Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Ganja a sport ??? - Klikni zde pro originální téma
matko291
pinces(ping pong) je to haluz a este ked sa hra tocena alebo jeden proti jednemu a jeden z Vas hra s dvomi palkami alebo dvaja proti jednemu...
korkis
když se sfajčím, tak hraju nejraději stolní fotbálek, ale není špatný ani hakys, snowboard, jízda autem, nebo se taky občas ujíždím na telefonu....
Ludwigh
jednoznacne fotbal (stolny ovsem)
kopitko
Fotbalek forever
ExTip
No tak ja si zase rad dam takhle brcko na rybach, je to taky sport a clovek se na to pak soustredi jako blazen, kor na feeder:)jinak asi dalsi dobra hra je jednoznacne FLOORBAL!!!-ten me plavi hodne moc moc moc.
Johnysss
ja jezdim normalne freestyle BMx,a kdyz sem zhulenej, tak me to bavy jeste vic,....To se tolik nebojim, a delam kokotiny..
Moltres
FUTSAL! Založili jsme si klub a přihlásili se do ligy. Občas před treninkem dáme špeka, ale mistráky bych asi po brku nedával. Jinak nohejbal a fotbal. Když není bolko, tak vemem nějákou pet-lahev a čutáme s ní. obzvlášť na sněhu je to prdel. Neumím se přestat řezat, jak vidím ty tlamy, co hážem na zem :D Doporučuju zkusit!
chuck53
ExTip:jo no na feder sem este nechytal ale i tak to musi byt psycho i strizlivy:-D natoz vypukany..taqky si rad posedim na rybach...ale rad na plavacku...jiank florball a taky kopnem Heka
wendy
Nedoporučuju kanoing. Byla sem jednou s kamoskou na vodě, ona celkem dobrej kormidelník a po brku sme se ani nehly, totálně sme se sekli, jezdily sme od kraje Ohře k druhýmu a nakonec sme narazili do stromu...:mutant:
Ale je to nádhernej pocit takhle se plavit uprostřed řeky když ostatní chodí po břehu...člověk si to užívá, na svojí lodičce, kolem voda příroda nááááádhera
TAKŽE: doporučení pro háčky: hulte, ale nezhulujte si kormidelníka!

fajn je jít si zaběhat, tak ňákou pořádnou trasu v přírodě
wendy
HAKIS:smoker:
chuck53
hakys nebo si pohraju z diabolem nebo z jojem a kdyz je nas jakoze vice tak dáme Frizbí..ani nevim jak se to pise,ale je to celkem prdel kdyz jdete 5 lidi a jste vselijak rozestoupení od sebe a hazete si na namku z tym taleřem:punk:
wendy
jj, diabolo je hustý a frisbi taky ok...
steve
no tak já na sk8u jsem se jednou krásně nahulil s durbana a ježdění bylo absolutně energické se studeným potem...ale velký zmašŤovák bych nedoporučoval...aspoň za mě ne :frog:
kotlis
no posilka a hulení dokupy nejde vůbec...faktr lidi co neskusili dávat to na max aspoˇn pár měsíců vůbec nemůžou vědět o úsilí,jaké borci v posilce dávají...já cvičim a hulim o víkendech,protože hulit do fitka nebo tak jsou vyhozené prachy za permanentku.....

jinak hraju basket na ulici a to je o něčem jiném...výskok se mi sice zmenší tak o 20 čísem ale ten driblink....hned je ze mě steve francis nebo tak někdo...to miluju!!!!
cez zimu som kombinoval hulenie a snowboarding. vyborna kombinacia. ten pocit....taky lahky :)

Cez leto basket, samozrejme s podporou tych spravnych vitaminov.
gambler
krishna: lezeni plus huleni??? nechapu. Jedine pokud myslis chozeni po horach - tak to joo.
Chytani ryb moc sport nejni, ale s jointikem je to super. Rozhodne ale nedoporucuju rybareni bez papiru plus thc. Ty stihy jestli nejde porybnej za to nestoji.
Stolni fotbalek se taky asi za sport moc nepovazuje. Jinak teda nejlepsi sport po huleni je kazdopadne soulozeni.
Oralius
no my dame s bandou speka a dame si heka:D..hrame ho tak dlho dokym nemame uz ziadne suche miest natele:D:D..a niekedy dame aj potom speka alebo bongo:D..zatim hosi a hosice:D
Svatosh
Sport a THC???????????
Proč ne pokud se člověk nezkouří jak tatar.Na fotbálek nebo na florbal s partou 15 zhulených lidí a 5 nekuřáku je to prdel a fofr.
Jinak já chodím na karate a kick box a na trenink jsem zatím šel VŽDY pod vlivem thc a řeknu vám jedno---pekelně se soustředím-musím rány bolí!!!PIECE
Everl0st
Dělal jsem atletiku na docela kvalitní úrovni..pár titulů mezi nimi i titul Mistra ČR a dokonce i olympionik :D...To jsem ale nehulil tak moc,ale stejně to nebylo znát...večer se šlo na brko...odpoledne na trénink....vše bylo OK..a jiné sporty a THC??...Fotbálek,volejbálek,pinčes,šachy-no ale ty sou moc,to je strašně na dlouho páč se rozmejšlim jak táhnout a co se mi stane když tam potáhnu...
hulit a sportovat to jde určitě k sobě skouřím se skoro vždycky když hrajeme nějaký mach a pak tam běhám jak radioaktivní rybička:) mám zrychlené reflexy a vnímání ale jak se přehulím tak to je konec tak ani nevim pomalu kde jsem a co dělám....
closer
Zkuste treba pinec. My ho mame ve sklepe v panelaku tak obcas hrajem nikdo tam nechodi takze klidnek, jen to chce mit trosku haluze ktery kdyz sem rozehratej mam :D
Lux
no ja posledni 3 tejdny sem zacal behat a kondice se zlepsuje uz si dam 3 kilaky na pohodu
Stoner
Milujem futbal. Chodím si zahrať vždy keď sa dá, ale nikdy nehrám zhúlený. Mohol by som ublížiť sebe alebo ostatným. Ideálny den vyzerá tak, že si zahrám futbal a potom na špeka :-D
není nad to si dát džojntíka a jít se zaběhat do lesa, prostě relax :)
tekknou
Občas džojintík a koleso ,ale lepčí je to bez hulení to je potom o pořádnej rozplesk na tom kolesu:D :D
tekknou
citace:
Původní příspěvek od kubo(dmo)*
občas si dáme prásky vlese ked máme zraz, horsky bicykel je sam o sebe sloboda, freeride je proste best a + nejaky prásk euforia, sex v prirode :-)


jj je to libovka jak rikas ja osobne litam na MTB:p: :punk: ..
Specnaz
Kolo a hulení je asi naj šport,ale ty sucháče strašné takže nakonec vždy skončím u pivka a stolního fodbálku.To sa potom hraje nehorázne pri normalite bych to ani nestíhal tak doporučuju
dr. sklenenka
Bezvadně se mi hraje tenis, když jsi dám pár skel :) Bevadně se pak soustředím no a jde to k sobě :)
Specnaz
kubo(dmo) tak to jo po max nahulení bych nezjel ani metrovy kopecek to chce v klide
Wevi
není nad to, když si člověk dá dobrého jointa a pak si kopne s přáteli Hacky - sack...že??ale taky je v klidu si zaházet na koš...Prostě je to nějaké kreativnější, energičtější...
Kripix
4 wevi: beres mi slova z hudy(respektiva pismenka z prstu:)) nejlepsi jse na hakis pekne a radne zpraskat to mas recht! ale co potom zpukat se a jit si zaskakat(parkour) a nebo si nekde zalist(samozrejme se to nesmi prehanet:)) to je teprve narez a nema to chybu! ze zacatku to nebylo mozna pac pak sem se neodvazil skoro na nic, ale casem si clovek zvykne a je to potom proste parada!
- z toho plyne pomauceni:) ze ganja ci skunk a sport je nejlepsi kombinace!!!
.:peace and flowers:.
Killer_Queen
Kripix: Nejlepsi? No nevim,nevim...asi jak na co.Treba na rybareni jo,to si maximalne zapichnu hacek do prstu :D Ale to lezeni? :( I kdyz dodavas,ze se to samozrejme nesmi prehanet,tak budu oponovat.Pri "nebezpecnejsich" sportech se stavaj urazy vetsinou z preceneni svych moznosti...a to u lezeni rozhodne hrozi...
Kripix
Killer_Queen: ja ale nelezu po skalach estli myslis'! ja lezu trochu bezpecneji(pa ruznych nemovitostech a tak podobme) uz zhruba vim na co mam a na co ne, ale kdyz se to prezene tak se holt ponaucis, takhle to zkusis petkrat a uz vis! jak sem jiz rikal ze zacatku to vubec ani trochu neslo, casem si zvyknes! nejsem zase sebevrah aby sis nemyslel:) PeAcE
DeathCell
myslim,že dyž čim dal vic hulim tak se ze mě stava větši a větši lemra bo mi děla problem vylizt už i ten blbej velkej kopec,na kterym stoji muj barak:frog: ale snažim se to napravovat pravidelnejma prochazkama a nebo ježděnim na kole.jediny co sem ještě nevzdala je sk8bording a toho se nevzdam nidy:sun:
DannyBoy
Zdarec já to vnímám už tak, že čím vice hulím tím podávám větší výkon . Dokážu se soustředit ale jen na jednu věc. :D

Jináč preferuji Brko x MTB
executor
Já hraju stolní tenis. Párkrát jsem se zfoukl před trénálem a přišla mi ruka taková lehčí, že jsem tam ty spiny hnedka strašně motal. Reakce jsem měl zpomalené, ovšem míčky jsem odvracel ani jsem nevěděl jak. Je to hodně rychlá, individuální hra, takže ve zhulenosti mě to přiměje soustředit se jen na jedno - na svůj výkon.

Nejlepší je hrát ve zhulenosti POGY!!!
Jelitnik
brčko a sport, to nejsou asi nejlepsi kamaradi, ale na druhou stranu po brku je kazdy kamarad , takze vesmes kazdy sport je najednou pritazlivejsi ne kdy driv. Akorat koordinace nekdy byva trochu zhorsena. Takovy fotbal je pak lepsi jak liga mistru :) ale moc behu pri nem taky nedela dobre:)

Kazdopadne nejlepsi sport po spaleni je CS :)
tekknou
Taktéž se musím připojit k riders na MTB!Brko za azuro slunečnýho dne na kopci je deluxe luxus odreagovaní od všedního dne,stresu z práce aj, záležitostí..na mtb se moc nevyplácí se nakouřit a pak se pokoušet o nějaké tricks,teda aspoň u mě to v náhulu občas skončilo solidním držko pádem:D
ale někdy se zase člověk divý co je schopnej si dát a ustát,njn. je to asi individuální a z velké části záleží na modelu:D,,
Soul Rebel
Ja si dam rad jointa pre skejtem. Nedavno (behem par poslednich peknych dni) jsme byli u znamyho, kterej si postavil minirampu, ale fakt takovou malou. Nemel misto az ted mu mesto dalo kousek pozemku, je to sice dost zapadly, ale mezi stromy, u koupaliste. Smotlo se a jezdili jsme nekolik hodin v ty mini, proste mazec. Paradni zaver sezony:bravo:
A ze jste to vy, nasel jsem fotku:sun:
no ume sport a cazeni moc dohromady nejdou zpraseny se nemuzu dobre soustredit a hybnost mam minimalni chodim 4rokem do goju-ryu karate do a pred treninkem sem se zhulil jen jednou a naposledy byl sem totalni kopyto jako kdybych ten sport vzivote neprovozoval:D:D 2sport je horolezectvi vtom bych zase tak velky problem nevidel protoze tam neni treba tolik dychani pokud se neleze nejaka masakralni cesta a je to dost psycho kdyz si clovek vyleze poradnou skalu za krasneho slunecniho pocasi nahore smotne blanta a poradne se zkuri:rasta:takovy pocit vitezstvi:D kdyby se tady nasel nekdo z ovy kdo se zajima o horolezectvi nebo leze a chtel by zajit na umelou stenu byl bych rad protoze vetsina kamosu jsou zhnilosi:D:D a rad poznam nove lidi:rasta:
idjoemert
Koloběžka a chůze supr.
DanTheGreat
Uplna pohoda :D Hulim nejvic a boxuju,dycky kdyz sem rozmlacenej z treninku,tak si pohulim a povoli vetsina bolesti a sqele se uvolnim... A plice? Ciga nekourim takze pohoda a problemy nemam.... TAK HULTE A SPORTUJTE,DE TO NEJLIP :D
Kohy
Třeba takovej fotbal mě po brku šel jako nikdy, ale florbal sem si naopak zase vubec nedaval a jiny sporty sem zkourenej neprovozoval, takze u me je to 50 ku 50
indianzmoravy
No já vždycky když dam brko před fotbalem tak se absolutně nedokážu soustředit, takže před nim už radši nehulim, je to celkem i o zdraví ptž alespoň mne se vždycky po brčku zvýší krevní tlak a ještě přitom sportovat... To je už rovnou na hřbitov :)
FaLda
Rozhodne nedoporucuju, hraju squash a zhulenej to fakt nejde!!...clovek kdyz uz se trefi, tak to leti jinam nez chce...fotbal je taky prdel:-D....ale nejvic se tesim na lyze s brckem:-Dse opru o nejblizsi strom
PiosOne
no nevim, podle me zalezi na kazdem jednotlivci. kuprikladu ja si squash davam i vypaleny a neni to nic hrozneho. obcas se mi zda, ze mi to jde i lip :)
Dýmy
ganja a sport-vyborna vec.Kdysy v mladi,kdyz jsme meli hriste,denno denne(jaro,leto,podzim i zima) vypapli hrajem focus,nohec,proste parada...sice ti to zkazi stavecek=vybehas to,ale kdyz se hraje o brcka jde videt,ze kazdej hraje jak blazen-hned bych si to zopakoval
Konopnik
No tak ume jedi kdyz hraju stolni fotbalek tak musim byt skourenej abych to vubec stihal ale jinak dalsi sporty nedelam mozna tak na prochazku na speka do prirody a ocekovat mista na outdoor 2008
Ski
Jen to ne...ani sachy bych nemohl hrat...
lysina
ja hraju fotbal a jezdim na biku..a kdyz sem napálenej tak to je vetšinou fakt bida..to se butto vubec nemuzu trfit do miče a nebo se rosekam..
Už ani nevim, jestli hulim abych měl lepší požitek ze sportu nebo sportoval aby se líp hulilo, nějak se to začlo spontánně prolínat ... v tomhle počasí si dávám takovej light jogging šest kiláků dvakrát do týdne.... doma mám menší posilovnu, v který taky strávim dost času. Kliky, lehy-sedy - cviky s vlastní vahou preferuji asi nejvíc :david: . V létě taky dost často fotbal, box, úderný míč... sport fakt zoceluje, rýmu a chřipku už ani neznám. Na ten pocit si pořádně zamakat se dá lehce zvyknout.
filos
Ja si rad zasportujem vypeceny. Ked idem na jazdit na boarde abo na biku, tak samozrejme nezabudnem zobrat kurivo. Dokonca tych ktorych som spoznal pri jazdeni na svahu, tak 80% z nich preferovali kurenie pri jazdeni. Sport podla mna ziska novy rozmer, ked sa pekne vypeciem a obcas mi ide lepsie a obcas mi nejde vobec. Urcite sa vzdy dobre zabavim aspon a uzijem si to. Taky stolny futbal som hral iba raz nevypeceny a to tiez aj prvy a posledny krat bez podpory thc, neda sa to, nestiham to, ked si zakurim tak sa aspon o cosi zlepsim :jumper:
luckyBOB
ted sem dosel z treningu a dosel jsem na jasnou odpoved.. pri fotbalu hulim uz mnoho let a hraju salovou. a mate jen dve moznosti:

1. nehulit
2. zhulit se jak paprika

jinak to proste nejde..pokud se zhulite malo..travu za chvili vybehate a potom ste jen nasrani ze vam to nevychazi jak byste si predstavovali..

ted jen nevim kterou variantu si vyneru.:)
filos
zhulit se jak paprika :rasta:
okulele
ja hraju fotbal a když sem vypálenej tak nejak decentně,tak to na mě působí uplně nádherně. rychlejší start na míč,lepší přihrávky. nejlepší ale je že po špeku sem vždycky tak našláplej že vydržim hodinu běhat jak urvanej ze řetězu :)) to samý kolo,to mi to jede že by me snad nikdo nedohnal :)
Fantasie
Rapsport!
MistrFly
Jelikoz hulim every day, samozrejme i sport provozuji v tomto omamenem stavu, a mozna proto mam pocit, ze by to bez toho mohlo byt o neco lepsi. Nejvic to pocituji pri lezeni. Ono dat si nahore cigo :) je prekrasna vec a dolu to neni taky takovy problem, ale po 3, 4 cigarku fakt uz nevylezu nic, ne ze uz bych nemohl, ale neni to uz po psychicky strance to prave orechove. Kazdopadne Sportu ZDAR v jakemkoli stavu :)
mettatron
pozitivni efekty muzu jen potvrdit ... at uz de o rychlost, vydrz a tak .. jen mozna ne kazdej model pusobi uplne idealne, mam pocit ze indiky jsou lehce vhodnejsi a taky, to chce mozna trochu praxe, prece jen je to jinej stav a ne kazdej se k pohybu skrz ten stav prokope :D ..
kaasha
hm tak já hraju hokej a florbal nejvíc, a ganja mi na tom moc nepřidává...
zeeman
No ja hulim uz asi 5 let (decentně, tak jednou týdně) a k tomu asi 7 let běhám maraton a můžu říct že to jde krásně k sobě. Třeba když má jít člověk jednou do týdne v sobotu dlouhý běh (30-35km), není nic lepšího než si večer předtím dát brko, ráno je pak uvolněnější, víc vnímá přírodu kolem a taky to pomáhá tlumit případnou bolest... :-)
Kohy
Ganja a sport..to je jak prdel na hrnec :D . Zní to hodně pejorativně, ale prostě to tak je. S nostalgií vzpomínám na časy, kdy nás na střední hrávalo třeba 10 (pět na pět) fotbálek a všichni byli zkouřený jak tašky :D to se pak hned jinak prožívalo..
crackonos
Mám rád posilovnu, hakys (ten obzvlášť), pak ještě hokej...jednomu fuku jsme i říkali WRC ganja, protože nejlepší činnost, co jsi mohl po ní dělat bylo dělat nějakej sport, všechno zpomalené, každý hodně soustředěný na hru, užíváš si každou vteřinu...
BlackElvis
no skusal som tak skateboarding ale moc to neslo a ani som nebol moc odpaleny... mozno by to chcelo este mensiu davku... spominam si ze za uplnej mladosti som vyfajcil nieco velmi slabe a prvy krat v zivote a na skejte to potom bolo take spomalene s prehladom... vtedy sa mi to pacilo... no uvidim niekedy este skusim ale pokusim zahulit len velmi malinko
woolf
Sport a trafka?

Ja na Svk rozsirujem sportovu disciplinu STREET STUNTS(poulicna akrobatika) uz 4. roky. (www.streetstunt.ic.cz)
Trenujem kazdy druhy den, niekedy aj kazdy den. Nemam problemy z nicim, stale sa mi trenuje super. Je pravda, ze ked som zacinal s tymto sportom nehulil som vobec, cca pred 2. rokmi som zacal. Neovplivnilo to moj vyvoj v sporte a kariere tohoto sportu(vystupenia). Stale sa drzim medzi jednotkou najlepsich na Svk(Team Sx-Slovak Extreme-mame vystupenia aj v Cz,vacsinou v Prahe).

Dokonca chodievam na treningy capoeiri(afro-brazilske boj. umenie), kde ucim akrobatiku a mozem povedat, ze capoeiristi maju velmi radi trafku.)
Je pravda, ze niekedy ked sa poriadne dodunim, tak sa mi nechce priklad trenovat vobec a radsej si sadnem pri telku a bastim co sa da:)
Podla mna nema trafka vplyv na sportove aktivyty az na to, ze niekedy sa prejavuje to, ze sa nam nechce:) Toto moj nazor.

Tu je par mojich videii na ukazku sportovej discipliny, ktoru mam tak rad a nikdy by som ju neopustil:)

http://www.youtube.com/watch?v=735XXt_Y8JQ /Moje video
http://www.youtube.com/watch?v=n-KSWHgmsGM /Moj showreel 07
http://youtube.com/watch?v=-swFky7Bc8o / vystupenie BA(BMW)
http://www.youtube.com/watch?v=dtzoj30W5qs /moj team No Limits
jipi
ja robim uz 4ty rok kondicne sporty a myslim, ze thc na mna neposobi nijak pateticky
crackonos
woolf: klobouk dolů, seš jak z gumy...nezkoušel jsi třeba taky le parkour?
jipi
to je fakt, v 60tych rokoch sa thc pouzivalo ako doping na zvysenie vykonnosti atletov
woolf
crackonos:
Dik. Zo zaciatkov som skusal aj parkour, ale nejako so tato sportova disciplina u mna neuchitila. Lakalo ma nieco viac, a to poulicna akrobatika a prekonavanie prekazok tymto stylom:)
Dracula
nejlepsi je se vyhulit na sjezdovce, to je uplne nejveci ulet, nikdy nezapomenu jak sem jel na vleku s fajou v hube a pak ta jizda dolu:D:D proste ulet , hlavne z tech hor sel respekt:D:D
shotgun
na zjazdovke je to fakt super,, vzdy ked idem lyzovat tak dame v lanovke jointik a je to potom fakt lepsi zazitok...
shotgun
alebo aj horska cyklistika je super, ale hulit az pred cestou dolu, lebo slapat zhuleny je masaker...
Dzembitch
kdyz se spapnu tak fotbal treba hrat nemuzu:)ale stejne se pred nim zkuruju:) ale takovej florbalek si nejvic uzivam a vic se do neho seknu ,tazkze se mi vic dari.ale klasicky je nejlepsi po huleni hakisek:)
sport a hulení.... no u mě to funguje na jedničku
i když záleží co kouřím a co za sport zrovna dělám
nejčastěji chodím do posilovny pořádně bušit a to je super kouřit, i před i po :-) na bušení je mariánka fakt dobrá pořádně roztáhne cévy a to se pak buší :) , ale člověk při tom musí být opatrnej mě se nikdy nic nestalo ale kamošum už párkrás spadla činka nebo tak, člověk si naloží pak chytne tropa spadne to na něj a je to :D

u většiny sportů když jsem zkouřenej tak jsem víc akční a taky ty záseky se mi moc nestávají, spíš naopak, někdy mám pocit že my to i líp pálí :D

jediny u čeho nehulim tak je airsoft, přeci jen když střílíte po někom a držíte v ruce to co mám já je vždy lepší mít čistou mysl

jo a konečně to tloustnutí, za dobu co hulim sem zhubl asi 15 kg (nejsem anorektik teď mám 75kg :D) a sem za to rád ;)
tvrdosovce
futbal...ako bob marley:)
Pan Stejk
nejraci mam gdyz zahulime a kopem hakis nejweci narez, nebo florbal a fotbal, to toho se dycky zasekam jaxwina :D spor a ganja = HC :D
Fruddy
Ahoj , podle mě NEJHORŠÍ v mým případě je hulit když jezdím na prkně, a nebo na biku, proč? protože jezdím už njákou dobu , a nejvíc mě baví freeride, a nebylo by příjemný kdybych se sekal pří sjezdu z kopce kterej má 55° (jako dnes sjíždění Dopadu pro skokany na lyžích :-D ) NEJLEPŠÍ je hulit při sportech který mi nejdou , protože mě nesere že mi to nejde.... takže třeba bruslení toť můj názor... (jo párkrát sem hulil na sjezdovce ale pak sem se za svoje lamení fakt styděl :-D )
Soul Rebel
A to me na prkne na svahu zrovna bavilo nejvic :D Byli jsme s kamosema, asi tri roky zpet, na takovy mensi sjezdovce v Pasekach myslim. Po jointech na svahu jsme jen tak blbli na bednach a malejch skocich, byla to sranda.
Jinak samozrejme chapu, ze po tom clovek je takovej nepozornejsi, takze na neco narocnejsio to moc neni:)
Rákosníček
no já nesportuju

jen v zimě občas na svah a k tomu se to hodí podle mě náramně:) pěkně prdíka na lanovce vždycky tak jednou za 2 jízdy jen tak pěkně do nálady a pak je to paráda:)

jinak spíš takový to blbnutí .... no třeba v létě na koupališti je to taky paráda.. ale nenazýval bych to sportem :)
Fruddy
citace:
Původní příspěvek od Rákosníček

jinak spíš takový to blbnutí .... no třeba v létě na koupališti je to taky paráda.. ale nenazýval bych to sportem :)


tak to souhlasím... nejlepší je jízda na topogánu a skákání do vody :-D
cernobyl
u me jdou tyhle dve veci urcite dohromady THC+FOTBAl=dobrej fotbal! zalezi teda jak kdo, ale my kdyz se s kamosema odpalime tak chce kazdej vyhrat takze pak se teda odehravaj tvrdy zapasy,a hlavne me napadaj ruzny klicky a tak, ktery bych normalne asi neskusil.
Kalis
Airsoft => jedine speka, mazec, strasnej vybuch adrenalinu, kdyz po vas jdou kolegove se zbranema s ustovkou 130m/s :-D au au... jednou sem se vypalil az za hranici unosnosti a lital sem po celym lese jak hadr ve vetru a nijkdo me za celej hraci den nesundal, naopak ja mel zarezu jak Rambo :-D

fotbal => bez speka, rozhodne ma prednost fotbal pred travou, rad si zahraju strizliv, protoze mi to bere fyzicke zasoby a prehled, at si kdo chce co chce rika, pokud hraju o prestiz a vyhru, tak proste speka necham na pak ;)

PS. pri florbale jsem ale zase na kupe, protoze to hraju jen pro prdel :-)
cimrman
petangue to jde k hulení nenáročnej spor a zábavnej hlavně ještě s flaštičkou
lasko666
Odporucam bicyklovanie je to super citite si kazdy jeden sval uplna pecka a ziadna unava ale musite byt fakt zjetej inaq tu unavu citit :D
Onyx
Mne sa zhuleny sportuje vyborne ovela lepsie ako cisty, aj ked zhuleny sa zas skoro unavim...A ked mi uz dochadza stav tak bud sa musim znovu zhulit alebo ist domov oddychovat lebo nevykryvam :DD
Inak najviac hram hekis,potom ten bike ked sa chodim starat o rastlinky :D A buducu sezonu sa ideme prihlasit asi do hokejbalovej ligy tak to bude huste :D Este by som sa cel venovat nejakemu bojovemu sportu,ale to asi radsej nezhulenej,lebo bit sa zhuleny moc neviem :D
Mr.skunk
Záleží hodně na modelu,někdy sem schopnej hrat s kamošema fotbalek třeba 2 hodky a v poho:-D Ale někdy bych si nezavazal ani tkaničku:-D
4x do týdne: 90x kliků, 300 činkou - biceps (hodně lehký činky), 90x leh sed.. a další kondiční cviky. No a zítra si chci dát 5 km lesem... každopádně na běh to nechce podcenit obuv, ale to je ostatně jako se vším.
MaaaYaaa
Výlety do přírody když drandim na vlak do města za kámošema z díry nejdírovatější v kerý bydlim 5km od nejbližší civilizace, nebo klasickej všem známej nejvíc s marihuanou spojovanej sport => hakis v parku, pak příležitostný štreky na vyhlídky, srandafotbal když někdo donese balon, fotbálek (neni sport,ale co - dá se hrát i v noci :D)..když na to příde dost lidí, tak i nohejbal, když se najde plácek tak lítající talíř.. za všechno tohle sportování může zčásti právě ganja :) tak ať mi nikdo v bíly plášti netvrdí z pokusu na vopicích že "snižuje vůli k různým aktivitám, člověk ztrácí zájem o všední věci" ;)
OT: www.marihuana.cz .."nestranní" ""odborníci""
angelo97
najlepsi je stolny futbal:-)mozno niekto vie o com hovorim:-P
dandy50
my kdyz se vyhulime tak hrajem s kamosama karty, presne zolika, a to jsou teprv brzdy, jeden tah= tak 5minut :-D
cimrman
jo jo fotbal je dobrej já šel takhle jednou na fotbal po burtu a ani sem si tu tkaničku zavázat nemohl a nemohl sem se přestat smát jako po papíru:-D
Salamaalejkum
ja zvyknem so sfajcenymi kamosmi hravat ping-pong. povedal by som ze mi to ide lepsie ako za triezva :D
Já rád jezdím na bruslích.Není nad to si puknout a projet se.I když to zas muže být o hubu.Nedávno sem jel od kámoše a v zatáčce sem se pěkně vykosil do příkopy.Nakonec sem měl odřený koleno a naraženou ruku.
Jack_Herer
Úplně nejlepší je po zahulení jít plavat. The best je to v nějakém rybníce či v řece při svitu měsíčku :) Ale nesmíte si to posrat třeba tím, že se před takovýmhle nočním koupáním budete dívat na nějaký horor nebo něco podobnýho! Jednou jsme se s kámošem dívali na Čelisti a pak jsme se šli vyhulit a koupat do řeky. Ty jo, jsme měli schýzu jak cip, že nás tam sežere žralok :D
A jednou když jsem si zahulil, jsem uběhnul 3 kiláky pod 5 minut, což nikdo nechápal :)
3Km za 5 minut? nechapu :D
Pflusik
Náhodou na vodě je to uplně to nejlepší, teďka jak začíná bejt teplo tak občas chodíme zajezdit na kajak a to je po brčku nejlepší činnost , ale myslim, že toho eskymáčka tam ještě dlouho nenamotám :D
gaga
snowboard zhulenej je nejvic panove ale bacha staci momentik a vsechno je jinak zlomite si obratel jako ja :-) jinak basket je pecicka a na kole si to taky uzivam
Anonymer
Stolný futbálek :frog:
U nás máme obr zámeckej park takže vede rallye-Petanque
PARANOIK
JENGA
Najcastejsie stolny futbal alebo hekis :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma