Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » DebilovÉ Z TÝmu Toxi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rockbud
Nový Člen

Karma uživatele rockbud - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 7 

DebilovÉ Z TÝmu Toxi Příspěvek č. 1

NAD TÍM CO VYPOTIL ŠÉF TÝMU TOXI JIŘÍ KOPEČEK ZŮSTÁVÁ ROZUM STÁT!

NA DOTAZ REDAKTORA:co říkáte na diskuze o neškodnosti marihuany,která je u nás druhou nejoblíbenější:

TEN VYMATLANÝ IDIOT ,chci se vyhýbat slovu KRYPLDEMENT ODPOVĚDĚL TOHLE:Speciálně vypěstovaná marihuana skunk,které se říká bílá vdova a vozí se k nám z Holandska,má až čtyřicet THC(účinných toxických látek).Vzhledem k tomu,že marihuana vypěstovaná obyčejně na políčkách obsahuje jen sedm procent THC,je to skoro tak silné jak HEROIN.

OTÁZKA ZNÍ:JAK MŮŽE BÝT TAKOVÁ LOUTKA ŠÉFEM TOXI TÝMU?NA TO ATˇ UŽ SI KAŽDÝ ODPOVÍ SÁM,ALE JÁ URČITĚ VÍM,ŽE BYCH JEHO I TEN JEHO TÝM VYMATLANÝCH HOVAD NEJRADĚJI NAKOPAL DO ŘITI.ON TOTIŽ,JAK TO TAK VIDÍM NEPOZNÁ GANJU OD PETRŽELE A PONĚTÍ O OBSAHU THC NEMÁ VŮBEC ŽÁDNÉ.SROVNÁVAT ÚČINNOST HEROINU Z TRÁVOU,TO JE NA TOM TO NEJHORŠÍ,PROTOŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ CO O GANJE MOC NEVÍ SI MOHOU O TÉTO ROSTLINĚ BOHŮ MYSLET VŽDY JEN TO ŠPATNÉ A TÍMTO ANI NEVÍ O CO PŘICHÁZEJÍ.ZA TU HLÁŠKU BYCH MU DAL PLNÝ POČET BODŮ DO ŽEBŘÍČKU PIČOVIN ROKU.

OČEKÁVÁM,ŽE NĚKDO DO TOHOHLE FORA O TOM ŠAŠKOVI TAKY NĚCO NAPÍŠE,ABYCH SE MOHL DOZVĚDĚT ZASE NĚCO NOVÉHO.VŠEM PĚSTITELŮM NAZDAR A DOUFEJME ŽE SE NĚKDY TÉ SLAVNÉ LEGALIZACE DOČKÁME:S POZDRAVEM ROCKBUD

Old Post 12-10-2003 v 20:21 PM
rockbud je offline   Profil uživatele rockbud   Find more posts by rockbud   Foto galerie člena rockbud   Click here to Send rockbud a Private Message   Add rockbud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 2

Hele a kdo je vůbec ten Jiří Kopeček. Vy ho znáte už někdy vodpředtim nebo co? Já jen že sem vo něm asi ještě nikde neslyšel.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 13-10-2003 v 09:08 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

co jsem tak pochopil z netu, tak Toxíci jsou nějakej spec. team PČR pro boj s drogama...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-10-2003 v 11:53 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 4

sef toxi:si poriadny debil,lebo trava co ma 40 percent THC nieje a keby bola,tak by sa ani z miliona nepriblizovala heroinu

idiotny primitiv

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 23-10-2003 v 18:47 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 5

no humorna prihoda ale kydat zacnem az ked budem vediet na 100 percent ze to povedal. Zatial si drzim hubu na uzde.

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 24-10-2003 v 08:19 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 6

peace for all please

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 24-10-2003 v 17:49 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Nejhorší na tom je, že se toho konzumní část populace chytne. A konzumní čáxst populace u nás převyšuje. To jsou ty lidi, co si kupujou věci v N@vashoppingu a žerou Milionáře (sorry pokud jsem se někoho dotknul)

Old Post 30-10-2003 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

oušit Příspěvek č. 8

ramondexter> teď jsi mě ranil (suším slzičku do mého kapesníčku s Natálií Oreiro), celej svět je proti mě ->>> Vláďa Čech odešel, místo lívance zmuchlanec a teď se do mě ještě pustíš ty - ještě aby dneska nedávali KOTEL, to by mi chybělo...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-10-2003 v 18:30 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 9

UŽ JE TO V PRDELI.NEPŘIŠLI JSME NADARMO S TÍM,ŽE ZADARMO ODEJDEME VÝCHODEM V PODCHODU.
BÍLÁ VDOVA DALA SEMENA.JÁ MÁM JEJÍ SEMÍNKA.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 07-11-2003 v 21:26 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 10

Už se těšim na vyšlechtěnou marihuanu s obsahem 150% THC aneb THC vytéká ze stonku , esli todle řek tak měl sám alespoň 50kovýho čistýho Herrera, nebo to vypovídá a tom, že na příslušných místech nejsou kompetentní lidi.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 12-11-2003 v 16:30 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greentom
Nový Člen

Karma uživatele greentom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11

vite kde ti teplousi berou informace .vim to z vlastni zkusenosti s kamosema uz jsme na vyslechu nejednou byli.jsem z ostravy .takze:chodi po klubech napr. stodolni a ptaji se lidi at jim nekdo neco sezene a jenom nejake maslo muze neco prodat 30 ti letemu typkovy co je nenapadny skoro jako 007 bond james bond.ale bohuzel jsou takovi ty si pak odchytnou ,vyhrozuji a kazdy 'fetak' radsi napraska nejeke jmena nez aby mel problemy ja treba nechapu co po me chteli jsem normalni typek co obcas zahuli a najednou na vyslechu musim rikat od koho a co kupuju a je to sranda napr.otazka: 'a popis mi jak ta marihuana vypadala' no to jsou paka...reknes jim nejake picoviny a pak jsem sel jeste dvakrat rict to same .prisaham!!!oni ti vsechno sezerou a pak ze jsou tak blbi.proste moc bych se jich nebal pokud nejste sefove gengu.je to jen urednicina a je v tom bordel jako v celem podelanem state...tak jsem se vykecal, doufam ze k tematu

Old Post 23-12-2003 v 20:18 PM
greentom je offline   Profil uživatele greentom   Find more posts by greentom   Foto galerie člena greentom   Click here to Send greentom a Private Message   Add greentom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 12

Tímto uděluji panu Kopečkovi pod vánoční stromeček negativní karmu. Ať mu slouží...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 23-12-2003 v 21:13 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 13

Já osobně nemám ten dojem, že lidi z toxi týmu jsou takový dementi, i když podle jejich stupidních výroků to tak vypadá. Jim ve totiž skutečnosti nejde o boj s drogami, ale o udržení vlastních velmi lukrativních postů a tak se neštítí ani těch nejhorších lží a blábolů a demagogií, jen aby v podvědomí neinformované veřejnosti budily strach a obavy z drog a je zcela jedno, ať už se jedná o skutečně nebezpečné drogy či jen pouhé canabis. Kdyby se zaměřili pouze na skutečně nebezpečné drogy, jejichž užívání v našich končinách dle statistik více méně stagnuje, tak by si někdo mohl všimnout, že policajti z přebubřelého toxy týmu jsou poněkud přebyteční a byli by nuceni se živit jiným užitečnějším způsobem (pochůzkáři, dopraváci a pod.) což by se jim samozřejmě moc nelíbilo. Takhle jim postačí párkrát do roka za přispění všímavých sousedů udělat v několika bytech razii a získat tak zadarmo body za boj s drogami. Přitom jim ani v nejmenším nevadí, že svým jednáním přivedou do neštěstí zcela bezúhonné lidi. Poněkud chabý je též argument, že jejich počínání je v souladu se zákonem, neboť i ve středověku upalování čarodějnic bylo v souladu se zákonem. Tak se nedivte, že se snaží všemi způsoby své posty udržet a když nemají korektní argumenty, tak se uchylují k takovýmto až absurdním lžím a blábolům, neboť jak pravil Říšský ministr propagandy Gebls "stokrát opakovaná lež se stává pravdou"

Naposledy upravil Frantapa 22-01-2004 v 13:03 PM

Old Post 25-12-2003 v 15:19 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7285470 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív