Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 [3] 4 
Verohodnost - Hodnoceni seedbank - Klikni zde pro originální téma
Ruza
Rad bych od nich neco out,ale nevim jak na to naše klima.Jestli to dozraje.
Zdravim! Určitě nekupovat od High quality seeds, koupily jsme s kamárádem Jack Herrer, regular 10 semen, vyšlo jich 8, ale když jsme to selektovaly, tak nic co by za to stálo, samej herman a to co nebylo herman tak mělo paličky jak nehet!
H.U.L.
Zdar zahradníci, včera se mi stala hrozná věc. Mám ve skříni Bílou vdovu a Orange Bud orig. od Dutch Passion. Vždycky jsem kupoval feminizovaný a vždycky byli stopro, ale teďka bylo z pěti OB 3 samci nebo hermáči a jedna Vdova ze sedmi samec. Taky mi vždycky všechno vyklíčilo a tentokrát 3 z těch Vdov ani nevzklíčili... FAKT NECHÁPU
Tohle se mi ještě nikdy nestalo a nepřál bych to ani vám, dodnes sem DP považoval za 100% záruku feminizovaných.
Machoman
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Zdar zahradníci, včera se mi stala hrozná věc. Mám ve skříni Bílou vdovu a Orange Bud orig. od Dutch Passion. Vždycky jsem kupoval feminizovaný a vždycky byli stopro, ale teďka bylo z pěti OB 3 samci nebo hermáči a jedna Vdova ze sedmi samec. Taky mi vždycky všechno vyklíčilo a tentokrát 3 z těch Vdov ani nevzklíčili... FAKT NECHÁPU
Tohle se mi ještě nikdy nestalo a nepřál bych to ani vám, dodnes sem DP považoval za 100% záruku feminizovaných.


Mel jsem nedávno pakl á 5fem.seeds od paradise (white berry a wappa) a co kytka z tech WB to hermáč(wappa byla uplne vpoho).Sice žádná hrůza dohromady z 5 kytek asi 25 semen,ale o stabilite se rozhodne mluvit nedá.

Z tech femek to nebude nikdy 100% jistota,to sice není ani z regulárů ale tam se to přece jen tolik nestává.
H.U.L.
Od paradise jsem kupoval 10 Sensi Star a 10 Nebul a všecko 100% úspěch jak v klíčivosti tak v samicích, dokonce z jednoho semínka vylezli dvě kytky.
Dutch Passion jsem kupoval už taky hodněkrát, naposledy colour mix a taky všechno samice všechno vylezlo... Takže jsem si mohl ty OB koupit regular a bylo by to stejny.
H.U.L.
A ty sis tam ty hermáče nechal Macho? Protože já jsem je chtěl seknout.
Anebo ty jsi to zjistil až někdy víc v květu? Protože já je mám teprve 2 týdny na květu a všiml jsem si u hlavního stonku těch koulí. Jestli jsi měl jen 25 semen, tak to je úplně vklidu. Takový hermáči, kteří se trochu prcnou a zjistíš to až při sklizni, jsou obvyklí celkem. Já ale nevím co mám dělat, riskovat se mi to s nima nechce.
Machoman
Jasne že nechal,bylo to jen na spodkách a všiml jsem si toho už stejne pozde.Proste to žádná trága nebyla,ale stávat by se to nemelo.
Green ROX
DINAFEM SEEDS ?

Máte někdo zkušenosti s touto bankou. Mám v plánu od nich koupit fem. Moby Dick tak bych chtěl vědět jestli do toho mám jít.
dripER
citace:
Původní příspěvek od Green ROX
DINAFEM SEEDS ?

Máte někdo zkušenosti s touto bankou. Mám v plánu od nich koupit fem. Moby Dick tak bych chtěl vědět jestli do toho mám jít.


Já mám od nich 2 Criticaly+ a zatim to jede na 100%. Sice to jsou vzorkové semínka z Cannafestu, ale už je to 3 týdny od vyklíčení a jedou dobře.
benyond
Nevíte co je tohle za model? i když je venku vypadá moc dobře nevím kde ho sehnat jaká seedbanka ho má ďik za radu všem! http://www.youtube.com/watch?v=o9vg...feature=related
http://www.hemcy.at
ma nekdo zklusenosti z posledni doby?
mam zajem o tenhle skvost,ale nevim,jestli to nebudou vyhozeny prasule.
http://www.hemcy.at/oscommerce/darw...erun-p-698.html
benji - asi 3x sem objednával, naposled tak čtvrtrok zpátky, ale nikdy nebyl problém tak bych se nebál. dokonce reklamace všechno bez problému, na perun bych se vysral...
tedka se dívám já po tomhle, ale taky nic neříkající info velký slova, tak nevim
http://www.hemcy.at/oscommerce/hemc...irit-p-234.html
zdarec RespectFlowers.tak to teda prubnu,kdyz ses mi zarucil za verohodnost :-). no ten tvuj spúirit taky nevypada spatne,ale jizni amreika je jizni amreika a bude se to tady aklimatizovat dlouho jak prase.na indoor by to nemuselo byt spatny.z tehle seedbanky bych objednal za statisice,jen je mit.geny jsou tam fakt uzasny.maji tam zbozi,ktery je jinde dost dlouho nedostupny i na pozadani.
jeste posilhavam po tomhle:
http://www.hemcy.at/oscommerce/eart...iva-p-1566.html
http://www.hemcy.at/oscommerce/resi...onic-p-846.html
http://www.hemcy.at/oscommerce/hemc...gold-p-236.html
ale ceny jsou fakt drsny.nechapu proc.myslim u jinych genetik,do kterych bych sel,tyhle jsou docela v pohode.
mrakoplas
Ahoj,
tady tabulka phen toho Cannatonicu docela širokej záběr.....ale vypadá fakt zajímavě.
Ty poměry cannabinoidů jsou docela mazec .

http://www.mrnice.nl/forum/88255-post81.html
Hlava
Tady je jeste dalši web s hodnocenim seedbank , snad tady ješte neni :p: http://bestseedbank.com/
Slick-ace
česká sajta http://seminka-konopi.cz/

taky tu neni..
Bulb
Momentalne jsem objednaval u HEMCY.AT a vsechno v pohode...
Klasika penize v obalce, hned napsali odpoved, ze jim to prislo a za 3 dny to bylo doma i s bonusem v podobe seminek...
NORM
Sannies shop - perfektní jednaní, rychlé doručení, skvělé genetiky i ceny + 5 parádních freebees + věrnostní body (už 3 pakly semen sem koupil jen za ně:) )
Hemcy.at, myCannaPot - bezproblémové jednání, rychlé dodání + 10 freebees
Cannacollective.co.uk - bezproblému, do 14 dní po přijetí peněz dodáno + 8 freebees
vždy sem posílal peníze v bublinkové obálce, které do týdne dorazily
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
česká sajta http://seminka-konopi.cz/

taky tu neni..


Tak sem mluvil s odpovědnou osobou , zde zatim nic neobjednáte , ma to sloužit něco jako rozcestník , na dobré seedbanky ne na přeprcávače genetiky , později se tento web rozšíří , držim palce Hlava
koogi1
Osobně všem můžu doporučit Nirvana.nl-Nirvana Shop x krát jsem objednával semena a vždy došly v naprostém pořádku v dobré kvalitě,
a pokud se mi stalo že nějaké ať už z jakéhokoliv důvodu nevzešlo
informoval jsem je prostřednictvím emailu na svém účtu a domluvili jsme se na náhradě v další objednávce nebo na slevě kterou jsem využil při nákupech-takže jen Chvála za sebe mohu doporučit :) Spokojenost :)
Jan Stihomam
Musím se připojit s negativní zkušeností s Green house seeds. Měl jsem od nich dvě odrůdy Jack Herrer a Kalashnikova. Kdybych jel v daném growu jenom tyto genetiky, určitě bych to svedl na sebe a své neumětelství. Nicméně v konkrétním kole se s Jackem Herrerem opalovaly taky kytky od Delicious seeds (Critical Jack), které krásně naklíčily, pěkně se vytáhly a ve výsledku měly cca 50g na kytku. Jack Herrer od GHS byl spíš horror. Klíčil jsem skoro přes týden, strašně dolouhá byla taky růstová fáze, navíc po přepnutí některé kytky vyletěly, některé se ani nehly, takže každá z cca 8mi kytek byla velikostně někde jinde..některé měly výnos menší než samonakvétačky. Samozřejmě nechci vyloučit možnost, že jsem někde něco zadrbal já...nicméně když jsem začal klíčit semínka od GHS Kalashnikova...naprosto stejné problémy...listy vypadají jak z Černobylu, hromada malých 3listých lístečků a kytky jsou v růstové fázi opravu zdechlé....výnos nečekám žádný zázračný. Ze všech seed bank se kterýma jsem měl tu čest...tzn. Sweed seeds, Delicious, Kannabia, World of seeds, Eva seeds a Sam sara, je GHS opravdu na posledním místě....dokonce jsem chvilku přemýšlel, jestli se do prodeje semínek nenamontovali číňani a nedostal jsem nějaké fake no name semínka:-)
yara
Jako začátečník jsem začínal se 3 semínky White domina od Kannabii a 3 semínky O. G. Kush od Panacea Medical.
Semínka krásně klíčily, palice krásně velké a první grow pod 250 W se celkem zdařil i včetně výnosu i když jsem to nevážil.
V druhém growu jsem zasadil 1x Cheese z mixu H od GHS a 2x The doctor taktéž od GHS. Kytky byly mizerný, řídký, na jedný kytce listy v jednom patře jakoby zkrácený nůžkama, výnos malý a přičítal jsem to mojí nezkušenosti i když podmínky byly stejné.
Nyní jsem postupně sadil zbytek semen z mixu H od GHS. Bohužel semena klíčila strašně pomalu a po zasazení některá shnila v hlíně a už nevylezla.
Prostě jsem sadil postupně, abych měl určitý počet rostlin a jak semena odcházely, tak jsem je nahrazoval jinými od GHS.Takže z celé kolekce 5 semen odešel do věčných lovišť postupně Trainwreck a White Rhino.
Nyní už asi 4 den klíčí Great White Shark, ale nějak se mu nechce na svět, v platu ještě zbývá Lemon Skunk.
Klíček Great White Shark má asi 3 mm, ale nechci ho ještě dávat do hlíny, aby neodešel na věčnost, tak ještě uvidíme jak to dopadne.

Současně se semínky od GHS jsem dával i od jiných firem (World of seeds - Pakistan Valey, Royal Queen seeds - Ice, Medical seeds - Devil fruit) a tam prostě žádný problém nebyl a kytí začínají krásně růst.

Jako začátečník jsem neúspěchy s odrůdami od GHS nejdříve přičítal sobě, ale jak je vidět, tak problém je u samotné GHS a proto ji ostatním opravdu nedoporučuji.

Ty nervy a starosti opravdu nestojí za to a potom nakonec zjistíte, že jedno semínko vás přišlo misto 100Kč/ks na 250-500Kč/ks.

Edit:

Tak ten klíček Great White Shark víc nevylezl ani po dalších třech dnech, tak je mi jasný proč některý z hlíny nevylezly vůbec.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od HujerII
a co F.O.T.R. seeds? Konkrétně....
http://www.freegrow.cz/grow-shop/se...okvetouci-/210/
Ta cena je docela luxus za 10 kusů...


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=61878
hollyholly
Dinafem seeds : absolutni spokojenost. Jedu jejich modely nekolik let a vrele doporucuji. Vzdy jsem mel 100% klicivost a to sazim rovnou do hliny..jejich modely me nikdy nezklamaly!
yalin
Souhlas Dinafem a posledni dobou me velice prekvapily Sweet seeds
pozitiv i dobry baleni ne nejakej pytlik dutch passion kde 3 z 5 rozmackle
mx09
je dobre objednavat semienka zo seedsman.cz? Zda sa mi ze tam ma az moc dobre ceny. :)
Nybles
S Pyramid seeds mám dobré skušenosti.
cannasutra.cz

Vse v poradku, jako bonus jsem jeste dostal 5x fem. White Critical
Allan
Chcel by som sa spytat objednaval som si semienka od Fiar seeds zo stranky semena-marihuany.cz a uz to je 15 dni a objednavka mi este stale nedosla pisal som aj e-mail a telefonne cislo maju neplatne neobjednaval nahodov niekto stamadial nieco ??
ABSURDUS
Já bych tu rád přidal kladné body do škatulky Dutch Passion. Myslim, že je to snad 5. rok co od nich beru fazole.. a zatim jsem nebyl zklamán. Od objednávek, přes doručování, komunikaci, kvality semen, rostlin a konečně výsledků, musím vše hodnotit výborně. I jak je tak sleduju, tak za těch pár let tam vidim pěkný progres v nabídce, kde neni přehršel nesmyslů, ale fakt zajímavý strainy s hlavou a patou. Moje zkušenost. Jinak je samozřejmě fůra kvalitních bank.. ,)
bruno.kudrna
Zdravím
Takže ja letos,paradise seeeds opium 3 ks,spoetnik 3 ks a sensi seeds super skunk 3 ks.100% klíčivost :bravo:
Dal sem je rovnou do jiffy a použil rhizotonic od canny.Za tři dny se ukázali první vlaštovky a za pět dní už byly venku všechny :rasta:
Takže zatím můžu doporučit,jak to ale nakonec dopadne a kolik dožije zdárného konce se ještě uvidí.
Zdárek:sun:
hanelle
čus ja objednavala od sensi a dobry spokojena doporučuji taogrowshop
tuffgong1
Zdarvím
Dělám si záluks na Blue Apollo od Joey Weed Seeds
konkretně odtud : http://canadianhempco.com/index.php...roducts_id=1172

Co si o tom myslíte ? Slyšel jsem, že JWS má dosti nestabilní genetiku... Ale ten model se mi líbí tak se chci poradit než něco koupím :D
Ms. Herb
já sem velice spokojena se sweet seeds..... semena vždy pěkně zralá, nepoškozená, jedna kytka jako druhá, minimální rozdíly v phenách... měla jsem SAD, sweet tai,a AF sweet cheese, ten jedu letos znovu, super kouř, quality/quantity...a Flash Back a Ganesh Spirit, tak uvidíme..ale krásně stihnou dozrát,super...
citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdarvím
Dělám si záluks na Blue Apollo od Joey Weed Seeds
konkretně odtud : http://canadianhempco.com/index.php...roducts_id=1172

Co si o tom myslíte ? Slyšel jsem, že JWS má dosti nestabilní genetiku... Ale ten model se mi líbí tak se chci poradit než něco koupím :D

POZOR! Tahle stránka je SCAM!!! o JWS sem už dlouho neslyšel kdysi se prodávaly na hempdepotu a tuším že nikde jinde
tuffgong1
Chlape moc děkuju !
Ještě , že jsem to neobědnal :-)
Ahoj, objednala jsem si semínka z Taoseeds.cz, máte někdo s nima zkušenost? Mám obavy ,aby mi z toho něco vyrostlo.
weeder
Taoseeds jsou v pohodě, nemusíš se bát.

Jaký jsi koupila?
Koupila jsem mazar,white russian a super skunk.
Machoman
citace:
Původní příspěvek od demona
Koupila jsem mazar,white russian a super skunk.


Taoseeds jen prodává to co nabízí seedbanky, je to prodejce, ne výrobce ( vyjma těch pár out genů co nabízí jako výrobce )

Zkušenost s tím obchodem je dobrá.
Díky :)
forsite
Vie niekto o growshope kde sa da platit cez PAYPAL....Ak ano mohol bz tu hodit link

chcem kupit semiacka....dik
koogi1
Přihodím T.H Seeds-100% diskrétní 100% zabaleno a 100% klíčivost.
Toť má zkušenost.
Ramiš
5semen: + slušný výběr bank
+ semena prodávají i po 3 ks
+ dobré ceny

- dodací doba
- nic moc komunikace
- málo info na eshopu
frek
Sweet seeds.

Sice to mají hezky zabalený, ale to je vše.
Cream caramel Fv 1/3
Green Poison Fv 0/3

Takže za 6 dnů vylezlo jedno. Nic moc teda. Od Kannabie nebo RQS 100%.
don juan
no nevim jak ty ale me od sweet seeds temer 100% uspesnost
bcbud23
Ahojte hele takže Nirvana seeds za mě shit zkoušel jsem vyrosostli 2kytky z 5 a k tomu mutanti malí zakrnělí
Grow shop seeds levná varianta za pár korun hodně muziky celekm jsem sázel víckrát celkem 40 semen a kromě jedinýho semínka vylezli všechny 39 ks bez chyby a kouř kvalitní.
Dinafem - blue widow og kush a industrial plant z 15 semenjen jedno nevylezlo jinak nemá chybu
Royal Queen seeds -já a kámoš odzkoušeno ICE SUPER ALE Z 5 SEMEN JEN 2X KYTKA A TO SAMÍ KÁMOŠ u Skunk 1 takže já byl zklamanej ale o to ty 2 kytky co jsem měl fakt pecka a u skunk 1 malej výnos
FAIR SEEDS-nebo jak se to píše tady už je to horší nejsou špatný kromě BLECK DOMINA ta byla boží
SENSI SEEDS - koupil jsem super skunk a bohužel se mě toto ještě nikdy nestalo ani jedna kytka z 10 semen a to nebylo mojí chybou takže mě totálně nasraly a zavařili si to na hodně dlouho ¨
Buddha seeds- White dwarf excelentni na 25cm 19g Magnum nic moc spíš nic než moc
GHS - divná genetika maj na čem makat ale lepší už to asi nebudekytky fajn
Sweet seeds -žádnej zázrak je to pomalí
kANNABIA SEEDS NEBO TAK NEAK -POWER SKUNK ty jo jedno z nejlepších co jsem kdy měl smradoch smrdutej až jde cítit na kilometry tekla z toho taková lepkavá jahodová míza a ku podivu jsem na nich zažil i nejlepší výnosy brzo zase zasadím
Tohle jsou moje zkušenosti ale co balíček to dobrodružství zážitky stavy atd tak at to roste PIC.
M@gic
citace:
Původní příspěvek od bcbud23
Ahojte hele takže Nirvana seeds za mě shit zkoušel jsem vyrosostli 2kytky z 5 a k tomu mutanti malí zakrnělí
Grow shop seeds levná varianta za pár korun hodně muziky celekm jsem sázel víckrát celkem 40 semen a kromě jedinýho semínka vylezli všechny 39 ks bez chyby a kouř kvalitní.
Dinafem - blue widow og kush a industrial plant z 15 semenjen jedno nevylezlo jinak nemá chybu
Royal Queen seeds -já a kámoš odzkoušeno ICE SUPER ALE Z 5 SEMEN JEN 2X KYTKA A TO SAMÍ KÁMOŠ u Skunk 1 takže já byl zklamanej ale o to ty 2 kytky co jsem měl fakt pecka a u skunk 1 malej výnos
FAIR SEEDS-nebo jak se to píše tady už je to horší nejsou špatný kromě BLECK DOMINA ta byla boží
SENSI SEEDS - koupil jsem super skunk a bohužel se mě toto ještě nikdy nestalo ani jedna kytka z 10 semen a to nebylo mojí chybou takže mě totálně nasraly a zavařili si to na hodně dlouho ¨
Buddha seeds- White dwarf excelentni na 25cm 19g Magnum nic moc spíš nic než moc
GHS - divná genetika maj na čem makat ale lepší už to asi nebudekytky fajn
Sweet seeds -žádnej zázrak je to pomalí
kANNABIA SEEDS NEBO TAK NEAK -POWER SKUNK ty jo jedno z nejlepších co jsem kdy měl smradoch smrdutej až jde cítit na kilometry tekla z toho taková lepkavá jahodová míza a ku podivu jsem na nich zažil i nejlepší výnosy brzo zase zasadím
Tohle jsou moje zkušenosti ale co balíček to dobrodružství zážitky stavy atd tak at to roste PIC.


Nerad bych byl ironickej, nebo tak, ale growshop seeds a fair seeds je to samý. :D Zajímavý, jak můžou bejt recenze různý...
bcbud23
no dobrý třebas je to samý i když si myslím že ne mě to je u p... prostě ozkoušeno fair kromě dominy na hovno GSS balení prostě bez problému a zkoušeli jsme toho hodně a rozdíly tam byli veliký chut vzhled kytek vuně a učinky prostě pochybuju že to je těma obrázkama a jiným balení ale moje zkušenost mluví za vše tak si klidně n.... já jsem sem dal jen mojí zkušenost a typickej čecháček aby musí hned polemizovat totální sračku i kdyby to bylo to samí tak je to přece u prdele každý to balení se jmenuje jinak tak si to strč třebas za klobouk ty tvoje moudra a nebo ještě líp do P... čus
frek
citace:
Původní příspěvek od bcbud23
no dobrý třebas je to samý i když si myslím že ne mě to je u p... prostě ozkoušeno fair kromě dominy na hovno GSS balení prostě bez problému a zkoušeli jsme toho hodně a rozdíly tam byli veliký chut vzhled kytek vuně a učinky prostě pochybuju že to je těma obrázkama a jiným balení ale moje zkušenost mluví za vše tak si klidně n.... já jsem sem dal jen mojí zkušenost a typickej čecháček aby musí hned polemizovat totální sračku i kdyby to bylo to samí tak je to přece u prdele každý to balení se jmenuje jinak tak si to strč třebas za klobouk ty tvoje moudra a nebo ještě líp do P... čus

On Ti jenom slušně napsal, že je to to samé, což má pravdu a ty mu hned začneš nadávat. Laskavě si přečti pravidla fóra a zapracuj na své češtině.
Zajac
bcbud23 - ukaž občanku.... ;)

k tématu.. Bral sem od Dutch Passion

PowerPlant - 3\3
Passion1 - 3\3
OrangeHillSpecial - 2\3
The Ultimate 1\3 - vyrostl mutant s třema listama, jeden se chytl ale mrzák
fanan
Mr. Nice koupil jsem critical mass a critical skunk critical mass jsem měl před 5.rokama a byla to bomba jak indoor tak venku.nevím co se stalo ale po pěti letech je to katastrofální rozdíl.od každýho jsem dal růst 12 ks.z toho byli 4 čistý samci a jeden samec herman.ze zbytku zůstaly dvě kytky který jsou normální a zbytek samý hermani.a ještě k tomu samčí květy vyrostli tak těsně u stonků že jsem to zjistil až když bylo moc pozdě.ve finále z toho byli mrzáci s hodně podprůměrnym výnosem.Nevěřil bych že to někdy řeknu ale zbytek semínek od Mr.Nice házim do kamen.
Me se zavdecil eshop 5semen a seed banka natural seeds.
Somango 6/6
Chocolope 12/12
OG Kush 12/12
Ak47 AF out 6/6
Somango a Chocolope kvalita a vynos vice nez dobry. OG Kush a AK47 se teprve uvidi.
Vse vyklicilo do 4 dnu az na Somango, tam sem to dal asi hloubeji, tak to trvalo o par dni dele.
Kliceno vsechno v hline.
Barneys Farm
Liberty Haze
Klicivost 3/5
Kytky velikostne pekne, ale dal sem jim pohulit hnojenim, takze sem to pokazil, jak sem jen mohl.
Chut tedy otresna, ale nahulovalo docela slusne, jelikoz sem to dotahl v ramci mezi do konce :)

Pak sem jeste mel Jack Herer AF, ale to nevim od koho to bylo.
Klicivost 3/3
Chut, kvalita a vynos na AF semena pro doplneni skrine v prubehu growu docela slusne.
EnemyOfTheState
Ahoj, znáte seed-bank.cz, mají i kamený obchod - nějaké zkušenosti?
huhuga
čau chci se taky připojit ke chvále 5 semen a natural seeds.
koupil sem ak47 vylezli všechny uplně nastejno v hlině potom jedno zahynulo ale 100% mojí chybou.
stále rostou a to docela pěkně.hlavní plus je pro lidi z prahy prostě objednáte a za dva dny skočíte do shopu a máte coo ste chtěli :)
BTW:když sem tam byl nejakej cápek tam kupoval semínka za 19800!!
řikal sem si že ten se bude mít vzimně dobře :D
bruno.kudrna
Zdravím
Nevíte někdo něco o bomb seeds?? Jako co sou zač odkud sou a co ty
jejich modely má někdo zkušenost??Díky
Zdárek
koles
citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Nevíte někdo něco o bomb seeds?? Jako co sou zač odkud sou a co ty
jejich modely má někdo zkušenost??Díky
Zdárek


A google používat umíš? První co vypadne: http://www.bombseeds.nl/faq.html

Mám od nich pár semínek Berry Bomb, ale zatím čekají v záloze. Podle toho, jak se prezentují, berou ty nejlepší odrůdy a dál je vylepšujou... no proč ne :)
Dr_paradox69
toz ja se pridam k hodnoceni:
nirvana:3,moc dobrej byl blue mystik,kdysi sem mel taky red hair skunk,taky dobrej,ale nejaky hermies,a samic malo max pulka,ovsem ted mam ak48 a na to muzu jednine chvalit,pravda vybral sem si jen to nejhezci pheno,ale samic bylo myslim 7...klicivost tak 7-8 z 10...

dutch passion:2,totalni spokojenost s venkovnima odrudama shaman a hollands hope,klicivost 10 z 10,samci 2 z 10,hermies zadny a kytky a kurivo na venek dobree,2- 3 phena u kazdyho...taky mam mazara a mel sem blueberry,no mazar klasika,netreba komentovat,ale blueberry to je shit,neco zhermilo,a zbytek vsecko sativni phena,asi budu muset sehnat od nekoho kdo ma matku toho peknyho indikovyho fialkovyho a boruvkama voniciho phena...klicivost byla 9 z 10 u obou...no a power plant nakonec,tesil sem se na neho jako na maloktery brko,100 pro sativa bez hybridizace,phena spis pheno tomu odpovida,vsecky kytky byly stejny ale mel sem 7 samcu z 10,z tech tri zbyvajicich ale kurivo vynikajici...
green house:skoda k tomu neco psat,mel sem gws,vdovu a este cosi dovezl to kamos,a muzu rict ze bych za to urcite prachy neutracel...
demios
citace:
Původní příspěvek od war.lobo
www.seedsman.com : placeno creditkou, semena dorazila po tydnu, diskretni zasilka, vypadaj velmi pekne, origos zabalena, postovny 6€, a jeste jsem dostak 5 seedu gratis :). jinak semena od seedsman jsou i za docela pekny penize. Tak uvidim jak na tom budou s klicivosti.
tak at sviti

tak mohu potvrdit 100% klicivost. Bral jsem WW od Seedman a L.S.D. od World of seed


ahoj chtěl jsem se Tě zeptat jak dopadla ta LSD od World of seeds já od této banky jel 8 druhů a všechno to bylo seno které se nedalo hulit naprosto zbytečný bez thc proto jsem s touto bankou skončil a zajímá mne názor někoho kdo od nich něco hulil..díkec
demios
citace:
Původní příspěvek od yara
Jako začátečník jsem začínal se 3 semínky White domina od Kannabii a 3 semínky O. G. Kush od Panacea Medical.
Semínka krásně klíčily, palice krásně velké a první grow pod 250 W se celkem zdařil i včetně výnosu i když jsem to nevážil.
V druhém growu jsem zasadil 1x Cheese z mixu H od GHS a 2x The doctor taktéž od GHS. Kytky byly mizerný, řídký, na jedný kytce listy v jednom patře jakoby zkrácený nůžkama, výnos malý a přičítal jsem to mojí nezkušenosti i když podmínky byly stejné.
Nyní jsem postupně sadil zbytek semen z mixu H od GHS. Bohužel semena klíčila strašně pomalu a po zasazení některá shnila v hlíně a už nevylezla.
Prostě jsem sadil postupně, abych měl určitý počet rostlin a jak semena odcházely, tak jsem je nahrazoval jinými od GHS.Takže z celé kolekce 5 semen odešel do věčných lovišť postupně Trainwreck a White Rhino.
Nyní už asi 4 den klíčí Great White Shark, ale nějak se mu nechce na svět, v platu ještě zbývá Lemon Skunk.
Klíček Great White Shark má asi 3 mm, ale nechci ho ještě dávat do hlíny, aby neodešel na věčnost, tak ještě uvidíme jak to dopadne.

Současně se semínky od GHS jsem dával i od jiných firem (World of seeds - Pakistan Valey, Royal Queen seeds - Ice, Medical seeds - Devil fruit) a tam prostě žádný problém nebyl a kytí začínají krásně růst.

Jako začátečník jsem neúspěchy s odrůdami od GHS nejdříve přičítal sobě, ale jak je vidět, tak problém je u samotné GHS a proto ji ostatním opravdu nedoporučuji.

Ty nervy a starosti opravdu nestojí za to a potom nakonec zjistíte, že jedno semínko vás přišlo misto 100Kč/ks na 250-500Kč/ks.

Edit:

Tak ten klíček Great White Shark víc nevylezl ani po dalších třech dnech, tak je mi jasný proč některý z hlíny nevylezly vůbec.


já bych zas připojil svou špatnou zkušenost s bankou World of Seeds od které jsem jel 8 druhů včetně Pakistan Valley jako ty a rád bych věděl jestli ti taky vyrostlo seno které nemělo THC protože já takto prosral celou jednu sklizeň kterou jsem osel věnoval této šitové seedbance..proto pozor na world of seeds prodávají semena které rostou vypadají skvěle ale neobsahují téměř žádné THC spíš zlomky..
Deese
Ahojo měla jsem výbornou zkušenost s nově otevřeným semenářstvím v Praze. Jmenuje se to SeedsGo. Nakupovala jsem přes jejich Eshop: Seedsgo.eu no anemůžu si na nic stěžovat. Vše mi přišla jak má, cena za semena ( kupovala jsem Dinafem Original Amnesia) byla naprosto úžasná, co jsem koukala tak nemají žádné přemrštěné ceny, ale naprosto vyhovující. Super komunikace s Eshopem. A hlavně mi dorazili krásný semínka, hned se chytli.. no naprostá prostě Bomba.. Všem doporučuji!!!
Mard
Znáte prosím někdo seedbanku semenator.cz ??
AkatronChronic
Chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenost s mojesemeno.cz a fair seed díky za odpovědi .. Za 300 5 krát white rusak? Je to možný díky:)
nice bloom
Hoj.

Jedu od fair seeds 6x auto bluebery indoor a sázel sem out 2xbb 2xjh 2xamnesia vše automaty (3 kytky mě sežrali slimáci tak sem dal naklicit další 3x jack auto ). Klicivost 100 % některá semínka takový zelený nedomrdly ale vzešli sázel jsem do hlíny zbytek v pohodě roste no počasí vůbec nepřeje bohužel. Ten indoor vypadá mnohem líp. No myslím ze fair seeds nezklamali uvidím jaky bude výsledný produkt. GL peace.
Nijura
Sweet seeds.....100% klicivost, holky vzdy silne, kosate, susina vzdy perfektni vune, chut i vzhled.......naprosta spokojenost. Pestuji indoor z fem. Semen , automaty a fast verze jsem nezkousel a asi ani nevyzkousim, takze nemuzu hodnotit.
Mard
citace:
Původní příspěvek od Nijura
Sweet seeds.....100% klicivost, holky vzdy silne, kosate, susina vzdy perfektni vune, chut i vzhled.......naprosta spokojenost. Pestuji indoor z fem. Semen , automaty a fast verze jsem nezkousel a asi ani nevyzkousim, takze nemuzu hodnotit.


Připojuji se. Měl jsem od nich Auto Mix a vše OK.
masuro
Fair seeds: koupil jsem Jack Herer a GWS. Prvně jsem nadával a proklínal je, pač z 15 byla jedna kytka. Ale, FS v tom byli zcela nevinně, byl jsem pryč a jednu zalivku mi delal soused. Asi zkoušel kolik vody je potřeba na utopení naklíčených semen a úspěšne se mu to povedlo :-( Odjebal mi pulku semen...

Další 4x JH jsem už sadil a zalíval sám- klíčivost do 48hodin byli rovnou venku lístky (sadim rovnou do jiffin bez nakličování)
Roste to krásne, tuto seedbanku mohu doporučit. Za málo peněz hodně muziky :-)
masuro
zná nekdo tuto seedbank jesti se to tak dá nazvat?
masuro
https://dutchseedsshop.com/
HerrOttoFlick
Nákup na ganjaseeds.cz proběhl v pohodě, zajímavý výběr seed bank ale "Diskrétní doručení" jsi představuji trochu jinak.
NORM
WTF?
!ZAU!
Se stim moc neserou,koukam..
Jinak doporucuju : klecka.cz vzdy v poradku.a Diskretne :)
MethodMan
citace:
Původní příspěvek od HerrOttoFlick
Nákup na ganjaseeds.cz proběhl v pohodě, zajímavý výběr seed bank ale "Diskrétní doručení" jsi představuji trochu jinak.


:D :D :D Masakr
krobak
citace:
Původní příspěvek od HerrOttoFlick
Nákup na ganjaseeds.cz proběhl v pohodě, zajímavý výběr seed bank ale "Diskrétní doručení" jsi představuji trochu jinak.

njn majú to tam napísané, masters at work :)
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od HerrOttoFlick
Nákup na ganjaseeds.cz proběhl v pohodě, zajímavý výběr seed bank ale "Diskrétní doručení" jsi představuji trochu jinak.


Ahoj,
provozovatel shopu ganjaseeds se ti za toto balení a za svou brigádnici, která "diskrétně" balila, velice omlouvá.
Více již se to nebude opakovat.

Prosím, napiš mi PM, zašleme kompenzaci ;)
Medicin
Každej se nekdy utne, takhle si představuju profesionální reakci shopu.
Efendy
Přesně, prostě občas se nějaká nepříjemnost stane, kařdopádně moje zkušenost s ganjaseeds je více než dobrá a řekněmě si to narovinu, ano nemělo by se to stát, stalo se, JAHmaican zareagoval ukázkově a ta krabice v které to přišlo...pěstím ale moje žena by nepoznala od čeho to je, tím chci říct, jen kdo se o to zajímá pozná od čeho je krabice jinak to nikomu nic neřekne.
crazyben
Flying Dutchmen?

Vim o co se jedná a kdo za tim stojí, něco sem si zjistil. I to pročet tady a zatim nenašel jedinou špatnou zkušenost, což mě zatim hodně potěšilo, ale všechny ty příspěvky jsou několik let staré... zkoušel je někdo poslední dobou? Mam zálusk na femky i reguraly od nich. Díky za reakce.
Salatos
Ted to vlastní sensi seeds
HerrOttoFlick
Provozovatel ganjaseeds mi jako kompenzaci za chybné balení zaslal semínka dle mého výběru. Tentokrát vše jak má být. Chyba se může stát kdekoliv, ale reakce shopu byla profesionální. Příště u nich nakoupím znovu.
zhulbong
Čágo grower's :)

Chtěl bych od Vás nějaké info o zkušenostech se seed bankami. Které stojí za to a kde to jsou vyhozené peníze?!?!? Výnosy,klíčivosti,chutě,podobnosti originálním odrůdám,podobnost kytek v reálu vůči popisu od banky a co Vás napadne ;) Hlavně by mě zajímaly semenné banky: Royal Queen Seeds ; Sensi Seeds ; Barney´s Farm Seeds ; Dinafem Seeds ; Dutch Passion Seeds ale samozřejmě příště klidně i zkušenosti s jinémy. :)

Předem díky za Vaše zkušenosti, rady a tipy ;)


p.s. nekupujme,ale pěstujme :)


první grow 250W 5x Bublegum 1x Northern Light 1x Jack Here AM 1x Amnseia Haze AM

my grow II 250W 9x Amnesia Haze

Mějte se a smějte se! Všichni :D
shivasambhu
Zdravím groweri. Máte niekto skúsenosti s bankou Bulkseed bank? In alebo out. Vďaka. Nech sa darí.
alojz61
Na Cannafestu jsem koupil 10 semínek Euforia, feminizovaných za asi 400kč. Naklíčit jsem dal 3 a všechna vyklíčila. Další ve stanu mám Acapulco Gold od Barneys a Shark Shock od CBD Crew, tam byla klíčivost horší, ze 3 vyklíčily po dvou. Jinak zatím kolem 35. dne květu vše v pořádku.
zhulbong
voé kam to zakládáš? 1) fotogalerie 2) patří to sem http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 :D :D :D
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od shivasambhu
Zdravím groweri. Máte niekto skúsenosti s bankou Bulkseed bank? In alebo out. Vďaka. Nech sa darí.


Pokud máš ( někdo máte) zkušenosti s Natural seeds, FOTR seeds, Fair seeds, atd., tak máš i zkušenosti s Bulk seeds...
mumuk
Zrovna jsem dojel chronika od naturalu a mužů říct že je stejnej jako od SS
crazyben
DNA Genetics? Konkrétně Tangie a Crockett's Sour Tangie, chci oboje... zkoušel někdo?
Tommy Alchy
Zdravím, chci se zeptat má s touto stránkou http://www.seeds4free.com/ někdo zkušenosti? Brouzdal jsem na netu a vyskočilo to na mě :)
houkan
citace:
Původní příspěvek od crazyben
DNA Genetics? Konkrétně Tangie a Crockett's Sour Tangie, chci oboje... zkoušel někdo?


Já od DNA něco jel a většinou spokojenost bohužel ani jednu z těhle :) Teď se chystám vyzkoušet něco z jejich kolekce grow your own ceny jsou daleko lepší až nezvykle na DNA :D :) přeci jenom 40-50 Eur za 6 kousků vypadá líp než 70-80 ... :)
bruno.kudrna
Zdravím
Máte někdo zkušenost s GENEHTIK?? Zejména pak s jejich modelem kritikal bilbo?? Díky
Zdárek:sun:
masuro
mě docela zajíma Mr.Nice Critical skunk. Někdo zkušenosti indoor?
LeFly
Ja mam dotaz na Serious Seeds, jak jsou na tom ted? Mate nekdo zkusenost z poslednich cca 2let? A pridam zkusenost s Green House Seeds, je tu na ne docela kritika, ale ja mam zkusenost zatim veskrze pozitivni. Jedu od nich Super Critical, z 9 semen vsech 9 do 24hod.(a to sem je mel rok a pul v lednici), kliceno na ubrousku, pote do hliny, vse ok. Ted jsou 3tydny na kvetu a vypadaji zatim nadherne a az na 2 vyssi jsou pekne uniformni, silne stonky, velke listy a uz i pekne kvetou. Kdyztak jeste dodam info jak to dopadlo..
houkan
Já jsem teď odjel Kali Mist od serious a byl jsem spokojen ;) za mě stále sativa se super výsledkama ale ta doba no... A AK by asi taky pořád mělo stát za to.
Berryman
Zdravím přidám tady svoji zkušenost se dvouma bankama
Paradise seeds - White Berry - fem. 10 z 10ti
Ministry of Cannabis - Big Bud XXL fem. 4 z 5ti ( vlastní vina )
klíčil jsem to v neděli večer před spaním a pondělí po přijezdu dom vše venku.Vše šlo přes vatičku a v pohodě
crazyben
Mate nekdo zkusenosti s Pick and Mix semenama? At uz zahranici nebo i u nas (nekde sem to videl i na ceskejch strankach, uz ale nevim jakejch)...

Mam trochu strach, precejen tam muzou hodit cokoliv a nepoznam to.
bruno.kudrna
Zdravím
Cokoliv ti můžou hodit i do sáčku označenýho super silver haze a stejně poznáš prd....
Neboj já měl mix od budhy a pohoda.Jenom pak nevíš co je co za model a nemůžeš si ho příště koupit samostatně...
Zdárek:sun:
crazyben
Díky za reakci, ale já nemyslel mix balíčky přímo od seedbank... jen "dealery" seeds, který rozbalí balíček od seedbanky a pak to prodávaj po jednom semenu.
houkan
Bohužel vždy a jako u všeho musíš věřit svému prodejci v první řadě :)

ze zahraničí : https://www.pickandmixseeds.co.uk/ dlouhodobě ověřená a funkční.
A v ČR si po jednom značkovém semínku koupíš třeba zde, mohu doporučit i takhle pick and mix : http://www.happycannaseeds.cz/kateg...emena-pick-mix/
Dostaneš úměrný kousek orig. balení, pro klid, i když to pořád není stopro záruka. Ale máš jistotu že někdo kvůli někomu otevřel originál. Doporučují koupit si odrůdu na které poznáš přesně zda tě někdo podvedl, 60 day automaty, sativa v automatu nebo něco co jede dýl, záleží kde máš svou sbírku umístěnou :) V případě pochybností z té české banky se klidně obrať na mě. ;)

A kdyby jsi chtěl jen zkoušet různé odrůdy, Delicious Seeds nabízí hodně odrůd i v balení po 1 semínku, můžeš tak zkoušet a mít jistotu ;ú
crazyben
Díky moc... ta česká vypadá zajímavě, teda maj tam pár zajímavejch kousků :) Možná jedno, dvě zkusim než abych objednal za trojku a pak brečel.

Jinak přesně ty anglický stránky sem myslel konkrétně, tak dík :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma