Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » kde se stala chyba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
někdo mi říká Zappa
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz kde se stala chyba Příspěvek č. 1

Zdravím ve spolek měl bych dotaz ohledně pěstování.
Mám kytku které jem zastřihl vrcholek v domění že mi udělá nějaké větývky, ale nějak se jí nechce a místo větví mi vyrašili paličky přímo u hlavního stonku a jsem z toho teď dost špatnej, páč mám malou skřín a nemůžu ji pustit moc do výšky
Můžete mi říct kde se stala ta chyba? Případně jak to napravit? Kytak má asi tak tři měsíce.
Dikec

P.S. pěstuji poprvé

Old Post 26-11-2003 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
někdo mi říká Zappa
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

nene zastipoval jsem jiz drive asi tak po 3-4 tydnech a svitim na to v prumeru 10hod dene

Old Post 26-11-2003 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

pokud jsi zatřihával už dříve a přesto se ti to nikdy nerozvětvilo, tak můžeš mít nějakou vadnou genetiku

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 27-11-2003 v 08:30 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberryman
Nový Člen

Karma uživatele blueberryman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

hehe jo jo ....i kdyz na to svitis nejakejch 10 hodin,taq by ti to melo asi tak mesic rust a na kvet se to prepnout az pak,protoze ta kytka sama víki,ze nejdriv musi vyrust a az pak se prepne )

Old Post 27-11-2003 v 17:50 PM
blueberryman je offline   Profil uživatele blueberryman   Find more posts by blueberryman   Foto galerie člena blueberryman   Click here to Send blueberryman a Private Message   Add blueberryman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 5

zastřihávat musíš,když to roste do výšky!!

Old Post 18-01-2004 v 09:24 AM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-07-2003 - Kde je chyba? - 18 odpovědí
18-04-2002 - Kde je chyba? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6801080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív