Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tenhle u nas v nemajii, Bio pro byliny u nas maji v OBI jine baleni ale ja myslim ze je to jedno. Oni ty substraty nesterilizuji proti patogenum , jelikoz to maji levnejsi , nevyplatilo by se jim to.

Priste radeji kvalitni znackovy z growshopu.
Je jich dost kvalitnich.


No a stačí mi tedy ty lepivý desky na ty šmejdy? Nebo musím řešit nějaký postřik?

Old Post 08-01-2019 v 18:44 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 34

Nechej jen ty lepove pasky teď řeším ty smutnice...pokud se objeví tak musíš koupit hlistice ale je zbytečně to řešit třeba tam nic nebude...a když ji uvidíš to na lepovych deskach

Old Post 08-01-2019 v 18:50 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 35

Dobře, nikde nepíšou jaké je to hnojivo... tak jak s hnojkou co myslíš?

Old Post 08-01-2019 v 18:53 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36

On ti to povi , resi to tedka v primem prenosu

Hele , ted to neres, kup zluty desky,pichni je tam , muzes je rozstrihnout podelne a pak az teprve najdes nejaky prilepeny smejdy tak je nafotis , treba budes mit kliku a nic nebude.

Na hnojky mas dost casu.

Jiste nam da za pravdu i Pitr.

Naposledy upravil Madical-Strains 08-01-2019 v 19:14 PM

Old Post 08-01-2019 v 19:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 37

"pro mlade rostliny jemně přihnojen". Tak já nevím uvidíme, počkám ještě

Old Post 09-01-2019 v 11:28 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 38


Přináším aktuální foto, 11 dní od vyklíčení 18/6. Vypadají dobře, jen nevím co ty 2 žlutý děložní lístečky dole? Jsou žlutý od začátku. Jinak mi přijde že teda roste sama od sebe docela hustě, nad 3. kolínkem to chci štípnout

Old Post 11-01-2019 v 19:34 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

Delozni listky proste zloutnou, pak nekdy muzou odpadnout. Normal.

Old Post 12-01-2019 v 08:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 40

Oukej, tak dobrý. Chci se zeptat, budu dělat pacháč podle návodu http://growmart.cz/jak-vyrobit-pachovy-filtr-doma/ akorát bude podstatně menší, protože na ten muj PC větráček je tohle až až Nicméně se chci zeptat... je jasné, že to narvu na odtah z venku boxu, prostě to tam nalepim kobercovkou za ten větrák. Ale je potřeba to dát i na přítah? Jako na jednu stranu si řikam, že logicky by přítahem neměl jít ven žádnej vzduch, čili ani žádnej pach, ale je to tak opravdu? je možný nechat přítah tak jak je, že skrze něj vidim do boxu? A druhej dotaz.. profoukne tohle vůbec ten PC větráček? jakože abych to tim akorát neucpal a vzduch se mi tam nepřestal vyměnovat. Díky moc

Old Post 12-01-2019 v 11:27 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

No v boxiku bys mel mit lehkej podtlak tak se ti nic ven nedostane.
Pachac patri pred odtah , ja ho mam samozrejme uvnitr boxu.

Old Post 12-01-2019 v 15:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 42

To s tím podtlakem to teda nevim, jelikož ten box samozřejmě netěsní je to stará skřinka tak prostě kolem dveří to nikdy těsnit nebude úplně, ikdyž jsem tam dal těsnění s D profilem, tak všude vidim že prosvítá světlo. Jinak pacháč před odtah, ono je asi jedno ne z jaký strany to na to narvu? když to dam zvenku. tak všechen vzduch, kterej bude chtít jít ven tak bude muset tak či tak projít skrze ten filtr, tak je to jedno ne?

Old Post 12-01-2019 v 15:17 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

No tak kdyz te to netesni tak musis mit mensi diru na pasivni pritah abys tam mel stale mirny podtlak, jesli si udelal tu diru na pasivni pritah moc velkou tak pak je filtr hadam zbytecnej.

To nevim , nezkousel jsem fitr davat mimo box. Teoreticky snad ano.

Old Post 12-01-2019 v 15:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 44

No hele, mám v boxu 2 PC větráčky. Jeden zezadu dole, který do boxu vhání vzduch a jeden naproti nahoře který vzduch žene ven. Samozřejmě se snažím ten box zatěsnit co nejvíc. Mám tedy zmenšit (třeba tím, že přes půlku toho větráku plácnu zvenku karton) přítah vzduchu do boxu?

Old Post 12-01-2019 v 15:23 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 45

Čau, nebuď línej a zaizoluj to pořádně 😉 taky mám starou skříň 😀😁 chce si to a tím víc pohrát

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-01-2019 v 15:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 46

Hele je jasný, že si s tím vyhraju přece si nebudu v pokoji smrdět nicméně nyní se mi tam tvoří 3. patro listů a jsou nějak hrozně moc blízko u sebe. Jsem zvyklej z venku že jsou tak hezky postupně a tady jsou nalepený na sebe. Je to tím, že mám Redku zářivku a ten růst bude opravdu takovej pomalej, že nebude ani třeba zaštipvoat nebo je to jen začátek? díky

Old Post 12-01-2019 v 16:40 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 47

To bude odrůdou 😉 některý se právě začnou roztahovat po zaštípnutí .pod červenou by se měly naopak víc tahat teoreticky, prý 😁😁😁. Ale čert ví, vlastně pěstuju jen pod red, jak růst, předpěst, řízky, květ 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-01-2019 v 17:55 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 48

a hele myslíš si teda, že je blbost tu kytku nezaštipovat? nebo jí zaštípnout později? Já právě zaštipoval dycky jen venku a jen nad třetím patrem, pak jsem měl krásně 4 hlavní větývky. Ale ted právě nevím, jak a kdy a kde zaštipvoat, abych tu kytku nezabil, nebo abych nezničil úrodu

Old Post 12-01-2019 v 18:04 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5844550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív