Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pohodová muzika - ne elektronicka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gaspacho
Stálý Člen

Karma uživatele gaspacho - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 22  

Pohodička Pohodová muzika - ne elektronicka Příspěvek č. 1

Znáte nějakou dobrou pohodovou muziku k poslouchání při dýmce? Mám tím na mysli "živou" hudbu, to znamená takovou, ve které skuteční lidé hrají na skutečné nástroje - mě například kamarád "dostal" LP deskou Gustava Broma, bohužel to nemám jak sehnat (DC nepřipadá v úvahu).

Dík za tipy;-)

Jacob Rimmer

Old Post 18-08-2004 v 19:25 PM
gaspacho je offline   Profil uživatele gaspacho   Find more posts by gaspacho   Foto galerie člena gaspacho   Click here to Send gaspacho a Private Message   Add gaspacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 2

reggae..israel vibration ..jednoznacne sou hajgh

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 18-08-2004 v 21:50 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 3

ked uz otom reggae

co tak otca reggae Bob Marley?!

odporucil by som aj Pink Floyd,.alebo Laika,

Old Post 19-08-2004 v 00:37 AM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dudla
Nový Člen

Karma uživatele dudla - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

hind pink floyd album meddle abo nejak tak no to je riadne husta haluz..jeden kamarat pri prvej skladbe zevraj sa nevedel prebrat normalne tranz..debil

Old Post 19-08-2004 v 08:59 AM
dudla je offline   Profil uživatele dudla   Find more posts by dudla   Foto galerie člena dudla   Click here to Send dudla a Private Message   Add dudla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaspacho
Stálý Člen

Karma uživatele gaspacho - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Dobre, ale mne spis slo o to, jestli nekdo znate/poslouchate muziku, u ktere si teprve zkoureni uvedomite jak je "vychytana" a "dokonala". Ja jsem mel takovy pocit prave u toho orchestru Gustava Broma.

Tim ale nechci "shazovat" Boba Marleyho, Pink Floyd a dalsi. Abych to specifikoval lepe - neco na zpusob jazzu a pokud mozno instrumentalni (bez zpevu).
Mozna se tu najde nekdo, kdo je na poslouchani hudby ve stavu zhulenem podobne zamereny jako ja:-)

PS: Kdyz to bude neco, co neznam, ale da se to sehnat, tim lip;-)
PS: Saint Germain mam;-)

Jacob Rimmer

Old Post 19-08-2004 v 12:25 PM
gaspacho je offline   Profil uživatele gaspacho   Find more posts by gaspacho   Foto galerie člena gaspacho   Click here to Send gaspacho a Private Message   Add gaspacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6

...James Brown, Maceo Parker...

Old Post 19-08-2004 v 14:12 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Galliano 4,
Kruder a Dorfmeister,
H. Zazou-Songs from cold seas,
edice Earth- mám trojku a je boží....

Old Post 19-08-2004 v 15:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Ještě mě napadlo Brian Eno-Spinner.
To je taky hustý

Old Post 19-08-2004 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 9

jo lidi este neco..ty vole neni to sice instrumentalka..ale za vypocunie to stoji..proste daftpunk je to sice elektronika ale oplati sa to..sice ako moj horny prispevok ako reggae israel vibration to neni taky odpocivaci narez ale je to pecka...peace and high

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 19-08-2004 v 22:23 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 10

no manici ja pouvam aj elektro aj nie elektro ja vtom bnerobim nejaK rozdieli,\
\pokial sa my to lubi neni ocom ,ja hladam v hudbe nieco co ma oslovy,a co vomne vyvolava nejaku euforiu muzicna,.

dudla:ja |Pink Floy uplne mylujem oni vedia spravit muziku ako malo kdo,precitena, nadupana pocitmy a MYSLIENKAMY a hlavne ma prave farby pocitov,.som sfajceny jak jelen tak trocha taaram,.
v elektronike to viem tiez viocitit a najst si to svoje,.
napriklad Fizarum je to elektronika ale natom nezalezi,oni vedia aj cez tu elektriku a digital vyvolat v cloveku pocity a predstavy svojej fantazie priestoru,pocitu a chuti,takychto je este hodne aJ elektra a aj normalnych nastrojov,.

Naposledy upravil HIND 20-08-2004 v 01:41 AM

Old Post 20-08-2004 v 01:34 AM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaspacho
Stálý Člen

Karma uživatele gaspacho - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 11

2Hrotik: samozřejmě že čistě neelektronická hudba tak, jak ji definuješ, už se skoro nevyskytuje - když už není upravovaná na počítači, tak je upravovaná ve studiu pomocí všemocných elektronických udělátek a když ani to (nahrávka amatérské kapely přímo ve zkušebně), tak jsou to elektrické kytary, klávesy, zesilovače a efekty (třeba housle) :-) No ale dejme tomu, že mi to nevadí a jde mi opravdu jen o ty "živé" nástroje - i pak se dá "kvalitní" a dobrá kapela poznat. Když jsem například viděl pár koncertů Divokýho Billa, což je kapela, která mě kdysi chytlavostí a hravostí písniček docela uchvátila, pak mi došlo, že za "slávu" téhle podprůměrné kapely může jen a pouze zvukař-kouzelník v nahrávacím studiu. V ten moment mi došlo (a bylo to dost zklamání), že podobných "umělců" existuje celá řada - tím myslím jednotlivce i skupiny, po kterých by bez opravdu zručného zvukaře neštěkl ani pes. Dokonce věřím přátelům (docela dost dobrým muzikantům z různých stylů) že kvalitní zvukař by udělal hvězdu i ze mně. A to při mém posledním pěveckém výkonu v koupelně začal odpad protestně brblat, zrcadlo se zamlžilo (aby na to nemuselo koukat) a soused agresivně tloukl kovovým předmětem do topení :-D

Takže hledám hudbu, která by mě opět uchvátila každým tónem. Zkouřený nejradši poslouchám instrumentálky a popravdě řečeno - můj nejoblíbenější nástroj jsou bicí. Když jsem se zaposlouchal do sólových vyhrávek bubeníka od Jethro Tull nebo (ještě lépe) bubeníka Jimiho Hendrixe (z nahrávky Woodstocku), nevěřil jsem vlastním uším.

Každopádně díky vám všem za tipy, vámi navrhované kousky se pokusím sehnat.

Jacob Rimmer

Old Post 20-08-2004 v 06:28 AM
gaspacho je offline   Profil uživatele gaspacho   Find more posts by gaspacho   Foto galerie člena gaspacho   Click here to Send gaspacho a Private Message   Add gaspacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

gaspacho: pokud ti jde o opravdovou neelektronickou hudbu, tak ta se ještě pořád dělá (a né že ne). schválně se podívej na http://www.lefly.cz/amb/ , pokud tě bere j.hendrix, tak se ti to bude líbit. btw. jejich první cd bylo (úmyslně) nahráváno v analogovém studiu. žádný kompy, nic. poctivý (asi 24 stopý) magneťák, analog.pult, všechno hnané přes lampy, co více si přát.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-08-2004 v 09:14 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 13

Majky: Fakt s Tebou souhlasim v tom že i když to neni instrumentálka tak sou Daftpunk rozsekávací vyvářka při zmaštění ve který zmaštěnej nejdeš uplně milióny tónů o kterej se ti střízlivýmu ani nezdálo:-)
Jinou muziku než tu kterou posloucham sem nikdy zmaštěnej neslyšel takže žádnej objev nemam....

Old Post 20-08-2004 v 14:21 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaspacho
Stálý Člen

Karma uživatele gaspacho - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 14

PiosOne: Dik za tip. Dival jsem se na ty stranky, poslouchal mp3 a jak tak koukam na toho kytaristu, zda se mi nejak povedomy - a pak mi to doslo. Vzdyt ja jsem je videl (a slysel) na soutezi kytaristu vloni v Boomerangu v Ostrave!!!

Jacob Rimmer

Old Post 20-08-2004 v 17:26 PM
gaspacho je offline   Profil uživatele gaspacho   Find more posts by gaspacho   Foto galerie člena gaspacho   Click here to Send gaspacho a Private Message   Add gaspacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 15

Taj Mahal. To je nádhera

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 21-08-2004 v 11:48 AM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 16

He he, to je otázka. Takový hudby (jak ty říkáš, naprosto dokonalý) je mraky, akorát ji nikdo neposlouchá, a tak se těžko shání. Já ti doporučuju špičky jazzu, strašně zajímavý a dobrý na začátek je třeba Dave Holland Quintet. Jinak klasiky jako John Colrane, Miles Davis nebo Jaco Pastorius... Hele, moc rád ti (nebo komukoliv z vás) cokoliv dobrého půjčím nebo vypálím. Jsem od Pardubic. P.S.: teď zrovna poslouchám Yes (artrock) a je to taky úžasnej nářez.

Old Post 21-08-2004 v 12:24 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2085500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív