Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » SubFocusova léčebná CBD mikrozahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Pěstujete konopí pro THC nebo CBD?
Jsem klasický hulič - čím více THC tím lépe !!! Neléčím se.
Léčím se odrůdou s vysokým THC podílem
Léčím se odrůdou s vysokým CBD podílem
Nepěstuji a ani konopí neužívám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

Ja pod 242 w led zalevam dospelou kytku kazdy druhy den v hline a to prolevam kvetinace skrz. Teplota ted v zime cca 24-25C
Nepripada mi ze by to nejak pomalu vysychalo.

Mas to hezky, taky pojedu CBD bez thc .
Jeste je jedna CBD-CANDIDA (CD-1)

Old Post 05-01-2019 v 18:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 50

Ono to bude hlavně tím, že ty svítíš 242w a já 40w V pokoji mám 19 a v boxu i 18 ... Asi ten velký pc větrák je moc silný - boxík je úplně zcucnutý

EDIT: Přesně tuhle odrůdu jsem hledal a nemohl jsem najít, kde se prodává. Měla by být úplně bez psychoaktivního účinku, ale to ta Dinamed CBD taky.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 05-01-2019 v 18:59 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 51

Jo , tak to bude tim , nevsim sem si
Asi tam mas trosicku deficit horciku.

Old Post 05-01-2019 v 19:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 52

Ahoj, pufruješ nějak kokos, než ho pak smícháš se substrátem? Používáš ten klasický lisovaný z GS? Jednou jsem takový mix viděl už jako hotový z obchodu, ale nevím od jaké firmy, a líbil se mi. Už jen kvůli tomu, že to pak v přírodě vypadá líp, než kuličky perlitu 😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-01-2019 v 19:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

Zcela bez thc taky neni .

https://www.posemenu.cz/cbd-odrudy/candida--cd-1-/

Old Post 05-01-2019 v 19:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 54

To Pitr90: To nevím, koupil jsem kokos v akvaristice pro žížaly do komposteru a ten jsem použil - byla to taková malá lisovaná kostička dal jsem jí do vody s upraveným ph na 6 a pak jsem tu vodu změřil a měla 4,9. Tak jsem jí vymačkal a zase zalil vodou cca 6 a na výtoku už bylo 5,8 tak jsem to tak nechal.

Myslím, že když koupíš ten z G shopu bude s trichodermou a bude lepší.

To Medical: jo deficit nam možná nějaký bude, spravují se pomalu - když byli maličké, tak měli dost krizi asi kvůli přehnojení a proto se tam ještě nějaké deficity projevují. Ale ty lmalinké nové listy už rostou pěkné.

Jinak nemůžu se nějak po nemoci vzpamatovat. Hodně se snažím odpočívat, ale moc to nepomáhá - nebo spíše pomáhá, ale vééééélmi pomalu. Mám pocit že CBD kapky co mám 10% ze ZeleneZeme (teď jsou v akci za 1490 - a já je sakra koupil za 1890, https://www.zelenazeme.cz/obchod/cb...y-olej-10-10-ml) zase začnu užívat. Jen jsem přestal - protože jsou drahé a chtěl jsem si je schovat až bude opravdu zle.

Taky už jsem nějakou dobu nedal čaj, ale je asi rok starý taková nechutně zvětralá technika. Už ať mám svoje. A taky ať už povolí samozásobitelství třeba do 1%. Mám pocit, že to nahrává těm obchodům s CBD produkty které na tom mega vydělávají. Prostě moje nemoc = jejich byznys ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 05-01-2019 v 20:21 PM

Old Post 05-01-2019 v 19:15 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 55

Pánové, tohle je snad téma vhodné do síně zmaru. Kytkám prostě stále něco chybí a stále je něco trápí. Pěstoval jsem dost dlouho a bez jakýchkoliv problémů - a nyní to prostě nějak nejde. Nevím co je jiné u ledky a u CFL a HPS.

Jedna therapka je ještě jakž takž, druhá je zežloutlý mrzák. Já nevím sakra, co se to děje.

Zasadil jsem další semínko, vyklíčilo pěkně, zasadil jsem do kokosu, vykouklo fajně a od té doby 10 dní a je pořád stejné. Včera jsem to nevydržel a zalil jsem to už i hnojkama s EC 0,8 a změna vůbec žádná.

Už mě to fakt nebaví. Myslím, že výbavu mám přepychovou. Led od frynka je fajn, ale rostlinám se prostě nelíbí. Asi jí prodám a vrátím se zpět k CFL a HPS. Co je na té LEDce jinak? Malou rostlinku mám 50cm od ledky na 60w výkon.

Dal jsem naklíčit poslední 4 semínka. Teď uvažuji, do čeho dát. Mám tu lightmix od biobizz a čistý kokos upravený na ph 5,8. Až semínka vyklíčí dát je do hlíny, do kokosu? A pod ledku nebo pod cfl? Schválně byl vyzkoušel dát to pod zářivku do PC bedny.

Pokd pod ledku, jak přesně mám postupovat?Na jaký výkon a jak vysoko jí dát. Nebo jít na jistotu a zvolit CFL?

Pokud do kokosu, mám do něho dát před zasazením klíčku i živiny?Mám AHčka celou sadu.

Zvažuju nad nějakou nemocí, plísní, toxicitou materiálů nebo já už nevím co. Nebo jsou to nestabilní a velice náchylné odrůdy a já lamér.

Zítra dodám nějaké fotky. Tu lepší therapku nejspíše nechám pořádně rozrůst pokud se bude stále spravovat i když zase někdy kroutí listy - tohle jsem tady u nikoho neviděl. Udělám si z ní asi pár řezů do PC Boxu pod CFL a nechám jí odjet.

Prostě pech. Mám chuť vybavení prodat a místo toho nakoupit cbd weed a mít to bez problému Sorry, ale zdraví je teď echt na hovno a do toho tahle bída

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-01-2019 v 20:00 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Nevzdavat se !
Nekdy se to proste sere, no a kdyz se to sere tak samozrejme , poradne ale to se zase 100% zvrati.
Drzim palce, ty to zmaknes!

Old Post 14-01-2019 v 20:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 57

Děkuji kamaráde, budu doufat.

Jinak náhodou jsem projížděl tvoje pěsty a všiml jsem si tohodle:

http://grower.cz/forum/showthread....902#post1180902

toto přesně je můj problém! A taky jsi jel pod LED. Jako by pod ledem chyběly určité prvky nebo to světlo rostlinám nedělalo dobře. Nepřišel jsi na to co bylo špatně? Uvidíš, zítra vyfotím, je to úplně stejné jako u Tebe ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-01-2019 v 21:18 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

Jo ty horni fotky jsou deficit horciku jak jsou dvoubarebne listy a ty dolni deficit vapniku, ty zrzave skvny. Proste dohromady deficit Ca-Mag
Pod ledkama to proste vic papa a vznikaji tam kvuli tomu ty deficity ale da se hlina udajne smichat s dolomitskym vapencem. Ted ten dolomit zrovna budu zkouset.
Ledky jsou tim povestny na deficit Cal-Mag
Ale u tebe staci koupit nejaky kvalitni znackovy Cal-Mag dolnek a uvidis jak si pak budou chrochat.

https://www.profi-grow.cz/doplnky-3...BCABEgIE8fD_BwE

A taky RO voda ! Ta je taky tim Cal-Mag deficitem docela povestna jelikoz je tezky najit spravny pomer pro danou kohoutkovou vodu.
Chci vyzkouset ten doplnek do akvarii misto redeni s kohoutkovou vodou jak se psal v tom svym vlakne.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-01-2019 v 22:01 PM

Old Post 14-01-2019 v 21:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 59

Já se naučil do nádrže s vodou dávat 2 víčka cal mag na 60 litrů, to může být tak 20ml/60litru a už jsem problém neměl. Není potřeba lit toho moc. Tedy aspoň u mě to tak bylo


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 15-01-2019 v 07:05 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 60

Kluci rychlý dotaz, mám naklíčené semínka dát do čistého kokosu, nebo to předem trochu napufrovat a dát tam třeba 0,5 EC Aháček?? Díky za bleskurychlou odpověď

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 16-01-2019 v 16:10 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 61

Koukám, že odpověď se nekoná já jsem kokos napufroval na 0,5 a bylo to v pohodě.. horší je teď mě poslední kolo, kde jsem to zapomněl udělat a ty chudery vypadají děsivě ale už se rozjíždí, brzy dám fotky.. akorát že zálivka 0,5 je trochu spálila a bez živin jsem je nechat nemohl, když byl kokos čistý to je tak když jsem zvyklý na řízky


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-01-2019 v 22:06 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 62

Jen takový rychlý menší UP:

Z rostlinek narostly dvě krásné obrovité maminy. Prozatím jsou ještě v malých kvetináčích, udělal jsem si jeden malý řezík. Už mají 4 měsíce. Zvětšil jsem boxík na 60x60x140 - pro tu ledku řekl bych až nutnost - ta výška. A super. Jen mám v boxu rajčata,papriky a bylinky a na g snad ještě čas příjde. Asi jedna půjde za okno a jedna na zahradu a maminu tu nejpěknější nechám vykvést v boxíku. Určo pak dodám fotky. Pod tou ledkou to má už stonek, že to budu řezat motorovkou. Přesadím to pak do 20l květináče a pod ledkou pojedu jen jeden kousek, který roztáhnu.

Pamatujte: co se vleče neuteče

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 14-03-2019 v 21:27 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 63

A máme tady další zprávy!

Rostlinky jsem nakonec šoupl pod ledku a společně s rajčaty,papričkami a bylinkami přepnul 12/12. Po týdnu jsem v bedně nechal jen Therapky protože byl čas, aby zelenina šla ven. V boxu 60x60x140 s ledkou na plno (wattmeter ukazuje 92w) zůstaly dvě pětiměsíční obryně a jeden testovací řízek. Box zaplněn tak z 40%. Jelikož zase zdraví stálo za prd, moc jsem se o ně nestaral. Nakonec kvetly asi 60 dnů a vypadají fajn.

Výsledek už znám protože už je mám přes měsíc sklizené. Ale abych nekazil partu tak:

VYHLAŠUJI TYPOVAČKU O K+:

Přikládám fotky z 50. dne květu

Za pár dnů napíšu výsledek a odměním tři nejbližší typéry. Potom dodám "TeaReport" protože už jsem zkoušel čaj

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 02-06-2019 v 17:27 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 64





Konečně zbylo trošku času tak udělám nějaký závěr.

Holky jsem měl nakonec tři: jeden řízeček a dvě pětiměsíční krásky.

Ve společnosti rajčat,paprik a bylinek byly asi 15 dnů květu a pak šla zelenina na zahrádku a nakonec pod ledkou od frynka 100w (92w reálná spotřeba) v boxu 60x60x140 zůstaly jen tři therapky. Zabíraly cca así 40% boxu - takže nic moc efektivního. Ale jak už jsem psal, nezajímá mě výnos ale zdravotní přínos.

60 dnů byly pod ledkou a pak přišla kosa. Žádnou moc velkou péči neměli, protože zdraví stálo za prd ,ale i tak se držely statečně

TIPOVAČKA O K+!
Postnu pár fotek a zkuste tipnout, kolik toho asi je. Tři nejbližsí tipéry odměním káčkem. Za pár dnů vyhlásím vítěze a napíšu "TeaReport" a popíšu vůni.

Ahojka!

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 02-06-2019 v 17:43 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8928880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív