Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Studentův boxík - 100w HPS - SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 33

Já začínám hnojit až když si o to kytka řekne a ukáže nějaký deficit. Takže když hnojim, snažím se co nejméně a většinou třeba 2x hnojim, 1x čistá (pouze upraveno pH)...atd...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 21-05-2019 v 15:02 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 34

Najjednoduchšie je hnojiť podľa tabuliek. Prečo tam vlastne dávaš Alga Grow keď už kvitneš ? Daj normálne 4ml/L alga bloom do každej zálievky a k tomu pridaj topmax podľa tabuľky. Ja mám 11L kvetináče a dávam každý druhý deň 0,5L na kvetináč. Ja osobne používam Alga Bloom ako ty, + Hesi supervit + Atami Silic Boost. Stále hnojím podľa tabuliek, a zatiaľ nikdy som nemal problém žeby boli preliate alebo kapali na nedostatok živín alebo opačne na prebytok. Občas mi trošku spečie končeky listov to vtedy dám pár zalievok s nižším pomerom Alga Bloom, cca 3ml/L. No na veg mám alga grow, tiež zákonite 4ml/L

A neviem to množstvo vody mi príde nejak moc keď si vezmem že ja dávam 0,5L vody (samozrejme hnojenej jak som spomínal hore) na 11L (!!!) kvetináč, a krásne mi pretečie niečo aj dolu do podmisky. Ale myslím že záleží aj od konkrétného substrátu. Ja používam Plagron Growmix predhnojený na 3 týždne, trošku ušetrím na alga grow hnojive, a síce ľudia píšu že je lepšie lightmix alebo tak, ale nikdy som nemal problém žeby mi to spálilo rastlinu aj keď je ešte malá, skôr som musel dať pozor aby som tam nemal moc vlhko nech sa neutopí.

Snáď pomôže aspo trochu

Old Post 24-05-2019 v 12:51 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 35

Podle tabulek? Tak například při mém prvním kole jsem hnojil celé kolo poloviční dávky co byly v tabulkách BioBizzu a přibližně v polovině květu se začalo projevovat přehnojení...Takže zam mě ne- žádný tabulky...nehledě na to, že tabulky výrobci mají většinou nastavený tak, aby si to spotřeboval co nejrychleji a koupil si další.
Ani v outdooru, kde sem už odjel pár kol sem nikdy nehnojil přesné dávky podle tabulek, vždycky méně...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-05-2019 v 12:58 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 36

Súdim podľa svojich skúseností. Nepopieram tvoje tvrdenie.

Old Post 24-05-2019 v 13:00 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 37

Jasný, ja Ti to taky věřím a nepopírám...ono taky záleží na dalších podmínkách, strainu a určitě i výrobci těch hnojiv...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-05-2019 v 13:03 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 38

To keir - každopádně s tou zálivkou.. záleží na víc věcech než jen objem květináče. Teploty a vlhkost hrajou velkou roli... Když máš 28°C tak květináč samozřejmě vyschne rychlejš než při 24°C + čím měnší květináč tím častější zálivka

Old Post 24-05-2019 v 13:06 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od trisuli
Podle tabulek? Tak například při mém prvním kole jsem hnojil celé kolo poloviční dávky co byly v tabulkách BioBizzu a přibližně v polovině květu se začalo projevovat přehnojení...Takže zam mě ne- žádný tabulky...nehledě na to, že tabulky výrobci mají většinou nastavený tak, aby si to spotřeboval co nejrychleji a koupil si další.
Ani v outdooru, kde sem už odjel pár kol sem nikdy nehnojil přesné dávky podle tabulek, vždycky méně...


Čau, tohle sis musel vycucat z prstu, nebo toho ještě moc neznáš 😉 představ si, že jsou odrůdy, u kterých když dávkuješ podle tabulky, tak jsou nedohnojené. Zas má zkušenost 😉
Pleteš mu hlavu
Stejně tak tvrzení o light mixu. Ten, kdo ho používá, si sám hnojí/dodává kytce to, co potřebuje - kontrolovaně!!! Naopak případy, kdy přehnojený substrát spálil kytky jsou známé a ne zrovna výjimečné 😉
Jo a tvrdit, že tabulky si dělají výrobci jen kvůli větší spotřebě hnojiv???? Hahaha, to nemyslíš vážně.....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-05-2019 v 13:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 40

Samozrejme Dík za objasnenie. Samozrejme že tá teplota hraje rolu pomerne veľkú. Ja zvyknem mať v terajších časoch 25-28°C. A čo mám predpěstový boxík tak tam zalievam tak cca každé 4-5 dní a mám 400ml kelímky a vody s algagrowom cca 1dcl na jeden kelímok. Ako to ? Teplota v ňom je cca 24°C cez deň.

EDIT for Pítr:
Mne sa to ešte nestalo ani raz s tým predhnojeným cca z 12 semienok sa mi ujalo 11, jedno bolo asi nejaké divné predpokládám

Old Post 24-05-2019 v 13:13 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 41

Přesně jsem věděl, že za ten můj komentář tady dostanu čočku.
Psal sem pouze moji zkušenost- v indooru sem zelenáč, ale venku sem už něco odjel a vážně nikdy sem nedával takové dávky, co BioBizz uvádí.
Dám příklad- zde je odkaz na jejich tabulku:
http://www.biobizz.com/wp-content/u...-2019-01_OK.jpg

BioBizz uvádí na svých stránkách, že s jejich hnojivy se má hnojit každou zálivkou a že se můžou kombinovat všechny hnojiva navzájem. OK, vezmu- li to doslova, nakoupím si všechny produkty co mají v tabulce a dle tabulky např. v 5 týdnu květu (čili cca v polovině květu) bych tedy dle jejich tabulky měl hnojit takto:
Bio Grow - 4 ml/l
Fish Mix - 4 ml/l
Bio Bloom - 3 ml/l
Top Max - 1 ml/l
Bio Heaven 4 ml/l
Alg-a-Mix - 3 ml/l
Acti-Vera - 4 ml/l

Sečteno, podtrženo, dle jejich tabulky, kdy se mohou kombinovat klidně všechny hnojiva nejednou, bych dle výše uvedeného dával dohromady 23 ml/l hnojiv. Cože je prostě strašný...
Mohu se mýlit, třeba sem to všechno špatně pochopil a vím hovno- potom teda prosím, ať mi to tady někdo vysvětlí...Díky

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-05-2019 v 14:33 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 42

Já když dodržoval dávkovací tabulku Biobizzu v předešlém kole, tak jsem kytky přehnojil dusíkem (viz foto v mém threadu). Moc jsem ale mezi zálivkami neproléval čistou vodou a navíc jsem jel v kokosu a Biobizz na kokos asi nebude to pravé ořechové.

Pokud tedy se držet dávkovací tabulky, tak určitě kombinovat se zaléváním čistou vodou.

Old Post 24-05-2019 v 14:56 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Zbyněk1
.... Moc jsem ale mezi zálivkami neproléval čistou vodou .....

Pokud tedy se držet dávkovací tabulky, tak určitě kombinovat se zaléváním čistou vodou.


A o tom to přesně je - BioBizz všude uvádí, že se má podávat hnojivo s každou zálivkou- uvádí to i na jednotlivých láhví hnojiva.
Takže to je celé- tím jsem chtěl pouze vyjádřit, že to co uvádí BioBizz je nesmysl a nelze se tím řídit.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-05-2019 v 15:11 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 44

Ano, je to tak, to vše tam můžeš nalít a bude to ok. Jináč ano s každou zálivkou hnojky a žádné meziprolévání vodou. jen jsi teda popletl kombinaci fish mixu s Grow, tam je to jeden nebo druhý. Věřte mi 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-05-2019 v 17:10 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 45

ok, já Ti věřím, ale má zkušenost říká něco jiného- dával jsem do light mixu 11 l květináč - 1x za 48 hodin 1 l vody- přesně dle tabulky, každou zálivku- Grow, Bloom a Top Max a v pátem týdnu květu byly přehnojený- a to sem tam dával jen malou část ze všech jejich produktů...takže nevim

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-05-2019 v 21:33 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 46

Ak sa ti zdá že toho hnojíš moc, stále ti nikto nebráni dať tam toho menej Ja tiež keď vidím že mi pálí končeky listov tak dám ďalších pár zalievaní jednoducho menší pomer.

A keď sme pri tom, neviem či je moc vhodné sa o tom baviť tu. Je to niekoho galéria, nie diskusia o hnojivách, a mali by sme to rešpektovať

Old Post 25-05-2019 v 13:04 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 47

Tak co studente, jak pokračuješ?

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 13-06-2019 v 16:45 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8812410 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív