Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4th grow 250-400-600W 18ks Orange Bud (SOG/Bush?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

4th grow 250-400-600W 18ks Orange Bud (SOG/Bush?) Příspěvek č. 1


Zdravím zahrádkáře/ky…
po dlouhé době když zásoby z let minulých se vypařily doslova jako dým, jsem se pustil do jednoho growu.


Box
ŠxHxV 106x88x130-180 (výškově nastavitelné dno) zatím diamantová folie zbytky, orca na cestě.
Světlo v CoolTube:
-Růst-250w MH GIB growth spectre advanced
-Květ start 14dni - 400w SHP-TS GROLUX SYLVANIA
-Květ konec- 600w (ještě nezakoupeno)
Předřadník: HORTIDIM 250-660w Digi
Vzduchotechnika
-Lampa odtah CoolTube (přepínač/volitelné silný a slabší) UFO 400m³/h a PAPST 12x12xm 9W 230V ventilator
-Ofuky 2x SUNON 12x12cm 230V DP200A 2123XBT.GN v protilehlých rozích mírně nakloněny dolů. Zavěšené na lankách.
- odtah Dalap AP100T 137m³/h s reg.ot. a termostatem.
Dva okruhy.. Cooltuba bere vzduch z místnosti a zase ho vrací zpět (nemá vliv na box) a pasivní přítah bere vzduch boční stěnou z místnosti (prostupy na dně pod květináčemi a cca 20 cm níž falešné dno) a odtah žene vlhko ven.
Substrát Plagron Growmix
Květináče 11x11x19 1.65l poté 15x15x20 3,5l
Spodní vrstva 2cm keramzit
Hnojky od AH 3slozkove, root stimulátor, PH +- , H²O²
Zvlhčovač SPS 808 na 5l

Osazení
18ks Orange Bud
2ks Krystalica
Dííííky členu kaktus za krásné,zelené,patrovité řezy..

Původně byl plán jet SOG s 36ks ale box je nový a není vše vychytaný praxí, nehledě na to že pracuji se svým padavanem na matkarne a stálému přísunu řezů (18ks/měsíc) takže asi Bush styl. SCROG je časově náročná činnost.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 04-12-2019 v 23:13 PM

Old Post 04-12-2019 v 06:37 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 2


1.den růst18/6 250W MH

Presazeny do 11x11x19 květináče
t= 26°C den 19°C noc
rv= 60-97% (max-min) jinak 80%
H²O 2dny odstáté PH upraveno na 6
1ml root na 5l H²O (20% dávky, první den...)
Výška holek 20-25cm od hlíny
CT 20cm nad vrcholky

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 04-12-2019 v 07:00 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Máš to pěkné, ale jen drobné pripominky. Nemá smysl tam dávat tu 600w až dyl. To už nebude mít ten efekt. Když už tak se spíš watty ubírají, takže to udělat opačně. Osobně bych dal první měsíc 600w a pak bych az ubral.
Jinak ještě k tomu pH.. Jedeš hlínu, takže 6 v poho, ale uz je to skoro hraniční hodnota. Dávej víc spíš 6,2 - 6,4. Ať to valí. Pic

Thomas V.

Old Post 04-12-2019 v 09:28 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 4

Dík za radu..
pH bylo žluté s nádechem zelené takže tipuju že jsem měl 6.3 přesně ;-)
Ohledně Wattů, neřeším spotřebu ani teplo.. jde mi o efektivitu, takže tam rubnu 600 rovnou.. samozřejmě po přepnutí nechám ještě 5 dní MH 250 ať se větví.
Příště bych mohl koupit 400w HPS i s modrým spektrem a na přechod růst/květ to pálit 4kilem. Alespoň mi to logicky vyplývá...

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 04-12-2019 v 18:31 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

PH Příspěvek č. 5





Úprava H2O

Foto c.1
2 dny odstátá voda 5l s 25 kapky PH-
Foto c.2
PH substrátu rozpuštěného v Destilce
Foto.3
PH výtoku z květináče
Foto 4
Upravená voda se zálivkou po 2dnech

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 05-12-2019 v 04:38 AM

Old Post 05-12-2019 v 03:51 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Chemie [COLOR=blue]zálivka, kontrola PH [/COLOR] Příspěvek č. 6


zálivka, kontrola PH

Včera upravená H²O na PH 6 a dnes při kontrole cca PH 7

Za 1 den se připravená zálivka zvedla o 1 PH

Na fotu před zálivkou a po vytečení na podtacek..

PH měřit před každou zálivkou!!!

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 06-12-2019 v 13:08 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 7

Asi bych si koupil ph a ec metr než to dělat tímto.

Old Post 06-12-2019 v 13:54 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od luubaan
Asi bych si koupil ph a ec metr než to dělat tímto.


Já mám rád věci, které nemají v sobě baterie a potřebují kalibrace atd.

Já si rád nakapu 2kapky PH metru.. pokud máš odchylku na přístroji a nezjistis to tak si v p*deli

Jinak vím co si mohu koupit, to mi nemusíš radit, očekával bych raději pomoc s vědomostmi které si nekoupím.! Nic ve zlém, to umí každý dělat machry.. co lampu máš taky lepší? Větráky? Skříň? Hnojky? Atd atd

Pro ostatní rada: co napíšete může pomoci?
Ano , pište
NE? .....

Raději budu když pochopím jak se médium a inhibitory chová, než si kupovat automatickou úpravu PH s měřičem a dávkováním. Takže fakt nic ve zlém kámo...

Jak pomůže ostatním členům fóra, když si to přečtou tvá rada? Našetřit 100 000,- a mít to COOL i s infračervenou kamerou ať vidím jak v noci přeměňují kyslík na oxid uhličitý? (to stejně neuvidím)
Nebo si myslíš že to tu dáváme pro to ať si můžeme měřit pinďoury? .

Vím že cokoliv nevydrží věčně, ale překvapilo mě že po jednom dni takový rozdíl

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 06-12-2019 v 14:37 PM

Old Post 06-12-2019 v 14:25 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Re: [COLOR=blue]zálivka, kontrola PH [/COLOR] Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Chronik Duck
zálivka, kontrola PH

Včera upravená H²O na PH 6 a dnes při kontrole cca PH 7

Za 1 den se připravená zálivka zvedla o 1 PH

Na fotu před zálivkou a po vytečení na podtacek..

PH měřit před každou zálivkou!!!


Čau,no to je normalni ze to ph leze nahoru,stejne jako kdyz michas zalivku na hydrosystem nebo drip,musis to minimalne 2 -3 dny kontrolovat a kyselinou snizovat,navic michat si hnojky dopredu a bez vzduchovadla je spis kontraproduktivni,myslim ze to bylo nejak 48hodin max. namichat dopredu,potom uz ty slozky z hnojek degraduji.
Ec metr neni spatna vec kdyz pouzivas mineralni hnojky,ale da se to odhadnout i vzhledem jestli kytka potrebuje dokrmit nebo naopak ubrat,jen to v te hline trva,nez poznas ucinek.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-12-2019 v 14:38 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 10

Takhle má vypadat příspěvek...
Jamés: díky, názorná ukázka rozdílu Lama/Bůh

Vzduchovadlo mám nachystané, to jsem si chtěl zabublat třeba 20 min před zálivkou kvůli nasycení kyslíkem..

Nechám to jet v kanistru nonstop.
Nyní mám vždy 2 dny odstátá voda v 5l kanystru, což zatím mám na 2-3 dny zálivky.
Hlína predhnojena, takže jen root stimulátor a peroxid vodíku 3% koncentrát, jinak bez hnojiv..

Jinak kanystry zásadně s velkým hrdlem, kvůli umývání a neprůhledné kvůli tvorbě mikroorganismů.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 06-12-2019 v 15:02 PM

Old Post 06-12-2019 v 14:43 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 11

Nemyslel Jsem to špatně ale když člověk jede tak jsem myslel že ph a ec metr je základ.

Old Post 06-12-2019 v 16:50 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od luubaan
Nemyslel Jsem to špatně ale když člověk jede tak jsem myslel že ph a ec metr je základ.


V pohodě, já jsem zrovna neměl náladu a ty jsi to schytal.
Mám postavený nový box a vychytávám mouchy. Mám ho predchystany na hydro (nft, drip v Rockwoolu nebo kokos)
Ale ne teď. Mám to hobby pro sebe a pomalu to vylepsuji.
Ono je všechno základ.. dobré světlo, předřadník, odtah,ofuk, vlhkost,teplota,

Nakreslim schéma boxu pro pochopení mé budoucí vize i s PH metrem, CO² a výhřevu atd....

Další kolo bude zase lepší (mrkni na první můj grow a box na zemi se sádrokartonu a ne z voděodolneho)

Jen teď abych měl co na fenixovky jsem dal 15t na rozjezd, prachy mám ale chci je strkat jinam ;-)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 06-12-2019 v 18:23 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 13


8.den růst

t= den 25°C noc 18°C
RV 70-90%

Rostou pěkně, v 6 den proveden FIM vrcholků a pár kolinek..
Dnes opět kolínka..

Další kolo pojedu 100% SOG řezy zasadit a po týdnu růstu přepnout. Ať si genetika řekne svou, než cokoliv na rostlinách upravovat ;-)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 09-12-2019 v 05:25 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 14

Jsi si jistý že se ti ten FIM povedl? Bo jsi delal klasický záštip? Páč já když dělám fim tak vrchol takhle teda neohybam,obráží z toho hafo větví dycky,ale třeba máš jinou metodu.... ať se daří🤘vypadá to zatím dobře



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 09-12-2019 v 16:05 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od Growoli
Jsi si jistý že se ti ten FIM povedl? Bo jsi delal klasický záštip? Páč já když dělám fim tak vrchol takhle teda neohybam,obráží z toho hafo větví dycky,ale třeba máš jinou metodu.... ať se daří🤘vypadá to zatím dobře


Zdar
Odhrnuji větev za větví až mi zbyde nahoře poslední poupátko a 75% fiknu žiletkou... Ve finále je mi jedno jestli to dopadne jako FIM nebo zastip ;-)
Jde mi o to zabrzdit vrch a podpořit druhou vrstvu větví...

Já teď testují nový box.. příště jedu 48ks SOG Drip jen zakořenění řízky a přepínám... Žádná úprava kromě spodků oholení samo... Je vždy lepší to nechat na matičce přírodě a genetice bo ti ví víc než my.....

Teď mi jde o zaplnění boxu, když už mám jen 18 ks..
Zítra budu přesazovat do větších kvetniku, oholim spodky co to nestihly ( měli se snažit) nechám cca 5 dní kořínkům na adaptaci nového obydlí a přepínám..
Jakmile bude velikost kvetniku konečná tak budu přivazovat hlavní stonek a zbytek formovat na prostor.
Už teď to jede nahoru jak blázen a je mi jasné že ještě po přepnutí to bude mazec...

Díky za pochvalu jsou pekne jen na pár listech je vybělení.. měl jsem první 3 dny moc blízko výbojky... Teplota ok ale blízko..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 09-12-2019 v 17:16 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 16



Jinak přidal jsem vzduchovadlo do kanystru se zálivkou... Ať to má víc kyslíku...
Foto celku a vyběleníl lístků.
Zastřihl jsem jen zasažené části, ne celý list.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 09-12-2019 v 18:11 PM

Old Post 09-12-2019 v 17:19 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2523720 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív