Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zakopání - ano-ne?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Zakopání - ano-ne? Příspěvek č. 1

Mám zakopané 5 let, každý rok vykopávám a je to rok od roku lepší. Mám to metr dvacet hluboko....

Old Post 18-02-2004 v 12:05 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2

Taky jsem o tom premyslel. A neni to tak spatnej napad.
Vcem to mate zakopany?

Old Post 18-02-2004 v 15:08 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

muth: zakopává se to obvykle do země

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 18-02-2004 v 15:21 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

Mám to v mikrotenových sáčkách a v pětilitrovce, perfektně ochráněné proti vodě a vniku vzduchu dovnitř.... Je to parádní matroš, prostě rok od roku lepší a lepší, ale taky to rok od roku strašně smrdí...

Old Post 18-02-2004 v 17:11 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

2 PiosOne:
Na to bych neprisel. A ptal jsem se v cem se to zakopava a ne do ceho. Tak si vsechno nejdriv poradne precti a pak davej rady.

Old Post 18-02-2004 v 18:12 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 6

Jo, zakopat do hlíny není špatný. Jednou mi to dokonce trochu začalo plesnivět. No a pak to byli šílené haldy. POZOR NA PLÍSEN´!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 18-02-2004 v 19:42 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 7

muth: klídek borče , ptal jsi se v čem to máte zakopaný, já ti odpověděl v zemi. jak jsem měl vědět, žes to myslel tak jak jsi to myslel?? spousta lidí se tady ptá na naprosto triviální věci, pokud tě moje odpověď urazila tak sorry, ale je to tvůj boj

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 19-02-2004 v 06:51 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Co se té plísně týče, myslím, že pokud nejde o totální napadení celého materiálu, tak bych možná aj řekl, že je to spíš plus..Nějaká lehká povrchová plíseň není vůbec na škodu, časem by měla sama zmizet. Ale udělá to z toho matrošu nářez...Celé zakopávání má následek ten, že různé typy kanabinoidů se přetransformujou na delta 9 a delta 8 transTHC, takže výsledný materiál je několikrát silnější, než výchozí produkt..

Old Post 19-02-2004 v 09:49 AM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

2 piosone:
To je v poho, ja se tady rozhodne nechci s nikym hadat. Jen nemam rad kdyz se mnou nekdo mluvi jako s debilem. Mas pravdu, ze se tady spousta lidi pta na blbosti, ale mezi ne ja nepatrim.

Old Post 19-02-2004 v 18:18 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 10

To: Brtinka- Souhasím s tebou, s trochou plísně se mi to zdá silnější........ Vedlejší téma- tam kutí plísně a toxiny

Old Post 19-02-2004 v 19:25 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 11

brtinka: Hele mě se to nějak nezdá. Pokud je mi známo, psychoneaktivní konopné kyseliny se na THC mění jen působením tepla. Naopak působením vzduchu (a ten nevyloučíš, ledaže bys používal nějaké vakuové balení typu Vac-Sy) účiné látky degradují. Proto je mi divné, že by to bylo rok od roku lepší, jak říkáš. Jestli teda nemyslíš spíše to, že je to rok od roku více vytuhávací. To by naznačovalo změnu poměru CBD/THC ve prospěch CBD, ale to je pro většinu huličů spíše negativní skutečnost...
A s tím, že lehká povrchová plíseň není vůbec na škodu nemůžu souhlasit už ani náhodou. Plíseň je pro hulení smrt.

Old Post 19-02-2004 v 19:33 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

muth: ok, chápu a píšu si do poznámek "muth není debil"

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-02-2004 v 06:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Gannja: Já osobně ty plísně samozřejmě nijak nevyhledávám, ale když už se tam v malé míře vyskytnou, tak se je snažím eliminovat, o otravu nestojim, že jo, ale......
DedaMraz: Je to možná jen můj subjektivní názor, nikdo nemůže vědět, co se tam chemicky odehrává, ale pár lidí, kteří to každoročně koštujou se mnou má můj názor. Nejsu chemik, tak si to nedovedu nijak vysvětlit. Vacsy používám, snažím se co nejmíň eliminovat přístup vzduchu a vlhkosti....

Old Post 20-02-2004 v 11:52 AM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14

Teda...oprava: ....snažím se co NEJVÍC eliminovat přístup vzduchu a vlhkosti......chybička se vloudila

Old Post 20-02-2004 v 11:54 AM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15


Tady je kdyžtak fotka těch vykopaných

Old Post 13-05-2004 v 15:39 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

vypada to slusne tak si to uzij dositosti

Old Post 13-05-2004 v 18:11 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7414880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív