Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 17th-36ks-IceCream-SOG-metla/soda/verča.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Vypadá to moc dobře! Z toho zalejvání bych se pomrdal,ale věřím,že to bude stát za to.
Bude půl kila

Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 13-12-2018 v 13:37 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

neni to tak hrozny,mival jsem 20kytek,pak 15.coz je taky hodne,proste jedes jak robot.
-pul kila nebude,budu rad za 360g....ale to se nechame prekvapit.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
potřebuješ něco upravit v galerii???-napiš mi PM. Serža

Old Post 13-12-2018 v 13:43 PM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

optimal je zalejvat cca 2 hod pred tmou ,,to budes zalejvat cca kolem 4 rano ?

tenkjat s kulem 2012-2013
tenkjat venku 2012
tenkjat venku 2007
tenkjat venku

Old Post 14-12-2018 v 21:46 PM
cardy is online now   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 20

zalejvam jak se to hodi,ne kolik je hodin,na to ja nehraju......
-ted obden cca 150ml

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Naposledy upravil AladinXXX 14-12-2018 v 23:19 PM

Old Post 14-12-2018 v 22:29 PM
AladinXXX is online now   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

sorry ze te porad otravuju je dulezita a je potreba nejak resit vlhkost po prepnuti na 12h nez to zazne kynout mam tet 30 procent a kdyz jede zvlhcovacka tak 50 procent , mas nejaky doporuceni nebo nejakou optimalni hodnotu, diky

tenkjat s kulem 2012-2013
tenkjat venku 2012
tenkjat venku 2007
tenkjat venku

Old Post 15-12-2018 v 12:48 PM
cardy is online now   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 22

v kvetu se ztahuje vlhkost dolu,30%-40% je cajk.cim min tim lip,kvuli plisni.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 15-12-2018 v 15:56 PM
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 23

D.1-12/12
-sviti to zlute,takze tam je soda 400w od gibu.
-kyti maj 25cm,takze jedem podle planu a na cas.
-lampa od vrcholu 37cm
-box 26C/21C-den/noc
-jeste pujdou dve zalivky grow(cca.5dni),pak bloom.
-zalivka obden 100ml,....20,5C
-ph.5,9-6,0

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 15-12-2018 v 18:26 PM
Madical-Strains
Stálý Člen

Příspěvek č. 24

Jako ze skatulky

Old Post 15-12-2018 v 19:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

DAILY NEWS Příspěvek č. 25

D.3-12/12
-hnojky jeste grow,root
-holky maj cca 28cm
-zatim vse cajk

-foto

-dikez za vokuk

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 17-12-2018 v 23:43 PM
AladinXXX
Seržant

my fake sog :D Příspěvek č. 26

D.7.12/12
-jde to dobre,urcite pujdou dolu nejaky spodky,ale to ma jeste cas.
-holky maj 34cm,asi jsem to netipnul dobre,uvidime....
-lampa 33cm od vrcholu
-box-podlaha 20C-vrsky max 26C----noc 21C
-pomaluju zvedam ph,dalsi zalivka bude 1/2grow,1/2bloom
-zalivka kazdej den 100ml/20,5C
-holky jsou pekne vyrovnany ikdyz z fotky to nejde moc videt,spis to zkresluje

-foto

-dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 21-12-2018 v 17:32 PM
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 27

Pár lidí mi zmiňovalo, že nejlepší je zalívat cca stejnou dávkou ve stejnou hodinu, že kytky si na to zvyknout a pak šlapou lépe... Jestli je to pravda, nevím, když jsem zalejval růčo tak to bylo prostě kdy jsem měl čas tak jsem zalil, někdy tak někdy tak.

Jinak vypadají super. A proč se zvedáš PH ?

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Muj posledni uspech bylo prez 2.1g/W pouze led nic jineho. jo a kdybych to mel rozpocitat prumernou wataz tak to cislo je jeste vyssi protoze v rustu jsem pouzival cca polovinu vykonu." -- Garnier "LED GURU" 2018

Old Post 21-12-2018 v 20:53 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 28

2Broot:urcite je lepsi kdyz je zalejvani pravidelny.
ja jako taknejak zalejvam furt stejne,ale ne vzdy je cas a holky vzdycky pockaj,tu hodku bo tak.

ph jedu 5,9 rust a 6,3 kvet,takze ted jdu pomalu na 6,3......(takle me to ucil muj mistr,funguje to,neresim.)

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 21-12-2018 v 21:49 PM
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 29

Aha, chápu. Já to mám učený obrácenně

Tedy, na prcky dávám kyselejší, kořeny to mají rádi, pak dorovnám, na růst držím 6 a na květ stahuji na 5.7-5.8

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Muj posledni uspech bylo prez 2.1g/W pouze led nic jineho. jo a kdybych to mel rozpocitat prumernou wataz tak to cislo je jeste vyssi protoze v rustu jsem pouzival cca polovinu vykonu." -- Garnier "LED GURU" 2018

Old Post 21-12-2018 v 22:22 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 30

asi jinej gang.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Naposledy upravil AladinXXX 21-12-2018 v 23:03 PM

Old Post 21-12-2018 v 22:28 PM
Pepino17
Nový Člen

Karma uživatele Pepino17 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 31

Ahoj.

Můžu se zeptat, kdy protrháváš?
Máš nakoukanej nějakej termín, třeba když jsou holky narostlý a můžeš posoudit, co stojí za to nechat. Nebo prostě když je nálada a neřešíš, jestli jsouuž jsou kytky velký.

Dík

Old Post 22-12-2018 v 08:56 AM
Pepino17 je offline   Profil uživatele Pepino17   Find more posts by Pepino17   Foto galerie člena Pepino17   Click here to Send Pepino17 a Private Message   Add Pepino17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Příspěvek č. 32

rozhodne bych to resil,ale sog jedu poprvy,takze uplne newim.
rozhodne jeste jeden zatrih bude a to az se to doprepne....cca 8dni.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------

Old Post 22-12-2018 v 10:07 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás