, čiže plne stabilizovaný strain, žiadna F1 alebo tak) a najlepšie na tom celom je, že som platil iba poštovné 10USD - toto je zaujímavý príbeh, Colin, ktorý založil EthosGenetics sa dostal do sporu s DarkHorseGenetics, ktorý sa preslávil so strainom BruceBanner#3, ktorý ale podľa všetkého pre neho breedoval (rozumej vyšľachtil a stabilizoval) práve Colin. No a keďže majú medzi sebou nezhody a celkom sa to vyhrotilo tak na truc Colin vytvoril nový strain ktorý nazval HulkAngry (zakladateľ DarkHorseSeeds sa volá Jason Holck) a aby ho nasral tak tú genetiku teraz rozdával zadarmo, stačilo zaplatiť poštovné.

Okrem toho som si z dovolenky na Zanzibare v Afrike doniesol niekoľko desiatok semiačok landrace satív z okolia rovníka a keďže pestujem na svoju spotrebu tak mi ich toľko nebolo treba a značnú časť som vymenil s niekoľkými ľudmi z USA. Našiel som jedného growera a breedera z Californie a on mi poslal niekolko rôznych strainov, z každého tak po 10 semiačok (strainy ako True OG z 90tych rokov, Skunk, UncleJohn ´s Cat Piss, Blueberry Muffin, PineappleHaze, potom čosi čo bolo označené ako KD a ešte čosi označené ako DJ).

//edit, keď som sa už tak rozpísal tak urobím aj tento krát
výnimku a prikladám fotku landrace strainu zo Zanzibaru, tá rastlina bola obrovská, nechal som ju dozrieť 11týždnov, popravde ja svoje pesty nevážim, ale pre predstavu - na foto je jedna tretina šišky, celá mala skoro meter- to čo vidíte na foto je len menšia časť z nej :D, takýchto šišiek bolo na tej rastline niekoľko, po kose a curingu som to nevedel doslova natlačiť do 8 litrových flašiek
nikolajmorozov
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Ze zahranici asi dost bude zalezet na konkretnim shopu... ja problem nemel nikdy.
a z jakych stranek si dosud kupoval?? ja nasel treba stranky jako https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk, https://www.herbiesheadshop.com nebo treba https://www.amsterdamseedcenter.com ..
crazyben
Pokud neobjednavam rovnou od vyrobce a chci neco co se tezko shani u nas tak vzdy kouknu tady: https://www.cannabis-seeds-store.co.uk

Jinak ten attitude seed bank by mel bejt taky ok.

Ty dalsi dve neznam.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Posledný rok som ale dosť objednával z USA, čo môžem vyzdvihnúť:

Zkus Greenpoint Seeds, nebudeš litovat. https://greenpointseeds.com


citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon

Okrem toho som si z dovolenky na Zanzibare v Afrike doniesol niekoľko desiatok semiačok landrace satív z okolia rovníka a keďže pestujem na svoju spotrebu tak mi ich toľko nebolo treba a značnú časť som vymenil s niekoľkými ľudmi z USA.

Člověče nezbylo pár kousků navíc... třeba by sme něco vyměnily, případně se nějak jinak dohodli. Tady nic takovýho neseženeš a do afriky se nechystám.
DrGrinspoon
Crazyben cannabis-seed-store je attitude- tá istá seedbanka. Mali by ti tam fungovať tie isté prihlasovacie údaje.

Čo sa týka semiačok zo Zanzibaru, kdesi ešte pár ks mám, musím sa po nich popozerať v mrazáku. Už som tu komusi pár sľúbil ale ak tak to rozdelím. Ale nečakaj nejaký odpal ako od vyšľachtených vecí, je to skôr zaujímavá vec ak sa venuješ breedovaniu, môžeš medzi nimi nájsť nejaké zaujímavé vlastnosti, ktoré by šli použiť v nasledujúcich líniách.
crazyben
pm
nikolajmorozov
zdar, chtel bych se zeptat na stranky seed-bank.cz .. zaujalo me ze maji 2+1 free(nejlevnejsi pack semen zdarma) tak jestli to neni nejakej tzv. ojeb. :D chtel bych tam veci od Humboldt Seeds a DNA Genetics(od HSO bych popripade zameny semen poznal, mam z lonska nafocenou zapecetenou krabicku a DNA mel kamos tak by se to taky poznalo a porovnalo)

nasel sem par prispevku kde to byla ale seed-bank.cz a byli to prispevky z roku 2014-2016 a nebyli zrovna pozitivni:D tak jestli to jsou furt oni a naj jiny stranky nebo nekdo novej ve hre. diky!!
BRooT
Seed-bank je něco jiného než seed bank bez pomlcky z , 2+1 mají v seedbamk a ta je v Praze na Smíchově , a troufnu si říct , že asi nejlepší v ČR. Je to hlavní distributor Sensi , DNA , Serious , DP, Dinfaem , Barney , Budha , Sweet Seeds a paradise Seeds. Takže by měli mít nejčerstvější semena . Kluci tam jsou super , když se jich zeptáš jaký semena mají nejvíce čerstvý tak ti dají vybrat 😊
nikolajmorozov
citace:
Původní příspěvek od BRooT
Seed-bank je něco jiného než seed bank bez pomlcky z , 2+1 mají v seedbamk a ta je v Praze na Smíchově , a troufnu si říct , že asi nejlepší v ČR. Je to hlavní distributor Sensi , DNA , Serious , DP, Dinfaem , Barney , Budha , Sweet Seeds a paradise Seeds. Takže by měli mít nejčerstvější semena . Kluci tam jsou super , když se jich zeptáš jaký semena mají nejvíce čerstvý tak ti dají vybrat 😊
yess, tohle sem chtel slyset(cist)! :D to sem rad, aspon s kamosema usetrime kdyz si kazdej vezmem tri modely a jeden je gratis. diky moc za rychlou reakci!

edit:kupovat budu z jejich stranek na netu protoze v praze sem tak 3x do roka a to jedu vetsinou na mejdan :D ikdyz pokud bych objednaval substraty z higarden tak bych si je mohl vyzvednout a rovnou i kouknout na kram.
Atrio
Chci upozornit na totální šmejdy semena-marihuany.cz.....objednal jsem si o nich regular semena Mr. Nice a ze 60-ti!!! nevyklíčilo ani jedno!!!
Poprvé jsem si objednal semena z čech, páč jsem chtěl ušetřit trochu času (10 dní) za dopravu z holandska a teď čumim už měsíc a půl do prázdnejch květináčů!
DanWalk
Kupoval si originál od nich značky Cannapio? :) Uvažoval som tiež aj ceny majú výborné len nič ma neoslovilo...škoda toho ktovie či by uznali reklamáciu
Hruškomet
Sdílím nedávnou příjemnou zkušenost s obchodem posemenu.cz. Zastavil jsem se osobně, neohlášeně a všechno probíhalo ve velmi přátelském duchu. Odnesl jsem si, co jsem chtěl a to se super servisem, dárky a žádných nabytečným reklámním tlacháním. Tedy za mě dobrý
karlitos
Zdravim, máte někdo zkušenost s Holyseedsbank ? Zatim jsem od nich jel White Walker a spokojenost. 10dní zpět jsem objednal Saint OG na jejich offiko stránkách. Objednávku potvrdili, ale to je zatim vše. Už jsem jim napsal 3x e-mail a nikdo zatím neodepsal. To je poprvé co jsem objednal ze zahraničí, tak nevím přesně jak to probíhá. Snad to bude v poho :)
PS: nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma snad taky v poho :D
karlitos
Pořád žádná odpověď tak nevím. Za mě tedy nedoporučuji HolySeedsbank. Chápu, že v souvislosti s pandemií, můžou být problémy s přepravou atd. Nemam problém si počkat, ale když nereagují ani na jeden z pěti E-mailů, to už je na zamyšlení. Zatím jsem jim tedy prostě poslal 53eur a budu doufat že mi něco pošlou :D poprvé co jsem objednal semínka ze zahraničí :D Příště budu mít snad více štěstí )


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma