Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » SubFocusova léčebná CBD mikrozahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Pěstujete konopí pro THC nebo CBD?
Jsem klasický hulič - čím více THC tím lépe !!! Neléčím se.
Léčím se odrůdou s vysokým THC podílem
Léčím se odrůdou s vysokým CBD podílem
Nepěstuji a ani konopí neužívám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 33

Čau, tak já to zkusím
- pH máš jaké? Máš metr?
- Vlhkost by to chtělo zvednout tak 2x tolik. Rosička, vypnout na noc odtah. Pokud máš ofuk, tak dát výš, aby šel jen průvan.. no zkus co půjde.
- U toho výkonu světla ti říkal vzdálenost na plný? Kdyžtak mu napiš, jak daleko na poloviční. Ty čipy jsou fakt top, klidně si myslím, že o 10cm výš zkusit můžeš, na růstové fázi si s nimi můžeš hrát. O trochu méně světla, tak se maximálně trochu vytáhnou, navíc by to snížilo vlhkost u rostlin. 20cm mi přijde dost blízko, ale frYnk ti odpoví na 100%, má to změřený.
- Ty hnědý flíčky můžou být z nízké vlhkosti, ale i nedostatek kalcia, to bych řekl že ale spíš časem, přece jen živiny v té hlíně jsou.
- EC metr máš? Nebo jedeš podle tabulek nebo už to máš tak zmakly? Já mám EC 0,3 vody, první hnojení u rostlin ze semen bylo 0,6 EC a bylo to v čistém kokosu. Hlavně je nespal. I hnojivo umí takhle pokroutit listy.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 18-12-2018 v 21:56 PM

Old Post 18-12-2018 v 21:40 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 34

PH mám neznámé. Metr nemám ani PH ani EC - kdysi jsem měl a měřil. A bylo to úplně zbytečné protože vždy mi vycházely ok hodnoty. Rostliny většinou měly problémy pouze ze škůdci. Hnojivo jsem dal jen 1ml/l - 25% z normálu.A to až nyní jako reakci na to kroucení - před tím jsem dával jen jednou vodu. Ofuk zatím nemám nahozený, mají hrubé stonky i bez toho a srazil bych tím vlhkost úplně.

Já trochu sázím na to světlo. Prostě i na 45w to má světelný výkon jako prase. Jen jsem zmatený z toho, že ta ledka nehřeje a láká to mrsknout i 10cm pod a 30°c tam nebude Nojo s tímto zkušenost prostě nemám. Vždy jsem používal only CFL a HPS. Ta LEDka mě sakra plete se zalíváním, teplotou a vším - je třeba to vychytat. Zítra lampu zvednu.

Rostlinky se vůůůůůbec netáhnou, jsou úplně krásně nizoučké a hrubé - pěkná indička. Jo a ještě jedna zvláštní - trochu už smrdí - což je vzhledem k velikosti a stáří prostě peklo, to jsem ještě nezažil ... co je to Theraphy za pheno sakra To má sloužit kléčbě né k vystřelení mozku do oblak

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 18-12-2018 v 22:20 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 35

To pH mě trochu děsí ale hlína má své pH a to ještě nějakou dobu udrží, pak to hnojky srovnají.

Dost jsi mě inspiroval, tak jsem vyhrabal svůj maly, starý, děravý box, v týdnu ho dám dokupy a zasadím čisté CBD modely

A s tím světlem souhlasím, já si taky říkal, ještě to nebudu zvedat a jedna palice mi nahoře zbělala a pak při postupné sklizni jsem měl taky na začátku ubrat výkon, obral jsem se tak o 30g. Je to luxusní svícení.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 18-12-2018 v 22:27 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 36

Sazenice mas uplne v klidu, takle mladym kytkam by v kvalitnim substratu nic chybet nemelo.

Tema jsem ti promazal a vystavil.

Kdyby si mel znova problemy s nahravanim fotek, dej vedet.

K+!!!

Old Post 20-12-2018 v 00:00 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Palec dolů 18.den - problémy pokračuji, smutné Vánoce Příspěvek č. 37






Pěkné Vánoce ve spolek Growerstvo!

Dnes po šesti dnech další report. Ledka jede jen na 28,6w a dal jsem jí asi 30cm nad vrchoky. U rostlinek je nějakých 22°C přes den a kolem 20°c v noci. Zalil jsem dnes po 6 dnech pouze čistou vodou. Listy jsou stále suché, krepaté a kroutí se. Už vážně nevím. Dnes jsem zvažoval, že si seženu nové osivo.

Díval jsem se na více fotek CBD Therapky a u některých listy vypadají podobně a taky se kroutí, že by nějaká genetická chyba?

Špatné PH se mi nezdá, vždyť je od novoty upraveno a zaléval jsem jen třikrát - z toho jednou čtvrtinovou dávkou Plagronu. To by muselo být nekvalitní hlínou - což snad Light Mix není.

Už z toho začínám být zoufalý.

Napište mi prosím groweři doporučení - nejlépe odkaz na osivo CBD odrůdy s thc tak maximálně kolem 1%.

Cesta k vlastnímu kvalitnímu léčivu zdá se býti zatím trnitá ...

Zase nejde nahrávání fotek - hláška: No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster. To mi dnes na náladě taky nepřidalo. Už to nejde ani ve druhém prohlížeči ... Zedy, co s tím uděláme?

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 24-12-2018 v 12:48 PM

Old Post 24-12-2018 v 12:37 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

18.den - problém přetrvává, smutné Vánoce Příspěvek č. 38

Pěkné Vánoce ve spolek Growerstvo!

Dnes po šesti dnech další report. Ledka jede jen na 28,6w a dal jsem jí asi 30cm nad vrchoky. U rostlinek je nějakých 22°C přes den a kolem 20°c v noci. Zalil jsem dnes po 6 dnech pouze čistou vodou. Listy jsou stále suché, krepaté a kroutí se. Už vážně nevím. Dnes jsem zvažoval, že si seženu nové osivo.

Díval jsem se na více fotek CBD Therapky a u některých listy vypadají podobně a taky se kroutí, že by nějaká genetická chyba?

Špatné PH se mi nezdá, vždyť je od novoty upraveno a zaléval jsem jen třikrát - z toho jednou čtvrtinovou dávkou Plagronu. To by muselo být nekvalitní hlínou - což snad Light Mix není.

Už z toho začínám být zoufalý.

Napište mi prosím groweři doporučení - nejlépe odkaz na osivo CBD odrůdy s thc tak maximálně kolem 1%.

Cesta k vlastnímu kvalitnímu léčivu zdá se býti zatím trnitá ...

EDIT: Nahrávání fotek zase nejde, zase ta stejná chybná hláška. Musel jsem změnit prohlížeč ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 24-12-2018 v 12:42 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 39

caf!
Nie som si istý, ale podľa mňa si tou sterilizáciou zabil veškerý "život" potrebný k organickým procesom v tom substráte. Zlikvidoval si tam nie len patogénnych škodcov, ale aj prevažnú časť potrebných mikroorganizmov a húb, trichodermu atď., ktoré sú potrebné pri premene orgonických materiálov na minerály prístupné koreňmi. Prípadne si zlikvidoval ich prevažnú časť a musia sa tam znova namnožiť. Máš to asi momentálne z prevažnej časti mŕtve
Nápravu vidím v dodaní organizmov zálievkou a následne je nutné vyčkať, snáď sa to rozbehne. Skúsil by som lúhovať původnú nesterilizovanú zeminu a preliať kvetináče so zriedeným výluhom, prípadne na vrch aplikovať trochu tejto zeminy. Můžeš skúsiť zaliať aj kompostovým čajom z amerických žížal a čakať. Můžeš skúsiť aj niektorý z marketingových "zázrakov" na to určených z growshopu.
Ktorým typom Plagronu to chceš živiť?
Tie rastliny v ostatných kvetináčoch sú tiež v tej sterilizovanej zemine? Ak áno, tak uvidíme, že ako sa budú ďalej vyvíjať. Možno sa mýlim, ale tie vačšie sa tiež netvária 2x spokojne.

Old Post 24-12-2018 v 13:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 40

To mě taky napadlo, mám doma vermikompostér, tak že bych to příště zalil žížalím čajem. Ano, ty ostatní rostliny jsou taky ve sterilizovaném substrátě, ale v tom nejlevnějším zahradnickém - a daří se jim dobře i po sterilzaci substrátu. Kořeny z spodu jsou moc krásné a husté, semotamo jsem tam zahlédl i trošku plísně - taková ta zelená co bývá na chlebu - jenže po úplném vyschnutí zmizela.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 24-12-2018 v 14:13 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 41

Vetsinou to dela predhnojeny substrat.. zkratka je zo na kytky ze seminek nekdy az moc predhmpjeny a muze se objevit tohle krouceni listi.. nijak bych to neresil.. presadil bych kytky fo vetsich kvetinacu a v klidu jel dal..srovna se to samo..

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 24-12-2018 v 22:37 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 42

Taky myslím, že živin mají dost už jen podle těch macatych listů. Ony se rozjedou.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-12-2018 v 10:44 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: 18.den - problémy pokračuji, smutné Vánoce Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Zedy, co s tím uděláme?


Upravujes velikost fotek pred jejich nahranim? Jestli jo tak na jaky rozliseni [px]?

Old Post 27-12-2018 v 12:15 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 44

Ahojky, né neupravuji, ale kontroluji, aby se nahrávané soubory vešly do předepsané velikosti. Fotky z iPhonu nejsou zase tak velké a většinou má kolem 2,5mb každá = 12,5mb a limit je 15mb. Už jsem přišel na řešení. Vkládám je postupně po jednom nebo po dvou.

Jinak co se holek týče, hned v ten Vánoční den jsem je zalil žížalím čajem v poměru 5vody :1 žížalího čaje. Květináč jsem prolil fakt dost, aby hodně zálivky vyteklo a vypláchl jsem ten plagron. Nevím co se v tu kouzelnou noc stalo ale rostliny vyrovnali listy a natočili se pěkně na ledku. Takže příště pojedu buďto na začátku kobinaci light mixu a kokosu, nebo rovnou čistě kokos.

Fotky dodám jakmile bude trošku lépe - chytl jsem střevní chřipku a sotva dojdu k notebooku. Každopádně celá rodina zdravá a já objímám celou noc mísu - to celkem dobře vystihuje kvalitu mé imunity ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 27-12-2018 v 17:41 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 45

Fotky co nahravam maji kolem 800kB!

Rozliseni 1200x800px!

Fotky z iP jsou objemny.

Tady bezime na prehistorickym enginu kamarade, to se musi respektovat

Mrkni ke me do tema, neni to top kvalita, ale k potese oka postaci.

Az fotky zmensis, nebudes mit problem s nahranim 5ti ke kazdemu prispevku.

Old Post 27-12-2018 v 22:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 46

Tak co, jak vypadají holky?


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-01-2019 v 14:58 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Palec nahoru 30. den - přesazení, lepšíme se, zastřiženy Příspěvek č. 47






Pěkný nový rok přátelé!!

Jistě jste již velice netrpěliví, jak se holkám daří. Před pěti dny jsem je přesadil do většího se směsí kokosu a hlíny 1:1. Pěkně vyrovnaly listy a myslím, že už to pujde. Včera jsem je rovnou zaštipl aby se jim nezachtělo táhnout do výšky. Starší listy zůstavají trošku poškozené , ale nové jsou krásné .

Svítím 40w a zdá se, že jim to vyhovuje a stačí. Pro tento boxík by byly 4 kyti ideální - bohužel nebylo více semínek. Tak nadále nechám na růstu co nejdéle, ať se ještě více rozrostou i když myslím, že prostor nezaplním. Ale nejde mi o výnos tak je to celkem jedno.

Může se to zdát směšné ,ale tyto problémy mi daly hafo zkušeností a závěrem bych řekl, že pod LED bude mnohem vhodnější čistý kokos, který je vzdušný, než hlína která dost pomalu vysychá - což rostlinkám moc nesvědčí. Něco jiného je HPS, která hřeje mnohem více a tím pádem více suší vzdušnou vlhkost a rychleji to schne.

EDIT: Sorry za otočení fotek, ale už to nešteluju. V pc se mi ukazují správně ... potvory ... jinak jsou to fotky z přesazování takže asi 5 dní zpět ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 05-01-2019 v 18:27 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Snad poslední nákupy Příspěvek č. 48






Na internetu se mi zalíbily semínka od Diafem - Dinamed CBD - To by měla být odrůda pro mě, CBD 18% , THC Maximálně 0,5% (kéž by nám alespoň zvedli zákon na 1% max). Tak jsem si 5 semínek objednal.

Jenže už jsem nechtěl zpět pěstovat v hlíně tak jsem šel nakupovat:

-kokos
-Advance Hydroponics od Holland 1 + 2 + 3 + Enzymes+ + Root stimulátor
-PH Meter Essentials
-EC Meter Essentials

... ehm ... jsem zase o 4500 lehči Ale AH jsou po půl litrů takže pro mě na kurevsky dlouho, enzymy a root taky na dlouho po 250ml a PH a EC určitě dlouho vydrží - budu pečovat jako voko v hlavě.

Jedno semínko jsem nechal rovnou naklíčit a zkusím si udělat nějakou malinkou mateční rostlinku - ať mám nějaké klony přes léto za okno a pak na podzim do skříňky. Ten Dinamed CBD by měl být více stabilní než ta CBD Theraphy.

Jen nevím, kam s tím. Za nedlouho bych rád Theraphy přepnul a asi to dám pod nějakou klasickou zářivku ale teď nevím kam - uvažuju nad pc bednou a nějakým kyblíčkem. Možná někde na půdě vyštrachám DP 90 - Ten by byl ideální, ale nevím v jakém bude stavu.

Vyklíčilo krásně (klíček 1cm za asi 15 hodin), tak jsem ho dnes bouchl do kokosu s upraveným ph a root stimulatorem od AH. PH výtoku jsem měl 5,8 takže bych řekl že ok. EC vody mi to ukázalo 0,0 - takže nevím jestli je to v pořádku nebo ho musím zkalibrovat. Je pravdou, že se nám doma nikde neusazuje ani vodní kámen a nic podobného - nedávno jsem opravoval pračku a když jsem vytáhl topné tělísko tak jako nové po 6 letech ...

EDIT:Sorry za to otočení, musím to vychytat - zatím nevím jak. Každopádně fotka Dinamed CBD semínka, výbavičky a dnešních holek CBD Theraphy od Skupiny CBD ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 05-01-2019 v 18:50 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9968900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív