Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led - MasterGrow 300W - 2x WhiteWidow - 3x HulkBerry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Obecné Led - MasterGrow 300W - 2x WhiteWidow - 3x HulkBerry Příspěvek č. 1

Zdravím ve spolek, po delší době jsem se rozhodl, že zkusím zase nějaký počin v boxu. Tentokrát to nebude 2x600w, ale svetlo z chiny. Spotřeba cca 300w. Osazenstvo Od RQS.

Old Post 16-01-2020 v 11:21 AM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 2



Tak, světlo dorazilo, box nachystaný, LED - den 1. (Od semínka v cca litrovém kelímku od jogurtu pod 70w HPS)

Old Post 27-01-2020 v 06:19 AM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 3

No brekeke ta barva teda 😄 ale znám ji,taky tento panel mám nebo aspoň podobný,taky psali 300w a reálný odběr má 100w zkoušel jsem pod tím jedno mini kolo a strašný košťata to byli asi 70g,ale měl jsem to v malém boxu 90x60x90 a v Hydru , nepodařilo se mi ukocirovat výšku a celkově jsem sral na výměnu roztoku atd.... každopádně budu fandit ať to dopadne lépe



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 27-01-2020 v 07:46 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 4

Taky jsem na to zvědavý, panel vyšel 4500,-kč, a po připojení na watmetr ukazuje spotřebu 334W. Jen mám obavu, jak to bude teď v boxe s teplotou, přeci jen 2*600W soda topí trochu jinak... Dneska ješte nahodím síť a začnu vyplétat.

Old Post 27-01-2020 v 07:53 AM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 5



Síťka na místě, kytky se pomalu oklepaly z přesazení a začínají zase růst.

Old Post 03-02-2020 v 14:22 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 6

Měl bych jednu otázku na LEDkaře - přijde mi, že jsou kytky pod LED nějaké světlejší, řešit to přihnojením, nebo je to u těchto světel normální?

Old Post 05-02-2020 v 15:39 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Vodník
Měl bych jednu otázku na LEDkaře - přijde mi, že jsou kytky pod LED nějaké světlejší, řešit to přihnojením, nebo je to u těchto světel normální?
Měl by si přidávat Cal-Mag,tak je to u Vero čipů co každých 10 dní třeba,jak je to u těchto shitek z Číny nevím, nicméně to že jsou světlý není dobrý.

Old Post 06-02-2020 v 23:39 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

Ahoj jak pise Bouřekk pridavej cal-mag a druha vec je ze kytky pod ledkama chtej vic nazrat.ale taky nemam zkusenosti s cinskou diskotekou.jinak se trosku rozepis v cem pestuje a co mas za hnoje.chtelo by to vic info,aby se dalo treba neco poradit.a co teploty,nemas moc nizky?

Old Post 07-02-2020 v 06:03 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 9

Zdarec, diky za rady, jinak mam danou vrstvu kompostu, nad ni je vrstva substratu. Kytky jsou 10 dni od přesazení z kelímků do boxu. Možná ještě pár dní počkám, jestli se nesrovnají samy jak prorostou kořeny. Teploty žádná sláva, v noci 16, ve dne 19. Dřív jsem tam jel 2x600w sodík, tak byli teploty někde jinde. Na druhou stranu přidat k nim teplomet, asi by ledky neměly smysl. To už můžu jet zrovna sodík, který to vytopí sám...

Old Post 07-02-2020 v 15:18 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Teploty Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Vodník
Zdarec, diky za rady, jinak mam danou vrstvu kompostu, nad ni je vrstva substratu. Kytky jsou 10 dni od přesazení z kelímků do boxu. Možná ještě pár dní počkám, jestli se nesrovnají samy jak prorostou kořeny. Teploty žádná sláva, v noci 16, ve dne 19. Dřív jsem tam jel 2x600w sodík, tak byli teploty někde jinde. Na druhou stranu přidat k nim teplomet, asi by ledky neměly smysl. To už můžu jet zrovna sodík, který to vytopí sám...
No ty teploty jsou taky jedna z příčin,možný je že to dost zalejváš,ledky netopí je na to třeba dávat pozor..No a ten kompost tomu taky moc asi nepomohl..

Old Post 07-02-2020 v 16:32 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11

Ty teploty by to chtelo zvednout,nemusis davat hned nejakej primotop,staci zavarovaci sklenice v ni obicejna klasicka zarovka zasipana piskem,ktery musi byt perfektne vysuseny,treba na panvicce,zarovku ve sklenici zasipes a mas paradni topeni,das to k pritahu,aby to tahalo teplej vzduch do celeho boxu.muzes vyskouset ruznou wataz.ale i 40w zarovka ti tam hodi nejakej stupen navic.je to skoro zadarmo a spotreba enegrie oproti nejakymu topeni zanedbatelna.mam to odskousene a funguje to.

Old Post 08-02-2020 v 08:54 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

peklo Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Rombero
Ty teploty by to chtelo zvednout,nemusis davat hned nejakej primotop,staci zavarovaci sklenice v ni obicejna klasicka zarovka zasipana piskem,ktery musi byt perfektne vysuseny,treba na panvicce,zarovku ve sklenici zasipes a mas paradni topeni,das to k pritahu,aby to tahalo teplej vzduch do celeho boxu.muzes vyskouset ruznou wataz.ale i 40w zarovka ti tam hodi nejakej stupen navic.je to skoro zadarmo a spotreba enegrie oproti nejakymu topeni zanedbatelna.mam to odskousene a funguje to.
To je slušný punk tvl Na to si přišel sám,nebo nějaký video Ládi Hrušky? V životě jsem zažil kde co,ale pořád mě má co překvapit jak tak koukám

Old Post 09-02-2020 v 11:30 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 13

Cus no punk mam rad 😂
Hele bylo to tady na foru,asi pred 3 rokama jsem resil teploty za tmy a prave primotop s odberem jak prase neprichazel v uvahu,abych svitil verem 200w a topil treba kilowatou je nesmysl .udelal jsem tohle hardcore topenicko,ve skrini 60x60 jsem udelal drohou podlahu a vypodlozi,vznikl mi pod kytkama prostor kde bylo u pritahu tohle.se 40w zarovkou jsem se dostal z 14° na nejakych 17-18° da se pritopit vic kdyz das silnejsi zarovku.funguje to dobre.a nema se co stat kdyz mas zarovku i s objimkou zasipanou v pisku,max ti prdne zarovka.nema ti co schoret.pod sklenici jsem mel jeste takovou plechovou misku radsi.co je nejdulezitejsi,tak je pisek uplne vysusit,nachvilku hodis na nejakou starou panev a na plotne je zachvilku a 100% suchej.kdyz je vlhkej,tak behem chvilky mas po zarovce.rad si vsechno udelam doma sam s minimem financi kdyz to jde,clovek z toho mam vetsi radost nez to za raketu kupovat nekde v shopu.ale tohle vrele doporucuji.
Punk's not dead!

Old Post 09-02-2020 v 12:19 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 14


Zdravim ve spolek, Tak topení jsem nakonec pořešil přítahem vzduchu z vytápěné místnosti a momentálně jsem někde na 22-23 přes den. 6árovka v písku vcelku zajímavý nápad, ale hádám, že ztrátový výkon sklepa 4x5metrů bude asi trochu větší jak 40w. Jinak myslim, že kyti se už srovnali a začínají zase hezky růst.

Old Post 11-02-2020 v 06:13 AM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 15


Hezky se to rozrůstá.

Old Post 20-02-2020 v 13:44 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 16

Čau, prosimtě ten plot myslíš vážně?
Kytky nejsou vlasy, rostou ve všech místech, ne jenom na špičkách, takže to za chvíli budeš mít ve vzduchu a holky to bude akorát škrtit.. Kytky si samy najdou volný místo, stačí zaštipávat, případně lámat..

Ta hlína v igelitu taky neni optimální. Neni odtok, nemůžeš to pořádně zalejt, je málo vzduchu u kořenů, dokud jsou malý, a zespoda se to po zhasnutí paří.

Doporučim ti kokos v květináčích 6,5l - 10l, lejt do toho nějaký hnojky na hydro a pořešit odtok. Je to nejvíc muziky za nejmíň námahy a s květináčema jde hýbat.. Nebo aspoň tu hlínu dát do květináčů..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 20-02-2020 v 15:49 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5247790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív