Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 65 66 67 68 69 »
Autor
Téma 
Vito Scaletta
Nový Člen

Karma uživatele Vito Scaletta - 58% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1057


Zdravím,

na fotkách vidíte snadné uložení armatůry pro 70w výbojku. Je to jen pro 70w myslím ze vědší tlumivka by se tam nevešla, je to vykuchanej zdroj od PC. Nechal jsem tam jen zásuvku, přepínač a hlavně větrák na 12V který mi chladí tlumivku. Myslim že je to velice kompaktní uložení armatůry a je to i bezpečnější než to někde válet pod proudem jen tak. Už od výroby je zevnitr přidělanej zemnící kabel, takže je to i hezky uzemněný.

Tak snad se to někomu hodí :-)

Old Post 15-09-2010 v 21:18 PM
Vito Scaletta je offline   Profil uživatele Vito Scaletta   Find more posts by Vito Scaletta   Foto galerie člena Vito Scaletta   Click here to Send Vito Scaletta a Private Message   Add Vito Scaletta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vito Scaletta
Nový Člen

Karma uživatele Vito Scaletta - 58% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1058


... Takhle to vypadá v kupě

Old Post 15-09-2010 v 21:21 PM
Vito Scaletta je offline   Profil uživatele Vito Scaletta   Find more posts by Vito Scaletta   Foto galerie člena Vito Scaletta   Click here to Send Vito Scaletta a Private Message   Add Vito Scaletta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Dotaz Zapojení předřadníku a výbojky Příspěvek č. 1059


Zdravím (po delší době)...

Mám dotaz ohledně zapojení předřadníku a výbojky. Předesílám, že jsem elektrotechnikou zcela nedotčen, tak mě prosím nekamenujte, jestli vám můj dotaz přijde stupidní

Nicméně k věci:
Předřadník - ELT Arce 250W
Výbojka GIB 250 W
Flexo má průřez 1,5 mm2 a délka 2m - rozpůleno: zásuvka (hodiny) - předřadník 1m, předřadník - lampa 1m

Zapojení je na obrázku:
Zásuvka - předřadník: hnědý kabel - L, modrý - N
Předřadník - lampa: hnědý kabel - středový kontakt lampy, modrý - okrajový kontakt lampy

Teď k dotazům:
1) Je to takto zapojeno správně?
2) Kam mám zapojit
a) zeleno-žluté kabely na předřadníku? (Oboje do posledního volného slotu se symbolem uzemění?)
b) zelenožlutý kabel na patici lampy? (na ten červený nebo modrý pin, co tam kouká?)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-11-2010 v 11:09 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 1060


Ještě detail zapojení na předřadníku.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-11-2010 v 11:11 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 1061

Zelenozluty je ochrany vodic PE. Ano zapoj oba (od zasuvky a co de k lampe) na symbol uzemeni. A u lampy se zelenozluty dava na kovove casti tudiz pripevni ke stinitku.
pokud mas i fazi(hnedej L) do objimky zapojenou na spodek a ne na zavit coz nevidim tak je to ok

edit: jestli dobre vidim tak oby ty piny M i Č sou pripojeny k tomu kovovimu Lku co drzi stinidlo? jestli jo tak je to potom jedno

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 06-11-2010 v 11:41 AM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 1062


Díky za info!

Oba žlutozelené dráty jsem tedy dal do prostředního slotu předřadníku a na stínítku jej přimontoval k patici.

Na závitu (v objímce) mám modrej a hnědej jde na místo, kde se dotýká spodek výbojky (terminologii neznám) - jako je to nakreslený na předřadníku.

Káčko letí..

PS: Vyzkoušet to naostro budu moct asi za týden, zatím nemám výbojku..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 06-11-2010 v 12:23 PM

Old Post 06-11-2010 v 11:56 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 1063

Presne tak, ted je vse ok

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 06-11-2010 v 12:36 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 1064

Možná je to OT, ale chtěl bych moc poděkovat všem, kteří více či méně přispěli svými zkušenostmi, radami, ale hlavně fotkami do tohoto threadu! Jsem v elektřině snad největší amatér jaký může být a nebýt tohoto threadu a vaších rad, nikdy bych nezapojil větráčky a sodíkovku se vším všudy co k tomu patří. Ještě jednou mockrát díky! Konečně už svítím i větrám a můj první indoor může začít

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 10-11-2010 v 17:53 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšpulín
Nový Člen

Karma uživatele Myšpulín - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1065

Zdravim ve spolek a moc prosím zde zkušené a elektriky znalé o radu. Narazil jsem na problém s elektronickým předřadníkem 400W. Nemám origo kabel k výbojce a všude se píše, že kabel z předřadníku k výbojce má být 2.5 (nerozumim tomu proč) ale nevim jak dostat 2.5ku do tohoto konektoru http://www.krup.cz/?cls=stoitem&stiid=755 prostě se mi ten vodič nevejde pod ten šroubek. (nevim jak to lépe napsat..) Je opravdu nutné elektronické předřadníky připojovat tak tlustym kabelem?? Popřípadě nevíte kde sehnat jiný konektor?? Děkuji moc

Old Post 14-12-2010 v 00:36 AM
Myšpulín je offline   Profil uživatele Myšpulín   Find more posts by Myšpulín   Foto galerie člena Myšpulín   Click here to Send Myšpulín a Private Message   Add Myšpulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 1066

Myšpulín:
Určitě bude stačit 1,5.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 14-12-2010 v 16:10 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšpulín
Nový Člen

Karma uživatele Myšpulín - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1067

Hanizek:
Děkuju moc. Fakt se v elektrice nevyznám a mám z ní respekt.. Dám tam kroucenou 1,5. TAdy jsem všude četl kilowaty megavvaty, obdelníky, čtverce a fakt jsem se v tom ztratil a dostal strach. Ještě jednou děkuju

Old Post 15-12-2010 v 15:53 PM
Myšpulín je offline   Profil uživatele Myšpulín   Find more posts by Myšpulín   Foto galerie člena Myšpulín   Click here to Send Myšpulín a Private Message   Add Myšpulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1068

zdravím vás lidi elektřiny znalí

mám pár otázek

1) mohu použít k zapojení 125w úsporky kabel který vede elektřinu do počítače ?

2) jsou tam 3 kabílky a každí z nich je takoví zakroucený hafo malích kabílečku žeby kroucený kabel ? a otázka spočívá v tom konce bych měl asi zacínovat že ?

3) ten zelenožlutej kabílek (uzemění) mám přidělat na kamkoliv na stínítko ? protože na objímku to nejde jsou tam jen 2 díry

a to je asi vše tak předem dík za rady zatim se mějte

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-12-2010 v 16:20 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1069


a další věc úsporka jako by nešla zašrobovat až na doraz nezašroubuju ji ani do půky ................ a v objímce v závitu jsou na protilehlích stranách vodorovně umístěni takové drátky a oba bi se podle mě měly zasouvat při našroubování objímky však pravda je taková že se zasouvá jen jeden :-( je to tím ?

přikládám foto první ak málo to jde zašroubovat druhá ty packy ta na levo nejde zastrčit tudíž brání v zatočení úsporky co s tím ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 21-12-2010 v 17:38 PM

Old Post 21-12-2010 v 17:16 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1070


foto 2

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-12-2010 v 17:40 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 1071

Ešte som v živote nič také v obímke nevidel, asi bude ten jeden mechanizmus na to pokazený. Skús s tím neako potočiť alebo čo aby to išlo, keď to nepôjde tak to s citom odstráň.

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 22-12-2010 v 16:39 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1072

taj už je to vyřešeno došel jsem si s tim do grshopu a vyměnili mi to jelikož to byl vadnej kus takže radost

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-12-2010 v 17:22 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 65 66 67 68 69 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2022 - elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování - 523 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4813990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív