Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4th grow 250-400-600W 18ks Orange Bud (SOG/Bush?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 17

Jj to dává smysl,nevšiml jsem si jak máš velký box,ale zaplnit to jde vždy i s šesti kytkama třeba,jen to chce trošku více času a pohrát si s tím no,ale rozumím,ale jak se říká: není čas ztrácet čas bo není čas na hrdinství 🤘😆



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 09-12-2019 v 17:25 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 18

Dotaz.. humidita (Relativní vlhkost vzduchu) noc

Chápu že mladé kytky potřebují velkou RV ale zároveň fotosyntéza v noci přece odpařuje z kytek H²O tak logicky si myslím že je kontraproduktivní jim valit v noci 80%

FAQ znám zpaměti.. ale tyto jemné detaily mi nejsou známy..
řídím se logikou a informacemi..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 09-12-2019 v 18:36 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

13dni růst Příspěvek č. 19



Přesazeny do finálních květináčů..
Oholil jsem spodní větve a jiné výrůstky.. box je celkem pěkně zaplněný a jak víme ještě to pojede..
Za 3 dny přepínám na květ..
Teploty 20/26°C noc/den
RV 70%
Zálivka jen H2O a dávka root stimulátor PH 6,5 cca
Zálivka co druhý den až jsou proschlé, vždy hned po zapnutí světla.

Na fotce kořenový systém a velikosti květináče..
Oholil jsem až potom.. přesazuji před fází noc, takže už spí a foto celku příště...

Edit:
vlevo původní 11x11
Uprostřed kořenový bal + zbytek výšky byl keramzit..
Vpravo nový 15x15 + cca 3cm keramzit dno zbytek doplněn hlínou.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 14-12-2019 v 09:14 AM

Old Post 13-12-2019 v 22:47 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 20

Koreny mas pekny, mozna by stalo za to to presadit do vetsich kvetniku, at se muzou dal rozvijet.
K tvymu dotazu z kytky se odparuje voda ve dne i v noci, fotosynteza probiha pouze za svetla, ale fotosyntezou si kytka vyrabi energii v podobe cukru a ty potom dokaze vyuzit i za tmy, takze roste i v noci. Zvlhcujes ji proto ze muze vodu prijimat i primo listy. Vodu kytka pouziva jen jako katalyzator, kterej na sebe navaze vsechny ve vode rozpustny latky a prenese je osmotickym tlakem kam je potreba, takovej transporter. Probehne korenama, preda hnojky a vylitne listama, necim si kytka jeste vyplni listy, aby mohl probihat pohyb zivin... Na druhou stranu je mozny ze kdyz ji budes opravdu hodne zvlhcovat, muze se zpomalit rust korenu. Proto treba u mladejch rizku je dobry rosit hlavne kdyz nemaj vyvynuty koreny a pak uz jen min... To vsechno ale neplati pri vlhkosti 70%. Kazdopadne kytky jsou zvykli na rosu ktera pada pri zapadu slunce, takze mozna spousti neco, co my jeste nechapeme a dela jim to dobre i na noc.. Takze kontra to u malych kytek neni, ale s tvyma korenama uz zvlhcovat neni potreba. At to roste Orange bud je muj oblibenec, prvni skunk ke kterymu jsem pricuchnul, tak budu sledovat a karmit

Ted koukam ze to akorad presazujes, tak to mam zase dost

Old Post 14-12-2019 v 02:39 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 21



citace:
Původní příspěvek od Luise
Koreny mas pekny, mozna by stalo za to to presadit do vetsich kvetniku, at se muzou dal rozvijet.

Ted koukam ze to akorad presazujes, tak to mam zase dost


Řezy byly 5x5x5cm
Pak 11x11x19cm 1.65l
A dnes poslední velikost 15x15x 20cm 3,5l

Přesazuji postupně ať nejsou kořeny jen po stěnách, navíc kytky nejsou hloupé a neporostou 2 metry vysoko když mají jen omezený prostor kořenů.. takže eliminuji částečně vysoké kytky. Za 3dny květ takže nechci již rozvíjet...

Každopádně vřelé díky za obohacení vědomostí.. fotosyntéza má 2 části a nevím jak se jmenuje noční část ( fotosyntéza v noci) vím že se zbavuje vody v noci viz obrázek ;-)


Edit:
RV 68% bez zvlhčovače.. takže odstaven..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 14-12-2019 v 09:27 AM

Old Post 14-12-2019 v 02:59 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 22

Zase tolik vedomost nemam, takovej zaklad co jsem pochytil
Nevim jestli zbavuje, ale urcite klesne odpar, takze tam neni takovej presun a proto ani takovej tlak a listy takle klesnou..zmerit se to taky neda protoze s teplotou se meni RV. To jak pijou nebo ne nevim, nikdy jsem nejel na zaver treba tri dny tmy, abych mohl zmerit kolik mi ubylo v nft... To je ale asi mimo, pro nas celkem zbytecny udaje, jen ze se bavime..
Pekne jsi tu kytku orezal, asi tusim jakej mas s nima zamer.. Kuli tomuhle se jednou vratim ke kvetnikum.. Tak uz te necham pracovat a nebudu ti zasirat tak pekny dost detailni vlakno 😉

Old Post 14-12-2019 v 13:56 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 23


Ve vědeckém bádání není třeba omluv ;-)
To co umí kytky, a to nemají mozek, je geniální a jakákoliv osvěta není zasirani vlákna..
Pokud mrkneš na mé předchozí vlákna viz podpis tak to bylo podrobné, teď je to bída, ale dělám to ne pro sebe, ale pro ostatní.....
Když to vezmu že jsem pěstil v 5l kanistru s uřezaným vrchem a bez odtokových děr... Ovšem řezy jsem větvil hned, teď jsem je dostal již velké tak proto ty "palmy"
Klidně piš, když tak to na konci smažem, pokud by to bylo na síň slávy ;-)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 14-12-2019 v 14:36 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

15 den růst... Poslední Příspěvek č. 24



Rada pro ostatní.. kupuješ-li kolínka, tak věř, že tvé nadsazené množství v krámu se rovná polovině potřebného množství v reálu ;-)

SOG je bez debat..
Pokud už nechceš udělat BUSH a potřebuješ je mít v jedné rovině tak SCROG jenže..
1. Ideální rozměr boxu poměr stran 4:1 protože do hluboké se špatně dostává přes síť ale vůči světla naprd.. jedině LED modul jako dlouhé zářivky..
2. Přístup do boxu ze všech stran... dost technicky náročné
3. IDEAL každý květináč svou vlastní síť. Možnost manipulovat květináči a formovat každou na daný prostor. Škoda že někdo nevyrábí v rozích kvetniku dutou mezeru na zasunutí tyčky s dirama co 2cm výškově..
Natáhl by jsi síť na 4ech gumičkach a při růstu kdykoliv zvednul..
Edit: stačila by tyčka v tyčce s jedinou dírou, jen by jsi ji vysunul výš. Tah sítě by je tlačila k sobě a držely by samy, kam by taky padaly když pod sítí je keř..

Viz obrázek... To jen tak.. samo že tavící pistole a české ručičky dokáží vše ale už není čas


Takže 100 ks Kolínek je nasazeno a 100 je na cestě, protože růst ke slunci rapidně stoupne ;-)

Pokud to někdo bude vyrábět tak prosím 24ks kvetniku 15x15x20 poslat za nápad.. díky

t= 18/26 n/d
RV 75% bez zvlhčovače
Zálivka včera klasika 5l H²O dva dny odstátá a den se vzduchovadlem.. PH cca 6,5 + 5ml root stimulátor (plná dávka) a 20% hnojiva na květ 3slozkove od AH (Hlína predhnojena tak raději decentně) probraly celých 5l a myslím že 3 dny vydrží..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 15-12-2019 v 05:55 AM

Old Post 15-12-2019 v 05:33 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Dotaz Nějaké fota k doplnění informací.. Příspěvek č. 25





1.) perforované dno pro pasivní přítah, proudí vzduch kolem kytek od spodu jako v přírodě..
Přívod do boxu je zboku, pod perforací je cca 20 cm níž falešné dno. Pod ním cca 40cm volný prostor, pro případ, že světlo už nepůjde dát výš (kytky půjdou níž) nebudu se ohýbat když jsou malé ;-)
2.) cirkulace vzduchu 2x SUNON ofuk zvrchu + přidáno 2x 12V 0.33A pro pohyb vzduchu pod vrstvou zeleně
3.) průzor na čumendu abych nemusel otvírat box pro aktuální dění v lese (foto celku zkrz čumendu)
4.) podtácky jsou na truhlíky v délce 80cm (hloubka boxu 88cm) 3 uprostřed a krajní 2 podložené pro menší kytky, ty nejlepší jsou uprostřed boxu...

To jen pro představu....

OTÁZKA PRO DISKUZI
Zítra přepínám na květ 12/12 mám 3 možnosti volby světla..
A.) Ponechat 250W MH
B.) Nasadit 400W 2050K SYLVANIA SHP-TS GROLUX
C.) Nasadit 600W (ještě nemám) osvědčené typy od Vás... ??
D.) Změna watáže doporučená výška ?? (znám efektivní dosvit a=50cm b=80cm c=100cm
Jde mi spíše o Vaše zkušenosti z nezdarů ;-)

Všem děkuji předem za bohatou diskuzi...

C.) =Předřadník:
HORTIDIM 250-660W (budgetdim600)


1.
VENTURE SUNMASTER 600W HPS
2100k 90000lm 24000h
2.
OSRAM NAV-T Super 4Y 600W HPS.
2000k 90000lm 36000h
3.
GIB Lighting Flower Spectre HPS XTreme Output 600W
2000k 92000lm 24000h
4.
Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectre HPS XTreme Output 600W.
2100k 92000lm 24000h
5.
PHILIPS SON-T PIA GREENPOWER 600W.
2000k 86400lm
6.
SYLVANIA SHP-T GroXpress 600W HPS
2050k 90000lm
7.
SYLVANIA SHP-TS GroLux 600W HPS
2050k 90000lm
8.
Lumatek 600W Dual Spectrum HPS
2000k 90000lm 28000h


Stačí napsat...

Zdar vo*e stopéro varianta B 40cm
a já mám C4 a výnosy 800g ;-)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 15-12-2019 v 12:22 PM

Old Post 15-12-2019 v 11:24 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 26

Zdar vole stopero varianta b
Ja teda menim hned pri zmene periody..mam tu vybojku GIB (4) ale 600W,nicmene ze startu cca 10-14 dni ji poustim na 400W pak prepinam na 600W az do konce..je to dobra vybojka uz jsem s ni udelal parkrat g/w,ale to jsem udelal i s vybojkou Digimax dual spectre,prvni roli hrale ovšem genetika,ne watty..
Jen u te 600W (vlastne i 400W) nesnaz se to za kazdou cenu cpat co nejniz,ikdyz budes mit teploty v cajku tak to lehce presvitis a kytky uprostred zacnou ztracet barvu..600W nechavam cca 50cm na vrcholky minimalne,ale spis tech 60cm.
Ale skoda myslel jsem ze pojedes ze startu kvetu jeste MH at se to vetvi,byl jsem na to zvedavy co je na tom pravdy


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 15-12-2019 v 12:37 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 27

Zdar.. 5 dní pojedu 250MH a pak asi 5 dní 400W (ať nemají světelný šok a pak 600w. Na konec sklizně 14 dní při flushingu zpět 400w
Takhle to mám v plánu, pokud mě většina nevyvede z omylu a neukáže cestu "boží"

citace:
Původní příspěvek od Jamés
záleží na genetice


Dle růstu, tvorby kořenů, síle stonků bych typnul 12ks top (uprostřed boxu) a na krajích jsou ty ostatní.
Myslím že Kaktus není "lama" bo to vypadá dobře.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 15-12-2019 v 13:15 PM

Old Post 15-12-2019 v 12:54 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 28

Zdar voe stopero tak trochu nechápu tvoje obavy. Když mám kytky v cajku pod 250mh a prepnu, tak je můžu dát klidně i pod 1000hps a zadny šok se konat nebude pokud bude výška i teplota v normě. Dej tam ihned 400w 40-45cm od vrchu (je třeba zohlednit co mam za stinitko a jak mi to osvetluje prostor) a nic jiného nevymyslej.
Edit. Pokud ti jde o výnos tak tam dej hned 600w!

Thomas V.

Old Post 15-12-2019 v 13:11 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Chronik Duck




Dle růstu, tvorby kořenů, síle stonků bych typnul 12ks top (uprostřed boxu) a na krajích jsou ty ostatní.
Myslím že Kaktus není "lama" bo to vypadá dobře. [/B]


To ani netvrdím jen ten původ se mi moc nelíbí OB uz je par let dost zkurvený hermafroditismem a DP uz regular semena snad ani neprodává,ale třeba je to přeřez z Vídně nebo x let stará matka..jsem zvědav a držím palce


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 15-12-2019 v 14:07 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 30

Čus ,dal bych hned po přepnuti naplno 600 nechapu proč 2 tydny 400 a pak 600w rostliny reaguji hned na wataž hned svetelny šok je blbost přeba ji nech vyš par dni a pak držet tak jak se dava čus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 15-12-2019 v 14:55 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 31

Cus ostoperos 600w hned dual az do konce, proc? Za me tech podcenovanejch prvnich 14 dni je strasne dulezitejch, kytka to vypali a svetlo rozhodne jak to bude vypadat, jestli spejle, nebo kratky rozestupy. Samo ze zalezi na genetice.. A mam tedy zkusenost s osram planstar vyborna.. Ale osram 4k bych ted po 3 kolech pujcil svoji sousedce, ta by mohla byt spokojena.. Zacouzana, vnitrni draty pokrouceny u dvou kusu.. Za me uz ne. Jedu tedy 400w a 50cm 600 bych videl tak na 70 cm podle stinidla aby dalo i do kraju, jak tu nekdo psal uz... Cusan

Old Post 15-12-2019 v 15:27 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 32

Tak dííííky kuci za názory...
Jsem rád že si navzájem radíme...
600W jedu poprvé,tak nemám cenné zkušenosti co se dá do*ebat.

Teď vás naštvu, ale po přepnutí pojedu 400W (jen do úterý než mi dojde 600w) dnes telefonicky objednáno, ale už nevím jak ta debata s prodejcem dopadla ale vzal jsem tu nejlepší ... Myslím že měla 1200 něčeho na něco ;-)
V úterý doplním, měl jsem již objednávku hotovou jen vybojku doobjednat...

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 15-12-2019 v 19:24 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9128940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív