Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 3 4 
Verohodnost - Hodnoceni seedbank - Klikni zde pro originální téma
Zdravim..pro mně je velmi těžko takhle známkovat seedbanky.
Ja osobně objednavam přímo od výrobcú a jěště jsem chodil na nakupy do Vídne.
Dutch passion - 1 ( Feminized seeds Khola, Durban poison- velmi stabilne odrody 4 roky temer vsechy kytky stejne, Passion n.1, Cream sodica n.2 ) ...Klíčivost u mně 90 - 100%, 80-90% samice..mněli jsme asi tak 2 hermáče dokopy za 3sezony z asi 30-40 seeds s kamosmi.
Nirvana - 2 ( Afgaani, California orange bud, Hollands hope ) Klíčivost u mně 70-80%, samice 95%
Mandala seeds- 1 ( Hashberry, speedqueen ) za vyřizení objednávky, v poho bez problemů seeds jsem mněl do 10 dnů doma, komunikace vyborná i z mojí lámavou ang. :D Kámošovi jsem daroval 4 seeds z každej po 2 aby mnel do skrine nakolik mu zbilo místo a klíčivost 100%, samice 75% velice spokojen :D:girldevil

:rasta:
soulQuake
tak dneska večer si zas trochu započitam ... jo a jeste hlásím, ze prizpevek detha sem jeste do hodnoceni zapocital, ale ostatni prizpevky postradajici DŮVOD OHODNOCENÍ (dr.drot, DEVIATO, that.sucks)uz zapocitavat nebudu :wink: a v budoucnu uz proste ne

tak editujte braši, nebo zhyňte v plamenech pekelných:girldevil
metalsodik
nevím jak je na tom Nirvána dnes , ale v minulosti jsem měl tak 40% jejich semen , vše dobře klíčilo, doporučuji začatečníkum, jinak v zahraničí je jejich model PPP hodnocen lépe než originál, mohu potvrdit , že byla super. Dávám 2
SWEET SEEDS , mel jsem jen fem. semena Black JACK ale cena super a všechny kytky stejné a krásné, zkusím z nich udělat matku, jestli budou hermouši jak se tu traduje,už rostou. Jinak 1
GREEN HOUSE SEED hrůza , z 5 vyklíčila 3 , z toho ještě jeden zmrd. Dávám 4
Jack_Flash
Podla mojich skúsenosti musím jednoznačne dať za 1 Sensi Seeds - vynikajúca klíčivosť, málo samcov, kvalita a kvantita super - moje najoblubenejsie a zároveň veľmi vhodné do našich podmienok su do Sensi Seeds - Sensi skunk, Skunk 1, Early skunk.
Taktiež za 1 dávam Serous Seeds - predovšetkým za AK-47 - klíčivosť bez problémová, kvalitka super aj kvantita v poho.

I keď mám rád modelíky aj od Dutch Passion (predovšetkým Euforia, Orange bud a Mazar) musím vyjadriť svoju nespokojnosť najmä s klíčivosťou a aj s tým, že už niekoľko krát som si kúpil od nich semena a takmer výdy som natrafil v každom balíčku na jedno dve uplne zoschnuté alebo rozdrvené :( preto Dutch Passion hodnotím známkou 3

Od Paradise Seeds som mal zatial len Belladonnu ale ak mám hodnotiť na základe svojich skúsenosti Paradise Seeds dávam za 1. Belladonna má vynikajúcu - rozprávkovú chuť (mňamka) a vynikajúce "tripové" účinky a tiež dlhý zápis. Odporúčam je to maškrtka!!!
soulQuake
detha sem zapocital, potom uz sem si to uvedomil :)
soulQuake-taky bych rekl ze ty hodnoceni byly v poradku a neni duvodu nezapocitavat
soulQuake
nj, ale to by potom byla anarchie, kdyby sem každej naházel jen číslíčka ... vystavujeme se riziku, že topic ztratí výpovědní hodnotu(o kterou se pokouší)

o kterou se všici pooušíme dohromady ;)
kazda zkusenost dobra bych rekl ja..prave ze cim vic nazoru tim lepe...treba se najde nekdo komu vyrostly i od mistru hermy..ja myslim cim vic zkusenosti tim lip..ale je to tvuj thread
soulQuake
je to nas thread ... jen ten prispevek si edituju sam :)

jedna z prvnich veci, ktery sem s timhle topicem napsal, byla, at pripojujou oduvodneni hodnoceni, ze to nebude od veci
wasco123
No ohodnotim len dve s ktorych som bral semena.

Nirvana cez Seedbotique.....................4 (semena dodala vcas, ale ani jedno neuzrelo svetlo)
Mandala...............................................1+* (semena dodala vcas pekne zabalene a vsetky do jedneho uzreli svetlo)
Calzone
citace:
Původní příspěvek od vrrn
Dostatecne:
Sensi Seeds: proste zmrdi..
Dutch Passion: neco podobneho...bez citu, bez vize, bez napadu, predrazeny, dej si nohy do vody a tak podobne


Mohl bych se zeptat proč jsou Sensi Seeds zmrdi? Já s nima žádnou zkušenost teda nemám, ale zajímalo by mě to, když všichni ostatní hodnotí tuto banku tak kladně.
Lezec
Sensi Seeds zaručená 1 s *, klíčivost stoprocentní kvalitka výborná, cena přijatelná :) hermáč samo sebou žádnej
Nirvana 4, klíčivost mizerná, z pěti semen vyrostla jedna kytka, která ani pořádně nedozrála, takže spíš pojeb :(

Jinak není na domácí semena z nějákýho lepšího nounejmu, dozrávaj nejdřív, klíčí dobře, kvalitka hulení taky není špatná, jen se občas vyklube hermáč...
Spacy
Sensi seeds rullez.... 1
Nirvana 3
Ganjaholickz
Serious Seeds top 1 prodejce. 100% klicivost pomer 9 x 1 (samice x samec) nejel sem od nich jen Kali ale i na tu slysim jen chvalu takze bez vyjimek ;) super kvalitni a stabilni genetika . kvalitni prace. nikdy sem o nich nemel hermieho. a proste ak47 od ss je podle me(kdyz narazite na tresnovy pheno) nejlepsi kour. ostatni phena sou "jen " v top 3 u jednoduse sehnatelnejch modelu ;) nesrovnavam s clone only...

Mandala dostane taky 1 oproti ss nemaj moc silny modely ale na to mandala nehraje . cena a vykon sou u nich v nejlepsim pomeru. kour je to kvalitni(no neposadi me to na prdel jako rusak nebo akcko ;) )a pro slabsi kuraky i dostatecne silny,takovy to koureni co jde hulit celej den ;) . sice stabilita nic moc (vetsinou 3-4 phena) ale za to vsechny kvalitni a klicivost kolem 90% . pomery: prumerne 7 samic 3 samci.0 hermie

Dutch Passion davam 3 . klicivost kvalitni meli sme zatim vzdy pomer 9 jo 1 ne .samec x y samice ratio zhruba 3 na 7. kvalita se lisi diametralne balicek od balicku (hlavne u bberry)=nestabilni a proto davam 3 a ne 2 ;) mala moznost hermousu.

Greenhouse ma za 4 az na hawwaiian snow a el nino je jejich list o nicem . o stabilite nemuze byt rec mozna i proto ze skoro vsechno ma arjan ukradeny . je to bussines man a ne breeder.pomery i 4samice ku 6samcum (ale treba u ww 100% samice,coz byla vyjimka potvrzujici pravidlo) neni problem mejt i 5 phenotypu takze o stabilite nemuze byt rec. navic silou ty modely nic moc na to jak se chvastaj %-ama thc... hermies sou vicemene samozrejmost.verim ze ty videjka na utube vypadaj dobre ale nejsou smerodatny a pride mi ze do prodeje davaj seminka z jinej rodicu nez ukazuje arjan s tim s vym pricmrndavacem ve videjkach.

e: a zapomel sem na shantiho , takze MR.NICE ma za 1 jel sem od nich osobne jen Early skunk teda (zatim... ) ale naprosta spokojenost .9x1(samicexsamec),0hermie,dve phena .jen teda o zhruba 5-10 dni delsi doba kvetu(coz je ale skoro u vsech seedbanek krom Serious Seeds) nez je uvadena jinak nemam co vytknout.....
:starwars:
StrycekPompo
Jel jsem white rhino od nirvany a celkem shit nestabilní a výsledek v celku mizerný takže 4
Letos Skunk1 od sensi a musím přiznat že celkem dobré 15 z 15 semen vyklíčilo (5 malých kytek mi sežraly myši) samců bylo asi jen 2 z 10 ,, ze zbylých phen se dvě stejněé lišily od těch ostatních které byly stejné, ve výsledku dobré kuřo voňavé a celkem chutné takže 2
pajloo
tak zatial mam len skusenost s mandala safari mix:klicivost 9 z 10
pocet samcov jeden jediny!!!

hodnotim 1,5
soulQuake
ok dik vsem ... jen dodavam, ze pomer samice/samec bude pravdepodobne irelevantni, tady bude rozhodovat asi spis nahoda
Skřeťák v Sudu
hele tak me napada proc vlastne tu nei todle? http://www.bluehemp.ch/ vdyt co si pamatuju spousta uzivatelu odnich chtela nakupovat to znich nikdo nic nakonec nemel nebo jak???
Baldrick
taky přidám nějaké poznatky,takže...
1.Sensi seeds-no comment,Mandala-jel sem jen White Satin co přišla jako bonus ale výborná MJ zajímavá vůně a za ty ceny noneberteto.
3.Dutch passion-jel sem Pwp,Ww,Euf,Mazar,Bb, spokojen sem byl s euforii a mazarem a Pwp jinak wdovka byla taká zvláštní a Bb byli jen tací divní mutanti a časem odešli sami.Nirvana taky za tři jel sem K2,JH,Snow white klíčivost stoprocent a všechno samice :) ale genetika průměr cena samozřejmě parádní takže pro začátečníka fajn.
4.Greenhouse-jel sem Arjan Haze#1 a Himalaya Gold a total zklamání goldy se palic nedočkaly a AH1 nic moc.
Jinak ti tam chybí třeba Soma od toho bych chtěl pořídit Nycd ale zkušenosti ještě nemám ale řekl bych že bude v poho.
Tak pridavam mandale 1 sice mi poslali jen 9 semen,ale za to bonus a prislo to velice brzy,dobra cena,solidne zabalene...moje hodnoceni je 1
Pepiik
citace:
Původní příspěvek od XyX
Tak pridavam mandale 1 sice mi poslali jen 9 semen,ale za to bonus a prislo to velice brzy,dobra cena,solidne zabalene...moje hodnoceni je 1


fakt ti poslali jen 9 semen? už na nás šetří:-d
a jaky byl bonus a co sis obědnával za sem?
citace:
Původní příspěvek od Pepiik


fakt ti poslali jen 9 semen? už na nás šetří:-d
a jaky byl bonus a co sis obědnával za sem?


Pepiik-u nemyslíš,že je to trošku OT ? Aspon si zedituj nějaké hodnocení banky.
Poslali 9 semen 8 se jich chytlo bonus poslali Thai Ganja x Skunk 1 (5 semen) a když jsem se o tom zmínil,tak to prej poslali více lidem.
A abych nebyl OT já,tak dávám sensi seeds 1 ,rychlé jednání-dobře zabalé -podobné,jako mandala,ale bez bonusu :)
soulQuake
tak jo, z průběžné aktualizace výsledků na prvním příspěvku si můžete přečíst průběžné výsledky

dále vyzývám všechny, kteří mají zkušenost se seedbanks, aby se připojili k hodnocení

nejlíp si ve vašem hodnocení stojí Mr.Nice, serious seeds a taky v těsném závěsu sensi seeds

naprostej propadák je green house seeds, aspoň budou groweři vědět, od koho nenakupovat

co se týče skřeťákovýho dotazu ohledně ŠVÝCARSKEJCH SEEDBANK, tak bych byl taky rád, kdyby tady byly zahrnutý ... ale prostě zatim je nikdo nehodnotil, snad se někdo najde (taky sem myslel, že s nákupem od švýcarskejch s.b. bude tady na groweru víc zkušenosti

takže pěstu zdar a hodnoťte dále
Skřeťák v Sudu
soul: teda takle to "predcasne" shrnout se me opravdu nelibi protoze pokud banka nedostane alespon 10 hlasu je to podle mne nedostatecny vzorek zakazniku;)
van blade
zdarec!
tak Blue Hemp - z mých osobních zkušeností - 4
klíčivost 100%
ale - odrůda e-rocket - už za růstu se projevovaly odlišnosti ve stavbě kytek, dále začaly kvést stejne až na začátku září - což považuji u outdoorové banky za neúspěch. tím je i nesplnění uvedené doby sklizně, která se v reálu posunula na konec října - dle BH konec září/1týden října.
výnos slušnej, ale hulení bylo prohlášeno nezávislými testery za HOMEOPATIKUM.
výsledek = nebrat

dalšímu členu model Lebanese zhermil - a rozhodně ho nepodezírám, že by kytky stresoval

sensi seeds + dutch passion - tady souhlas s vrrn/příspěvek č.9 - v praxi u kamoše modely early skunk a durban poison

hodně dobrý dojem zanechala mandala - dozráním a kvalitou kuřiva - tady by se měli vyjádřit kolegové, osobní zkušenost s pěstem nemám

ad nirvana - mám velmi dobrou zkušenost s pure power plant - výbornej model na out i in - opravdu dobrá volba. ovšem je nutné dodat - po kvalitní selekci místního člena!!
immunal
Cau cau.
Pridam sa teda aj ja, aj ked nemam az take monstrozne skusenosti s vela seedbankami.
Takze Mandala (osobne od Bushdoctora):
Davam 2. Mal som Hashberry a Speed Queen. Pri Hashberry klicivost zatial 4 z 5, ale vsetko samice, velmi pekne stavane, velmi pekne sa vetviace s kratkymi medzerami medzi poschodiami. Takisto velmi luxusne klonovatelna. Vynos tiez celkom v pohode a vysledna kvalita bola viacerymi nezavislymi "instituciami" hodnotena ako velmi dobra.
2 davam kvoli Speed Queen, z ktorej som vydupal nezmutovanu verziu az z tretieho semena a aj ta spociatku vyzerala ako zvonar matky bozej, ale nakoniec to rozdychala a porodila relativne vela klonov. Daval som klicit 4 semena, vysli teda 3. Inak SQ mam velmi rad co sa tyka vyzoru pocas rastu aj pocas kvetu. Po ususeni tiez vyzera nadherne a velmi mi vyhovuje stav z nej. Ziadne kladivo, teda pri vacsich mnozstvach trochu :). Mozno by mohla mat vyraznejsi oder kvoli celkovemu dojmu, ale ani to nie je chyba, aspon to nesmrdi vo vacku :).
Jaj a velmi som spokojny s univerzalnostou obidvoch modelov. Idu pekne aj vonku, aj ked pravda palice su trosku o niecom inom a treba sa o ne trosililinku aj starat.

Dalej Dutch Passion (tiez osobne od Bushdoctora):
Podla doterajsich skusenosti davam 1. Zatial som ale mal len regularneho Shamana a musim povedat (Acido mi da za pravdu :-) ), ze je to nadherny model. Hlavne co sa rastu a vyzoru tyka. Ma velky potencial aj v nepriaznivom pocasi, pri neskorsom zasadeni celkom slusne dohana zameskane, ked narazite na spravne pheno, tak je aj krasne zafarbeny do fialova. Niekomu nemusi vyhovovat jeho stav, ale podla mna je v pohode. Nie som nejaky mega smoker, takze na vecerne nicnerobenie je ako vysity. Inak klicivost 5/5, jeden samec, rastlinky na vlas rovnake, klonovanie bezproblemove... Dozrievanie tiez na cas.
Od Dutch Passionu v blizkej dobe planujem ist WW, tak sa mozno este ozvem.
Tak nech sa vam zatial vsetkym dari...
Cau
guerilla
Nirvana seeds - 2
Klíčivost 100%, žádní mutanti (Odrůdy Aurora Indika, AK 48, Super Skunk, Four Way), objevily se průměrně 2 až 3 phenotypy (u každé odrůdy), poměr samec x samice 40 - 60% samci, výsledné kuřivo dobré, za ty peníze naprosto skvělé!!

Mandala seeds - 1
100% klíčivost, krásné a vitální rostliny, občas sice nějaký mutant, ale nikdy vždy to zmizelo (odrůdy Hashberry a Kalicharka), poměr samec x samice cca 4:6, vzrůstově velmi podobné až stejné, jen v květu byly znát rozdíly mezi jednotlivými pheny. Kuřivo a výnos dobrý, za ty peníze taktéž naprosto super!

Sensi Seeds - 2
Klíčivost 80 - 90% (Jack Herer), několik phenotypů, poměr samec samice 5:5, výnos lehce nadprůměrný (výsledný phenotyp do indiky), kuřivo jemné, hutné, výborné , škoda té přemrštěné ceny, ale stavy jsou nevšední a velmi zajímavé.

Seedsman - 3 (díky nestabilitě)
Northern Lights od něj 90% klíčivost, rostliny vitální, krásně zelené a velmi podobné. Objevil se jeden mutant. Poměr samec x samice 2:7.. V květu velmi rozdílné, dvě phena jsem si nechal, pět vyhodil, docela košťata. Výsledné kuřivo je lehké, ale hutné, účinky jsou povzbuzující ale nesmí se to přehnat:D, výnostnost lehký nadprůměr

Paradise seeds - 3 (díky nestabilitě)
Rox, vitální a taktéž velmi podobné mezi sebou, klíčivost 90%, samci x samice 3:6, v květu diametrálně odlišné, pouze jedno pheno stálo za to si jej ponechat, ale zase vypadá téměř identicky jako to, co je na ilustračním foto od Paradise. Účinky diametrálně odlišné od popisu:D Kouř těžký, zhulenost příjemná tak trochu do indiky.

Sweet Female Seeds - 3 (nestabilita)
SAD, dvě identické rostliny a jedna trochu více do sativy, klíčivost 100% a zatím ani v nejmenším projev hermafroditů!! Žádní hermouši, ale o5 jsem se setkal s nestabilitou, naprosto odlišné rostliny a to i u stejného phena.

Mr Nice - 3
G13x Skunk#1, klíčivost 80%, velké rozdíly = velmi nestabilní a mosty až 100% sativa (Mr. Nice uvádí mosty indica), prapodivné aroma ale velmi silné, až narkotické, květ mnohem delší než uvádí Mr Nice. Výnos nadprůměrný (hlavně co se týče G13 kříženců)

Dutch Pasion - 2
Pasion#1 100% klíčivost do 24 hodin, velmi vitální a krásné rostliny, samci x samice 3:7, vcelku resistentní, kuřivo dobré, ale už bych jej znovu nejel

Cannabis Helvetika – 5
Erdbeer, nulová klíčivost, stěží dále hodnotit

Reservoir seeds - 4
Konkrétně Kill Bill, klíčivost 2 ze 7, obě dvě samice, ale jedna byla :mutant: , výsledek relativně uspokojivý, pěkně osypané rostliny (klony z té nezmutované), ale velmi náchylná k výkyvu hodnost, výnos průměr až lehký nadprůměr, kuřivo dobré, efektivní:rasta:

Williams Wonder - klíčivost 5 z 5, tři zdravé rostliny a dvě trochu mutují , poměr samec x samice 2 vs 3, jedno pheno co stojí alespoň trochu za zmínku, jinak vyhozené peníze.
Takže mám další zkušenosti s bankou a to je Ministry of cannabis z nizozemí http://www.ministryofcannabis.com/

Bral jsem od nich :

White widow-klíčivost 9/10
Carnival 10/10
Big bud 8/10
Northern light 10/10

Tuto banku vřele doporučuji,první koupě semen po odeslání penez ve středu sem měl semena doma již další týden v uterý,což je neuvěřitelné.
Další objednávku sem provedl a když jsem vyplnoval formulář,tak už po mě nechtěli ani korunu za dopravu-byla hrazena jimi.
Balíček došel za 6 pracovních dní v bublinkové obálce ,naprosto diskrétní :)

Jediná nevýhoda je ,že nemají oreginální obaly :( posílají semena v dealeráčcích

Dává jí 90% nebo 9/10

velká spokojenost i s rustem a rychlostí klíčení semen cca 2dny
dlouhán
zdárek fšem

takže popořádku:

NIRVANA SEEDS - jejich HinduKush byly moje první orig. "skera" a musím říct, že jsem dodnes nepotkal lepší indiku. kdyby kolem hulilo 20 lidí 20 různých modelů, její earthy buket mezi nimi bezpečně poznám. stabilita 80%, nenáročná, krásná a vděčná kytka. ve finále superfrosty!
pak přišla na řadu jejich Shiva a nadšení pomalu ustupovalo. velmi špatná klíčivost a samičí rostliny trpěly syndromem "autoflower" už v prvních týdnech od naklíčení v takové míře, že o nějakém řízkování jsem si mohl nechat zdát. vše vniveč!
pak taky jeden outdoor model, a to SwissMiss. tuhle odrůdku jsem od nich vzal pro to, co o ní psali v popisu a vyplatilo se. zdejší horsé podmínky(jeseníky) toho moc nedovolují, ale SwissMiss nekompromisně naplnila všechny sliby v popisu.
nebýt té Shivy, dal bych 1 s *
takle dávám pouze 2- :teef: (při troše snahy se o nich dá na netu sehnat tolik infos, že kdo není shnilý a stráví trochu času hledáním, nemůže šlápnout vedle) cose komunikace týče - no problem, dokonce jsem dal pokec s jedním jejich expedičním "pracovníkem", v jehož žilách koluje z půlky česká krev a docela měl snahu česky, típek :)

SENSI SEEDS - zde si dovolím nesouhlasit s vrrn, zatim jsem jel ShivaSkunk, SuperSkunk a Skunk#1 a vždy jsem dostal to, co jsem za tu cenu čekal. velmi stabilní(kdo čeká ze semen stabilitu 100%, je magor), rezistentní modely s výraznou chutí, velmi se blížící až naplňující svůj popis. pravda není to zrovna progress postoj na banku takového jména, ale zato je to jistota. a jistota je kladivo a za kladivo se prostě platí..
za2 a money transfer taky OK. těm jsem zas jednou drze poslal o 4.75E míň a no problem :guitarist:

DUTCH PASSION - Feminized - tady si s vrrn(a dalšími) naopak rozumíme :) jsou to sráči! ze 4 modelů 3 vykazovaly slušnou deviaci samčími, viz můj thread "10 proti mě", těžko se kočírujou a výsledky co do kvality za tu cenu rozhodně nestály. Euforka sice samčími netrpěla a ve finále se odvděčila celkem bohatou sklizní, však chuť se kvalitě vyhla obloukem a stav mě též neohromil. čas pomsty za ty vyhozený nekřesťanský prachy nadešel:
za5, pánové :hanged:

a nakonec to nej, pro mě překvapivě zatim nezmíněná
FEMALE SEEDS - tahle sotva zrozená seedbanka produkující výhradně feminizovaná semena (nejen)mě okamžitě šokovala poměrem cena/kvalita. kdo neohrnul nos nad cenou 140 ká(tehdy stál $ 22-25Kč?, nechci kecat) za 100%samičí semínko a stihnul nakoupit než loni(necelý rok existence banky) vyprodali, ví o čem mluvím. Já stihnul Grapefruit, Skunk Special, Ice a z mého pohledu.. vůbec se nedivím, že vyprodali takovým fofrem a bojím se krutého zdražování
zaJEDNA:goldcup:
telekuk
Já bych rád přidal hodnocení GREENHOUSE SEEDS Company :

po třech tejdnech přišli semínka , bylo to někdy v únoru , takže možná díky nízkejm teplotám byla klíčivost u feminizovaných odrůd Big bang a the Church jen asi 30% ( nakličila 2 semínka z osmi , nejsem matematik :-)

Takže Skleníkářům dávám známku 4 .... :rolleyes:
Jay-jay
co se týče klíčivosti zatím:


dutch passion - 1*

sensi seeds - 3-4
Vseved
Taky přidám klíčivost .

Dutch Passion - 1 všech 10\10 (Belladonna)

Greenhouse Seeds - taky za 1 10\10 (Himalayan Gold)

Skunkman's Cultivators Choice - tady dávám za 2 vyklíčilo 4\5 (Original Haze x Skunk1)
soulQuake
Vše zapsáno, zaknihováno a vyhodnoceno v prvnm příspěvku
http://grower.cz/forum/showthread.p...9354#post639354

ještě to kosmeticky poupravim a k novejm seedbanks někdy přidám links

BTW: Švýcaři si zatim moc dobře nevedou(blue hemp a helvetica)
mc2
Green Man's Seedbank Ratings

Hemp Depot - 4.5 / 5.0
Hemcy - 4.5 / 5.0
Peak Seeds - 4.5 / 5.0
Sensi Seeds - 4.5 / 5.0
Joey Weed - 4.5 / 5.0

Seeds Direct - 4.0 / 5.0 - (AKA. Seed Boutique, Seedboutique)
Dr Greenthumb - 4.0 / 5.0
Legends - 4.0 / 5.0

Natural Mystic - 3.5 / 5.0
Klozit King - 3.5 / 5.0
Bluenose - 3.5 / 5.0
Dr Chronic - 3.5 / 5.0

Tambu - 3.0 / 5.0

Highland - 2.5 / 5.0
Seedbank.co.uk - 2.5 / 5.0

Medical Seeds - 2.0 / 5.0
Pukka - 2.0 / 5.0
Nirvana Seed Shop - 2.0 / 5.0
Amsterdam Seedshop - 2.0 / 5.0
Mary Jane's Garden - 2.0 / 5.0
Seeds Of Passion - 2.0 / 5.0




Good reputation, seed breeders & wholesalers (primarily)
Dutch Passion
Greenhouse
Homegrown Fantaseeds
KC Brains
Serious
(many others)



New and unrated !!be cautious!!
Blunt Bros
Cannabiogen
Alien seedshop
Hiper Semillas
Highland
Seedsonline
Thseeds



SCAMMERS - avoid at all costs
A-1 Seedbank
BC Seeds
BC Bud Depot
Beeoo
Fairlight
Greenmanspage
Richies Seedshack
Stinkey's
Weedseed
Pot a Gold
Bullmall aka Bull-electrical.com
Ganjaland
Greater Harmony
Kindseed
Laughing Moon
Seedbank.com
Seedbank.co.uk
Topseeds
Hej^SlovaK
http://www.dutch-seeds.com/

Pomale, pisal som im 3x ze co je so semenami, ani raz neodpisali. Ofajkali ma o 67 euro.

Nirvana: Luxus, objednaval som 2 krat. Vzdy prisli semka do 7 dni. Neposkodilo sa ani jedno, dokonale krytie + dostal som Nirvana penazenku :D
Bench_NM
GreenhouseSeeds - model : BIG BANG :
klícivost : 10/10
palice:8/10
hodnotenie: 1
Objednane z Mandalaseeds tez davam za: 1
Hej^SlovaK
Nirvana 10/10- v pohode cena, rychle vybavenie aj dodanie. Pri Jock Horror a Early Special klicivost 80 %, z toho 1 mutant Early Special a 2 Jock Horror (jeden ale teraz vypada fakt pekne).
Pri Ice a White Rhino klicivost 100 % do 5 dni, z toho 1 Ice mutant.
hellspawn
Nirvana -1
ice - klíčenie 100%
pomer samice/samec 8/2
ak48 -klíčenie 100%
pomer 9/1
snow white - klíčenie 90%
pomer 9/1
blue mystic - klíčenie 90%
pomer8/2
palinoch
Shayanashop absolutna spokojnost. odpovede na maily, suprova komunikacia pri nejakom probleme. do 2tyzdnoch diskretne doma. verele odporucam. 3rocny zakaznik.
tripmag
nejako som tu nepostrehol High Quality Seeds
kto ma ake skusenosti?
rozmyslam ze si zoberiem NL
aenema
citace:
Původní příspěvek od hellspawn
Nirvana -1
ice - klíčenie 100%
pomer samice/samec 8/2
ak48 -klíčenie 100%
pomer 9/1
snow white - klíčenie 90%
pomer 9/1
blue mystic - klíčenie 90%
pomer8/2

hlava mi to nebere,když máš u snow white a blue mystic klíčivost 90% tzn. že ti vylezlo jen devět z deseti, jak může bejt poměr baba/chlap
9/1 nebo 8/2?
DanekRider
Máte někdo zkušenost s http://www.marijuana-seeds.nl/ ?
Vypadá docela solidně a měl bych zájem o ten outdoor balíček:
10x Purple White Widow
10x Durban Poison
10x Hollands Hope
+bonus 5x Mazar x Afgan (cross)
hellspawn
to aenema

máš pravdu, vôbec som si to nespočítal, ponáhľal som sa a popísal som tam takéto bludy. Dobre že si si to všimol. Takže počet samcov zostáva a zmení sa len počet samíc u SW 8 kúskov a u BM 7 kúskov..k+
pukanec
a co poviete na tuto seedbanku https://www.seedboutique.com je to pohodicka sice to trochu trva ale pridu objednal som si papaya no a za tri tyzdne mi semiacka dorazili komplet neporusene a este k tomu aj bonus takze moje hodnotenie 1
soulQuake
citace:
Původní příspěvek od pukanec
a co poviete na tuto seedbanku https://www.seedboutique.com je to pohodicka sice to trochu trva ale pridu objednal som si papaya no a za tri tyzdne mi semiacka dorazili komplet neporusene a este k tomu aj bonus takze moje hodnotenie 1


seedboutique ale nabízej zboží od ostatních seedbank, oni to jen zprostředkovávaj

my sme tady hodnotili přímo ty firmy, co to i šlechtěj
B&D
Tady nikdo nekomentoval Seeds Direct. Nikdo s ní nemá žádné zkušenosti? A nebo Eastseeds a tam je to dokonce česky?
http://www.seedsdirect.info/
www.Eastseeds.com
Jinak jsem tady nový a jedu zatim jen v outdoor, ale je to na nic. Ted chci skříň a pořádný kvalitní modely, a jak tak tady koukám tak asi budu vybírat ze Sensi seeds, Manadala nebo Dutch-Passion. A chtěl bych poradit nějakej kvalitní nenáročnej indoor model. Tak max za 30-35 Eur.
d!Ne74
2 B&D
Přečti si příspěvek nad tebou, totéž platí pro Eastseed a Seeds Direct.
A u indooru bych do genetiky investoval dost, protože ve srovnání s ostatníma nákladama se to vyplatí.
Arjan
já bych chtěl dát krásnou 4- NIRVANĚ (papaya, Blue Mistic, Durban pasion) za užasný poměr 6 samic z 20 semínek prostě hruza. A co více jsou male!! :(((( ale tak si říkám že mužu být rád že jsou...
Hlava
Tak sem to tady pospojoval a promazal , abych nebyl OT , objednaval sem u Seedbeye a doslo do 14dnů vse v pohode , posledni seminka Sweet Tooth 3 plus bonus Mazar I Sharif , klicivost doplnim, dále , Sensiseeds, taky vzdy vse vcas doslo , klicivost 90% Maple Leaf Indica např. , Ted mam od nich jeste Skunk 1 ten budu seletovat s ST3 a MIS , zatim Hlava
sticky
Ahoj ja by som sa chcel spýtať či máte niekto skúsenosti s www.hemcy.at chcel by som si od nich tento rok čosi objednať ... vopred dik a nech sa darí !
palinoch
ano na tuto seedbanku su dobre referencie www.hemcy.at . ja osobne s nou nemam skusenost. pohladaj
inac doprdele s tebou!!! o o kusok nizsie v dalsiom topicu sa rozobera v skratke www.hemcy.at http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38524
sticky
Ja viem henten thread som už čítal , ale chcel by som vedieť či má s ňou viac ľudí skúsenosť.... nechcel by som prísť o peniaze...diik
mandrew
aky je vas nazor na seedbanku dutch passion ich stranka vyzera byt ok ale jak je to v praxi? neodrbavaju ake mate skusenosti podobne ako sticky a kazdy clovek nechcem prist o svoj cash
BlackStar
Tak já mám špatnou zkušenost s Nirvanou, jednou jsem si tam objedna za 2k, peníze jsem jim poslal poštou, penize jim přišly, ale mě semínka ne. Jen mi od nich přišel podivný email s nějakým problémem na poště. Snažil jsem se o další komunikaci, ale z jejich strany mě naprosto ignorovali, takže ted už jen seedboutiqu.com, snimi jsem spokojený. A Nirvana at si to smeti co nabizi prodává jinejm. Ale je to jen má zkušenost, takže tak.Jiné seedbanky jsem nezkoušel.
kam zmizelo hodnoceni seedbanek???

nechci zakladat kuli tomu novy tema, ale nemuzu najit ten tred kde se hodnotila kvalita seedbanek (vzdycky tam bylo pocet hlasu tech co byli spokojeni)

jestli sem blbej dejte mi prosim link, jestli ne tak MODi reknete proc je to pryc

dik scotty
soulQuake
scotty: ono to je v tomto tematu ... modi to spojili ... celkem debilne, protoze ted uz neni v uvodnim prispevku to hodnoceni a tudiz si to malokdo precte

ne vzdycky je spojeni temat k dobru

edit: koukam ze to udelal Hlava ... Hlavo, to byl fakt docela spatnej napad ... za par let z toho mehl bejt thread s velkym poctem hodnoceni seedbank a velkou vypovedni hodnotou, ale takhle si to vlastne pohrbil
nojo uz to mam, no fakt, tohle by si zaslouzilo byt samotny (soul si s tim docela vyhral viz ty odkazy na stranky banek, pokud by se o to staral a editoval pocty hlasu tak to vazne casem mue mit slusnou vypovedni hodnotu,)

clovek by hlasoval a po tom co by se hlas zapocital tak by to treba smaznul,

prosba hlavovi: tohle by stalo vazne za to, aby to melo vlasni tema
pan.smakovicka
citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron
nojo uz to mam, no fakt, tohle by si zaslouzilo byt samotny (soul si s tim docela vyhral viz ty odkazy na stranky banek, pokud by se o to staral a editoval pocty hlasu tak to vazne casem mue mit slusnou vypovedni hodnotu,)

clovek by hlasoval a po tom co by se hlas zapocital tak by to treba smaznul,

prosba hlavovi: tohle by stalo vazne za to, aby to melo vlasni tema


Tiez sa priklanam k tomu nazoru.(zmazem)
nekrad111
co viete o www.hepcy.at ako je to tam zo seed obiednaval niekto otial...hmmm pls odpiste
nekrad111
ak to budete citat a bude vediet napiste sukromnu postu ...diki moc
Šlajs
www.hemcy.at - asi jsi to špatně napsal
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38524

Jinak není zlé objednat přes www.bushdoctor.at . Posílají na dobírku - tj. pladba z ruky do ruky za balík a nehrozí problémy s nedoručením typickým pro většinu seedbank.

Smažu. Nekrade: Udělej, prosím, toteéž se svými 2 přízpěvky.
.:INDI:.
šlajs hoj a kolko sa priplaca za tu dobierku nevieš?
Šlajs
Indi - poštovné za dobírku je 7EUR se vším všudy objednal jsem si levnější semínka(30EUR). Možná se ta částka bude lišit podle pojistné hodnoty dobírky.
Another Wave
Cau vsem.....:-))) rad by som sa vyjadril na temu ala dutch passion.......takze takym kktom ako dlouhan a jemu podobnym co tuto seedbanku ohovaraju by som odkazal ze nieco velmi velmi pojebaly a skor ako su smiacka od dp asi oni nevedia pestovat......lebo s kamosmi v poslednych rokoch sme maly vela vela stovek seeds roznych druhov od dutch passionu a klicivost bola vzdy 99 percentna a ked nie tak z nasej hluposti-lenivosti......a kvalita exelentna:-)))))))a vynos jednotlivych druhov vyborna az v niektorych pripadoch neskutocnaaaaaa:-DDD
Another Wave
a este jedna vec ...tolko sa tu dohadujete o objednavani a kupovani semiacok ze sa vam stratili love a hento tamto.... preco si nedate tu namahu nepoobzerate sa a zistite ze napr. vo viedni je nie jeden obchod kde normalne predavaju semiacka od viacerych odskusanych a kvalitnych seedbank a tie love co aj tak minate na postovne ci ake kktiny mozte dat aj do nafty ci benzinu a spravit si vyletik a nie tu nariekat.....kto uz dnes nema auto alebo kamosa s autom ktory je ochotny sa skrutnut:-)))))vieden nie je daleko....a to ze napr. v bushdoctori alebo bushplanete namaju nejake take semiacka to je hovadina kto veri tomu ze take haze x swiss x jack flash a ani ine podobne kktske modely ktore vymislaju cisto z toho ze nemaju co robit a nudia sa su lepsie ako tie genetiky z ktorych su krizene....treba kupovat overene a stabilne modely a nevymislat hovadiny......:-)))))))
aenema
hele jiná vlno a dokážeš pochopit, že jsou tu lidi třeba z jinýho konce republiky a že srovnávat sedum éček, nebo deset déček poštovnýho s nákladama na cestu do Vídně může jen neználek co právě přilít z lesa na ešusu?
Ad tvuj názor na crosy je taky perla, podle něj tedy radši všichni pojedem belladonu chronika mazara atd. páč jsou ověřený a stabilní?
Another Wave
cau aenema no to uz je ine ked si z xy kilometrov daleko ale v tom pripade vidim riesenie kupu a platbu za semiacka prevodom na ucet alebo platbu kreditkou.. .v dnesnej dobe uz fakt ma kazdy ucet a kreditku alebo kamosa alebo volakoho komu dvoveruje a ma ucet.....a crossyy...???su urcite zaujimave ale z vlastnej skusenosti mozem povedat a to som uz skusal velmi vela modelov ze velky rozdiel medzi stavmy z rozlicnych druhov nie je a teda je zbytocne minat love a energyu na neodskusane xy modely:-)))
Another Wave: bych ti jen pripomel ze ty odzkusane vzory nevim jak ses starej a kdy si jel kterej strain ale nektere banky(daj se vetsinou sehnat jejich semena v rajchu) uz svuj genofond moc neobnovujii a ty si myslis ze napr mazar belladona vznikla tak ze borci sli uvideli nekde v Asii udoli totoznejch kytek oprcanejch posbiraly pytle semen a reklisi budeme tomu rikat treba belladona?????ono vse je kross (vetsinou malo kdo nabizi ladrance) a zpetne dlouho ustalovanej aby byla jakztakz vyrovnanost genofondu...ale treba i kros OG Kush x bluesatellite nebo greapfruit x blueberry ci neco jineho co neni marketingove pojmenovane jednim jńazvem muze a vetsinou je lepsi ( kdyz najdes teda to "holy grail" pheno a myslim ze kazdej vzorec nejake takove skryva jen mit stesti) nez nejakej sranec od arjana ci sensi seeds ( uz nejsou co driv a to je skoro uz u vetsiny znamejch komercnich bank) ale nic proti nim mas svuj rozum a urcite vis :D jo a jeste takovej Motamilitia jak kdosi o nem tady rekl ze je to buh nestabilnich polyhybrydů....tod muj nazor ale asi nemam takove zkusenosti jak ty.. ktery vi ze nej kvalita je z rajchu:D peace
Another Wave
caves CrTekk no ja viem ze aj tie povedzme osvedcne modely su iste krizence neboj sa nie teraz som spadol z jahody.....:-)))aj to ze niektore seedbanku neobnovuju geny svojich modelov ale ako som uz pisal mam len a len dobre skusenosti s DP ale to neznamena ze su dokonaly to som nepovedal a ani nechcem tvrdit.....a ako som uz raz napisal su zaujimave crossy a urcite aj kvalitne ale podla mna uz take neviemco x hocico x xy x hovadiny urcite vies na co mislym uz nemaju opodstatnenie a sensi seeds tiez picovina napr early skunk ani zdaleka nebolo to co malo byt......ale seriousseeds a DP fakt kvalita.....mozem len odporucat...:-DDDDD
barino
caves tak ja zdielam ten isty nazor ako tu Another Wave ze DP seeds su proste naj.tak za 10b.maju samozrejme aj dobre seeds ale aj take co stoja za nic, ako aj kazda ina seed bank.a s tym arjanom to je pravda je to v celku teky maly ojebavac.a do rakuska coja viem bol som tam zopar krat a vzdy som odisiel s dlhym nosom ich odpoved ,nemame, ma vcelku doviedla k zurivosti...terz to riesim len cez net a je to v klidu.Takze ked mozete skuste dutch passion je za 10 bodov.ako vzdy aj tuto sezonu idem ich seeds.growu zdar
Another Wave
Mno ehm khm zatial som sa moc ani nevenoval seedbanke Green House Seeds co. a trosku som pokukal o nich nieco a musim skonstatovat ze arjan a ten druhi typek franko asi vedia co robia ked uz maju vise 30 poharov z roznich cannabis sutazi......neviem kto uz videl ich videa o pestovani na youtube ale to fakt stoji za to pozriet velmi krasne rastlinky tam vypestovaly a su hoden uznania a velmi uvazujem ze treba vyskusat od nich zopar modelov ako W. Shark,W. Rhino,El Nino,Super Silver Haze atd.:-))))
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od Another Wave
Mno ehm khm zatial som sa moc ani nevenoval seedbanke Green House Seeds co. a trosku som pokukal o nich nieco a musim skonstatovat ze arjan a ten druhi typek franko asi vedia co robia ked uz maju vise 30 poharov z roznich cannabis sutazi......neviem kto uz videl ich videa o pestovani na youtube ale to fakt stoji za to pozriet velmi krasne rastlinky tam vypestovaly a su hoden uznania a velmi uvazujem ze treba vyskusat od nich zopar modelov ako W. Shark,W. Rhino,El Nino,Super Silver Haze atd.:-))))


Arjanovi ide len o biznis, ktory je pomerne lukrativny. Vitazstva skor ako kvalitou produktu ziskal hrubkou obalky ;-) Pocita totiz s tym, ze (d)obrou reklamou dosiahne vyssi obrat, teda aj zisk.
Osobne som od GHS nic nebral a ani sa nechystam nic brat. Staci mrknut na growreporty a ohlasy weed for a zistis, ze ich genetika je velmi rozporuplna, priam pofiderna.

Napriklad taka Mandalaseedbank je urcite lepsia volba.

Kazdopadne, nech sa dari. Ci uz s GHS, alebo bez. LJ.

Pripadne reakcie na GHS smerovat sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41003
Yep
Ja mam zkusenosti s www.nirvana-shop.com do 7-14 dni to doslo a platil sem prevodem uplne jednoduse de to zvladnout i naposte takze spokojenost.
grubba
http://www.sanniesshop.com/ v zimě jsem objednal semena za tři dny to došlo,placeno převodem,dostal jsem deset semen jako bonus a z dvaceti semen dvacet vyklíčilo!
war.lobo
www.seedsman.com : placeno creditkou, semena dorazila po tydnu, diskretni zasilka, vypadaj velmi pekne, origos zabalena, postovny 6€, a jeste jsem dostak 5 seedu gratis :). jinak semena od seedsman jsou i za docela pekny penize. Tak uvidim jak na tom budou s klicivosti.
tak at sviti

tak mohu potvrdit 100% klicivost. Bral jsem WW od Seedman a L.S.D. od World of seed
J.J.
Tak vcera mi prisly seminka od Aliena sice prilozili bonus, ale misto cca 40feminizovanejch semen, za ktery jsem zaplatil, prislo jen 20...no uvidime co oni na to, urguju to mailem, malo penez to neni, snad uznaj, ze se chyba stala u nich a poslou i ten zbytek, ale kazdej tyden navic uz ted hraje roli :(
Rakúsko

http://www.hemcy.at/oscommerce/index.php?cPath=1
100% spolahlivost...
:guitarist
current93
J.J.: od Aliena jsem nemel nikdy problem, snad fakt udelali jen chybu

letos out primo z Dutch Passion - za 4 dny od prevodu doma, krasna seminka a klicovost 100%

jinak jeste dobre zkusenosti s nirvanou...
GHS je velmi rozporuplne - 4krat na in church a velka spokojenost, ale out stal totalne za nic a rikam nikdy vice
Nazdar chlapáci,asi mám pech.Posílal jsem 4.2 prachy jako cenné psaní do hemcy a Dutch pasion,z hemcy už mám kyti 10cm vysoké,Datch mi dnes odpověděl že prachy ještě nedostal,zítra mě čeká pošta-reklamace
jahaha
http://www.novygrowshop.cz/katalog/semena/regular
?
ma nekdo zkusenost?
Mašťák
Ja mam velice, ale velice spatnou zkusenost s High Quality seeds... Bral jsem minulej rok od nich Durban Poison * Skunk 1 a z 11ti semen ani jedno, tak jsem jim to poslal zpatky, poslali mi novy. A opetne ani JEDNO. Tzm klicivost 0/22 fakt smutny.

Jinak mam velice dobrou zkusenost s Alien growshopem... Bral jsem od nich papayu a spolu s NLX sklidila uspech.

Mate nekdo zkusenost s http://www.zenseeds.com/ ??? thx
krast
citace:
Původní příspěvek od jahaha
http://www.novygrowshop.cz/katalog/semena/regular
?
ma nekdo zkusenost?


jako kamenej obchod je docela pěknej, ceny tam maj ucházející vzhledem ke growshopu. je plus, že ty semena tam maj teďka čerstvě a nehrozí, že by ležela někde v šuplíku tři roky, ale ta cena v korunách se mi nelíbí. v eurech to vypadá mnohem líp a nemáte pocit, že utrácíte sakra velký prachy.

pokuď to máš blízko, zajeď si tam jinak s poštou netušim jak to maj. jo a působí solidně...
Nesss
citace:
Původní příspěvek od TheGreenwave
Rakúsko

http://www.hemcy.at/oscommerce/index.php?cPath=1
100% spolahlivost...
:guitarist


100% souhlas:

letos: neděle objednávka - pondělí platba - čtvrtek semena doma
takhle to podle mě má bejt...

další dobrou zkušenost mám s www.eastseeds.com
jen trosku dejlší dodání cca. 14 dní ale bez problémů

Nesss
Jebal
Zdarec,,tak já mohu vřele doporučit tyhle seedbanky: Mandalaseeds, Seedboutique, Growshopalien, Hempdepot,Sensiseeds, DNA genetics, Homegrownfantaseeds a samozřejmě mistra Shantibabu (Mr.nice).
U všech žádnej problém, vždy mi semena dorazily.
Posílám jenom cash v obálce doporučeně a zatím žádný problém.
Včera jsem poslal cash Femaleseeds , tak jsem zvědav kdy to dorazí

Jebal
Šlajs
Potvrzuji plus ohledně Hempdepot.ca . Kupoval jsem C99cDeep Chunk. Jakmile dorazila hotovost, měli ji out of stock a měli tu slušnost napsat, že příjde za 3 týdny a s omluvou nabídli alternativy. Za 4 týdny po mailu byla semena doma.
citace:
Původní příspěvek od Šlajs
Potvrzuji plus ohledně Hempdepot.ca . Kupoval jsem C99cDeep Chunk. Jakmile dorazila hotovost, měli ji out of stock a měli tu slušnost napsat, že příjde za 3 týdny a s omluvou nabídli alternativy. Za 4 týdny po mailu byla semena doma.

Jojo u hempdepot je to kdo dřív přijde...
Proto doporučují k objednávce připsat alternativní fazole nebo požádat o zaslání peněz zpět.
n.daneworth
Zdar,

dnes mi prisli semena z GrowshopAlien. Objednaval som 2xGanesh, 1xSatori a 1xMandala Nr.1 od Mandaly. V pondelok 15.3 zaplatene kreditkou, prislo potvrdenie objednavky, odoslané v utorok 16.3. Piatok 19.3 okolo 11:00 prisli semena riadnou postou doporucene (na podpis). Na obalke ziadna spatna adresa, ziadne nalepky, len adresa prijmatela a ciarovy kod. Semena zabalene v orig. obale, tieto boli zatočené v plastovej skumavke na moč ??? Toto vsetko zabalene v 1 harku kancelarskeho papiera+v baliacom papieri a cele to bolo v bublinkovej obalke. Ziadny bonus.
Takze 100percentna spokojnost z mojej strany, ci uz sa tyka diskretnosti alebo rychlosti dodania.
No uvidime, ako to bude rast.
Jebal
zdarec,

Tak před malou chvílí mě pošťáček přinesl bublinovou obálku. Rozbalím a v ní krásný semínka od Femaleseeds. Trvalo to trochu dýl s doručením ale je to tu.
Objednával jsem si od nich modely: Black Widow, Pure AK a ICE . Vše po 5 semenech.
Jako bonus mi poslaly 5 semen Extreme Indica.

Takže další Seedbanka , kterou můžu doporučit všem,teda co se alespon týče objednávky. Snad to bude oukej i s klíčením atd.

Jebal
LemonJelly
Ja odporucam CH9 seeds http://www.ch9femaleseeds.com/index.php?main_page=index
Obalka do tyzdna doma + bonus + na maily promptne odpovedaju.
Genetika tiez hoodne do pohody ( ja skusenost len OUT ).
Platba len vlastnou kreditkou.

Dalej velmi dobra skusenost s DopeSeeds http://www.dope-seeds.com/
Semena prisli tiez do tyzdna, pridavaju aj bonusy.

Good luck.
LJ :smoker:
H.U.L.
Čau, má tady někdo zkušenosti s ADVANCED SEEDS?
Jinak věřím Dutch Passion a Paradise Seeds-obě mají u mě 10/10
Nirvana-podle mě kolísající ne příliž důvěryhodná seedbanka. Soudím podle toho co o ní píšete (jeden je spokojenej druhej nasranej) a taky jsem měl z bílé vdovy fialový keřík, velký podíl samců a kamarád měl feminizovaný PPP kde byli samci...
H.U.L.
Nejlepší by bylo, kdyby to tady fungovalo sytlem ankety a každej by ohodnotil seedbanku se kterými má dobré zkušenosti.
Bohužel nemůžu udělat jejich seznam protože ty co tu píšete slyším většinou poprvé...
mrakoplas
Green House seeds:
jako darek k narozkam jsem dostal 5 feminizovanejch semen White Widow , kliceni probehlo na mokrych zinkach a zatimco Afghan Haze x Afghan Skunk od mr.nice z 18 semen 16 vylezlo, tak od GHE z 5ti semen ani jedno,i kdyz jsem je pak hodil po nekolika dnech do vody. Na to, ze stoji 29e tak velka slabota.

Jinak u bank- Paradise seeds(belladonna), Dutch passion(orange bud), Growi seeds (skunk1), Subcool(agent orange),Alien GS(sour jack).....byla spokojenost.
Holy112
citace:
Původní příspěvek od pukanec
a co poviete na tuto seedbanku https://www.seedboutique.com je to pohodicka sice to trochu trva ale pridu objednal som si papaya no a za tri tyzdne mi semiacka dorazili komplet neporusene a este k tomu aj bonus takze moje hodnotenie 1


Čus, hele jakej bonus, na jejich strankach nemohu nic najit
tommyswels
ADVANCED SEEDS(1)- španělská seedbanka měl jsem odtud Ice kush pod lampou , výborné výnosy i tvrdost a co se týče high tak bylo šílene narkotizující .
Letos jsem o5 zvolil tuhle seedbanku , Mám nasazen ice kush a black diesel tak uvidíme ......
Dev1lagain
Nirvana,maximalní spokojenost.Do 10 dní (většinou max týden) sou semena doma,cena bezkonkurenční,model je kvalitní.Kupuji zde již 5 let a klíčivost je 95 -100 % ,poměr samci:samice 40%:60% (průměr,není pravidlem měl sem i 3:7 i 6:4 atd) .A posílaj bonus pack(10 semen) i když si objednam jen jedne balíček semínek za 21 dolacu i s postovnym ....15 dolacu za 10semen??? hehe,kde jinde to máte? :)
Jebal
The Cali Connection, velká spokojenost mám od nich Chem D S1 a Chem Master oboje femini, všech deset venku.
Jsem v 50 dnu květu a takovejhle sypanej cukr jsem ještě neviděl!!!!!!!
Tuhle banku doporučuji všem , kytky nádherný a doručení trvalo 14 dní.
Ještě jsem objednal do mé matkárničky : Sour OG a Deadhead OG
Jebal
citace:
Původní příspěvek od Jebal
The Cali Connection, velká spokojenost mám od nich Chem D S1 a Chem Master oboje femini, všech deset venku.
Jsem v 50 dnu květu a takovejhle sypanej cukr jsem ještě neviděl!!!!!!!
Tuhle banku doporučuji všem , kytky nádherný a doručení trvalo 14 dní.
Ještě jsem objednal do mé matkárničky : Sour OG a Deadhead OG
Jebal


Přes co jsi to objednával?
Jebal
Objednával jsem od www.sowamazingseeds.com

Ted jsou tam od Cali Connection další pecky, jukni :smoker:
Ruza
Mate skušenosti s Barney's - Seeds,objednávky,kličivosti atd.
Chci ji vykošet na příští rok, tak mne zajimaji vaše názory.
Machoman
citace:
Původní příspěvek od Ruza
Mate skušenosti s Barney's - Seeds,objednávky,kličivosti atd.
Chci ji vykošet na příští rok, tak mne zajimaji vaše názory.


Mrkni sem http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=144147&page=5 ,sice z te seedbanky tam má jen G13/haze ale vypadá to víc než slušne;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma