Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Studnice InformacÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zdena
Nový Člen

Karma uživatele Zdena - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Studnice InformacÍ Příspěvek č. 1

Jak bych si to představoval?
Každému "pacientovi" jako třeba mě by se mohli poslat základní informace co na vašem webu může člověk dělat ! A jak se všechno používá, např. Můj GROWER. Jak napsat dotaz, jak na něho odpovědět apod. Když je něco anglicky, a člověk tu řeč třeba neovládá, tak je to formou pokus-omyl, a pěkně ho to se*e.
To je i můj případ. Vím, že se někdo narodil jako génius a při čtení těchto řádků si asi říká "Co to tam píše vždyt´ je to úplně triviální.
Taky mě zajímá kam se můžu obrátit s nějakým dotazem, byl bych rád kdyby mi to někdo napsal na můj mail sedres@seznam.cz, dík.

Old Post 24-02-2004 v 14:50 PM
Zdena je offline   Profil uživatele Zdena   Find more posts by Zdena   Foto galerie člena Zdena   Click here to Send Zdena a Private Message   Add Zdena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 2

Covece Zdeno, napriklad tenhle tvuj prispevek, resp. jeho velmi spravne umisteni do Namety a ohlasy, svedci o tom, ze se tu uz orientujes velmi dobre!
A neni to "nas web", ale tvuj zrovna tak!

A klikni si na toto http://grower.cz/forum/misc.php...q&faqgroupid=16

Old Post 24-02-2004 v 16:17 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirkan
Nový Člen

Karma uživatele Mirkan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 3

cau prosim mohl by mi nekdo odpovedet na otazku kolik mi sezere 150w sodik za mesic? v penezich ,staci zhruba a jeste jestli na me muzou podle spotreby prijit bydlim v dome dik Mirkan

Old Post 25-03-2004 v 21:26 PM
Mirkan je offline   Profil uživatele Mirkan   Find more posts by Mirkan   Foto galerie člena Mirkan   Click here to Send Mirkan a Private Message   Add Mirkan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

mirkan: to jako myslíš peněz nebo elektřiny? obojí záleží na různých věcech (kolik tě stojí kW a jakou máš světelnou periodu). zkus si stáhnout moji kalkulačku spotřeby a ta už ti to spočítá

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-03-2004 v 07:12 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 5

Hledání skoumání pročítání nudu zahání. nikdo se nebude psát s takovou věcí jako zakl. info na to prostě musíš holt přijít sám.

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 16-04-2004 v 20:12 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7327500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív