Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led - MasterGrow 300W - 2x WhiteWidow - 3x HulkBerry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 17

Inu myslím, kytky jsou pod ním ohnuté, takže to nezvedají, ale "plazí" se pod ním. Jinak jeden velký "květináč" má pro mě samé výhody. Jedu tak už 3. kolo a zatím naprostá spokojenost. Je tam 800l zeminy a půdní vlhkoměr, tak mám představu kdy zalévat. Jinak tento koncept jedu hlavně z důvodu bezúdržbovosti celého systému. Zaleju a týden se nemusím o box starat... Pokud už vyměnit hlínu, tak ne za kokos, ale za hydro. Amazony mi leží doma 2, ale na to nemám momentálně čas. Přeci jen hydro chce pozornost každý den...

Old Post 20-02-2020 v 17:31 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 18

800litru zeminy? Cekam teda aspon 3kila suchyho na kytku. Protoze pravdepodobne je chces mit obrovský

Old Post 23-02-2020 v 20:17 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 19


Tak, síť se pomalu, ale jistě vyplňuje, cca v neděli bych to viděl přepnout na květ. - Kalaschnikova.: To by bylo samo super, ale tohle je spíše na test, kolik dá tento chinsky panel...)

Old Post 27-02-2020 v 08:23 AM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 20


1-12/12
Tak, dneska prepnuto, snad to jeste trochu popojede.

Old Post 06-03-2020 v 12:49 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 21


14-12/12

Old Post 19-03-2020 v 14:53 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 22


43-12/12

Old Post 17-04-2020 v 13:28 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 23

ahoj, WW od RQS jsem jel v lednu a právě jsem na ni napsal malej smoke report. no, já už jí víc nechci. měl jsem teda jen 1 kytku, možná sem něco posral (moc sem nehnojil), ale mě to teda vůbec nezaujalo. chuť žádná a účinky podprůměr. třeba tě to bude bavit, nevím, jak moc hulíš, ale za mě teda už ne.

Old Post 19-04-2020 v 20:40 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 24





53 12/12 Už se to začíná vybarvovat )

Old Post 27-04-2020 v 15:59 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 25

Čauko
Menší ulepené paličky,jak jsem předpokládal,ale čekal jsem to horší...
Na pochutnání bude co do špeka 🙂
Vcelku vydařené kolo bez větších problémů, zatím, nechci to zakřiknout
Ale přijde mi to mega tmavé ty listy,buď je to strainem nebo moc dusíku,hnojiva už jsi vysadil?
Ať se daří 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 27-04-2020 v 19:01 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 26

Hnojit uz nehnojim, ale ani jsem to s hnojenim nijak neprehanel, ted uz leju jen cistou vodu. Do konce cca 10 - 15 dni tak uvidime.

Old Post 27-04-2020 v 19:23 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27

Zdar,za jak dlouho ti dozrál Hulkberry??RQS píšou 9-10 tejdnů,taky ho jedu a jsem skoro na 12.t. a ještě to není...

Old Post 02-10-2020 v 06:28 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 28

Jo a nemáš napsanej na hulka smoke report?

Old Post 02-10-2020 v 06:37 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 29

Mam taku smelu otazku-ten plot si tam proste len nastavil a nechal rastlinky nech sa podplazia a najdu si cestu hore? Vobec si ich “nearanzoval”?

Old Post 03-10-2020 v 18:37 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7342950 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív