Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Studentův boxík - 100w HPS - SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

UPDATE Příspěvek č. 17


Včera to byl přibližně 35. den od semínka a box jsem přepnul na 12/12 Tudíž dnes je to 2. den květu
Kytičkám se daří, už jsem měl problém se žlutými spodními listy, ale bylo to nedostatkem živin, začal jsem do každé zálivky přidávat 2ml Biogrow a teď už i 1ml BioBloom a 1ml Topmax a žloutnutí ustalo. Každá kytka má okolo 10 vrcholku a snažím se je drátky držet v jedné rovině. Síť nakonec asi dělat ani nebudu, dvě kytky zvládnu drátky.

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 01-05-2019 v 19:56 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Update Příspěvek č. 18




Dnes je to 13. den květu a pomalu se začínají tvořit bílé paličky.

Teplota se pohybuje mezi 25-30°C v noci okolo 20°C

Kazdy třetí den zalévám dohromady 750ml balené vody a přidávám 1,5ml/1ml/1ml Bio Grow/Bloom/Topmax

Bohužel zespodu pomalu stále zloutnou listy, na chvíli už problém ustal, ale bohužel je tu zas. Už jsem utrhl tak 10 žlutých listů z každé kytky.. Připojuji foto, snad někdo pořadí co s tím.

Ještě bych chtěl sdělit že Pacháč z PC větráčků funguje na 100%!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 12-05-2019 v 17:42 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 19

rastlina pravdepodobne zhadzuje neperspektivne listy ktore nemaju dost svetla

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 12-05-2019 v 18:02 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20

Oh, myslel jsem, že takhle listy žlournou až později v květu. Už jsem z toho začínal být docela nervózní. Dokonce si mi zdál i sen jak mi zežloutla celá kytka a já to skoro obrečel. 😄

Dost jsi mě uklidnil, doufám že tomu tak opravdu je.

Díky moc!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 13-05-2019 v 11:22 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21





Zdarec Borci,
Opět se hlásím s reportem současné situace.
Kyti mají momentálně 19. den květu a paličky krásně nabývají.

Bohužel mě stále trápí problém se žlutými listy kterých od spodu stále přibývá. Navíc už to nejsou jen listy na které nesvítí, ale i ty které mají přímý výhled na výbojku.

Stále hnojim 2ml Grow 1ml Bloom 1ml Topmax.

Jakékoliv rady a názory uvítám! Připojuji fotky

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 19-05-2019 v 16:54 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 22

No krásně ti to jede . Ty dolní žluté listy můžeš normálně utrhat. Obecně když už má kytka hodně listů můžeš ty spodní utrhat, jelikož nad nimi jsou větší, které jim stíní. Dole můžeš otrhat i pár zelených listů, kytka nebude tak vytížená a bude víc vyživovat větve s květy.

Thunderfuck

Old Post 19-05-2019 v 17:13 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 23

Dolní žluté listy otrhávám, děsí mě ale že žloutnu i ty které jsou přímo na světle, na fotkách je vidět přímo jak to vypadá v boxu a jsou vidět žluté listy na které normálně svítí výbojka.. To musí být nějaká moje chyba určitě ne?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 19-05-2019 v 17:19 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 24

Možná se spalují o to světlo.Zkus je dát dál. Nebo nedostatkem nějakých živin, zkus vygooglit prvek, který to způsobuje, nejsem si teď jist možná to je dusík .

Thunderfuck

Old Post 19-05-2019 v 17:24 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25

Je to jen 100W a jsou od něj fakt daleko, navíc jsou koukal na fotky a to by se kroutily ty listy nahoru takže tím si myslím že to není.
A hnojim podle tabulek. Bojím se ze když tam dám víc tak že se spálí na prehnojeni. Mě jediné co napadá je špatné pH a N nebo K se špatně vstřebává?
Jenže těmi mými kapkami na aquaristiku se to měří úplně na hovno. Navíc zalevam balenou vodou z Albert tak ta by snad měla mít pH ok ne?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 19-05-2019 v 17:38 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26

Tak to zkus změřit a potom sem podej report

Thunderfuck

Old Post 19-05-2019 v 17:44 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

Ok, jsem momentálně na cestě na brigádu, takže se k tomu dostanu až zítra, každopádně mám měřit pH zálivky nebo výtoku co poteče květináčem?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 19-05-2019 v 17:58 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 28

Změřil bych zálivku,výtok i substrát.

Thunderfuck

Old Post 19-05-2019 v 18:12 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 29




Právě jsem koukl na kytky a půlka listů žlutých.
Musel jsem to otrhat.
Je to opravdu normální?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 20-05-2019 v 21:41 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 30

To není :/ a jsou nějaký povadlý.. nepřelejváš je? Nebo naopak..
Možná je 750ml málo nevím no :/
Já leju 1l většinou každej druhej,třetí den a mám myslím 3,15l květináče... Vždycky počkám až jsou úplně proschlý (lehounkej květináč) .. Zalejvám je hodně pomaličku dokud neproteče květináč a potěžkám no.. ://
Máš veliký květináče možná by chtěly nechat proschnout dýl než 3 dny jak zalejváš...ale taky je to podle teploty v boxu no ..

Old Post 21-05-2019 v 08:34 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 31

Ahoj. 750 ml jednou za tři dny v květináči 4,5 l je podle mě málo. Záleží teda jak máš řešenou ventilaci, vlhkost, teplotu- kvůli vysychání substrátu, ale...já mám přibližně stejný květináče a zalévám 1x za 48 hodin 1,5 l, kdy vždy přibližně 0,3 proteče spodem ven.
Takže to vadnutí by mohlo být tím, že mají málo vláhy/vody....jinak nevim.
Ať to roste!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 21-05-2019 v 08:43 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 32

Začnu zalyvat frekventovaněji a snad to kytky zvládnou..
Vypadají fakt špatně.
Jedna otázka.. Pokaždé když zalévat tak přidáváte hnojiva, nebo třeba jen každou druhou zálivku?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 21-05-2019 v 14:57 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6294230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív