Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Druhé kolo SCRoG - Northern Light, 100w HPS + 85w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Obecné Druhé kolo SCRoG - Northern Light, 100w HPS + 85w CFL Příspěvek č. 1




Tak vítám vás u aktualního kola
dnes 7.3 jsem zasadil 2x Northern Light od Royal Queen Seeds
Micro Box - 80x80x40 ( Výška , Délka, Šířka )
takže k 85w CFL od Elektrox jsem dokoupil 100w HPS od GIB
Odtah zůstává stejný = Vents Quietline 100, 97m3/h + Can Lite Filtr 150m3/h
Ofuk na kyti: 3x PC Větráček 12x12
Ofuk na výbojku 1x 12x12 PC Větráček
Hlína: Plagron Light
Holky jsou v 3,15l květináči a mám v plánu se s nimi naučit SCROG

Momentálně mám problém s teplotou... v bytě mám 25°C a ve skříni je 28,5°C což by asi bylo v pohodě ale musím mít vyplou tu CFLku ... když sem měl zaplé obě tak teplota byla 31,0°C což už je asi moc předpokládám takže momentálně běží jen HPS 100w a bojuju s teplotama :/ uvítám každou radu jak zlepšit situaci s teplotou
dnes jsem tam holky dal a tu HPSku mám momentálně 35cm od zeminy a postupně budu snižovat... teploměr mám na zemině a teplota tam je právě 28,5°C bude to boj nevím moc co s tím :-D přikládám aktuální foto :-)
Foto č.3 je odtah
Jinak mám zatím otázku:
1) Jak maximálně vysoko držet tu 100w HPS od vrcholků?
2)a pak asi postupně až budu UPovat fotky tak bych se zeptal např. jestli je vhodný už přepnout atd atd je to scrog for first tak proto
zatím se mějte

Naposledy upravil Vana 07-03-2019 v 14:08 PM

Old Post 07-03-2019 v 13:55 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2

Pokud tam chceš jet usporku i hps tak bych dal minimálně VKO 125, v lepším případě TT 125 a můžeš tam narvat 2x 100w hPS

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 07-03-2019 v 15:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 3

Kámo nižšie by som to HPS asi nedával, spáli ti rastlinky. Efektívna vzdialenosť pre 75W HPS je 25cm, pre 150W HPS je 35cm takže by som zvolil asi zlatý stred medzi tým

Old Post 07-03-2019 v 16:08 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4


Keir: blbost, 250w hps bez problémů 30 cm, nevím, kde jsi vzal ty hodnoty.

Jo a tenhle venťas je taky ok. Stojí pár stovek a má i kovová ložiska a dá se bez problémů regulovat obyč stmívačem do zásuvky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-03-2019 v 16:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 5

No nevím nevím, na 80cm výšky je kravina cpát 250w, to tak minimálně pro 120cm výšku. Já bych to viděl na 2x 100w jako ideál, popřípadě 2x70w nebo 2x150 pro lepší osvícení plochy. Ber to tak, že máš 2x 40x40cm vedle sebe s výškou 80 - to je jako 2x mamoth micro co mám já. A 100w mi tam příjde na výšku jako strop.Na šířku to zase ale bude málo.

Každopádně tu CFL dej pryč a nech tam pouze sodík.

Co se vetilace týče, tak VKO za mě dobré možná tak do místnosti, kde strvale nezdržuješ, jinak tě bude ten hluk srát a při tom průtoku vzduchu do to má bych radši šel do 2x velkých 12v větráků. Ale pokud v pokoji nebýváš, tak proč zase ne. A regulace triakovým stmívačem do zásuvky? Heh, to snad ani nemá cenu, bude více vrčet a méně foukat. Nebo se možná pletu, ale kdysi mi VKO takhle kurevsky bzučelo ( jo je to kvůli useknuté sinusovce na fázi).

Jinak výška jak je na fotce je úplně ok, možná bych to dal blíže, ale radši až budou miminka trochu starší protože ti to zase bude mega vysušovat hlínu a teď tam potřebuješ víc vlhkosti.A nebo to něčím přikryj a dej blíže.

Ufff .... za mě asi tak .... Ať se daří ...

SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-03-2019 v 17:13 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 6

Jo. možná ještě jinak, na růst nech CFL ,nebude se Ti to tak táhnout a na květ hod HPSko. Ale za mě je kombinace hps+cfl na hovno. To radši čistě sodíky nebo čistě cfla. Na miminka a malinké rostlinky to cfl bohatě stačí.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-03-2019 v 17:20 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
No nevím nevím, na 80cm výšky je kravina cpát 250w, to tak minimálně pro 120cm výšku. Já bych to viděl na 2x 100w jako ideál, popřípadě 2x70w nebo 2x150 pro lepší osvícení plochy. Ber to tak, že máš 2x 40x40cm vedle sebe s výškou 80 - to je jako 2x mamoth micro co mám já. A 100w mi tam příjde na výšku jako strop.Na šířku to zase ale bude málo.

Každopádně tu CFL dej pryč a nech tam pouze sodík.

Co se vetilace týče, tak VKO za mě dobré možná tak do místnosti, kde strvale nezdržuješ, jinak tě bude ten hluk srát a při tom průtoku vzduchu do to má bych radši šel do 2x velkých 12v větráků. Ale pokud v pokoji nebýváš, tak proč zase ne. A regulace triakovým stmívačem do zásuvky? Heh, to snad ani nemá cenu, bude více vrčet a méně foukat. Nebo se možná pletu, ale kdysi mi VKO takhle kurevsky bzučelo ( jo je to kvůli useknuté sinusovce na fázi).

Jinak výška jak je na fotce je úplně ok, možná bych to dal blíže, ale radši až budou miminka trochu starší protože ti to zase bude mega vysušovat hlínu a teď tam potřebuješ víc vlhkosti.A nebo to něčím přikryj a dej blíže.

Ufff .... za mě asi tak .... Ať se daří ...

SF

O "watáži" jsem psal v kombinaci s výškou nad rostlinami, ne s rozměrem boxu 😉
Domněnky nebo zkušenosti ohledně vent??? Jo a vedle boxu spím a venťas a regulaci používám 2 roky a až teď jsem ho měnil - za ten samý 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-03-2019 v 17:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 8

Zkušenosti - proč myslíš že to píšu, spal jsem vedle něho rok a pak jsem to musel pořešit nebo by mi utekla žena VKO bylo hlučné a slabé (rozuměj, co má nad 25db je pro mě prostě kravál, když u toho mám spát) ale spíše mi řekni: nezačne ti chrčet (tak jako by vibrovat ale dělat prostě větší kravál) při regulování? Mě to VKO když jsem ho začal regulovat tak začal vibrovat a tak jako by "elektricky bzučet" a bylo to horší než nezregulované.

Ale přece jen byl rok 2003 co jsem ho kupoval a taky nestál pár stovek (asi 1500?) takže je fakt že už dnes to má jiné vinutí nebo nějakou krabičku uvnitř, co to bzučení při regulaci odstraňuje. A pokud to po zregulování nebzučí, tak bude i VKO pokud mu ubereš ok.

Nakonec jsem skončil u TD Silent 250 se sonoflexou a ještě jsem to zaboxoval a že jede jsem poznal pouze podle scuclého boxu.

EDIT: Pohledám na půdě, možná ho mám, pokud jsem ho tehdy neprodal a pokud najdu zapojím a klidně ti to postnu. Má to tak 35db nezregulované a přes 40 zregulované

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-03-2019 v 18:11 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Nebudem mu to tu zastírat 😉 jasný, trochu to bzučí, ale ženu nemám a mně to tak hrozný nepřijde. Dal jsem s kulickovimi ložisky a přijde mi, že je ještě tišší 😉
A to mi nikdy nemusí běžet naplno. I v květu tak na 3/4 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-03-2019 v 18:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 10

hoši problém je právě že to mám v místnosti v který spím.. jako nejradši bych to udělal celý z PC větráčků jenže to mi neprofoukne pacháč a ještě k tomu to zdaleka neveme tolik vzduchu z boxu jako tenhle " vents " ....a nechci dávat 2 000 ,- kč + za odtahový ventilátor na takovouhle srandičku.. a teploty se mi už vyšplhaly od rána na 30,2 °C co s tím :/

//edit: každopádně jak říkáte hoši... nechám jen CFL na růst a HPS nasadím v paldách každopádně mám v plánu tedy pořídit nový ventilátor a zaboxovat ho abych ho ještě ztišil... každopádně fakt nevím jaký a utratit za něj 2 tisíce právě nechci :/ ... a ty teploty mi nahání hrůzu ... a kam se to až požene (nad scrog síť) po přepnutí na květ se taky bojím .. to pak budu rád že to bude max těch 20 cm od vršků a teď tam je těch 30 stupňlů a to měřím teplotu 35 cm od te HPS :/

Old Post 07-03-2019 v 20:18 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

Vents Quietline 100, 97m3/h kup ještě jeden a dej ho za sebe, nemá vůbec tlak, 97m3 a když si na to nasadil pacháč tak ti to teď táhne kolem 65-70m3 ... Dej ještě jeden za něj a bude to ok

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 07-03-2019 v 20:22 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 12

já právě chtěl ten vents za něco vyměnit protože je to taky hlučný prase slyším to 5 metrů od boxu a mám to v sonoflexu + obalený 4-řma vrstvama skelný vaty + izolací do studia ... a hučí to tu stejně :/ snesitelně ale hučí .. kdybych tam dal druhý nevim nevim no a můžou popř bejt napojený na sebe? že by byli hned za sebou .. a nebude to pak moc na pach. filtr který má údajně 150m3/h?

//edit: tak tedy jedu pod CFL až do květu ... HPS jsem vypnul .. aspoň mám čas pořešit odtah... :-) tak přinejhorším koupím teda ještě jednou tenhle vents quietline no ,, ale je to prostě hlučné :/

Naposledy upravil Vana 07-03-2019 v 20:50 PM

Old Post 07-03-2019 v 20:24 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 13

Tak hoši se samotnou CFLkou tam mám teplotu 28,0°C což je skoro jako s tou HPS ..divný :-D foto zatím nemá cenu přidávat jsou to prcci :P cfl mam momentálně 10cm nad kyti zatím furt řeším co s tím odtahem :-D

//edit - bydlím vysoko a mám v místnosti 26 stupnů dopoledne...takže se není čemu divit :/

Naposledy upravil Vana 08-03-2019 v 08:37 AM

Old Post 08-03-2019 v 07:37 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Keir: blbost, 250w hps bez problémů 30 cm, nevím, kde jsi vzal ty hodnoty.

Jo a tenhle venťas je taky ok. Stojí pár stovek a má i kovová ložiska a dá se bez problémů regulovat obyč stmívačem do zásuvky 😉



Grower FAQ... Asi je tam napísaný blud Riadim sa veľkým FAQ guru, zjavne som to zle pochopil. Asi by to chcelo prepísať ak je to zle.

Naposledy upravil Keir 08-03-2019 v 17:44 PM

Old Post 08-03-2019 v 17:21 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Tlumič Příspěvek č. 15

A názor na tohle?
Nebylo by to lepší než vyrábět odhlučňovací box pro odtahovej venťas?
https://www.ventilatory.cz/tlumic-h...a-300-mm-x12128

Old Post 08-03-2019 v 20:54 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 16

Tohle neslouží pro utlumení zvuku ventilátoru ale hluku, který dělá protékající vzduch potrubím jestli se nepletu - takže odpověď zní NE, nepomůže Ti to.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 08-03-2019 v 21:00 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2102030 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív