Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hašiš? ANO, alebo NIE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
kuchto1
Nový Člen

Karma uživatele kuchto1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 65

nedavno som sa vratil z DUBLINU a to tvrde hnede co tam predavalI..fakt FUUJ!
NIET NAD VLASTNU MARIKU.

Old Post 02-08-2004 v 18:46 PM
kuchto1 je offline   Profil uživatele kuchto1   Find more posts by kuchto1   Foto galerie člena kuchto1   Click here to Send kuchto1 a Private Message   Add kuchto1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelí
Nový Člen

Karma uživatele Zelí - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 66

Hašiš ?? mám rád .Pokud je je to dobrá změna .Mám rád plastik suchej Drink mňam

Old Post 02-08-2004 v 22:38 PM
Zelí je offline   Profil uživatele Zelí   Find more posts by Zelí   Foto galerie člena Zelí   Click here to Send Zelí a Private Message   Add Zelí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Chris
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Chris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Obecné nemam rad rychly priebeh Příspěvek č. 67

Hasis ma dava rychlo down. radsej travu. Ma to aj inu chut. Da sa to vzchutnat. Radsej idem pomaly, ale viac krat za vecer. Nech to ma dlzku aj hlbku.... ta vyska....

Old Post 15-08-2004 v 20:41 PM
Mr.Chris je offline   Profil uživatele Mr.Chris   Find more posts by Mr.Chris   Foto galerie člena Mr.Chris   Click here to Send Mr.Chris a Private Message   Add Mr.Chris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobík
Stálý Člen

Karma uživatele Bobík - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 68

no hašiš určitě ano ale,ale nic ........ proste fajn, super vyfarane stavy, zadne roseky, jen pohodicka .

Old Post 15-08-2004 v 20:52 PM
Bobík je offline   Profil uživatele Bobík   Find more posts by Bobík   Foto galerie člena Bobík   Click here to Send Bobík a Private Message   Add Bobík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Neni nad dobry suchy drink .)

Old Post 18-08-2004 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 70

HASH URCTE ANO!poslednych 10 dni si pofajcievam has zo spanielska, MOC MOC dobra vzorecka,(doniesol kamos priamo zo Span.- tymto by smo mu chcel za to podakovat!!) krasna farba, vona a je poriadne plasticky. davam si suche drinky, sem - tam slukovka, bongo... neviem, mam radsej ganju ale tento has tak nadherne vonia a chuti ze nemozem nan povedat nic zle. ale z tabakom ho nefajcim, tabak NEZNASAM!! Je to hnus ktory sa neda fajcit a neni na nic uzitocny!! Ganja+Has ANNOOOOOOOOOOO
TABAK -FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!

Old Post 19-08-2004 v 09:09 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liana
Nový Člen

Karma uživatele Liana - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 71

Hašiš příjemně uklidňuje, ztišuje.. Po trávě jsem utržená ze řetězu a nevím, co budu vyvádět... Po haši mám sama sebe pod kontrolou. Ale stejně mám radši trávu...

Old Post 28-08-2004 v 08:37 AM
Liana je offline   Profil uživatele Liana   Find more posts by Liana   Foto galerie člena Liana   Click here to Send Liana a Private Message   Add Liana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 72

No, sucháči se samozřejmě nebráním, ikdyž je to trochu o něčem jinym než grass... ale párkrát do roka mi to vyhovuje. Nejradši ho hulim ze zavařovací flašky, kterou sem si na něj upravil.

Zkrátka haš je můš kémo

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 28-08-2004 v 11:41 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawran
Nový Člen

Karma uživatele hawran - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 73

dnes mě čeká jízda s nefalšovaným Nepálským hašem. Jsem na to hodně zvědavej. Poreferuju snad později

Méně je někdy více. Ale víceméně někdy opravdu méně než-li více. hww
HaWran live@fleda: http://www.cabinetart.org/maybe/HAWRAN%20-%20Chillout%20set%20(live@fleda%2003-06-2004).mp3

Old Post 28-08-2004 v 19:06 PM
hawran je offline   Profil uživatele hawran   Find more posts by hawran   Foto galerie člena hawran   Click here to Send hawran a Private Message   Add hawran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 74

já si myslím, že hašiš ano

Old Post 09-08-2005 v 13:03 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 75

mě hash zas tak moc nebere, sem z něho mnohem míň a kratší dobu vypálenej než z kvalitního hulení, když už tak jedině "HOVNO V TRÁVĚ" to nemá chybu

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-08-2005 v 13:40 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 76

jojo Otone,není nad hovno v trávě,ale ten haš musí bejt z tý trávy/např .sensiskunk+haš ze sensiho/
to je pak pořádej mord!!!

lávovej keran

Old Post 09-08-2005 v 15:50 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RachtY
Stálý Člen

Karma uživatele RachtY - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 77

ja jsem tak rozhodne pro ANO....hasis mi prijde jak po strance chuti a stavu po vykoureni lepsi.....Hasismarja oboji je dobry:-)

Old Post 09-08-2005 v 21:35 PM
RachtY je offline   Profil uživatele RachtY   Find more posts by RachtY   Foto galerie člena RachtY   Click here to Send RachtY a Private Message   Add RachtY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 78

prophet: no to věřim, ale k hovnu se dostanu jen občas a to ke kupovanýmu, o kterým těžko zjistíš z čeho je vyrobenej, maximálně víc nebo míň lepí, jeden se matlá druhej drolí, jeden je světlejší, jinak zas tmavší....

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-08-2005 v 06:54 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 79

..ANO.. je to taky příroda

PEACE

Old Post 10-08-2005 v 08:54 AM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 80

Hasis? Rozhodne ANO

Old Post 10-08-2005 v 09:07 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8267170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív