Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

Hele a neni te 14

Znamej ma deti v tom veku a ten jejich kluk furt rika...

Hele a .... , Hele a ....
Jeste k tomu pridam ten malej boxik a vysledne vybaveni
(vic ho rodice nepodporily ) a jeste k tomu ty detske otazky a
vychazi me ze si ted maximalne v puberte 14-16 let.
Co ty na to? Vyklop pravdu

Old Post 12-01-2019 v 18:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 50

Štípnout ji můžeš, kdy a kde chceš 😉 už jsem měl kytku, co měla deset pater a já jich sedm odstranil 😁😁😁 konopí je nezmar

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-01-2019 v 18:09 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Hele a neni te 14

Znamej ma deti v tom veku a ten jejich kluk furt rika...

Hele a .... , Hele a ....
Jeste k tomu pridam ten malej boxik a vysledne vybaveni
(vic ho rodice nepodporily ) a jeste k tomu ty detske otazky a
vychazi me ze si ted maximalne v puberte 14-16 let.
Co ty na to? Vyklop pravdu


24, dokončuju akorát magisterský studium hele je spíš takové nářečí, nevím, to tu říká každý Právě že já to řeším z důvodu abych to úplně nedosral žejo, moje otázky jsou konstruktivní Malej boxik mám protože to chci mít u sebe abych o tom měl pořád přehled, velký kytky mam v létě na zahradě a tam je mi jedno, jeslti maj metr nebo 10

Old Post 12-01-2019 v 18:25 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

OK, sorry ale pripadalo mi ze pises jak nactiletej
Tak ok

Old Post 12-01-2019 v 20:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 53


Dneska ráno jsem si všiml, že mi na jedné rostlince hnědnou listy - viz foto. 2 Lístečky postupně po obvodu hnědnou - myslel jsem si, že se spálily o zářivku. Jenže to by byly spálený obě a navíc ta zářivka fakt tak horká není. Může to být náznak, že je třeba přihnojit? Ještě mě napadlo málo zálivky, protože jsem to zaléval jen tak střídmě kvuli kořínkům, nicméně si nemyslim že zase tak málo že by to schlo. Muj názor, potřeba přihnojit, je to tak?

EDIT: lístečky hnědou po celém okraji + mají hnědou špičku

Naposledy upravil Touma 13-01-2019 v 08:53 AM

Old Post 13-01-2019 v 07:53 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

Myslim ze uz sem te ohledne toho kdyz zacit hnojit odpovidal
Spis to vypada na jiny probem ale neptej se na jaky, byly by to jen spekulace , bez ph metru je to vesteni z kristalove koule.

Old Post 13-01-2019 v 10:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 55

Oukej tak jsem právě naházel do zkumavky trochu hlíny a zalil destilkou, zítra dám report! jinak jsem si měřil pH deštovky kterou jsem až dneska dal do konve a cca mezi 6-6,5

Old Post 13-01-2019 v 10:43 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Ok, sem zvedavej na vysledek. A proc ne za hodinu? Proc az zitra?
Nechces to ouhovat pres oc, ze ne ?

PH destovky 6-6,5 j idealni na zlivku bez hnojek ae pokud budes jeste pridavat hnojiva tak budes muset zvyssovat ph jedlou sodou .

Old Post 13-01-2019 v 11:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 57

No protože jsem na různých jiných vláknech četl, že se má zemina promísit s destilkou a počkat 24 hodin klidně to udělam za hodinu, louhování přes noc něčemu vadí? Nicméně já stejně budu zalejvat kohoutkovou, takže se to zase o trochu změní. Budu přidávat ten biobizz. Nejdřív si zkusím co udělá s litrem vody gram sody, potom mililitr toho hnojiva a podle toho si namíchám ideální roztok na ph cca 6,5 to by mělo fungovat

Old Post 13-01-2019 v 11:07 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

Hodina je bohate postacujici .

Ja jsem to delal tak ze 5 l odstaty kohoutkovy jsem smichal s 5 l. RO, tu ty nemas tak ji vynechej takze pak sem do 10 l pridal Biobizz a kdyz jsem zmeril PH bylo presne 6,5.
Takze uz nemusim zvedat ani snizovat PH.

Jen kdyz leju cistou vodu tak snizuji na 6,5 citronovou kys.

Staci tam nasypat par drobecku a merit to postupne abys to neprehnal a pak nemusel zase snizovat.

Old Post 13-01-2019 v 12:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 59

Ty pH testry co máme doma na bazén jsou nějaký divný, ukazují nesmyslné pH achjo, mam to zkusit prolejt tou deštovkou? kdyby případně bylo to pH nějaký špatný, aby to tohle neutralizovalo?

Old Post 13-01-2019 v 12:08 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 60

To ti nikdo neporadi , jesli tedka hned prolejvat , protoze si to neveme nikdo na triko.
Substrat ma bakterie ktery pri proplachu castecne zdecimujes.

Musis mit namerene spolehlive PH hodnoty , neznam bazen test ,nevim jesli je spolehlivy.
Proste kvalitni PH metr je vetsi jistota.

Ja sem v prvnim kole v kokosu nameril PH 9

Old Post 13-01-2019 v 12:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 61

hele tak muj test odhalil pH cca 4,7, možná ještě kyselejší :O

Old Post 13-01-2019 v 12:22 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 62

A to si meril tim samym testem na bazen ?

Tady je otazka jesli je to spolehlivy a opravdu si nameril pravdive hodnoty.
No pokud to mas takhle jak pises tak rozhodne proliti je namiste.
Ale nedovedu pochopit , vzdyt si sotva zacal , je to vubec realny abys uz ted tak brzy , tam mel spatny ph?

Ja se domnivam ze je to nasledek ze nemas kvalitni hlinu z growshopu.
Treba Biobizz light-mix ma PH 6,2 a obsahuje celkem susne silne pufry.

Old Post 13-01-2019 v 12:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 63

Hele ty roztoky na bazén to podle mě nebrali protože rozsah byl od 6. Ted jsem vzal akvarijní Ben test PH kterej je od 4,,7 a vyšlo to přesně takhle. Tímhle stejným jstem si změřil deštovou vodu a ukazuje to 7,4, tam je opačnej problém

Old Post 13-01-2019 v 12:27 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 64

V tom pripade ja bych to vzal do sprchy , problem je ale ze hlina se musi vyplachovat dele nez kokos a to zase znicis bakterie ale neda se asi nic jineho delat.

Takze ja bych to vzal do sprchy,voda teplotu jako pri zalivce 20-23C a po proliti sprchou bych dal tu destovku tvoji destovku aby se srovnalo ph a vytlacila se ta kohoutkova voda ze substratu. Ale tou destovkou to musis prolejt durch ten ten kvetinacek.

Ale nic takovyho te neradim ,jen ti pisu co bych udelal ja kdybych si byl jisty namerenymi hodnotami a jak bych to resil, odpovednost je na tobe.
Pak bych pridaval Melasu aby podporila rust bakterii.
A tu Melasu bych pridal uz hned ted do ty destovky jak bych proleval po te kohoutkove aby se co nejrychleji opet rozmnozily bakterie..

Kdyztak si jeste pockej radeji co t k tomu rekne Pitr.

Old Post 13-01-2019 v 12:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3345660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív