Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstováváte si na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
zet0r
Stálý Člen

Karma uživatele zet0r - 87% PěstitelskáKarma uživatele zet0r - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1

přepěstování je podle mě 100x lepší než švihnout semínko do země a doufat že z toho něco vyleze -)
není kytka jako kytka, každá roste jinak, viz my gallery -)

Old Post 24-12-2003 v 09:27 AM
zet0r je offline   Profil uživatele zet0r   Find more posts by zet0r   Foto galerie člena zet0r   Click here to Send zet0r a Private Message   Add zet0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Jo taky si je doma předpěstovávám. A ta výška je třeba způsobená tím jaký má kytka předpoklady. Někde sem tady viděl fotku super satana (nevím jestli to byl skutečnej název) a měla 4,2 metru. Tak si to zkus sehnat a třeba ti vyroste taky trochu víš než 2 metry.

Old Post 24-12-2003 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thunder_storm
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné jojo Příspěvek č. 3

Předpěstovat si kitičku je dobrej nápad...člověk tak má jistější,že mu něco vyroste a bude to stát za to.A ta velikost kytky závisí hodně na podmínkách...jestli ji máš v dobré a úrodné půdě a tak...a taky jak se o ni staráš...Taky je tu pojem "indica a sativa"...u článků faq sem se dočetl,že (asi to byla sativa) jeden ze dvou zmíněných druhů se doroste i výšky do 6 metrů...tak tohle bys taky mě brát v úvahu...Mě se osobně povedla kytka 3,5 m vysoká...a to už za to stálo)

Old Post 24-12-2003 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 4

si myslim ze nejde o vysku, ale o to jak kytka "vypada". muzes mit 6 metrovy koste a nebo muses taky myt 1,5 m vysokou preskrasnou rozvetvenou kyticku z kterej pak sklidis 3krat vic nez z toho kostete..



takze- na velikosti zalezi, nezalezi? co vy na to?

hlavne at to roste, bzzzzzz

Old Post 24-12-2003 v 19:09 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 5

2 Smoke2k:

jojo uz to niekto tiez spominal, ked si to nebol ty a rozhodne kto moze, tak neh predpestuje

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 03-01-2004 v 01:01 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 6

Jo jo taky sem zastancem předpěstovaní když sou ty kytatka maly tak potřebujou přece jen trochu víc naší peče že češč

Old Post 21-01-2004 v 17:57 PM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modeste
Stálý Člen

Karma uživatele Modeste - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7

Ja osobne vybrane odrody vzdy predpestujem tak po 5 poschodie za oknom a az potom ich dam do prirody. Vzdy mam lepsie vysledky s predpestovanymi rastlinkami ako ked iba hodim semienko do zeme.

Old Post 21-01-2004 v 21:38 PM
Modeste je offline   Profil uživatele Modeste   Find more posts by Modeste   Foto galerie člena Modeste   Click here to Send Modeste a Private Message   Add Modeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 8

já si sice na outdoor nepředpěstovávám, ale po loňské sklizni o tom hodně vážně uvažuji. takže letos doufám sklidím pořádné palice několika odrůd.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 22-01-2004 v 07:24 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 9

Tak abych také připojil svůj krátkej názor.Rozhodně záleží na tom co maj seminecka v genech nebo jak se tomu říká.Z jednoho může bejt menší kyti a z druhýho třeba gigant a to se neovlivní když nevíte zhruba odrůdu.Záleží hlavně na tom kdy se daj semena do země, protože já mám názor že je třeba začít koncem února/začátkem března.Minulej rok jsem si předpěstovával po druhé a už neudělám jinak.A to jsem sázel začatkem dubna což bylo už pozdě, při přesazení začly akorát pařáky a kytky, které nešlo zalévat neměly už z čeho narůst.Ještě že už měly aspoň těch 40 cm, chytly se ouplně všechny.
Takže skoro za měsíc začnu s prvním klíčením.
Ať rostou!!

Old Post 22-01-2004 v 14:28 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaakov
Nový Člen

Karma uživatele Jaakov - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

Co takhle "první klíčení" mate k tomu někdo nějaký moudro? Já si semínka hodím v kuchni do mističky s vatou, tu pak nastříhám a s většíma klíčkama dávám do květináčků. Ale někdy mě napadá, že jsem to viděl někde v učebnici přírodopisu pro 5.třídu u fazolí a blbu zcela zbytečně.

Old Post 13-03-2004 v 17:07 PM
Jaakov je offline   Profil uživatele Jaakov   Find more posts by Jaakov   Foto galerie člena Jaakov   Click here to Send Jaakov a Private Message   Add Jaakov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Ja doporucuju predpestovat. Doma at za voknem nebo pod zarivkama. Silnejsi /vetsi/ rostlinka se venku chytne mnohem lip nez njakej zaprclik a pak na tom bude mnohem lip. Kyti se pak odvdeci poradnym rustem a navazne na to i paldama /pokud to bude samice/ ....

Old Post 13-03-2004 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gordon
Stálý Člen

Karma uživatele gordon - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

též si doma předpěstovávám je to paráda dívat se jak kytka roste a když brzo začnete tak si z objednaných semínek múžete udělat mateční rostliny a šup pod sluníčko s řízkama. !

Old Post 15-03-2004 v 19:18 PM
gordon je offline   Profil uživatele gordon   Find more posts by gordon   Foto galerie člena gordon   Click here to Send gordon a Private Message   Add gordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarovka
Stálý Člen

Karma uživatele Zarovka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13

Taky si předpěstovávám, podle mě je to lepší, už mám asi 40 kdytiček tak jsem zvědavej

Old Post 16-03-2004 v 06:19 AM
Zarovka je offline   Profil uživatele Zarovka   Find more posts by Zarovka   Foto galerie člena Zarovka   Click here to Send Zarovka a Private Message   Add Zarovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sacul
Stálý Člen

Karma uživatele sacul - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 14

Je pravděpodobnost ,že po přesazení se kytka venku nemusí ujmout ale asi tak 20% ale když člověk nasadí na správné místo a pohraje si stím tak se ta možnost kuevsky zmenší ))

Old Post 16-03-2004 v 07:46 AM
sacul je offline   Profil uživatele sacul   Find more posts by sacul   Foto galerie člena sacul   Click here to Send sacul a Private Message   Add sacul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZhuJo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Doporucujem predpestovat, tento rok sme urobili asi 40 rastlin, bohuzial zostalo tak 8 (corky hnusne)
Nie je to vobec narocne, staci 2x18 W fluorescent, najlepsie Coolwhite alebo lepsie BlueWhite. Minimalna investicia, staci krabica tak 65 cm x 40 cm x 30 cm zmesti sa tam tak 18-20 rastlin az do 3 tyzdnov veku, takze v pohode.
Je to lacne, doma to v pohode schovas a vysledny Outdoor je potom o niecom uuuplne inom :-)
Ked ma niekto povedzme v danej dobe 1 metrove rastliny (povedzme normalna Sativa), tak po predpestovani budes uz mat v tej dobe krasne okolo 1.7 metra vysoke, palickami obalene kyti :-))

Takze:
ROZHODNE PREDPESTOVAT

(teda, ak sa to oplati pri tych corkach zasratych)...

Old Post 17-03-2004 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 16

lepčejší je předpěstovat aspon z mých zkušeností
to včelař: asi tag

Old Post 21-03-2004 v 09:58 AM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Predpestovanie na outdoor - 2 odpovědí
15-05-2018 - Predpestovanie na outdoor - 18 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0713760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív