Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10th anniversary...Poison,ZEUS,Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Je přechod na LED krokem vpřed nebo vzad?
This poll is closed.
Vpřed 12 100.00%
Vzad 0 0%
Nevím, nemám názor. 0 0%
Total: 12 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Obecné 10th anniversary...Poison,ZEUS,Coco Příspěvek č. 1






Čuste podělím se s vámi o moji premiéru s LED.
Poslední 3 roky už jsem si s touto myšlenkou přechodu na ledky hrál, ale jako aktuální ceny s elektřinou a jak to jde celé do prdele mě v pořizení nového světla utvrdily.
Zároveň to bude v červnu 10 let co se zde vyskytuju, tak k tomu výročí mi to přišlo vhodné 😀
Díky místnímu členovi za rady k bezpečnosti na tomto fóru.

Jdeme na to:
Box DS 120 rev.1
Světlo Lumatek ZEUS 465W PRO 2,9
Vzduchotechnika Torin 500m³/h, 2x cirk. venťas
Médium Canna coco Natural v 9x11l květináče
Hnojky Plagron Coco A+B, PK 13/14, Pure zym, Power roots, Vita race, Calmag Atami.
Genetika Green Poison (Sweet seeds) feminizovaná semínka. Chtěl jsem něco co odpouští chyby na sžití se s novým světlem 😀

Klíčeno přimo v kokosu 0,3l kelímky, pod 125W CFL v propagátoru. 9/9
Poslední foto je ze dne přesunutí pod LED, jednoduše řečeno den 0 18/6 výkon na 25%


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 15-01-2022 v 19:59 PM

Old Post 15-01-2022 v 09:31 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Obecné Růstová fáze Příspěvek č. 2






Abych to neměl tak jednoduché, tak jsem si hned ze startu zkurvil buffer u kokosu 😀...
Bufferoval jsem to roztokem s EC 1,2, protože kytky už zvládaly EC 1,0 v propagátoru. Říkal jsem si ať nemusím hned zalívat, tak jim dopřeju 😉... Vše jsem prolil tím roztokem EC 1,2, zasadil sazenice, naházel do boxu a úplně na konec jsem si z prdele změřil výtok, který z květináčů vytékal při bufferovaní a ejhle výtok byl 1,7 😀...
Už 3.den bylo vidět, že je to špatně. Takže následoval proplach atd.
Ale jo, dopadlo to dobře. Bohužel se ale nemůžu řídit už výtokem, protože je rozhozený, takže mi zbývají jen oči..

1.foto 7.den 18/6

2.foto 14.den 18/6

Všechny kytky jsem cca 10.den štípnul, většinu klasicky na TOP a něco jsem zkusil FIM (ale už nevím která je která).
Jinak roste to docela na husto, krátké internody a silné stonky + větve.

3.foto 21.den 18/6 - přepnuto na květ

4. a 5.foto 7.den 12/12

To je zatím vše

Old Post 16-01-2022 v 09:08 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

Sleduju, pak dej vědět jak ti green poison chutnal... za mě jeden z nejlepších modelů od sweet seeds ani pacháč mi nestíhal na konci

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-01-2022 v 09:53 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4


Jedu green poison celkem pravidelně venku, ale tu fast verzi.
Vždy mi pošlou ze sweet seeds nějaké bonusovky k objednávce a zrovna poslaly Poison tak jsem ještě dokoupil 7 semen a zkusil to (ktomu poisonu mi poslaly zase 2x Amnesii) jsem rád, že neposílaji automaty, člověk aspoň ušetří za semena a má inspiraci na další kolo 😀...
Zajímal by mě ale genofond této odrůdy.

Já pacháč ani nemám, mám vývod do komínu a už teď to jde cítit v místnosti kde je zděř na revizní dvířka od komínu, takže to bude ještě zajímavé😀

Old Post 16-01-2022 v 10:15 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Amnesie od nich moc nic za mě (ikdyž doma se mi válí pár semen), pro tu bych šel zase jinam
To je docela libůstka pro mě a mam amnezky vyzkoušený od víc seedbank - nejlepší zatim Amnesia Ganja Haze od Sumo. Hlavně mě dost překvapilo že to venku dokvetlo já ani nevěřil že z toho něco bude, ale evidentně citlivá na světlo začla celkem brzo jak se přehoplo a zkracovali se dny tak pomalu nahodila na květ. A přestože in může kvést až 3 měsíce, tak během října to v klidu stihla. A z tý sem fakt měl amnezii kámo, v jednu chvíli něco děláš a vzápětí nevíš co si zrovna chtěl Ta dostála svýmu jménu.

Fast na ven chci zkusit letos, ale vidim to spíš na killer kush (prej za to stojí) no ještě uvidim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-01-2022 v 10:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 6

Zatím jsem tu Amnesii od nich nezkoušel, měl jsem ale vloni venku automat té Amnesie a nedopadlo to špatně, pokud máš fb můžu poslat odkaz jak to vypadalo...
Nicméně s Amnesii (core cut) to nemělo moc společného, ale jako dobré, nemůžu si stěžovat..

Naposledy upravil Jamés 16-01-2022 v 11:10 AM

Old Post 16-01-2022 v 10:59 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Jamés
Nicméně s Amnesii (core cut) to nemělo moc společného, ale jako dobré, nemúžu si stěžovat..


A takovejch modelů jsou kvanta hlavně že každá seedbanka má nějaký osivo s názvem OG, Diesel, Amnesia etc...

dostat se k origo genum neni prdel ani v USA, natož v evropě a když už máš možnost, tak za těžký love...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-01-2022 v 11:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od crazyben


A takovejch modelů jsou kvanta hlavně že každá seedbanka má nějaký osivo s názvem OG, Diesel, Amnesia etc...

Pravda..

Old Post 16-01-2022 v 11:09 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9

Taky jsem zrovna rozjel Green Poisona a poprvé v kokosu, tak jsem zvědavej co všechno zkurvím budu sledovat, zatím je máš moc hezký.

citace:
Fast na ven chci zkusit letos, ale vidim to spíš na killer kush (prej za to stojí) no ještě uvidim.


Fasty Killer kush a Green poisona jsem jel venku minulou sezónu a můžu je vřele doporučit. Killer kush jsem sklízel v půlce září a materiál je prvotřídní. Jedna kytka Poisona byla hotová už začátkem září a ostatní o 14dní později a materiál taky skvělej. Letos je jedu určitě znova

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 17-01-2022 v 08:08 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Herly
Taky jsem zrovna rozjel Green Poisona

Tak mnoga ľeta zdravi byli a dík...nahoď taky vlákno ať můžem porovnat ne? 😁
Jj ty fast verze jsem měl taky hotové brzy, první někdy v půlce září a druhou koncem září/začátkem řijna.

Old Post 17-01-2022 v 18:00 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 11

citace:
nahoď taky vlákno ať můžem porovnat ne?


No to vlastně není špatnej nápad. Jedu poprvý kokos i s homemade dripem, tak by to mohlo být i užitečné. Tak já něco spleskám ale zatím toho moc na porovnání není. jsou to teprve dvoudenní miminka

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 18-01-2022 v 09:02 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

Cusek,

jde videt, ze ses s tim prechodem popral skvele! Ja teda zkusenosti s LED nemam, ale od kolegy vim, ze se mu to vubec nedarilo. Teplota sla nize a s tim souvisejici mensi odpar mu zapricinil permanentni preliti. Mel to nadripovane a uhnily mu koreny. Tohle se mu povedlo vickrat po sobe, musel to vsechno vyhodit a vratil se k sodiku. Chce to zkratka vychytat.

Preju hodne zdaru, vypada to na poradnou mostly indica mnamku! Btw se Sweedseeds panuje velka spokojenost v mem okoli. Je to sazka na jistotu. At se zadari!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-01-2022 v 14:35 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 13

Dík Moltres, ale nechval skunk před zážehem 😀 ještě nejsem ani v půlce...
Teplota šla docela dolů no, ale pohybuju se v myslím si rozumných mezich od 18°C - 23°C. Zalévám teda ručně, bo jsem se k dripu za ty roky stále nedokopal a stejně to dopadne tak, že jednoho dne koupím Wilmu a bude 😀 ...
Musím ale říct, že teď chlastaj jako prokopnuté a žerou taky. Tak do toho 20.dne jsem dával 0,5l téměř denně na každý květináč. Teď už je to ale litr téměř denně a skoro nic mi z květináčů nevyteče a EC jsem 11.den květu na 1,7-1,8 čistě jen hnojky bez CalMag (stím je to 2,2-2,3)!..když uberu tak začnou ztrácet barvu a nelíbí se jim to.
Tak jsem zvědav kam to až vyleze.

Se sweet seeds mám jen dobré zkušenosti, klíčivost skoro vždy 100%, žádné hermáče a materiál vždy kvalitní.

Old Post 18-01-2022 v 15:49 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

mě se taky zpočátku nedařilo úplně jak pod sodikem (vyhazovat sem nic ale nemusel) a přesně jak říkáš

1. nedává tolik tepla zářenim takže pomaleji vysychá, taky se mi zpočátku podařilo přelejt a to leju pěkně manuálně ale nelil sem furt, jako když tlačí drip, takže to daly nakonec vklidu.
2. sežere to víc hnojek - největší problém je v hlíně vápník/hořčík (v hydru je to lepší prej, ale z hlíny vyžere tyhle prvky rychle). S tim se se trápil dost dlouho, zkoušel různý cal-mag doplňky, ale ani s cannou ani s biobizzem to uplně nejlíp nefungovalo... takže sem nějakej čas zalejval magneskou (hodně horčíku a je tam i trochu vápníku, už to bylo ze zoufalství ale ono to zafungovalo ikdyž ne 100%). Teď mam calmag od biobizzu a už pohoda. Zase výhoda že v hlíně nemusim tolik hrotit EC a tvrdost vody, takže tyhle srandy jdou mimo mě trošku (ikdyž sleduju co kdo, jak, proč).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-01-2022 v 07:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 15

"Jinak roste to docela na husto, krátké internody a silné stonky + větve."
to je "negativny" efekt iba bielych LED chipov.
Vela modelov robi taketo kompakt kricky pri LED
Niekomu to sedi, ale mne ne, kopec listov teda menej svetla prenika, vyssia vlhkost, nachylnejsie na plesne
Niektore modely sa tak zalistuju ze je to potom opruz strihat, aj ked boli na HPS ok, mali vacsie rozostupy medzi poschodiami

Mozes to opravit tym ze zacnes s MH vybojkou aby si ich natiahol, pripane extra LED 730nm chipy

U toho CalMag problemu je to udajne tym ze HPS hreje a tym lepsie dopravuje latky do hornych casti rastliny. LED hreje menej a je ten prenos latok menej vykonny, takze to treba doplnat...
Neviem kde som to uz cital...ci ludia od Biotabs alebo kde to bolo


U Mineral - CalMag od GHE som mal celkom dobru skusenost, ked som presiel na CalMag Agent od Canna zase to bolo iste zda sa slabsi koncentrat.

crazyben:

Ak mas moznost a robis nejaky "mix hliny" pripadne staci aj v kvetinaci , tak pridaj Dolomitický vápenec od Agro https://www.obchodiste.cz/produkt/d...enec-5kg-mlety/
Tym ze sa uvolnuje postupne mal by ti vydrzat cele kolo a nemusis nic extra pridavat, ale zravost sa moze menit, takze ak rastliny citas, podla potreby doplnis

Old Post 19-01-2022 v 16:31 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

nezvedne ten vapenec PH? Já ho doma mam ale davam na OUT kdyz mam kytky nekde u lesa kde je puda kyselejsi.

Jinak ja treba mam teploty ve finale i stejny, teplomer ukazuje to samy a regulace taky stejne nastavena. A|le kdyz dam ruku pod sodik, tak prijemne hreje jak slunicko. Pod ledkama ten pocit neni.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-01-2022 v 18:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0120410 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív