Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vynos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Dotaz Vynos Příspěvek č. 1

Hele, jak je to s vynosem? U kytek je to psany v gramech na metr ctverecni. Ale nejak si neumim prepocitat kolik to vychazi na kytku. Je mi jasny, ze je to zprumerovana hodnota a ze kazda kytka je jina, ale stejne by se to melo dat nejak zprumerovat, protoze tenhle udaj mi prijde dulezitejsi. pocital jsem, ze na jeden metr ctverecni by se mohly vejit tak tri kytky, to by davalo cca 300 gramu na kytku (pocitam s Durban Poisonem, nekde sem se docet, ze ma vynos 500 g/m2), ale zase kdyz je to outdoor, tak to prece nejde cpat takhle vedle sebe. Nebo jsou udaje o vynosu u outdooru mereny pri indoor pestovani?
Nebo jak se to pocita sakra? Kdybych mel dejme tomu deset kytek, pekne kosatejch, ze by treba dve meli v korune (dohromady) rozlohu metr, znamenalo by to, ze bych z tech deseti kytek mel na podzim 2500g urody? jako 2,5 kila. To mi prijde nejak moc... =o) Ale cim vic, tim lip prece. =o) (Zanedbavam samozrejme takovy ty vedlejsi veci, ze ne vsechny mi vyklici, ne vsechny vyrostou, nejaky budou samci a neco mi slohnou =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 15-01-2006 v 11:13 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 2

Tozáleží na zvoleném způsobu pěstování, třeba u nirvány uváděj výnosy Sea Of Green on one m2 - na jeden metr čtvereční při pěstováni SoG

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-01-2006 v 11:28 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 3

Me toprave prislo silene nadsazeny a nemozny. ta predstava se mi vic nez libila, ale i tak.... =o)
Mam dalsi dotaz. Rozhod sem se, ze az budu sazet, ze vykopu diru, na dne ji vystelu konskym hnojem a dosypu to dorovna substratem smichanym s kompostem. jenom nevim jak velika a hluboka ma ta dira byt a kolik tam muzu dat toho hnoje aby ho tam nebylo od zacatku moc. Vite jak to myslim, ze jo? =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 15-01-2006 v 12:13 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

to tráva: jsi normální?? Kde jsi přišel na to, že se výnos většinou pohybuje 30gramů na kytku?? To pěstuješ kytky na šutrech? Spamatuj se a nešiř tu poplašné a nepravdivé hlášky... takovéhle chytrolíny miluji, nikdy nic nevypěstovali a budou kecat nesmysli.
DeThomas: co se týče toho výnosu, je to brané jako Sea Of Green jak psal Erixon, pochopitelně záleží na mnoha faktorech, jakožto půda, hnojivo, sluneční perioda, vlkost vzduchu v té či dané lokalitě, starání se o kytku - prostě ideální podmínky. Pokud se jedná konkrétně o odrůdu Durban Poison, tak to je velmi odolná a výnosová rostlina, kde se podle mých zkušeností pohybuje výnos od 150-350gramů suchého materiálu na kytku, ale tohle je v mých "ideálních" podmínkách.. takže je to velmi různorodé. Určitě bych se nespoléhal na tvrzení seedbank, ale můžeš si udělat podle toho určitý názor. Výnos bude spravidla nižší, ale čas od času se povede nějaký ten exkluzivní kousek, kde můžeš toto množství klidně i 2krát překonat ale to je výjmka.. sám jsem viděl takovéhle kytky a kdysi v minulosti i pár pěkných kousků vypěstoval...
- co se týčem té díry, tak je dělej spíš hlubší, než širší! Já dělám dírů širokou tak 25*25cm a hlubokou kolem 40-60cm, jak se mi chce.. jinak jak jsi popsal to složení, tak ti tam chybí něco na provzdušnění... jinak s tím koňským hnujem ti neporadím, nedělal jsem to nikdy...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 15-01-2006 v 12:47 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5


To DUDUŠEK : Plně s tebou souhlasím taky jsem čuměl, jak někdo může napsal že výnos na jednu kytku je 30g. To jsem teda čuměl.
Já měl letos na zahrádce asi 8 kytek, to jsem poprvé pěstoval, a celkovej výnos byl asi 1400g.
A každá kytka byla jiná, jedna dobrá veliká, zhuluje parádně, a jiná zas nezhulovala, měla takové divné palice ..
To jsem ještě ani nevěděl co je samec a samice

Tady přikládám fotku , to byla moje nejlepší kytka, ještě na tom stonku jsou nějaký paličky.

Old Post 15-01-2006 v 14:05 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 6

No jo, Trava napsal 30. Hej, ja sem to nejak prehlid a cet sem 300. =o)
No jo, na pisek sem zapomel! Ok, ok. Jakej by mel byt spravnej pomer substrat:kompost:pisek? Ja bych to dal tak 2:2:1, ale bojim se abych tam toho pisku nedal moc nebo zase naopak malo.
Toho hnoje tam dam tak 15 cm, o ktery vykopu tu diru hlubsi. To bude radost, kopat 20 der. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 15-01-2006 v 14:58 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

Neserte se do nej pls, podle me myslel 30g na kytku v indoor coz doopravdy tak bejva. Jasne, ze kdyz nechate venku narust 2m hovada, tak tam 30g nebude.

Old Post 15-01-2006 v 15:03 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 8

No fakt že by jsem se na to indoor ani nevysral, kvůly 30g.
To si radši jednou za rok vysadim kytičky na zahrádce, a mám 1400 g , což mi vystačí na xxx dnů, a nemusim se doma prdět s nějakejva žárovičkama atd..
to je ale jen můj názor.

Old Post 15-01-2006 v 17:26 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 9

Ale zase kdo by používal při outdooru SoG co? Ty seedbanky si asi vymejšlej ale jde to použít pro srovnání mezi jednotlivejma modelama z jedný seedbanky...

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-01-2006 v 20:18 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Tráva
Dudušek: se neposer! Proste śem si nevšim, že jsem v outdoor pestovani, mel jsem za to, ze se pta na vynos ve skrini rozumis....500g/m2 v indoor nevim nevim kdo dá....že by ty? pochybuju! Ani s sesti kilem Nu coz, ja neco odpestovano mam a 500g/m2 pod 600w taky jeste nedavam Je porad co zlepsovat...venku jo to je jiná...dik za kačko...
Firestarter: jo presne tak, je videt ze vis o co de....
ThomasK: ty trumpeto de vo to ze pod tou lampou muzes vypestovat to co venku asi nelze, navic muzes sklizet 4x do roka, kdyz budes dobrej + jeste urco sklidis nejaky venkovky a to pak se muzem bavit vo vynosech....


Hele , co jsi zač ? Komu tady řikáš trumpeto?
Já jsem tam jasně napsal že je to jen můj názor, a věřim že pro někoho je to výhodný to pěstovat indoor, ale pro mě ne

Naposledy upravil ThomasK 17-08-2008 v 00:03 AM

Old Post 15-01-2006 v 21:06 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 11

Sakra, takovouhle hadku jsem tady rotpoutal... To sem ani nechtel. =o) Hele, nervete na sebe, to si nechte do hospody nad pivko, to je taky jediny misto, kde se to da poradne vyresit. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 16-01-2006 v 17:42 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 12

tych 500g/m2 nie je az take nerealne. ja som mal pod 150W MH ScrOG vynos 120g na asi 1/4m2, kopec malych paliciek vedla seba. Bol to Skunk #1 - ma dobre vynosy. Ked si predstavim, ze by tam namiesto 150W bolo 600W, plocha 4x vacsia, a navyse by som si mohol dovolit nechat to trochu vyrast do vysky, takze palicky by boli rovnako nahustene vedla seba, ale nechal by som ich podrast viac do vysky (600W presvieti viac do hlbky), tak myslim, ze 500g/m2 je v pohode...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 17-01-2006 v 09:36 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 13

inf3cti: nevim nevim hochu....mam plnou skrin mazara a super skunku, coz jsou hodne dobre odrudy co se tyče vynosu i kvality...vlastne super skunk je skunk1, akorat ze malinko prekopanej.... Momentalne mam myslim 14 kytek z řizku ve skrini (na plose 1,2x1,2m)....do 50 dne kvetu na to valila ctyr kule....ted uz na to vali par dni 600w obojživelnik, ale ten vynos tam stejne urcite nebude.... Ani 300g suchyho z takovejhlech odrud pod takovou wattaži....ja zatim nedam....Prec jenom si myslim, ze holky dostali to co potřebovali....anebo sem udeal nekvalitni řizky....

Old Post 17-01-2006 v 10:32 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 14

indicky-konopi: mrkni sa do mojho threadu, co mam v podpise - to je presne ono. fakt toho bolo bez 120g - sucheho a pekne ostrihaneho od listov, vazil som to na digitalnej vahe. trik bol mozno prave v tom mojom SOG/ScrOG alebo MH, neviem, nemam velmi s cim porovnavat. Akurat teraz som skosil dalsiu urodu, ale to boli iba 3 kosate rastliny v ScrOGu a pod sodikom - vynos je na prvy pohlad jasne mensi (nie menej kvalitny!), tipujem tak okolo 80-90g. Pricinu vidim v nedostatocnom zaplneni pestovacieho priestoru a menej velkych hlavnych palic.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 17-01-2006 v 11:43 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 15

Hele, jakej je teda spravnej pomer hlina:kompost:pisek?? Pocital jsem ty dira a pokud bude kazda mit rozmery 25*25*60, tak se do ni vejde 37,5litru zeminy... To je docela drsny,co? Takze na 20 kytek bych mel teoreticky potrebovat 750 litru zeminy... Sakra, to abych si nekde pujcil nakladak. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 17-01-2006 v 13:38 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od cmoud [IRL]
a co tag meter stvorcovi sto rizku na kazdom iba 5 gramov??kolko??--iba 5 gramov....


a to je princip SOGu. kazda rastlina ma iba jeden, max dva vrcholky, t.j. jedna, max dve - ale velke a od ostatnych pekne oddelene palice. Oddelene kvoli pristupu vzduchu/svetla. Myslim ze 5g by nebol problem.

V kvetnickoch 9x9x10 s kokosom, alebo RW kockach, alebo v kokosovych rohoziach ... ebb&flow, NFT alebo drip .. nie je to nemozne.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 17-01-2006 v 14:06 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-07-2006 - Vosy - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8674710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív