Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Magnum Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Nápad Nerob cirkus... Příspěvek č. 65




Tak ja by som dodal tiež pár vecí.

1.
K tomu toppingu. Urobil som si menší prieskum na zahraničných stránkach a našiel som pár nadšencov ktorí topping na automatoch robia úplne s prehľadom. Samozrejme to má pár podmienok. Vždy je treba zvážiť či daný strain na topping je vhodný. Toppujú modely vyššieho vzrastu (v automatovom merítku samozrejme). Vždy to robia len s rastlinkou, ktorá sa javí (a s najväčšou pravdepodobnosťou aj je) zdravá a rastie rýchlo aby ten stres ukočírovala. Sú to stále zákonite strainy ktoré majú trochu dlhšiu veg fázu, a topujú ich po väčšine pár dní pred začatím kvitnutia.

2.
Všetci tu odsudzujete pestovanie autoflowerov indoor. Ale ako tak prechádzam iné zahraničné fóra a stránky, tak v zahraničí je to pomerne bežná vec, a ľudia príchádzajú skôr s dobrými radami a konštruktívnou kritikou ako to vylepšíť, a nie s vetou "Automaty do indooru nepatria", ktorá sa tu omiela stále dookola a nemá žiadnu informačnú hodnotu.
Moja rada: Radšej nepíšte nič ak k tomu nemáte ako konštruktívne prispieť.

Aj ja som jeden z tých, ktorí chcú experimentovať s autoflowering modelmi v indoore.

To že človek pálí viac elektriny, to vás naozaj vôbec nemusí trápiť. Nie je to vaša elektrina a ani vaše peniaze. Človek, ktorý sa do toho pustí, s tým počíta že spáli viac elektriny. Nemyslíte ? Áno, semienka sú tiež drahšie, ale to je tiež len otázka mojej či vašej peňaženky.



For kubassi:

Nazdar. Na začiatok by som ti chcel povedať, že sa moc nejavíš akoby si čítal grower od 2012, alebo ak si to robil tak si to čítal len mechanicky, ale moc si toho nepobral. Ale to nevadí, stále to môžeš dobehnúť. Som tiež začiatočník, a tiež sa len učím. Ale naozaj vždy si najprv prečítaj ohľadom veci ktorú ideš urobiť. Nie potom, ale predtým ako sa do toho pustíš. Niektoré hovno si už z topánky jednoducho nezotrieš. Tiež som robil bezhlavé voloviny, ale začal som čítať, a som oveľa opatrnejší ako predtým. Ver mi, že som tiež narobil dosť volovín. Ale bolo to len tým že som najprv konal, a až potom čítal. Automaty sa určite nesnaž klonovať, nemyslím si, že to stojí za to, klon je rovnako starý ako rastlina sama, takže nič nevyhráš, a môžeš posrať zdravú rastlinku úplne zbytočne. S toppovaním by si to mal naozaj v budúcnosti uvážiť, či to je vhodné pri danom straine a či je rastlina dosť zdravá aby zvládla ten stres. Skôr len ako experiment s viac skúsenosťami. Ja osobne by som si to ešte nedovolil, a ani v dohľadnej budúcnosti si to nedovolím pri automate. Chce to dobré načasovanie a správny strain, a ani profíci sa do toho moc nemajú. Choď na istotu, radšej len ohýbaj poprípade scrog K tomu svetlu ktoré tam máš. 300W LED na jednu rastlinku v takom priestore je asi zbytočne moc. Buď tam daj viac rastlín, alebo slabšie svetlo. Lebo síce som písal že koľko elektriny do toho dáš je tvoja vec, ale myslím že zas preháňať to netreba. Čo za LEDku to vlastne je ? Nejaký aliexpress ? Mars hydro ? Vero29 ? Mohol by si to špecifikovať, pomohol by si ľuďom aby ti mohli viac poradiť. A k tomu plagronu Bio supermix, nájdi si niekde ako to používať alebo tak. To že si to dal navrch toho, je fajn.

3.
Ešte odkaz chalanom čo tu doňho len kopete a kydáte naňho hnoj ohľadom toho plagronu, prečítajte si na tej stránke popis k tomu hnojivu EŠTE RAZ: Lze použít přímo jako zemi pro květináče. ... áno, aj ja som názoru, že je to zlý nápad, ale chlapec si len prečítal čo je v popise produktu, a nemôže za to keď tam distribútor napíše k***tinu, a nikdy to vlastne neskúsili... na offi stránke plagronu tam takýto produkt ani nie je tak kde sa mal dočítať že to je blud ?

Občas sa naozaj chýtám za hlavu akú mentalitu máme my slováci a češi... radšej sa tu medzi sebou ukameňujete ako keby ste namiesto toho naozaj prišli s dobrou radou. Radšej nepíšte NIČ ako zo seba vypustiť blbinu s nulovou informačnou hodnotou.

PS: Prikladám pár nadšencov ktorí sa toppingu u automatu nebáli, a naozaj nič neposrali, naopak získali... Kto sa bojí, nech nejde do lesa. Niekedy je risk jednoducho zisk...

Milujte sa, množte sa, majte sa


EDIT po Funnyho odpovedi:
Ospravedlňujem sa každému, koho som sa nejakým spôsobom dotkol, možno som to prehnal. Usúďte sami... Nešlo mi o flame, len mi prišlo že tu je až moc sarkastických narážok na kubassiho.

Naposledy upravil Keir 08-03-2019 v 17:50 PM

Old Post 08-03-2019 v 16:52 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 66

vyreseno-dale jen k tematu prosim

kanalova diskuse presunatu do kanalu

MOD

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-03-2019 v 17:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 67

Nechám hlínu trochu uschnout ať nasaje hezky kyslík.. jen jsem chtěl říct, že až vyschne, tak tam budu lít Plagron Terra Bloom. Je to hnojivo na květ. Už to trošku kvete

Old Post 12-03-2019 v 15:57 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 68

Kdo pozná jako první, jestli ten Magnum je samec či samice, tak má u mě K+, indicie k tomu jsou

Příští Grow jedu 2x Magnum Auto + 2x Auto ??

Vejdou se mi do homeboxu ještě dvě kytky.. házejte odkazy na modely.. Vyberu jeden Váš návrh 2x semínka.. Musí to být samonakvétací odrůda

Old Post 12-03-2019 v 16:31 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 69

https://growmart.cz/zbozi/00-seeds-...-semena-konopi/

Tohle si hodně kamosu chvalilo co jsem jim daval vzorky krásné tvrde palice a chuť a vůně taková sladká...na to ze jsem to jel pod Čínou jsem byl spokojený...sak píšeš ze kvete tak ze snad by měla být samice

Old Post 12-03-2019 v 17:11 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 70

https://www.royalqueenseeds.cz/samo...-automatic.html

Skús toto je to vraj pecka

Old Post 12-03-2019 v 19:15 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od kubassi
Kdo pozná jako první, jestli ten Magnum je samec či samice, tak má u mě K+, indicie k tomu jsou

Na tvé poslední fotce při zvětšení jde jasně vidět kalich s bliznou, což znamená že je to samice. Koule to nemá...

Old Post 12-03-2019 v 23:24 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

17.3. Příspěvek č. 72





Někdo tady říkal, že se do mého homeboxu vejde 9 kytek.. někdo že prej 4 kytky.. myslíte, že mají pravdu? já tam prostě víc kytek nedám.. přidávám foto ze shora..

Co k fotkám dodat? Je to z dneška a co jsem udělal nebo udělám již víte

Old Post 17-03-2019 v 12:26 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 73


Nevím,jestli má smysl ti to říkat,ale vejdou se 4 jak nic,vmalých květnících i těch 9. Takhle vypadá zaplněný prostor(4 kytky na 45x45)

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 17-03-2019 v 12:57 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 74

S těma 9 jsem to psal asi já 😉 dával jsem do 60*60 v 3l Teku. Musí se tomu pak přizpůsobit způsob pěstu - kratší růst, míň větví, atd... V tvém případě to bude chtít větší " tréning" kytky - ohýbání, vázání...

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-03-2019 v 13:58 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 75

nemají pak tolik světla když kytka má přes metr

Old Post 17-03-2019 v 19:40 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 76

Právě mi dal jeden z Vás K- , že prej si nenechám poradit..

myslel jsem to tak, že 9 kytek v homeboxu 60x60 nedám.. sorry..
udělám to tak, že dám 4 kytky 11l

Old Post 18-03-2019 v 09:18 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

19.3. Příspěvek č. 77


Jak krásné, když kvete

Old Post 19-03-2019 v 13:04 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

25.3. Příspěvek č. 78


Roste rychle?

Old Post 25-03-2019 v 21:10 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 79

trošku uber hnojiva (ty spálený špičky říkaj že má víc než potřebuje)... jinak pěkný sem zvědavej jak to dopadne

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-03-2019 v 14:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od crazyben
trošku uber hnojiva (ty spálený špičky říkaj že má víc než potřebuje)... jinak pěkný sem zvědavej jak to dopadne


To je po tom Plagron bio supermix jak jsem dal navrh.. jinak tam je teď hnojivo na květ v podmisce.. až to vyschne, tak to spláchnu obyčejnou vodou

Old Post 26-03-2019 v 15:14 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0178960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív