Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Magnum Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 33

Presne ,loni jsem se odvazil pouze ohnout vrchni vetev a byl z toho peknej ker,ale ohybani je light stress a todle uz je high,byt tebou,tak uz jen zalevam,hnojim a nic vic...s tou velikosti kvetinace maj kluci samozrejme pravdu



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 04-02-2019 v 17:00 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 34

dovolil bych si nesouhlasit s tím záštipem a i fotoperiodou s automatkama jsem experimentoval v malowatažním boxe (200w cfl) zkoušel štípat a jel 18/6 12/12 a můžu řict jedno :

před dvouma rokama byly AF tak nestabilní genetiky,že to bylo jako hrát tombolu suveréně největší výnos měl u mě autonorthernlight blue auto,jednou zaštípnutej ve foto periodě 12/12 v květníku 1,5 L

ale tady mi přijde,že si to šítpnul moc brzo,afka začnou kvést kolem 21-25 dni na růstu,tak to chce šmikanec někdy 16-18.den ale jen jednou ne dvakrát a modlit se aby to byla ustálená genetika a nezasekla se,což u magnuma si myslim nehrozí,to jsou povedený strainy...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 12:23 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
dovolil bych si nesouhlasit s tím záštipem a i fotoperiodou s automatkama jsem experimentoval v malowatažním boxe (200w cfl) zkoušel štípat a jel 18/6 12/12 a můžu řict jedno :

před dvouma rokama byly AF tak nestabilní genetiky,že to bylo jako hrát tombolu suveréně největší výnos měl u mě autonorthernlight blue auto,jednou zaštípnutej ve foto periodě 12/12 v květníku 1,5 L

ale tady mi přijde,že si to šítpnul moc brzo,afka začnou kvést kolem 21-25 dni na růstu,tak to chce šmikanec někdy 16-18.den ale jen jednou ne dvakrát a modlit se aby to byla ustálená genetika a nezasekla se,což u magnuma si myslim nehrozí,to jsou povedený strainy...


To mohlo fungovat u tebe, ale víme, že každý ma jiný podmínky a to pak ovlivňuje růst a výnos kytky

K topicu, všichni se snažíme radit, ale ve finále si budeš muset všechno stejně zkusit sám a buď budeš zklamaný, nebo naopak budeš mít radost. Nikdo z nás neměl každé kolo perfektní a všichni jsme nasekali spoustu chyb. Pravda je, že i po několika pěstech se najde něco s čím si budeš muset poradit

Najdi si topici, kde jedou kluci automaty indoor vyber si ty nejhezčí a pročti si jak a co dělali, a třeba načerpáš zkušenosti Určitě si projdi i FAQ bude se ti to hodit, jsou tam dobré rady jak na fórum tak na grow.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 05-02-2019 v 21:29 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
ale tady mi přijde,že si to šítpnul moc brzo,afka začnou kvést kolem 21-25 dni na růstu,tak to chce šmikanec někdy 16-18.den ale jen jednou ne dvakrát a modlit se aby to byla ustálená genetika a nezasekla se,což u magnuma si myslim nehrozí,to jsou povedený strainy...


tomu nerozumim, asi si každej pod pojmem ustálená genetika představujem něco jinýho.

Ať je genetika jaká chce, na nějakej čas se v růstu prostě zasekne všechno když zastřihneš. Některý kytky to zvládaj líp, některý hůř.

Odjel si ten tvuj rekordní autonorthern víckrát? třeba by dal ještě víc dát to do šestilitru a neštípat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 05-02-2019 v 23:33 PM

Old Post 05-02-2019 v 22:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 37

Ono je už pozdě řešit to stipnuti no...byla to kravina sám jsem jel dvě kola automaty a proste nechal jsem jim volný průběh samozřejmě každá byla velikostne jiná tak jsem je musel podkladat ať jsou ve stejně výšce ale neřešil jsem ph atd jen lil hnojivo na květ a byly dobre hlavně 20/4 ať svitis...třeba ti to odpustí každý se učí a začíná

Old Post 07-02-2019 v 16:10 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od atletico
bodaj by vase rastliny prepalene hpskami skapali za toto


přej a budě Ti přáno

BTW. to co napsal Dalby byl evidentní sarkasmus... necekal bych ze to nekdo vezme vazne

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-02-2019 v 22:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

9.2. Příspěvek č. 39



Pár informací pro objasnění.. grower.cz čtu už od roku 2012.. až teď jsem se zaregistroval a dal sem něco.. automat jedu poprvé.. zastřihnutí nwm jestli je správné u automatu, ale zkusil jsem.. dál už se nebudu vyjadřovat.. jen fotky budou a konečná sklizeň.. omluvte mě za mé nevyjadřování, ale rád si počtu, co tu píšete.. třeba vás ještě překvapím.. uvidíme..

Old Post 09-02-2019 v 16:45 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

14.2. Příspěvek č. 40






Tak Magnum Auto mi pěkně roste.. máte tu fotky po pěti dnech od posledního příspěvku..

Old Post 14-02-2019 v 13:27 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 41

Mám jednu otázku.. jak jsem již psal.. pěstoval jsem jen indoor normální kytky, ale ne samonakvétací.. dají se z téhle kytky udělat řízky? čím více info napíšete tím lépe..

na oplátku později prozradím více info o světle a kde to mám

jinak myslím si, že až na ten malej květináč jsem snad neudělal nic špatně.. uvidíme co to zaštípnutí..

na to konto s tím květináčem.. měl jsem jednou květináč asi 10cm vysokej.. upé mini.. prostě jsem zkoušel všechno a i blbosti i když jsem věděl, že sklizeň bude bída.. co už.. kytka vyrostla a i vykvetla.. byla krásná.. chytla svilušky ale postřik a cajk.. semínka byly od kámoše, takže nwm co to bylo, ale mělo to strašně tvrdý květ.. na pohled pěkný jako okrasa do pokoje, ale to je asi tak vše.. vyzkoušeno.. jde se dál

Old Post 17-02-2019 v 02:21 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 42

Rizky urcite pujdou,sice blbe koreni ale jde to...jedna rada: cim driv tim lip,protoze kytka neni zavisla na fotoperiode,tim padem si ji nemuzes nechat narust do jake velikosti potrebujes a to ani ty klony ktere narezes,jak prestane rust a zacne kvest tak hotovo...muzes mit z tech klonu treba 10cm kytky...no spis stonek a palka😀 Preji hodne zdaru



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 17-02-2019 v 05:05 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 43

Robiť klony z auto je blbosť a povie ti to každý.. Začnú kvitnúť možno hneď po zakoreneni ak vôbec za korenia.. Zbytočne zkurvis rastlinu a pripravís sa o výnos.. Autoflowering sa neklonuje a kto povie ze áno je kreten.. Áno dá sa to nehovorím ze nie.. Ale zbytočne zkurvis rastlinu z ktorej si robil klon a budeš tam mat možno 3 g na tom klone.. Ale môžeš skúsiť a presvedčit sa sám ✌️

CFL RED 125w 2017

AF - Critical,Critical+2.0,Critical cheese,Magnum2017

AF-2018 FAST BUDS

LED, AF... cross+vyroba fem. pelu 2018

AF 2019

SWEET HAZE AUTO F1 2020

Old Post 17-02-2019 v 10:12 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 44

řízky se udělat dají, ale jsou úplně k ničemu, vůbec to nevyroste a vetšinou to stejně nahermí, ale na kompost dobrý

Old Post 17-02-2019 v 10:32 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

25.2. Příspěvek č. 45



homebox 160x60x60

Světlo bylo 150w zářivka, teď 300w led

1,5 měsíce růstu..

Naposledy upravil kubassi 25-02-2019 v 02:08 AM

Old Post 24-02-2019 v 23:42 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 46

s tema klonama to neni pravda...kdyz dobre trefis kdy to narezat tak neni problem,kamos takhle out mel z tech rezu docela pekny kytky....ale jak rikam musis to trefit...idealne na zacatku rustu az se z te kytky da uz rezat....ale chce to zkusenosti...taky nez se mu to darilo,to chvili trvalo...



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 25-02-2019 v 16:31 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 47

Kdyz se ta kytka oreze na klony tak na ni nic nezbyde, bude jako koště a uz to nedozene.

Old Post 02-03-2019 v 14:32 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 48

Tak nesmíš ji oholit jak kuře... Třeba jen dva,tři řezy



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 02-03-2019 v 16:43 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9818160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív