Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKROBOX - 25x28x60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 17

Ahoj,prostřihávají se zejména spodní větve,na které přímo nesvítí světlo. A u listů to je složitější. Někteří listy nestříhají vůbec,jelikož je vnímají jako zásobárny živin pro kytku,což je samozřejmě pravda,ale já osobně to s listy dělám podobně jako se spodky. Kde se světlo nedostane,tam to stříhám,jelikož to pak stejně předčasně opadá a pak ti to hnije u stonků. Navíc pokud bys měl náhodou vyšší vlhkost,tak hustá masa listí,kde už neproudí vzduch ,velmi lehce chytá plíseň. Podívej se na mé vlákno a v posledním příspěvku uvidíš,jak moc jsem to prostříhal.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 13-12-2018 v 07:15 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 18


Ty žluté dole stříhám, pěkné a vzrostlé nechávám, což jsou všechny, vypapá zdravě jinak vzduch samozřejmě řeším nejvíc, mám malý box a snadno by se zapařil. Mám odtah, přítah a malý ofuk uvnitř, kyti se musí lehce pohybovat.
Mimochodem tvé vlákna mám pročtené. viděl jsem tu na groweru masakry listů pod scrogem a vypadalo to fajně i prospěšně. Takže se tolik nebojím. Každopádně díky za reakci

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 13-12-2018 v 08:51 AM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 19

drzim palce ! libi se mi lide co maji fantazii a ty ses toho nebal...

Old Post 14-12-2018 v 14:00 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 20



35. Den (8dní 12/12 květ). Zatím bez problému hnojky every day 6ml Biobizz bloom do 1.5l, to mi vystačí i 4 dny. Takže fakt low cost. Každopádně díky všem chtěl jsem přestat vlákno, ale došlo mi že i já si prohlížím roky stará témata a furt mě obohacují, takže to dojedu do konce. (za fotku 2X se omlouvám)

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 17-12-2018 v 16:09 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

Ahoj, k Bloomku přidávej i Grow 😀 první týdny květu dost rostou a potřebují i růstové hnojivo. Jináč to máš pěkný 😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-12-2018 v 16:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 22

Pítr, tak dneska jsem míchal hnojky, a dal jsem na tebe, 2ml biogrow, 2ml Biobloom a 1ml topmax na litr kyti vypadá zdravě, i když mi přijde že se nic neděje, paličky kypí a objevují se další a další...naštěstí do výšky moc Nejde. Teplota 20 noc, 24-26 Den, vlhkost noc 45 a Den 40...Stalo se někomu že mu to začalo zahnívat i s takovou vlhkostí? Nedávno jsem vyndal ofuk 12v, ale budu ho vracet zpět. Ph neřešim, až od new kola v normal boxu.
(u k+ mi zdejší grower připoměl, že bych mě přidávat fotky za noci. Tady je B-)

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 18:25 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 23

Mám problémy s přidáváním fotek. Omlouvám se za tenhle zbytečnej komentář...jinak..mám to docela zelené, a ostré listy, jelikož je to to welcome semínko z canna, tak doufám že to bude alespoň uspokojivý

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 18:58 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 19:03 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 25




36 den

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 19:05 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 26


Malej up. Bílá fólie kolem lampy, doteď jsem ji měl jen dole (byl tam oboustrnakou přidělanej alobal matným ven, a pěkně na prd), neměl jsem moc čas, tak konečně. Vypadá to mnohem líp a odrazivost super, díkec..pro menší prostory asi do budoucna vždy bílá fólie

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 20:18 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 27

Čau, pořád máš potíže s uhníváním? Zkus přidat ještě malý větráček dolů na přítah. Ať dýchají. A jestli se bojíš plísně, můžeš ten box uvnitř umývat savem třeba 1x týdně, hlavně to pak nech pořádně vyvětrat a umejt, ať se ti ta chemka nedostane na kytky


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 18-12-2018 v 22:04 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 28

Zatím ne, ale nechci to podcenit. Už tam mám ofuk, trochu ingeneering ale je to..
Kyti právě vypadá dobře, ale přijde mi to podezřelý.
Díky, to s tím savem určitě udělám, preventivně. a díky za reakci

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 22:10 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 29

Já potíže nemám, ale obávám se jich, možná jsem se jen blbě vyjádřil. Jelikož je to barel, bojím se zapaření, tak foukám přítah, odhat, miniofuk. Vlhkost se snažím udržet kolem 40.
Každopádné díky za reakci a tip, určitě to preventivně umeju
Zatím jde vše podle plánu...až se děsím

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 18-12-2018 v 22:15 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 30

Tak to je v pohodě to umývání je dobrá věc, když to máš takhle mobilní pokud ti to dobře dýchá a budeš to mýt, bude to v pohodě. Jako test bych zvolil nos vypnout ventilátory, zvednou vršek a nadechnout se z něj, ucitis buď fresh vůni nebo "těžký "vzduch ale u tebe si myslím, že jsi v pohodě.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 18-12-2018 v 22:21 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 31





36. Den, nějaký fotky
Ofuk jsem dal až nahoru (fotka klame, vypadá jak Kdyby jedna palička pod nim byla spatna). Taky jsem zapletl menšípaličky dovnitř a odštípal fakt jen nejnutnější.

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 19-12-2018 v 21:29 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 32



Tak jsem váhal jestli pokračovat.
Odjel jsem na svátky domů a zalévání přenechal spolubydlícímu (nejvetší chyba!!!!) tady je foto přef odjezdem
(13 dní v květu)
A po prijezdu ve 20 dní květu, kdy kyti nevím jak drzela při životě bez vody. Podle mě to odnesli kořeny na stálo, ale nejal se z toho dostala..bohužel šok se určitě projeví ( už jen kvůli zrate listů a uschnuti časti kořenů.

Ale nevzdavam, ostrihal jsem úplňě suche listy a žluté ještě nechal (aby kyti vzala co jde)

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 03-01-2019 v 21:43 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2014 - MikroBox 125/250w - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8201010 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív