Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CBD Hemp Scout Cookie THC < 0,2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

CBD Hemp Scout Cookie THC < 0,2 Příspěvek č. 1

Zdravím, tak si založním vlákno, jelikož mi dnes přišel triakovy regulátor výkonu ventilátoru a zítra hodím fotky.

Kytky jsou CBD Hemp Scout Cookie z Polska s obsahem CBD 4% a THC < 0,2. Semena jsem získal přímo z koupených palic, asi 30ks.

https://www.cbdshop.cz/cbd-hemp-sco...g-hemp-yourself

Světlo Mars hydro 300 (135W čistý výkon). Pěstováno v kokosu. Z 18ti kousků vylezlo celkem šťastných 13. Hnojit to budu Plagron hydro A + B, root stimulátor a green sensation. Ten regulátor přišel na poslední chvíli, protože v obýváku v akváriu kde rostou je malá vlhkost a světlo nejde zvednout a mají chudery oschlé lístky, ale nikam nespěchám, jak se rozjedou, ničemu to neublíží.

Skříň 60x60x160.

Chci si udělat pěkný kytky bez THC do bylinných směsí s lepší vůní a chutí, než jsou ty koupené. Usušit si je pěkně pomalu svým stylem. A hlavně chci zjistit jaký bude rozdíl mezi kupovanym a domácím pocitivym modelem.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-01-2019 v 14:47 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Tak na tento CBD model jsem opravdu zvedavy , skoda ze neobsahuje vic % CBD ale to bude asi ta "cena" za opravdu nizke % THC.

Ja planuji na na jaro na balkon , pokud se stihnu ovsem do te doby prestehovat, CBD Therapy Crew nebo
CANDIDA (CD-1) Sativa s velmi vysokým obsahem CBD (11- 20%) a velmi nízkým THC (do 1%), hodící se i pro venkovní kultivaci.

Uz se tesim na tve kolo a hlavne na report ucinku na konci.

Old Post 04-01-2019 v 14:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 3

SubFocus mě inspiroval a mě bylo líto je vyhodit.. a čekat než bude venku teplo? Vůbec pěstování je má závislost a kvalitního huleni mám dost.. tak jsem vytáhl z prachu můj první box


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-01-2019 v 15:01 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 4


Foto těch chuder z akvária triakovy regulátor na prima klimu nefunguje, motor bzučí, sice jede, ale ten zvuk se mi nelíbí, navíc se rotor zahřál a tak jsem to vypnul. Zatím jsou v otevřeném boxu s ofukem, světlo je konečně vysoko, teď je jen rozchodit. Na nový regulovatelný ventilátor si ale musím tak 10 dní počkat a nějak to těch 10 dní přežít. Myslel jsem, že změna odporu bude stačit.. škoda že je prima klima hlučná jak malý vysavač.. zlatý lopatkový ventilátor s šesti rychlostmi..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 05-01-2019 v 15:54 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 5

držim palce a jsem zvědavej na ten strain a ten panel ...sranda,že na cannafestivalu sis mohl koupit cbd model normálně v automatu jak cíga a pohoda ale za g chtěly snad 250 lupiči

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-01-2019 v 16:10 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 6

Moc pěkné holky. Shodou okolností jsem měl prima klimu taky - to bzučení při regulaci bylo na přesdržku. Vyřešil jsem to jednoduše - pořídil jsem si transformatorový měnič ze 220V na 110V a když jsem na něm měl Sonoflexy tak byl prakticky neslyšitelný ale funěl slušně. Měl jsem to zapojené na přepínač mezi 110V a 220V a vyřešeno.

http://www.menice-transformatory-11...napeti-230-110V

Klasickým triakovým regulátorem tomu nepomůžeš - to bzučení je způsobené tím, že triakový regulátor ořeže konec sinusovky a začne to kvůli tomu vibrovat. Nejlepší řešení je nejjednodušší - nový větrák. Měl jsem TD Silent 250m3/h + sono a i na plný výkon je prakticky neslyšitelný. Ještě ho mám někde ve sklepě...

Jinak jsem rád, že jsem Tě inspiroval a přeju hodně štěstí!

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 05-01-2019 v 19:09 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 7

SarumanCZ věřím, že brzy to u nás bude úplně normální, až zvednou limit pro techniku a léčivé modely aspoň na 2 nebo v horším případě na 1% .. ale i tak by se tím otevřelo spousty možností .. chtěl bych aby to tady bylo jak ve Švýcarsku, tam si v Lidlu koupíš pytel palic a vypadá to jak takové ty větší pytle s tabákem. hlavně by se daly šlechtit nové odrůdy, jednou se dočkáme, musíme volit Piráty, stejně tam není z čeho vybírat

A SubFocus - já počkám na ventilátor zdarma od kámoše. Nechci dávat 4000 za silent ventilátor.. ale ten transformátor zní dobře, kdyby to nemělo klapnout s kámošem, tak zkusím co jsi poslal, díky


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 07-01-2019 v 14:52 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 8



Tak vykoukl jeden samec, nikdy jsem regular semena nejel a přijde mi to celkem brzy, uvidíme co zbytek. A ty lístky hnědý jsou od menšího nakrmení hnojivem a horku, když byly v akváriu, než jsem nachystal skříň, ale už jsou v pohodě. Brzy jim zase dám trochu. Voda má 0,3 tak dostanou 0,5 v zálivce za pár dní.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 12-01-2019 v 16:07 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

Ahoj,
nějaké zkušenosti s:
CBD Hemp OG plus
CBD Hemp Purple
tyto varianty mají inzerovaných 12% CBD?
Díky moc.
Ať se daří

Old Post 12-01-2019 v 18:45 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 10

Čau, jen tohle zatím, další objednám, až tenhle model dojde. Míchám si ho s damianou, Eukalyptem a špetkou klasickýho huleni, je to dobrota a příjemný stav vůbec nevím kolik procent to skutečně má, testy jsem neviděl..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 13-01-2019 v 00:44 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Čau, máš nějaký plány s tím samcem?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-01-2019 v 07:06 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 12

WeedBurger: Super nápad, já jsem právě na základě tvého příspěvku uvažoval o tom, že bych také pár vzorků objednal, jen jsem nevěděl jestli někdo nemá zkušenosi ještě s nějakou odrůdou nabízenou na těch stejných stránkách.
Tak já asi taky objednám nějakou kombinaci, abych měl poštovné zdarma...
CBD mě zajímá...
Mimochodem píšeš, že si děláš směs i s klasickým hulením dalšími bylinkami apod. Já taky do vapíku rád používám směsi s bylinkami. Ale zaujalo mě to míchání odrůd. Možná je to zralé na jié téma, ale běžně si mícháte při "komzumaci" více odrůd dohromady?
Díky moc za toto téma.
Ať se daří!

Old Post 13-01-2019 v 12:49 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 13

Pitr: samec v koši, nemám v plánu to nějak dál množit, křížit nebo šlechtit. Na to bych si sehnal model s větším obsahem CBD.

Hightweek kolikrát do brka jsme namichali třeba tři modely, každý jsme dali kousek ale skrze vapik, je to fakt podle chuti na další byliny, však myslím, že kdo má na výběr více modelů, tak si určitě namíchá do brčka, je to zase změna chuti a zmastuje to mocně určitě si ale objednej nějaký ten s 12% CBD, ty 4 jsou akorát tak na chuť, je to slabší.. když jsem si dal fakt nálož CBD modelu, tak mi přišlo jako bych se vznášel na obláčku a to chccalo, foukal vítr a byla zima a já si šel úplně spokojený městem s úsměvem na tváři, taková pozitivní energie z toho vyšla, smotal jsem to v brcku, masitým

Díky za karmy a zprávy


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-01-2019 v 00:28 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 14

Určitě objednám oba dva modely s 12% CBD a vyzkouším....
CBD Hemp OG plus
CBD Hemp Purple
Pak začnu experinentovat s mícháním odrůd.
V tom shopu mají i feminizovaná semínka, ale je to zase nějaká odrůda u které mají psáno 10% CBD, bez nějakého konkrétního označení odrůdy, bez procentuelního vyjádření THC. A to za docela standardní cenu značkových semínek...
Takže asi půjdu nejprve cestou objednání květů a uvidím, jestli v palicích budou nějaká semínka
Ať se daří!

Old Post 14-01-2019 v 16:35 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 15

Já myslím, že budou. A kdybych bral fem semena a chtěl mít jistotu, objednám ten model, jak psal Medical-Strains, sativa cca 1% THC a 11-20% CBD. To už by se dalo i dál šlechtit a dělat z nich matky, akorát by to chtělo ještě nechat otestovat laboratorním testem, která matka je nejsilnější.. popř si ji oprcat samcem z těch hemp květu, které uvádí 12% a z tech regular semen udělat matky..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-01-2019 v 20:02 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

Pockej , chces mi rict ze ty CBD odrudy s minimalnim THC taky zmastuji?
Prave chci jit do ty CBD Candida odrudy z duvodu aby me to vubec nezmastilo abych mohl davat vetsi davky.

Old Post 14-01-2019 v 20:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8976410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív